הסבר ופרוש נוסף לקוד השלם “משיח טבת עשירי בו תחול” – המרמז על כללות השנה ולא על יום מסויים

נכתב על ידי מערכת כי לה' המלוכה ב-. פורסם ב-כללי, עשרה בטבת, צפונות בתורה
עדכון אחרון ב-2015-12-30.

הסבר נוסף לקוד משיח טבת ההסבר הוצג בהרצאות סוד הגאולה (הגרסה הארוכה) לפני כשנה

“טבת” בעצם זה לא חודש כפשוטו אלא ראשי תיבות “טבת” ט’ באב תחול, דהיינו כאשר ט’ באב יחול בשבת וידחה לעשירי ביום ראשון זו השנה שיבוא משיח וזה יוצא בשנת תשע”ו . יש לינק לסרטון בדקה 43:18 ראו גם את הפוסט עשרה בטבת 2212 – 1202 היום שאחרי היום הגדול | מה מטרת כל הצפנים באתר | סוד העשירי שבעשירי מלכות שבמלכות


תוספת של ח.ש. בדף הצופן טבת עשירי מצוי במקביל לקוד יבואו שהוא בעצם שם יבואו, קוד המופיע בדילוג 1820 האומר: “מלכד, אין יהיה” והכוונה היא שרעיון הזמן של שנת תשעו המופיע כקוד האומר “לתשעו” הוא בבחינת מלכוד לנושא הזמן, וניתן והבין את הקוד הזה כ: אין יהיה זמן זה של תשעו כזמן בו יהיו הדברים והוא מלכד עבורך, בדף הצופן ,זמן זה מתואר כזמן תפלה ולכן בדף מצוי הקוד “תפלה”, תפלה לבואם של אליהו ומשיח. ולכן מרכיב התשובה כפי שהרמב”ם אמר הוא החשוב בקיום הגעת המשיח אבל בנושא אליהו , אליהו יבוא על מנת ליצור תשובה בכדי לקדם משיח באם לא יעשו תשובה עד אז. כפי שנאמר: ובעת ההיא אבקש את צאני מידי רועי, הרועים הרוחניים, הרבנים. כי התורה היא כתובים של קודש ולא של חול. לינק לסרטון

ראו את תמונת הצופן הידוע  בדילוג 1820 – אנו רואים “משיח טבת עשירי בה תחול” ואז אנו רואים “יחול בו” בה תחול

תגיות,

תגובות (3)

 • אבשלום

  |

  ברב יורם אברג’ל זצוק”ל בצפונות התורה-
  http://hitchazkut.co.il/?p=606
  הרב יורם אברג’ל זצוק”ל היה איש קדוש וצדיק וידוע מכמה מצדיקי הדור שהרב היה ראש הלו’ צדיקים שבדורנו, והכל בהסתרה עצומה, בעיני רבים הוא נתפס “כמחזיק תורה” ומרים קרנה של תורה שזה דבר עצום לכשעצמו, אבל הרב הסתיר עצמו היטב. לא לחינם דיבר באופן הברור ביותר על הגאולה ואמר שזה “עניין של ימים אחדים”.
  הרב זצ”ל אמר לבניו שמשמים הראו לו שבידיו לקרב את הגאולה באופן משמעותי וכך גם הובא באחד השיעורים באתר הזה.
  איני מצליח להבין מדוע האתר החשוב הזה לא בדק את שמו של הרב – שדיבר בצורה הכי נחרצת וברורה על הגאולה השנה- באותיות התורה, אין לי ספק שיהיו ממצאים אדירים.
  הרב זצ”ל אמר במפורש שהראו לו בחלום את הקרנים הידועות מספר דניאל אחת של ישמעאל ואחת של אדום ומפתח הגאולה, והרב זצ”ל אמר שהוא משך את מפתח הגאולה [ויהיה זעזוע גדול בעולם] עד אלינו מתחת לעשרה טפחים, כך שהגאולה קרובה יותר ממה שאנחנו חושבים.
  אין לי ספק שבפטירתו של הרב הוא השלים את החלק האחרון בחלומו, הפטירה של ה”כותל המערבי” הזה – הרב יורם אברג’ל זצ”ל זיעזעה רבים וטובים בעם ישראל. יהי זכרו ברוך.

  להגיב

 • ארנסט

  |

  שאלה למנהלי אתר “כי לה’ המלוכה”.
  אני לא מצליח להבין את הגילוי החדש שטבת זה – ט’באב תחול- הרי השנה הזו לא השנה הראשונה בה 9 באב אמור לחול בשבת והוא נדחה, אם איני טועה גם לפני 3 -4 שנים זה היה כך, אז מה בדיוק גורם לחשוב שזה השנה ?

  להגיב

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   |

   מוצפן בדילוג 1820 בסמוך תשעו….

   להגיב

השאירו תגובה

הרשם לרשימת התפוצה