עדכונים בנושאי פלנט-איקס – כוכב השביט | מסר | הרצאה

נכתב על ידי מערכת כי לה' המלוכה ב-. פורסם ב-הרצאות, התחזקות, כללי, מסרים
עדכון אחרון ב-2016-03-01.

מתוך החדשות: תושבים התקשרו בבהלה למשטרה עקב מטר מטאורים בסקוטלנד 1.3.2016 לחץ ללינק לידיעה


עדכון קודם נוספה הרצאה פלאנט X — הכוכב המסתורי מתקרב — בהגשת יובל עובדיה
בס"ד, תקשור עם דניאל, ירושלים, ט"ו טבת תשע"ו, 27/12/2015
אוקי, אבא, יש לי מסר מאד-מאד חשוב, אולי המסר הכי חשוב שאני העברתי אי-פעם!
אני קצת מתרגש, אבא, כי אני רוצה להגיד את זה נכון, שיבינו לקראת מה אנחנו הולכים, שיבינו שהעיקר פה זה ביטחון בה’, לא לפחד, יש לנו אך ורק ביטחון בה’. ולפני שאני אתחיל לספר, אני גם רוצה לומר שכל מה שכל מיני מומחים מצאו שעומד להיות – זה מהקב”ה, ואם זה הכל מהקב”ה – זה סימן שאין לנו מה לפחד, כי הקב”ה עושה הכל רק לטובתנו, לטובת עם-ישראל. ולא רק זה, הוא לא יגרום לנו להֵעלם מהעולם הזה. הוא ברא אותנו, והוא יציל כל נשמה יהודית, ואסור לפחד! ממש אסור לפחד!
מה שאני עומד להגיד זה לא קל, אבל לא לשכוח: כל נשמה יהודית, לא משנה כמה שהיא רחוקה מהאמת – תינצל. עוד דבר: כל דבר שהמומחים אומרים שעומד להיות – זה כבר נכתב בתהילים, בזוהר, בספר עמוס, בנביאים ובכל מיני מקומות, ואנחנו בע”ה גם נביא את המקורות האלה.
בוא נתחיל.
לפני בערך חמישים שנה היה מאמר בעיתון חודשי, עיתון מכובד יוקרתי של המדע על “פלנט-איקס” (PLANET-X), הידוע גם בשם “ניבירו” (NIBIRU). גילו כי לפי הנתונים הכוכב הזה עומד להתקרב ולעבור מאד קרוב לכדור-הארץ, אבל זה לא יהיה מיד, זה יקח בערך חמישים שנה. לא ידעו את הזמן המדויק.
עכשיו, אנחנו הגענו לזמן שלנו, ואנחנו לא שמנו לב שהרשעים לקחו את הידיעה הזו, עשו הרבה בדיקות. הוותיקן בשיתוף פעולה עם נאס”א, סוכנות החלל של ארה”ב – שותפות מעניינת של הרשעים של ‘סדר העולם החדש’… הם בנו את הטלסקופ הכי משוכלל בעולם (בעל עדשות בקוטר של 8 מטר! ההכנות לבניית הטלסקופ החלו לפני כשלושים שנה). קראו לו לטלסקופ הזה: ‘לוציפר’ (LUCIFER) שזה השם של השטן! והם בנו את הטלסקופ הזה כדי לעקוב אחרי הכוכב הזה.
המטרה של הרשעים היא להיפטר מתשע-עשיריות (90%) של בני האדם בעולם. והחשבון שלהם זה כך: אם הכוכב מגיע וגורם לנזק כה גדול שרוב האנשים בעולם ייעלמו – אז זה עשה להם את העבודה, לא צריך מלחמות, לא צריך פצצות גרעיניות שמזהמות את העולם. זה מטופל.
ואז, כבר לפני שלושים שנה, התחילו להכין את המקומות ששם הם יוכלו להציל את עצמם, ואחר-כך לצאת ולהמשיך את החיים. הם התחילו לבנות בונקרים ענקיים מתחת לכל ארה”ב עם כבישים שמשאיות ענקיות, טריילרים, יכולים ליסוע שם. והם כבר נוסעים שם להביא ציוד, אוכל וכל מה שהם צריכים. ויש בכל ארה”ב מרכזים כאלה, וזה מקום שהם יכולים להיכנס לשם לכמה שנים, לאכול פיצה, לשחות בברכות-שחיה, לראות סרטים, ליהנות מהחיים כאשר בחוץ כל העם סובל מאד, משתולל, מת מרעב או מרצח או ממה שעומד להיות.
ארה”ב עזרה לרוסיה לבנות בונקרים, ובסין לקחו הר שלם ועשו שם בונקר ענק! ויש להם שם מטוסים, אוניות-מלחמה – כל מה שצריך למלחמה גדולה אמיתית. וגם באירופה ובכל העולם מתכוננים. ולמקומות האלה יוכלו להיכנס רק העילית, וכן את אותם המומחים שהם צריכים לכל מיני עבודות טכניות וגם לשם שמירה. חוץ מאלה – אף אחד לא יוכל להיכנס! יש עשירים שיָדְעו מזה, והם חלק של סדר-העולם-החדש, וגם הם בנו לעצמם בונקרים עמוקים בתוך האדמה, וזה לא פשוט.
כבר בשנת 2005 הם העבירו את האנשים שהם צריכים, כל מיני עובדים והמשפחות שלהם, הביאו אותם ליד הכניסות לבונקרים האלה, כי הם לא יודעים בדיוק מתי, ואמרו להם שיודיעו להם רק שבוע או שבועיים לפני שצריכים להיכנס.
אירגונים גדולים העבירו את מקומם מהחוף לכיוון מרכז היבשת, המטה המרכזי של הסי.אי.אי. הועבר לדנוור קולורדו, מטה חיל הים האמריקאי הועבר מהחוף אל פנים היבשת, בנק הפדרל-רזרב העביר את הסניף שלו מניו-יורק לטקסס.
הם כבר עזבו את המקומות הרגילים שלהם והתיישבו ליד, לא רחוק מהבונקר, כי באמת אף אחד לא יודע במדויק מתי זה יגיע.
ועכשיו, מה עומד להיות לפי החישובים? ה’ניבירו’ הזה צריך לבוא במהירות מאד גבוהה, גודלו פי חמשה מגודלו של כדור הארץ, ומאחוריו זנב ארוך מאד (מליוני קילומטרים) של מטאורים בכל מיני גדלים שונים. בזמן קצר מאד הכוכב הזה יעבור אותנו, זה יעשה הרבה נזק, אבל הוא יעבור אותנו, כלומר הוא יעבור לידינו במסלול שבין השמש לכדור-הארץ, הוא לא יתנגש איתנו בעזרת ה’. וזה יגרום לנו לחושך (ליקוי-חמה) בדיוק כמו שכתוב [צפניה א’ ועוד], וכאשר זה יעבור אותנו אזי כדור-הארץ יעבור בתוך הזנב שלו! וזה זה יגרום לתופעות כמו שכתוב בתהילים [מזמור מ”ו] – היַמִּים יתרוקנו, כל העולם ישתנה, רוב ארצות-הברית תהיה מתחת למים, איפה שהיה ים תהיה יבשה, ואיפה שהיתה יבשה יהיה ים. יש מפה אשר חיל הים האמריקאי הכין לפני מספר שנים והיא מראה איך ארה”ב תיראה אחרי כל מה שקורה: העיר ניו-יורק לא תהיה, רוב פלורידה לא תהיה, הרבה ארצות לא תהיינה כבר, רוב החוף המזרחי ייעלם – כולל וושינגטון די.סי.. מטקסס ועוד ארצות ישאר רק חלק. ליד החופים יהיה ממש אסון. בצד השני, בחוף המערבי, החוף כבר לא יהיה, לוס-אנג’לס, סן-פרנציסקו וכו’ עד לצפון אמריקה. המיסיסיפי יתפוס שטח מאד גדול – וזה יהיה עולם אחר. וחוץ מזה – ירדו מטאורים על כולם, יש מליוני מטאורים שנסחבים אחרי הכוכב הזה וחלק גדול יגיע אלינו. והמטאורים מאד כבדים ומאד חמים, זה לא יהיה פשוט.
(ההשפעות של ‘ניבירו’ יהיו צונאמים ענקיים עם גלים בגובה מאה מטר, רעידות אדמה, סופות-טורנאדו, התפרצות הרי-געש, תהיה פגיעה בכורים גרעיניים אשר תגרום לזיהום רדיואקטיבי כמו בפוקושימה, יפן).
ולא יהיה חשמל, ולא יהיו מים נקיים, ולא יהיה אוכל – יהיה מצב קשה. אנחנו בארץ ישראל נהיה כמו בתיבת נח.
והרשעים לא רוצים שנדע מזה, הם מחזיקים את זה בסוד, כי אם נדע מזה אז מי יודע מה האנשים מסוגלים לעשות? מהפכות, למנוע מהם להיכנס לבונקרים, ולסגור את הדלת. האנשים ינסו בעצמם להכנס בכוח לבונקרים ולזרוק אותם החוצה. הם מפחדים להתחיל את הבלגן מדי מוקדם. הם רוצים להיכנס בשקט לתוך הבונקרים, אז הם יעשו איזה בלגן, כמו מצב שלא יהיה חשמל, ויהיו מהומות, ובלגן, ואז בשקט-בשקט הם יכנסו לבונקרים.
(לאחרונה עודכנו החוקים לגבי משטר צבאי בארה”ב – ניתן להכריז מצב ‘משטר צבאי’ גם שלא במצב של מלחמה, ניתן לעצור את המטוסים, האוניות, הרכבות…)
והעם – הם דואגים שיהיו עסוקים במחשבות עם דאע”ש… עם הכלכלה… עם המלחמות בין הכושים ללבנים, בין הנוצרים למוסלמים… עם האנטישמיות, ועם כל מיני דברים, ורק שלא יחשבו על זה… אבל אנחנו, בתור יהודים, צריכים לדעת שכל דבר שהם אומרים שעומד להיות בעניין הכוכב המתקרב מתועד בדיוק במקורות שלנו שזה חייב להיות. אז אין לנו מה לפחד, כי בארץ-ישראל לא תהיה סכנה – רק לרשעים, רק לאלה שאין להם נשמות יהודיות. היהודים-האמיתיים צריכים לבקש מהקב”ה להציל אותם, שהקב”ה יֵדע שאנחנו מרגישים שאנחנו העם שלו, והוא המלך, מלך מלכי המלכים – הקב”ה שלנו. הוא הכל יכול, אין לנו עוד מלבדו. וברגע שאנחנו נרגיש כך – לא תהיה שום סיבה לפחד.
מנסים להגיד שהעניין עם הכוכב זה הכל שטויות, אבל זה לא שטויות. יש שאומרים בדיוק מתי הם חושבים שזה יגיע, זה גם לא בטוח, אבל אני בטוח שעצם הענין זה נכון, כי זה כתוב בדיוק בכל מיני מקורות שלנו, וכל תלמיד-חכם יכול להראות לכם, ואנחנו נוסיף את כל מה שנכתב במקורות, ואתם יכולים לקרוא את זה בעצמכם – ולא לפחד.
ואני מבקש מכל היהודים בחו”ל לקום ולצאת. ארה”ב, אירופה, כל העולם חוץ מארץ ישראל יהיו במצב מסוכן מאד. ישנן קהילות ענקיות בניו-יורק, בניו-ג’רסי ובכל האזור הזה של צפון מזרח ארה”ב, שיקאגו, לוס-אנג’לס וכו’. תבואו, תקומו, תעלו לארץ-ישראל. בכל החופים בארה”ב יהיה פי כמה וכמה הרבה יותר מפחיד, הרבה יותר מסוכן. (ישנן כתבות בכל מיני מקומות בארה”ב שאומרות כי כדאי להתרחק לפחות מאה מייל – כמאה וששים קילומטר מן החוף).
למה לא לחזור לארץ ישראל כאשר יש לנו הבטחה שה’ לא יהרוס את ארץ-ישראל?! למה להישאר בכל מיני מקומות בכדור-הארץ שאין להם הבטחה?! תבואו! הגיע הזמן!! אתם לא מבינים?! הגיע הזמן!!
יש שאומרים שזה יקרה ב-26/3/2016 (שבת פרשת צו, יומיים אחרי פורים). אני לא יודע אם זה יהיה אז, זה לא בטוח, בגלל שאני לא יודע אם הם יכולים לדייק כל כך, אבל זה מאד יכול להיות.
אני מבקש מעם-ישראל שיהיה לכם שכל, איך שלא יהיה – הם עומדים להפיל את הכלכלה. הם עומדים להכניס לאנשים כל מיני מחלות שיש להם מוכנות לצורך הענין. הם עומדים להרוס את העולם – איך שלא יהיה, להרוס את החיים שלנו. אז מה זה משנה אם זה ע”י כוכב או הרשעים? אבל מה שכן משנה זה שה’ יִראה שאתם משתוקקים לקבל משיח צדקנו, לעלות לארץ ישראל, ארץ הקודש. שאתם רוצים עם כל הכוחות שלכם להקריב קרבנות ולחיות חיים-של-אמת ולא חיים-של-שקר, וסוף סוף – לשבור חזק את עגל-הזהב עד כדי כך שזה יהיה רק כמו אפר, שיהיה כמו חול [דברים ט’: ‘אֶת הָעֵגֶל לָקַחְתִּי, וָאֶשְׂרֹף אֹתוֹ בָּאֵשׁ, וָאֶכֹּת אֹתוֹ טָחוֹן הֵיטֵב עַד אֲשֶׁר דַּק לְעָפָר, וָאַשְׁלִךְ אֶת עֲפָרוֹ…’], ולזרוק אותו לכל הרוחות, ולהיות אך ורק עם הקב”ה. ואז תהיה רגיעה, ויהיה טוב, בלי פחד, בלי שנאה, בלי כעס, בלי מתח, בלי כל הדברים שהיצר-הרע מבלבל אותנו. יהיה לנו רק טוב. ה’ ישחוט את היצר-הרע ואז נהיה בני-חורין אמיתיים, בלי המלחמה הזאת שיש לנו כל הזמן עם היצר-הרע. נהיה בני חורין. אז – לא לפחד, לא לפחד מ’ניבירו’ ולא לפחד מהרשעים, לא לפחד מהשטן. אנחנו, עם ישראל, בני-ישראל, אנחנו הכלה של הקב”ה, אנחנו אחד עם הקב”ה [כדברי הזוהר הקדוש פרשת אחרי מות דף ע”ג.: ‘דְּתָנֵינָן תְּלַת דַּרְגִּין אִינּוּן מִתְקַשְּׁרָן דָּא בְּדָא, קוּדְשָׁא בְּרִיךְ הוּא, אוֹרַיְיתָא, וְיִשְׂרָאֵל…’], ואין לנו עוד. זהו.

תגיות

תגובות (13)

 • ארנסט

  |

  ה’ מדבר איתנו דרך העיתונים ?????
  מה שמפליא אותי באתר הזה, זה שאתם קובעים כל מיני “עובדות” כאילו זה דברים שכתובים בתורה.
  באמת, מה זה השטויות האלה ? מי אמר לכם שה’ מדבר איתנו דרך העיתונים ? האם כל פעם שתראו את המספר 776 תחפשו קשר לגאולה השנה ?
  הרי אלפי מספרים רצים ברשת כל שעה, זה לא שזה המספר היחידי שרץ ?

  להגיב

  • חנן

   |

   ארנסט השם מדבר דרך כל דבר גם דרך עיתונים..כמו שכתוב”בכל דרכך דעהו”פירוש שבכל דבר שקורה לך או מסביבך אתה צריך לראות את יד השם

   להגיב

 • נפתלי ניסן

  |

  מעניין מה יהיה אחר טו’ בשבט עם
  ניבירו ( פלנטה X )

  להגיב

  • אהרון לוי

   |

   בקרב המדענים בכל העולם סבור שפלנטת X זו רק מתיחה.

   להגיב

 • שושנה לוי

  |

  על מה עשה ה’ ככה??? אסונות נוראיים בציבור החרדי בשבועים האחרונים:
  שיעור פרשת וארא: ימי שובבים ת”ת בני יאברהם יצחק ויעקב ראו כי בשנים האחרונות גדלו ורבו האסונות הקשים הנוראים בעם ישראל בכלל, ובציבור הדתי והחרדי בפרט,

  חלק מהאסונות בשבועיים האחרונים בציבור החרדי:

  התינוק משה רפאל מזרחי ז”ל – בן ארבעה חודשים בלבד,
  הילדה תהילה אוחיון ע”ה בת ה-6 שטבעה בבריכה במלון רמדה,
  האברך הרה”ח רבי יוסף קופמן ז”ל מאשדוד – הותיר את רעייתו ו-9 יתומים
  האישה מרת בת שבע בוימל ע”ה – הותירה את בעלה וחמישה יתומים.
  הילדה אסתר טויב ע”ה מביתר עילית, נפטרה לאחר שנות מחלה קשה.
  הרב מתתיהו ספרין זצ”ל בן האדמו”ר מקומרנא.
  האברך הצעיר הרב גבריאל מזרחי ז”ל מאלעד, הותיר את רעייתו ושישה יתומים.
  האברך הרב יעקב אליסיאן ז”ל – אב לתינוק, נפטר בפתאומיות.
  הגאון רבי משה יהודה ביגל זצ”ל, רבה של הקהילה החרדית בעפולה.
  הילד שמעון דוד פרייליך ז”ל בן 3 בלבד, לאחר שסבל ממחלה קשה במשך כשנה וחצי.
  הנערה טובה ברנדשטטר ע”ה מרמת אלחנן בבני ברק והיא בת 14 בלבד.
  הילד ישראל וינגרטן ז”ל מביתר עילית, נדרס למוות על-ידי אוטובוס
  הילדה רחלי שטיין ע”ה בת ה-4, .
  הילד אליהו רפאל טראב ז”ל מרמות, נפטר סמוך ליום הולדתו העשירי,
  הפעוטה אפרת טראב ע”ה בת שנה ושלושה חודשים, נמצאה בבוקר במיטתה ללא רוח חיים.
  תלמיד ישיבת גור בראשון לציון, בן 16, שנפל מגובה ונהרג;
  האישה מרגלית גפנר ע”ה אשה צעירה ממודיעין עילית,
  הילד שמעון מויאל ז”ל בן ה-4 וחצי, בשבת עלה חום גופו, במוצ”ש הוא הובהל לשערי צדק, אך כעבור יומיים חלה החמרה במצבו והוא נפטר.
  הרב יצחק אביטן ז”ל בן ה-48 נפטר בפתאומיות והותיר את רעייתו וחמישה יתומים.
  האישה החרדית חיה אסתר אריה ע”ה מנתיבות לקתה בשפעת החזירים ונפטרה כעבור מספר ימים.
  הגברת שרה אספיס ע”ה מאשדוד הותירה 11 יתומים.
  הגאון רבי יהודה יאיר זצ”ל, מגדולי מגידי השיעורים בירושלים. נפטר ממחלה קשה והוא בן 56. הותיר אחריו אישה ו-11 יתומים.
  הגננת חיה איילה רוזנברג ע”ה, נפטרה בחודש כסלו בפתאומיות בעיצומו של יום שגרתי בפעוטון הילדים. הותירה אחריה את בעלה ושלושה יותמים
  שבת קודש פרשת וארא ילדה חרדית כבת שנתיים איבדה את הכרתה בביתה ברחוב חזון איש בירושלים – כעבור שעות היא נפטרה בית החולים.
  הרימו קול נהי ובכי, קול זעקה וצעקה, על מה עשה ה’ ככה לאנשים השומרים מצוותיו וחוקותיו?

  האם באמת שומרים אתם את תורת ה’ ? האם חרדים אתם מדבר ה’? על מה עשה ה’ ככה לקחת עוללים ויונקים קדושים וטהורים בחטף בדמי ימיהם? , על מה עשה ה’ ככה לקחת נשים צדיקות וטהורות? על מה עשה ה’ ככה לקחת אברכים צדיקים וטהורים?

  לו חכמו ישכילו זאת יבינו לאחריתם, אתם היהודים בני ישראל, השומרים את התורה והמצוות, תורתכם שמרתם, ולא תורתי שמרתם,
  בתורתי הקדושה- ציוויתי “ואהבתם את הגר כי גרים הייתם בארץ מצרים, בתורתכם – יש שנאה וגאווה בין אחד לחבירו, תורתי נהפכה להמון תורות, תורה של ספרדים, תורה של אשכנזים, תורה של חרדים, תורה של חוזרי בתשובה, כל קבוצה מסתגרת בתוכה, מקימה לעצמה מוסדות וגמחי”ם ואין האחד מתעניין או בא בקישרי נישואין עם זולתו, משל הייתם לשני עמים..
  בתורתי – צויתי על צניעות בעבודת קודשא בריך הוא “והצנע לכת עם אלוקיך”, בתורתכם – הכול נעשה בפרסום וביחצנו”ת של אדמורים טישים ותמונות, ומה יגידו ומה יאמרו..
  בתורתי – ציויתי על צניעות האשה במלבושיה והנהגותיה, בתורתכם האשה מתלבשת בפריצות ושערה מכוסה בפאה נוכרית ונראית כרווקה, אוי לכן – אהה עליכן – נשות אברכים וחסידים. כמה דינים מושכות אתן על בעליכם, על ילדכם, ועל קהל ישראל , גם נשות ישראל הצנועות שלא מוחות בהן, אוי לכם כי תיתנו את הדין על שיש בידכן למחות ולא מחיתן, כי חובה גדולה מוטלת על אשה למחות על לבוש תועבה ופאות נוכריות,
  בתורתי ציויתי על איסור הלוואה בריבית, שמיטת קרקעות ושמיטת כספים, בתורתכם – יש היתר עיסקא היתר מכירה, מכירה לגוי, היתרי סרק להתחמק מקיום תורתי ומצוותי,
  בתורתי – התרתי לאכול בשר עוף ובשר בהמה בדיעבד כמו שנאמר “כי תאבה נפשך לאכול בשר”, בתורתכם – מרבים אתם באכילת עוף ובשר, שרובו ככולו שיקוצים, נבילות, וטריפות עם חותמת בד”ץ למהדרין ושחיטת חבורה, , והמוח והלב נאטמים, מלראות על מה ה’ עשה ככה? ויאמרו כי מקרה הוא ומנהגו של עולם, ויוסיף ה’ להכות שבע על חטאותכם אשר חטאתם לו,
  בתורתי ציוויתי על קדושה וטהרה “ולא יראה בך ערוות דבר ושב מאחריך”, בתורתכם מגינים על חוטאים ופושעים העושים מעשי תועבה רחמנא ליצלן,

  תורתכם ומצוותכים שלכם היא ולא שלי, ואין מי שיורה דרך האמת כי נשתרשתם על דרך רעה וקלוקלת, וימים רבים לישראל ללא אלוהי אמת וללא כהן מורה וללא תורה (דברי הימים ב’ פרק טו),

  כי שומרי התורה והמצוות, מקיימים את התורה והמצוות “בדרך קרי”, ללא הכרת אלוהי האמת, “דַּע אֶת אֱלֹהֵי אָבִיךָ וְעָבְדֵהוּ בְּלֵב שָׁלֵם וּבְנֶפֶשׁ חֲפֵצָה כִּי כָל לְבָבוֹת דּוֹרֵשׁ יְהוָה וְכָל יֵצֶר מַחֲשָׁבוֹת מֵבִין אִם תִּדְרְשֶׁנּוּ יִמָּצֵא לָךְ וְאִם תַּעַזְבֶנּוּ יַזְנִיחֲךָ לָעַד, “נעלם מכם רזא דיחודא ורזא דמיהמנותא”, ואין מי שיודע את ה’, כי גם תופשי התורה לא ידעוני, וכל תורתם ופילפוליהם משפה ולחוץ, לפאר ולהגדיל את שמם ושם תורתם, ולא להעשות מרכבה לשכינה הקדושה, ולכן גם כי תרבו בתפילה איני שומע (ישעיה א’ טו) אין רב ואין מורה הוראה, אין תורה ואין מצווה שיגנו עליכם מפני הצרות העתידין לבא, רק זעקה ותחינה ללא הפסקה ביחיד ובציבור למלכות שמיים ומלכות בית דוד שתנהיג את עם ישראל ואת העולם כולו,

  תם עידן ההנהגה בעם ישראל בכלל ובציבור הדתי והחרדי בפרט, רבו המחלוקות והפילוגים גם בציבור הדתי והחרדי, וכל אחד מחזיק במנהיג משלו, רב משלו, תורה ומצוות משלו, ואין מי שיורה דרך האמת, כי כלל אחד טוען לאמת שלו, ותורת ה’ ומצוות ה’ נהפכו ללעג וקלס,

  אוי לכם בגילוי משיח וגילוי אור משיח, כי מי מכם יוכל לעמוד בזמן גילוי אור משיח ה’ וכינון מלכות בית דוד בעולם,

  “כי ברוח פיו ימית רשע” בעלי שחץ וגאווה בלבושם ברוחם ובתורתם יוקעו לעיני כולם, ודין צדק ומשפט יעשה בעולם,ראו נא כי אין תקנתכם אלא בגילוי תורת משיח בן דוד, ומשיח עצמו שהולך ומתקן כל נשמות משיח, וכל נשמות שבמשך הדורות,

  קומו והתעוררו מתוך בני ישראל, הקימו קהילות ברבים, צאו לזעקות ועצרות ברבים ללא הפסקה, לגילוי משיח בן דוד, ולגילוי מלכות שמיים ובנין בית המקדש, כי הֲקִמֹתִי עֲלֵיהֶם רֹעֶה אֶחָד וְרָעָה אֶתְהֶן אֵת עַבְדִּי דָוִיד הוּא יִרְעֶה אֹתָם וְהוּא יִהְיֶה לָהֶן לְרֹעֶה, וַאֲנִי ה’ אֶהְיֶה לָהֶם לֵאלֹהִים וְעַבְדִּי דָוִד נָשִׂיא בְתוֹכָם אֲנִי ה’ דִּבַּרְתִּי:
  http://bshch.blogspot.co.il/2016/01/blog-post_517.html#more

  להגיב

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   |

   דיבורים חזקים וכואבים!!!!!! שנזכה לעשות תשובה ולהמליך את בוראנו עלינו

   להגיב

 • רוני

  |

  אתר המלוכה שלום, אני עוקב אחר האתר מזה כשנה בערך וכמו כולם גם אני כמובן יש אכזבה שהמשיח לא הגיע. אני רוצה לדעת למה יש טעם בכל הצפנים והגימטריאות שלכם? דהיינו, אם ראינו את כל הצפה עם המדהימים שלכם שהתבדו פעם אחר פעם, מדוע יש לכם צורך לחפש עוד ועוד מפנים אם גם אלו ילבשו לבסוף? הרי בכך אתם הכבוד גם ובעצמכם גורמים לציבור לאבד תקווה כל שכן לא להאמין לכם יותר. יש לי חברים שכבר צוחקים עליי בגלל שסמכתי על הצפה עם שלכם, כשאמרתי להם כבר בקיץ שתיכף המלחמה הגדולה. שוב, אין לי ספק שמשיח יגיע, אבל אתם לא יודעים מתי!!! גם לא ברמה של 5 אחוזים ודאות. אז מה הטעם?? וגם התקשורים האלה עם דניאל, מה העניין פה עדיין לא קולט. מי זה? נביא? מאיפה כל המידע הזה שהוא מספר כאן?? נראה לכם שכל האסטרונומים עשו יד אחת ודאגו לא לספר כלום??
  הגיע הזמן שתניחו לחישובים המיותרים ושבו ללמוד תורה. זה נעלה יותר.

  להגיב

  • מערכת כי לה' המלוכה

   |

   כאן אתה מקבל מידע שלא תקבל בשום מקום, אנו לא צריכים אף אחד , ההפך הוא הנכון, וכמו שהסברנו לא התאריכים והמועדים חשובים
   הדרך והמסלול זה התענוג…
   התקשורים והדברים הנוספים שיש בהם מימד של חיזוק עולה לאתר, שוב כמו שהסברנו מי שמחפש מידע אינפורמטיבי על העתיד… כאן לא מקומו, מי שמחפש להבין עוד קצת מה זה “אין עוד מלבדו”… כאן זה מקומו

   להגיב

 • אייל

  |

  חברים,רק דבר קצר,כל אחד יכול לתת דעה,ליקבוע עובדות זה כבר דבר אחר,אבל תזכרו שאבא שבשמים מחכה לנו,כל מי שקורא את ההודעה שלי שידבר עם אליקנו דקה אחת(כל המוסיף הרי זה משובח) אוהב אותכם שיהיה אחלה חודש יהודים יקרים 🙂

  להגיב

 • יצחק

  |

  Google nibiru or Planet X and you’ll see…כי להשם המלוכה צודקים 100%

  להגיב

 • נתנאל

  |

  בעיניין המשיח , הכל באמת נכון , גם הצפנים בטוח שאמת ואם יבוא המשיח העיניינים לא יהיו פשוטים בכלל בכלל, ומי שחכם מבין שהקב”ה עושה איתנו חסד כל פעם מחדש שלא בא המשיח כי הוא ארך אפיים נותן לעוד אנשים להתעורר, ה’ אל רחום, אבל בטוח לנו שהגאולה בפתח, ואין זמן.

  להגיב

 • רויטל לוי

  |

  הקב”ה אומר לנו “בני,למה אתם מתפחדים? כל זה איני עושה אלא בשבילכם”,, (הרצאה בנושא ניתן לשמוע בדיסק שהוצאנו לפני כשבועיים ביוטיוב ונקרא “חונן הדעת” שם אנחנו מבינים את ההשגחה לפרטי פרטים על כל נשמה באשר היא,אבל מה שאבא רוצה זה שנעבור את מבחן האמונה,וכמו שאבא אומר לבן שלו שהוא מעניש אותו על כך ןעל כך האם יעלה על הדעת שהאב לא אוהב את בנו? להיפך,בגלל שאוהב אותו אז רוצה שיהיה לו טוב,ואכן הטוב כבר כתוב מהו בתורה הקדושה אבל רבו האתאיסטים והפריצות והשנאת חינם והגאווה-אם כל חטאת,אז מה נעשה איתם? ניקח על עצמינו אקסטרא קבלות, אני חרדית אבל לקחתי על עצמי עוד משהו שלא עשיתי קודם,לקשור מטפחת על הצוואר,למה שהכל יהיה סגור והעורף והצוואר גלויים?”היערות דבש אומר שבאותו הצוואר החשוף יוביל אותה מלאך המוות אל השחיטה. מה עוד ? לקרוא “שמירת הלשון 2 דפים, כי 2 הלכות זה שתי שניות שהעפנו מעצמינו לצאת ידי חובה אז כלום לא נתפס, שימו את הספר על שולחן האוכל בצד ואחרי כל ארוחה הוא יהיה בהישיג היד והרגל נעשה טבע, ואגב בלי תפילה שנצליח לקדש את הפה זה לא יילך. על כל דבר צריך תפילה,ויש לזכות את הרבים ולדאוג להם בנפשינו ולא לומר “שלום עלייך נפשי” וזה כל אחד יכול לעשות עם חברו הקרוב. ולדבר עם אבא ולא לעזוב את המחשבה בו .,שימו שלטים בבית,בארון במטבח,שאין עוד מלבדו ושאבא מחכה שאדבר איתו וכו’..ד’ ירחם מרגישים את הסוף.

  להגיב

השאירו תגובה

הרשם לרשימת התפוצה

מעבר לסרגל הכלים