נקיון פסח בתוך עצמנו | מסר

נכתב על ידי מערכת כי לה' המלוכה ב-. פורסם ב-התחזקות, כללי, מסרים

בס"ד, ירושלים, תקשור עם בנימין, יום ד' י"ז אדר תשע"ז
שלום לכולם. הנה אנחנו שוב פה, והעולם מתדרדר ומתדרדר ומתדרדר. שמעתי עכשיו שיש חדשות שהמדינה החליטה על חג נוסף!
ש. מזל טוב!…
לפני שאתם אומרים 'מזל טוב', בואו אגיד לכם מה זה אומר, ואז בטח במקום ה'מזל טוב' תגידו: "אוי אַ בְּרוֹךְ…". הם החליטו לעשות והם גם העבירו את החוק הזה בכנסת לעשות חג, חג של כולם, מוסלמים, נוצרים ויהודים מכל הסוגים… גם החילונים גם הדתים-לאומים וגם החרדים, כולם-כולם, כל הסוגים. וכולם יהיו חייבים לחגוג את זה, מי שמקבל כסף מהם – חייב לחגוג!… אני לא יודע, בכל אופן בינתיים לא שמענו אפילו 'פִּיפְּס' (ציוץ קטן) מאלה שיושבים שם בכנסת עם זקָנים, וכביכול הם אנשים-חרדים ממש, שמייצגים את החרדים…
ש. האם צריכים להגיד שהחיינו ואולי גם הלל?…
יכול להיות, אינני יודע עד כמה ילך התיאטרון המצחיק הזה לכיוון האבסורד… בכל אופן זה העולם שלנו. העולם משוגע, העולם אכזרי, העולם מלא-מלא לכלוך רוחני וגשמי, העולם שממש נהפך יום אחרי יום, יותר ויותר לגיהנום, גיהנום בעולם הזה. מה עוד אפשר להגיד? אני כבר מתעייף, ואני מסתכל על ההורים שלי שהם כבר יותר מבוגרים, ולא כ"כ מרגישים טוב, ואני כבר לא ילד קטן, ואיפה משיח? איפה המשיח? העולם לא יכול להמשיך כמו שזה הולך, זה פשוט כבר בלתי אפשרי! איפה משיח?… משיח – אני לא יודע אם הוא פה, אבל אני מקוה שהוא כן פה, כי גם לי כבר אין סבלנות. רק בפורים האחרון הסתכלתי, אמנם זה לא היה כ"כ גרוע כמו בשנים הקודמות, אבל הריקנות, משלוחי-המנות, שמלאים כל מיני עוגיות, ושוקולדות, וכל הדברים הכי לא-בריאים לבן אדם, שהכי מזיק לו לבריאות, וזה מה שאנחנו נותנים עם כל הלב לאנשים, 'עם כל הלב', עם כל החיוכים.
משהו לא בסדר, פשוט לא בסדר. אנחנו לקחנו את החג הזה, החג שהוא כ"כ חשוב, כ"כ נהדר, ואנחנו הפכנו את זה להולואו-אין (Hollow-inn), קרנבל של גוים. והבחורים שאמורים לשתות, לשתות ולהשתכר בצורה יהודית, כפי שהיהודי צריך, אבל זה לא נראה כך, לרוב זה נראה כמו איזה פונדק, בית-מרזח של גוים, שמתאספים ושותים עד שהם מקיאים ונופלים על הרצפה עם הפנים בתוך הקיא שלהם, זה מה שזה נהפך. זה נהפך למשהו בלי לב יהודי, בלי רגש יהודי. הכי טוב מכל זה בדרך כלל זה אולי מעט ההצגות שעושים כמה רבנים, אבל ה'סך-הכל' – זה נהיה ריק מתוכן, חוץ מכמה יהודים שעדיין חוגגים את פורים כמו שצריך.
מה יהיה איתנו? מה יהיה איתנו?! ברוך ה', ישנה קבוצה קטנה של אנשים שעוד משתדלים, שעוד מנסים ללכת לכיוון של היהודים של פעם. ואנחנו צריכים שלא לשכוח את זה, כי אם אנחנו נעזוב את האמת, ואנחנו נלך אחרי השקר – אנחנו נאבד את הכל, לא ישאר לנו כלום, אפילו לא פירור. אנחנו ניעלם מן המציאות, חס ושלום. אבל רוב האנשים לא רוצים לשמוע, אז אין לי כח לדבר יותר מדי, כי לא רוצים לדעת – איך שלא יהיה. ואני יודע היטב כמה שאנשים ממש לא מוכנים להשתנות ולחזור למה שהיה. איזה טיפשים! לא מבינים שהם פשוט זורקים לפח את העתיד שלהם לנצח. אני לא מבין אותם, את היהודים.
כל יהודי נולד עם נשמה מיוחדת, נשמה שמושכת אותו לכיוון הקדושה, אפילו שהוא לא יודע, אפילו שהוא מתנהג כאילו שהוא לא רוצה את זה, בכל אופן בפנים הוא כן רוצה, ויש לו מלחמה עם עצמו, אבל יודעים שהוא יהודי אמיתי, כי יש לו את המלחמה. אבל ה'ערב רב' אין להם את המלחמה, הם רק מחכים לקדש את הרע, לקדש את השקר, לקדש את עגל-הזהב חס ושלום.
אז מה עוד יש לומר? אני רק יכול לבקש מכולם, מכל היהודים האמיתיים, לחזור לאידישקייט האמיתי, להפסיק עם המחלוקות. וכל אחד בנפרד צריך להשתדל לקשור קשר עם הקב"ה. הדור שלנו דור מאד מיוחד מצד אחד, ומאד נמוך מצד שני. אבל ה' נתן לנו מתנה, הוא נתן לנו את האפשרות לקשור קשר איתו ישירות, כי אין לנו כמעט רבנים שאפשר לסמוך עליהם במאה אחוז, אז לכן הוא נותן ליהודי-האמיתי לקשור אתו קשר. אבל זה לא כ"כ קל, והיהודי – פעמים רבות הוא מגיע למצב שהוא לא יודע מה לעשות עם עצמו, יש לו כשרון בכל מיני דברים, דברים רוחניים ודברים גשמיים, ואז אם הוא יושב עם לב שבור והוא יחפש בתוך עצמו את הקב"ה – הקב"ה יתגלה אליו, הוא ימשוך אותו לכיוון הנכון, והרבה אנשים כבר הרגישו את זה, וזה לא סתם, וזה כתוב שככה יהיה [רש"י ניצבים: 'כאילו הקב"ה עצמו צריך להיות אוחז בידיו ממש איש איש ממקומו, כענין שנאמר וְאַתֶּם תְּלֻקְּטוּ לְאַחַד אֶחָד בְּנֵי יִשְׂרָאֵל'… ישעיה כז, יב]. הקב"ה מחכה לכל בן אדם, לכל יהודי, לקשור איתו קשר אישי, ואז הוא יגלה את עצמו לאדם הזה. לא בשביל להתחיל להיות נביאים או משהו כזה חס ושלום, לא! אלא כדי לעזור לבן אדם להציל את עצמו ואת המשפחה שלו ['אַל תַּשְׁלִיכֵנִי מִלְּפָנֶיךָ וְרוּחַ קָדְשְׁךָ אַל תִּקַּח מִמֶּנִּי…', מזמור התשובה, תהלים נ"א]. לדעת מה האמת ומה השקר. ולהשתדל לבטוח רק בה', ולא בשום דבר אחר. וההשתדלות שהבן אדם יעשה עם הקשר הזה להתקרב לאמת – זה יציל אותו, יציל אותו לנצח.
זה הכל מה שיש לי להגיד. האם יש לכם שאלות?
שאלות ותשובות
ש. האנטישמיות מתחזקת באמריקה, האם זה יגרום להם לבוא לא"י?…
ת. מה אגיד לכם, תמיד היתה אנטישמיות באמריקה, היו מספיק מקומות אפילו בתקופת מלחמת העולם השניה שהיה כתוב שם בשלטים: 'אין כניסה לכלבים ויהודים'… מסעדות או מועדונים או לא משנה מה, וגם איזורי מגורים. אנטישמיות תמיד היתה באמריקה. האנטישמיות אז היתה של נוצרים כנגד יהודים, כי הם הרי בטוחים שהיהודים רצחו את אותו-האיש ימח שמו וזכרו. אבל הענין עכשיו עם הערבים – זו אנטישמיות אחרת, ואני לא מאמין שזה מה שקורה שמה, זה פשוט חלק של התכנית להשתלט על אמריקה ולגרום באמריקה מלחמת-אחים! הענין הזה זה חלק מזה. הם היו רוצים שחלק של היהודים יקומו וילכו, והם פשוט יקחו את הבתים שלהם וכו' וכו'.
וגם בצרפת היהודים קצת בפאניקה, כי אם לה-פן נכנסת הם יצטרכו להחליט האם הם רוצים להיות אזרחים צרפתים ולקבל פנסיה צרפתית או להיות אזרחים ישראלים. זה מפחיד אותם מאד. ולא רק זה, ליהודים צרפתים במיוחד הספרדים שומרי-המצוות – לא להיות אזרח ישראל זה מפחיד. לכן המצב הוא שהאנטישמיות תלך ותגדל בכל העולם. וזה יהיה עוד יותר גרוע מאשר כעת. אפילו שאני לא מאמין שזו אנטישמיות רגילה, אבל אני חושב שכמו כל דבר שקורה היום – יש מי שמעודדים את זה מאד, ועוזרים, עוזרים לעשות את זה ולחזק את זה, כדי לעשות בלאגן ומלחמת-אחים.
ש. מה דעתך על מערכת-היחסים המוזרה שקיימת בין רוסיה לארה"ב, מצד אחד יש עימותים בלתי פוסקים, ומצד שני רואים שיתופי-פעולה, אז האם הם ביחד או שהם אחד נגד השני?…
ת בטח שהם ביחד, הם לא אחד-נגד-השני, זה הכל הצגות שלהם. ותראו, פוטין יש לו הרבה חיילים בארה"ב, והם עושים אימונים. ואני שמעתי עכשיו שחלק רציני מהם כבר בתזוזה לכיוון קליפורניה משום מה. ובכלל אמריקה מלאה כל מיני חיילים זרים, מהאו"ם כנראה, כי הרבה מהרכבים הצבאיים שרואים וכלי המלחמה שמעבירים ממקום למקום, מופיע על זה UN, זה שייך לאו"ם. אז אני לא יודע בדיוק איך זה פועל, אני רק יודע שהכל שקר גמור. וה'פוטין' הזה – הוא רשע לא קטן. הוא קטן קצת אבל הוא רשע גדול, וכמה שהוא נראה שהוא נגד ארה"ב אז זה הכל הצגות, הוא נגד אמריקה בטוח, הוא רוצה להשתלט, אבל זה הכל משחק, משחק. והם רוצים לעשות מלחמת-עולם-שלישית עם כל הכוחות שלהם, ויש לי גם הרגשה שיש להם זמן קצוב, הם לא יכולים להמשיך הרבה זמן, כי יש איזה גבול שהם חייבים אז להיות בבונקרים שלהם. והם כבר בלחץ.
ש. עושים משחק כזה שימותו בו מליארד אנשים?… האם לא אכפת להם על מחיר שכזה?!…
ת. הם שמחים עם כל אלה שאפשר להרוג, וכמה שיותר אנשים – יותר מרוצים. יש יותר מדי אנשים בשבילם בעולם הזה, וכנראה שהצפיפות מפריעה להם… והם רוצים להרוג כמה שרק אפשר. ולא רק זה, הם יודעים שמגיע הכוכב, הפלנטה, ה'סולאר סיסטם' (מערכת שמש קטנה), אז הם פשוט החליטו שהם 'תופסים טרמפ', הם לא צריכים לעשות את כל הדברים הקשים, כמו שהנאצים ימ"ש הרגו את כל היהודים בתאי גאזים, לא, בשביל מה? הם יכולים לתת לכוכב הזה לעשות את העבודה, ובינתיים הם יכולים לשחק באולינג וטניס, וכו', ולשחות בבריכות שיש להם מתחת לאדמה, עם כל הלוקסוס, לראות סרטים, לשתות מילקשייק, וכולם יכולים למות שם למעלה, והם למטה נהנים. אבל מחכָּה להם הפתעה. בכל אופן אנחנו יודעים שהכוכב הזה עם כל הפלנטה הזו – זה לטובת היהודים ולרעת הגוים. אז אין לנו מה לפחד! זה יהיה קשה, וזה יהיה מפחיד, אבל ה' ישמור עלינו.
ש. בשבוע שעבר התבטא אחד הצדיקים שהוא רואה סכנת מלחמה קרובה וצריך להכין אוכל ומים…
ת. טוב, הוא פשוט אומר מה שפיקוד-העורף אומר. לפני כמה חדשים הם אמרו שתהיה מלחמה וצריכים לאגור מים ואוכל. רק מה, אין אפילו מקלט אחד שמוכן כאן בארץ בשביל מישהו, זה הכל צחוק. מה אכפת להם? הם בנו את הבונקר שלהם כמו הבונקרים באמריקה בשטח של 30 ק"מ מרובע! ואני מתאר לעצמי שבפנים זה מאד מפואר. הם גנבו הרבה כסף. האם אתם שמעתם כמה עודפים של כסף נשארו להם? טונות של כסף! האם הם משתמשים בזה בשביל לעזור למישהו? משהו התדרדר מאד במה שהישראלי-הממוצע מקבל, גם בקופ"ח וגם בכל דבר אחר, והביטוח-הלאומי רק מחפש סיבות שלא לשלם לאנשים…
ש. ואיך זה שאנשים לא מתלוננים?…
ת. הם מתלוננים, ומתחילים להבין, אבל הם לא יודעים מה הם הזכויות שלהם. אבל רק לשמוע כמה כסף נשאר להם ברזרבות שהם לא משתמשים בזה, הם משתמשים בזה בשביל מה שהם צריכים. וזה מאד מוזר כמה שהח"כים החרדיים שקטים. זה כאילו מישהו שם להם איזה משהו בתוך הפה שלהם, נעל להם את הפה עם מנעול. מה אני אגיד לכם, הכל דבר אחד, כל הכנסת הזו, כל ה'נתניהו' הזה – זה הכל שייך לרשעים המוכרים לנו.
ש. מה אתה מציע? מה אפשר לדבר עם אנשים לחזקם? איך לכוון אותם? מה היית אומר להם?…
ת. כל אחד היום צריך לקשור קשר אישי עם הקב"ה. צריכים להכנס לבתים שלנו ולסגור את הדלת, ורק לצאת בשביל מה שמוכרחים, חייבים מנין וחייבים להתפלל ביחד, וכדאי להגיד תהלים ביחד, חייבים לעשות כל מיני דברים רוחניים, וגם אנשים צריכים להתפרנס, אז חייבים לצאת, אבל להשתדל כל הזמן שהראש, הלב והנשמה יהיו עם הקב"ה. כשהולכים ברחוב – לא להסתכל! לשים את העינים למטה, להסתכל רק שלא ליפול, אבל להשתדל לא להסתכל, גם הנשים וגם הגברים, ולהגיד פרקי תהילים כל זמן שהולכים, או להגיד פשוט: 'אין עוד מלבדו, אין עוד מלבדו, אין עוד מלבדו', או לחשוב על משהו שהוא למד, אבל להשתדל כל הזמן, עשרים וארבע שעות, להשתדל להיות עם ה'. וזה לא קל בעולם הגשמי שלנו, אבל הבן אדם צריך לאט-לאט להרגיל את עצמו שהוא חייב להתנתק מן העולם הזה שהוא כפי שהוא, ויותר ויותר ללכת לכיוון הרוחניות, לכיוון הקב"ה, לכיוון התורה כמו שזה היה פעם, גם גברים וגם נשים. וזה הדבר היחיד שיציל אותנו, הדבר היחיד.
אנחנו לא יכולים להלחם נגד הרשעים, רק לעשות ככה, רק לסגור את עצמנו ולהיות ביחד עם אנשים שהמטרה שלהם היא אותה המטרה. ולא להסכים, לא להסכים לרישעות שלהם, לא לתת להם לשנות אותנו. וזה קשה, כי הרבה מאיתנו מקולקלים כבר מכל מיני רעיונות זרים שאנחנו למדנו מן המקולקלים, או מן הערב-רב או מן הגוים. ולכן אנחנו צריכים לעשות בדק-בית, לנקות את הכל, לעשות נקיון של פסח בתוך עצמנו, שכאשר נשב בליל-הסדר, שאנחנו נרגיש שאנחנו באמת יוצאים ממצרים. כי כל הצרות – הבאנו איתנו ממצרים, כי הע"ר קשורים לכל הכתות של מצרים, וגם לכתות של נמרוד שלפני מצרים. ולכן זו הסיבה שהרבה מן הסעה"ח, הרבה מן הבולטים שבהם הם 'כביכול-יהודים', אבל הם באים מן הע"ר שיצא ממצרים. הם לקחו איתם את הפירמידות ואת כל מה שזה אומר. והם, ביחד עם הגוים הרגילים, ועם האדומים, הישמעאלים, לא משנה מי, הבודהיסטים, כולם, הם מנסים להשתלט על העולם.
אבל זה לא יעזור להם, הקב"ה הוא הכל יכול, הוא גדול מכולם, הוא גדול מהחלל, והוא גדול מכל ה'יוניברס' (היקום). הוא גדול מכל דבר. אין עוד מלבדו. וכדאי לנו להיות אך ורק איתו. נשמה יהודית תדע את זה לבד איך למשוך את הגוף בע"ה לכיוון הנכון, אבל אלה שהם ע"ר לא יוכלו לסבול את זה. הם שונאים את הקדושה, הם רק רוצים את הטומאה. והם יגידו: 'לא! זה לא בשבילנו, זה שקר', אבל זה לא שקר, זוהי האמת. והם יודעים את זה מבפנים, הם זוכרים, אפילו שהם לא רוצים לזכור את זה, שגם השטן הוא בסך הכל יצירה של הקב"ה.
ש. המעצרים בהפגנות על הגיוס מתבצעים באכזריות רבה…
ת. וזה הולך להיות קשה יותר ויותר. זהו, זהו. אין זמן כבר. עוד מעט תהיה כבר מלחמה. ואם פיקוד-העורף והרב ההוא אמר לשמור קצת אוכל – אז כדאי, כי כשזה יתחיל פשוט לא תהיה שום מכולת פתוחה.
ש. מאיזה כיוון תהיה המלחמה? מעזה? מן הצפון?…
ת. זה יהיה מן הצפון, אולי גם מעזה, יכול להיות, אבל לא יודע. אבל בחוץ לארץ – זה יהיה הרבה יותר גרוע.
ש. אמרתם שצפויה להיות מלחמה בעולם בין הנצרות ובין האיסלאם. מאידך אנחנו רואים שהמוסלמים משתלטים על אירופה ומציקים להם והם שותקים…
ת. לא, הם לא כ"כ שותקים. זה תלוי איפה. מה היא המלחמה שיש בין טורקיה והולנד כעת? הטורקים, עם ראש הממשלה שלהם, ארדואן, שמעונין שהטורקים שגרים בארצות אירופה יעזרו ויתמכו במהלך שהוא יוכל לקבל יותר סמכויות ועוד יותר שליטה על המדינה, על טורקיה, כי הוא רוצה להיות דיקטטור. וההולנדים לא נתנו לעשות פעילות שכזאת בתוך ארצם בשביל הפוליטיקה שלו. ואז התחילה מלחמת-דיבורים תוקפנית ביותר גם נגד הולנד, וגם נגד ארצות נוספות… ואירופה נהיית יותר ויותר נגד טורקיה. ומרקל, נשיאת גרמניה, שאיפשרה לשלשה מיליון פליטים להגיע לגרמניה, שרוצה לאפשר לעוד כמה מיליונים להכנס – היא בבירור מהסדר העולמי החדש. זה הכל שייך להם. והם רוצים לעשות בלאגן.
ש. הרי הגרמנים מאז ומעולם היו חזק עם הלאומיות שלהם, וכעת הערבים הורסים להם את גרמניה…
ת. זה לא הגרמנים שמקריבים את עצמם, זו ראש-הממשלה שלהם שמקריבה אותם, כי הם רוצים להשתלט על הכל.
ש. בצרפת הערבים מרימים ראש מאד חזק בשנים האחרונות…
ת. נכון, אבל בזמן האחרון יש מהומות גדולות של הערבים שם. והצרפתים עצמם מאד שונאים אותם, והם יותר ויותר מרגישים שהשתלטו להם על הכל, אבל בגלל זה יתכן שלה-פן, שהיא בתו של ניאו-נאצי תיכנס לשלטון, היא תהיה נשיא. ואם היא נכנסת, הדבר הראשון שהיא תעשה, כך היא אומרת, זה שאדם לא יוכל להיות בעל אזרחות כפולה! ויהודים שאלו: 'מה איתנו?', כי הרבה מהם יש להם בנוסף גם אזרחות-ישראלית, אז היא אומרת: 'תצטרכו להחליט'. ואם הם יחליטו שלא להיות אזרחים ישראלים, אז הפנסיות והזכויות כו' לא יפגעו, אבל אם הם מחליטים להיות ישראלים – יסלקו אותם מצרפת…
ש. אז אולי זה דוקא טוב…
ת. הוֹ! זה מעולה, כל האנטישמיות באמריקה זה גם כן מעולה, כי האמריקאים הם ממש 'עם הראש באדמה', וככה אולי יפתחו את העינים שלהם.
ש. אנחנו מחכים שמשמים יעירו אותנו אבל אם זה יבוא מלמעלה זה יהיה ח"ו כואב, מה אפשרי לעשות במציאות הנוכחית שלנו?…
ת. במציאות הזאת – אנחנו צריכים פשוט לבטוח בה', ולעזור ליהודים כמה שאפשר להגיע לאמת, ולהתפלל לה' שאנחנו תמיד נהיה בסדר.

העולם השביעי- חדש ומדהים!!! בהוצאת ארגון "בחגוי הסלע"

נכתב על ידי בחגוי הסלע ב-. פורסם ב-כללי

העולם השביעי

מערכות היירוט קלע דוד, חץ שלוש, וגוג ומגוג מצפון קוריאה | סוד האותיות

נכתב על ידי מערכת כי לה' המלוכה ב-. פורסם ב-גלריות גימטריה, כללי, סוד האותיות והמספרים, תיעוד אירועים

מצורפת גלריה חדשה הרמזים והגימטריות מאת ע' – וי' – ור"מ שימו 💗 איך הכל רמזים מהקב״ה שאנו בפתחה של גאולה. הסבר נמצא תחת כל תמונה

עדכון 22.3.2017 נוספו 12 תמונות

מאת י' רגע לפני ניסן חודש הגאולה, נכנס למבצע. קלע דוד מעניין שהכתב של הכתבה הוא "אלי בן דוד" ! המשך הרמזים בתמונות הבאות...

מאת ע' שימו לב איך הכל רמזים מהקב״ה שאנו בפתחה של גאולה. נזכרתי במערכת חץ 3 שנהיית מבצעית הנה הממצאים: קודם כל המילה ״חץ״ = 424 = משיח בן דוד - מילוי בלבד רגיל ונעבור לעיקר: מערכת חץ שלוש = 396000 = דויד בן ישי (פי אלף !!!) וזה בהכפלה!! (הכפלה זה שנכפיל כל אות במספר של עצמה נגיד מ כפול מ 40*40 וכו') זה מספר בלתי נתפס "דויד בן ישי = 396 = הישועה" וכאן זה פי 1000 רמז לאלופו של עולם שהוא המושיע הבלעדי וכן זה נרמז כאן גם בערך המילוי הרגיל במספר 111 = פלא (פי 10)- והמילוי הגדול 434 = משיח בן דויד (גם פי 10 !!) (שימו לב הכל זה "דויד" עם 'יוד' של הגאולה)

״קלע דוד״...זה פשוט לא ייאמן מערכת ״שרביט קסמים״ נכנסת היום לפעולה. נקראת גם ״קלע דוד״ (איך לא..?) כפי שנכתב.... שרביט הקסמים = 776 גימטריה רגילה ! שרביט קסמים = 781 = התשע״ו (רגיל ואותיות)

מאות (!!!) של רמזים ברורים וחדים כתער שהקב״ה נותן לנו רוב חסדו החל מתשע״ה כדי שנוכל לחזור בתשובה שלמה, מפני שעם ביאת המשיח - שערי שמיים ננעלים לתשובה, ואז אנחנו בבעיה מאוד מאוד גדולה. אין יותר נסיונות - אין יותר גלגולים. יש המון סימנים שמשיח צריך לבוא בכל רגע מהצפון תפתח הרעה -צפון קוריאה הרב מלובביץ אמר שביבי ראש הממשלה האחרון שיביא שרביט למשיח בלגן בסוריה דמשק צריך ליפול אובמה נשיא האחרון - טראפ יחסי רוסיה ארה׳ב יש שמנסים להפיל את טארפ

שימו לב לגימטריה הבאה של: קלע דוד = 5330 משולש רגיל וגדול. 5330 - מילוי בלבד רגיל כזכור - 533 = הגאולה תגיע = כף זכות = יבא בימינו כזכור יג' מידות הרחמים = 776 (רמז לגאולה שתבוא ברחמים) הרחבה במספר 533 בהמשך הגלריה (וכן חפשו גם בתגיות האתר את התג 5330)

ובחדשות: צפון קוריאה מתגרת בארה"ב.... "מצפון תפתח הרעה" שימו לב ל2 הגימטריות הבאות

כמניין: "מלחמת גוג ומגוג" - פתחו את התמונות הנוספות לקבלת גימטריות נוספות
לחץ כאן להצגת תמונות נוספות

גלרית בשורת משיח

עדכון ערב שבת פרשת ויקהל

גימטריה מדהימה בשיטת ה'משולש מילה'

עדכון 22.3.2017

שימו לב לגימטריה הנפלאה: 717 = צמח דוד = כי י-הוה המלוכה (משולש) 2017 השנה שלנו 477 = בעתה

עדכון 15.3.2017

מאת: יניב זמן חירותינו המתקרב... שימו לב למספרים 777 = תשעז - 348 = שמח = שליח (בתוספת י הגענו למשיח)
לחץ כאן להצגת תמונות נוספות

פק"ל לחייל/ת – ערכת הצלה לחיילי ישראל- מבצע ארצי לחלוקה בחינם- בחסות ארגון בחגוי הסלע

נכתב על ידי בחגוי הסלע ב-. פורסם ב-כללי, עלוני גאולה

ארגון "בחגוי הסלע" יוצא במבצע ארצי של חלוקת חינם  של ערכות חיזוק  ושמירה לכל חייל וחיילת בישראל.

רמזים ממכירת מובילאי לאינטל בשושן פורים | ה' משתעשע איתנו רק צריך להתבונן

נכתב על ידי מערכת כי לה' המלוכה ב-. פורסם ב-התחזקות, כללי, תיעוד אירועים

הרמזים מאת: עמיחי, ור.מ, וי"ו : שימו 💗 לשני רמזים מדהימים (!) שהקב״ה נותן לנו ברוב חסדו. מובילאיי = 109 = 'דוד המלך' מחזור מכירות כולל של חברת מובילאיי בשנת 2016 – 358 מיליון דולר ! כמניין משיח= 358 !

ועוד רמז חזק שלושת המייסדים מחזיקים כל אחד ב-7 אחוז ממניות החברה סה״כ – 777 !


358 = משיח

108 = חק

הרמז והקשר בין 108 ל – 358 – ומערכות ההנחיה לרכב שמובילאי מפתחת
(גהינם = 108 כמניין 'חק' רמז או שתקבל את החוק, ה' אחד ה' אחד טוב ומטיב אין עוד מלבדו, שום כוח ומצב במציאות שלך בחיים שלך לא במקרה, הכל מכוון לפרטי פרטים תבין את זה, או שתחוש מצב פנימי של "גהנום = 108" – כמו שאמר רבי נחמן כְּשֶׁאָדָם יוֹדֵעַ שֶׁכָּל מְארְעוֹתָיו הֵם לְטוֹבָתוֹ, זאת הַבְּחִינָה הִיא מֵעֵין עוֹלָם הבא) וזה האור של משיח = 358 – זה מה שצריך להנחות אותנו כמו המערכת שמוביילאי מפתחת, הנחייה לרכבים, לא להתקע ולעשות תאונות, זה ההנחיה שלנו מאת ה' תתעוררו תבינו, יש לכם עסק רק איתי תדברו רק איתי, זה המצפן שלכם לאושר אמיתי, זה כוח המושך אותנו לגאולה (משיח מלשון מושך)

מה זה שעשוע?

שימו לב: מי שהקים את החברה הוא אדם בשם שעשוע כמה יוצא לנו לשמוע שם משפחה שעשוע ?

והנה באותו בוקר של פרסום מוביילאי נשלחה כתבה מהעיתון י"א. אמנון שעשוע הופך למיליארדר ואהרון שעשוע שמוגדר אציל ונדיב נפטר.

הרמז כאן די ברור ה' משתעשע איתנו כבר תקופה ארוכה מאד, וזה משתקף ברור דרך הרמזים

וזה קורה בשושן פורים בחודש השמחה והשעשוע חודש אדר חודש ההסתר,

כידוע ה' משתעשע עם הלוייתן – וזה יהיה המאכל של הצדיקים לעתיד לבוא,

וכמו שנאמר אז ימלא שחוק פינו…. כשנבין שאין עוד מלבדו ואין שום כוח במציאות חוץ מהקב"ה ופתאום נחבר את כל הקצוות של האירועים שלנו בחיים, ונבין שה' משתעשע איתנו והכל לטובה, אז נשמח שמחה גדולה מאד, וזה האור של פורים אור גלוי ההסתרה שהכל לטובה, ולכן נאמר משנכנס אדר מרבים בשמחה… למה דווקא משנכנס? התשובה היא כשאדם מבין שא' דר שהקב"ה א'לופו של עולם נמצא איתנו {דר = גר} אז ממילא מרבים בשמחה אין שום סיבה להיות בעצב, כי הכל טוב ואין עוד מלבדו !!!!


ראו את דברי הרב גינזבורג בהקשר לשעשוע וחודש אדר
"משנכנס אדר מרבים בשמחה", ואם כן מה יותר מתאים מאשר שחוש הנפש של חודש אדר – החוש השנים-עשר במספר, האחרון בסדרה! – יהיה חוש השחוק.
חוש שחוק נשמע כמו חוש הומור, אך לא מדובר בדיוק באותו דבר. חוש השחוק אינו מבטא רק את היכולת להבין ולספר בדיחות, אלא גם, ובעיקר, את היכולת להרגיש מאיזה מקום בנפש יש לצחוק. לעתים קרובות הצחוק נובע מחלקים מאוד מגושמים ונמוכים בנפש, ואז הוא לא מצחיק כלל אלא להפך, מעיד על האמת העצובה שאנו שקועים בעולם דימויים גס ודל. אך מצד שני, צחוק יכול לבקוע גם מהרבדים הגבוהים של נפשנו. במקרים אלו הוא מבטא את אחת ממעלותיו הגדולות ביותר של האדם, קרי – יכולתו להחליף נקודות מבט, עד כדי הסתכלות על העולם מבחוץ כביכול, כאילו בפעם הראשונה.
אכן, לפי הקבלה המקום הנעלה והפנימי ביותר בנפש מכונה "שעשועים עצמיים", וכולו משחק ושחוק. הוא מבטא את החלק האלוקי ביותר בנשמה, ממנו היא משקיפה על המציאות ממעוף הציפור, וכמו ה' בעצמו, עליו נאמר "יושב בשמים ישחק" (תהלים ב, ד), צופה במתרחש בעולם בשלווה ושעשוע. אפשר לומר שכל הצחוקים, גם הנמוכים, יונקים בשורשם ממישור זה. שכן, כל צחוק כרוך בחוויה מסוימת של גאולה – של התפרקות ממתח וחרדה, ועליה לנקודת מבט הרואה את הדברים בהקשר רחב וחיובי יותר (כאן ניכר גם הקשר בין חוש השחוק לבין שבטו, נפתלי, ששמו קשור ישירות בהתפרקות ממצוקה: "נפתולי א-להים נפתלתי עם אחֹתי – גם יכֹלתי", בראשית ל, ח).  למאמר המלא לחץ כאן

שיעור חזק מאתמול מהרב עופר ארז בנושא: "כְּשֶׁאָדָם יוֹדֵעַ שֶׁכָּל מְארְעוֹתָיו הֵם לְטוֹבָתוֹ, זאת הַבְּחִינָה הִיא מֵעֵין עוֹלָם הבא"

ראו רמזים משנת תשע"ז בגלריה

עדכון 20.30.2017

רמזים מהיומיים האחרונים! מאת: עמיחי שוב ושוב המספר 70 שיש לו קשר מובהק לגאולה הקרובה. ובן כמה הבית כנסת בפראג ? ניחשתם נכון - 700 שנה. הרמזים והסימנים הולכים ונערמים. שמו של בית הכנסת העתיק באירופה - ״האלטנוישול״ = 776 מילוי בלבד רגיל. פירושו - ״בית הכנסת הישן-חדש״ (רמז לקץ העולם הישן ותחילתו של החדש ?) שמו של בית הכנסת שרוי במחלוקת. ״האם משום שעמד במקום בית כנסת עתיק יותר, או שמא בשל האגדה שהוא נבנה מאבני בית המקדש - ועומד ״על תנאי״ עד שייבנה הבית השלישי״. אנחנו כמובן תומכים באופציה השנייה המיסטית והמעניינת - מה שמחבר את כל הקונספט למכלול אחד - רמז ענק מבורא עולם.רמז מימין למעלה, מי שקנה דירה... 70....ו״חמישה מיליון״....חמישה-אותיות המשיח. אגב, גם היום ״התאגיד״ בעמודים הראשונים בעיתונים, מה שמגביר ומעצים את הסימנים, כאמור התאגיד בגימטריה ״משיח בן דוד״ (עם הכולל) כבר למדנו שהשם ״התאגיד״ הוא סימן ברור משמיים. מבחינתי אין בכלל ספק. ומי עתידה להגיש את המהדורה המרכזית בתאגיד ??? תנחשו ? "גאולה אבן"

עדכון 17.3.12017

70 = סוד --- 7-7-7
לחץ כאן להצגת תמונות נוספות

גלרית בשורת משיח

עדכון ערב שבת פרשת ויקהל

גימטריה מדהימה בשיטת ה'משולש מילה'

עדכון 22.3.2017

שימו לב לגימטריה הנפלאה: 717 = צמח דוד = כי י-הוה המלוכה (משולש) 2017 השנה שלנו 477 = בעתה

עדכון 15.3.2017

מאת: יניב זמן חירותינו המתקרב... שימו לב למספרים 777 = תשעז - 348 = שמח = שליח (בתוספת י הגענו למשיח)
לחץ כאן להצגת תמונות נוספות

גלרית רמזים תשע"ו

עדכון 11.2.2016

רמז מדהים ששלחו לנו - המראה את שליטת ה' בכל רובד ומימד, בדיוק של אלפית השניה... מענין שמשחק הכדור רגל - זה נותן לנו אפקט של דבר גשמי דבר נמוך שעומד על הארץ ומתגלגל וכולם צועקים - גולללל - גול = 39 - י-הוה אחד = 39 - בעצם הם צועקים ה' אחד. כי רק ה' מכוון את הגולים - וזה משתלשל בגשמיות במשחק מאד גשמי - שם גדולת ה' מוסתרת / גלויה
לחץ כאן להצגת תמונות נוספות
 

שיחזור ממצא של הרב וייסמנדל – בהקשר למגלת אסתר

נכתב על ידי מערכת כי לה' המלוכה ב-. פורסם ב-כללי, צפונות בתורה

בשנים האחרונות זכו לפרסום כמה מתגליותיו של הרב חיים מיכאל דב וייסמנדל זצ"ל, שכונסו בידי תלמידיו בספר "תורת חמ"ד" [1]. תגליות אלה, מלפני כ-68 שנה, הן דוגמאות של מד"שים [מד"ש =מלה בדילוג שווה] היוצרים מבנים שאינם נראים כלל וכלל כאקראיים. הרב וייסמנדל לא התעניין במד"שים סתמיים. כאשר בדק ביטוי, או נושא שלם, כמד"שים, היה מתמקד בדילוגים שגודלם המספרי נגזר מאופי הביטוי או הנושא. בו זמנית אף הקפיד כי יימצא קשר ענייני מסוים בין המד"שים ובין הטקסט בו הם נמצאים. נדגים זאת באמצעות שחזור רעיון יוצא דופן של הרב וייסמנדל: ניסיון להראות כיצד ספר מן הנ"ך(נביאים, כתובים), מגילת אסתר, רמוז על ידי מד"שים בתורה. הרב וייסמנדל אמר, כי ביטויים מסוימים הקשורים למגילת אסתר מופיעים כמד"שים בדילוג של 12,111. מה פשר המספר המוזר הזה – 12,111? – זה מספרן של האותיות במגילת אסתר! אולם, לא ברור לאילו ביטויים התכוון [2]. עשרות שנים לאחר מכן, ניסיתי לשחזר דוגמא זו באמצעות מחשב מהיר. עבודתי נעשתה בספר בראשית. הרעיון הפשוט ביותר הוא לבדוק את הביטוי "מגלת אסתר" עצמו. חפשתי מפגש אפשרי בין "מגלת" ל"אסתר", באמצעות הדילוג המסוים הזה. מתברר, שבכל התורה נמצאת רק פעם אחת ויחידה מלה שאותיותיה "אסתר" (אומנם בניקוד שונה). היא נמצאת בספר בראשית פרק ד' פסוק י"ד:

"הן גרשת אתי היום מעל פני האדמה ומפניך אסתר … "

האות "מ" של המלה "מעל" באותו פסוק עצמו, היא האות הראשונה של מד"ש של המלה "מגִלת" (זה הכתיב המדויק של מלה זו) בדילוג של … כן, 12,111 אותיות! – כך שנוצר הצמד "מגִלת" -"אסתר". ועוד מתברר, שהמלה "מגִלת" מופיעה בדילוג הזה רק פעם אחת ויחידה בספר בראשית! נכתוב את ספר בראשית כולו כטבלה ובה 12,111 טורים. על פני טבלה כזו המד"ש של "מגִלת" יופיע באופן אנכי ורצוף (שימו לב, כי לפנינו קטע מן הטבלה – הטורים מימין ומשמאל "נחתכו"): הידיעה שמגילת אסתר מתארת שלב אחד – חשוב מאד ודרמטי ביותר – במאבק ההיסטורי בין ישראל לעמלק, הביאה לבדיקה הבאה. ד"ר משה כ"ץ, חיפש את המלה "עמלק" בספר בראשית בדילוג של 12,111 אותיות. הוא מצא שקיים מד"ש אחד ויחיד כזה. מד"ש זה נמצא בקטע אחר מן הטבלה הקודמת, שבה 12,111 טורים: כאמור, זו ההופעה היחידה של "עמלק" בדילוג 12,111 בספר בראשית; היא מתחילה באות "ע" של "עמלק" הנזכר לראשונה בספר בראשית בכתוב: "- – – ויכו את כל שדה העמלקי – -" (י"ד, ז'), ומסתיים באות "ק" של האזכור השני של "עמלק" בבראשית: "ותמנע היתה פילגש לאליפז בן עשו ותלד לאליפז את עמלק – – -" (ל"ו, י"ב). [עמלק מוזכר סך הכל 33 פעמים בספר בראשית.] נציגו המרכזי של עמלק במגילת אסתר הוא המן המפורסם לשמצה. לפי המגילה, המן היה בן המדתא האגגי. נתבונן שוב בטבלה שראינו: כאן הבחנתי בשם המדתא. זה שם אביו של המן, צאצא של אגג מלך עמלק. נשים לב לכך, כי למד"ש של "עמלק" נוסף "ל" השייכות בתחילתו, וכי אנו קוראים על פני הטבלה: "לעמלק" – המדתא". בקריאה על פני כל הטבלה (כל ספר בראשית), במאוזן, במאונך או באלכסונים, נמצא השם המדתא בדיוק פעמיים, לא יותר! [זו דוגמא למבנה מתוכנן המתגלה באמצעות "קריאה על פני טבלאות".]   בעקבות מציאת "המדתא", חפשתי את השם "אגג". נשוב ונתבונן בקטע נוסף מן הטבלה, שבה 12,111 טורים: זו ההופעה היחידה של אגג בדילוג 12,111 בספר בראשית. ה"א" של "אגג" משותפת ל"אלוףעמלק"! המונח "אלוף עמלק" (=מלך עמלק) נזכר פעם יחידה בספר בראשית. סומן כאן גם שמו של שאול, אשר נלחם נגד אגג ותפש אותו. [יש 8 מופעים כאלה של "שאול" כרצף אותיות בספר בראשית.] מתבקש עתה חיפוש אחרי השם המן עצמו. המן מופיע לא פחות מ-36 פעמים בדילוג המיוחד של 12,111 בספר בראשית. אכן, המלה המן היא רק בת שלוש אותיות, ושלשתן שכיחות (שלא כ"אגג" בו נמצאת האות הנדירה "ג" – פעמיים). לכן ידוע מראש, כי גם אם נמצא שם זה במקום "מתאים ביותר" – המובהקות הסטטיסטית לכך אינה צפויה להיות גבוהה במיוחד. לדוגמא, אצביע על הופעה כזו של המן, הנמצאת בקטע אחר של הטבלה דלעיל: כאן עובר המן דרך המלה "שִֹטְנָה" בכתוב. בכל התנ"ך נמצאת המלה "שִֹטְנָה" פעמיים בלבד: כאן, כשם הבאר אשר חפרו עבדי יצחק, ובספר עזרא, פרק ד' פסוק ו': "ובמלכות אחשורוש בתחלת מלכותו כתבו שטנה על ישבי יהודה וירושלם." לפי מסורת חז"ל היו אלה המן ובניו שכתבו שטנה זו[3]. [נעיר, כי קשר מיוחד זה בין המלה "שטנה" להמן, הביא כבר את רבנו יעקב "בעל הטורים" לכתוב: "שטנה – כנגד המן שכתב שטנה על ירושלם."] יש להזכיר, כי ברשותו של הרב וייסמנדל לא היה מחשב פנטיום מתקפל בהסתתרו מן הנאצים בבונקר בברטיסלבה. כיצד ידע אודות רמזים חשובים בדילוג מיוחד זה? – אין אנו יודעים. אנשים רבים טועים בספירת אותיות כאשר הם מנסים למצוא מד"ש, שדילוגו כמאה אותיות בלבד. לצאת למבצע של ספירה ידנית של 12,111 אותיות, כמה פעמים … ואיך ידע שלא טעה? ושאלה אחרת: מאיפה להתחיל? הרי בוודאי שאי אפשר להעלות על הדעת שהוא השתמש כאן בתהליך של "ניסוי וטעייה" (trial and error)!

[לעדכונים נוספים על הממצאים של הרב וייסמנדל – הקש כאן.]

 

מקורות והערות

1. הרב חיים מיכאל דב וייסמנדל, תורת חמ"ד. יצא לאור ע"י ישיבת נייטרא, מאונט קיסקו, ניו יורק התשי"ח. בידי נמצאת המהדורה השניה, שיצאה לאור על ידי בני המחבר בשנת התשנ"ה. (חזור) 2. בספר תורת חמ"ד, ב"קונטרס מדרש האותיות" עמ' ל"ט כותבים בני המחבר, כי בידם רמזים שנרשמו בראשי פרקים ע"י מר רוטנברג בשבתו ליד מיטת חוליו של הרב וייסמנדל בשוויץ. הם מודיעים כי כנראה נפלו טעויות בפרטים שונים. שם, בעמוד מ', מובאת גם הדוגמא הקשורה למגילת אסתר:
א. מצויין שם, שמספר אותיותיה הוא 12,110. לפי ספירה שלנו, המספר הוא 12,111. אולם, דוקא נקודה זו אינה משנה: כידוע, גודל הדילוג לפי הרב וייסמנדל, במקרים רבים הוא מספר האותיות שדולגו. (למשל, הרב וייסמנדל הצביע על הופעה של המלה "תורה" בדילוג שווה של 49 אותיות מן ה"ת" הראשונה בתורה. להופעה כזו אני קורא תמיד "הופעה בדילוג שווה של 50 אותיות" – כלומר האות "ו" היא האות ה – 50 מן ה"ת". שני הדברים נכונים.) לכן, מד"ש שדילוגו 12,110 לפי הרב וייסמנדל, הוא מד"ש שדילוגו 12,111 לשיטתי. ב. מצויין שם כי השמות "אסתר" ו"מרדכי" מופיעים בדילוג הנ"ל במקומות מסוימים בתורה. אולם, בדיקתנו העלתה שאין זה כך. (חזור)
3. ראה ילקוט שמעוני בעזרא פרק ד', ובאסתר פרק א'. (חזור)  

סיפורי השגחה פרטית ממאזינים | מתעדכן

נכתב על ידי מערכת כי לה' המלוכה ב-. פורסם ב-כללי

להלן סיפורים מדהימים של השגחות פרטיות וניסי ה' יתברך כפי שנמסרו בקו המידע "קול הגאולה" 038088788 (כל הסיפורים בשלוחה 4.3)

 

בשְׁנַת תשע"ז הִתְחִילוּ הַ2 שָׁעוֹת אַחֲרוֹנוֹת שֶׁל הָאֶלֶף הַשִּׁשִּׁי, שֶׁרָאוּי לְהַקְדִּים תּוֹסֶפֶת שַׁבָּת. | סוד החשמל

נכתב על ידי מערכת כי לה' המלוכה ב-. פורסם ב-כללי, סוד החשמל

כָּתוּב

(תהילים צ, ד) "כִּי אֶלֶף שָׁנִים בְּעֵינֶיךָ כְּיוֹם אֶתְמוֹל כִּי יַעֲבֹר וְאַשְׁמוּרָה בַלָּיְלָה". וּמְבָאֵר רַשִּׁ"י "כִּי אֶלֶף שָׁנִים בְּעֵינֶיךָ" אֶלֶף שָׁנִים שֶׁל בְּנֵי אָדָם הֵם כְּיוֹם אֶחָד שֶׁל הקב"ה וְעוֹד מִן הַלַּיְלָה עִמּוֹ כִּי יוֹם אֶחָד שֶׁל הקב"ה וּמְעַט מִן הַלַּיְלָה שֶׁל הקב"ה הֵם אֶלֶף שָׁנִים, שֶׁהֲרֵי לֹא אָמַר הַכָּתוּב שֶׁיְּהֵא יוֹמוֹ שֶׁל הקב"ה אֶחָד כְּאֶלֶף שָׁנִים אֲבָל כְּשֶׁיָּצָא מְעַט מִן הַלַּיְלָה עִמּוֹ אָז יוֹמוֹ שָׁלֵם וֶהֱוֵי אֶלֶף שָׁנִים, וּלְכָךְ מֵת אָדָם הָרִאשׁוֹן תּוֹךְ אֶלֶף שֶׁאִם הָיָה חַי אֶלֶף הָיָה יוֹתֵר מִיּוֹמוֹ שֶׁל הקב"ה, וְשֶׁמָּא שִׁעוּר אוֹתָהּ אַשְׁמוֹרָה הוּא כְּמוֹ שֶׁיֵּשׁ מִמִּיתַת אָדָם הָרִאשׁוֹן עַד אֶלֶף שָׁנִים, וַאֲנָן לֹא יַדְעִינַן כַּמָּה הֱוֵי אוֹתָהּ אַשְׁמוֹרָה כִּי אִם מִסְּבָרָא. שֶׁהֲרֵי אָמַרְתָּ לְאָדָם הָרִאשׁוֹן "כִּי בְּיוֹם אֲכָלְךָ מִמֶּנּוּ מוֹת תָּמוּת" וְחָיָה תְּשַׁע מֵאוֹת וּשְׁלֹשִׁים שָׁנָה נִמְצְאוּ אֶלֶף שָׁנִים עוֹלִים לְיוֹם שָׁלֵם וּמְעַט מִן הַלַּיְלָה עִמּוֹ. "כְּיוֹם אֶתְמוֹל כִּי יַעֲבֹר" שֶׁכְּבָר עָבַר. לְפִי זֶה בֵּאֵר הרה"ג ר' יוֹסֵף מָרְצִיָּאנוֹ שליט"א שֶׁאִם נִקַּח אֶת הַ930 שָׁנִים מִתְּחִילַת הָאֶלֶף הַשִּׁשִּׁי וּנְחַלְּקָן לִ12 נְקַבֵּל 77.5 וְאִם נַכְפִּיל בְּ10 יוֹצֵא 775, הַיְינוּ שֶׁהָ10 שָׁעוֹת הָרִאשׁוֹנוֹת שֶׁל הָאֶלֶף הַשִּׁשִּׁי הִסְתַּיְּמוּ בְּסוֹף שְׁנַת תשע"ה, וּמִתְּחִילַת שְׁנַת תשע"ו [שֶׁהִיא תשע"ז לְפִי חֲזַ"ל שֶׁלֹּא מוֹנִים אֶת בְּרִיאַת הָעוֹלָם כְּשָׁנָה] הִתְחִילוּ הַ2 שָׁעוֹת אַחֲרוֹנוֹת שֶׁל הָאֶלֶף הַשִּׁשִּׁי, וּמוּבָא בַּ'מָּגֵן אַבְרָהָם' (רס"א ט) שֶׁרָאוּי לְהַקְדִּים תּוֹסֶפֶת שַׁבָּת שְׁתֵּי שָׁעוֹת לִפְנֵי שַׁבָּת. יוֹצֵא שֶׁשָּׁנָה זוֹ הִיא הַזְּמַן שֶׁרָאוּי לְהקב"ה לְהַכְנִיס אֶת הַשַּׁבָּת וּלְהָבִיא מָשִׁיחַ. וְהוֹסִיף הרה"ג ר' מ. פ. שליט"א שֶׁסּוֹפֵי הַתֵּבוֹת עֶרֶב שַׁבָּת קֹדֶשׁ הֵן שַׁבָּ"ת, לְרַמֵּז שֶׁהַסּוֹף שֶׁל עֶרֶב שַׁבָּת הוּא כְּבָר שַׁבָּת מִדִּין תּוֹסֶפֶת שַׁבָּת.

וְכֵן

נִרְאֶה שֶׁזֶּה רָמוּז בַּמִּדְרָשׁ שֶׁדּוֹרֵשׁ קֵץ עַל שְׁתֵּי יָדוֹת שָׁעָה, שֶׁיִּתָּכֵן שֶׁכַּוָּנָתוֹ לִשְׁתֵּי שָׁעוֹת אֲמִתִּיּוֹת שֶׁמְּחַשְּׁבִים אֶת הָאֶלֶף לְפִי 930 לָכֵן הוּא קוֹרֵא לָזֶה יָדוֹת שָׁעָה שֶׁפֵּרוּשׁוֹ חֵלֶק מִשָּׁעָה, כִּי אֵין זוֹ הַשָּׁעָה הַשְּׁלֵמָה שֶׁהָאֶלֶף הוּא אֶלֶף, אֶלָּא שָׁעָה חֶלְקִית לְפִי חִשּׁוּב הָאֶלֶף לְ930, וּכְפִי שֶׁרוֹאִים שֶׁהַמִּדְרָשׁ מְקַשֵּׁר אֶת הַקֵּץ הַזֶּה לְשֶׁמֶשׁ שֶׁנּוֹטָה לָבוֹא. וְנָבִיא אֶת דְּבָרָיו: (ילקוט זכריה רמז תקפה) "וְהָיָה לְעֵת עֶרֶב יִהְיֶה אוֹר". א"ר אֶלְעָזָר אֵין מָשְׁלָן שֶׁל אַרְבַּע מַלְכֻיּוֹת אֶלָּא יוֹם אֶחָד מִיּוֹמוֹ שֶׁל הקב"ה, מֵהֵיכָן אַתְּ לָמֵד דִּכְתִיב "וַיֵּרֶד הָעַיִט עַל הַפְּגָרִים וַיַּשֵּׁב אֹתָם אַבְרָם וַיְהִי הַשֶּׁמֶשׁ לָבוֹא", אָמַר לֵיהּ ר' אֶלְעָזָר בֶּן עֲרָךְ כִּדְבָרְךָ שֶׁנֶּאֱמַר "נְתָנַנִי שֹׁמֵמָה כָּל הַיּוֹם דָּוָה", חוּץ מִשְּׁתֵּי יָדוֹת שָׁעָה, תֵּדַע לְךָ שֶׁהוּא כֵּן בֹּא וּרְאֵה כְּשֶׁהַחַמָּה נוֹטָה לָבֹא בְּמַעֲרָב שְׁתֵּי יָדוֹת שָׁעָה תָּשׁ אוֹרוֹ וְאֵין נֹגַהּ לוֹ, כֵּן עַד שֶׁלֹּא יָבֹא הָעֶרֶב יִצְמַח אוֹרָן שֶׁל יִשְׂרָאֵל שֶׁנֶּאֱמַר "וְהָיָה לְעֵת עֶרֶב יִהְיֶה אוֹר".

וְכֵן

לְשׁוֹן הַכָּתוּב "כְּיוֹם אֶתְמוֹל כִּי יַעֲבֹר" מְרַמֵּז עַל זְמַן הַקֵּץ שֶׁטָּמוּן כָּאן, כִּי בְּעִתָּהּ בְּגִימַטְרִיָּא אֶתְמוֹל, לְרַמֵּז שֶׁזְּמַן בְּעִתָּהּ קָשׁוּר עִם בְּחִינַת אֶתְמוֹל, שֶׁנִּרְמָז בַּפָּסוּק הַזֶּה שֶׁמְּגַלֶּה אֶת הַסּוֹד שֶׁהַיּוֹם הָאֲמִתִּי הוּא 930 שָׁנִים, וּכְפִי שֶׁמְּבָאֵר רַשִּׁ"י שֶׁסּוֹד הָאֶתְמוֹל מְלַמֵּד שֶׁבְּמִסְפַּר אֶלֶף שָׁנִים, שֶׁהוּא בְּחִינַת יוֹם, טָמוּן קְצַת מֵהַלַּיְלָה שֶׁאַחֲרָיו בְּסוֹד יוֹם אֶתְמוֹל. וְכֵן חִשּׁוּב הַשָּׁעָה שֶׁיּוֹצֵא 77.5 מְרַמֵּז עַל חֹדֶשׁ נִיסָן תשע"ז לְאַחַר שֶׁעָבַר עוֹד חֲצִי שָׁנָה. וְכֵן נִרְאֶה שֶׁ"אֶתְמוֹל" מְרַמֵּז שֶׁבְּבִיאַת הַמָּשִׁיחַ תִּהְיֶה שִׂמְחָה גְדוֹלָה בִּבְחִינַת גְּאֻלַּת פּוּרִים שֶׁיִּרְאוּ שֶׁהַגְּאֻלָּה כְּבָר הִתְחִילָה מֵאֶתְמוֹל רַק לֹא שַׂמְנוּ לֵב, וְכֵן אֶתְמוֹ"ל ר"ת נֹסַּח הַתְּפִלָּה כְּשֶׁמְּבָרְכִים עַל הַתּוֹרָה: וְאַהֲבָתְךָ אַל תָּסִיר מִמֶּנּוּ לְעוֹלָמִים, לְרַמֵּז עַל גְּאֻלּת פּוּרִים בָּהּ קִבַּלְנוּ אֶת הַתּוֹרָה מֵאַהֲבָה. וְכֵן רוֹאִים בִּמְגִלַּת אֶסְתֵּר שֶׁאֶסְתֵּר בִּקְּשָׁה תָּמִיד עַל מָחָר שֶׁהַיּוֹם הוּא הָאֶתְמוֹל שֶׁלּוֹ: (אסתר ט, יג) "וַתֹּאמֶר אֶסְתֵּר אִם עַל הַמֶּלֶךְ טוֹב יִנָּתֵן גַּם מָחָר לַיְּהוּדִים אֲשֶׁר בְּשׁוּשָׁן לַעֲשׂוֹת כְּדַת הַיּוֹם". (שם ה, ח) "אִם מָצָאתִי חֵן בְּעֵינֵי הַמֶּלֶךְ וְאִם עַל הַמֶּלֶךְ טוֹב לָתֵת אֶת שְׁאֵלָתִי וְלַעֲשׂוֹת אֶת בַּקָּשָׁתִי יָבוֹא הַמֶּלֶךְ וְהָמָן אֶל הַמִּשְׁתֶּה אֲשֶׁר אֶעֱשֶׂה לָהֶם וּמָחָר אֶעֱשֶׂה כִּדְבַר הַמֶּלֶךְ". וּרְאֵה זֶה פֶלֶא אֶתְמוֹ"ל מְרֻמָּז בַּכָּתוּב הַזֶּה ד' פְּעָמִים בְּאוֹת שְׁנִיָּה לְרַמֵּז עַל אֶתְמוֹל שֶׁהוּא הַשֵּׁנִי לְהַיּוֹם: "אִם מָצָאתִי חֵן בְּעֵינֵי הַמֶּלֶךְ וְאִם עַל הַמֶּלֶךְ טוֹב לָתֵת אֶת שְׁאֵלָתִי וְלַעֲשׂוֹת אֶת בַּקָּשָׁתִי יָבוֹא הַמֶּלֶךְ וְהָמָן אֶל הַמִּשְׁתֶּה אֲשֶׁר אֶעֱשֶׂה לָהֶם וּמָחָר אֶעֱשֶׂה כִּדְבַר הַמֶּלֶךְ". וְכֵן אֶתְמוֹ"ל מְרֻמָּז בְּאוֹת שְׁנִיָּה הֲפוּכָה בַּכָּתוּב (יחזקאל לו, כג) "וְקִדַּשְׁתִּי אֶת שְׁמִי הַגָּדוֹל הַמְחֻלָּל בַּגּוֹיִם".

וְכֵן

הִשְׁתַּלְשֵׁל בִּשְׁנַת 1930 לְמִנְיָנָם יַחַד עִם עֲלִיַּת הַנַּאצִיזְם בְּגֶרְמַנְיָה וְיַחַד עִם פִּתּוּחַ הַנֶּשֶׁק הַגַּרְעִינִי הִתְגַּלָּה כּוֹכָב חָדָשׁ פְּלוּטוֹ בְּגִימַטְרִיָּא סַמָּאֵ"ל. וְכֵן אֶחָד מִמַּרְכִּיבֵי הַפְּצָצָה הַגַּרְעִינִית נִקְרָא פְּלוּטוֹן. הַפְּלוּטוֹ מְסַמֵּל עַל פִּי הַמַּדָּע מָוֶת וְהִוָּלְדוּת מֵחָדָשׁ, וְדוֹמֶה בְּמַהוּתוֹ לַכּוֹכָב שָׁבִיט אֲשֶׁר הֵבֵאנוּ שֶׁהוּא מְסַמֵּל הִתְחַדְּשׁוּת, בְּרָם הַשָּׁבִיט מַשְׁמָעוּתוֹ הִתְחַדְּשׁוּת הַחַיִּים, וְהַכּוֹכָב פְּלוּטוֹ מְרַמֵּז עַל הִתְחַדְּשׁוּת דֶּרֶךְ מָוֶת שֶׁהִיא דַּרְכּוֹ שֶׁל הַס"מ. כִּי הַגְּאֻלָּה שֶׁלָּנוּ הִיא הַסּוֹף שֶׁלָּהֶם: וְכֵן הַכּוֹכָב פְּלוּטוֹ נִקְרָא עַל שֵׁם אֶל הַשְּׁאֹול, לְסַמֵּל גֵּיהִנָּם, וּמָצִינוּ כָּתוּב שֶׁיֵּשׁ קֶשֶׁר לַגֵּיהִנָּם עִם עִנְיַן הָאֶתְמוֹ"ל: (ב"ר ד, ו) לָמָה אֵין כְּתִיב בַּשֵּׁנִי כִּי טוֹב רַבִּי יוֹחָנָן תָּנִי לָהּ בְּשֵׁם רַבִּי יוֹסֵי בֶּן רַבִּי חֲלַפְתָּא שֶׁבּוֹ נִבְרֵאת גֵּיהִנָּם שֶׁנֶּאֱמַר "כִּי עָרוּךְ מֵאֶתְמוּל תָּפְתֶּה" יוֹם שֶׁיֵּשׁ בּוֹ אֶתְמוֹל וְאֵין בּוֹ שִׁלְשׁוֹם. וְרוֹאִים שֶׁהַגֵּיהִנָּם הוּא בְּחִינַת אֶתְמוֹל שֶׁקָּשׁוּר עִם הַקֵּץ שֶׁל 1930. וְהוֹסִיף הרה"ג ר' א. י. שליט"א שֶׁיֶּשְׁנָם רְמָזִים בַּפָּסוּק הַזֶּה עַל גְּאֻלַּת פּוּרִים: (ישעיה ל, לג) "כִּי עָרוּךְ מֵאֶתְמוּל תָּפְתֶּה גַּם הִיא לַמֶּלֶךְ הוּכָן" מְרַמֵּז עַל הָעֵץ שֶׁהֵכִין מְמוּכָן לְעַצְמוֹ, וְכֵן "גַּם הִיא לַמֶּלֶךְ הוּכָן" ר"ת הָגְלָ"ה שֶׁמְּרַמֵּז עַל מָרְדֳּכַי שֶׁנֶּאֱמַר עָלָיו בַּמְּגִלָּה: (אסתר ב, ו) "אֲשֶׁר הָגְלָה מִירוּשָׁלַיִם עִם הַגֹּלָה אֲשֶׁר הָגְלְתָה עִם יְכָנְיָה מֶלֶךְ יְהוּדָה אֲשֶׁר הֶגְלָה נְבוּכַדְנֶאצַּר מֶלֶךְ בָּבֶל". כִּי הָמָן הֵכִין אֶת הָעֵץ לְמָרְדֳּכַי וּבַסּוֹף הוּא נִתְלָה עָלָיו. וְכָךְ יִהְיֶה בַּגְּאֻלָּה הָעֲתִידָה שֶׁיָּבֹאוּ לְהִלָּחֵם עַל ה' וְעַל מְשִׁיחוֹ וְיִפְּלוּ כֻּלָּם. וְכֵן הָאוֹתִיּוֹת שֶׁנִּשְׁאֲרוּ "גַּם הִיא לַמֶּלֶךְ הוּכָן" אוֹתִיּוֹת אֵלֶי"ךָ מְמוּכָ"ן, יוֹצֵא שֶׁהָאוֹתִיּוֹת הָרִאשׁוֹנוֹת מְרַמְּזוֹת עַל מָרְדֳּכַי שֶׁנִּקְרָא "הָגְלָ"ה" שֶׁעָלָיו חָשַׁב הָמָן בָּרִאשׁוֹנָה, וְהָאוֹתִיּוֹת הָאַחֲרוֹנוֹת מְרַמְּזוֹת עַל הַסּוֹף שֶׁהֵכִין לְעַצְמוֹ. וּכְמוֹ שֶׁכָּתוּב (במדבר כד, כ) "רֵאשִׁית גּוֹיִם עֲמָלֵק וְאַחֲרִיתוֹ עֲדֵי אֹבֵד". וְכֵן "גַּם הִיא לַמֶּלֶךְ הוּכָן" בְּגִימַטְרִיָּא "הֲמִן הָעֵץ". וּכְמוֹ שֶׁמָּצִינוּ בַּגְּמָרָא (חולין קלט:) הָמָן מִן הַתּוֹרָה מִנַּיִן "הֲמִן הָעֵץ". וְכֵן "עָרוּךְ" בְּגִימַטְרִיָּא תשע"ו שֶׁקָּשׁוּר לַקֵּץ שֶׁל 1930.

וְכֵן

מָצִינוּ בַּמִּדְרָשׁ (ויק"ר לא, יא) "מִחוּץ לַפָּרֹכֶת אֲשֶׁר עַל הָעֵדֻת יַעֲרֹךְ אֹתוֹ אַהֲרֹן וּבָנָיו", אָמַר רַבִּי אֶלְעָזָר בֶּן שַׁמּוּעַ בִּזְכוּת יַעֲרֹךְ תִּנָּצְלוּ מִן "כִּי עָרוּךְ מֵאֶתְמוּל תָּפְתֶּה", אָמַר ר' חַנִּין בִּזְכוּת לְהַעֲלוֹת נֵר תָּמִיד אַתֶּם זוֹכִים לְהַקְבִּיל פְּנֵי נֵרוֹ שֶׁל מֶלֶךְ הַמָּשִׁיחַ. וְרוֹאִים שֶׁהַפָּסוּק הַזֶּה מְרַמֵּז עַל הַהֵפֶךְ מֵאוֹרוֹ שֶׁל מָשִׁיחַ, הַיְינוּ מַה שֶּׁיִּקְרֶה לְאֵלּוּ שֶׁלֹּא יִזְכּוּ. וְכֵן מָצִינוּ בַּגְּמָרָא (עירובין יט.) אָמַר רַבִּי יְהוֹשֻׁעַ בֶּן לֵוִי שִׁבְעָה שֵׁמוֹת יֵשׁ לוֹ לְגֵיהִנָּם, וְאֵלּוּ הֵן, שְׁאוֹל, וַאֲבַדוֹן, וּבְאֵר שַׁחַת, וּבוֹר שָׁאוֹן, וְטִיט הַיָוֵן, וְצַלְמָוֶת, וְאֶרֶץ תַּחְתִּית. וְהָאִיכָּא תָּפְתֶּה דִּכְתִיב "כִּי עָרוּךְ מֶאֶתְמוֹל תָּפְתֶּה". הַהוּא שֶׁכָּל הַמִּתְפַּתֶּה בְיִצְרוֹ נוֹפֵל שָׁם. וְרוֹאִים שֶׁתָּפְתֶּה מְרַמֵּז עַל אֵלּוּ שֶׁנָּפְלוּ בְּפִתּוּי הַיֵּצֶר. וְכֵן מָצִינוּ בַּגְּמָרָא שֶׁמְּקַשֶּׁרֶת אֶת הַפָּסוּק הַזֶּה לִשְׁמוֹ שֶׁל מָשִׁיחַ שֶׁנִּבְרָא קוֹדֶם שֶׁנִּבְרָא הָעוֹלָם: (פסחים נד.) שִׁבְעָה דְּבָרִים נִבְרְאוּ קֹדֶם שֶׁנִּבְרָא הָעוֹלָם, אֵלּוּ הֵן, תּוֹרָה, וּתְשׁוּבָה, וְגַן עֵדֶן, וְגֵיהִנָּם, וְכִסֵּא הַכָּבוֹד, וּבֵית הַמִּקְדָּשׁ, וּשְׁמוֹ שֶׁל מָשִׁיחַ. גֵּיהִנָּם דִּכְתִיב "כִּי עָרוּךְ מֵאֶתְמוֹל תָּפְתֶּה". וְכֵן הֶאָרַת פּוּרִים הִתְחִילָה מִשְּׁמוּאֵל הַנָּבִיא שֶׁהָרַג אֶת אֲגָג מֶלֶךְ עֲמָלֵק וְשָׁם כָּתוּב (ש"א טו, לב) "וַיֹּאמֶר אֲגָג אָכֵן סָר מַר הַמָּוֶת" בְּגִימַטְרִיָּא "הֲמִן הָעֵץ". וּבְגִימַטְרִיָּא "גַּם הִיא לַמֶּלֶךְ הוּכָן". וּמַמְשִׁיךְ הַכָּתוּב "וַיֹּאמֶר שְׁמוּאֵל כַּאֲשֶׁר שִׁכְּלָה נָשִׁים חַרְבֶּךָ כֵּן תִּשְׁכַּל מִנָּשִׁים אִמֶּךָ וַיְשַׁסֵּף שְׁמוּאֵל אֶת אֲגָג לִפְנֵי ה' בַּגִּלְגָּל" ר"ת נָחָ"שׁ וְס"ת מַכָּ"ה.

וְכֵן

פּוּרִים הוּא אַתְחַלְתָּא דִּגְאֻלַּת נִיסָן, שֶׁכְּבָר דּוֹרְשִׁים מִפּוּרִים בְּהִלְכוֹת הַפֶּסַח שְׁלֹשִים יוֹם קוֹדֶם הֶחָג. וְכֵן הָאוֹר שֶׁל פּוּרִים קָשׁוּר עִם פֶּסַח, כְּפִי שֶׁיָּדוּעַ שֶׁהָמָן נִתְלָה בְּפֶסַח, וִישׁוּעַת פּוּרִים בָּאָה לְאַחַר שֶׁהִתְעוֹרֵר רַעַשׁ בַּשָּׁמַיִם מִזֶּה שֶׁצָּמוּ בְּיוֹם א' דְּפֶסַח. וְכֵן מוּבָא בְּרַשִּׁ"י (תענית כט.) מִשֶּׁנִּכְנָס אֲדָר מַרְבִּים בְּשִׂמְחָה, יְמֵי נִסִּים הָיוּ לְיִשְׂרָאֵל פּוּרִים וּפֶסַח. וְרוֹאִים שֶׁרַשִּׁ"י מַכְלִיל אֶת גְּאֻלַּת פּוּרִים וּפֶסַח יַחַד, שֶׁכְּבָר מִשֶּׁנִּכְנָס אֲדָר שְׂמֵחִים עִם חַגִּים אֵלּוּ. וּכְפִי שֶׁמּוּבָא בְּ'לִקּוּטֵי מוֹהֲרָ"ן' (עד) פּוּרִים עַל שֵׁם הַפֻּר וְאַחַר כָּךְ נַעֲשֶׂה פָּרָ"ה. שֶׁהִיא הֲכָנָה לְפֶסַח.

וְכֵן

הַתֵּבָה שֶׁפּוֹתַחַת אֶת מְגִלַּת אֶסְתֵּר, "וַיְהִי", יַחַד עִם הַתֵּבָה שֶׁמְּסַיֶּמֶת אֶת הַמְּגִלָּה, "זַרְעוֹ" בְּמִלּוּי הָאוֹתִיּוֹת וָ"ו יוֹ"ד הֵ"ה יוֹ"ד זַיִ"ן רֵי"שׁ עַיִ"ן וָ"ו, בְּגִימַטְרִיָּא ה'תשע"ו. וְכֵן אוֹמְרִים בִּקְרוֹבֶץ לְפוּרִים: אֶת אֶסְתֵּר, גָּל מִמַּסְתִּיר לְגוֹאֵל. וְרוֹאִים שֶׁמְּגִלַּת אֶסְתֵּר מְגַלָּה אֶת הַהֶסְתֵּר וּמְבִיאָה אֶת הַגְּאֻלָּה. וְעוֹד נִרְאֶה לְהוֹסִיף אֶת דִּבְרֵי הָאֲרִיזַ"ל בְּסֵפֶר הַלִּקּוּטִים (ויחי קכא) אֶסְתֵּ"ר ר"ת סוֹף תּוֹךְ רֹאשׁ א'. בְּסוֹד "וְאָנֹכִי הַסְתֵּר אַסְתִּיר". הַיְינוּ שֶׁאֶסְתֵּר מְרַמֶּזֶת עַל כָּל הַבְּרִיאָה מִתְּחִלָּתָהּ וְעַד סוֹפָהּ שֶׁשָּׁרְשָׁהּ בָּאוֹת א' שֶׁל "אָנֹכִי". וְהוֹסִיף הרה"ג ר' יוֹסֵף מַרְצִיָאנוֹ שליט"א מִצָּרְפַת, שֶׁ"הַסְתֵּר אַסְתִּיר" בְּגִימַטְרִיָּא 1336, שֶׁהוּא זְמַן הַקֵּץ בְּדָנִיֵּאל, "אַשְׁרֵי הַמְחַכֶּה וְיַגִּיעַ לְיָמִים אֶלֶף שְׁלשׁ מֵאוֹת שְׁלשִׁים וַחֲמִשָּׁה". וְהוֹסִיף הרה"ג ר' אַבְרָהָם אַגָּשִׂי שליט"א שֶׁהַכָּתוּב (אסתר ח, ב) "וַיָּסַר הַמֶּלֶךְ אֶת טַבַּעְתּוֹ אֲשֶׁר הֶעֱבִיר מֵהָמָן וַיִּתְּנָהּ לְמָרְדֳּכָי" עִם הַמִּלִּים בְּגִימַטְרִיָּא תשע"ז. וְהוֹסִיף הרה"ג ר' יוֹסֵף מָרְצִיָּאנוֹ שליט"א שֶׁהָאוֹתִיּוֹת הָאַחֲרוֹנוֹת שֶׁל עֲשֶׂרֶת הַפְּרָקִים בִּמְגִלַּת אֶסְתֵּר עִם הָ10 אוֹתִיּוֹת בְּגִימַטְרִיָּא ה'תשע"ז.

יהדות בבדיקה מדעית

נכתב על ידי מערכת כי לה' המלוכה ב-. פורסם ב-התחזקות, כללי

חלק מסוד האותיות העבריות מתגלה. מסתבר שערכיהן המספרי של מילים בעברית, מבטא את משמעות המילה במציאות. מדהים. לסרט המלא לחץ כאן

המכתב המצמרר שכתב מרן רבנו יעקב אדלשטיין זצוק"ל סמוך לעלייתו בסערה השמימה

נכתב על ידי מערכת כי לה' המלוכה ב-. פורסם ב-כללי, רמזים מצדיקים

 
מאת הרב יפונה עם ישראל באבל כבד עם הסתלקותו של מרן ציס"ע עמוד התורה והתפילה בדורנו רבנו יעקב אדלשטיין זצוקלל"ה אשר עזב אותנו לאנחות ועלה בסערה השמימה וכידוע במשך השנה האחרונה לחייו מרן זצוק"ל איבד את כח הדיבור והיה מעלה על הכתב את דבריו וביום האחרון לחייו כתב מכתב נורא עם רמזים שאנו נמצאים בזמן של סכנה גדולה ולאחר עיון רב במכתב נראה לכאורה מהדברים שכתב שרומז על כך שאנו נמצאים כרגע בזמן של מלחמת גוג ומגוג וקרובים מאד לזמן של הגאולה השלימה וכך סיפר לי אחד ממקורביו שביום הפטירה קיבל טלפון שמרן זצוק"ל קורא לו וכשהגיע נתן לו מרן זצ"ל שני פתקים שעליהם כתב מרן כך "יעמוד מיכאל וזו עת צרה גדולה, נחמתני, שועל יוצא – בוכים ור"ע משחק? לעיין היטב בעמוד האחרון של מסכת מכות ולעשות הדרן השי"ת ישמור שתעבור הסכנה ע"כ. והמשיך וסיפר מקורבו שקרא את המכתב וכרצונו התחילו ללמוד את העמוד האחרון של מסכת מכות ואח"כ אמר את ההדרן (יש לציין שלמדו רק את העמוד האחרון של המסכת ועל העמוד האחרון אמר הדרן?? וכידוע הדרן אומרים רק בסיום מסכת) ואח"כ יצאתי מחדרו ואז באה הרבנית שתחי' מהחדר ומספרת שהרב לא מרגיש טוב ואז כידוע הרב התמוטט באופן פתאומי וכידוע ניסו להצילו אבל נגזרה הגזרה ואז הייתה הפטירה וסיפר לי אותו מקורב שהרב עסק בזמן האחרון לחייו במסכת ב"מ ולא עסק במסכת מכות והמכתב עצמו סתום בעיניו ולא הבין מה הרב רוצה לומר בדברים שכתב יעמוד מיכאל וזו את צרה גדולה ולמה הרב ביקש ללמוד פתאום את העמוד האחרון של מסכת מכות ששם מדובר בנבואת הנביאים על חורבן בית המקדש וכן בנבואת זכריה על הגאולה העתידה. ואני כותב השורות אמרתי לו שיש לי הסבר לכאורה מה עומד מאחורי המכתב הזה ומה רמז הרב בדברים שכתב בתחילת המכתב הרב כתב את המילים "יעמוד מיכאל וזו עת צרה גדולה" ואמרתי לו שמילים אלו כתובים בדניאל פי"ב וכך כתוב שם "בעת ההיא יעמוד מיכאל השר הגדול העומד על בני עמך והייתה עת צרה אשר לא נהיתה מהיות גוי עד העת ההיא" וכו' ושם דניאל מדבר על הזמן של מלחמת גוג ומגוג ואז יעמוד מיכאל לבקש רחמים על בני ישראל ותהיה עת צרה שלא הייתה מעולם רח"ל והדברים הנ"ל שכתב הרב בתחילת המכתב מתאימים בדיוק לפסוק הנ"ל ומה שכתב הרב בהמשך אלו חלק מהדברים שכתובים בעמוד האחרון של מסכת מכות ששם מובא המעשה בר"ע וחבריו שראו שועל יוצא מהר הבית והם בכו שראו דבר כזה ור"ע היה משחק ור"ע הסביר את עצמו שאם אנו רואים את הנבואות הרעות שמתקיימות סימן שגם הנבואות הטובות על הגאולה יתקיימו (יעויין שם בכל המעשה) והרב כתב לעיין היטב בגמ' זו לרמוז שלמרות שהוא ראה שאנו בזמן סכנה גדולה של מלחמת גוג ומגוג אבל כמו באותו מעשה שר"ע ראה בדבר נורא ששועל יוצא ממקום המקדש סימן לנחמה ולגאולה העתידה כן עכשיו שאנו בזמן סכנה גדולה ומלחמת גוג ומגוג אבל זה סימן בשבילנו שאנו קרובים מאד לגאולה השלימה ולביאת משיח צדקנו והוספתי לו שהדברים האלה מתאימים להפליא עם מה שידוע לנו שמרן החפץ חיים זיע"א כתב הרבה פעמים בספריו שאנו נמצאים בתקופת עקבתא דמשיחא דהיינו סוף הגלות לפני ביאת המשיח וכן ידוע גם שמרן החפץ חיים שכידוע ראה למרחוק וכל דבריו התקיימו אמר בסיום מלחמת העולם הראשונה ע"פ דברי חז"ל שמלחמת גוג ומגוג תתחלק לשלושה חלקים שממלחמת העולם הראשונה התחיל התהליך של מלחמת גוג ומגוג ועיין בספר לב אליהו מהמשגיח רבי אליהו לופיאן זצוק"ל בסוף פרשת יתרו ששם מובא שהח"ח אמר בסיום מלחמת העולם הראשונה שמלחמה זו הייתה החלק הראשון של גוג ומגוג ובעוד 25 שנה בערך יהיה החלק השני וידוע שבערך 25 שנה אחרי מלחמת העולם הראשונה פרצה השואה הנוראה שהיא הייתה החלק השני של גוג ומגוג ובשנים אלו העולם נמצא במצב של מלחמות גדולות. בהרבה ממדינות של בני ישמעאל כגון עיראק סוריה לוב תימן וידוע שאותו ארגון שנקרא דעא"ש מעורר מלחמות גדולות שם ומידי פעם עושה פיגועים בהרבה מדינות בעולם וארה"ב ורוסיה ועוד מדינות בעולם הקימו קואליציה ומתערבים מאד במלחמות הגדולות שיש במדינות הנ"ל ומנסים להכניע את אותם אירגוני הטרור שמנסים להשתלט על אותם מדינות והמלבי"ם כותב בכמה מקומות שבמלחמת גוג ומגוג תהיה מלחמה בין בני ישמעאל (הערבים וכל אירגוני הטרור) לבין הנוצרים (אמריקה רוסיה וכו') וא"כ לפי כל הנ"ל וע"פ דברי מרן החפץ חיים זיע"א אנו נמצאים כבר בחלק השלישי של גוג ומגוג וקרובים מאד לביאת משיח צדקנו וכידוע בזמן מלחמת גוג ומגוג אומות העולם יהרגו איש את רעהו והדברים האלו כבר קורים בעולם ממלחמת העולם הראשונה שהיא הייתה החלק הראשון של גוג ומגוג ובסוף יתאחדו כל אומות העולם וינסו להילחם נגד עם ישראל ותהיה מלחמה גדולה גם בארץ ישראל ומכיוון שאנו בחלק השלישי של גוג ומגוג אנו קרובים מאד לזמן הזה ואני הקטן לא צריך לכתוב על גדולתו הנוראה של הרב זצ"ל ומה שניתן להבין שהוא ראה ברוח קודשו את הדברים הנ"ל והחליט לכותבם שאנו נדע את הדברים ונתחזק ונשוב בתשובה ויש להוסיף שכתוב בזוהר פרשת ויחי דף רי"ח ע"ב כך בשעה שאדם הולך למות והדין שורה עליו לצאת מן העולם נתווסף עליו רוח העליון בשיעור גדול ומה שלא היה לו מימיו וכו' והוא רואה מה שלא זכה לראות מימיו והוא משום הרוח שנתווסף בו וכשנתווסף בו הרוח והוא רואה אז יוצא מהעולם הזה וכו' וכן כותב הר"ש משאנץ (על התורת כהנים) לפני המיתה כאשר הנשמה יוצאת מתוך הגוף ניתן לה הרשות להביט ולראות במדור העליון וכו' ובאותה שעה שורה רוח הקודש עליה ומגלים לה את העתידות וכתוב בספרים הקדושים ששלושים יום לפני הפטירה הנשמה נפרדת מהגוף פרידה חלקית וברגעים האחרונים לפני הפטירה הנשמה נפרדת מהאברים באופן מלא וסופי וכידוע הרב כתב את המכתב בשעה האחרונה לחייו וא"כ מצבו היה נקרא שהנשמה היתה בתהליך היציאה מהגוף וזה לא תהליך פתאומי שבפטירה הנשמה יוצאת מהגוף אלא זה תהליך שמתחיל מ30 יום לפני הפטירה. וכך נראה לפרש את המכתב שכתב מרן זצ"ל בשעה האחרונה לחייו. וא"כ אנו צריכים בתקופה זו לאחוז בדרכי התשובה שכל אחד יכול לשוב אל ה' ובורא עולם מחכה לנו תמיד שנשוב בתשובה וידוע שלש עיקרי התשובה שהם מעכבים והם חרטה על חטאיו והווידוי וקבלה להבא להטיב את דרכיו ולקחת קבלה קטנה שיעמוד בה כל הזמן וזה סדר התשובה שכל אחד יכול לעשות (וכמובן שיש הרבה להאריך בזה וזה רק עיקרי הדברים בקיצור רב) ולכאורה זה מה שמוטל עלינו לעשות בתקופה זו וידוע מאמר חז"ל שהקב"ה אומר לעם ישראל פתחו לי פתח כחודו של מחט ואני אפתח לכם פתח כפתחו של אולם ואדם שאוחז בדרכי תשובה ורוצה להיטיב את דרכיו ומקבל על עצמו קבלה קטנה לחיזוק מכאן ואילך הוא כבר פתח פתח קטן והבא להיטהר מסייעין אותו ויה"ר שנזכה לראות בקרוב ממש בשוב ה' לציון ברחמים גדולים.
ניתן לשמוע שיעורים המיוסדים על הקבלה הנ"ל ממרן החפץ חיים זיע"א בקו טלפון  077-226-34-18 079-579-35-70
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE