הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
החמישיה הפותחת במדינות הנדבקות בקורונה | מכתב מאליהו על מלכות אדום |  פוסט מתעדכן

החמישיה הפותחת במדינות הנדבקות בקורונה | מכתב מאליהו על מלכות אדום | פוסט מתעדכן

עדכון 2.4.2020 תמונות מאיטליה שם התושבים זרקו את כספם. ואמרו אנחנו עוד מעט מתים אנחנו לא צריכים כסף וזה מזכיר את הנבואה בישעיהו ב כ'
בַּיּוֹם הַהוּא יַשְׁלִיךְ הָאָדָם אֵת אֱלִילֵי כַסְפּוֹ וְאֵת אֱלִילֵי זְהָבוֹ אֲשֶׁר עָשׂוּ לוֹ לְהִשְׁתַּחֲו‍ֹת לַחְפֹּר פֵּרוֹת וְלָעֲטַלֵּפִים.

עדכון 23-3-2020 פרשת ויקרא –קריסת מלכות אדום

"קול דודי הנה זה בא, מדלג על ההרים… כי הנה הסתיו עבר, הגשם חלף הלך לו… עת הזמיר הגיע… הראיני את מראיך השמיעיני את קולך", (שיר השירים). 'עת הזמיר הגיע', הגיעה תורה של המלכות להתגלות בעולם, והקב"ה מבקש מאתנו כנסת ישראל, קראו נא אליי – קורונה.
כתוב בגמרא, "סמוך לימות המשיח דבר גדול בא לעולם". ולמה? מסביר המדרש "והרשעים כלים"! ה' מנקה את כל הטמאים, את עמלק (מרדכי אמר להתך לך אמור לאסתר בן בנו של קרהו (קורונה) בא עליכם, מרדכי כינה את המן ברמז כששלח את השליח לאסתר ורמז לה שהוא בנו של עמלק שנאמר עליו 'אשר קרך בדרך') את כל הזוהמה בהוליווד, את האיראנים, את נסראללה. סגר בכל העולם, בקזינו בווגאס, אמסטרדם, מלכות אדום קורסת, אירופה קורסת ובפרט רומי שהם החריבו את בית המקדש, ובזזו את כלי המקדש, אחראים למסעות הצלב, עלילות דם על היהודים, האינקוויזיציה..
כתוב בגמרא, "משיח יושב בפתחה של רומי". למה דווקא ברומי ולא בירושלים? כי קודם הגאולה סוגרים חשבונות משמיים עם רומי.
תהילים מ"ז: "ידבר עמים תחתינו ולאומים תחת רגלינו". ידבר זה דבר ורש"י מפרש, "הקב"ה ייתן דבר לעובדי כוכבים תחת נפשינו. להיות חמתו מתקררת בהם ואנחנו ניצולים". מסביר רש"י, הקב"ה כועס, איו צניעות, אין שבת, אין תפילין.. הקב"ה שופך את חמתו על הגויים ( אירן, ספרד, איטליה, צרפת…) ואנחנו ניצולים.
כתוב ב'מכתב מאליהו', "קודם שיתגלה מלכות השם, תהיה ירידיתה של מלכות אדום, גלות אחרונה שנקראת חזיר". למה דווקא חזיר? "שמחזרת עטרה לבעליה". כשתכלה מלכות אדום והייתה להשם המלוכה. כשהיא נופלת אינה גוררת אחריה מלכות אחריה. חורבנה של אדום יבוא רק אחרי חורבן העולם הזה. כל הגאווה של מלכות אדום מתרסקת. וכתוב במסכת תענית בתוספתא, "הקב"ה נשבע שלא יביא מבול לעולם, (מבול של מים), אבל מביא מבול של דבר על עובדי כוכבים בימות המשיח".
גאולה אחרונה תהיה כגאולה ראשונה במצרים, "אחרית כראשית", בגאולת מצרים הכה הדבר שלושה שבועות ומי שיצא מפתח ביתו נפגע. "הִנֵּה יַד יְהוָה הוֹיָה בְּמִקְנְךָ אֲשֶׁר בַּשָּׂדֶה, בַּסּוּסִים בַּחֲמֹרִים בַּגְּמַלִּים בַּבָּקָר וּבַצֹּאן, דֶּבֶר כָּבֵד מְאֹד. וְהִפְלָה יְהוָה, בֵּין מִקְנֵה יִשְׂרָאֵל וּבֵין מִקְנֵה מִצְרָיִם, וְלֹא יָמוּת מִכָּל לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל דָּבָר" (שמות ט). כתוב במסכת בבא קמא, "דבר בא לעיר – לך עמי, בא בחדריך וסגור דלתיך בעדך". לך תסתגר בבית המדרש או תלמד תורה בבית עד יעבור זעם.
ממשיך המכתב מאליהו, "שיתייאש אדם מלהשיג רצונותיו ומבוקשיו, אז יתגלה אורו של משיח. ועלו מושיעים בהר ציון לשפוט את הר עשו ותראה ירידתה וחורבנה של מלכות אדום לעיני כל". אדם שישב בבידוד ומגלה שהוא ריק מתוכן רוחני, היה חי רק מותרות – אוכל, ספורט, בילויים, טיולים, חו"ל, בתי מלון, בגדים… יכירו שהם ריקים מתוכן רוחני. שיא אדום זה איטליה.
מחלה מלשון חלל, ריק. כשהבור ריק אין בו מים, באים מיד נחשים ועקרבים. למי השם שולח מחלה? לאנשים שהתרוקנו מתוכן רוחני. קורונה מלשון ריקנות. כתוב בקבלה שהרע נאחז במקום חסרון, במקום שיצר חלל בנפשו. הייסורים נובעים מרצונות שרוצים משהו ולא מקבלים. שמושכים שפע של מותרות, חומריות, אז האור האלוקי לא יכול להישאר בכלי. אנחנו בדור שיש המון שפע חומרי – אוכל, בגדים, אבל בפן הפיזי והנפשי המצב מחמיר, מחלות גופניות ונפשיות, 50% גירושים, בגידות, פריצות, האנושיות התדרדרה לרציחות במשפחה, מעשי סדום… זה נובע כי לא יודעים איך לקבל נכון את השפע האלוקי. הרע (כח שמסלק את האור האלוקי), נמצא במקום של חיסרון. דיבור לא טוב, מעשים לא טובים, מחשבות לא טובות, רגשות שליליים, שם נתפס הרע והתוצאה שהאור האלוקי מסתלק. זה לא עונש זו תוצאה. האדם יוצר לעצמו חלל בנפשו ומושך על עצמו מחלות. צריך לשנות גישה לחיים, את התודעה, את הדיבור, המחשבות, ואז הרגשות משתנים לרגשות חיוביים של שלווה שמחה ובטחון שמשפיעים על הגוף והנפש. שיש שמחה בטחון ואמונה אין דאגות, חרדות ומחלות, אלו כוחות מרפאים.
הרב חיים קיינייבסקי אמר שצריכים להיזהר בתקופה זאת בעיקר בלימוד תורה ובלשון הרע. דבר מלשון דיבור. בזמן התורה מי שדיבר לשון הרע היה מצורע ויוצא לבידוד מחוץ למחנה של 7 ימים ואחרי כן עוד 7 ימים עד שמתנקה, ז"א סה"כ 14 יום. וזה בדיוק מה שקורה היום במדינת ישראל, עשרות אלפים אנשים נמצאים בבידוד של 14 יום
עדכון קודם 22-03-2020
קורונה על מה ולמה. סרטון חשוב. תעבירו לקרובים לכם
חמישייה הפותחת!!!
מקום ראשון: סין-
שהם לא רק אוכלים עבר מן החי.. אלא בעיקר היו המפצים העיקריים של הזוהמה שבעולם. כל שנה היו ממציאים אייפונים חדשים, ומחטיאים את הרבים..שלא לדבר על העובדה שרצו לשלוט על כל העולם מבחינה כלכלית וכולי..
מקום שני – איטליה
שהם החריבו את בית המקדש השני ובזזו את כלי בית המקדש (יש סברה שהיא די ידיעה רווחת שעד היום מתחת לותיקן יש את מנורת הזהב שלנו ועוד כלים מבית המקדש).
מקום שלישי-איראן
כל מילה מיותרת. מה שלא הצליחו איומים של אמריקה וישראל.. ומה שהם חשבו שייפתחו פצצת אטום ויאיימו על ישראל- קיבלו נוק-אאוט.
מקום רביעי-ספרד
הם היו מכריחים את היהודים להתנצר ומי שלא – ימות !
שלא לדבר על גירוש הספרד הידוע..
וכמה נפשות מתו בגלל הספרים, כמה המירו את דתם (אולי בהתחלה בסתר.. אבל דורות הבאים כבר לא טעמו את טעם היהדות תחת איום שלהם)-גם מהם נפרע הקב"ה.
והמקום החמישי: גרמניה –
נאצים יימח שמם- צאצאיהם גם מהם נפרע בורא העולם.. שגרמו למות של 6,000,000!!!!
להביט ולהזדעדע..
יד השם בכל !!!
להצטמרר!
להתחזק ! ולשוב אל השם!
כי תכף הוא מתגלה ואז:
ביום ההוא יהיה ה' אחד ושמו אחד..
מצמרר כמה קרוב היום הזה!!

***

נשלח בואצאפ: תקראו כל מילה, אין לי מושג מי כתבה, אבל היא מאירה לכולם את העיניים, אין יותר כוחי ועוצם ידי, זהו, נגמר אתם קולטים??? נגמר לכולםםם, תקראו כל מילה ותבינו כמה שאנחנו לא קובעים כלום, לא מנהלים כלום ולא יכולים לתכנן כלום ושום דבר, גם לא ראשי ממשלות, וגם לא ראשי מעצמות, אדם להבל דמה… עד כאן הפרומו שלי, עכשיו תקראו בבקשה מילה במילה ואם מתחשק לכם להיות שותפים בלחיצת כפתור תשתפו את הפוסט האדיר הזה.
קורונה,
בזמן שכולם בהיסטריה ושולחים טורים מפחידים ומאיימים, אני יושבת לי על הספה ומחייכת. מחייכת לך בורא עולם.
איך אומר את זה במילים שמשברות אוזן בשר ודם? אתה פשוט גאון!!!!! גאון זה מילה מינייטורית על ידך…
בינינו, העולם הזה צריך להגיע לסיומו, מכל בחינה אפשרית הוא הגיע לתחתית של התחתית. נפשית, רוחנית וגשמית. היה ברור שמשהו חייב כבר לקרות על מנת שאנשים יתאפסו על עצמם. הן בזירה הפוליטית שהשתגעה על כל המוח, הן מבחינה חברתית שהגזענות כבר ממש הייתה בלתי נסבלת בה, ולצערי גם בבחינה הרוחנית….הכל הדרדר לתהום.
כולם תהו איך זה יגמר???
אז דיברו על מלחמת גוג ומגוג. משהו ענק. השואה תהיה קטנה על יד זה. אנשים רעדו מפחד. בחלומות ההזויים שלי בלילה הייתי מדמיינת אנשים מתים על הריצפה עשויים עצמות עצמות.
היה דיבור גם על אירן, סוריה, חיזבאללה, חמאס, טילים מחודשים שיגיעו עד ירושלים, פצצות אטום, מה לא????
היה נשמע הגיוני..המשיח צריך לבוא מתוך דרמההה.
אבל אתה יושב שם למעלה וצוחק…מזה צוחק!!!
נראה לכם שאני צריך כאלה דרמות בשביל לשתק אתכם לחלוטין?? שם הכוח שלי נמצא אתם חושבים? אני באפצ'י אחד של בנאדם שאני גורם לו להיות בעל תאווה לאיזה עטלף מתוק גורם למעצמות הכי חזקות בעולם להשתתק דום!
אין יוצא ואין בא! אנשים אכן מתים ברחובות אבל לא בגין מגע פיזי עם בני אדם, הכי פחות דרמטי בעולם. מהדבר הכי טבעי שיש.
זה גאוני, החזרת אותנו למקורות שלנו, חתונות בבתים וברחובות, 20 30 איש, שמחים באמת מכל הלב, בלי שופוני, בלי תפאורה מיוחדת בלי לנקר עיניים.
הכנסת את כולנו לבתים, להיות עם משפחתנו, עם הילדים, לתת להם חום ואהבה, להנות מזוגיות יפה. דברים שבמרוץ החיים חלקנו פיספסנו.
ככל הנראה את פסח כל עם ישראל יחגגו בביתם, לא יצאו מהארץ, לא ילכו למלונות, סגרת להם את מרכזי הקניות בשביל לקנות את כל הסטים היפים והמרשימים לילדים שילכו איתם בחגים וישוויצו בכל מקום, בצורה מקורית אמרת להם תרגיעו, שבו בבית, תחגגו את החג עם המשפחה אפילו בחלוק נחמד, תקיימו והגדת לבינך בהידור כי זה מה שאני רוצה מכם!
הרגעת את הדור הכי לא רגוע, עצרת מלכת מרוץ חיים שלא היה כמותו מעולם. והכל בין רגע. בגאונות אדירה!
השבתת את האנשים שיצאו נגד השבת שלך בכל הכוח. ניסו הכל כדי להפוך את מדינת היהודים למדינה חילונית ללא שום זיקה ליהדות. והנה, השבת הכל ישבות, לא תחבורה, לא מקומות בילוי, לא קיוסקים, שבו בבית, מי אתם שתחליטו לחלל שבת ככה בפרהסיה ובכוונה בארצי???
והכי חשוב מהכל, ריבונו של עולם, אני שמחה בשבילך! אין אדם בעולם שלא מכיר בקיומך עכשיו, אין לאף אחד הסבר לזה, איך עטלף קטן שיגע עולם שלם. כולם מבינים מי פה מנהל את העולם, מלכותך מתחילה להתגלות בעוצמה, כי מי שלא מבין שהמשיח כבר עם שתי רגליים פה הוא לא רק עיוור, הוא כסיל וטיפש.
המשיח כאן, ואתה מתגלה אלינו בהדרגה יפיפיה. ואותי זה רק משמח.
נכון שלא כולם יזכו לקבל את פניו, ויכול להיות שאנחנו רק בתחילתה של המגיפה הזו ויהיה פה עוד אסונות קשים לא עלינו, ולא תמיד נחייך לנו ככה על הספה. אבל מה שמעודד זה שהמשיח פה. שאתה פה. ואין רע יורד מלמעלה. הכל פה רקום בצורה יפיפיה לכדי פרוכת מדהימה שתגלה את מלכותך בעולם. וזה הדבר החשוב מכל.
הגיעו הימים שיקויים הפסוק "וידע כל פעול כי אתה פעלתו, ויבין כל יצור כי אתה יצרתו, ויאמר כל אשר נשמה באפו ה' אלוקי ישראל מלך ומלכותו בכל משלה"
מחכה בקוצר רוח למשיח צדקנו שיבוא ויגאלנו אמן ואמן.

השאר תגובה