דף צאט

נכתב על ידי מערכת כי לה' המלוכה ב-. פורסם ב-כללי
עדכון אחרון ב-2018-08-05.

ברוכים הבאים לצאט של "כי לה המלוכה"

הצאט שוב נפל אין צפי משוער לתיקון התקלה, הכתיבה בצאט / פורום למשתמשים רשומים בלבד - ניתן להרשם לאתר בלחיצה כאן לכניסה למשתמשים רשומים לחץ כאן

למעבר לפורום גאולה - כתיבה לרשומים בלבד

 

חלון הצאט
אנונימי17794
מה שהוא צריך לעשות כל אחד יודע שזה קיום שו"ע ולימוד תורה ואהבת חסד
אנונימי17794
הבעיה שלנו שאנחנו פתיים כבושים תחת יצה"ר. לכן אין ברירה אלא לשבת בבימ"ד וללמוד ולשמוח בלימוד, ולהשתדל להעלות טרמפ מתי שאפשר
yosibs
אמילי היקרא אם הכול מאת ה'. אז למה להיתעסק בזה ולעשות ביטול תורה ולהכניס אנשים בדמיונות ללא הועיל.
amiliy120
ל- 17771 , אם אתה מאמין שתתקיים מלחמת גוג ומגוג ו70 אומות עולם מתכננים[ ע"י ה' שמושך אותם לירושלים] כשבראשם הנשיא גוג לעלות על ירושלים וביחזקאל הנביא יש תיאור מה יקרה בארץ "כל חומה לארץ תיפול.."רעש גדול על אדמת ישראל ביום בוא גוג"..אז ברור לנו שארץ ישראל תהרס בחלקה ואולי הגדול..כך שמה שתיארת ש"עכשיו אנחנו בשלב ההיתישבות בארץ לנצח"..זה עדיין לא הגיע זמנו
אנונימי17739
אשאל שאלה כזו. האם מן התורה יש חיוב ליידע אנשים בדבר מעשה עוולה שמתרחש, בשכונה שלך למשל.
amiliy120
המשך - לא הגיע עדיין זמן ההתישבות בארץ ישראל לנצח..זה יקרה רק אחרי מלחמת גוג ומגוג רק אחרי שהקב"ה יכלה את הרשעים שבעולם ובארץ ישראל [הערב רב].
yosibs
בגדר הלכות לשון הרע
yosibs
תשובה ל 39
אנונימי17739
ובוא נגיד שמעשה העוולה כזה חמור, שהוא נוגע לילדים שלנו.
אנונימי17739
האם אנחנו מצווים להזהיר בדבר, לעודד אנשים לשאול מה מתרחש פה, שגם הם יבינו מול איזה מפלצות הם עומדים.
אנונימי17794
הכלל הוא אל תדון את חבירך עד שתגיע למקומו, ומה אתה יודע מה עובר עליו ? ולדון לכף זכות זו חובה.
amiliy120
אתה צריך לנהוג בכל דבר על פי היתר ואיסור בהלכות..ולא לפי הרגשתך או רצונך..17739.
אנונימי17739
ואם "חברך" שם לו למטרה לשעבד אותך.
אנונימי17739
הוא עדיין בגדר "חבר"
אנונימי17739
?
אנונימי17794
איני יודע תשאל רב
yosibs
39 כרגע אין דבר עומד מפני פיקוח נפש או היזק . מצווה. ויש הלכות מדויקות בדיוק מה לעשות כדי למנוע את ההיזק. הכול כתוב ברור.
אנונימי17739
האם העלאת המודעות הציבורית אינה בגדר מניעת ההיזק? שכן שככל שיותר ידעו מה עומד מולם, יהיה להם קשה יותר לבצע את העוולות האלה. האם זו לא מטרה מספיק שווה
yosibs
39 כל נזק שניגרם לנו הוא מה' כתוצאה ממעשינו וכן אם רוצים להזיק לנו אז . יש בית דין ואם אין אז יש בית משפט ומשטרה. והכי טוב זה לפשפש במעשינו ע"י לימוד התורה.
yosibs
39 מטרה מאוד שווה רק שתעשה לפי רוח התורה וההלכה.
amiliy120
בוודאי שהוא לא בגדר 'חבר' עבורך ..מאדם כזה יש להתרחק ..יש בתורה הסבר מהו 'חבר' חבר זה לא אדם איתו אתה שותה בירה או מדבר איתו בדברי הבל..חבר בתורה זה אדם שלומד תורה ומתנהג כלפיך על פי התורה..וכשאדם מנסה לשעבד מישהו [מכירה זאת היטב לצערי מקרוב] אז זה לא על פי התורה ולכן זה לא נקרא חבר..אליו מתכוונת התורה"וקנה לך חבר"..
yosibs
העלאת המודעות הכי יעילה זה לחזק את האנשים בתורה ובהלכה כך שלא יגיעו לשום היזק בעזרת ה'.
yosibs
חזק וברוך אמילי.
amiliy120
יוסף ,וכן לאמר.
אנונימי17739
התורה אומרת "בהבל פיו ימית רשע"
amiliy120
הכוונה למשיח..וו??
yosibs
והכוונה זה להרוג את הרשע שבתוכך שהוא היצר וזה רק על ידי התורה בעזרת ה'
אנונימי17739
אני בטוח שיש הרבה כוונות מתוקות מדבש, אבל אני רוצה לדבר על נקודת מבט אחרת
אנונימי17739
בהקשר למשפט רשמתי
אנונימי17739
בוא ניקח לדוגמא חברה חרדית מסוגרת.
אנונימי17739
יום בהיר אחד, אדם עז מצח מחליט להפיל בפח את הציבור בחברה המדוברת ובהסוואה של איש ירא שמיים הוא מחליט לפתוח משחטה שתענה על צרכי הכשרות של הצביור
אנונימי17739
למה עז מצח אם כך? כי שנים ע""ג שנים הבנאדם בזדון מכשיר טריפות בשל רווח כלכלי שיוצא לו מזה ומחטיא ומרמה ציבור שלם
אנונימי17739
יום אחד פלוני שלנו מגלה את העוולה, כולל ראיות
yosibs
חן אישה על בעלה הגמרא אומרת. כלומר האיש קובע את זוגתו וכן את מידותיה ומעשיה. מצא אישה מצא טוב אם יש לו זכות. ואם לא ומוצה אני את האישה מר ממוות. כל מה שקורא לנו הוא כתוצאה ממעשינו וזה הנכון ואסור להאשים אחרים במה שקורא לנו צדיק.
אנונימי17739
האם חובה עליו "להעיר" את הציבור מהתרדמת ולפרסם את העוולה? או שמא ימשיך לפלפל בתורה והכל בסדר...
אנונימי17771
אמילי מרגע שחזרנו לאדמתנו הקדושה תסתכלי שהארץ רק פורחת ומשגשגת ואין לך קץ מגולה מזה , לכן זאת הנקודה הזאת לפני שבעים שנה היא תחילת הנבואה של נטיעת ישראל על אדמת הקודש , בגוג ומגוג אכן יהיה הרס מוחלט אך עם ישראל ברובו ישרוד ולא שייך להגיד אחרי גוג ומגוג נטיעה והתיישבות כי היא כבר הייתה לפני שבעים שנה, אחרי גוג ומגוג זה נקרא השתקמות מהמלחמה ועוד איזה השתקמות - ארץ זבת חלב ודבש.
yosibs
39 וודאי שחובה עליו להעיר דרך בית דין. וזה גם תלוי בזכויות של אוכלי הבשר ומה שמגיע להם , חובה ע"י חייב וזכות ע"י זכאי כך אומרים חז"ל הקדושים.
אנונימי17739
וזה שנאמר "בהבל פיו ימית רשע". הדרך הכי טובה להמית רשע היא ל-ד-ב-ר. לייצר שיח, להעיר אנשים. ככה חושפים את עוולת הרשע, ככה ממיתים רוע. תבינו, הס"א לא יכול להתקיים אם נחשוף אותה. נייצר שיח עם אנשים אחרים שייצרו שיח עם עוד אנשים וכן הלאה
yosibs
71 כל דעה היא נצרכת ומתאימה לכול נשמה לפי מה שראוי לה, אחרת ה' לא היה נותן את הדעות האלה להאמר. הוא השולט בכול ה' יתברך.
אנונימי17739
זה התפקיד לו יועד טראמפ, ורואים את זה בחוש. לחשוף מול מה אנחנו מתמודדים. זה שמשיח בן דוד ימית סופית את הרשע זה דבר אחד, אבל לחשוף אותו לתודעה הציבורית זה צעד הכרחי
אנונימי17739
כמו שלחשוף את אותו מוכר טריפות זה צעד הכרחי
yosibs
39 מתוק יש כללים לפי הלכות לשון הרע. והם גם מחייבים להוכיח, למסור לבית דין וכו'. תלמד הכול כתוב שם. אבל לא כל אחד יטול את הדין לעצמו , זה מאוד מסוכן אם לא לפי ההלכה. עוון לשון הרע שגורם לנזק חלילה הוא גדול מאוד.
אנונימי17615
מה בנוגע לבשר.. רבנים אומרים שכל הבשר טרף.. מה עושים?
yosibs
כל אחד יעשה לפי רבו ולפי הרגשתו.
אנונימי17739
אני בספק אם לשון הרע חל על אדם שמקריב ילדים למולך.
אנונימי17739
לצורך דוגמא
אנונימי17739
יש דברים שחייבם להעיר את הציבור לגביהם, שיבדקו בעצמם.
yosibs
הגוים עושים לפי מה שגוזר ה' ולא לפי דעתם בהלכה כביכול. חסד לאומית חטאת. ואין טובתם של רשעים שלמה כי בגלל שניגזר על האדם לכפר עוונותיו אז הוא מקבל טובה מהרשע כדי שהטובה לא תהיה שלמה כי מגיע טובה בגלל מעשיו הטובים אבל לא תהיה שלמה בגלל מעשיו הרעים
yosibs
לשון הרע חל עלינו והכול כתוב שם גם מה לעשות לגבי רשעים. אבל לא ניתן לעשות מאומה שיהיה טוב ללא לימוד תורה והלכה כי זה רצון ה' לטובתינו.
yosibs
39 אשריך תודה שאתה מעיר אותנו.
אנונימי17739
הכל טוב ויפה שההלכה מלמדת אותנו מה לעשות עם רשעים. אבל קודם כל צריך לגלות מי הם ומה פועלם
אנונימי17739
אני לא מתיימר להעיר. אני לא ער בעצמי. אבל אני רוצה להתעורר, בוודאי
yosibs
39 בלי דעת תורה לא תגלה מה הם ומה פועלם. והדעת רק תיתמלא בדמיונות שיפחידו כתוצאה מאי לימוד תורה
אנונימי17739
לא בהכרח. מי שנלחם בתופעה הזו אינו לומד תורה ואפילו אינו יהודי. אלא אדם שגמר אומר בדעתו שדי, אנחנו כחברה צריכים לחשוף את אנשים הצללים האלו שמבצעים עוולות על חשבוננו ונגדנו ולהשיב את הכוח לנו, לאנשים הפשוטים.
yosibs
39 צדיק לדעתי אם רוצים להיתעורר הדרך הכי קצרה ושנותנת יקיצה טובה זה להתחיל ללמוד הלכות פסוקות לאט לאט , בנועם ובדרכי שלום למרות שיהיו אולי עיקובים לא להיתיאש לך עד הסוף ותראה אור בעזרת ה', אתה וכול עם ישראל ואני בתוכם.
אנונימי17739
אולי. אבל אברהם אבינו ע"ה, התעורר ע"י שאילת שאלות. ע"י שיח, משא ומתן. מי ברא כל אלה.
אנונימי17739
שאילת שאלות הכרחית ליקיצה.
אנונימי17739
היא מונעת מצב של קיפאון.
yosibs
39 לא יצליחו לחשוף ולא יצליחו לטפל בזה כך אמרה התורה לא אני אז חבל על הדרך הקלוקלת שיש בה בריחה מאת תורת ה' כי גם על זה יקבלו עונש. דרך אגב גם הגויים צריכים ללכת לפי דעת תורה שלומדים היהודים, אם כי פחות מצוות.
yosibs
אבל לא חכרתה למה התעורר. אומרים חז"ל בגלל שהוא היה איש אמת ועשה רק חסד לכן היתעורר לכיוון ה' יתברך ולכן הוא וזרעו קיבלו את התורה לקיימה.
yosibs
רק שאלות בכיוון הנכון יביאו אותך למטרה . הכול לפי ההלכה והתורה.
אנונימי17739
איש אמת ושאילת שאלות הולך יד ביד. אינך יכול להיות איש אמת אם אינך שואל שאלות
yosibs
איש אמת מגיע לאמת שזה התורה.
אנונימי17739
אין שום סתירה. ולו קלה שבקלות. אחד החסדים הגדולים שניתן לעשות לציבור כ-כלל הוא לחשוף אותו לאמת של מה שמתרחש על גבו ומתחת לאפו,
yosibs
39 צדיק הויכוח שלנו הוא אין סופי וכדי לגמור אותו צריך לעבור על כל התורה לכן נסיים פה ניתן גם לאחרים לכתוב . אני מאמין שללא תורה אין קיום לעולם אפילו עם השכל הטוב ביותר. אתה מאמין אחרת אז תהיה בריא ותגיע לאמת בעזרת ה'. לחסוף לאמת לפי ההלכה . כך דעתי אז להיתראות בעזרת ה'.
amiliy120
17771 - מסכימה איתך בהחלט..צודק אשריך.
אנונימי17739
אני לא בדיוק מבין על מה אתה מדבר, והערת אגב- יחסית לאחד שדוגל בדעת תורה, אתה משתמש הרבה מאוד במילה "לדעתי". חבל שזה סטה מהכיוון הראשוני שלי שהוא, שדברים קורים, מתרחשים, אנשים מתעוררים, ומדברים, ומעירים אחרים, זה אומר שאחיזת השטן בעולם נהיית רופפת מיום ליום, שכן האמת היא סם הנגד הכי טוב כנגד השקר. וכן, אדם בשם דונאלד טראמפ נבחר להית בורג מרכזי בתהליך ההתעוררות, בין אם תרצו בין אם לאו. זו עובדה בשטח. אז יאה לכל מי שמגדיר את עצמו כ"מצפה לגאולה", לשאול את עצמו, האם הציפייה היא פעולה פאסיבית של המתנה, או פעולה אקטיבית של שאילה.
אנונימי17739
ולכל מי שהתשובה ברורה לו. qanon.pub היא דרך טובה להתוודע למה שהולך כאן באמת. (ברמה הטכנית- לא ראיתי שם תכנים שסותרים את תורת ישראל או מכוונים לאמונה דתית אחרת. מדובר בשאילת שאלות- ציפייה אקטיבית לניקוי העולם מהרשע.
אנונימי17859
הכוכב הצהוב (כוכב מיעקב) כבר בשעה 19:30 עולה בשמיים הרבה לפני שאר הכוכבים
amiliy120
17739 - נכוו שאברהם אבינו התעוררעל ידי שאלת שאלות אך אחרי שנגלה אליו הקב"ה והוא ידע בחוש שיש מציאות של ה' אז הוא החל לקיים את התורה והמצוות אף על פי שלא היה חייב בם..אפשר לשאול אותך האם אתה אדם שמקיים את מצוות התורה?..אתה לא חייב לענות.רק בירצונך.. צריך להיות ברור לכל אחד מעם ישראל שכל המציאות שאנחנו רואים כל רגע זה הקב"ה.בלעדיו אין מציאות ומתוך זה אם אנחנו עושים משה או עוסקים במשהו וכל דבר הקטן ביותר עלינו להכניס את מציאות הבורא לתוכו ולקשר אותו אליו וכך לא עובדים עבודה זרה..אך לרצות להצליח במשהו בכולם הזה כמו לדוגמה שנתת 'לנקות את העולם מהרשע' בלי שנבין שזה יתכן רק עם הקב"ה וקיום תורתו וללא זה זה כמו באר ללא מים והיא התמלאה בנחשים ועקרבים ולא נצליח לעשות דבר ללא ה' יתברך והאמונה שלנו בו..אחרת זה עולם סתמי ללא תכלית..
אנונימי17863
ככול שעובר הזמן הכוכב מתקרב לפה יותר ויותר עד שבסוף הוא יגיע ולכן הוא עולה כול פעם מוקדם יותר
yosibs
ושוב אשרייך אמילי מגיע לך כל ברכות אברהם לך ולמשפחתיך המילים שלך זה הברכה שקיבלת מאת ה' זכית ברוכה תהיה בעזרת ה'.
אנונימי17862
יוסף יש סיכוי שההתגלות תהיה לפני ראש השנה
yosibs
נתפלל עלינו ועל אחינו בית ישראל שיזכו למה שזכה אברהם הבינו הראשון שהכניס את האמונה בזכות מעשיו כל המשיח יהיה האחרון שיכניס לנו את האמונה לפי האמת של התורה. כאשר אני אומר דעתי היא שאובה רק מחז"ל לא דעת אישית.
yosibs
מי כבודו?
אנונימי17862
אנונימי
yosibs
62 יש את כל הסיכויים אבל היא התחילה כבר להיתבצע בקטן וכנראה תלך ותיגדל עד אשר תהיה היתגלות לכולם וזה יכול לקחת עד שלוש שנים בקירוב ואז ההמלכה בעזרת ה'. אני עונה לשאלה בלבד.
amiliy120
תודה יוסף, וכן לאמר.
אנונימי17862
עד 3 שנים? לא נראה לי. מתי משיח ידע על זהותו או שהוא יודע ?
yosibs
גם זה בשלבים. אבל ראשונים להיתגלות יעברו לאושר המובטח ובשבילם תיפסק הגלות. עד האחרונים שבהם לבסוף. והכול לפי המעשים והלב .
yosibs
יש הרבה שיטות באיך יתגלה וכול אחד יקח מה שמתאים לו . כי לא כולם שווים במעשים.
זיתא
שלום רב לכולם ושבוע טוב - עוד מעט [השבוע אני מקווה] יהיו עידכונים [יותר בסגנון "בשורות"] בעז"ה
yosibs
שבוע טוב ובהצלחה לכתיבה טובה ובונה ומשמחת בעזרת ה'.
זיתא
אמן וכן לומר
זיתא
למר - מחילה קצת מותש
yosibs
נפשית או גופנית. דאגה בלב אי ישיחנה.
זיתא
כללית חביבי כללית
זיתא
אבל לא עצוב - ל תדאג
yosibs
בשביל זה יש חברים ואולי גם אחרים יזכו בזכותך.
זיתא
רק שחבל כי האנשים לא מבינים שהניסיונות והיישורין לא רק תיקון וכפרה אלא המתקת המידות חעשות אותו רחמן ולא קפדן [כשצריך למחות בשקר אז מוחים - לא מדובר על זה] אלא ממש להתרכך לאור ווסיורי ומדוכאי אינו בית ישראל - לנחם אותם - אבל יש צד שני [והיום נפגעתי מזה בגדול] שאותם ייסורין ונסיונות מקשים לב האדם ח"ו - ואני חושב [זו רק דעתי השפלה] שזה עיקר הבירור
זיתא
תודה יוסף
yosibs
גם קשיות לב זה תיקון
אנונימי17892
.
זיתא
כי סך הכל, היו גאוני תורה, גם בזמן חזקיהו המלך ע"ה כל העם עשה תשובה, ומשיח לא בא, סך הכל עברנו הכל ורק דבר אחד נשאר- לעזור לשני ולרחם עליו [אני לא מדבר על חילונים/דתיים/חרדים אלו סטחגמאות פוליטיות ואידאולוגיות בכוונה תחילה כדי לטשטש את זהותנו העיקרית: להיות יהודי, עם פחות מצוות ועם יותר, חוץ מאלו שאינם מאמינים באמת ואינם יכולים לשוב בתשובה כי אינם מקלים כלום וחבל, כי זה אבר מגוף העם שניתק, אבל הם מעטים, וספיריט לא בכלל, היותו גולש כאן - זה רק מרירות ומרדות ואני מבין אותו - אבל לא מצדיק כי אינו שופט העום]
זיתא
יוסף ידעתי שתגיד את זה - תנסה להעלות השיחה לא תמיד אותם מסרים של תיקון המידות וכו'
זיתא
אלא יותר הרגשה יהודית ...
זיתא
פחות שכל + יותר לב
זיתא
טעיתי - אני סחוט total-shock רציתי לכתוב אבללא מצדיק כי איני שופט העולם ill
זיתא
ספיריט שתחיה, איפה אתה עובר החגים?
ספיריט תנצבה
ח"ו. עם המשפחה כרגיל. Fun.
זיתא
ב"ה - תוכל לנסות דבר אחד בשבילי ?
ספיריט תנצבה
לא
ספיריט תנצבה
מה?
זיתא
אף שאתה לא חייב לי כלום כמובן
זיתא
לא או מה ?
ספיריט תנצבה
גם וגם smile
זיתא
יא חביבי אתהtease
זיתא
אם אפשר ללכת מחד [מתי שתרצה] למקוה - לטבול עשר פעמים ולהגיד לי בערב אם היום שלך השתנה קצת - הייתי רוצה דעה אובייקטיבית שלך [ואפילו ביקורתית]
ספיריט תנצבה
מצטער אין ממש סיכוי smile כשהייתי נוסע לכינרת הייתי עושה את זה. לא עזר. smile
זיתא
לא שהמקוה משנה את האדם בגלל שהוא מאמין לזה אלא שבאמת משנה
זיתא
זה לא בתור עזרה או תיקון או לא יודע מה - בכנות, רק בתוך נסיון
ספיריט תנצבה
לך זה עוזר?
זיתא
כן, אבל האם זה עוזר לי בגלל שאני מאמין שזה עוזר או זה עוזר לכל איש - אבל בעשרה טבילות
ספיריט תנצבה
כי אתה בר תיקון אז זה עזר laugh-big
זיתא
עדיין כאן או נרדמת ?why-thank-you
זיתא
עזוב תיקון וכו'
זיתא
או יותר פשוט אם אפשר ובלי לטבול
ספיריט תנצבה
אני עושה מקלחות ארוכות זה הרבה יותר מ 10 טבילות חחח wink
זיתא
אפשר שאלה?
ספיריט תנצבה
אפשר
זיתא
בבוקר אתה נוטל ידים עם כלי ?
ספיריט תנצבה
לא
זיתא
אבל חביבי זה מקור כל הענין-פשוט
ספיריט תנצבה
כנראה not-guilty
זיתא
אם אתה רוצה אני יכול להעלות כאן חוויה שאתה תזכור לנצח
ספיריט תנצבה
יש הרבה סיפורים. גם הרב יוסף שני העלה על זה סרטון. זה קצת בעייתי כשאתה לא מאמין angel
ספיריט תנצבה
אתה עושה התבודדויות?
זיתא
עזוב אמונה-ועזוב סרטונים - אני מדבר בחוויה שאתה תחווה לא שקרה
ספיריט תנצבה
איזו חוויה?
זיתא
חוויה שלך
ספיריט תנצבה
smile יהיה בסדר זיתא
זיתא
כבר הכל בסדר אבל אנחנו לא מודעים - נו אתה רוצה לנסות - מקסימום הולך-טוב ואולי חד פעמי לא הולך לא קרה שום דבר
ספיריט תנצבה
אני לא מאמין בפעולות כאלה גשמיות smile
זיתא
אני לא מבקש ממל להאמין אלא אדרבה זה בגדר נסיון טכני
ספיריט תנצבה
מה צריך לעשות? ליטול ידיים עפ"י הסדר הרוחני ימין ושמאל?
זיתא
עזוב סדר רוחני - צריך לעשות ככה - זה נראה מסובך אבל זה פשוט - תזכור זה טכני אין ענין של אמונה: 1. מיד שאתה מתעורר אתה חושב שם ככה בלי ניקוד אלו"ה - אח"כ על המיטה בלי לשים רגלים על הקרקע ליטול ידים [עם כלי מים מכוסה בלילה] ימין שמאל ימין שמאל ימין שמאל וכל פעם החים צריכים לרדת לכיוון הזרוע - לא הפוך, ואז לנגב - לא הכי הכי קשה נכון
זיתא
המים לא החים
זיתא
תעדכן אותי בהמשך היום או בערב
ספיריט תנצבה
heart
זיתא
אני לא אומר לך לברך כי אתה לא מאמין, הרשות בידך ואינו כלול בניסיון
זיתא
אה שכחתי לא לדבר עד אחרי הניגוב - אח"כ צשיר תקפוץ תרקוד - זה לא משנה laugh-big
ספיריט תנצבה
חחח אתה כנראה לא יודע איך ספיריט נראה בבוקר... בקושי פותח עיניים לוקח לי שעה+ לצאת מהמיטה חחח laugh-big
ספיריט תנצבה
תודה על היחס וההצעה צדיק
זיתא
חחח זה קורה להרבה oh
זיתא
הו הי זה לא עצה ושום דבר-זה רק נסיון פרקטי ומדעני
ספיריט תנצבה
אם תצטרך מקום להתבודדות אגלה לך את המקום הסודי שמצאתי בין עצי אקליפטוס בצידי כביש מהיר smile
זיתא
וכולנו צדיקים - צריך רק פחות לשבור את הראש ולחשוב מחשבות - ונרגיש יותר טוב
זיתא
כביש מהיר - אתה חמוד אבל באיזה איזור ?
ספיריט תנצבה
בין ת"א לחולון
ספיריט תנצבה
מצאתי במקרה smile
מיכאל
הכוכב הצהוב - כוכב מיעקב עכשיו בחוץ
זיתא
חבל לא אזור שלי - רחוק אפילו על גב גמל
ספיריט תנצבה
חבל. דווקא מקום נחמד כזה מרגישים כאילו מנותקים מכל העולם. קצת היה מפחיד להיות שם באמצע הלילה, אבל למי שעושה התבודדויות נראה לי זה מקום מעולה.
זיתא
אבל תודה - גם המרפסת זה טוב [ופחות רחוק laugh
ספיריט תנצבה
במרפסת אתה לא יכול לצעוק אוי טעטעעעע בלי להפריע smile
amiliy120
ספיריט..ראית את מה שבת דוד העלתה עבורך במיוחד קודם?? סרטון עם המדען צבי עינבל שחזר בתשובה?
ספיריט תנצבה
אה ראיתי שהיא שלחה אבל הייתי בעבודה... הזכרת לי. תודה
זיתא
זה נכון - מקסימום לצעוק באיזה כרית minishock
amiliy120
יש לך את הלינק? אם לא אעלה לך.
ספיריט תנצבה
כן מצאתי
yosibs

זיתא
ספיריט אל תשכח אותי מחר בבוקר
ספיריט תנצבה
אין לי כלים לביצוע הפעולה - ספיריט יחשוב על זה ולא יעדכן אותך.
ספיריט תנצבה
אגב אמילי צפיתי בסרטון של האבולוציה שאותו בחור התלונן עליו ודווקא הוא היה סרטון טוב.
זיתא
יש הרבה כוכבים כאן בצ'אט - לא בטוח שצרעכעם עוד נוסף not-one-care
זיתא
י אדע אם הניסוי נכון והצליח ?
amiliy120
טוב..בבקשה ממך אחרי התנצבה..תוסיף את האות ב'..תהיי נשמתו צרורה בצרור החיים..[ב]חיים חיותך בגופך..כדאי להזהר זה לא מצחיק יש למילים לאותיות כוח..מזל שאנחנו כאן לא יכולים לשמוע את הדיבורים בינינו.
זיתא
ספיריט איך אני אדע שהניסוי הצליח או לא אם אתה לא מעדכן אותי ?
ספיריט תנצבה
זיתא לא מבטיח לעדכן, אבל שלחת לחמך על פני המים.
אמילי, אל תדאגי עם המזל שלי אני אחיה עד 120...
amiliy120
ספיריט צודק..הסרטון היה חזק רק התמונה שלו מטעה..אבל תמיד בודקים ורואים לפני שמתלוננים..עשה סערה בכוס תה smile..
זיתא
אין יותר טוב לדגים מלחם על פני המים
amiliy120
בעז"ה שתזכה לאריכות ימים ושנים טובות ובריאות בגוף ובנפש.
amiliy120
הברכה לספיריט..
ספיריט תנצבה
אמילי תודה אבל מעביר אלייך את הברכה laugh-big
מיכאל
לבת דוד- יש לך עוד תמונות של הכוכב ליד השמש?
מיכאל
כמו אלה שחברה שלך צילמה
amiliy120
--- הנה שוב השיעור ששלחה בת דוד לספיריט וטוב עבור מי שרוצה להתחזק באמונה.."האם באמת יש אלוקים? או שזה רק אמונה...מסע איטלקטואלי מעמיק עם המדען הרב צבי עינבל הי"ו.
מיכאל
כי באמת התרשמתי מהתמונות שהבאת
אנונימי17951
האם יש למישהו שאלות?
אנונימי17940
בקשר למה?
אנונימי17951
קושיות?
זיתא
פספסתי משהוא?
amiliy120
לא יודעת..אבל היום יש כאן אחד או יותר שמאוד דואג לחברים ושואל כסיכום מידי פעם " יש שאלות"?..ממש נחמד מצד אותו אדם...
זיתא
כנראה שיש תוכנית טובה בטלביזיה boring
זיתא
ויש ? laugh-big
זיתא
בסדר שיהיה לילה טוב לכולם
אנונימי17937
clock
אנונימי17951
בקרוב בעז"ה תופץ התרופה למה שנקרא נטיות הפוכות. לילה מבורך לכולם.
batdavid
הרגע ניפגשתי עם הרב יובל עובדיה והראתי לו את התמונות התלהב מאוד.
batdavid
תכף אשלח את כל מה שיש לי שוב
אנונימי17957
בת דוד תעדכני משהו מהתנור חם שיצא בלעדי עכשיו smile
batdavid

batdavid

batdavid

batdavid

batdavid

אנונימי17991
הצט הזה לא נח בלתי נסבל חייבים לחזור לישן !!!
אנונימי17957
אני ממש התרגלתי אליו ונעים לי דווקא
אנונימי17957
בת דוד אני יודע שזה קצת מעצבן שאני יירשום את זה אבל מחילה ממך יש הרבה חובבי כוכבים ואני מכיר אחד מהם ועדיין טוען שלא מכיר כזה דבר עכשיו או שזה מזוייף התמונה או שזה תוצאה ממשהו מהמצלמה שגם אני צילמתי ורואים כאילו עוד שמש ליד השמש או שזה אמיתי אבל זה מאוד קשה ונדיר שהיום הטכנולוגיה פרוצה לכולם ולא מצליחים לעלות על זה בקיצור יש על הכוכב הזה סימן שאלה גדול??????????? שלבנתיים אין תשובה אלי. לצערי
yosibs
ה' יתברך עושה את כל הבילבול הזה. ומן הסתם יש לו מטרה טובה. צריך רק לחשוב מה טוב יוצא מזה. אולי כדי לא לריב ולדבר יפה ונעים ומתוך אהדה שיש אחרים שלא חושבים כמוך או רואים אחרת או בעלי אמונה שונה. אולי.
amiliy120
אף אחד לא חייב באמת להאמין למה שמעלים כאן..אבל חלק מכם מבקש השכם והערב מבת דוד להעלות משהו..ועד שהיא מעלה תמונות אמיתיות אז חולקים ולא מאמינים??..אז בשביל מה לבקש..חבל על המאמץ שהיא עושה..
yosibs
אפשר לקרוא וגם לכתוב תוך שמיעת שירים יפים וטהורים.
yosibs
אם נסיר את השינאת חינם שבגללה חרב בית המיקדש ע"י אהבת הזולת למרות דעותיו שלך נראות לא נכונות אז בעזרת ה' נגיע לאהבת חינם . וצריך מאמץ ושליטה במידות כדי להגיע לזה וכמובן הרבה לימוד תורה בעזרת ה'. ואז ה' יראה את האמת שאולי תפתיע אותנו ותראה לנו שכולם צודקים. כמו שמתרצים מחלוקת בגמרא על מציאות. שוודאי אחד טועה ולמרות זאת יש תירוץ שמתאים לשניהם.
batdavid
957 - זה מזכיר לי שאחרי שאדם חווה מוות קליני וראה מה הרופא והאחות חשבו כשמת על שולחן הניתוחים וראתה את המשפחה שלו בוכה ומצטערת - ובכל זאת יהיו כאלו שיגידו "אולי זה קשור להולכה החשמלית של המוח ולא ראית כלום אלא סתם אור? "
batdavid
הרגע סיימתי שיחה של 30 דקות עפ פרופסור הדסה מלמד על הכוכב. אישה אינטילגנטית, משיכלה, חרדית. 30 שנה לפחות חוקרת את הכוכב. כתבה את הספר סוד המבול - תאמינו לי - שהיא לא עבדה שנים לחינם. היא עבדה במכון וייצמן וישבה לצד אסטרונומים וחקרה היטב את כל נושא הכוכב
yosibs
ה' מכניס בליבות האנשים מה לחשוב בגלל מעשיהם.
yosibs
וגם מביא להם ראיות ממשיות אם צריך.
batdavid
מי שרוצה שיאמין ומי שלא - אז תהיה לו הפתעה. היא הסבירה לי שמה שכרגע קורה זה שהסדר עולמי חדש מראה כאילו באים לעשות שלום עם ישראל כאשר למעשה מחרחרים מלחמה - וכל זאת כדי להסיט את העולם מהכוכב וכאשר יבוא הכוכב אחרי המלחמה הם כבר יהיו בבונקרים. אגב. הצדיק אמר לי מילה במילה לפני כמה חודשים בדיוק אותו הדבר והם לא מכירים זה את זו
אנונימי18013
יש לי תחושה שכל מה שעובר אלי והסביבה שלי כאילו אני עובר הכל בתוך אלוגרמה וכאילו לפעמים זה חוזר על עצמו או שאני כביכל זוכר שכבר עברתי את הכאב הזה כבר פעם או שמחה כזה או אחר וכאילו כל החיים האלה חוזרים על עצמם חלילה סתם משתף אולי מישהו מכיר את התופעה הזאת ויכל להסביר אשמח
yosibs
זה מפריע לך?
אנונימי18023
אנונימי אני מאוד מזדהה עם מה שרשמת
אנונימי18026
אני חוקר את זה כרגע ומנסה להבין אולי אני סוג של מכונה שכל הזמן עובר את אותו הדברים בחיים וחוזר אולי זה הגיהנום שלי כאילו אני תקוע בתוך בועה סתם מתעניין? יש לך תשובה אשמח
ספיריט תנצבה
תקרא על תאוריית הסימולציה smile
אנונימי17912
מוכר 813. צריך לשנות את הלופ ללופ של גאולה והכל הכי טוב. כדי לצאפ מהלופ הישן והמשמים
אנונימי18026
23 גם אתה מרגיש כך?
yosibs
יכול להיות (יש דבר כזה בחז"ל) שפשוט התעברה בך נשמה שחייתה בעבר ובאה לתקן את עצמה על ידך זה קורא בדרך כלל לקרובים שלך כמו אימה אבא וכו'. זה מה שניקרא פיצול אישיות שלפעמים זה ניכר חזק ומפריע לתפקד. לכן זה לא צריך להדאיג ואשריך שאתה מתקן עוד נשמה כי זה מוסיף לזכויות שלך בעזרת ה'.
מיכאל
לבת דוד - ניסיתי לצלם את הכוכב ולא ראיתי כלום חוץ מהשמש
מיכאל
לפני כמה ימים
אנונימי18023
אנונימי, אני בעצמי מנסה לחקור את זה. ועדיין לא מבין מה זה באמת.
יש הרבה סרטים שמראים ומדברים על זה, אם אתה רוצה אמלית לך על כמה מהם אולי יוכלו לתת לך השראה להבין איזה מצב זה
אנונימי18026
אבל זה כמעט מרגיש לי כל רגע שאני כאילו חוזר על מה שכבר הייתי פה עוד הפעם
אנונימי18026
אשמח 23
מיכאל
אני אישית לא ראיתי כלום חוץ מהשמש
אנונימי18023
The Sixth Sense (1999)
אנונימי18023
Jacobs Ladder (1990)
אנונימי18023
Before I Fall (2017)
אנונימי18023
לי יש הסבר חלקי למה שאנחנו עובריםף אבל אני חושש להגיד אותו כי אני לא רוצה לבלבל או להפחיד אותך.
אנונימי18026
23 תגיד אני ממש מתעניין אולי זה ישחרר אותי כך אני מרגיש
אנונימי18023
לפי הסרטים האלו, אני מבין שכביכול האדם שחווה את זה פשוט נפטר ולא מודע לזה שהוא נפטר.
לגבי מוות יש הגדרה שאולי אנחנו לא מבינים.
ואנחנו צריכים לתקן את כל מה שעברנו לפני ה"מוות" כדי להבין שמתנו
אנונימי18026
ספירט מעניין אני יקרא את זה אחר כך יותר לעומק תודה
אנונימי18023
המצבים שחוזרים על עצמם הם חוויות שעברת בעבר והם חוזרים אליך רק כדשי שתתן אותם ותבין אותם
אנונימי18026
מה הכוונה לא הבנתי 23
אנונימי18023
שתתקן*
אנונימי18023
יש מצב , רק יש מצב (אני לא בטוח) שכביכול נפטרת מהעולם ואתה עכשיו חווה הרבה חוויות מהעבר רק כדי לתקן אותך ואז להגיע ליעד שלך שזה גן עדן
אנונימי18023
תראה את הסרטים שהמלצתי לך, אתה תקבל מהם הרה רשמים
אנונימי18023
הרבה*
אנונימי18026
מה אבל תחשוב סתם נניח כל מה שעברתי לפני שנתיים עברתי השנה ולפעמים כביכל אני יודע ומרגיש מה יהיה בעתיד כאילו שכבר עברתי את זה
אנונימי18026
23 מה אתה חושב שאני נקרא מת חי? זה לא יפתיע אותי אולי לא יודע
אנונימי18023
רשום גם בזוהר הקדוש, שיש מצב שאדם נפטר מהעולם ולוקח לו זמן להבין שהוא נפטר.
אתה גם מרגיש שאנשים שקרובים אליך, משפחה וכו' לא מבינים אותך וכביכול לא מתייחסים אליך?
אנונימי18023
אני באמת לא יודע אחי.
אני עובר בדיוק אותו דבר.
ועדיין לא הצלחתי להבין מה זה.
אנונימי18026
כן לפעמים כך מרגיש
אנונימי18023
אני יכול לתת לך רק כמה עצות שבטוח יוכלו רק לעזור.
תתקרב להשם, תפילות במניין, לימוד תורה, מעשים טובים וגמילות חסדים.
והכי הכי חשוב תשמור על הברית קודש שלך.
אנונימי18023
על העיינים
אנונימי18026
תודה אחי
אנונימי18023
בכיף! מקווה שעזרתי.
אנונימי18048
תיקון מ"ח בתיקוני הזוהר עוזר להרבה עינינים?
חבשוש
בעיקר למח
אנונימי18048
laugh-big השבח לאל
חבשוש
אני מחפש באימוג'י הבעת פנים שאין כאן, מה עושים?
אנונימי18048
לומדים זוהר
אנונימי18048
העולם הזה חולף כהרף עין
אנונימי18048
הכל אשליה
אנונימי18048
גם הפיזיקה יודעת את זה
חבשוש
זה כזה עם גבה אחת למעלה ולחי אחת מושמטת והפה קצת עקום
אנונימי18048
איינשטיין כינה את זה אשליית החומר
אנונימי18048
אין עוד מלבדו
חבשוש
זה נחוץ כי זה יעזור לי להעביר לכם בדיוק איך אני חש
אנונימי18048
מלוא כל הארץ כבודו
אנונימי18048
אז תרגיש טוב אחי
חבשוש
ואז תוכלו לתת לי עיצות בדיוק לגבה
אנונימי18048
תעשה ניקוי רעלים
אנונימי18048
תקנה מחר מיץ עשב חיטה קפוא
אנונימי18048
תניח בפריזר
אנונימי18048
וכל יום לפני השינה תניח קופסא אחת במקרר
אנונימי18048
ועד הבוקר זה יפשיר תשתה על הבוקר עדיף על קיבה ריקה 50 מילילטר של מיץ עשב חיטה
אנונימי18048
זה ירפא אותך
חבשוש
מעניין. אתה עושה את זה?
אנונימי18048
ככה כל יום משך תקופה של חודשים לפחות
אנונימי18048
אני קונה את הקפואים
אנונימי18048
אתה יכול להשיג בניצת הדובדבן
חבשוש
חודשיים? ומה קורה אז?
אנונימי18048
וכל תקופה של אחת לחצי שנה תעשה את הניקוי הנאמר לעיל
אנונימי18048
תחפש מידע ברשת על מיץ עשה חיטה אחי
אנונימי18048
הוא הופך את הגוף לנורא בסיסי ויש בו את כל החומצות אמינו החיוניות
אנונימי18048
תרופה אדירה
אנונימי18048
הקדוש ברוך הוא ברא בית מרקחת מושלם בטבע
חבשוש
זו בעיה כי אני רגיש לגלוטן
אנונימי18048
מיץ עשב החיטה אינו מכיל גלוטן
חבשוש
אז לפנצילין
אנונימי18048
לא מכיל אחי
חבשוש
לחיטה?
אנונימי18048
זאת לא החיטה עצמה אחי
חבשוש
הבעיה היא שצריך להתמיד, וזה משהו שאין לי
אנונימי18048
אז גם אחת ל... יכול להועיל
חבשוש
למרות שתארת את זה קל. אבל מה עם שאר התזונה? זה לא משנה?
אנונימי18048
הכל משנה
חבשוש
אבל אני רגיש לבריא
חבשוש
אז מה אתה אוכל בהמשך?
אנונימי18048
שתה הרבה מים בטכנולגיית אוסמוזה הפוכה
אנונימי18048
או לפחות תמי 4
אנונימי18048
מבחינת תזונה מים הם הבסיס
אנונימי18048
תימנע מקפאין ומוצרי חלב כמובן
אנונימי18048
החלב של היום הוא רעל
חבשוש
אבל הקפה השחור של הבוקר.. והצהריים.. והלילה..
אנונימי18048
מלא אנטיביוטיקה
אנונימי18048
חח
אנונימי18048
קפאין מקצר את הטלמורים אחי
אנונימי18048
גורם ליזקנה מואצת
אנונימי18048
משבש את קצב הלב
אנונימי18048
מספח נוזלים אחי
אנונימי18048
אל תשתה קפה
אנונימי18048
קפאין גם הופך את הגוף לחומצי
אנונימי18048
תיזהר מקפה
אנונימי18048
תשתה שתייה חמה
אנונימי18048
בעיקר חליטות
חבשוש
לא לא, הטלטביז שלי אחלה אני אומר לך. עד הקפה. אין לי בעיה עם חיטה ואוסמוזה אבל.. שמע.. זה משהו שלוקחים בחשבון.. שיתכנו התקפי לב וכו' לא עלינו ולא עליכם אבל לפחות אתה נהנה מהדרך
אנונימי18048
חליטות קמומיל
Nisim
גם לקליפה יש צד טוב, היא שומרת על הפרי.
אנונימי18048
נכון אחי
אנונימי18048
חחח
חבשוש
אתה אדם עשיר מאד? אתה אמיד.
אנונימי18048
הקדוש ברוך הוא ברא עולם מושלם
אנונימי18048
חז"ל כבר אמרו איזהו העשיר? השמח בחלקו!
חבשוש
בדרכ רק לעשירים יש את הזמן והנינוחות לתזונה בריאה.
אנונימי18048
המצב הכלכלי שלי סך הכל די סביר תודה לאל
אנונימי18048
אנחנו בחברה של שפע תודה לאל
חבשוש
מה עם לחם? איזה לחם אתה אוכל?
אנונימי18048
כוסמין בעיקר
אנונימי18048
החיטה של היום מפוצצת גלוטן
אנונימי18048
היא עברה השבחות עם השנים וכמות הגלוטן בחיטה עלתה באלפי אחוזים
חבשוש
כוסמין עולה 20 שח ליחידה ברמי לוי שיווק השקמה, זה כבר עושה אותי קצת חולה. שלא לדבר על הירקות האורגניים
אנונימי18048
תקרא את הספר בטן של חיטה
אנונימי18098
בגלל זה כל הלחם שמוכרים דביק כמו גוש דבק?
אנונימי18048
תימנע מחיטה אחי
אנונימי18048
משהו כזה 98
אנונימי18098
גם שיפון כזה
אנונימי18048
צריך לוודא שזה 100 אחוז שיפון
חבשוש
וואו אני ממש אוהב את הדבק הזה. זה ה- זה לא רקוב זה דבש- של הלחמים
אנונימי18098
בקושי יש לחם נורמלי שאפשר לאכול
אנונימי18048
חח
אנונימי18098
הכל כמו בצק לא מוכן
אנונימי18048
תאכל בעיקר גוג'י ברי אחי
אנונימי18048
סופר פוד
אנונימי18048
תקנה את הספר של דיויד וולף
חבשוש
קיצר, אין קפה, אין לחם דביק, אין סיגריות, אין אלכוהול.. מה עם ההנאה מהדרך?
אנונימי18048
SUPER FOOD
אנונימי18048
חחח
חבשוש
לא מספיק 20 שח ללחם אתה עוד רוצה שאעצור בסטימצקי שישדדו אותי..
חבשוש
אבל אהיה בריא!
חבשוש
שדוד בריא!
אנונימי18048
חחח
אנונימי18048
תסתכל ברשת
אנונימי18048
חפש מידע על סופר פוד אחי
אנונימי18048
תאמין לי החיים דבש
אנונימי18048
ועוד מעט הגאולה תודה לאל
אנונימי18048
תשמח תמיד צדיק
אנונימי18048
אנחנו בגן עדן
חבשוש
שמע, ראיתי תכניות על זה, זה מרתק ומאמין שזה גם נכון אבל זה באמת יקר כל העסק הזה.. שלא לדבר על ההתמדה. והגמילה מהתמכרויות.
חבשוש
אם יבוא משיח בשביל מה צריך את הבריאות הזו?
אנונימי18048
לא יקר כל כך סך הכל
אנונימי18048
זאת שאלה למומחים אחי
אנונימי18048
תשאל את ניסים
חבשוש
ירקות אורגניים ולחם שיפון או כוסמין? לא שבאמת בדקתי פשוט כך אמרו בתכנית, שזה מיועד למצב הסוציו אקונומי הבינוני ומעלה
אנונימי18048
שנראה הרבה ניסים ונפלאות בעזרת השם אחי
אנונימי18048
אחי תחשוב שלא צריך לאכול הרבה כדי להרגיש טוב
חבשוש
אני חייב קפה, הלחצת אותי
אנונימי18048
אם אוכלים פירות וירקות ושותים הרבה מים ומידי פעם חביתה וקצת קיטניות מרגישים קלילים נינוחים ושמחים
אנונימי18048
תכתוב בגוגל האבסורד שבקפאין אחי
amiliy120
וואווווווווווווווו........חשבתי שנכנסתי לאתר הגאולה כי לה' המלוכה..היתבלבלתי כאן מדברים על אוכל בשיחות סלוניות ולא על גאולה..אמשיך לחפש את כי לה' המלוכה....אם אסתר לא תסדר לנו את הצ'אט בקרוב אז נהפוך את האתר לאתר תזונה מהצומח והטבעי..שיחות מדהימות ומעניינות חבל"ז..
אנונימי18048
חח
אנונימי18048
אמילי
אנונימי18048
הרמב"ם גם דיבר על בריאות
אנונימי18048
בריאות
אנונימי18048
התורה מכילה הכל
אנונימי18048
כבר אמרו חז"ל נפש בריאה בגוף בריא
amiliy120
תמשיכו חברים אל תפריעו למשיח..אה..סליחה לעצמכם..
Nisim
עוף ובשר אתם אוכלים?
חבשוש
שמע ניסים, אתה חייב לנסות את זה. האמת באמת בא לי לנסות רק ירקות ופירות
אנונימי18048
תשמע חובה שתיהיה כמות מספקת של B12 בגוף
אנונימי18048
בשר פעם בשבוע בעיקר עוף
אנונימי18048
שניצל
אנונימי18048
עם כשרות רצינית
חבשוש
בשר לא הכי טוב כי הוא נרקב עוד טרם ייצא מהגוף. כך שמעתי
אנונימי18048
בכל מקרה צריך מידי פעם לעשות בדיקות דם
Nisim
יש הרבה ספורטאים צמחוניים.
אנונימי18048
לברר רמות של וטמנים מינרלים וכל השאר
אנונימי18048
גם צמחונים חיב תוסף של B12
אנונימי18048
חייבים
חבשוש
(לאמילי) אז מה לדעתכם משיח יאכל? האם נהיה צמחוניים כבר שיגיע או רק בשלב מאוחר יותר?
חבשוש
אתה לוקח תוספי מזון?
אנונימי18048
B12 פלוס של אלטמן ואומגה 3
אנונימי18048
של אלספה
Nisim
אדם קדוש יכול לחיות יופי מלחם ומיים.
אנונימי18048
אחי ברור
אנונימי18048
יש צדיקים שעשו שישיות
אנונימי18048
שישה ימים לא אוכלים רק שותים
אנונימי18048
ורק בשבת סועדים לכבוד הקדושה
חבשוש
כמה זמן אתה כבר בתזונה בריאה?
אנונימי18048
רק מעטים מסוגלים לכך
אנונימי18048
כמה שנים
אנונימי18048
ההרגשה טובה רוב הזמן
חבשוש
אפשר שאני וניסים נבוא לישון אצלך תקופה?
אנונימי18048
הרמב"ם אמר כל זמן שמעיו של אדם רפים והוא עמל הרבה אין חולי בא על ידו וכוח מתחזק
חבשוש
תראה, לא סתם בתכנית שראיתי שייכו את הנושא לאנשים אמידים. דרוש לכך זמן, נינוחות ושלוות נפש.
חבשוש
אם אין לבנאדם איך לסגור את החודש הוא חייב סיגריה, זה פיזיקה פשוטה. לרוב, בדר"כ.
אנונימי18048
אתה מעשן אחי?
חבשוש
סיגריות? קצת.
אנונימי18048
נשימה זה קריטי
אנונימי18048
אם תנשום טוב אתה תיהיה הרבה יותר נינוח ובריא
חבשוש
זה הרגל מגונה, מאד הייתי רוצה להפסיק. אבל איך אפשר לא לעשן כששותים ערק? ואיך אפשר לא לשתות ערק אחרי המבורגר 250 גר? חייבים להוריד את זה איכשהו, אתה מבין?
אנונימי18092
מישהו יודע מה מתעקב עם תוכנית השלום של טראמפ ?
אנונימי18048
סיקרט
אנונימי18092
הוא אמר בפגישתו עם המלך ירדן שבקרוב יקראו לראש ממשלת ישראל מוחמד
אנונימי18048
בן כמה אתה?
חבשוש
אחח, שועל קרבות ותיק.. שערותיי הלבינו.. סוליותיי נפתחו מאבק הדרכים..
חבשוש
24
חבשוש
סתם, בשלהי ה30. אבל ממש בשלהי.
חבשוש
40
אנונימי18048
מניח תפילין כל יום?
חבשוש
כשיוצא. בעז"ה.
אנונימי18048
לילה טוב צדיק
חבשוש
לילה טוב אח יקר
ספיריט תנצבה
secret chord אתה על 432Hz?
חבשוש
(: כן, נהנה מהשקט
חבשוש
סיימתי להינות, אפשר לחזור להתווכח קצת.
ספיריט תנצבה

אנונימי18092
טראמפ הפליל את עצמו שהוא תומך בדעה הפלסטינית בהכרת ירושלים כבירת פלסטין , מסתבר שכולם נגד ירושלים אפילו אלו שנראה שלא - עדיין לא מאמינים ששבעים אומות יגיעו למלחמה בירושלים ?
חבשוש
חח בול
חבשוש
טראמפ מפנה לנו גב?
אנונימי18092
טראמפ אהובו של ביבי בגד בו
אנונימי18092
ועוד איך
חבשוש
למה שיעשה את זה? אז מה היה כל העניין של אהבת ישראל עד עכשיו?
אנונימי18092
הצגה !!
אנונימי18120
לא חשוב מה שטרמפ יאמר,או יאמרו בשמו.חשוב מה שיעשה.
חבשוש
מפגן ראווה כדי להראות את הכח שלו על חשבוננו?
אנונימי18092
התוכנית שלו היא לטובת הפלסטינים
חבשוש
מעניין.
חבשוש
הוא אמר שהוא בעד הפלסטינים בריש גלי? אולי הוא עובד עליהם?
אנונימי18092
ברור למה עד עכשיו לא הציג את תוכנית השלום ? כי זאת תוכנית מתוחכמת ביותר כדי להשתלט על ירושלים בעורמה ושאנו כמובן לא ניתן לא כי ישראל בעלת מוניטין של לא לחיות עם האוייב כי הן עם לבדד ישכון ואז הוא יחליט להפעיל קצת כח שיש לו כמובן
אנונימי18092
ימים גדולים לפנינו
חבשוש
אז זה שהוא נגדנו זה טוב ליהודים?
אנונימי18092
ברמת ההסתכלות הנסואית כן
אנונימי18092
הנבואית
אנונימי18092
פשוט לא להאמין איך כבש הפך עורו
חבשוש
לא כזה קשה להאמין. קשה לבטוח בגויים. ואיפשהו תמיד היה לנו קצת מוזר כל האס"ק הזו
אנונימי18099
בס"ד.עבר קציר וטרם כלה הקיץ אפשר להיוושע כבר השנה הזאת בחסדי שמים.
אנונימי18092
כשטראמפ רוצה להשיג משהו (הסכם שלום ישראל פלסטין) הוא משיג אותו ככה זה אנשי העסקים והוא פרץ קדימה עד נשיאות ארה"ב
אנונימי18092
יש לו כזה אתגר שהציב לעצמו התוכנית שלום הזאת , אחרת למה מתערב בינינו ? סיפוק !!
חבשוש
לא כל נשיאי ארהב ניסו להתערב? נראה לי שזה מקובל אצלם
אנונימי18092
לא בצורה נוקבת כזאת , אצלו זה לא רק דיבורים זה מעשים
אנונימי18125
טראמפ נגד איראן בקרוב ממש
אנונימי18092
טראמפ מעורב כמעט בכל תחום - מוזר !
אנונימי18134
סיפורים סיפורים
אנונימי18134
זה כבר ככה שנים
חבשוש
כל מנהיג רוצה להנציח עצמו מעל דפי ההיסטוריה, אולי הוא פשוט יורה לכל הכיוונים שמשהו יתפוס
אנונימי18092
הוא חושב שהוא איזה אלכסנדר מוקדון - אין עיר שלא כבש וניצח חוץ מיצר הרע אותו לא הצליח לכבוש וכבר אמרו חכמי ישראל איזהו הגיבור האמיתי ? הכובש את יצרו. כשהגיע אלכסנדר לירושלים וראה את שמעון הצדיק נתהפכה שלייתו
חבשוש
אתם קולטים שאנחנו יכולים לדבר עם ה' ממש עכשיו ולהגיד לו מה אנחנו חושבים על הכל?
חבשוש
זה הזוי
אנונימי18143
זוהר אתם מצטטים ומפרשיםותהילים פשוט פרק ב פסוק א וב מדלגים.... למה רגשו גויים יאלמו ריק.....
אנונימי18099
תשע"ט-תהא שנת עולם טוב.
אנונימי18125
אמן כן יהי רצון
אנונימי18125
תחשוב טוב יהיה טוב
אנונימי18160
מתי זה יקרה מחכים מ2012
אנונימי18169
מחכים כבר 5778 שנים.
אנונימי18154
שנזכה לגאולה השלמה במהרה בימנו בעזרת השם יתברך נבין שהכל היה לטובה ונופתע מגודל הטובה שהקדוש ברוך הוא ישפיע על עם ישראל בעזרת השם גם האופטימים הגדולים ביותר יהו מופתעים מגודל הטובה בעזרת השם יתברך
אנונימי18154
הקדוש ברוך הוא יודע מה הוא עושה
אנונימי18173
המשיחים חסידי ברסלב
אנונימי18154
ברסלב מחפשים את הנקודה שבכל אדם חב"ד מחפשים את האדם שבכל נקודה
אנונימי18173
חחח
אנונימי18173
בדוק! הם חסידי ברסלב
אנונימי18146
יש מצב
אנונימי18173
כנראה יהיה הרבה שמחה
אנונימי18146
משיח זה חוזר בתשובה
אנונימי18173
חוזר בתשובה עם הרבה ירידות ועליות
אנונימי18146
בגלל זה חוזר בתשובה
אנונימי18146
רוכב על החומר ומתנשא עליו ומבטל את עצמו
אנונימי18173
חזק
אנונימי18173
עני ורוכב על חמור איש פשוט
אנונימי18146
בגלל זה משיח יגיע מהנחש
אנונימי18146
כן גם עני
אנונימי18146
וגם רוכב על חמור
אנונימי18173
אתה יודע מיזה המשיח
אנונימי18146
החמור של המשיח יהיה לו 100 צבעים
אנונימי18146
אם אני יודע מי זה המשיח...
אנונימי18146
לא אני לא יודע וגם המשיח בעצמו לא יודע שהוא בעצמו המשיח
אנונימי18146
רק שיתחיל קצת הבאלגן,ויראה עמוד של אש רק אז יכיר בעצמו שהוא המשיח
אנונימי18146
ואז יתגלה ויעלם למשך שנה
אנונימי18173
הכל רוחני לא נראה לי עמוד אש גשמי
אנונימי18146
חחחח
אנונימי18146
תכף תראה תרוחני
אנונימי18146
הנה הוא בא
אנונימי18173
איפה
אנונימי18146
איפה?
אנונימי18173
בע"ה כולם כבר תשושים
אנונימי18146
לא ילקקו דבש
אנונימי18146
רוצים משיח,יש לזה מחיר אתה יודע מה המחיר?
אנונימי18173
נו
אנונימי18146
בוא נברר קודם למי בא משיח
אנונימי18146
לשווא פשע ביעקב
אנונימי18146
משיח בא למי שציפה לו וחיכה לו היום ראיתי דבר מדהים חבל לא צילמתי
אנונימי18146
ליד הבית שלי גרים אוטסטים לבד הם יצאו לחצר שלהם והתחילו לשיר אני מאמין אני מאמין באמונה שלמה בביאת המשיח אני אני מאמין משיח משיח משיח אוי יו יו יו יאו
אנונימי18146
laugh-big
אנונימי18173
סימני הגאולה
אנונימי18257
הלהיט הכי גדול בארץ זה קומסי קומסה =427 = משיח בן דוד בא .. התרגום זה 'ככה=45 ככה = 45'
אנונימי18257
וזה פרסום לחברת יס =70 . זה כאילו שששרים משיח בן דוד בא גאולה .. ואז אומרים 'יס'... כן. כן
אנונימי18260
אורי אבנרי זכותו תגן עליו הלך לעולמו.הצטרף והתאחד לקואליציית השמאל שבשמיים ביחד עם יוסי שריד ושולמית אלוני.
yishai0
מהרשת:
בנה של שולמית אלוני מספר בראיון לערוץ 10 , כי למרות שאלוני הצטיירה כאויבת וכשונאת דת, לא כך היו פני הדברים.

הוא הבהיר כי אלוני "ביקשה להיקבר בטקס דתי בכפר שמריהו, שזוהי מסורת ייקית ובתוך ארון, כך נהוג אצלם ושם קבורים גם הוריה של שולמית. היא רצתה שיגידו אחריה קדיש".

בנה הדגיש שאמו מעולם לא נלחמה בדת אלא בממסד הדתי והזכיר את הידע הנרחב שלה בתנ"ך ובמסורת
.
המרואיין הנוסף הוסיף על דברי הבן מזיכרונותיו וסיפר שהזיכרון החזק שלו משולמית אלוני היו נאומיה במליאה אז היו החרדים מתקבצים ובולעים בשקיקה את ציטוטיה, נהנים מהידע של והבקיאות בתנ"ך, בתלמוד ובהיסטוריה".


יוסי שריד: "נשמתי נפרדה מגופי, ראיתי הכל מלמעלה"
במהלך שיחה רדיופונית עם בני בשן בגלי צה"ל, סיפר יוסי שריד על מוות קליני שחווה בעבר, כולל היפרדות הנשמה מגופו, תוך כדי צפייה על המתרחש מלמעלה. "מה שקרה לי לא עומד בקנה אחד עם תפיסת העולם שלי", הודה
https://www.hidabroot.org/article/3867
אנונימי18311
אשריך על הסנגור.
אנונימי18311
אכן.כל יהודי מלא מצוות כרימןן.גם אם הוא שמאל קיצוני.
אנונימי18360
עוד רבנו נושף בעורפנו, חי שם במקומו הנסתר, כולו תפילה להעירנו משנתינו, שנזכה להקיץ לגאולת עולם, ימים ושנים בדבקות באין סוף בלימוד והכנה לקראת המציאות העתידה, מתוך העוני והיסורים שורשיו באדמת התורה על פלגי מים גדל וצומח, מי הוא זה לו כולם מצפים לא ידוע. אולי בקרוב ידעו כולם, כרגע... רק הלב יודע.
אנונימי11918 IL
אנונימי16790 US
אנונימי16847 IL
אנונימי17291 IL
אנונימי17614 IL
אנונימי17684 IL
אנונימי18392 IL
אנונימי18407 IL
אנונימי18429
אנונימי18435 IL
אנונימי18436 IL
אנונימי18442 IL
אנונימי18445 IL
אנונימי18448 IL
אנונימי18449 IL
מס' משתתפים בצאט: 15

הגדרות
הודעות אחרונות בפורום
נושאים אחרונים בפורום

תגיות

הרשם לרשימת התפוצה

מעבר לסרגל הכלים