רמזים חזקים לגאולה מרעידות האדמה שמורגשות בארץ – וסוד חמורו של משיח | # עודכן יום שלישי בצהרים

נכתב על ידי מערכת כי לה' המלוכה ב-. פורסם ב-ארה"ב, כללי, רמזים חזקים, תיעוד אירועים
עדכון אחרון ב-2018-07-10.

פוסט רמזים מתעדכן, פתחו את האקורדיון לקריאת תגובות חדשות
בס”ד ערב טוב משהו קורה שם בטבריה האדמה רועדת , אם זה לא פעמי משיח שיתגלה בטבריה אז מה זה ? רעידות האדמה שפוקדות בימים האחרונים את צפון הארץ הן תזכורת לכך שמחרתיים (יום ד’) יצויין “יום הולדת” 91 לרעידת האדמה הגדולה שפקדה את ישראל ב-1927. ברעידה, שזכתה לכינוי “רעידת יריחו”, נהרגו 285 בני אדם ואלפי בתים קרסו. (YNET) *חלפו בדיוק 91 שנים מהרעידה הגדולה ושוב האדמה רועדת, 91 כמניין שם הויה+אדנות, וכן כמניין אמן ומלאך , וגם כמניין סא”ל שזה שם קדוש היוצא מפסוק: אתה סתר לי , וכן כמניין פא”י שם קדוש היוצא מפסוק: פותח את ידיך. כל זה בא לרמז על משהו יכול להיות , להראות שהשם שולט בבריאה כולה וברעידות האדמה שבאות ממקום מסתור מתוך ליבת כדור הארץ , וכל זה כדי להעיר אותנו שהנה עוד מעט מגיע מלאך הברית אשר אתם חפצים (מלאכי ג,א) והנה ידוע שאליהו ימשוח את בן דוד למלך לעיני הסנהדרין בטבריה.
 
 •  
  ישר כח ב”ה..שמתי לב בלילות האחרונים ישנם רעידות אדמה כביכול קלות ורובם בעוצמה של 3.2 היו גם 3.1 אך במיוחד 3.2 חוזר על עצמו כבר כמה לילות וגם בצהריים..32=לב, יתכן שהקב”ה רומז לנו שדווקא עכשיו שכל כך חשוך לכולנו[לא רואים רוחנית טוב הכל מטושטש ולא ברור האמת נעדרת ואין מנהיג שיאחד את כולנו] וכל אחד עם צרותיו וכבר התייאשנו שעדיין לא הגיעה הגאולה ולא משיח ומחזיקים בקשיים רבים באמונה בחושך הקשה הזה.. ה’ אומר לנו דווקא עכשיו “את הלב שלכם אני רוצה” שבכל דבר שנעשה ובאמונה שלנו בחסדים שלנו בחיי היום יום נכניס את הלב שהמעשים יהיו מתוך הלב חמים ופועמים ואמיתיים, כמו שחותמו של הקב”ה אמת כך הלב היהודי כולו אמת.
 •  

  היו 15 רעידות בשבוע אחד בטבריה , התושבים כבר מתחילים לחשוש מפני רעידה חזקה יותר שלדעתם “יהיו יותר קורבנות מכל מלחמות ישראל” “עד עכשיו ידענו שיש לנו אויבים מצפון, ואויבים מדרום”, אמר יאיר, תושב העיר, והוסיף בקריצה: “עכשיו גילינו שיש לנו אויב מתחת לאדמה”. אולי מתקרבים לנבואה מיחזקאל שיהיה רעש גדול על אדמת ישראל , ושוב מי שיהיה בתשובה אין לו מה לדאוג , היום גיליתי שלראש העיר טבריה קוראים יוסי בן דוד , צירוף מקרים ? בנוסף למה שאמרת , לב= לב נתיבות החכמה כי התורה מתחילה ב-ב (בראשית) ומסתיימת ב-ל (לעיני כל ישראל) ה’ רוצה שיתחזקו בתורה ובמצוות. היו עוד כמה מספרי גאולה מעניינים חוץ מ-3.2 היה גם 4.5 = גאולה, רעידת אדמה של 3.9 = טל שזה טל תחיית המתים שיקומו מבטן האדמה , וגם השכינה שהיא הא שכינתה בגלותה תקום מעפר ותתחבר עם טל=יוד הא ואו ותשלים את שם השם ואז יוצא מה=45=גאולה.

  •  
   מדהים..הקב”ה נותן לנו מיידע במה להתחזק ולתקן דרך הרעידות האלה ובכל מה שקורה לאחרונה הן בארץ ובעולם..והמשכילים להבין את דיבורו של הקב”ה דרך הרמזים והסימנים מתוך מה שקורה וע”י זה לתקן ולשפר את מעשיהם כדי שלעתיד לבוא יזכו לגאולה שלמה, ועוד הבנה לפסוק בדניאל הנביא [כנראה] “והמשכילים יזהירו כזוהר הרקיע”..אלה המשכילים להבין את דרכו של הקב”ה עם ברואיו דרך הניסיונות והאירועים שפוקדים אותנו.
   
   

כיסא הנוחות הוא גם המצב המקובע של ההרגל 
והיופי בכל הרעידות שהן נעשות ברחמים גמורים… טילטולים עדינים.

טלטולים כמו בעריסת תינוק … באהבה.

אך אם לא יהיה שינוי, עלולות להגיע גם רעידות אדמה יותר רציניות.

[10:02, 10/7/2018] עמיחי: מדוע דווקא טבריה ?
מקום בואו של המשיח
סימנים

משיח טבריה תשע”ט = 1363

(המשיח = 363)

עכשיו שימו לב מה נקבל במסתתר

מצצצצמממררר !

משיח – טבריה – תשע”ט = 1343 מסתתר רגיל

משיח – כינרת – תשע”ט = 1343 מסתתר רגיל

נדיר ביותר

מה בעצם מסמן לנו המספר הקסום הזה ?

1343 = יהא שמיה רבא מברך לעלם ולעלמי עלמיא !!!

וגם

שבחי ירושלים את יה-וה

שימו לב

אלף שלוש מאות ארבעים ושלוש – סימן גאולה בימינו = 4770 מסתתר גדול !

(רגיל. לא פי5) 

שימו לב

הגענו לזמנים שצריך קצת להתאמץ לגלות הרמזים
לא הכל על מגש של כסף.

טבריה בימינו = 552 מסתתר רגיל
משיח = 552 מסתתר רגיל !!

דבר מתוך דבר – אחד ועוד אחד

והמבין יבין.
[10:20, 10/7/2018] עמיחי: …ואך ורק כשמדובר במסתתר הרגיל !!!
(סימן אלוקי שניתן לנו ברוב חסדו)
[10:23, 10/7/2018] עמיחי: טבריה סימן למשיח = 777 רגיל ומילים !!
גדול 424 !!
גדול ומילים 427 !!

המשיח בא מטבריה
והרי ידענו זאת מראש.

הגליל יחרב״

הגליל= 78= ע״ח.
יחרב= 222( מילה וכולל)

רעידת אדמה נקראת רעש אדמה.

רעש אותיות ש(י)ער

יתכן שהרעידות בטבריה הם למעשה על עניין הפאות?

מה שבטוח הוא שאנחנו בסוף חבלי הלידה:

טבריה היא ׳טבורה׳ של ארץ ישראל.

כאשר נולד תינוק מנתקים את חבל הטבור
ורק אז אומרים מזל טוב על שהסתיימה הלידה בהצלחה.
הרעידות בטבריה שהיא הטבור ששם מתקיים החיבור למשיח ( לידת משיח) רועד משום שהוא לפני חיתוך. חיתוך סופי שמבשר על לידת המשיח.

מדוע דווקא בטבריה ?

מי ראש עיריית טבריה ?
בן דוד !

יוסי בן דוד = 152 רגיל (צמח דוד)

יוסי בן דוד = 160 רגיל (סימן)

שימו לב

יוסי בן דוד סימן גאולה בימינו = 458 מסתתר רגיל !!

יוסי בן דוד ראש עיריית טבריה = 888 מסתתר רגיל !!

יוסי זה יוסף.
יש כאן רמז גם למשיח בן יוסף וגם למשיח בן דוד.
[10:00, 10/7/2018] עמיחי: איך פיספסנו…

יוסי בן דוד – טבריה – בימינו = 424 ראשון שני וכו. !!

[10:19, 10/7/2018] עמיחי: יוסי בן דוד – רעש אדמה = 777 רגיל ומילים !

3860 ! (פי5)

יוסי בן דוד – גאולה – טבריה = 424 רגיל והכולל

💡💡💡

יוסי בן דוד זה יוסף בן דוד – חיבור בין משיח בן יוסף למשיח בן דוד שיש דיעה שזה אדם אחד – שבתחילה מתגלה בו בחינה של משיח בן יוסף ואח״כ הוא נהפך למשיח בן דוד.
יוסף בן דוד = 222
בחמישי האחרון היינו בדיוק 222.222 שנים לסוף האלף השישי

רעידת אדמה מוכיחה את גדולתו של הבורא יתברך. במסכת ברכות מובא כי בעת רעידת אדמה יש לברך: “שכוחו וגבורתו מלא עולם”, כשם שמברכים על ברקים ורעמים. דעה נוספת היא שמברכים “עושה מעשה בראשית”.

הנביאים זכריה, יחזקאל וישעיהו ניבאו כי בתהליכי הגאולה, בעת שתבוא קואליציה שלימה מעמי תבל לאיזורינו בכדי להתערב בהליכים במדינת ישראל, או אז תרעד הארץ באיזור ירושלים בדרגה גבוהה ביותר, וזאת כחלק מגילוי מלכות שמים בכל העולם כולו לעיני כל העמים.

אין הדברים אמורים להכניס אותנו ללחץ, חלילה. חשוב לזכור כי לאחר מלחמת גוג ומגוג תבוא הגאולה השלמה, אליה אנו מצפים ומייחלם כל ימינו. עוד יש לשנן את דברי ה’חפץ חיים’, שהבטיח כי מקובל בידינו איש מפי איש כי יראי ה’ לא יינזקו באותן מאורעות שמימיים. עוד יש לשים לב כי בתוך הפסוקים, מובאים משפטי נחמה: “והיה ה’ למלך על כל הארץ”, “וישבה ירושלים לבטח”, “מלך ה’ צבקות בהר ציון ובירושלים”, “הרפו ודעו כי אנוכי אלוקים”, “ה’ צבקות עמנו מבטח לנו אלוקי יעקב סלה”.

כה דברי הנביא יחזקאל (פרק ל”ח):

וְהָיָה בַּיּוֹם הַהוּא בְּיוֹם בּוֹא גוֹג עַל אַדְמַת יִשְׂרָאֵל נְאֻם ה’ אלוקים תַּעֲלֶה חֲמָתִי בְּאַפִּי: וּבְקִנְאָתִי בְאֵשׁ עֶבְרָתִי דִּבַּרְתִּי אִם לֹא בַּיּוֹם הַהוּא יִהְיֶה רַעַשׁ גָּדוֹל עַל אַדְמַת יִשְׂרָאֵל: וְרָעֲשׁוּ מִפָּנַי דְּגֵי הַיָּם וְעוֹף הַשָּׁמַיִם וְחַיַּת הַשָּׂדֶה וְכָל הָרֶמֶשׂ הָרֹמֵשׂ עַל הָאֲדָמָה וְכֹל הָאָדָם אֲשֶׁר עַל פְּנֵי הָאֲדָמָה וְנֶהֶרְסוּ הֶהָרִים וְנָפְלוּ הַמַּדְרֵגוֹת וְכָל חוֹמָה לָאָרֶץ תִּפּוֹל:

גם הנביא זכריה (פרק י”ד) התנבא על הרעידה, והוסיף פרטים שונים לפיהם עולה כי הרעידה תהיה בעוצמה כל כך חזקה עד כדי גרימת שינויים מפליגים בכל הטופוגרפיה באיזור ירושלים. כה דבריו:

וְאָסַפְתִּי אֶת כָּל הַגּוֹיִם אֶל יְרוּשָׁלַיִם לַמִּלְחָמָה, וְנִלְכְּדָה הָעִיר, וְנָשַׁסּוּ הַבָּתִּים, וְיָצָא ה’ וְנִלְחַם בַּגּוֹיִם הָהֵם כְּיוֹם הִלָּחֲמוֹ בְּיוֹם קְרָב [ביום קריעת ים סוף]: וְעָמְדוּ רַגְלָיו בַּיּוֹם הַהוּא עַל הַר הַזֵּתִים אֲשֶׁר עַל פְּנֵי יְרוּשָׁלִַם מִקֶּדֶם, וְנִבְקַע הַר הַזֵּיתִים מֵחֶצְיוֹ מִזְרָחָה וָיָמָּה גֵּיא גְּדוֹלָה מְאֹד וּמָשׁ חֲצִי הָהָר צָפוֹנָה וְחֶצְיוֹ נֶגְּבָּה: וְנַסְתֶּם גֵּיא הָרַי כִּי יַגִּיעַ גֵּי הָרִים אֶל אָצַל וְנַסְתֶּם כַּאֲשֶׁר נַסְתֶּם מִפְּנֵי הָרַעַשׁ בִּימֵי עֻזִּיָּה מֶלֶךְ יְהוּדָה וּבָא ה’ אלוקיי כָּל קְדשִׁים עִמָּךְ: וְהָיָה ה’ לְמֶלֶךְ עַל כָּל הָאָרֶץ בַּיּוֹם הַהוּא יִהְיֶה ה’ אֶחָד וּשְׁמוֹ אֶחָד: יִסּוֹב כָּל הָאָרֶץ כָּעֲרָבָה מִגֶּבַע לְרִמּוֹן נֶגֶב יְרוּשָׁלִָם וְרָאֲמָה וְיָשְׁבָה תַחְתֶּיהָ לְמִשַּׁעַר בִּנְיָמִן עַד מְקוֹם שַׁעַר הָרִאשׁוֹן עַד שַׁעַר הַפִּנִּים וּמִגְדַּל חֲנַנְאֵל עַד יִקְבֵי הַמֶּלֶךְ: וְיָשְׁבוּ בָהּ וְחֵרֶם לֹא יִהְיֶה עוֹד, וְיָשְׁבָה יְרוּשָׁלַיִם לָבֶטַח:

גם הנביא ישעיהו (פרק כ”ד) מתאר רעידת אדמה, כאשר בורא העולם יפקוד ויעניש את הבוגדים בו. כה דבריו:

מִכְּנַף הָאָרֶץ זְמִרֹת שָׁמַעְנוּ, צְבִי לַצַּדִּיק, וָאֹמַר רָזִי-לִי רָזִי-לִי, אוֹי לִי; בֹּגְדִים בָּגָדוּ, וּבֶגֶד בּוֹגְדִים בָּגָדוּ. פַּחַד וָפַחַת, וָפָח; עָלֶיךָ, יוֹשֵׁב הָאָרֶץ. וְהָיָה הַנָּס מִקּוֹל הַפַּחַד, יִפֹּל אֶל-הַפַּחַת, וְהָעוֹלֶה מִתּוֹךְ הַפַּחַת, יִלָּכֵד בַּפָּח:  כִּי-אֲרֻבּוֹת מִמָּרוֹם נִפְתָּחוּ, וַיִּרְעֲשׁוּ מוֹסְדֵי אָרֶץ. רֹעָה הִתְרֹעֲעָה, הָאָרֶץ; פּוֹר הִתְפּוֹרְרָה אֶרֶץ, מוֹט הִתְמוֹטְטָה אָרֶץ. נוֹעַ תָּנוּעַ אֶרֶץ כַּשִּׁכּוֹר, וְהִתְנוֹדְדָה כַּמְּלוּנָה; וְכָבַד עָלֶיהָ פִּשְׁעָהּ, וְנָפְלָה וְלֹא-תֹסִיף קוּם. וְהָיָה בַּיּוֹם הַהוּא, יִפְקֹד ה’ עַל-צְבָא הַמָּרוֹם בַּמָּרוֹם; וְעַל-מַלְכֵי הָאֲדָמָה, עַל-הָאֲדָמָה.  וְאֻסְּפוּ אֲסֵפָה אַסִּיר עַל-בּוֹר, וְסֻגְּרוּ עַל-מַסְגֵּר; וּמֵרֹב יָמִים, יִפָּקֵדוּ. וְחָפְרָה הַלְּבָנָה, וּבוֹשָׁה הַחַמָּה:  כִּי-מָלַךְ ה’ צבקות, בְּהַר צִיּוֹן וּבִירוּשָׁלִַם, וְנֶגֶד זְקֵנָיו, כָּבוֹד.

פרק מ”ו בתהילים מדבר על רעידת האדמה הגדולה שתהיה, ועל כך שיראי ה’ ומקיימי מצוותיו יזכו להינצל ממנה. פרק זה מהווה אף סגולה להינצל ממלחמת גוג ומגוג, ועל כן מומלץ לאומרו:

לַמְנַצֵּחַ לִבְנֵי-קֹרַח עַל-עֲלָמוֹת שִׁיר. אלוקים לָנוּ מַחֲסֶה וָעֹז עֶזְרָה בְצָרוֹת נִמְצָא מְאֹד: עַל כֵּן לֹא נִירָא בְּהָמִיר אָרֶץ וּבְמוֹט הָרִים בְּלֵב יַמִּים: יֶהֱמוּ יֶחְמְרוּ מֵימָיו יִרְעֲשׁוּ הָרִים בְּגַאֲוָתוֹ סֶלָה: אלוקים בְּקִרְבָּהּ בַּל תִּמּוֹט יַעְזְרֶהָ אלוקים לִפְנוֹת בֹּקֶר: הָמוּ גוֹיִם מָטוּ מַמְלָכוֹת נָתַן בְּקוֹלוֹ תָּמוּג אָרֶץ: ה’ צבקות עִמָּנוּ מִשְׂגָּב לָנוּ אלוקי יַעֲקֹב סֶלָה: לְכוּ חֲזוּ מִפְעֲלוֹת ה’ אֲשֶׁר שָׂם שַׁמּוֹת בָּאָרֶץ: מַשְׁבִּית מִלְחָמוֹת, עַד-קְצֵה הָאָרֶץ: קֶשֶׁת יְשַׁבֵּר, וְקִצֵּץ חֲנִית; עֲגָלוֹת, יִשְׂרֹף בָּאֵשׁ. הַרְפּוּ וּדְעוּ, כִּי-אָנֹכִי אלוקים אָרוּם בַּגּוֹיִם, אָרוּם בָּאָרֶץ. ה’ צבקות עִמָּנוּ מִשְׂגָּב לָנוּ אלוקי יַעֲקֹב סֶלָה:

כאמור, אין להיכנס ללחץ, אלא להיות בטוחים בה’ שיגאלנו וישמרנו בעת מאורעות אלה. תפקידינו הוא רק לחשוב כיצד אנו מנצלים את האיתותים לטובתנו ולתועלת, ללא פחדים או חששות מיותרים. בעניין זה יש לזכור את דבריו של רבי אליעזר הגדול, המובאים בגמרא: “מה יעשה אדם וינצל מחבלי משיח? יעסוק בתורה ובגמילות חסדים”. על ידי לימוד התורה והקפדה על מצוות חסד – צובר האדם לעצמו זכויות שיגנו עליו במאורעות מלחמת גוג ומגוג, וההתרחשויות שיהיו אז.

כיצד נינצל מחבלי משיח? צפו בתשובתו של רבי אליעזר הגדול:

לומר 3 פעמים את הפסוק:
״וַתִּשָּׂאֵ֣נִי ר֔וּחַ וָאֶשְׁמַ֣ע אַחֲרַ֔י ק֖וֹל רַ֣עַשׁ גָּד֑וֹל בָּר֥וּךְ כְּבוֹד־יְהֹוָ֖ה ממקומו״
בשורות טובות.

רמזים מהרעידות האחרונות
שימו לב רעידת אדמה נוספת ביום שני כ"ו בתמוז בעוצמה 3.2 (לב) שימו לב לשעת פרסום הידיעה 18:20 זה קוד הגאולה (וכתובת האתר) "סוד = 70 * 26 = הויה = 1820 שימו לב לכותב ההודעה באתר רוטר יש 222 הודעות כמניין "דיבור" ה' מדבר איתנו דרך הטבע !! - ה' שם את המילים והמחשבות למקלידי האתרים לעורכי העיתונים, לחץ על התמונה להגדלה

מַדּוּעַ בָּאתִי וְאֵין אִישׁ קָרָאתִי וְאֵין עוֹנֶה = 1820

כדי לראות את הסרטון על הסוד הגדול ביותר בכל הזמנים "סוד 1820" לחץ על הלוגו
ביום ראשון כ"ה תמוז בשעה 16:31 בצהרים רעידת אדמה נוספת, בצפת, (זה השעה המדויקת, קיבלנו טלפון ממישהו מקומי,) באותה שעה פורסמה על רעידת אדמה ביוון- שזה הצד ההופכי של המשיח , משיח יושב על פתחי רומי (יוון) וכן יון = 66 - כמניין בן דוד = 66 ולכן קיבלנו בעוצמה 5 (חמישה אותיות המשיח)
עדכון ראשון בפוסט, איך רצף הרעידות התחילו ברצף של רמזי ה"גאולה" = 45​
קיבלנו רמזי גאולה מהחזקים אי פעם בבוקר יום 4.7.2018 “למניינם
יום העצמאות של ארה”ב
רמזים על הגאולה ומשיח המתגלה מהכנרת/מטבריה
 
הרעידה הראשונה ב-4.50 לפנות בוקר !
45 = גאולה
מצמרר !
 
 
לאחר מכן סדרה של רעידות נוספות לפנות בוקר, נחבר את השעות בהן ארעו רעידות האדמה: ודווקא שלושה מהחזקות נותנות גימטריות מעניינות
 
(לפי השעות)
4.50 (גאולה)
4:58 (המלך המשיח)
6:51 (משיח כבר כאן)
 
מקור הרעידות בטבריה / כינרת שידוע שמשם משיח מתגלה !
 
באותו יום בערב רעידת אדמה נוספת מזעזעת את הצפון
ועוצמתה שוב
4.5
גאולה = 45
לא יאמן פלא פלאים
 
ולמה כל זה קורה ביום 4.7 שזה יום העצמאות של ארה”ב שבה יש את הנשיא מספר 45
ששמו בגימטריה 424 – כמניין ‘משיח בן דוד’
 
???
כל זה מתחבר לפרשת השבוע ולחמורו של משיח שהוא “נולד מאתנו של בלעם”
כמו שכבר ראינו רבות ברמזים בשנים האחרונות
וכן זה מוזכר בספרים הקדושים, שבגאולה הכל יהיה ‘הפוך’,
ובדווקא דרך הדברים שנראים כטומאה כמו תאריך לועזי למשל או נשיא גוי, דווקא שם נראה את גילוי השגחתו יתברך, כי מלכותו מושלת על הכל,
 
(על דרך שקום המדינה היא בשנת 1948 “למניינם” וזו שנת לידת אברהם מבריאת העולם, וכן זה שהמדינה הוקמה ע”י הרצל החילוני וכו’.  רואים שהתיקון מתחיל בקודש ומסתיים דרך הצד ההופכי)
ואז יבינו כולם שכל הפעולת הנפעלות גם בצד ההופכי הם רק ממנו יתברך ולא משום גורם אחר במציאות, כי אין עוד מלבדו … (=111)
 
הפוך = 111
פלא = 111
 
בגאולה הכל יכול להתהפך כאחת , מה שחשבנו שזה שחור יהיה ללבן והפוך…
כמו הסיפור של בן המלך ובן השפחה שהתחלפו …
 
מה נשאר לנו כדי להכניס את הגאולה לתוך הגולה, רק להכניס את האות “אלף = 111” לתוך הגולה ואז נקבל “גאולה” להבין ולחוש בכל רגע שכל מה שאני חש וכל דיבור סביבי זה בא רק מהקב”ה, והוא מדבר איתי דרך הטבע ומצייר לי את כל המציאות, כולל הפרטים הקטנים ביותר, ולי נשאר רק להדבק בו ולהגיד תודה גם על הדבר שנראה הכי קשה, כי אני נמצא בתוכו, והוא מטפל בי כרגע אז אני צריך לשמוח ולהנות מזה שהוא חושב עלי ומטפל בי כעת !!! מחשבה כזו שלי עושה לה’ תענוג… ואז נקבל את הגאולה בשמחה, זה הגאולה, זה מציאות של משיח, להיות דבוק בה’ 24/7 (247 = רמז)
לכן בעתה = 477 – כמניין אתמול = 477 כי כשתבוא הגאולה נבין שהכל כבר קרה “אתמול” רק ‘לא ראינו’ כי היינו עדיין בתוך ה”גולה” ולא ראינו את הא‘ של הבורא שמפעיל הכל… וכשנזכה לקבל הכל בשמחה נזכה ונראה ניסים גלויים בטבע שידוד הטבע ממש…
 
כִּי בְשִׂמְחָה תֵצֵאוּ וּבְשָׁלוֹם תּוּבָלוּן הֶהָרִים וְהַגְּבָעוֹת יִפְצְחוּ לִפְנֵיכֶם רִנָּה וְכָל עֲצֵי הַשָּׂדֶה יִמְחֲאוּ כָף
 
וְשַׁח גַּבְהוּת הָאָדָם וְשָׁפֵל רוּם אֲנָשִׁים וְנִשְׂגַּב יְהוָה לְבַדּוֹ בַּיּוֹם הַהוּא. וְהָאֱלִילִים כָּלִיל יַחֲלֹף.  וּבָאוּ בִּמְעָרוֹת צֻרִים וּבִמְחִלּוֹת עָפָר מִפְּנֵי פַּחַד יְהוָה וּמֵהֲדַר גְּאוֹנוֹ בְּקוּמוֹ לַעֲרֹץ הָאָרֶץ…
 
שהאדם רואה ומבין איך הכל משתלשל מלמעלה ובדווקא דרך ההפוך / הלועזי, הוא מקבל ענג מכבוד ה’ שמתגלה לו, הוא פתאום מבין שדווקא דרך הדבר שהוא חשב שהכי עשה לו רע בחיים שם נמצאת הרפואה הכי גדולה שלו,
 
לכן:
 
לועזי = 123
ענג = 123
התגלות י-הוה ומשיח = 1234
התגלות השכינה = 1234

קבלת שבת = 1234

 
וכן
 
מבין = 102
אמונה = 102
השגחה פרטית = 1020
 
אחד תלוי בשני אין הבנה… ההבנה היחידה זה אמונה ואז תראה בעין השגחה פרטית
 
“וְנִגְלָה כְּבוֹד יְ-הוָה וְרָאוּ כָל בָּשָׂר יַחְדָּו כִּי פִּי יְ-הוָה דִּבֵּר”
 
דיבור = 222
קול א-להים = 222
 
למה דווקא קול א-להים? ולא קול י-הוה ? כי א-להים בגימטריה ‘הטבע’ ולשמוע את קולו דרך הטבע. זה החידוש של הגאולה וזה הדיבור השמימי
בֵּא-לֹהִים אֲהַלֵּל דָּבָר בַּי-הוָה אֲהַלֵּל דָּבָר. (דוד המלך בתהילים)
 
המשיח יבוא דרך החומר ודרך הגילויים בחדשות הקרובות והרחוקות, שאז נבין שיש כוח אחד שפועל והוא עשה עושה ויעשה לכל המעשים,
 
לכן “חדשות” זה בגימטריה “עני ורוכב על חמור”
 

וכן אנו בערב פרשת פנחס

פנחס התשעח = 981
גאולת ישראל = 981

ואנו בפרשות שעוסקות בעניין בלעם, וחמורו שהוא מוליד את חמורו של משיח שזה ההפוך

להרחבה בנושא ראו כותרות מתוך עלון סוד החשמל של השבוע שמדבר בדיוק על נושא ההפכים

 • מֵאֲתוֹנוֹ שֶׁל בִּלְעָם נוֹלַד הַחֲמוֹר שֶׁל מָשִׁיחַ. וּ’פִּינְחָס אֶלְעָזָר אַהֲרוֹן’ שֶׁנִּלְחַם בָּהֶם בְּגִימַטְרִיָּא ‘תשע”ח’.
 • אַבְרָהָם הוֹלִיד אֶת יִשְׁמָעֵאל, וּבַצַּד הַחָמְרִי זֶה הָפוּךְ יִּשְׁמָעֵאל שֶׁהוּא הָאָתוֹן מוֹלִיד אֶת הַחֲמוֹר שֶׁל אַבְרָהָם.
 • מֹשֶׁה רָכַב עַל חֲמוֹרוֹ שֶׁל מָשִׁיחַלחץ כאן לקריאת העלון פרשת פנחס תשע”ח


בלעם מלשון בלע מ‘ זה המ’ של משיח זה המ’ הסתומה שתפתח זה המ’ של החומר ראה מאמר סוד המ’ והרמז לחץ כאן


פתיחת השגרירות בירושלים עלה סרטון הרמזים לינק יוטיוב

 

 

 
 

רמזים נוספים שהתקבלו

מאת ל:ש זהו מקום הרעידות הבוקר בתוך הכנרת.

• בקרבת כביש 87 (ספרות 78= ע״ח)

• בסמוך ל׳כפר נחום׳ - ״נחמו נחמו עמי״- הקב״ה מקדים תרופה למכה.

•בסמוך לעין שבע (7)

עין שבע נקראת גם ׳טבחה׳. אולי רמז ל״טבח לה׳ בבצרה״...

בתוך תחומי עין שבע יש את.. כנסיית הלחם והדגים= 1,821( אחד יותר..)

אולי רמז לסעודת לוויתן (לוויתן הוא דג. דג=7).

• בקרבת גינוסר- מקום קבורת גוג ...

כנרת זו גינוסר- שפירותיה מתוקים (ערבים) כקולו של הכינור (מגילה ו.).

לכנרת יש את צורת הכינור. דוד ניגן בכינור.

וְהָיָה בִּהְיוֹת רוּחַ אֱלֹהִים אֶל שָׁאוּל וְלָקַח דָּוִד אֶת הַכִּנּוֹר וְנִגֵּן בְּיָדוֹ וְרָוַח לְשָׁאוּל וְטוֹב לוֹ וְסָרָה מֵעָלָיו רוּחַ הָרָעָה (שמואל א,טז,כג)

״עוּרָה כְבוֹדִי עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שחר״ (תהלים נז,ט).

הרעידות היום מרגישות כאילו דוד המלך מתחיל לפרוט על מיתרי הכינור ולעורר את השחר- הגאולה , בב״א. גינוסר- אותיות סנגורי(ה). סנגור- יה. הקב״ה סנגורם של ישראל ולכן גוג אמור להיקבר בחוף ימה של גינוסר.

וְהָיָה בַיּוֹם הַהוּא אֶתֵּן לְגוֹג מְקוֹם שָׁם קֶבֶר בְּיִשְׂרָאֵל גֵּי הָעֹבְרִים קִדְמַת הַיָּם וְחֹסֶמֶת הִיא אֶת הָעֹבְרִים וְקָבְרוּ שָׁם אֶת גּוֹג וְאֶת כָּל הֲמוֹנֹה וְקָרְאוּ גֵּיא הֲמוֹן גוג (יחזקאל לט, יא)

תרגום יונתן על הפסוק:

וִיהֵי בְּעִדָנָא הַהוּא אֶתֵּן לְגוֹג אֲתַר כָּשַׁר לְבֵית קְבוּרָא בְּיִשְׂרָאֵל בְּחֵילְתָּא מְגִיזָתָא מַדְנַח יַם גִינוֹסַר.

מאת: סוד החשמל

רְעִידוֹת אֲדָמָה בְּבִקְעַת אַרְבֵּל שֶׁעַל יַד טְבֶרְיָה.

מָצִינוּ בְּזֹהַר חָדָשׁ (רות צג.) הָאָרֶץ רוֹעֶדֶת מִצִּיּוֹן. נִרְאֶה דְּלָכֵן רְעִידַת הָאֲדָמָה בָּאָה מִצִּיּוֹן, דְּמוּבָא בַּיְרוּשַׁלְמִי (ברכות סד.) מִפְּנֵי מַה בָּאִין זְוָעוֹת לָעוֹלָם, בְּשָׁעָה שֶׁהקב”ה מַבִּיט בְּבָתֵּי תֵּיטְרִיּוֹת וּבְּבָתֵּי קִרְקָסִיּוֹת יוֹשְׁבוֹת בֶּטַח וְשַׁאֲנָן וְשַׁלְוָה, וּבֵית מִקְדָּשׁוֹ חָרֵב, הוּא אַפִּילוֹן לְעוֹלָמוֹ לְהַחֲרִיבוֹ. הֲדָא הוּא דִּכְתִיב “שָׁאֹג יִשְׁאַג עַל נָוֵהוּ”. בִּשְׁבִיל נָוֵיהוּ. וְרַבָּנָן אָמְרוּ מִפְּנֵי הַמַּחֲלֹקֶת. אָמַר רַבִּי שְׁמוּאֵל אֵין רַעַשׁ אֶלָּא הֶפְסֵק מַלְכוּת. כְּמָה דְּאַתְּ אֲמַר “וַתִּרְעַשׁ הָאָרֶץ וַתָּחֹל”. וְכֵיוָן שֶׁצִּיּוֹן הִיא שֹׁרֶשׁ הַמַּלְכוּת בָּעוֹלָם, כְּשֶׁיֵּשׁ זַעְזוּעַ וְהֶפְסֵק בַּמַּלְכוּת, זֶה גּוֹרֵם אֶת הָרְעִידָה מִצִּיּוֹן. וְכֵן מָצִינוּ בַּזֹּהַר (בא לד:) אַחַת לְשִׁבְעִים שָׁנִים מִזְדַּעְזֵעַ הָעוֹלָם מִפְּנֵי זֶה הַתַּנִּין הַגָּדוֹל כַּאֲשֶׁר הוּא מַעֲלֶה סְנַפִּירִין וּמִזְדַּעְזֵעַ, אָז כֻּלָּם מִזְדַּעְזְעִים בְּאֵלּוּ הַיְאוֹרִים, וְכָל הָעוֹלָם מִזְדַּעְזֵעַ וְהָאָרֶץ רוֹעֶדֶת. רוֹאִים קֶשֶׁר בֵּין רְעִידַת הָאָרֶץ לַלִּוְיָתָן, וּנְבָאֵר לְקַמָּן שֶׁהַלִּוְיָתָן שַׁיָּךְ לְצִיּוֹן, וְלָכֵן לִוְיָתָן בְּגִימַטְרִיָּא מַלְכוּת.

מָצִינוּ בַּיְרוּשַׁלְמִי (ברכות ד:) רָבָא וְרַבִּי שִׁמְעוֹן בֶּן חֲלַפְתָּא הָווּ מְהַלְּכִין בַּהֲדָא בִּקְעַת אַרְבֵּל בִּקְרִיצָתָהּ וְרָאוּ אַיֶּלֶת הַשַּׁחַר שֶׁבָּקַע אוֹרָהּ. אָמַר רַבִּי חִיָּא רָבָה לְר’ שִׁמְעוֹן בֶּן חֲלַפְתָּא בֵּי רֶבִּי כָּךְ הִיא גְאֻלָּתָן שֶׁל יִשְׂרָאֵל בִּתְחִילָה קִמְעָא קִמְעָא כָּל מַה שֶּׁהִיא הוֹלֶכֶת הִיא רַבָּה וְהוֹלֶכֶת. וְרוֹאִים שֶׁהֵם רָאוּ בְעֵינֵי רוּחָם אֶת הַגְּאֻלָּה בְּבִקְעַת אַרְבֵּל שֶׁעַל יַד טְבֶרְיָה.

מָצִינוּ בַּמִּדְרָשׁ (ילקוט ישעיהו תכט) וּטְבֶרְיָה עֲמֻקָּה מִכֻּלָּם. כְּדִכְתִיב “וְשָׁפַלְתְּ מֵאֶרֶץ תְּדַבֵּרִי”. וּמִשָּׁם עֲתִידִין לְהִגָּאֵל שֶׁנֶּאֱמַר “הִתְנַעֲרִי מֵעָפָר קוּמִי שְּׁבִי יְרוּשָׁלִָם”. “תִּרְמְסֶנָּה רָגֶל רַגְלֵי עָנִי פַּעֲמֵי דַלִּים”, אָמַר רַבִּי טְבֶרְיָה מְשַׁלֶּמֶת לִימוֹת הַמָּשִׁיחַ שֶׁנֶּאֱמַר “תִּרְמְסֶנָּה רָגֶל רַגְלֵי וְגוֹ'”, וּמַה כְּתִיב אַחֲרָיו “וְהוּכַן בַּחֶסֶד כִּסֵּא”. רוֹאִים שֶׁהַגְּאֻלָּה הָעֲתִידָה תַּתְחִיל בִּטְבֶרְיָה, שֶׁעָלֶיהָ נֶאֱמַר “הִתְנַעֲרִי מֵעָפָר קוּמִי”. וְיֵשׁ כָּאן רֶמֶז גַם עַל רְעִידוֹת אֲדָמָה בִּטְבֶרְיָה בִּזְמַן הַגְּאֻלָּה, בְּסוֹד נִעוּר הֶעָפָר. וְהוֹסִיף הרה”ג ר’ צִיּוֹן דָּוִד סִיבּוֹנִי שליט”א שֶׁרְעִידַת אֲדָמָה נִקְרֵאת בִּלְשׁוֹן חֲזַ”ל זְוָועוֹת בְּגִימַטְרִיָּא מַלְכוּת. וְרוֹעֶדֶת בְּגִימַטְרִיָּא כִּינֶרֶת מְקוֹם הַמַּלְכוּת. וְיִתָּכֵן שֶׁהִשְׁתַּלְשְׁלוּ הַשָּׁבוּעַ רְעִידוֹת אֲדָמָה בְּבִקְעַת אַרְבֵּל שֶׁעַל יַד טְבֶרְיָה בַּשָּׁבוּעַ בּוֹ פָּרְצוּ מַחְלֹקוֹת קָשׁוֹת בֵּין גְּדוֹלֵי יִשְׂרָאֵל. כְּמוֹ שֶׁרָאִינוּ בִּימֵי חֹדֶשׁ חֶשְׁוָן תשע”ד שֶׁהִתְרָחֲשׁוּ כַּמָּה רְעִידוֹת אֲדָמָה בַּכִּנֶּרֶת בַּשָּׁבוּעַ בּוֹ פָּרְצוּ מַחֲלֹקוֹת קָשׁוֹת בֵּין גְּדוֹלֵי יִשְׂרָאֵל, וְכֵן בְּחֹדֶשׁ חֶשְׁוָן תשע”ד הִסְתַּלֵּק מָרָן הָראשל”צ רַבֵּנוּ עוֹבַדְיָה יוֹסֵף זצ”ל שֶׁנּוֹלַד בִּשְׁנַת תרפ”א כְּמִנְיַן כִּנֶּרֶ”ת עִם הַכּוֹלֵל, וְהִשְׁאִיר רְבָבוֹת לְלֹא מַנְהִיג, וּבְנוֹסָף. וְעוֹד רָאִינוּ בְּאוֹתָם יָמִים מַמָּשׁ, שֶׁרֹאשׁ מֶמְשֶׁלֶת יִשְׂרָאֵל בִּקֵּר בְּאִיטַלְיָא עַל מְנָת לָדוּן שָׁם עִם הַוָּתִיקָן עַל הַעֲבָרַת מִתְחַם קֶבֶר דָּוִד הַמֶּלֶךְ ע”ה לִרְשׁוּתָם היל”ת, וּכְפִי שֶׁהֵבֵאנוּ שֶׁכִּנֶּרֶת הִיא הַסּוֹד שֶׁל כִּנּוֹר דָּוִד, וְהִתְרָחֲשׁוּ זַעֲזוּעִים קָשִׁים בַּמַּלְכוּת מִכָּל הַצְּדָדִים.

וְהוֹסִיף הרה”ג ר’ ל. שִׁטְרִית שליט”א שֶׁרְעִידוֹת הָאֲדָמָה אֵרְעוּ בְּסָמוּךְ לִכְפַר נַחוּם, רֶמֶז עַל נְחָמַת הַגְּאֻלָּהָ, וּבְסָמוּךְ לְעֵין שֶׁבַע שֶׁמְּרַמֵּז עַל הַמַּלְכוּת שֶׁשַּׁיֶּכֶת לְמִסְפַּר שֶׁבַע. וּבְסָמוּךְ לַיִּשּׁוּב גֵּנוֹסָר שֶׁעָלָיו נֶאֱמַר בְּ’תַרְגּוּם יוֹנָתָן’ שֶׁהַנִּצָּחוֹן עַל גּוֹג וּמָגוֹג יִהְיֶה בִּטְבֶרְיָה, (יחזקאל לט, יא) וִיהֵי בְּעִדָנָא הַהוּא אֶתֵּן לְגוֹג אֲתַר כָּשַׁר לְבֵית קְבוּרָא בְּיִשְׂרָאֵל בְּחֵילְתָּא מְגִיזָתָא מַדְנַח יַם גִינוֹסַר. וְכֵן גֵּנוֹסַר אוֹתִיּוֹת סַנֵּגוֹר רֶמֶז שֶׁה’ מְלַמֵּד סַנְּגוֹרְיָא עַל עַם יִשְׂרָאֵל לְהִגָּאֵל בְּרַחֲמִים. וְזֶה גַם בְּגִימַטְרִיָּא מֵי הַיַּרְדֵּן שֶׁמְּסַמְּלִים אֶת מַלְכוּת בֵּית דָּוִד, וְיָדוּעַ שֶׁהַכִּנֶּרֶת מִתְחַבֶּרֶת לַיַּרְדֵן. וְהוֹסִיף הרה”ג ר’ צִיּוֹן דָּוִד סִיבּוֹנִי שליט”א שֶׁטְּבֶרְיָא בְּגִימַטְרִיָּא 222 שֶׁמְּסַמֵּל אֶת שְׁנַת תשע”ח שֶׁהִיא 222 שָׁנָה מִסּוֹף הָאֶלֶף.

תגיות, , , , ,

הרשם לרשימת התפוצה

חלון הצאט
ספיריט
היי מיכאל in-love ספיריט הולך להתקלח
ספיריט
מה שלום המשיח ?
אנונימי44968
36 טוב אולי אתה צודק, העיקר שיהיה כבר הגאולה ובסוף כולנו נראה.
מיכאל
כמובן שעדיין מחכים לו ספיריט
אנונימי44925
האם למשעח יש אופי שונה ותכונות אחרות משאר בני האדם?
מיכאל
אין לי מושג
מיכאל
שמעתי שלמשיח לא תהיה בחירה חופשית
אנונימי44968
אז אתה מכיר אותו או שלא?
מיכאל
לא מכיר אבל שמעתי
מיכאל
כאילו כל דבר שהוא יעשה ויגיד זה יהיה מה שה' יגיד לו
מיכאל
אבל אין לי מושג אם זה נכון או לא
מיכאל
לא נראה לי שיש מישהו שיודע האמת...
מיכאל
אתה חושב שהמשיח יבוא השנה?
אנונימי44968
זה לא פשוט, כי תלוי מה זה באמת בחירה חופשית... הרי בעצם כל המעשים שלנו זהו רצון השם, אפילו בלי שנהיה משיחים
אנונימי44968
אם יבוא השנה או לא, איך אפשר לדעת? כבר המון שנים מחכים לו
מיכאל
לא נראה שאסד הולך ליפול
מיכאל
מקווה שלא נחכה עוד הרבה זמן
אנונימי44968
לא הבנתי אף פעם מה מצאו באסד, ומדוע הנפילה שלו אמורה לרמז משהו? ומה עם רוחני וכו'?
מיכאל
אסד זה נירון מזרחי
מיכאל
ככל הנראה
אנונימי44968
מה זה נירון מזרחי?
מיכאל
המלאך שבא לרשב"י במערה אמר לו כשיייפול נירון מזרחי שבדמשק אז תצמח הישועה לישראל
מיכאל
היה פעם נירון קיסר לפני אלפי שנים ששרף את כל העיר שלו
מיכאל
וזה מה שאסד עושה
מיכאל
הורס את כל סוריה
מיכאל
הבנת למה אסד הוא נירון?
אנונימי44925
פשש הלוואי שייפול כמה שיותר מהר. השנה.
מיכאל
לכן קוראים לו נירון מזרחי
מיכאל
וככל הנראה מדובר באסד
אנונימי44968
אוקיי תודה. יש לי חבר נחמן מזרחי אולי זה קשור?...
מיכאל
אבל הגאולה נדחית ונדחית ואין כבר סבלנות...
מיכאל
חח לא
מיכאל
זה אסד
אנונימי44925
אסור לנו להתייאש
מיכאל
כנראה...
אנונימי44968
טוב שיפול מהר אמן...
מיכאל
אמן בעז"ה
מיכאל
not-one-care
מיכאל
כשהוא ייפול מהשלטון בסוריה זה אז יבוא המשיח
מיכאל
לכן כולם פה מחכים לנפילתו
אנונימי44925
אמן שהוא יפול השנה אמן
אנונימי44968
אבל זה הסימן היחיד? אני חושב שיש עוד המון סימנים במקורות
מיכאל
ha do t, vgbhhi ak trv"c bds thrti
מיכאל
יש גם את העניין של ארה"ב נגד איראן
מיכאל
שארה"ב תשלוט בה 9 חודשים
אנונימי44968
כתוב שתשלוט על כל העולם
מיכאל
אין בן דוד בא עד שייפלו פרסים בידי רומאים
מיכאל
ככה כתוב
מיכאל
"כשתראה שנפל נירון מזרחי שבדמשק נפלה מלכות בני מזרח ואז תצמח הישועה לישראל"
אנונימי44968
כתוב גם הפוך, שרומי [=ארה"ב] תיפול בידי פרס. וכנראה שניהם אמת.
מיכאל
כלומר גם אסד וגם נפילת השלטום באיראן
מיכאל
השלטון*
אנונימי44925
לפי דעתי השנה הזאת הולכת להיות המעניינת מתמיד
מיכאל
מקווה מאוד 925
אנונימי44968
השאלה מה זה בסוף נוגע אלינו, (חוץ מלכתוב כאן בצאט...) כלומר מה אנו צריכים לעשות ביום יום
מיכאל
הדעה שלי היא שזה לא תלוי בנו בכלל
אנונימי44925
להאמין לקוות לשמור להתפלל ללמוד תורה. אתה יודע... זה נושא מעניין
אנונימי44968
לא יודע, תשובה וכל זה?
מיכאל
כלומר יש תאריך שקבע ה' ורק הוא יודע אותו
מיכאל
לא נראה לי
אנונימי44925
בטח שתשובה. כי רק הטובים ישרדו. אם אתה דואג לעצמך ולעתיד שלך תתקרב למלך בורא העולם ותתחזק ותתיזק וכך כלבןאדם.
אנונימי44968
איך מתקרבים למלך? לא פשוט המצב שלנו...
מיכאל
חשוב להתקרב לה' בשביל לקבל את השכר שלך אבל זה לא ישנה את תאריך ביאת המשיח
אנונימי44925
להוכיר טובה ותודה לה' על הכל.
אנונימי44925
כי בלעדיו אין אנו כלום ואין לנו כלום. , ברור שזה לאקל במצב של היום אבל תאמין לי שזה יהיה בסוף שווה.
אנונימי44968
תודה רבה
אנונימי44968
לא קל...
מיכאל
קיצר מקווה שעוד השנה נראה משהו מעניין בעז"ה
אנונימי44925
אמן.
אנונימי44968
אני הייתי חילוני רוב החיים שלי, בסוף מישהו החזיר אותי בתשובה דווקא על חוף הים... ה' יעזור כי צריך המון כוחות!
אנונימי44925
נכון אתה צודק שזה לא קל אבל בסוף כולם יבינו שזאת דרך האמת.
אנונימי44968
שמעתי מהרב שלי, שמי שהיום באמת מצליח לחזור בתשובה, הוא יכול תוך חודשים ספורים להגיע להשיגים גדולים מאוד, כי היום הדור שלנו הרבה יותר מקולקל ופרוץ מפעם. ואם אף על פי כן הוא מתגבר פעם אחר פעם, אז מהר הוא הופך להיות הרבה יותר צדיק מאשר הצדיקים של פעם שלא התמודדו עם מה שאנחנו מתמודדים.
אנונימי44699
מיכאל זה בשבלך שאלה - 3337
שלום לכבוד הרב
כל הזמן אומרים שהמשיח יבוא בכל יום והוא לא בא ועוד אומרים שהמשיח יבוא בדור שכולו חייב או בדור שכולו זכאי ובדור שלנו אין הכל חייב ואין הכל זכאי
אז איך אפשר להאמין שהמשיח יבוא היום? זה סותר את חז"ל
וחוץ מזה כמה אפשר לחכות?
תשובה
הגמרא אמרה זכו אחישנה,לא זכו בעתה,וכן כלו כל הקיצין ואין הדבר תלוי אלא בתשובה. נמצא שאנחנו אשמים בעיכוב הגאולה והמשיח סובל בעוונותינו כאמור והוא מחולל מפשעינו, ודור שכולו זכאי היינו שכל אחד מאתנו נקרא דור ובסוף הזמן יהיה או כולו זכאי או כולו חייב שלא ישאר שום אדם בינוני,וזה תלוי בכל אחד מאתנו.
מיכאל
אז למה המשיח לא הגיע לפני 1000 שנה שרוב עם ישראל היו צדיקים?
מיכאל
אתה רואה זה לא קשור
מיכאל
אתה יכול להיות צדיק עד מחר זה לא יזרז את ביאת המשיח
מיכאל
יש תאריך קבוע מראש תבין את זה
אנונימי44925
ועכשיו אנו באחרית הימים. הוא אמור לבוא בזמן הזה.
מיכאל
אז אם לפני 1000 שנה לא הגיע המשיח כשרובם היו צדיקים אז קל וחומר שלא יבוא עכשיו
מיכאל
אתה מבין? אין קשר אחי
מיכאל
יש תאריך קבוע מראש והוא לא ישתנה
אנונימי44968
מיכאל, הצדיקים האמיתיים של היום, יותר גדולים מהצדיקים של פעם. אתה מסכים ? היום יש הרבה יותר נסיונות מאשר בעיירה לפני 1000 שנה
מיכאל
לא בטוח בכלל 968
אנונימי44968
אני הבנתי ש"צדיק" מוגדר לפי הניסיונות שלו.
מיכאל
תאמין לי שלו חסר נסיונות שהיו לצדיקים לפני 1000 שנה ויותר
מיכאל
שלא*
אנונימי44968
מדוע? אז רובם היו דתיים, האם היה להם אופציה לא לשמור שבת? והאם משכב זכור למשל היה חוקי אצלם כמו היום?
מיכאל
ההפך אנחנו החיים שלנו יותר קלים משלהם בגלל הטכנולוגיה וכו...
אנונימי44968
נכון שהחיים יותר קלים, אבל החיים הדתיים יותר קשים
מיכאל
אם כבר אז הם היו צריכים לראות את המשיח ולא אנחנו
מיכאל
לפי הקריטריון שלך...
מיכאל
עזוב אחי תבין אין קשר
אנונימי44925
להפך מיכאל בגלל הטכנולוגיה הדור שלנו קשה יותר. אנשים מלטפים את הטלפון שלהם במקום את ילדיהם.
אנונימי44968
לא, כי השם רוצה דווקא אותנו הרשעים, שרוב עם ישראל חילוניים, שדווקא אנחנו נחזור אליו בתשובה שלימה ונהיה צדיקים... שזה קידוש השם הרבה יותר גדול, אתה לא חושב?
מיכאל
יש תאריך שה' קבע עוד לפני בריאת העולם
אנונימי44699
התנאים לא רצו לחיות בדור המשיח "ייתי ולא אחמיניה" הדור הכי חשוך אבל עם הכי הרבה שכר
אנונימי44925
יפה מאד אמרת. הדור הכי חשוך אבל עם הכי הרבה שכר.
אנונימי44968
נכון שיש תאריך, אבל מי אמר שפספנו את "אחישנה"? אולי אחישנה יהיה רגע לפני "בעתה"?... (סתם אני מנחש... אבל אני בשיטת "גם וגם"...)
מיכאל
אבל הבעיה שאתה לא יכול לקבוע כמה צדיק צריך להיות
אנונימי44968
ברור שלא... אבל אין סוף לצדיקות, לא?
מיכאל
אולי לפני 50 שנה היו מספיק צדיקים אבל עדיין לא הגיע הזמן?
מיכאל
אתה מבין אחי? אין קשר
מיכאל
אולי גם עכשיו יש מספיק צדיקים ועדיין לא הגיע הזמן?
מיכאל
עזוב אין קשר תבין
אנונימי44968
כתוב שכולם יחזרו בתשובה. כולם בני אברהם יצחק ויעקב.
מיכאל
אולי אחרי ביאת המשיח זה יקרה אבל לא לפני
אנונימי44968
אני אינני יודע. אבל אתה, ידידי, מהיכן הביטחון?...
מיכאל
מה אתה לא יודע?
אנונימי44968
מי אמר לך שזה לא יקרה לפני?
מיכאל
כי אין שום סיבה שזה יקרה
מיכאל
תן לי סיבה אחת שכולם יחזרו בתשובה
אנונימי44968
אמרתי כבר שאינני יודע, אבל מה אנחנו יודעים מה יילד יום
מיכאל
קיצר לא נראה לי שעם ישראל יחזרו בתשובה בהמוניהם אם זה מה שאתה מתכוון
אנונימי44968
גם נראה לי אתה בקיא במקורות, כתוב שעתיד להעמיד עליהם מלך רשע כמו המן (=שרצה לכלות את כל עם ישראל ביום אחד) ובסוף כולם יחזרו בתשובה
מיכאל
אז אולי רק אז אבל לא לפני
מיכאל
שכחתי את הפרט הזה
אנונימי44968
לא מבין, לדעתך אחרי שיבוא המשיח, יקום מלך כמו המן?
מיכאל
אבל בינתיים זה לא קרה אז כרגע אף אחד לא יחזור בתשובה
אנונימי44925
מיכאל המשיח בחיים. הוא מחכה לסימן הבורא והוא יתגלה אלינו. וכמובן שלפני זה אליהו הנביא יכתיר אותו למלך המשיח. אנו באחרית הימים והמשיח יגיע בדורינו עלינו לחשב שהוא יכול ועלול להגיע כל יום ויום.
אנונימי44968
נכון שזה לא קרה. אבל אם כן צר לי לאכזב... יוצא שלדאבון יש לנו זמן עד המשיח... הלוואי שיבוא היום!
מיכאל
אני מקווה שאתה צודק 925
אנונימי44925
אפילו צדיקים ורבנים גדולים אמרו שהוא נולד כמובן שרוחנית כן
מיכאל
תראה 968 אני מקווה שעוד השנה נראה התפתחויות עם סוריה ואיראן מה שיביא לביאת המשיח
אנונימי44968
אמן. הלוואי. כבר אין סבלנות... ה' יעזור לנו
מיכאל
נפילת אסד והמשטר באיראן
מיכאל
אלה יהיו ככל הנראה הסימנים הכי חזקים
אנונימי44925
בנתיים הוא מתעלה ומתעלה מעל עצמו.
מיכאל
צודק 968 כבר אין סבלנות
אנונימי44925
לך תדע אולי עברת לידו ברחוב ולא ידעת שזה הוא או אפילו אתה מכיר אותו.
מיכאל
לך תדע
אנונימי44925
אתה מבין אין לדעת. וכמובן שאסור להתייאש .
אנונימי44968
25 סתם שאלה, מהיכן יודעים את זה שהוא מתעלה? (סליחה על השאלות.. אבל נולדתי אתאיסט גמור...)
מיכאל
כל עוד אנו חיים אסור להתייאש צודק
אנונימי44925
הוא מתפתח ומתפתח ועד שיגיע לשיאו הוא יגיע ויבוא אלינו. בנתיים הוא פועל אתה מבין?
אנונימי44968
כולם אומרים את זה, אבל לא יעזור לי... קשה להשתחרר מהספקנות אוף....
מיכאל
גם לי זה לא עוזר
אנונימי44925
אם כוצם אומרים את זה זה סימן שזה נכון
אנונימי44968
אני רק מאמין שהוא יבוא, ומקווה מאוד שיהיה בהקדם, אבל חוץ מזה איך אפשר לדעת
מיכאל
צודק 968
אנונימי44968
כולם אומרים לא מספיק לי... חבל...
אנונימי44925
סרטונים באינטרנט של אנשים צדיקים ורבנים גדולים על המשיח יעזרו
מיכאל
אני אישית ספקן מאוד בקשר לזה
מיכאל
לוקח את זה בעירבון מוגבל
מיכאל
וזה לא מה שנותן לי את התקווה האמת...
ספיריט
מיכאל כששאלתי אותך מה שלום המשיח התבלבלתי בינך לבין מיכאל... השאלה הייתה מופנית אליו. אתם מבלבלים אותי עם השמות שלכם.
אנונימי44925
אתה מכיר את הרב זמיר כהן הגדול?
מיכאל
יש עוד מיכאל מיכאל?
ספיריט
כן
מיכאל
כן מכיר
מיכאל
למה?
אנונימי44925
יפה. יש לו סרטונים על המשיח וגם על דברים אחרים. תוכל לראות אם תרצה
מיכאל
kt vtn, tbh ngsh; krtu, srau, nuxr ak vrc sbhtk zr
מיכאל
לא האמת אני מעדיף לראות דרשות מוסר של הרב דניאל זר
מיכאל
אבל תודה בכל מקרה
אנונימי44925
בבקשה
מיכאל
khkv yuc kfo jcrho herho
מיכאל
טוב אני זז לילה טוב לכם חברים יקרים
מיכאל
נקווה באמת שיבוא מהר המשיח
ספיריט
לילה טוב
מיכאל
לילה טוב ספיריט
אנונימי44925
לילה טוב לכל עם ישראל אני אוהב אותכם.
ספיריט
חחח אנונימי44925 אתה ב"ח ?
אנונימי44925
אה?
ספיריט
ברוך חי?
אנונימי44925
מי זה/מה זה
ספיריט
מישהו מיוחד
ספיריט
לא משנה smile
אנונימי44925
אה תודה רבה לך גם אתה. אוהב אותך
ספיריט
אוהב אותך גם
אנונימי44925
תודה
ספיריט
תבטיח לי שתזכור תמיד -- אתה אמיץ יותר ממה שאתה מאמין, חזק יותר מאיך שאתה נראה, וחכם יותר מכפי שאתה חושב laugh-big
אנונימי45114
שלושה באין בהיסח הדעת אלו הן משיח מציאה ועקרב׳
( סנהדרין צזsmile


יהיו כאלה שמשיח יהיה בשבילם משמח כמו מציאה -׳ כמוצאי שלל רב׳ , לעומתם יהיו כאלה שבשבילם זה יהיה כואב ומפחיד כמו עקרב.


רואים שמציאה נכתבה בסמיכות למשיח להראות שזה המצב האידיאלי ואכן בעז״ה כך יהיה- בחסדים וברחמים.

בשבת פרשת ניצבים נערכה תחרות הצבעות דרך האינטרנט ( לצערנו בשבת... אבל זהו חלק מן ההסתר המתבקש )
שמטרתה לבחור את ׳העקרב הלאומי של ישראל׳.
בסיום ספירת קולות ההצבעה נבחר העקרב ששמו ׳נבו יריחו׳.

נבו- מקום נקבר משה.
׳משה גואל ראשון וגואל אחרון׳
( נשמת משה מתעברת במשיח).


יריחו- רמז למשיח שישפוט עפ״י הריח
״וַהֲרִיחוֹ בְּיִרְאַת יְהוָה וְלֹא לְמַרְאֵה עֵינָיו יִשְׁפּוֹט וְלֹא לְמִשְׁמַע אָזְנָיו יוֹכִיחַ״עקרב- קרב-ע - קרב 70 אומות -
גוג ומגוג=70עקרב= 333 מסתתר עם האותיות והכולל= גרעין- מלחמת עולם שלישית גרעינית.

נבו יריחו= 437 (מסתתר וכולל)= משיח בן דויד ( עם המילים).

גימטריה במסתתר לרמז על העקרב המסתתר תחת אבנים ומגיע בהיסח הדעת.

נוציא אות אחת בכל פעם מן המילה עקרב ונקבל סימן טוב לשנה החדשה הבעל״ט.


תשע״ט
ת׳הא ש׳נת ע׳רוב ( עבדך) (ל) ט׳וב

(ב) קרע - קרע רוע גזר דיננו.

(ק) עבר- שנה שבה הקב״ה יניח את ישראל מן העבר האחד ואת הגויים מן העבר השני.

(ר) עקב- שנה המסיימת את ׳חבלי הלידה׳ ותקופת עקבתא דמשיחא.

(ק) ערב- ״ערוב עבדך לטוב״
״...והיה לעת ערב יהי אור״ ואז יתבטל ה׳ערב׳ רב.

(ר)בקע- בקיעת הר הזיתים לשניים ע״י הקב״ה.

(ע) רקב- כל הגופים שנרקבו באדמה יקומו בתחיית המתים.

(ע) קבר- פתיחת הקברים- תחיית המתים.


עקרב נבו יריחו לא נכלל עם העקרבים הארסיים. בכל אופן לא בין אלו המסכנים את חיי הנעקץ מהם.

יש כאן בשורה טובה.
גם אם הגאולה תגיע בבחינת ׳עקרב׳- על הגויים - היא לא תזיק לעם ישראל וכשם שהעקרב הנ״ל לא ארסי כך מה שהוא מסמל לא ארסי.
וזו בדיוק נבואת דוד המלך ע״ה
״לָמָּה רָגְשׁוּ גוֹיִם וּלְאֻמִּים יֶהְגּוּ רִיק״


צורת מזל העקרב באסטרולוגיה היא צורת האות ׳m׳ באנגלית כאשר רגלה הימנית הופכת ל- ׳חץ׳.

אם נקרא זאת בעברית נקבל- אמ- חץ.


״ אֶמְחָצֵם וְלֹא יֻכְלוּ קוּם יִפְּלוּ תַּחַת רַגְלָי״
( תהלים יח,לא)

ובנבואת בלעם על אחרית הימים

״אֶרְאֶנּוּ וְלֹא עַתָּה אֲשׁוּרֶנּוּ וְלֹא קָרוֹב דָּרַךְ כּוֹכָב מִיַּעֲקֹב וְקָם שֵׁבֶט מִיִּשְׂרָאֵל וּמָחַץ פַּאֲתֵי מוֹאָב וְקַרְקַר כָּל בְּנֵי שֵׁת״

( במדבר כד, יז)דרך כו
אנונימי44925
אני מבטיח חח. משפט יפה מאד אהבתי.
אנונימי45114
״ אֶמְחָצֵם וְלֹא יֻכְלוּ קוּם יִפְּלוּ תַּחַת רַגְלָי״
( תהלים יח,לא)

ובנבואת בלעם על אחרית הימים

״אֶרְאֶנּוּ וְלֹא עַתָּה אֲשׁוּרֶנּוּ וְלֹא קָרוֹב דָּרַךְ כּוֹכָב מִיַּעֲקֹב וְקָם שֵׁבֶט מִיִּשְׂרָאֵל וּמָחַץ פַּאֲתֵי מוֹאָב וְקַרְקַר כָּל בְּנֵי שֵׁת״

( במדבר כד, יז)דרך כוכב - כתרגומו לשון (איכה ג, יב) דרך קשתו, שהכוכב עובר כחץ ובלע"ז דישטינ"ט כלומר יקום מזל.

(רש״י)

רואים שמוזכר כאן חץ בקשר לכוכב.
כוכב מיעקב- כוכב( מזל) עקרב
עקרב - יעקב
אותיות ׳עקב׳ משותפות.
נשארו האותיות ר-י
רי= 212 ספרות 222 - לסוף האלף.

מזל= 78 עם הכולל= ע״ח ( חז״ל).

האם זהו הכוכב של יעקב?

לא נדע עד שיהיה.העקרב עוקץ בעזרת זנבו המתקפל .

עו- קץ
הקץ בשנת ע״ט ( עו - עם האותיות והכולל = ע״ט)

לא לחינם התחרות על תואר ׳העקרב הלאומי של ישראל׳ נערכה בערב ראש השנה בכדי לרמז לנו על השנה הבעל״ט -

תשע״ט.
ת׳הא ש׳נת ע׳קרב (ל)ט׳ובה

העקרב הלאומי של ישראל= 1,340
הקץ בדניאל (1,335) עם הספרות והמספר( הכולל)
אנונימי44925
המשיח הוא האדם שהכי קרוב והכי רחוק בו זמנית.
אנונימי44925
הוא איתנו אבל הוא כאילו במקום אחר.
ספיריט
אנונימי44925 - אתה יודע מי המשיח? smile
אנונימי44925
לא אני לא יודע כלום. אין לי מושג
ספיריט
goatse
אנונימי45110
אז למה להגיד דברים שאיין מושג עליהם כמו מה הוא מרגיש כי כל אחד יכול להרגיש את זה
אנונימי44925
כתבתי דברים שכתובים לא מראשי אתה יודע..
אנונימי45110
מה המקור ?
אנונימי44925
יש בו תכונה אלוקית מה שאין לשאר בני האדם
אנונימי45110
קם חוטר ... חדל אישים.. סובל יסורים... כלוא ... זה המשפטים לא?
אנונימי45110
ומה היא התכונה הזאת?
אנונימי44925
שהוא יודע לזהות ולהבין מה קרה מבלי לשמוע ולראות הדברים אלא לפי הרגשתו והוא תמיד צודק.
אנונימי44925
הוא מבחין בין האמת לבין השקר וכשמסתכלים עליו כבר יכולים לחשב על המשיח.
אנונימי45110
בריחו הישפוט הכוונה?
אנונימי44925
כן.
אנונימי45110
לא עדיף לצפות למלכות השם שתחזור ולהבין את מי אנחנו עובדים זה כייף לדבר עליו המשיח אבל וזה לא המטרה .מי מכיר את השם ואיך מנצחים את מי שכולנו נלחמים איתו ואיך כבר מבטלים את ההסתר ומה אנחנו מוכנים לימסור בישביל להכיר את הבורא ולהידבק בו
אנונימי44925
אתה יודע שהנושא הזה מעניין רבים. אז כותבים ומשוחחים למה לא? , אי אפשר לנצח את המשיח כי ה תמיד יסדר לו את הדברים באופן המושלם שיתאים לו בכל זאת משיח ה. , כל אחד עובד על האמונה שלו ובסופו של דבר כל אדם לעצמו וכל אדם אוכל את מה שהוא בישל. אנחנו צריכים להצקרב למלך בורא העולם ולהכיר בטובתו ולהגיד לו תודה כי בלעדיו אין אנו כלום ואין לנו כלום.
אנונימי45110
אחחחח אם היינו מקשיבים לתורה ולהלכה באמת ולא כל היום מדמיינים מה איהיה מחר ועוד חודש והמתקות ודינים וקישקושים כאלה ואחרים אז היינו מבינים שאנחנו חולמים כי אמרו ורשום היום אם בקולו תישמעו
אנונימי45110
לנצח תיצר לא משיח
אנונימי44925
, שיגיע הזמן לדעת אותו כל העולם יידע אותו. תמיד אפשר ללמוד תורה והלכה זה לא מאוחר.
אנונימי45110
יש אמונה אחד כמו שהשם אחד זה הבעיה כל אחד חי אם אלוהים כמו שאני מאמין בו בעיה כללית
אנונימי45130
45110 - יוסף בן שמחון?
אנונימי45110
לא .מאיר
אנונימי44925
עדיף לשבת לקרוא וללמוד תורה במקום ללטף את הטלפון לא?
אנונימי45110
נכון
אנונימי45110
אבל לא כולנו נולדנו תדיים אבל כן שקרנים
אנונימי45110
אז על תבי מוסר של פגוע תהיה אמיתי
אנונימי44925
תמיד אפשר לעבוד על האמונה ולהתחזק ברוך ה אני לומד תורה. למה לשקר ולמה שאני ייפגע?
אנונימי44925
התרצה לשאול אותי שאלה נוספת?
אנונימי45110
כי ללטף זה קצת לא קשור לשיחה ולא מדבר על החיזוק האמונה מדבר על הכיוון שלה שזה החשוב
אנונימי44925
אני אגיד לך מה בעיניי זה בושה שההורים כשהם יורדים מהאוטו שוכחים לפעמים את הילדים שלהם והעיקר את הטלפון הם זוכרים לקחת. היום הטלפון זאת עדיפות הראשונה אצלכם וזה ממש מבייש
אנונימי45110
מי זה אצלכם ואיך אני קשור לקיתלוג אתה לא יהודי? ומה החלטתה שזה הכי גרוע ? וששולכים אותם לבית ספר של המחטיאי הרבים האלו ובאים בטענה מצחיקה ש הם לא מספיק תדיים לשים אותם בבית ספר דתי לא גרוע יותר על תיגעו במשיחיי ולנביאי על תרעו לשקר לילדים בישביל תאבות יותר טוב על תקשקש מהצד
אנונימי45110
מה אתה לומד עלינו מהתשקורת???
אנונימי45110
אם אתה יהודי אז אתה כמונו תיבדוק את עצמך אז אולי תנסח אחרת
אנונימי45154
02:50 18/09 Ynet CNN: ייתכן שסוריה יירטה בטעות מטוס רוסי
02:45 18/09 וואלה רוסיה: ישראל אחראית לתקיפה בסוריה; אבד קשר עם מטוס
אנונימי45154
האם הרוסי יבליג
אנונימי44925
ללטף זאת מילה אפשר להשתמש בה אך תלוי מה נושא השיחה. אני יהודי אני מנסה לשמור כמה שיותר. והמילה אצלכם באה בטעות. אני מצטער. אבל אתה מבין שהיום זוכרים טלפון שוכחים ילדים. סדר העדיפיות היום השתגע.
אנונימי45154
45-1-54 לא בחרתי את זה בכוונה!... חח
אנונימי44925
45110?
אנונימי45110
שלא יודעים מי ברא אותנו אז התאבות שולטים אצל כולנו השכל מיתנתק מהמציאות ולא מבינים מה התחליט בכלל אז ברור שאתה צודק אבל זה בהכל אחי לא רק טלפון גם מחשב מסעדות יצרים זימה וכוווליייי היצר לא חסר לו
אנונימי44925
נכון
אנונימי45154
ההיסטוריה חוזרת... בדיוק כמו לפני 45 שנה מלחמת יום כיפור!.... כותרת מרוטר כעת : מבזק חצות: מתקפת טילים בלטקיה". ויקיפידה: קרב לטקיה הוא קרב ימי שנערך מול חופי סוריה בתחילת מלחמת יום הכיפורים, בלילה שבין 6 ל-7 באוקטובר 1973, בין חיל הים הישראלי לבין חיל הים הסורי, והסתיים בניצחון ישראלי מכריע. זה היה קרב טילי ים-ים הראשון בעולם.
אנונימי45318
בוקר טוב תפילת שחרית אנשים תפילה לה ואתה מקבל שכר. (כל מצווה שכר)
אלטע זאכען
בנות ישראל היקרות והקדושות הידעתן שצריך לפי ההלכה ללבוש חצאית רחבה וארוכה לפחות עד הקרסול? וגרביים שלא בצבע העור? מזעזע! עד כדי כך - חילול ה' נורא ואיום (מרן הרב שך זיע"א) כי זה ירידת הדורות - כל פירצה שאינה מן הגדולים - אינה פירצה! לכן הגיע זמן שנפעל בפועל ממש, אז הכונו למערכה הגדולה, לפני שחילות גוג ומגוג יעשו את העבודה רח"ל, וזה יהיה לא נעים... עורו והתעורורו ישראל, כי בא מועד כי עת לחננה, כי צריך לעלות לרגל! ואיך נכנס להיכל המקדש כך???? ועל זה " למה רגשו גויים" ראשי תיבות רגל, בגוג ומגוג הכתוב מדבר~! וכולם נתאחד להלחם נגד הפריצה הזאת ולבער חוסר הצניעות - וה' יקבלנו בתשובה שלמה ויביא משיח צדק! צפה ל רגליו של משיח!!
אנונימי45415
בסופו של דבר הן ישלמו את המחיר שלהן הבנות הפרוצות שחוטאות ומחטיאות.
אנונימי45415
ושלא יגידו לנו שלא הזהרנו אותן שהם ייענשו
אנונימי45415
כי היום זה נראה רגיל והן לא יוגעות כמה הן יילכו וייסבלו אחרי זה. הם יבינו רק אחרי שהם ייענשו וייסכלו אותן באבנים. לצערי בכל מקום היום יש בנות פרוצות אפשר למצוא אותן בכל מקום.
אנונימי45415
הרי בסופו של דבר דין האדם נקבע עלפי מעשיו ולא עלפי כמה שיפה הוא.
אנונימי45415
הם מחכים למשיח אבל הם לא מבינים שכשהמשיח יגיע הם כבר לא יוכלו לתקן.
אנונימי45415
כולם לחזור בתשובה !!! !!! !!!
אנונימי45391
רוסיה מאשימה את ישראל בהפלת המטוס ו"שומרים את הזכות להגיב". כולנו להתפלל חזק ביום כיפור !! על שלום היהודים בכל העולם, ועל צמיחת קרן לדוד עבדך, במהרה בימינו !
אנונימי45415
יש עוד זמן לתקן , זה עדיין לא נגמר !! !!
אנונימי45391
שעות ספורות עד כניסת היום הקדוש
אנונימי45391
נרבה בתפילה והשם יושיע
אנונימי45415
אמן ואמן. בתכלס אני לא מבין איך יש עוד אנשים שחוטאים הרי אומרים שהמשיח חי והוא בחיים ואתה יודע שלחוטאים לא יהיה קל
אנונימי45415
ואין עוד הרבה זמן לתקן כי אומרים שהוא יבוא השנה ואמן שבאמת
ממתין
not-one-care משיח בוא יבוא לא יאחרsmile
ממתין
קולטים שאנחנו בתקופה הכל כך מיוחדת הזאת???????בא לי פשוט לצרוחחח משמחה oh
ממתין
אני מבטיח לכם אחים יקרים שה' בחר בפקידה אחד אחד מאיתנו בדור הזה
ממתין
בקפידה* silly
ממתין
ותאמינו לי חברים יקרים שלי שכל ראשי הצבא הישראלי וטובי המוחות ערים בשעות אלו ובוחנים כל צעד וצעד אבל זה לא לפרסום בשביל לא להלחיץ.
ממתין
אנחנו ברגעים קריטים
אנונימי45468
כיפורים-כפורים.
אנונימי45553
חַרְבָּם תָּבוֹא בְלִבָּם וְקַשְּׁתוֹתָם תִּשָּׁבַרְנָה.
אנונימי45558
תשע"ט ראשי תיבות תהא שנת עין טובה/ טהורה. עכשיו החדשות מדברים בעיקר על סוריה/רוסיה שהיא מורכבת מורכבת מהמילים סר יהו, סר בגימטריא 2 פעמים עין (130+130 = 260) כי עיקר מלחמת גוג ומגוג הרוחנית היא על שמירת עינים, כי ע' (עין) בגימטריא גוג ומגוג, וכמו שכתב באריכות בספר "רזא דתיקונא בתראה". ועל ידי שמירת העינים משלימים שם הויה (שזה האותיות שנשארו מסוריה, כידוע שהעינים רומזות לשם הוי"ה (כל עין היא בצורת האות י', והחוטם הוא בצורת האות ו' יוצא י ו י שהוא בגימטריא כ"ו כמנין שם הוי"ה ב"ה. ואם חס ושלום פוגמים בעינים - פוגמים בשם הויה ח"ו.
תפילה:
אבי האב הרחמן אנא זכני לשמור עיני בתכלית השמירה, וכך אזכה לראות אותך עין בעין בשוב ה' ציון, ואנא עשה שלא אראה ואסתכל חלילה בשום אשה זרה אפילו צנועה, וכל שכן אלו שלא בצניעות ח"ו, וזכני שגם אם אכשל חלילה - לא אסתכל פעמיים.
אנא קדש נא את מוחי וליבי ומחשבתי בטהרה, ואנא מחק ממוחי וליבי כל הראיות והמחשבות האסורות, וזכני לבחינת "טהור עינים", וזכני לשוב לפניך בתשובה שלימה, ולהוריד פלגי מים דמעות על כל הראיות האסורות שראיתי, ואנא מחל וסלח וכפר לי על הכל, כי אני עכשיו מקבל עלי באמת לשמור עינים, ועשה ברחמיך שלא אחטא עוד, וזכני לעין טובה, לראות רק את הטוב, ולעצום עינים מרואת ברע, ובזכות זה אזכה לראות מלך המשיח ובית המקדש וזיו השכינה, אמן סלה, לישועתך קיוותי ה'!!!
אנונימי45589
לב מלכים ושרים ביד הד'.
אנונימי45636
עכשיו אנחנו לקראת השקט שלפני הסערה אנשים.
אנונימי45553
אין ספק מצב מתוך מאד.
אנונימי45553
מצב מתוח
אנונימי45677
ללל התפלל לגאןלה
אנונימי45666
זה הזמן לבקש סליחה מכל מי שפגעתי בו, מבקש סליחה במיוחד מאמילי רבקה אסתר פנטסטיקו ויוסף בן שמחון מבקש סליחה גם מאריאל 555 שנפגע ממני ואם פגעתי בעוד מישהו באיזושהי דרך מבקש את סליחתכם.
אני מוחל לכול מי שפגע בי ומקווה שגם אתם מוחלים לי אם פגעתי בכם שיהיה לכולנו צום קל ומועיל וגמר חתימה טובה. KFUE
אנונימי45636
אמן ואמן
אנונימי45636
אבל צריך לבקש סליחה פנים מול פנים. אתה יודע
אנונימי45832
גאולה בחן וחסד ורחמים -מהלב.
אנונימי46142
גאולה כאשר בחן-- כאשר נמצא חן ושכל טוב בעיני אלוקים ואדם. וחסד-- כאשר נעשה חסד עם עצמנו ועם אחרים. ברחמים-- כאשר נרחם על הבריות ונלמד עליהם זכות כמו הקרובים שלך. וזאת צריך להיות מכול הלב. בעזרת ה'.
אנונימי46142
וזאת אפשר ע"י הדרכה מאת ה' עם רצון טוב ומאמץ מסוים מאיתנו מתוך רצון לגאולה.
אנונימי46427
smile
אנונימי46513
תחזרו בתדובה עם חשראל אחרת תסבלו ייסורים כגולים ורבים ותלכו לגיהנום ותשאפו באש עד שתבינו שטעיתם ושכחתי לציין שייסקלו אותכם באבנים ואתם תסבלו. ראו הוזהרתם.
אנונימי46513
אתם לא יודעים ומבינים כמה שאתם תסבלו אם תמשיכו בדרככם שלכם.
אנונימי46513
אז בבקשה תחזרו בתשובה !!! !!! !!!
אנונימי46142
רק ה' יתברך יכול עכשיו להחזיר בתשובה כי שליטת היצר מושלמת.
אנונימי46685
smile מה אתה דואג
אנונימי46824
רק שמחה...
אנונימי46824
החסידים היו אומרים, שרק שמחה תוציא אותנו מהגלות...
אנונימי47014
שמחה של מצווה ולא של הוללות.
אנונימי46898
הזורעים בדמעה ברינה יקצורו.
אנונימי47070
המצב הביטחוני נראה מתוח... אם נסמוך על כוח ידינו וצה"ל אנחנו בבעיה... אם נבין שאין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמים , הכל טוב בעז"ה...
אנונימי46898
7070 ועמך כולם צדיקים לעולם ירשו ארץ.
אנונימי47014
הזורעים בדימעה--- הקושי בעשיית המצוות הוא הזרע שמצמיח אחר כך את השמחה , הבריאות האושר וגם עולם הבא. אשרינו שנבחרנו ע"י ה' להיות עם סגולה כדי לזכות לקיים מצוות.
אנונימי47014
898.ועמך כולם צדיקים. תשים לב שכתוב ועמך רק מי שמוגדר כעמך--עושה מעשה עמך --אז כל אלה צדיקים. כמו שכתבוב ואהבת לרעך כמוך והכוונה רק מי שמוגדר רעך שעושה מעשה עמך. ויש עוד דוגמאות ברוך ה'. אבל מי שלא עושה מעשי עמך לא ניקרה צדיק אלא מורד חלילה.
אנונימי47333
שמע ישראל ה אלוהינו ה אחד
אנונימי47014
שמע ישראל וכי כולם שומעים ומי שקורא כבר לא צריך לשמוע , אז מה הכוונה. כאשר אומרים שמע ישראל והכוונה במחשבה ובלב שעם ישראל ישמע ויקבל לעשות רצון ה' אז המסר עובר לנשמות ישראל וככול שהכוונה יוצאת מלב טהור אז היא נשמעת ליותר נשמות בעם ישראל וכך מעבירים את המסר שה' אחד והוא בעל הכוחות ורק אליו נפנה את בקשתנו כי ממנו הכול.
אנונימי47510
נסראללה איים על ישראל שמעתם?
אנונימי47014
זה ה' מאיים עלינו כדי שנחזור בתשובה . הכול מאיתו יתברך ואליו צריך לפנות.
אנונימי48160
כשפרעה רדף אחרי בני ישראל ומשה עמד והתפלל הקדוש ברוך הוא אמר לו מה אתה עומד ומתפלל? תברח!
אנונימי48160
ההבדל היחיד שהיום יש לנו צבא במקום מקום שאליו אפשר לברוח כי אין לנו לאן לברוח יותר
אנונימי48160
אז הקדוש ברוך הוא לא יכול לומר לנו לברוח יותר אז הוא לוחם בשבילנו
אנונימי48160
בדרכים שכדרך הטבע כגון צה"ל, מוסד וכו'...
אנונימי48671
כל מצווה מזרזת את הגאולה וכל חטא מעכב את הגאולה. אז בואו נצבור מצוות בכדי שהגאולה תתקרב ותבוא אלינו ועלינו כבר השנה. ו שכל אחד יתחיל מעכשיו.
אנונימי48901
בואו נעשה תשובה ונזכה לגאולה
אנונימי49353
שכל אחד ייקח על עצמו באמת ונזכה אמן ונראה כבר השנה הגאולה הישועה והמשיח והתגלותו
אנונימי49353
אז בבקשה עם ישראל הנבחר חזרו בתשובה שלמה לפני מלך בורא העולם הבורא והיוצר.
שה אובד
עם ישראל, הסוף פה, וכדי לראות משיח - צריך להיות ראוי לראותו, וזה עניין שמירת עינים, כי רק השומרי עינים יוכלו לראות משיח ולהכירו, ולדעת שאכן כן זהו משיח צדקנו!

תשובה זה לשוב אל ה',
בבקשה אני מתחנן פתחו את הלב שלכם לאביכם שבשמים, תצטערו על כל עבירה צער גדול, על איך פגענו וציערנו את הכל יכול, אוי אלי שבמרומים, רחם עלינו, כי אנחנו רוצים רק אותך, אבל היצר הרע מבלבל אותנו, ואנחנו באמת בוחרים בך מלכנו, יוצר הכל! אוי טאטע! באמת עם ישראל אנחנו קרובים לסוף העולם הזה, כפי שאנחנו מכירים אותו, בואו בהמוניכם ועשו תשובה שלמה ומוחלטת, ותבקשו סליחה מה' יוצר הכל, כי הוא אבינו מלכנו, אוהבינו, אהובנו, חמדת נשמתנו, וזה יציל אתכם, ה' רוצה את הלב, תנו את הלב לאבא!!!

ובכן אנא תורידו את הפאות הנוכריות והחצאיות הקצרות, האריכו את החצאיות עד לקרסול לפחות, ולבשו מטפחת צנועה - לכבוד ה' אלקינו מלך העולם!
אנונימי49865
כל החברים פה דתים אז את מי אתה מחזיר בתשובה?
אנונימי49998
כי לפעמים נכנסים לאתר גם חילונים. בטוח.
אנונימי49998
ואני רוצה שברגע שהם ייכנסו הם ייראו את הכתוב. חזרה בתשובה שלמה.
אנונימי49998
אתה מבין אותי? ולכן אני כותב את זה.
אנונימי49961
אבל אם בן אדם נכנס לפה אז מן הסתם זה אחרי שהוא כבר השתכנע.
האדם השלישי
הגיע זמן הגאולה, ואנחנו מחכים למשיח, נו נו נו למה הוא לא התגלה?
בגלל הפריצות, במיוחד הפריצות החרדית, אתם שומעים?
אנחנו, אנחנו מעכבים את ביאת המשיח!!!
לכן כל אחד מחוייב לפעול מה שהוא יכול /ה למגר את התופעה הזאת של חוסר הצניעות...
וכך נקבל משיח צדקנו ברחמים ובשמחה!
נ.ב. וכפי שגילה הצדיק הנסתר שליט"א בשם משיח, שאמר לו משיח לא מתגלה בגלל חוסר הצניעות, וכי הוא אינו יכול ללכת ברחוב אפילו, בגלל הפריצות, ולמה הוא יתגלה? למי הוא יתגלה, הוא מחכה לביעור הפריצות ואז הוא מוכן להתגלות, בשמחה גדולה עכת"ד.
אנונימי49961
נראה שאתה מתייחס למשיח כמנוע הרצה לאינטרס דתי כגון צניעות.
אנונימי49961
זה גורם למיאוס.
אנונימי49961
אסור לעשות את זה
אנונימי49961
אתה פושע
אנונימי49961
זה כמו שאני יגיד לך רק אם תיהיה ילד טוב תקבל אוכל
אנונימי49961
אתה הופך את הדור לכלבים
אנונימי50297
מי שהופך את הדור הזה לכלבים אלו האנשים שמלמדים האנשים ללכת נגד התורה.
אנונימי50297
49961 אני לא אתפלא אם אתה חילוני
גור אריה
משיח ראשי תיבות - מרוקאי, שכנזי, ימני (תימני), חסידי
גור אריה
*חילוני
אנונימי50344
אין לדעת מי זה יהיה עד שיהיה
אנונימי50344
אני חושב תימני/פרסי
אנונימי50344
תגידו יש מצרים שהם יהודים?
אנונימי44469 CY
אנונימי45298 IL
אנונימי47360 IL
אנונימי47683 IL
אנונימי48155 IL
אנונימי50543 IL
אנונימי50550 IL
אנונימי50551 IL
מס' משתתפים בצאט: 8

הגדרות