רמזי פורים תשע”ז | סוד האותיות

עדכון יום א נוספו 2 גימטריות

336 = פורים

66 = בן דוד


שימו לב: גימטריות רגילות

פורים התשע”ז = 1118

בשבע שבע שבע = 1118

אלפיים שבע עשרה = 1118

שְׁמַע יִשְׂרָאֵל יְ-הֹוָה אֱ-להֵינוּ יְ-הֹוָה אֶחָד = 1118

הגאולה האחרונה תחל בפורים הזה = 1118

גימטריות נוספות


 

סרט חזק “המשיח פורים” יצא בפורים תשע”ו אקטואלי לכל שנה …

בסרטון זה נראה מה התרחש בעשרה עשרה בטבת, ומה עומד להתרחש בפורים, מה מטרת הצפנים, נלמד על עניין ההסתרה שבתוך ההסתרה, נלמד על עניין שטות דקדושה – נראה גימטריות וצפנים חדשים. סרט מספר 15 בסדרת “משיח וגאולה בצפונות התורה”

עדכוני גאולה גם בדף הפיסבוק

 

גלרית צפנים וגלרית פורים תשע”ו (כזכור תשע”ו ותשע”ז חד הם)

עדכון יב אדר ב'

זה מול זה עשה אותם... מלחמת עמלק ישראל = 781 הנצחית מקבל תפנית ב התשע"ו = 781
לחץ כאן לפתיחת התמונות הבאות

צופן יחיד בתורה של “ימות המשיח בדילוג 7790 = תשעט

הצופן המלא בפוסט: | >> "רמזים על שנת תשע”ט מתעדכן" -- הסבר הפסוק בפוסט: "הסבר הפסוק שחותך את הצופן "ימות המשיח"
לחץ כאן לפתיחת התמונות הבאות

גלרית בשורת משיח

עדכון 20/09/2019 נוספו 2 תמונות

2 התמונות מאת: יניב. כאן יש לנו 1234 מספר הגאולה (הרחבה בהמשך גלריה זו) 453 = מלך המשיח

הפסוק על משיח בן דוד שימשול על כל המרחבים במשולש 5780 = התש"פ השנה הקרובה הבעל"ט משולש זה גימטריה אלוקית זה לקחת כל אות במילה פלוס כל האותיות לפניה (!!!) ולחשב תוצאה. זה רק הבורא יכול לייצר לנו פלאים כאלו... 552 = משיח (מסתתר) למי שלא יודע מה זה מסתתר לחפש פוסט "הסבר גימטריות"

1820= סוד * י-הוה - 434 = משיח בן דויד - 424 = משיח בן דוד - 566 = משיח בן יוסף

עדכון 17/09/2019 נוספה תמונה אחת

הפסוק שמרמז שלא יצליחו להקים ממשלה... נוסיף לו את השנה שלנו נקבל 7790 מדויק !!! (חזון = 71 השנה שלנו)

עדכון 9/09/2019 - ט אלול התשעט

מהפטרה של פרשת השבוע שתבוא "בְּשֶׁצֶף קֶצֶף הִסְתַּרְתִּי פָנַי רֶגַע מִמֵּךְ, וּבְחֶסֶד עוֹלָם רִחַמְתִּיךְ, אָמַר גֹּאֲלֵךְ יְהוָה" מי גואל אותנו? תשובה: הקב"ה בכבודו ובעצמו ... "אָמַר גֹּאֲלֵךְ יְהוָה" = 321 רגיל - בהיפוך 123 (ענג) הגאולה דרך 1363 (המשיח) משולש 1234 (התגלות הויה ומשיח/קבלת שבת/ התגלות השכינה - כולם 1234) המסתתר 247 = רמז - הקב"ה שולח לנו רמזים בהסתרה שהוא בתוכנו וכך אנו מבינים שאנחנו כבר בתוך ה"גאולה = 450" איך זוכים לקבל את אור ה' ואור הגאולה? ע"י התמדה ללכת בדרכי ה' שבראשם "ואהבת לרעך כמוך = 820"
לחץ כאן לפתיחת התמונות הבאות

מאמר על עניין שטות דקדושה

כי הקב”ה הוא למעלה מן השכל והדעת ולית מחשבה תפיסא ביה כלל, ולכן הכל כפתיים אצלו, והדרך להגיע לעצמותו היא על ידי ביטול הרצון, שלמעלה מטעם ודעת, ובחינה ומדרגה זו נקראת שטות. ולכן גם הנביא נקרא משוגע, כי התגלות הנבואה היתה בהפשטת הגשמיות – הפשטת הלבושים של המידות והשכל, ביטול הכוחות והחושים שלמעלה מטעם ודעת, כך שאין יצר הרע מתגבר עליו בשום דבר, שזהו תנאי הכרחי לנבואה (ע”פ “באתי לגני” ה’שי”ת). ולכן גם הרבי העיד על עצמו שהוא משוגע על משיח. ואשרי מי שזוכה להיות “משוגע דקדושה” ומזרז את ביאת המשיח. והעיקר, לא להתפעל מן המלעיגים… ומי שעוסק בקדושה למעלה מטעם ודעת, וזוכה להיקרא “משוגע” אשריו וטוב לו… לכן צריכים להמשיך השכינה למטה בעולם מלשון העלם והסתר ע”י שטותא דקדושה דוקא (הרבי, ספר המאמרים, באתי לגני, חלק ב’ עמ’ קכ”ב).

שמחה כזו שכרה בצידה… היא פורצת גדר, בוקעת מחיצות ופותחת שערים. ועל ידי השמחה למטה מתגלה השמחה העליונה, ואז מתחברים ומתערבים ומתכללים יחד כל האורות העליונים, עד שאין שום הבדל בין מעלה ומטה, ימין ושמאל… וכמו מלך בשר ודם כשיוצא מגדרו ומהגבלותיו מתגלה לקטן וגדול בשווה…

על ידי עבודתנו בשמחה אנו גורמים ל”יושב בשמים ישחק”, ואז קץ שם לחושך, ומחושך כפול ומכופל באים לאור גדול “והיה לך ה’ לאור עולם” (על פי שיחת הרבי – התוועדויות ה’תשמ”ח חלק ד עמ’ 2190-2192, אדמו”ר הזקן – ליקוטי תורה עמ’ 40).

להורדת תוכנת הרמז המשוכללת בעולם לחץ כאן