הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
הגר"ח קנייבסקי: "עד החגים יבוא המשיח"

הגר"ח קנייבסקי: "עד החגים יבוא המשיח"

את הדברים אמר מרן שר התורה לנציגי 'יד שרה' שהציגו בפניו את לחצני המצוקה שיותקנו בקרוב בבתי כנסת ובמקוואות

רגעים מרגשים בביתו של שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א אשר אירח בביתו את מנכ"ל יד שרה, הרב משה כהן, ומנהל מוקד המצוקה ותכנית אישפוז בית, הרב נחום גיטמן, שקיבלו את ברכתו.

במוקד הביקור עמדה היוזמה להתקנת לחצן מצוקה בבתי כנסת ובמקוואות. מדובר ביוזמה חדשה מבית 'יד שרה' שנולדה על רקע ההירדרות במצב הביטחוני.

במהלך הפגישה הוצג הלחצן ואופן פעילות מוקד המצוקה של 'יד שרה' בפני הגר"ח קנייבסקי שליט"א. תגובתו של הגר"ח היתה "עד החגים יבוא משיח ולא תצטרכו להתקין יותר לחצני מצוקה". בנוסף הרב בירך בברכת הצלחה את פעילות המוקד.

יצוין, כי הפעילות של מוקד המצוקה היא לפי פסקיו של הגרי"ש אלישיב זצ"ל ובמקרה של חיוג למוקד המצוקה עולים מיד כל פרטי המנוי על מסך במוקד הממוקם בבית 'יד שרה' – וצוות מיומן ומסור מזעיק את כל שירותי ההצלה על פי נסיבות הקריאה.

מנכ"ל 'יד שרה' התייחס ליוזמה ואמר: "המצב הביטחוני מחייב ערנות אך גם בימים כתיקונם ובוודאי שבימי החגים הבאים עלינו לטובה יוכל המוקד לעמוד לרשות הקהל וניתן יהיה להזעיק סיוע אם וכאשר אחד המתפללים חש ברע".

מרן שר התורה שליט"א ביקש לחזק את ידי מייסד ונשיא 'יד שרה', הרב אורי לופוליאנסקי, על שירות מציל חיים של הארגון לאורך 40 שנות נתינה לציבור בישראל.

מאת: אתר קוקר

4 Comments

 1. אביתר

  בס"ד
  נשאר לנו רק את חודש אלול עד לסוף שביעית
  האם בה תפרוץ מלחמת גוג ומגוג ?
  ובכן שימו לב למזמור התהילים
  שעם ישראל נוהגים לקרוא בכל שנה
  החל מראש חודש אלול
  והוא : " לדוד ה' אורי וישעי
  ושם נאמר בהמשך "אם תחנה עלי מחנה לא יירא לבי אם תקום עלי מלחמה בזאת אני בוטח"
  הנה אנו רואים שמוזכר כאן עניין של מלחמה
  וכנראה שזה גם קשור לחודש אלול
  אך האם ישנו רמז שמדובר על השנה שלנו ?

  שימו לב טוב !!
  "תקום עלי מלחמה"
  בגימטריה עם המילים = בהתשע"ה

 2. דניאל

  למי שבאמת רוצה ללמוד על הגאולה, אני מציע להאזין לשיעוריו של הרה"צ יורם אברג'ל. הגאולה היא לא אוסף מספרים או פרפראות, אלא מהלך מתוכנן של הקב"ה, אותו הוא הכין כבר לפני בריאת העולם, לכן קשה להתייחס לכל מיני כתבות שאתם מביאים מכל מיני אתרים או כל מיני אימרות בשם כל מיני רבנים. המקום היחידי בו ניתן ללמוד על הגאולה הוא רק מדברי רבותינו הקדושים ולא כל מיני חיפושים על הקשרים מכל מיני מספרים.

השאר תגובה