בנימין נתניהו הוא כצפוי ראש ממשלת ישראל האחרון לפני המשיח – רמזים על הקמת הממשלה – החסיד שצפה מראש את תוצאות הבחירות ועליית נתניהו -פוסט מתעדכן-

נכתב על ידי מערכת כי לה' המלוכה ב-. פורסם ב-תיעוד אירועים
עדכון אחרון ב-2015-03-24.

עודכן 24.3.2015 החסיד שצפה מראש את תוצאות הבחירות ועליית נתניהו – מדבר לראשונה  
זה הפך אצלו לנוהג קבוע לפני 16 שנים.הרב מאיר הכהן טורנהיים, חסיד חב”ד המתגורר בלוד החליט לנסות “לנבאות” לפני כל מערכת בחירות את תוצאותיהן.
ומה עושה יהודי כשהוא רוצה לדעת מה יהיה? מחפש צפנים בתורה.
בשלב זה יהיו מכם שיגחכו אבל היתרון אצל טורנהיים שהוא אומר לפני הבחירות מה יהיו התוצאות, גם אם נראה שהוא הולך עם ראש בקיר כמו בבחירות 2015, למשל.
אז איך זה עובד? הרב מאיר הכהן טורנהיים פותח את החומש בפרשה שאמורה להיקרא בשבת שלאחר הבחירות ומחפש בפרשה של יום הבחירות מי יהיה הגורל. “בפרשה של יום הבחירות”, למי מכם שלא יודע הוא החלק מהפרשה ששייך ליום הבחירות. כלומר, אם הבחירות יהיו ביום שלישי, הוא יחפש את הפתרון בקטע שבין ‘שלישי’ ל’רביעי’. הפתרון נמצא בדילוגי אותיות בתוך הקטע הספציפי. לא מדובר על רמזים או גימטריות אלא על משפט שלם וברור, אך הוא “מעורבב” בתוך הפרשה וצריך לתור אחריו ולמצוא אותו. המיוחד שבשיטה הזו היא המצאות המפשט בפסוק אחד בלבד! ולא בכמה פסוקים סמוכים.
מעיון בקטע שבין ‘שלישי’ ל’רביעי’ בפרשת ויקרא הוא מצא 2 רמזים לבחירתו המחודשת של נתניהו, כפי שתראו כאן. בחומש ויקרא, פרק ב’ פסוק י’ ניתן למצוא, בדילוגי אותיות קדימה ואחורה, את המילים “בנימין נתניהו הוא יהיה ראש הממשלה”. ובאותו פרק פסוק י”ג ניתן למצוא, בדילוגי אותיות קדימה ואחורה, את המילים ”בנימין נתניהו בראש”.
עליית נתניהו


כזכור נצחון בנימין צפוי.. וכמו שהרבי מלובביץ אמר לנתניהו

אתה תהיה המנהיג האחרון שיעביר את השרביט למשיח

לחץ כאן לקריאת המקור

13165_939854932714351_5702582940255571289_n

בשום מקום לא צפו שנתניהו יקבל 30 מנדטים… יום כיפור לסוקרים, עיתונאים, ולשונאי ‘דעת הקהל’ החופשית דמוקרטית של אזרחי המדינה. קראו לזה “משהו מיסטי” אבל האמת היא שאלוקים מתכנן הכל  כי מלכותו בכל משלה. אלוקים מחליט איזה פתקים יכניסו למעטפות. ו\או מה יראו בתוצאה הסופית ללא קשר להצבעה

ושוב הגימטריה מנצחת… נחזור על מה שפרסמנו בעבר

  • בנימין יבחר ראש ממשלת ישראל האחרון = ס”ה 2504

מתי זה יקרה שיבחר ראש ממשלת ישראל האחרון? מה הסיכוי שנכתוב את השנה שלנו במספרים 5775 ונקבל תוצאה זהה

  • חמשת אלפים שבע מאות שבעים וחמש = ס”ה 2504

הגיוני ??

עוד על המספר

  • 2504 מלחמת העולם השלישית התשע”ה
  • 2504 אזהרה סכנה מרחפת על ישראל בהתשעה
  • 2504 והיה ביום ההוא ביום בוא גוג על אדמת ישראל נאם אדני יהוה תעלה חמתי באפי
  • הגימטריות מאת: עמירם טובי

כמו שראינו בסרט אובמה נחש 4  מלחמתו של אובמה בישראל ובבנימין נתניהו זה חלק מתהליך הגאולה. והשיא הולך להיות בקיץ הקרוב כמו שראינו בסרט תשע”ה עת צרה – ונראה יותר מידע בסרט אובמה נחש 5 בקרוב – ניתן לראות עוד המון מידע על מלחמת אובמה-ישראל בספר ביאת המשיח בעמודים 46-51 לינק לספר  עוד מידע על זמן המשיח ובית מקדש בסרטון “המקדש בצפונות התורה”

מלכות ה’ מושלת – מי שקובע כאן זה רק אלוקים! ראו את הרמז שוב פעם רואים את הקואלציה הצפויה בעלת 67 מושבים בשנת 67 למדינה – כשאומות העולם יבואו כי אנו לא חוזרים לגבולות 67 והכל קשור לגאולה שתהיה ב 776 = תשע”ו בן דויד = 76 – 76 כפול 76 = 5776 הפזאל מתחבר!  
עוד רמזים
  • Tomer Tara ממה שהבנתי, זו תהיה הפעם הראשונה מהקמתה של המדינה שתהיה ממשלת ימין נטו ללא מפלגות שמאל או מרכז, נטו ימין!
  • גם המפלגות החרדיות קיבלו מספר מנדטים 6-7 ש”ס 7 יהדות התורה 6

תגיות

חלון הצאט
צאט זה יפתח בימים של אירועים בטחונים ובימים של עומס בצאט הכללי