אוניות רוסיות לא מורשות לעבור במיצרי הבוספורוס “כשהרוסים ייכנסו לאיסטנבול, צריך ללבוש בגדי שבת”

נכתב על ידי מערכת כי לה' המלוכה ב-. פורסם ב-כללי, רמזים מצדיקים
עדכון אחרון ב-2015-12-03.

הרב שטרנבוך שליט”א ראב”ד ‘העדה החרדית’ על המתיחות בין טורקיה לרוסיה

הגאון רבי משה שטרנבוך התבטא אמש (ד’) על הסכסוך בין רוסיה לטורקיה כי “מקובל אצלנו איש מפי איש עד הגאון מוילנא, שאם הרוסים ייכנסו ויכבשו את איסטנבול בירת טורקיה יש למהר ללבוש בגדי שבת ולחכות למשיח”.

בשיחה שמסר לתלמידיו המשך הסביר הרב שטרנבוך כי “הרוסים והטורקים החלו להתקוטט זה עם זה. שומעים קולות מלחמה, וכל האומות תמהים – איך טורקיה מתחילה עם רוסיה?

“אבל אנחנו רואים בזה קיום מאמר חז”ל שכאשר משיח צריך לבוא הקב”ה מגרה מלכויות זו בזו ושלא ברצונם נהיה מלחמה. אנחנו במוצאי שביעית, רואים בזה חיזוק גדול וצריכים להתעורר”.

הרב שטרנבוך הוסיף על מה שכתוב שסמוך לביאת המשיח יהיה לעם ישראל צרות מבני ישמעאל והם יצליחו להתגרות בבני ישראל, “אנחנו נמצאים בפרשת דרכים אנחנו ומתפללים להקדוש ברוך הוא שיגאל אותנו, צריך להתעורר בתשובה אבל אם חס ושלום לא – הרי שמתחזק חלילה בני ישמעאל אנחנו בצרה גדולה מאוד”.

בסיום דבריו אמר – “משיח עומד אחר כותלינו משגיח מן החלונות מציץ מן החרכים ומצפה לבוא, הקב”ה מראה לנו התחלה של גאולה, הרי זה לא מובן איך מדינה כמו טורקיה מתחיל מלחמה מבקש שיגיד סליחה גם את זה לא רוצה ועוד מסרבים לומר סליחה. ער איז אמשוגינער. הקב”ה מבלבל אותם ולכן אנחנו צריכים להתחזק מאוד

רמזים אקטואליים במקורות: “כאשר הרוסים יכבשו את טורקיה יבוא המשיח”, כך מצוטט במספר מקורות קדומים.

שיעור 134 התגרות רוסיה וטורקיה היא סימן לביאת המשיח

גליון מיוחד להתגרות טורקיה ברוסיה סוד החשמל


עודכן יום א' לפרשת שמות תשעו

שימו לב לפלא האותיות - ה' אומר לנו "למעני למעני אעשה" ז"א ה' יביא את הגאולה למענו שלא יחולל שמו בגויים. מתי זה יהיה? הרגיל מביא לנו את השנה 776 = תשע"ו נחבר המילוי נקבל את המועד שנרמז לנו בתורה "משיח טבת עשירי" 22.12 נבדוק אותיות אחרי: ז"א כל אות את האות שלאחריה למשל: ל = מ - מ = נ - וכו' נקבל - 988 = עשרה בטבת... = התגלות י-הוה בימינו - כמו שהוסבר זה לא רלונטי שלא ראינו בפיזי את המשיח, אנו מתמקדים בתאריך שנכתב בתורה . ואיך זה משתלב בגימטריות בעברי ולועזי בו זמנית. וחושף את גדולת יוצר בראשית.. מילות אלו תקפות לכל התמונות בגלריה זו. "והמשכילים יבינו"

2212 אנו מכירים - המשולש הגדול = 11390 משיח התשע"ו - באלפים !! מה הסיכוי לתכן את זה ?? תזכורת למשולש: א = 1 ב = 3 ג = 6 וכו') המועד היחיד שהיה מבריאת העולם
לחץ כאן להצגת תמונות נוספות

הגאולה תבוא בזכות אבות

מספר המפתח בגלריה זו הוא 644 - כמניין "אברהם יצחק ויעקב" שבזכותם תבוא הגאולה אנו רואים כאן גם - 2626 = שער נון (משולש) וכן 1000 = משיח בן דויד משיח בן יוסף -

מלכותם תהיה "מלכות נצח" - לחצו על הכפתור "הצג גימטריות נוספות" לתמונות הבאות
לחץ כאן להצגת תמונות נוספות


העימות בין טורקיה למעצמה הרוסית עלה לאחרונה לכותרות ומעורר התרגשות בקרב יודעי ספר, הרואים בעימות, את פעמי המשיח.

בספר ‘ארחות רבינו’ של הגאון רבי אברהם הורביץ זצ”ל – תלמידו של בעל ה’קהילות יעקב’ ‘הסטייפלער’ זצ”ל, מצוטט בשמו: “ראה שנדפס שהגר”א ז”ל אמר כשהרוסים יכבשו את קונסטנטינופול (איסטנבול) יבוא משיח, ולא כמו שאמרתי כשהרוסים יעברו את הדרדנלים, שהלא עוברים את הדרדנלים בכל יום”.

עוד מצוטט האדמו”ר בעל ה’שפע חיים’ מצאנז בשם הבעל שם טוב שאמר: “אם הרוסים יעברו בדרדנלים להלחם עם טורקיה, אפשר ללבוש בגדי שבת לכבוד ביאת המשיח”.

הגאון רבי יחיאל מיכל פיינשטיין זצ”ל חתן הרב מבריסק זצ”ל, סיפר גם הוא על קבלה בידו מרבי חיים מוואלוזין, “שכאשר החייל הרוסי הראשון ידרוך על אדמת קונסטנטינופול יבוא המשיח – משום שמלחמת גוג ומגוג תהא בין רוסיה למדינה זו, ובשורשה היא מלכות אדום”.

כפי שהוזכר בעבר ב’בחדרי חרדים’, ראב”ד ‘העדה החרדית’ הגר”מ שטרנבוך, הזכיר גם הוא בשיחה שנשא לפני שנתיים את המסורת ואמר: “אני מוכרח לגלות סוד אחד מפני שכבר גילה אותו ר’ יצחק חבר זצ”ל, תלמידו של ר’ חיים וואלזי’נער, זצ”ל ששמעו איש מפי איש עד זקני הגר”א זיע”א, שגילה סוד זה סמוך להסתלקותו – וכה אמר: “כאשר תשמעו שהרוסים כבשו את העיר ‘קְרִים’ אז תדעו שמתחיל כבר פעמי הגאולה, וכאשר תשמעו שהרוסיים הגיעו לעיר קונסטנטינופול אז כבר תלבשו בגדי שבת ואל תפשטו אותם כיון שבכל רגע המשיח עומד לבוא”.

עם זאת הגר”ש וואזנר זצ”ל, התבטא מספר פעמים כי, “אין לנו עסק בנסתרות וכל נושא ביאת המשיח הוא עלום ומכוסה ולא ניתן לדרוש עליו ברבים”.סימן ביאת המשיח

תגיות, ,

תגובות (5)

 • משה

  |

  מה שיהיה
  לא נראה לי שרוסיה יכבוש את אסטנבול ב עוד 18 ימים כמו שהאת סופר את הימים.

  להגיב

 • מיכאל

  |

  אז הגיע הזמן ללבוש בגדי שבת.

  הגיע הזמן לעשות משהו ממשי כדי להציל את עצמנו. וזה הדבר היחיד שיציל אותנו:

  תשובה אמיתית [”רבי אליעזר אומר, אם ישראל עושין תשובה נגאלין, שנאמר ‘שובו בנים שובבים ארפא משובותיכם”’ (סנהדרין צז:)].

  יש להכין חליפה מוכנה לקבלת פני משיח

  קודם תשובה, ובנוסף לזה תעשו משהו להראות לקב”ה שאתם באמת מחכים לו [”חיוב לחכות לביאתו בכל יום וכל היום… כמו שאנו אומרים בתפלה ‘כי לישועתך קוינו כל היום”’ (הגדת בית הלוי עמוד ק”כ ע”ש כל הענין)].
  תעשו לעצמכם בגד יפה, לבוש מיוחד רק לקבל פני משיח.
  כשיגיע הזמן שמשיח מגיע, וכל אחד ירוץ לקבל פניו, אנחנו נלך לארון שלנו, נפתח ויהיה בגד מוכן. לא יהיה חסר כפתור, ולא נצטרך להחליט הבגד הזה או הבגד הזה. שהכל יהיה מסודר, שלא פתאום יתגלה כתם או שחסר משהו. שפשוט נלבש ונלך לקבל משיח צדקנו.

  וגם שכל אחד יבדוק שהבגד מתאים לקבל משיח, שזה בגד צנוע. לאשה, בגד רחב עם שרוול ארוך, מכופתר עד הצואר גם מאחור ומהצדדים, ושמלה ארוכה עד הקרסול. שמשיח בא, אי אפשר לרוץ לקבל אותו עם בגד לא מתאים או עם כיסוי ראש לא מתאים.

  אסור לקבל משיח עם פאה. אין שום פאה שתהיה מותרת. שום חצאית או שמלה צמודה וקצרה, שום גרב לא מספיק עבה, שום נעל לא צנועה. בלי איפור, ממש אשה צנועה. הגברים, גם הבגדים שלכם צריכים להיות לא צמודים, רחבים ומכובדים.
  עם ישראל, אלה הבגדים שאנחנו צריכים ללבוש כשאנחנו באים לקבל פניו של משיח. וצריכים גם את הלבוש הפנימי – זה התשובה [זכריה ג, ד’ ושערי קדושה א’, א’ עיי”ש]. להצטער על העבירות שלנו, להצטער עם כאב חזק עד דמעות. ועם שני הדברים האלה, הלבוש החיצוני המתאים והלבוש הפנימי המתאים, אנחנו בעתיד הקרוב נקבל בשמחה את משיח צדקנו.

  ובס”ד אפשר לומר שתשוב”ה ר”ת ת’לבשו ב’גדי ש’בת ו’תקבלו ה’משיח.

  ב’גדי ש’בת ר’וחניים ר”ת בשר!!! רמז שאל תאכל בשר לא כשר, וכל השחיטות הגדולות, שהם בחזקת נבילות וטריפות, ולא תאכל בשר בהמה, כידוע שאי אפשר לאכול בשר בהמה עד בנין בית המקדש . ותצא לקראת המשיח בשמחה וברננה!

  שב”ת ר”ת ש’אתה ב’זוהר ת’למד שב”ת ר”ת ש’בשר ב’ל ת’אכל. אלו בגדי השבת האמיתיים.

  בגדי שבת כלה = תשע”ו

  לא לשכוח [ירמיהו ב’: ‘זָכַרְתִּי לָךְ חֶסֶד נְעוּרַיִךְ’]. הקב”ה אוהב את עם ישראל [‘אַהֲבַת כְּלוּלוֹתָיִךְ’]. זו הכלה שלו. הוא אוהב אותה. והוא לא יעזוב אותה. הוא סבל ממנה. והרבה פעמים היא לא היתה בסדר, אבל בתוך הלב – החתן והכלה רוצים אחד את השני [שבת פז:], ורוצים שוב להיות מתחת לחופה [רש”י ריש שיה”ש]. וזה עומד להיות עוד מעט. ה’ יעזור. כי עם ישראל האמיתי, הכלה, מתגעגעת כל השנים להיות יחד עם החתן [‘וְאֵרַשְׂתִּיךְ לִי לְעוֹלָם’, הושע ב’]. אבל הע”ר – זה מה שהפריע. ולמעשה – הכלה היתה תמיד נאמנת לחתן, זה רק הערב רב. אבל הם לא שייכים לכלה בכלל. [זוה”ק בראשית כז:].

  זוהר – חליפה לכבוד המשיח = תשע”ו. שהזוהר הוא החליפה לכבוד המשיח. ונקבל אותו אי”ה בשנת תשע”ו.

  להגיב

 • מיכאל

  |

  עם ישראל, הקשיבו, אין זמן, חייבים להתכונן למלחמה . לאו דווקא המלחמה של טילים, פצצות אטום, כימיות וכו’. גם לזה, אבל בעיקר צריכים להתכונן למלחמה נגד היצר הרע. וצריכים לנצח, כי רק אלה שינצחו יוכלו לקבל משיח צדקנו. וח”ו אלה שנכשלים…

  לכן אני אציג עכשיו דרך איך לחזור בתשובה ולהיות ראויים לגאולה:

  (1) כל אחד חייב להוריד את הראש (הגאווה) ולהיות עניו לפני הקב”ה.

  (2) לחזור בתשובה. זה אומר דבר ראשון: להצטער ולבכות על כל עבירה ועבירה שעשו, בגלל שכל דבר שעושים נגד הקב”ה, נגד תורתו, כל דבר עושה מחיצה בנינו לבין בורא עולם [”עונותיכם היו מבדילים ביניכם לבין אלוקיכם” (ישעיה נט)]. ומחיצה זו מרחיקה אותנו מהאמת. ואז אנחנו בסכנה שנעלֵם עם השקר – שזה מוות נצחי ח”ו. אבל אלה שהולכים בדרך של הקב”ה ותורתו, הם יקבלו חיים נצחיים. לכן כל יהודי צריך להצטער עד בכי על כל עבירה ועבירה שעשינו. צריכים לשבת על הרצפה, לקרוע את הבגדים או לשים שק ואפר ולבכות ולבכות ולבכות על כל העבירות שלנו. ועל כל העבירות של האבות שלנו – מהאדם הראשון. ולבכות על בית המקדש, שבגלל העבירות נחרב ונלקח מאתנו. לבכות על הפאר הרוחני שאבדנו [מבואר היטב בפירוש המלבי”ם לתהלים קלז]. ועל האפשרות שהייתה לנו להביא קרבנות ולכפר על כל עבירה ועבירה. אוי לנו.

  (3) להגיד וידוי, אבל להצטער באמת. להגיד ”אבינו מלכנו חטאנו לפניך”. ”אבינו מלכנו אין לנו – רק אותך יש לנו”. ”עשה עמנו צדקה וחסד והושיענו [גאולה ובנין בית המקדש]”. תגידו עוד ועוד. עוד ועוד, עד שזה יכנס לראש וללב ולכל הגוף. עד שתבינו, עד שתבכו באמת [זו עצה נפלאה איך לפתוח את הלב לתשובה אמיתית, שרק זה יכול להצילנו].

  (4) אחר כך להחליט שמעכשיו אנחנו זורקים את העולם הגשמי המיותר, ה”עגל הזהב” [וזה יאפשר לנו חיי רוחניות, ראה חוה”ל שער חה”נ פ”ג], ואנחנו חוזרים לדרך התורה בכל חלקי החיים שלנו. לכן אנחנו צריכים להוציא מהבית כל ספר, כל עיתון, כל מכשיר מטונף שמביא את ”עגל הזהב” לתוך הבתים שלנו.
  (5) ואז לזרוק מהבתים כל דבר ששייך לעולם הגויי ולחזור לרצון ה’ בלבד. אם זה עיתונים או ספרים – אפילו חרדיים, אם זה שמלות, אם זה רדיו או מחשב וכו’, לא משנה מה.
  אנחנו צריכים לנקות את הבתים שלנו ניקיון יסודי מכל דבר מיותר, כל דבר גויי, כל דבר שמושך אותנו לכיוון הליניסטי [גשמי, גויי].
  בדרך התשובה הזאת נוכל להגיע לרמה הגבוה ביותר, שזה אהבת ה’. זה אומר לאהוב את ה’ בגעגועים אליו. להתגעגע אליו יותר מהאדם הכי אהוב עלינו. ולהתגעגע לבית המקדש ולקורבנות עם געגועים שמביאים את האדם לכאבים ולבכי.

  (6) כדי להצליח בזה, מוכרחים לדעת שלעשות רצון ה’ זה לא משהו משעמם. מי שמתחיל לעשות את זה הוא מתחיל להיות הבן האמיתי של הקב”ה. אז הוא ידע שהחיים האלה של תורה ומצוות, הם החיים הטבעיים והטובים והמאושרים ביותר.
  חיים של רצון ה’, למלאות את רצון ה’ [”עבד השם”], חיים כאלה הם צורת החיים האמיתיים היחידה שקיימת. וכל צורה אחרת, זו שקר ואחיזת עיניים.

  ולכן מי שיחיה, או לפחות ישתדל בכל כוחו לחיות, חיים כאלה יקבל את משיח צדקנו ואת הגאולה. ומי שלא, יעלם עם השקר.
  כל אחד צריך לבחור – אבל עכשיו, כי הזמן ממש נגמר. אם אנחנו חוזרים בתשובה אמיתית, אנחנו יכולים להציל את עצמנו.

  אבל לחזור בתשובה זה לא רק להחליט שלא לעשות עבירות יותר. כי לא נעמוד בזה אם אנחנו לא מכירים שגם בזמנים קלים יותר וגם בזמנים קשים, רק הקב”ה קובע, לא אנחנו ולא רצוננו. רצוננו חייב להיות כמו רצון ה’.

  אם אנחנו רוצים להציל את עצמנו ואת ילדנו, אנחנו חייבים לעשות את התוכנית הזאת: להוציא את ה”עגל הזהב” וכל הגוישקייט מהבית, מהלב ומהחיים שלנו, ולחזור לעבודת ה’ ולתורת משה כפי כל מה שכתוב בספרים הקדושים.

  ואז בעזרת ה’ נזכה ביחד בשמחה לקבל משיח צדקנו.

  להגיב

 • מיכאל

  |

  חייבים להתכונן למשיח, זה לא פשוט, כל אחד צריך להיות לבוש בבגד שיתאים למעמד, כל גבר גם צריך להיות מוכן עם בגד לשבת, תמיד נקי ומוכן להלבשה, כל אחת תתלבש בבגדי שבת מסודרים מהראש ועד לרגליים. וכמו שאנחנו מתכוננים בלבוש, כך נתכונן במחשבות לבואו של משיח, צריכים את הביטחון המלא של השבת, שבת שלא צריכים לדאוג לעולם הזה, רק שתהי-יה מעין עולם הבא, גם באוכל, גם במחשבות, גם בדיבורים, הכל קודש, וזאת ההכנה למשיח.

  צריך בגד רוחני חוץ מגשמי, הרבה תפילות צריך, ובקשת רחמים על עם ישראל, שהמשיח יבוא מהר בקלות ובשמחה, ללמוד זוהר הקדוש, להתבודד עם ה’, לעסוק בחסד, להתרחק מהעולם הגשמי, להתרחק מדברים מיותרים, להתרחק מהגסות של העולם הזה, לא לאכול בשר, מהאוכל אפילו עם הכשר שזה רחובי, להתרחק מהמוזיקה הרחובית, מהפריצות, ולהגיע לצניעות, לזרוק בגד לא צנוע, קצר או צבע רועש, להיות מכוסות בכמה שכבות שיהיה רחב וארוך, כסוי ראש ולא פאה נוכרית ( והגברים גם צריכים שמירה (עיניים, לשון, ברית, קדושה) באמת ולא כאילו.

  צריכים לאכול אוכל שטוב ובריא לגוף, ולא לבלות במקומות אכילה של גלידה, פיצה פלאפל וכו’ אשר מטרתם לספק את תאוות הגוף שזה איסור מן התורה. זה פסול ומביא את היהודים לסבל גדול ביותר. להתרחק מכל הנופשים, לנסוע רק לציוני צדיקים ולהתפלל שם.

  לא לעסוק בשטויות ולא להישען מידי על הכסף, כי ה’ עומד להוריד את העולם הזה מאיתנו עוד יותר, וזה המקום הראשון שניפגע, בכדי שנתקרב אליו ונבקש ממנו עזרה כי לא יהיה מקור אחר, צריך לעסוק בחסד ובתפילות, לנשים טוב לקרוא תהילים, להתלבש בצניעות, שמירת הלשון וכמובן להתפלל.
  אני מברך את כל היהודים שנעבור את התקופה הבאה בשלום!

  להגיב

 • לאה

  |

  תודה על המסר החזק והאמיתי יהי רצון שנזכה לעשות תשובה ולעזור לעם ישראל הייתי מאוד רוצה להכין לבנות ישראל בגד צנועה ומיוחד למשיח .מתפללת שהשם ישלח לי תקציב לזה ומהר אנא אבא הלבש את בנותיך כפי שהלבשת אותי ותעזור לי להוסיף אמן.

  להגיב

השאירו תגובה

הרשם לרשימת התפוצה