פורום האתר

חלון הצאט
אנונימי -30586
יהיו צונאמים גבוהים ורעידות אדמה ומטאורים יפלו
אנונימי -30586
בלאגן בלאגןןןןן
אנונימי -30536
אלה שהאמינו וציפו לא יפחדו בכלל אלא ישמחו ויחיכו
אנונימי -30536
הצונאמי לערים מסוימות
אנונימי -30595
כן כמו ניו יורק או ששם תיפול בעצם פצצת אטום מסין
אנונימי -30536
בגדול הם רוצים שהטבע יעשה את העבודה בשבילם אבל הקדוש ברוך הוא אוסף אותם לכיוון ירושליים רק זה לא מורגש כעת
אנונימי -30595
זה קצת מורגש כי רוסיה זו גוג שביחד עם עוד עמים יבואו מסוריה על ישראל
אנונימי -30595
והנה רוסיה פה בסוריה
אנונימי -30536
זה חלק מתהליך הגאולה
אנונימי -30571
למה אי אפשר לראות את הצט הרגיל...? האם גם אצלכם??
אנונימי -30536
כן
אנונימי -30595
יש תקלה יסדרו את זה
אנונימי -30595
לילה טוב לכם
אנונימי -30536
לילה טוב
אנונימי -30595
תזכו לקבל משיח במהרה
אנונימי -29445
בוקר טוב עם ישראל
אנונימי -30745
בוקר טוב גם לכם לא עולה הצ'אט ?
אנונימי -30774
גם
אנונימי -30863
בוקר טוב, הצאט עולה ואז נעלם
Shema Yisrael
סוד גוג ומגוג
Shema Yisrael
יש למישהו מסר מצדיק נסתר? וכו' אולי לבת דוד יש?
Shema Yisrael
הגיע זמן הגאולה ורבים מהעולם ישנים, עכשיו זמן להתעורר, כי עוד מעט מאוחר מדי, ורק הקדושים ינצלו (יואל, ג, ה, רד"ק)
Shema Yisrael
הגיע זמן הגאולה, ורבים מעם ישראל ישנים שינת חוני המעגל, ורק האמיתיים שמאמינים באמת בה' יתברך יכולו להכנס לעולם של משיח
Shema Yisrael
עכשיו זהו הזמן לעשות תשובה ולשוב אל ה', כי יש שני דרכים דרך החיים ודרך המוות, ועכשיו יש לכם צ'אנס אחרון, לזכות לחיי נצח, אז אנא שובו בתשובה בני ישראל ותתלבשו בצניעות ושמרו עינים ומחשבה וברית וטרם יהיה הסוף, כל עם ישראל בואו נתאחד תחת מלכות השם יתברך, ונצעק בקול גדול שיביא לנו משיח צדקנו, כי הדמעות הרבים שהורידו בני ישראל בגלות הכל נאסף ונחשב, מי שבוכה לפני - לא בוכה אחרי, שובו אל ה' ותקבלו שכר טוב, ואם חס ושלום אתם ממאנם לשוב, רע ומר יהיה גורלכם, עכשיו יהיה לעשות תשובה, והזמן הזה תיכף נגמר, ונכנס לתוך מלחמת העולם השלישית, ואז יתברך שמו יגלה את המשיח, שובו אל ה', שובו ואז נראה את הגאולה, עם ישראל אין זמן הגיע הסוף!!!
Shema Yisrael
כי רק עם קדושה וצניעות יכולים לזכות לחיי נצח וכפי שפירש הרב יקותיאל פיש שליט"א - אתה תקום תרחם ציון כי עת לחננה כי בא מועד ציון עת - אותיות צניעות
Shema Yisrael
רק השומרי עינים וברית ינצלו, ורק נשים צנועות יקבלו משיח
Shema Yisrael
קבלה מן הנביאים: "מלחמה הנוראה שבעולם, שלא היתה כמותה, תהיה ממש לפני שערי ירושלים - לא ישארו רק קדושים!" וְאֵין זֶה פֵּרוּשׁ מִסְּבָרָא, רַק קַבָּלָה מְקֻבֶּלֶת אֶצְלָם מִן הַנְּבִיאִים, שֶׁהַמִּלְחָמָה הַנּוֹרָאָה בְּיוֹתֵר שֶׁהָיְתָה בָּעוֹלָם תִּהְיֶה מַמָּשׁ לִפְנֵי שַׁעֲרֵי יְרוּשָׁלַיִם, בָּהּ יִתְקַבְּצוּ כָּל הָאֻמּוֹת שֶׁבָּעוֹלָם אֶחָד מֵהֶן לֹא נֶעֱדַר, בְּצַד אֶחָד כָּל הָאֻמּוֹת הַמַּחְזִיקוֹת דָּת נוֹצְרִית, וּבְצַד אֶחָד כָּל הָאֻמּוֹת שֶׁאֵינָן מַאֲמִינוֹת בְּדָת זוֹ, וּמְקֻבָּל שְׁמוֹת שָׂרֵי הַצָּבָא מִכָּל צַד וְאֵיזוֹ אֻמָּה הַנּוֹצַחַת. וְעַל מִלְחָמָה זוֹ נִבֵּא בִּלְעָם בְּאוֹמְרוֹ "אוֹי מִי יִחְיֶה מִשּׂוּמוֹ אֵל", שֶׁיָּבוֹאוּ הָאֻמּוֹת שֶׁבִּשְׁמָם שֵׁם אֵל, וּבְדֶרֶךְ הַטֶּבַע אֵין מָנוֹס לְחַיִּים, וְלֹא יִשָּׁאֲרוּ שָׁם רַק קְדוֹשִׁים כְּמַלְאָכִים, וְעַל זֶה נֶאֱמַר (ישעיה ד', ג'wink "הַנּוֹתָר בְּצִיּוֹן וְהַנִּשְׁאָר בִּירוּשָׁלַיִם קָדוֹשׁ יֵאָמֵר לוֹ כָּל הַכָּתוּב לַחַיִּים בִּירוּשָׁלַיִם", וּמִי יֶעֱרַב לְנַפְשׁוֹ לִהְיוֹת מִקְּדוֹשִׁים אֵלּוּ שֶׁיִּשָּׁאֲרוּ בַּחַיִּים. ("אבות על בנים" לצדיק הקדוש רבי שאול בראך זיע"א, בהקדמה)
Shema Yisrael
ספר דניאל פרק יב (א) וּבָעֵת הַהִיא יַעֲמֹד מִיכָאֵל הַשַּׂר הַגָּדוֹל הָעֹמֵד עַל בְּנֵי עַמֶּךָ וְהָיְתָה עֵת צָרָה אֲשֶׁר לֹא נִהְיְתָה מִהְיוֹת גּוֹי עַד הָעֵת הַהִיא וּבָעֵת הַהִיא יִמָּלֵט עַמְּךָ כָּל הַנִּמְצָא כָּתוּב בַּסֵּפֶר: אבן עזרא על דניאל פרק יב פסוק א ועל כן ימלט עמך כל הנמצא כתוב בספר" והם הצדיקים וכתוב ויכתב ספר זכרון לפניו ליראי השם ולחושבי שמו: מצודות דוד על דניאל פרק יב פסוק א ובעת ההיא - כאשר יצר להם מאד ימלט עמך ורק כל הנמצא כתוב בספר ימלט ר"ל הצדיקים ויראי ה' שנאמר בהם ויכתב ספר זכרון לפניו ליראי ה' וגו' (מלאכי ג):
Shema Yisrael
לֵךְ עַמִּי בֹּא בַחֲדָרֶיךָ וּסְגֹר דְּלָתְךָ בַּעֲדֶךָ חֲבִי כִמְעַט רֶגַע עַד יַעֲבָור זָעַם: (ספר ישעיה פרק כו, כ) לך עמי – זה הפסוק אמר במלחמת גוג ומגוג שתהיה צרה לישראל מעט זמן, אמר דרך משל: לך עמי בא בחדריך וסגור דלתך בעדך, וזה משל להסתר במעשים טובים ובתשובה שלמה, כי כמעט רגע יהיה הזעם ויעבור והטובים ימלטו, כמו שאמר: כל הנמצא כתוב בספר. (רד"ק)
yosibs
גוג ומגוג זה השפעת הטומאה והחילוניות וכן מראות הנגעים של חוסר הצניעות. זאת מלחמת גוג ומגוג האמתית וממנה אנו צריכים לברוח אל חדרינו ובתינו כדי להישמר וגם כדי להיטהר ולקיים את מצוות ה' ללא טומאה וכך נקרב את הגאולה . וזה למה שהיתכוון הנביא שהוא מדבר רק על רוחניות ותיקון החטאים שלנו וכן החזרה בתשובה . מי ישלוט תלוי רק במעשינו .
yosibs
מעשינו הרוחניים הם הם המשפיעים על מה שיקרא בארץ ואם נחזור בתשובה רק אז ישתנו המהלכים בעולם לטובתינו ואם לא נחזור ה' הבטיח לנו שיחזיר אותנו בהשפעתו מי באפן קל ומי באופן קשה עד שכולם בעזרת ה' יחזרו בתשובה ורקא אז תבוא הגאולה ומשיח בעזרת ה'. אין דרך אחרת לפי התורה והחכמים של עם ישראל בתורה.
Shema Yisrael
על פי הנבואות – שני שליש מהעולם יחרב, במלחמות האחרונות, רק מי שמחזיק בה' באמת – ינצל!!!! (ח) וְהָיָה בְכָל הָאָרֶץ נְאֻם יְהֹוָה פִּי שְׁנַיִם בָּהּ יִכָּרְתוּ יִגְוָעו וְהַשְּׁלִשִׁית יִוָּתֶר בָּהּ: (ט) וְהֵבֵאתִי אֶת הַשְּׁלִשִׁית בָּאֵשׁ וּצְרַפְתִּים כִּצְרֹף אֶת הַכֶּסֶף וּבְחַנְתִּים כִּבְחֹן אֶת הַזָּהָב הוּא יִקְרָא בִשְׁמִי וַאֲנִי אֶעֱנֶה אֹתוֹ אָמַרְתִּי עַמִּי הוּא וְהוּא יֹאמַר יְהֹוָה אֱלֹהָי: (ספר זכריה פרק יג) מי ינצל ממלחמת גוג ומגוג? רק הקדושים!!!
Shema Yisrael
ה
Shema Yisrael
זה אתה? יוסף בן רוחמה?
Shema Yisrael
תדעו לכם שהזמן מאד קצר, והגיע זמן הגאולה, שובו בני ישראל אל ה', בצום בבכי ובמספד, שק ואפר יוצא לרבים, בואו ונשוב אל ה', והוא יציל אותנו, עם ישראל אנחנו בסוף, רק ה' יציל אותנו, אבל הוא שונא זימה,
Shema Yisrael
אנחנו בסוף בקץ הימים, וחמושים עלו ישראל ממצרים - 1 מ-50, בואו שובו אל ה' בית ישראל.
Shema Yisrael
עכשיו יהיה מצב קשה, יהיו הרבה אסונות וטילים יעופו עלינו, ורק שנצעק אל ה' , ונעשה תשובה, תהיה הקלה
Shema Yisrael
ב"ה כדי לראות ולקבל פני משיח - צריך לשמור את העינים שלא להסתכל בנשים זרות, וכל שכן בנשים שאינן לבושות צנוע, כן רק זה יעזור לנו לראות את הגאולה ולקבל ולראות פני משיח, "כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון" לפי רמת שמירת העינים, וכן נשים לפי רמת הצניעות שלהן ככה יזכו להכנס לבית המקדש, כי יעמדו שומרים בפתח המקדש ולא ירשו לאשה ולגבר שאינם צנועים וקדושים להכנס
Shema Yisrael
הכל יצא מתחת שליטה...... כשהקב"ה ילחץ על הכפתור האדום - אז שלום! נגמר הסיפור, להמשיך עם השקר או לא את זה תחליטו אתם, אבל אולי (והאולי הזה הוא משהו גדול) זה קצת מאוחר מדי!!! אל מי תנוסו לעזרה, אל מי תברחו??? בבוא יום הדין, יום חיסול החשבונות, יום צרה ועברה ומהומה!!! יום אשר רק מי שיקרא בשמי אני אענה אותו, רק מי שיחזור בתשובה בלב שלם - ישרוד!!! הסוד מתגלה כי כל יהודיה שלבושה בצניעות אמיתית כפי ההלכה – בוראת כל רגע וכל שניה מלאכי קדוש שמסובבים אותה ומגנים עליה, ונותנים לה שמירה והצלה מכל הצרות.....
Shema Yisrael
חס ושלום להפך כשאת הולכת עם הפאה המפוארת והחצאית הקצרה שמגיעה רק "3" אינטיש מתחת לברך... ועם כל הבושם והאיפור והתכשיטים ברשות הרבים, את בוראת כל רגע מלאכי חבלה, וככה מסובבים ומקיפים אותך מאות מאות מחנות של מלאכי חבלה, שיונקים את כל השפע והקדושה ממך, ומחכים לכל הזדמנות לטרוף אותך ולשסע אותך לגזרים, רק מרחמי ה' את עדיין בחיים!!!
Shema Yisrael
אבל עכשיו המלאכים האלו יתלבשו בגוף של מחבלים, וכל מחבל שיראה אשה פרוצה ירגיש אש כעס וזעם וירוץ לתקוף אותה חס ושלום!!! כל ראיה אסורה שיהודי נכשל זה בורא מלאך משחית מלא עינים, מלא עינים והוא רוצה לנקום במי שיצר אותו לאכול אותו חי!!! ומי גורמת כל זאת, אותה יהודיה שהלכה בחוסר צניעות מכל סוג שהוא!!!! וכן כל רגע שהולכת ככה בוראת עוד מלאך כזה ועוד מלאך, עד שיש לה אוסף לא קטן....
Shema Yisrael
וכן כל יהודי שלא שומר את העינים והמחשבה והברית, כל יהודי שלא קדוש על כל מה שזה אומר.... אם הוא תינוק שנשבה – יש לו עוד תקנה, הוא לא ידע כלום, אבל מי שקרא ושנה ולמד גם גמרא – לו אין כבר תירוצים!!! וכן להפך במדה טובה - כל יהודיה שמוסרת נפשה עכשיו והולכת למרות הכל דווקא בצניעות אמיתית מגינה על עם ישראל!!! לא רק על עצמה.... מלך המשיח הולך להתגלות, ומי יזכה לראותו???
Shema Yisrael
רק השומר עיני מראות ברע – יזכה,רק מי שצנועה באמת תזכה – תשכחו מזה לקבל פני משיח עם הפאה, אם לא תחזרו עכשיו אולי לא תהיו שם כדי לספר את הסיפור.... עת יציאה מהגלות, עת להציל נשמות תועות, עת לקצץ רשעים מן העולם, עת הזמיר הגיע וקול התור נשמע בארצנו!!!!!!!!
Shema Yisrael
זוהר הקדוש פרשת בשלח דף נ''ז ע''ב- שם -הזוהר על גוג ומגוג שאומר שרק שומרי הברית יזכו לימות המשיח ותחיית המתים
Shema Yisrael
הוּא שׁוֹמֵר אֶת אוֹתוֹ הַבְּרִית וְלֹא מַכְנִיסוֹ לְמָקוֹם שֶׁלֹּא צָרִיךְ. אֵלֶּה הֵם יִשָּׁאֲרוּ וְיִכָּתְבוּ לְחַיֵּי עוֹלָם. מִנַּיִן לָנוּ? שֶׁכָּתוּב (ישעיה ד) וְהָיָה הַנִּשְׁאָר בְּצִיּוֹן וְהַנּוֹתָר בִּירוּשָׁלם קָדוֹשׁ יֵאָמֶר לוֹ כָּל הַכָּתוּב לַחַיִּים בִּירוּשָׁלם. מַשְׁמָע הַנִּשְׁאָר בְּצִיּוֹן וְהַנּוֹתָר בִּירוּשָׁלַם, שֶׁכָּל מִי שֶׁנִּמּוֹל, בִּשְׁתֵּי הַדְּרָגוֹת הַלָּלוּ נִכְנָס. וְאִם שׁוֹמֵר אוֹתוֹ בְּרִית כָּרָאוּי וְיִזָּהֵר בּוֹ, עָלָיו כָּתוּב הַנִּשְׁאָר בְּצִיּוֹן וְהַנּוֹתָר בִּירוּשָׁלם. אֵלּוּ יִשָּׁאֲרוּ לְאוֹתוֹ זְמַן, וּבָהֶם עָתִיד הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא לְחַדֵּשׁ אֶת הָעוֹלָם וְלִשְׂמֹחַ בָּהֶם. עַל אוֹתוֹ זְמַן כָּתוּב, (תהלים קד) יְהִי כְבוֹד ה' לְעוֹלָם יִשְׂמַח ה' בְּמַעֲשָׂיו.
yosibs
שמע ישראל, צדיק אתה כותב יותר מדי ונכנס להיתלהבות גדולה מדי וזה חלילה יכול להזיק לך אז אנא תירגע , ורווח תשימו בין עדר לעדר. היום העולם צמא לדברי תורה כמו רעב שלא אכל הרבה זמן ואים תתן לו יותר מדי הוא יכול להיחנק ולבעוט ולהיות יותר גרוע חלילה.
Shema Yisrael
מי אתה ? יוסף בן רוחמה?
yosibs
האכות חשובה לא הכמות. כי לא מרובכם בחר ה'. השפעת האכות נקבעת בהתאם להרמת האיכות של הכותב ע"י לימוד הלכה כולה וקיום שזה כולל תיקון המידות
Shema Yisrael
לא ענית לי, האם אתה יוסף בן שמחון בן רוחמה?
yosibs
תשאיר את זה כך. לא אגיד לך כן או לא כרגע
yosibs
שמע. הדברים שלי ושלך לא משפיעים כנראה למרות שהם נכונים ויוצאים מן הלב אז בו ביחד נחשוב בחכמה איך ומה לעשות כדי להחדיר את הדברים מה דעתך?
Shema Yisrael
מי אמר שהם לא משפיעים? מים שקטים חודרים עמוק
yosibs
לא משפיעים בגדול כמו שהיינו רוצים
Shema Yisrael
איך אתה יודע?
yosibs
אפילו לא עונים לך חוץ ממני.
yosibs
התחלתי לקרוא מה שכתבת אבל התיאשתי והפסקתי מרוב חומר. היום העולם רוצה קצר ומהר. אינסטנט.
yosibs
ברגע שתראה אנשים מתלהבים ממה שאתה כותב ומוסיפים גם הם מעצמם לפי רוח הדברים אז תדע שדבריך משפיעים בנתיים צריך לרשום קצר ולראות מה ילד יום.
Shema Yisrael
לידה קלה
yosibs
של המשיח
Shema Yisrael
כתבת "מה ילד יום"
yosibs
הכוונה מה יוולד ביום הבא.
Shema Yisrael
ביצה שנולדה ביום טוב... תאכל או לא תאכל?
yosibs
אולי נשמת משיח תרד לאיש הראוי בתשעה באב כמו לידה וזה כתוב בספרים. וזה באמת נפלט לי משמיים.
yosibs
אם המשיח יוולד בתשעה באב אז יהיה מועד אחרי לא לפני כך שהוא יהיה הכי כשר וצדיק.
Shema Yisrael
אני מאמין שהוא כבר יודע שהוא משיח, וכך באה לו נשמת המשיח
yosibs
יכול להיות שהוא קיבל את הנפש שהוא חלק הנשמה מזמן וכן אחרי זה קיבל את הרוח ועכשיו נשאר לו לקבל את הנשמה שבנשמת המשיח שזה העיקר ואז הוא ידע בוודאות שהוא משיח וגם יקבל את הכוח לעשות את פעולותיו כפי שאומר הרמב"ם
Shema Yisrael
יפה כתבת, אבל למשיח יש את נשמת "היחידה"
yosibs
את היחידה ואת החיה הוא יקבל כאשר ישלים את תיקונו וכן ידע את כל התורה וכן עם ישראל יחזור בתשובה לגמרי . כי זה מאוד קדוש ויכול חלילה לגרום נזק לסביבה כמו "כי קרן עור פניו של משה ולא יכלו להביט בוא" ולכן רק אחרי שעם ישראל יחזור בתשובה ויתקדשו אז יכול משיח לקבל את כל הודו מבלי להזיק חלילה.
yosibs
מה המסר לא הבנתי. החשוב בכל מה שתביא זה המסר בקצרה כי כל אחד יכול להבין אחרת וחלילה לבוא לידי כעס וזה לא טוב בשבילך אפילו אם כיוונתה לשם שמיים.
Shema Yisrael
אני עשיתי את זה
yosibs
אני מציע לך למחוק כי זה לא ניראה טוב. צריך לפעול בחכמה ולא בהפחדות או איומים או בלשון עוקצנית ולא יפה. תהיה חכם במקום לנשות להיות צודק. כי הכול יחסי.
Shema Yisrael
אי אפשר למחוק, sorry! sad
yosibs
אז תכתוב לפחות התנצלות שזאת הייתה טעות ומבקש סליחה. זאת גבורה שתעזור לך לדעת מה לכתוב וגם שהדברים ישפיעו בעזרת ה'.
yosibs
אם אתה רוצה לשמור על עצמך אל תתעסק עם אתרי אינטרנט שלא הולכים לפי רוח ההלכה כי זה לא מתאים ליהודי חרדי לפי תפיסת עולמו.
yosibs
יש הלכה שאסור לעשות מצווה הבאה בעבירה למרות הכוונות הטובות והיום באתרים לא צנועים העבירה כל כך גדולה שזה ממש חורבן יחסית לכוונת המצווה אולי. תדע שרווח הממון מאוד מפתה עד שאפילו גדולים נופלים. השוחד יעוור עיני חכמים ויסלף דברי צדיקים והכוונה לצדיקים אמיתיים שהתורה מעידה שהם צדיקים.
Shema Yisrael
אשריך! זה היתה טעות ואני מבקש סליחה
yosibs
אשריך שאתה מודה על האמת עכשיו אני בטוח שאם תכתוב בתימצות וקצר הדברים שלך ישפיעו בעזרת ה'.
yosibs
תוסיף סליחה מה'
Shema Yisrael
סליחה מה'
Shema Yisrael
אל תכנסו ליוטיוב יש שם חוסר צניעות
yosibs
תהלים {כז} דֶּרֶךְ פִּקּוּדֶיךָ הֲבִינֵנִי וְאָשִׂיחָה בְּנִפְלְאוֹתֶיךָ: מצודת דוד דרך פקודיך. ר''ל מסתרי המצות ועיקרם : ואשיחה. ואדבר עוד לזולתי ללמד בדברי' הנפלאים והמכוסים שבהם
yosibs
וכדי להבין סתרי המצוות חייבים ללמוד הלכה ולקיימה.
yosibs
תהלים {כט} דֶּרֶךְ שֶׁקֶר הָסֵר מִמֶּנִּי וְתוֹרָתְךָ חָנֵּנִי: מצודת דוד : הסר ממני. לבל אתאוה ללכת בה : ותורתך חנני. ללכת בדרך תורתך :
batdavid
אתמול הייתי בכנס גדול עם הרב אברהם ברוך שליט"א והרבנית קוק שהשם יברך אותה. הרב ברוך העצום אמר - שתדעו!!! המשיח נמצא בטבריה ומחכה להתגלות!! הוא חזר על זה 3 פעמים. שנזכה
amiliy120
ערב טוב יקרה,כל כך מרגש בעז"ה.
yosibs
בת דוד גם הוא יכול לטעות כמו שטעו גדולים ממנו. ואולי הוא צודק. לכן הכול בעירבון מוגבל ביחוד היום לפני הגאולה יש בילבול גדול. וגם הרי שמעתי ממך שמקובל גדול בעינייך אמר שהוא משיח ואז נדהמת.
yosibs
יש בזה חיסרון גדול שהוא מסריט (הרב אמנון) ומראה בחורות שמדברות לעיני כל העולם והם לפעמים לא בצניעות גמורה. וכן מראה אנשים שמבקשים ברכות ורואים שהם חולים וזה חלילה יכול לעשות להם פירסום לא טוב וזה לא מהצניעות. אני כואב לי על זה ואני גם התקשרתי לשופר והיתרעתי כמה פעמים ואני חושב אולי בגלל זה יש לו הרבה בעיותעם אנשים לא טובים וכו'. נקווה שה' יכניס בליבו לתקן. בראשונה במהלך ההרצאה הוא כל הזמן היה מראה מנים של נשים שהיו בהרצאה והערתי לאתר על זה והם קיבלו. אך בשלב השאלות זה לא תוקן וחבל.
batdavid
תזכיר לי למה אתה מתכוון?וגם הרי שמעתי ממך שמקובל גדול בעינייך אמר שהוא משיח ואז נדהמת. לא זוכרת. מחילה
yosibs
תזכרי. אני זוכר שהיית אצל מקובל גדול והוא אמר לך פתאום שהוא חושב שהוא משיח ואז סיפרת פה. זה היה פעם אחת ואז עברת הלאה בלי להזכיר את זה שוב. אז לו נורא יכול לקרות כי אפילו ר' עקיבא טעה בבר כוכבא שמסתמה הוא היה צדיק גדול שגם חשב עצמו למשיח. כמו הרבה היום .
amiliy120
בת דוד לדעתי הוא מתכוון לבן דוד שעשיתם אצלו חג שבועות ובזמן סעודה שלישית אמר לך זאת והזכרת שאותו אדם נחשב לאדם צדיק וקדוש.
batdavid
נכון. צודקת יקרה. ומראש הצגתי את הסיפור בדרך עצובה אך מתוקה קצת - שמרוב שכולם רוצים שיהיה גילוי משיח אז מדמיינים בעצמם שהם המשיח. זה בכלל לא דומה למה שכתבתי כעת. אשרי המאמין
batdavid
ומדובר באדם בן 75 שהכיר הרבה מקובלים וצדיקים ניסתרים אך לרגע לא האמנתי לו שהוא המשיח - אלא ריחמתי עליו מאוד
batdavid
יוסי צודק בדבריו - יש על העניין הזה הרבה ביקורת שנשים מצולמות בסרטונים האלו. אדם שמקפיד על שמירת העניים עלול להיפגע מזה.
yosibs
וגם לאנשים חילונים אנו הדתיים צריכים לשמור שהם גם לא יראו מראות לא טובים . אסור להוסיף טומאה או עבירות אפילו לאדם חילוני ושזה יבוא מאצלנו חלילה.
batdavid
מאומת - מהרבנית קוק שתחיה - שהרב קוק אמר שהולכת להיות רעידת אדמה מאוד גדולה ושבניינים יפלו ושהרב מנסה לבטל את הגזירה ושכולם צריכים לקבל על עצמם צניעות, אהבת חינם, לשון טובה ועוד..ויותר מכל - שמירת שבת ובעיקר בעיר הקודש טבריה. גם הצדיק אמר לנו בשבוע שעבר את אותם דברים
batdavid
צודק בהחלט. אשריך
batdavid
קיבלתי הרגע מכתב שכתב היום הרב קוק אל מנהל מלון הגיא בטבריה שמבקש לא לפתוח את החוף בשבת הקרובה שהיא תשעה באב - והוא נענה בשלילה.הרב מבקש לא להשתמש בחוף זה היות ונעשתה כאן פגיעה נוראה לסרב בפועל לבקשה אישית של הרב. הרב מסיים "חותם בדמעות. ד.קוק"
batdavid
בס"ד
amiliy120
נזכרתי שהרב קוק נראה בסרטון לפני כשנתיים מזהיר את עם ישראל שתהיה רעידת אדמה קשה שהוא רואה שהולכת להיות אבל זה היה מכוון לפני שנתיים..יתכן ויותר..כנראה מיתק את הגזירות מאז ועד היום.
batdavid
הוא צם משבת לשבת וחלש מאוד ולכן יש המתקות היות והוא הכהן הגדול ומקשיבים לו בשמיים
batdavid
שלחתי לצאט מכתב בכתב ידו מהיום. רואים אותו?
amiliy120
כן ראיתי את המכתב.הוא נראה כאן וצריך להגדיל אותו ואז רואים.
yosibs
כאשר יש מידת הדין ויש בעיות וצרות יש אפשרות להמתיק אותה ולהוריד את המרירות שבה ולהחזיק מעמד בחיים כדי להמשיך לנהל אותם לפי דרך ה'. (תשאלו אחד שרגיל לשתות קפה בלי סוכר שכבר אינו מרגיש את המרירות. איך ממתקים את הדין בזה שמוצאים מעט חסד במידה הזאת כך ממתקים ע"י ה' יתברך. מידת החסד שיש במידת הדין היא לראות בצרות כפרת עוונות וניקוי נפשי כדי לזכות לקבל הארת ה' ואושר ממנו וכן אפשרות ללמוד תורתו ולקיים מצוותיו. כמו למשל אדם שיש לכלוך על גופו והוא מפריע הוא מאוד שמח לעשות מקלחת למרות התירחה והוא יוצא עם הרגשה טובה עם גוף נקי ובריא להמשך חיים טובים . יש גם עיניין להטפיס את הצרה שבה אנו נימצאים לאיזה מעשה לא טוב שעשינו כדי שהצרה לא הייתה לחינם. אז בהצלחה בעזרת ה'.
greenraz
יום לימודים ארוך... עד שהבנתי שצריך להרשם גם לפורום.... ניסיתי כל הזמן להיכנס עם הנתונים מהצ'ט ולא עזר...
greenraz
מתי עולים שוב.... ייסורי הגמילה קשים.... מזל שיש פה קצת אדולן, אבל זה לא זה...sad
yosibs
תתרגל חביבי ותרגיש טוב עם זה. ולדעתי הכול לטובה כדי לחבב את הצאט ולהישתפר בכתיבה טובה מחניה לחניה
yosibs
ל
greenraz
תודה יוסף
greenraz
ספיריט, הו ספיריט, הטאבלט שלי חולה קשה.. פתחתי אותו, עלה בסדר, אבל לא הצלחתי לגלוש, עלתה השאלה אם להמתין או לסגור או להמשיך... בחרתי לסגור ואז בעצם קפא ושום דבר לא זז, אז ניסיתי לסגור אותו כדי לפתוח מחדש וכעת כלל לא עולה... האם אתה מכיר מצב כזה? האם הטענתי אותו יתר על המידה? חיברתי שוב למטען כי אולי הוא בעצם ריק. אז המטען קצת מתחמם אבל שוב - הטבלט לא נפתח... מה לדעתך קרה???cry
Noga67
איך נכנסים לחלון הצ’אט?
greenraz
צריך לבחור הרשמה לפורום ממלאים שם דואל וסיסמא וזה נפתח... בהצלחה
greenraz
בת דוד, זה כאילו נבלע בין כל מה שכתבת אתמול (שזה מאוד מפחיד... אבל אין מספיק מקום כאן כדי להיכנס לפניקה , אז נישאר בחוץ הפעם)
greenraz
ראבק, אי אפשר לעשות אנטר כדי לעבור שורה כי זה שולח... ההמשך לבת דוד: האם בעצם אמרת שהרב קוק הוא הוא הכהן הגדול שיהיה לנו????
greenraz
אמרתם שיש שלושה שצריכים להתגלות, המשיח (בן דוד / בן יוסף, אף אחד לא סגור על עצמו...) אליהו והכהן הגדול, האם בעצם את כעת אומרת שהרב קוק הוא הכהן הקדוש ואחד מן השלושה??
greenraz
יענו הכהן הגדול - קדוש בלי קשר...
yosibs
יחזקאל בן בוזי הכהן הוא יהיה הכהן הגדול בזמן משיח. כך כתוב בספר יחזקאל שמתאר את בית המקדש השלישי שיבנה במהרה בימינו. כמובן אחרי תחיית המתים.
yosibs
המשיח לא ניתן לדעת מי הוא ואפה הוא גר כמו שהייתה אכזבה גם על זמן הגאולה. וכן גם אליהו הנביא ניסתר ולא ניתן לדעת עליו רק בזמן הגאולה.
טל אורות
כשהרב קניבסקי נשאל על משיח בן יוסף ומשיח בן דוד, הוא ענה שאנחנו מחכים למשיח בן דוד (משמע שלא מחכים למשיח בן יוסף). כך משמע גם מדבריו של הרב יוסף שני שאמר שמשיח בן דוד קרוב מאוד ולא הזכיר את משיח בן יוסף.
yosibs
אי אפשר להוציא בבירוו סוד משיח בן דוד או בן יוסף מאף אחד שיהיה גדול כמה שיהיה . כי זה סוד שרק ה' בלבד יודע ולא מסר לאף אחד אפילו מי שידע לא הורשה לגלות. אז חבל להוריד חלילה מערכם של גדולי ישראל ולהוציא בשמם דברים לא ברורים שאם יתגלו כלא אמינים חלילה ירד מערכם וירשם לחובתינו חלילה פגיעה בכבודם.בואו נחכה בסבלנות, מידה שאולי בגלל זה צריך לתקן בעזרת ה'. כי זה קרוב מתמיד בעזרת ה' ובישועתו.
טל אורות
צריך להבדיל בין הזמן המדויק של הגאולה, שאת זה רק ה' יודע ולא גילה לאף אחד ואפילו לא למלאכים ולצדיקים וכדו', לבין דברים אחרים על הגאולה
טל אורות
לרב קניבסקי יש רוח הקודש וגילוי אליהו
yosibs
אין נביא בעירו.
טל אורות
אחים יקרים, בשורות טובות לגבי רעידות האדמה-לא יהיה שום דבר הרסני ב"ה. יהיה קצת באיזור ירושלים ואילת כדי לעורר לתשובה.
amiliy120
ערב טוב פנטסטיקו /טל אורות היקר שמעת את הבשורה הטובה הזו מהרב ניר בשיעור האחרון? כדאי תמיד לציין מהיכן הבשורות או מה שאנו שומעים ממי הם.
yosibs
אין נביא בארץ.
batdavid
מתסכל הפורום הזה. גריןרז כן הרב קוק הוא הכהן הגדול
greenraz
ווואאווו... מחילה, איך את יודעת, כמו שאמילי אמרה, מה/מי המקור לקבוע זאת? לא שמערערים כאן על זה.... קטונתי מלהבין או לערער
greenraz
יש חדש מן הצדיק? בשורות טובות מאימו? שהשם ירפאה במהירות אכי"ר
amiliy120
ערב טוב גרין רז היקר..
greenraz
אהלן, לונג טיים נו ספייק, נורא חסר הצ'ט, מתי יעלו? מקווה מאוד שבקרוב, איפה ספיריט כשצריך אותו לכל ה"רוח"....wink
amiliy120
כן חסר הצ'אט שלנו..אבל חשבתי על זה שזה קרה דווקא בתשעת הימים האלה כמו שהבית נחרב בימים אלה כך גם הצ'אט כביכול חרב כאילו להזדהות עם התקופה..אבל צריך להעריך גם את המקום הזה שלמרות שהוא לא מפצה ממש על הקודם אבל יותר טוב מכלום..מה שהבנתי שכרגע לא ניתן לדעת מתי יתוקן הצ'אט..נקווה שזה יהיה במהרה בעז"ה.
greenraz
בוודאי, עדיף על כלום, אחרת היה הרבה יותר קשה, היינו מפספסים את כל הידיעות מבת דוד היקרה ואז אנה אנו באים..., מחשבה מעניינית על כך שהצ'ט חרב לנו בימים אלו. בדיוק דיברנו על כך עם אסתר בפוסט האחרון שלנו אם זה בית/כן בית לא בית והופ נפל... כבר התחלתי לחשוב כמו ילדים שזה היה בגללי והעניין שרצית שיפורסם. .ושליוסף הנוגש נמאס....חחח.... אמן שיתוקן מהר, עד מחר
amiliy120
"אין תבונה וחוכמה נגד ה'" מיוחד ל-ט' באב - הרב יוסף בן פורת פה מפיק מרגליות הי"ו.
amiliy120
זמן צפייה של הסרטון הנ"ל הוא 28:09 דק'.
טל אורות
טל אורות=פנטסטיקו. זה בשם הרב ב"א. מהניסיון, אין סתירה עם הצדיק של בת דוד, כי עם הזמן היא מדווחת על המתקות (שמעתי על עוד צדיק שנפטר לא מזמן) ואז הכל אחיד ומצטלב. רק להרגיע את היהודים מכל מיני דיבורים שהרעידות הקטנות הן הקדמה לרעידה הרסנית חלילה. ה' ברוב רחמנותו לא מחפש לפגוע באנשים, אלא שיחזרו בתשובה. זה דבר שכתוב בספרי המוסר והנביאים וכו'.
amiliy120
אתה מתכוון ב"א בן ארצי?
amiliy120
לפנטסטיקו - בעז"ה שיהיה רק טוב.
טל אורות
כן. אמן. שיהפך לששון ושמחה לכל בית ישראל.
amiliy120
פנטסטיקו- מעניין שגם באילת יהיו רעידות שבעבר כבר היו שם ורעידה אחת חזקה 6.2..אילת יושבת על השבר הסורי ולכן זה מובן מבחינה פיזית.. אבל הכל מה' יתברך ולטובה.
Reuven
מה קרה לצ'אט הישן ?
amiliy120
לראובן- הצ'אט הקודם קרס..מקווים שיתוקן במהרה בעז"ה.
מנחם בן עמיאל
שלום לכולם
מנחם בן עמיאל
מתי יבוא משיח, יש למישהו מסר משמיים?
nJ J
אולי תשעה באב
מנחם בן עמיאל
משיח נאו!
nJ J
הוא פה אחי עניין של כמה קטנות
nJ J
רק להגיד נ נח
מנחם בן עמיאל
נ נח נחמ נחמן מאומן!
nJ J
טוב אחי
מנחם בן עמיאל
עם ישראל הסוף פה מממש, משיח בפתח, ואיפה התשובה שלנו? קומו עם ישראל וחזרו בתשובה, וככה נקבבל פני משיח צדקנו אמן
מנחם בן עמיאל
בואו אחי ורעי שובו אל ה' וככה נמתיק את הגזרות!
מנחם בן עמיאל
שמעו אלי בית יעקב אשר נתן ה' לו לעם, הנה בחר ה' בכם לו לעם, מכל ה-70 אומות, ואתם השחת תשחיתון, ונפלתם בירידה התחתונה, שאין אחריה ירידה, אוי לכן, אוי כי נפלתם, נפלה לא תוסיף, קום בתולת ישראל! (עמוס ה, ב - ברכות דsmile, שובו אלי ואשובה אליכם,
מנחם בן עמיאל
הקב"ה בכעס איום ונורא שלא היה מאז דור המבול, הוא לא יסלח למי שהחטיא את הרבים, אלהיהם של ישראל שונא זימה, כי הוא קודש קודש קודש, הוא אש אוכלה, על הכל הקב"ה אפו חוץ מהזנות,
מנחם בן עמיאל
זה מלכות? זה השכינה הקדושה? השכינה עכשיו מתפלשת בעפר.... בוכה בכי תמרורים על בניה ובנותיה כי איננו!!! http://sod1820.co.il/מסר-חלום-מרחל-אימנו-חזק-ביותר-להצלת-עם/אבל היא לא יכולה לעשות כלום חוץ מלבכות, כי אף אחד לא שומע בקולה, כי היא התגלתה לגברת שרה ואמרה לה מה הולך להיות והכל יתקיים מילה במילה אם לא נעשה תשובה מיד.
מנחם בן עמיאל
היום הגדול והנורא מתקרב, אחי ואחיותי שימו לב, למסרים שאתם מקבלים משמיים, יום גדול לפנינו, מלחמת העולם השלישית תפרוץ בקרוב, וכדי לשרוד צריך לעשות תשובה שלמה, האם אתם מבינים?
nJ J
שבוע טוב גאולה בקרוב אמן
nJ J
האמת שהיא אתחילה רק שזה בהיסך הדעת גדול אז לא רואים ממש
yosibs
מנחם הייקר אם הייתה אתה חוזר בתשובה שלמה הייתה ניגאל באופן פרטי קודם לפני הגאולה הכללית. וגם הייתה רואה שהכול לטובה . הייסורים הם הם הגאולה כי הם גואלים אותנו מעוונותינו כדי שנרגיש מאושרים. קודם תהיה נאולה פרטית של כל אחד וזה תלוי רק בוא ולא באחרים ואז יהיה מאושר ויחכה לגאולה הכללית בנעימות ובהיתחזקות לאחר ששב בתשובה והגיע לדבקות בה' יתבר שזה הגאולה האמתית.
yosibs
כל מי שיש לו יסורים וקושי לחכות למשיח . אם הוא רוצה להיגאל מהם חייב לחזור בתשובה תוך לימוד הלכה פסוקה ואז ורפא לו , לא צריך לחכות לאחרים ויכול לעזור להם כדי לעזור יותר טוב לעצמו. אין דרך אחרת להגיע לבריאות , לאושר ולגאולה.
amiliy120
צום קל ומועיל לכל עם ישראל היקרים! יהי רצון שזה יהיה הצום האחרון לעם ישראל ונראה כולנו בעינה פקיחה משיח בן דוד אמן.
yosibs
צריך להוסיף שיהי רצון שה' יכניס בלבנו לחזור בתשובה שלמה וכך ורק כך נזכה כל אחד לגאולה פרטית ואחר כך הגאולה הכללית וזה המשמעות של לראות פני משיח צדקנו כי כל המטרה שלו זה להחזיר אותנו לאבינו שבמיים בעזרת ה'.
amiliy120
בעז"ה יוסף היקר.
yosibs
שבוע טוב ומועד טוב בעזרת ה'. לדעתי מי שחזר בתשובה שלמה. אין לו את הלהיטות לחכות למשיח כי הוא יודע שהוא ביד ה' אז לא צריך כביכול לדאוג . וזה דרך גם לדעת אם האדם חזר בתשובה כי אם ה' איתו ויודע שה' הוא כול יכול ויכול לסמוך עליו אז מה הוא צריך משיח. כי הוא סומך על ה' במאה אחוז שכול מה שעושה זה לטובה וגם ההיתמהמהות היא לטובה אז אפילו צריך לשמוח לפעמים על האיחור. אם האדם יתקרב לה' אז יזכה לאושר עילאי יותר מכול דבר אחר בעולם וזה בידנו אז בהצלחה ובעזרת ה'.
yosibs
אי לימוד וקיום התורה מוריד את האמונה כך שמה שקורה לנו מאשימים אחרים ואפילו הכי קרובים ורק לא את עצמנו ובגלל מעשינו. ובמקום לפשפש במעשינו האשמנו אחרים .
yosibs
וכך נוצרה שינאת חינם . ואם רוצים להגיע לאהבת חינם חייבים לחזור לתורה והמצוות לשמה ולהגביר את האמונה כך שנדע שהכול בגלל מעשינו ולטובתינו. אז שנזכה בעזרת ה'.
מנחם בן עמיאל
רבי יונתן אייבשיץ (בספרו יערות דבש) כותב - שהשנאת חנם היתה זה שלא הוכיחו זה את זה
מנחם בן עמיאל
צריך משיח דחוף!!!
yosibs
המקום היחידי שאתה יכול למצוא את המשיח זה רק בתורה, כי הוא קדוש והתורה קדושה. כי בחוץ מלא טומאה.
yosibs
אם מבינים את זה אז אתה צעד אחד בתוך אוירת המשיח.
מנחם בן עמיאל
הגאולה הגיע, רק צריך לפתוח את הלב לאבא שבשמים
m5778
⛔היום!!!! היום!!!! היום!!!!⛔ בשעה 12:46 בדיוק בחצות היום, כל עם ישראל מתאחד ומבקש *'משיח עכשיו'* כולנו יחד קורעים שערי שמיים!! *"אבא שבשמיים! אמור לצרותינו די! שלח לנו משיח בן דוד שיגאלנו! ובנה בית מקדשך! אם לא למענינו למענך! ופרוס סוכת שלום עלינו ועל כל עמך ישראל! אמן!"* כל המחלות יעברו, בתי חולים יתרוקנו! לא יהיו בעיות פרנסה! לא יהיו בעיות זיווגים! לא יהיה רוע ופשע בעולם! לא יהיה קנאה שנאה ותחרות! כל מה שהיום אתם מתפללים ומתחננים, שיבוא משיח הכל יפתר! הקב"ה מקבל כל אחד לפי דרגתו ביהדות!!! וכולם בעז"ה יזכו למשיח צדקנו!!! חייבים גאולה!!!!!! *שימו שעון מעורר ל12:46 וכולנו יחד קורעים את השמיים!!!* תעבירו הלאה כמה שיותר!!
מנחם בן עמיאל
משיח נאו! כולם צריכים לצעוק "אבא תביא משיח!!!"
yosibs
בגאולת מצריים עם ישראל צעק בכול הכוח ואז ה' שמע וגאל אותם וזאת בגלל שעדיין לא קיבלו תורה . אבל היום ה' אומר במקום לצעוק אלי כל אחד יפתח ספר הלכות וילמד ושם הוא ימצא את הגאולה לא בצעקות. וזה הרבה יותר קל ומצוי. וה' מחכה לנו שנעשה זאת ואין שום טעם בצעקות היום אם לא רוצים לקבל את התורה. כי רק בה יש את החיים לעולם הזה ולעולם הבא ולא נקבל כלום בחינם.
מנחם בן עמיאל
הן גאלתי אתכם אחרית כראשית - צריכים לצעוק גם עכשיו למשיח
yosibs
היום אפשר ללמוד הלכות אבלות שבדרך כלל לא יוצא לנו ללמוד. ויחשב לימוד תורה . ואף חייבים ללמוד בכל זמן.
yosibs
צעקות היום לא יעזרו מה הבעיה במקום לצעוק ללמוד הלכה. זה יעשה רושם הרבה יותר גדול מהצעקות שכבר ה' אמר שסגר כול השערים של התפילה והצעקות כי יש תורה והיא בוקעת את השמיים ובמיוחד את ליבנו בעזרת ה'.
מנחם בן עמיאל
אבל צריכים לצעוק לה' שיביא משיח - להראות שכואב לנו שרוצים משיח
yosibs
אבל אתה לא יכול לצעוק ולאמר לה' שישלח גאולה בגלל שכואב לך אבל מסרב ללמוד את הלכותיו כדי לקיים רצונו. עדיף קיום רצונו לפי ההלכה מכול התפילות, הצעקות ואפילו עדיף מבית המיקדש ומשיח וכל הקורבנות. את הכל ה' אמר לנביאים כולם.
מנחם בן עמיאל
אפשר גם וגם,
yosibs
התורה שלומדים לשמה ולקיומה היא המרפא לחולי נפש וגם לחולי גוף ולכול המחלות והבעיות. אין פתרון אחר כדאי שתשלים עם זה כך כתוב במשלי. יקרה היא מפנינים ורפואה היא לכול שיקויך.
מנחם בן עמיאל
זה לא סותר את זה שמחויבים אנו לצעוק לה' בתשובה שיביא לנו משיח
yosibs
לא צריך גם וגם כי התורה יש בה כוח לכול והיא לא צריכה סיוע. למה להוסיף סתם דברים. אמרנו כבר במצריים זה עזר וגם לא לגמרי כלומר לגאולה שלמה . אבל היום יש בכוח לימוד התורה וקיומה להביא לגאולה שלמה וזה מטרת המשיח בעצם. ה' יעזור להכניס בלבנו את הדברים כדי להביא את הגאולה בעזרת ה'.
yosibs
זה מאוד סותר כי עמך סובר שמספיק לצעוק בלי לעשות כלום והם מושפעים מהאנשים שאומרים רק לצעוק למשיח. ואז משיח מתעקב בגלל זה.
מנחם בן עמיאל
אבל צריך קשר עם ה' וצריך לצעוק משיח
yosibs
הקשר היחיד עם ה' זה רק דרך התורה וההלכה בלבד. ומי שאומר לך אחרת הוא טועה ומטעה. הגיע זמן לצאת ממחשבות הגלות שכול מטרתם זה העצמת הגלות ומניעת בוא המשיח. אין שום סגולה או תיקון מחוץ לתורתינו הקדושה וקיומה. וזה הקשר היחיד שניתן לבנות אל בורא העולם , והים ברוך ה' יש ספרי הלכה ומוסר ותורה אפילו בסוד , אז מה הבעיה.
מנחם בן עמיאל
התפלה זה השער לבוא לה' יתברך - רבי נחמן מברסלב - צריך קשר עם ה' לדבר איתו, וזה התפלה, כמו קשר בין בני זוג, זה משהו פנימי ועמוק
yosibs
אני קראתי את מה שכתב ר' נחמן זצ"ל שלפני שניגשים לה' יתברך קודם כל ללמוד הלכה ותורה הרבה ואז ניתן להתיחד עם ה' כמובן ללא ביטול תורה . והיום לצערי מביאים בשם הרבנים הקדושים כל מני סגולות שיצאו מהקשרםומעוותים את תורתו. וזה דברים שעוברים מאחד לשני וכול אחד מעביר את הדברים לפי מה שנוח לו לעשות. . תודה לך שאתה מחדד את הדברים אני מקווה שאתה לא כועס עלי ומרשה לי להשיב לך.
yosibs
אנשים לא מבינים מה זה תפילה,בגלל הגלות, תפילה שהיא לא כמו תפילת שמונה עשרה היא לא תפילה. והיא גם לא ניקראת בקשה אלא תפילה. והיא צריכה לכלות הכרה בגדלות ה' , באבות. וכן חזרה בתשובה וקבלת עול מלכות שמיים עם התחייבות לקיים מצוותיו וכו'. זאת נקראת תפילה כי זאת לא בקשה.
מנחם בן עמיאל
לא משנה עוד 3 דקות כולנו מתאחדים וצועקים לה' "אבא החזירנו בתשובה - וגלה משיח צדקך"|
yosibs
חבל שאתה כל הזמן מתאכזב וכול אלה שקוראים אותך מתאכזבים כי זה לא הדרך שה' ציווה בתורתו ע"י נביאיו וכול חכמי ישראל האמתיים. חבל. אבל בעזרת ה' עוד יצא אור התורה בעזרת ה' ע"י משיח צדקנו בעזרת ה'.
מנחם בן עמיאל
משיח נאו! אבא תשלח משיח, תגאל אותנו!
yosibs
המשיח שומע אותך ודאי כי לשם כך נשלח ואמר ודאי לך אתה רוצה אותי תתחיל ללמוד הלכה ולקיימה רק כך תגיע אלי. כך וודאי אומר המשיח לפי כל הספרים.
מנחם בן עמיאל
אני לומד הלכה
yosibs
אם אתה משתדל ללמוד הלכה פסוקה קדי לקיימה. ולומד ברצינות לזכור בעל פה ולא לימוד שטחי אז אשריך וכבר יש לך צעד לקראת משיח. ולכן אתה צריך לעודד אחרים ולפרסם זאת בוקר וערב כך יהיו לך זכויות יותר וכך באמת תזכה לקרב את הגאולה במהרה בימינו בעזרת ה'. תודה צדיק שהבנתה אותי ברוך ה'.
yosibs
תדע שלפני שלומדים תורה לעומק צריך יראת שמיים ויראת שמיים מקבלים ע"י לימוד הלכה פסוקה וקיומה. כי אם אין יראה אז אין תורה.
מנחם בן עמיאל
על ידי לימוד מוסר זוכים ליראת שמים
yosibs
מוסר צדיק זה חלק מהלכה. כי המוסר תמיד צריך להיתלוות להלכה כי אם יש לך יראה מתוך מוסר ללא הלכה אז איך תדע מה לקיים מצוותיו ולא יעזור שום מוסר אם האדם עושה עבירות כי הו לא יודע. וזה גם נחשב למזיד . כי שיגגת לימוד עולה מזיד לעבירות שהאדם עושה בגלל שהוא לא יודע.
yosibs
סליחה שאני אומר לך . יראת שמיים ללא הלכה זה בדיוק כמו היראה שיש לשאר הגויים שמגיעים לעבירות הכי חמורות בשם ה' כביכול כי לא למדו מה מותר ומה אסור אלא רק שטפו להם את המוח וגם נוח להם כך להשיג דברים בכוח הזרוע בשם ה' כביכול כדי לרמות את עמי הארץ שאין להם דעת בגלל חוסר לימוד הלכה. לכול גוי יש הלכה מהתורה ואנו היהודים הצתוונו להעביר אליהם בתנאי שאנו גם יודעים הלכה אם לא אז אנחנו ממש כמוהם.
מנחם בן עמיאל
אוי לי על גלותם של ישראל, אבא גלה משיח צדקנו מהרה אנא למען שמך
yosibs
חבל שאתה מתאכזב כל פעם. אמרתי לך שאם אתה רוצה להרגיש את המשיח אתה חייב ללמוד הלכה פסוקה ולהעביר הלאה. ה' שבע תפילות הוא רוצה מעשים. אם רק נתפלל כל הזמן בלי מעשים זה לא ילך. לפחות תודה בזה. לכולם כואב כדי שמשיח יתגלה אבל צריך לעשות.
yosibs
דרך אגב אני בטוח שאתה לא לומד הלכה פסוקה ברצינות כדי לדעת בעל פה. כי אחרת הייתה מרגיש אחרת.
מנחם בן עמיאל
וזו זעקת השכינה: 'אשר זה כמה שנים נפלה עטרת ראשי ואין מנחם לי, ואני מושלכת בעפר חובקת אשפתות, ואילו הייתם משערים אחד מאלף אלפי אלפים ורוב רבי רבבות מהצער אשר אני שרויה בו – לא היתה נכנסת שמחה בלבכם, ולא שחוק בפיכם, בזוכרכם כי בסיבתכם אני מושלכת בעפר.' (של"ה הקדוש, מפי השכינה מהבית יוסף יזע"א)
yosibs
ישכינה אין צער על עצמה אלא על כך שיהודים לא יודעים הלכה ועושים עבירות וזה היה בגזירת עליון. וזה כל הצער של השכינה שהיא גזרה וסובלת מכך שהגזירה מתקיימת בנו. צריך לדעת אם עם ישראל יפנימו שצריך ללמוד הלבה בעל פה כדי לקיים אז נדע שהתחיל אורו של משיח לזרוח בעזרת ה'. אז כדאי שאתה תתחיל ראשון אם באמת כואב לך. כי סתם לצעוק לא יעזור כלום.
yosibs
החורבן ניגרם כתוצאה מהעוונות וממעשינו הרעים. לכן אפשר להביא את הגאולה רק ע"י מצוות ומעשים טובים לפי ההלכה. אין אמת אחרת וכל צעקה צריך להיות מלווה בלימוד הלכה ומהבטחה לקיים מצוות ה' .
מנחם בן עמיאל
ברור
yosibs
תודה ברוך ה'. לפעמים גם דברים ברורים צריך להגיד בראש גלי ולא להיתפס לכול מיני מסתיקות ואמונות שלא מובילים ללימוד הלכה.
מנחם בן עמיאל
לכן עם ישראל עם קדוש ראו והבינו כי גאולת ישראל פה ממש, רק צריך לפתוח את הלב לאבא שבשמים, ולזעוק אליו להביא משיח, כולנו לעשות תשובה, כולנו לגאולה, לאתלר לתשובה לאלתר לגאולה, עם ישראל עם קדוש תבינו שזה הסוף, מספיק עם חוסר הצניעות הזועק בכל הרחובות, מספיק עם הפאות הנוכריות והחצאיות הקצרות, עם ישראל אתם עם סגולה של הקב"ה, איך נפלתם? אוי אוי אוי, אני בוכה על עם ישראל, איך אפשר ליפול לשטות כזאת? בואו נעשה תשובה כולנו חרדים דתיים חילונים, וכך יבוא משיח צדקנו עוד היום אמן סלה!
yosibs
אגיד לך משהו מבהיל . כל מי שבעם ישראל שם דגש על עומק התורה וסודה ולא שם דגש על לימוד הלכה פסוקה שיהיה הוא בעצמו צדיק ככול שיהיה ה' גוזר לקחתו מהעולם כי את עצמו הציל אולי אבל לא העביר הלכה פסוקה כדי שגם עם ישראל הפשוטים יכולים לזכות.
מנחם בן עמיאל
אוי עם ישראל עם קדוש! בואו נעשה תשובה כולנו, במיוחד בעיניני הצניעות והקדושה! אוי עד מתי לפריצות הזאת? איפה הבושה של היהודי? אבדנו כולנו אבדנו, אוי אוי אוי אני זועק ומתחנן אליכם בנות ישראל - שובו נא אל הצניעות! כי רק זה יכול להציל ולשמור עלינו! אוי אוי אוי עד מתי? הגיע הזמן לומר "לא!", לומר "עד כאן ולא יותר!" תרחמו על עצמכם בנות ישראל, כי הדין הקשה והשבר הנורא עוד בדרך, תסתכלו בנבואות, הכל הולך להתקיים במדויק אחד לאחד, אוי אוי אוי, בואו נתעורר ונעשה תשובה לה' אלקינו כי ירבה לסלוח, אוי אוי אוי, שובו מדרכיכם הרעים ולמה תמותו בית ישראל? אנא תלבשו מטפחות צנועות, וחצאיות ארוכות לפחות עד לקרסול, ושרוולים ארוכים (עד כף היד), ובגדים רחבים - וככה תמנעו את השואה הבא, וכמו שצעק מרן הרב שך זיע"א שאם לא נעשה תשובה - תבוא שואה נוראה, ומי שלא מאמין בזה - הוא כופר בעיקר, עד כאן דבריו
yosibs
איך יעשו תשובה אם לא יודעים הלכה. צריך שכול גדולי ישראל יתאחדו ויכתבו הלכות פסוקות ויחיבו תחילה את הלוןמרים תורה לשנן ואחר כך לעם ישראל . זה הסדר הנכון שצריך להיות וכך אני מאמין שבאמת יהיה . הכול תלוי בגדולים ולא בעם הפשוט.
yosibs
צריך שיצא לחץ מאת העם לכיוון גדולי ישראל לעשות כנ"ל. ורק כך אפשר אני חושב להגיע לגאולה בעזרת ה'.
yosibs
בוא ידידי נצא מפה בקריאה נרגשת לכול עם ישראל שגדולי התורה יתאחדו ויכתבו הלכה פסוקה לכולם ויזניחו את האגודות אגודות ויתאחדו כי העם רוצה גאולה. והדבר תלוי בהם ולא בעם לעשות ראש אחד. אם בארזים אחזה אש התורה והאחדות אז גם באיזובי הקיר בעזרת ה' .
baruc
המשיח נולד heart
מנחם בן עמיאל
מתי יבוא משיח?
baruc
שתתחילו לרקוד ולשמוח
מנחם בן עמיאל
אבל צריך להתאבל ולבכות על החורבן
מנחם בן עמיאל
למה צמנו ולא ראית, עינינו נפשנו ולא תדע; ישעיה נח
מנחם בן עמיאל
אוי אבא אנא תגלה משיח צדקנו אין כח כבר!!!
מנחם בן עמיאל
אוי טאטע! הנה שולח מלאכי ופנה הדרך לפני ופתאום להיכלו האדון אשר אתם מבקשים
מנחם בן עמיאל
הגיע עת הגאולה, משיח כבר פה, מחכה לגאול את עם ישראל, בואו נשוב בתשובה אל ה', וכך נמתיק את הגזרות הקשות שלא יבואו!
מנחם בן עמיאל
ם ישראל בואו נעשה תשובה לכבוד ה' יתברך מלך העולם, לכו ונשוב אל ה', אוי עם ישראל חבל על כל הדברים הקשים שנעבור אם לא נעשה תשובה! עכשיו זה הזמן לעשות תשובה, לפני הסוף, לפני יום הדין הקשה והנורא
מנחם בן עמיאל
עם ישראל תתחילו לחזור בתשובה הגיע הסוף, משיח בפתח, ורק הקדושים ינצלו, אז תתחילו לעשות תשובה, אוי אין זמן בכלל, אנא תתלבשו בצניעות אמיתית וכך נביא משיח צדקנו ברחמים,
מנחם בן עמיאל
הגאולה כבר פה ורק הפריצות מעכב את גילוי משיח
מנחם בן עמיאל
עכשיו זה יהיה הסוף יפלו כאן טילים כמו גשם ומשיח מתגלה מיד, עכשיו יהיה כאן בירור, מי לה' אלי? כולנו לעשות תשובה ונזכה למשיח צדקנו
מנחם בן עמיאל
בנות ישראל היקרות והקדושות הידעתן שצריך לפי ההלכה ללבוש חצאית רחבה וארוכה לפחות עד הקרסול? וגרביים שלא בצבע העור?
amiliy120
ערב טוב מנחם בן עמיאל/מיכאל הראל היקר! - אומנם דבריך חשובים מאוד אך האתר הזה אינו אתר לחזרה בתשובה,ולכן המעט בבקשה בקו הכתיבה הזה.תודה.
yosibs
את צודקת אסור לדבר על חזרה בתשובה באתר.כבר אמרו את זה בעבר. אסור להאמין בזה. אפשר לדבר על הכול פרט לזה כי זה לא שייך לגאולה. מי שרוצה לחזור יחזור אסור להשפיע על אחרים כי אין צורך בחזרה בתשובה.
yosibs
מנחם מה שאתה רוצה לכתובתכתוב פעם אחד את הכול ותכתוב בפורום ואז אולי תצליח הדרך שלך לכתיבה פה היא מפריעה ואדרבה דוחה את החוזרים בתשובה . אתה לא יכול לבוא עם פטיש 5 קילו ולנסות לתקן אדם שהאפשרות להחזיר בתשובה זה ע"י טיפטוף איתי. וגם תתחשב יש אחרים שרוצים לכתו ולא רק אתה. וזה בדרכי התשובה.
amiliy120
ליוסף בן שמחון - אני כתבתי זאת מכיוון שזה הקו של האתר וזה מה שההנהלה דורשת..זה לא האתר הפרטי שלנו..תשובה לא שייכת לגאולה??..אין צורך להשפיע על אחרים כי אין צורך בתשובה??..ברור שהיית ציני בדבריך עד ללעג וחבל..הרי ידוע וברור לכל אדם שמקיים מצוות שאין אפשרות להיגאל ללא חזרה בתשובה ומי שחושב שיגאל וגם ללא שיחזור בתשובה טועה מאוד ואת זה אתה יודע..רק שצריך לזכור שלא פה המקום להחזיר אנשים בתשובה..וגם אם עושים זאת מידי פעם סגנון של הפחדה לא עובד היום על אנשים ולא משפיע עליהם..להפף..וכבר הוא נחסם כמה וכמה פעמים בגלל סגנון כתיבתו.
yosibs
הכוונה שלי הייתה להעיר לך שהניסוח שלך לא היה טוב. ואני הערתי כדי שתדגישי את מה שכתבת עכשיו ושלא יחשבו אחרים אחרת. אז אשרייך שניסחת יפה והכול בא על מקומו בשלום.
amiliy120
ראשית כתבתי למנחם שאומנם דבריו חשובים מאוד אז למה הניסוח לא היה טוב?..אני מאמינה שמי שקרא את מה שכתבתי לו הבין שאומנם דבריו חשובים ורק לא במקום הנכון..לטובת כולנו כדאי שתאמר בצורה ישירה את מה שהרגשת לגבי הניסוח שלי שלא היה מוצלח כדי שנבין ואולי נתקן וללא ציניות שיכולה לגרום לסתם אי הבנה וזה כלפי כולם..
yosibs
משהו מענין, הרב ברוך שליטא אמר באחת ההרצאות שלו שהאילה כאשר מתקשה ללדת בא נחש ומקיש אותה ואז היא יולדת ואז אמר שכתוב שכאשר נהיה לפני לידת המשיח יבוא הנחש ויקיש וכך תיווצר האפשרות ללידת המשיח. חשבתי על זה שכדי שהמשיח יתגלה צריך הקשת נחש. ומי אם לא שההקשה הכי כואבת שלו זה החדרת האינטרנט בעולם ובעם ישראל שדרכו יוצא כל הזבל של העולם וכול האיסורים ממש שער הנון. ולמה צריך את ההקשה כיוון שהגאולה כנראה תיתאפשר ביתר מהירות וביתר קלות רק דרך אמצעי התקשורת והאינטרנט. הודעות לימוד תורה והעברת שידורים מהמשיח לכול העולם. אמנם עקיצה זאת היא מסוכנת אבל מי שדבק בתורה יכול לנצל זאת אדרבה להיתעלות ולדבקות בתפקידנו בעולם להחזיר את העולם כמו לפני חטא אדם הראשון.
yosibs
זה מסממני התמהמהות בואו של המשיח. זה לא יפסק עד אשר יבוא. כי היצר שעדיין לא נשחט מסבך כל דבר שנראה פשוט וטוב. החכמה זה לא לכעוס ולא לשנוא כי זה מהיצר ולא מאיתנו עם ישראל קדושים.
yosibs
הניסוח שהאתר הזה אינו אתר של תשובה לא מצא חן ביני. כי אז פסלת כל מי שמדבר באתר על תשובה. כך בכול אופן הבנתי ואיתך הסליחה אם לא הגבתי נכון לפי דברייך.
amiliy120
זה בסדרsmile..העיקר שהבנת אותי ואני הבנתי אותך..והכל בא על מקומו בשלום בעז"ה.
yosibs
השינאת חינם מוסברת בכך שאפילו ויש מחלוקת בננו לא לשנוא כי מי שגרם לאי הבנה בננו זה לא אנחנו כי אם היצר לכן השינאה אחד את השני היא חינם כי אנחנו לא אשמים. אפשר להעיר , לכול אנשי הצאט אך לא שנוא אלה לאהוב וכך מרחיקים את היצר והכול מסתדר יפה בנינו.
yosibs
אמילי מה דעתך על מה שכתבתי על הקשת הנחש?
amiliy120
הרעיון הוא נחמד ויתכן שהוא גם הגיוני להיום..אבל אם תחשוב שהאיילה מקיש אותה נחש זה אומר שזה אוייב פיזי שפוגע באיילה בצורה פיזית ולכן אני [ראיתי את הרעיון הזה] הבנתי שההקשה של האיילה/עם ישראל לפני הלידה/הגאולה תהיה ע"י אויב [מדינה עוינת] פיזיי שיתקוף אותנו בזמן הקרוב לגאולה ורואים את זה בשטח כל יום..לא חסרים אויבים לעם ישראל בעוונותינו הרבים.
yosibs
האויב בארץ פוגע אחרי שהאויב הנחש פוגע בעולם העליון. גם הניצחון על הואיב קורה לאחר הניצחון על היצר בעולם העליון הרוחני. מצוות והתגברות על עבירות. פגיעת הנחש זה רוחני ולא גשמי.
yosibs
גוג ומגוג בנוי מהפקט הרוחני שהוא מצד היצר ואם הוא גובר מבחינה רוחנית אז שולח גוג ומגוג למטה להעניש. ומידת פגיעת הגוג ומגוג שלמטה תלוי במידת פגיעת היצר- הנחש- הגוג ומגוג העליון ברוחניות שלנו.
amiliy120
נכון שהנחש רוחני..אבל מה יפגע ויפחיד את עם ישראל כדי להביא אותו למצב שיחזור בתשובה ויגאל? כמו שהאיילה יולדת רק אחרי שמקיש אותה הנחש כך עם ישראל יזכה לגאולה רק אחרי שיובא למצב שיחזור בתשובה והיא תזכה אותו לגאולה שהיא משל ללידה של האילה..ולדעתי רק פחד גדול נורא יעשה את העבודה הזו..איך וע"י מה זה יקרה? רק ה' יודע באמת.
yosibs
אבל מוזכר נחש שמקיש . ונחש מסמל יצר הרע. את יודעת שיש שבטים באפריקה שכדי להינצל מהסם של הנחש היו נותנים מעט מעט לילדים שלהם עד שהיו גודלים מחוסנים. לכן זה מלמד אותנ רק מי שמלמומד בהקשת הנחש -היצר ונשמר בו מעט מעט יכול לעמוד בהקשה האחרונה לפני משיח כיוון שכנראה היא תהיה מסוכנת ביותר. לכן אמו מי יעמוד בחיבלי משיח רק אלה שלמדו תורה ועסו חסד כדי שלאט לאט למדו איך לעמוד לפני בוא יום הגדול והנורא.
yosibs
קשה לכתוב כאשר האתיות לא קהות מספיק. ביחוד שעשיתי לפני שלושה שבועות ניתוח לקטרט בעין השניה. אבל ברוך ה' הכול טוב. וכך טיהרו את כל מה שראינו לא טוב ברוך ה'.
amiliy120
יוסף היקר בריאות איתנה בכל בעז"ה.
yosibs
וכן למור
hoop
אנונימי -1593
אנונימי -2585
אנונימי -3021
אנונימי -3177
אנונימי -3937
אנונימי -412
אנונימי -4249
אנונימי -4251
אנונימי -4253
אנונימי -4255
אנונימי -4256
טל אורות
מנחם בן עמיאל
Total users: 14

הרשם לרשימת התפוצה

מעבר לסרגל הכלים
  
פועל

כניסה או רישום בבקשה