הכנות לקראת הגאולה - משיח וגאולה בצפונות התורה
 
הקב”ה מחכה לנו | 2 מסרים

הקב”ה מחכה לנו | 2 מסרים

שמעון, י”ד אלול תש”פ   3/9/2020
אני כל כך שמח שאני פה, התפללתי לה’ שאוכל להעביר לכם את המסר.
כן, מאז שהעברתי מסר פעם קודמת העולם השתנה מאד, גם אז היה מאד מפחיד אבל עכשיו חבל על הזמן, כל כך קשה. אפילו אני לא חשבתי שיהיה כל כך מפחיד. אבל אני אולי יודע יותר ממכם, בגלל זה אתם עוד מחייכים.
אני אתחיל עם העתיד. העתיד יהיה בלי
 ספק משהו נהדר, יהיו גילויים שמימיים שאני לא יוכל לתאר, אבל לא יהיה אחד מעם ישראל שלא יבין את הדברים השמימיים ביותר, המסובכים ביותר, כולנו נבין דברים שלא חלמנו שהם קיימים, ונהיה שמחים, ונהיה קרובים לה’, ה’ יהיה אבא שלנו לנצח ונהיה חלק ממנו, ולא יהיה שקר, ולא תהיה אלימות, ולא יהיה שום דבר רע. כי יצר הרע יעלם לגמרי, ואנו גם לא נהיה מלוכלכים אף פעם, הכל יהיה טהור, המחשבות יהיו גלויות וכל אחד יוכל ממש לדעת מה שהשני חושב, בלי לדבר ולא יהיה שקר, לא יהיה מה להסתיר, הכל יהיה גלוי הכל יהיה טוב, והכל יהיה שמיימי וזה ימשיך לנצח נצחים.
אבל יש דברים שאני לא יודע להגיד, אבל יהיה רק טוב מהרגע שמה שאמרתי יתגשם, אין שום פחד, אין שום דמעות, ולא נהיה מפונקים, נאהב את הקב”ה עם כל מהותנו, ונרצה לעשות רק טוב.
  עכשיו נחזור לימים שלנו. אוי לנו מה שאנו צריכים לעבור אוי לנו. אני כל כך מפחד מזה, כי אני בעיקר מפחד על עם ישראל, על אחי המסכנים, על אחיותיי המסכנות ועל עצמי.
אבל אנו צריכים לא לפחד! המפתח לשרוד את החדשים הבאים עד השנה הבאה זה לא
 לפחד! ולהאמין אך ורק לקב”ה! לא להאמין לראשי מדינות לא משנה איזו מדינה, לא להאמין בצבא אפילו לא צה”ל, לא להאמין ברופאים, לא להאמין בפרופסורים לא משנה איזה, לא להאמין בשום דבר ולא באף אחד, רק להאמין בקב”ה ותורתו ובמשיח בן דוד שליח ה’.
אני יודע שיהיו דברים מאד קשים,
 מאד קשים בעיקר לא לפחד להיות עם בורא עולם ומשיחו זה העיקר.
יכולתי לספר הרבה דברים סיפורים נגד הסדר עולמי החדש האילומינטי וכל עובדי
 השטן שלא נדע, אבל חבל על הזמן, רק תדעו להיות נאמנים לה’ לעשות את כל המצוות שאפשר. לא לפחד שפתאום הרשעים יעבירו עלינו מצבים קשים ביותר, לא לפחד ה’ יציל אותנו אם אנו מאמינים.
כל היהודים ששכחו את דת היהודים, שכחו את הקב”ה ה’
 ישמור, בבקשה תחזרו, אתם יהודים, אתם לא רוצים שיהיה לכם את העונש הכי גרוע בעולם שיכול להיות, לא כדאי! אני מעדיף שתחזרו בתשובה מאהבה, אבל אם זה מפחד אז גם לפחות תחיו, ואולי לאט לאט זה יהפוך לאהבה.
אני בחור עם פיגור ואני סובל מאד מאד
 מזה, אבל לא הייתי תמיד עם פיגור, והייתי תלמיד חכם ועשיתי עבירות. הייתי צריך לחזור כדי לתקן אותם, והתיקון הזה יביא את היהודים בחזרה לקב”ה.
עם ישראל כולם – גם הצדיקים וגם הלא צדיקים, אתם יכולים בקלות להציל את עצמכם. הלא צדיקים תשבו, תעשו התבודדות, לא נגד הקורונה אלא התבודדות שאפשר לשבת, לדבר עם הקב”ה, לדבר עם כל הלב, מכל הלב ולחזור בתשובה, תתחילו להתפלל על הגאולה שנזכה להגיע לבית המקדש ולהקריב קורבנות.
הגברים צריכים לשמור על הקדושה שלהם,
קודם כל לשמור על העינים אחז”ל בכמה מדרשים “שכל מי שאינו מסתכל בנשים ועל אחת כמה וכמה אינו מסתכל באשת איש אין יצר הרע שולט בו”. ובגמרא (סוטה ח’) דעיקר גבורת האדם במלחמת היצר הוא בראייה שלו שע”י זה יש לו שליטה עליו, וזה הפתח שהיצה”ר נכנס בו אצל האדם. וכמו כן כתב החפץ חיים זצ”ל בשמירת הלשון (ח”ב פ”א) העין הוא הפתח הראשון ליצר הרע, שדרכו נכנס כח החמדה והתאווה בלב האדם.
וכדאי מאד לשמור שלא תיהיה בעיה של איחוד עם נשים. חייבים ללמוד הלכות איחוד. אין אפוטרופוס לעריות” (כתובות יג:) ואמרו חכמים: “אפילו חסיד שבחסידים, אין ממנין אותו אפוטרופוס על עריות”,
נשים – צניעות זה הדבר הכי חשוב בשביל אשה. כי אשה יכולה לקלקל את הגבר וגם את
 עצמה. וּבְרַבֵּנוּ יוֹנָה כָּתַב (אגרת התשובה): “וּצְרִיכָה הָאִשָּׁה שֶׁתְּהֵא צְנוּעָה וְנִזְהֶרֶת שֶׁלֹּא יִסְתַּכְּלוּ בָּהּ בְּנֵי אָדָם חוּץ מִבַּעְלָהּ, מִפְּנֵי שֶׁהַמִּסְתַּכְּלִים בְּפָנֶיהָ אוֹ בְּיָדֶיהָ יוֹרְדִין לַגֵּיהִנָּם, וְהִיא עֲנוּשָׁה בְּעֹנֶשׁ כָּל אֶחָד וְאֶחָד מֵהֶם, מִפְּנֵי שֶׁהֶחֱטִיאָה אוֹתָם וְלֹא נָהֲגָה צְנִיעוּת בְּעַצְמָהּ וְנִכְשְׁלוּ בָּהּ”.
“אמר לו הקב”ה – אין לך יפה מן הצניעות” (מדרש תנחומא, כי תשא ל”א)
אז האשה
 צריכה לדאוג לבעלה ולכל משפחתה, לבנות בית שהיא ובעלה והקב”ה הם העמודים שמחזיקים את הבית היהודי, תורת משה! תורת משה! זה יצילנו!
עם ישראל לא לשכוח – אנחנו בסוף, ממש לפני הגאולה וזה אמיתי, זה לא בדיחה, זה לא משחק.
מי שלא יחזיק מעמד מכל הצרות שהאנושות תעבור בעתיד הקרוב לא יוכל להגיע לנצח נצחים ח”ו. הדרך היחידה להגיע לנצח לכל יהודי – זה להיות קרוב לקב”ה ומשיחו.
עם ישראל לא לפחד ולא לשכוח – אין עוד מלבדו! אין עוד
 מלבדו! אני מאמין באמונה שלמה בביאת המשיח, ואע”פ שיתמהמה אחכה לו בכל יום שיבוא.
אבל אני וכולנו רוצים משיח עכשיו, אז בבקשה, בבקשה, הקב”ה מחכה לנו. זה
 קשה לחיות כמו העולם עכשיו אפילו עוד דקה! אני מבקש מכל אחי ואחיותיי – יהודים לעשות תשובה שנוכל להגיע סוף סוף לנצח, זה הכל.

מידע מדהים בפוסט זה לא לפספס: פוסט ראשי בנושא הגאולה, הסכמי שלום, סיפוח, בחירות, טראמפ, ביבי נתניהו, קורונה | רמזים חזקים ביותר לחץ כאן למעבר 


אוי ואווי למי שייקח את החיסון לקורונה.

דניאל, י”ז אלול, התש”פ  6/9/2020
אבא אבא, אנחנו במצב קשה ביותר, כולם, כל העולם. בעניין של הקורונה. רק אני רוצה לדבר אתך זה ‘עשוי’, אין בזה כלום חוץ משפעת רגילה, אולי אפילו לא זה, אבל הרשעים בכל העולם התאחדו מזמן ורוצים להכניס אותנו בפחדים עצומים ע”י אינפורמציה לא נכונה, ידיעות לא נכונות על הכביכול המגיפה של קורונה, אבל זה לא מגיפה.
אנשים עושים דברים שממש יכול לסכן להם את החיים כביכול לעצור את זה,
 אבל זה לא יעצור את זה, זה לא יעצור את זה. כל המסכות וכל ההפרדות וכו’ וכו’ זה לא יעצור את זה, זה רק בשביל ללמד את האוכלוסייה של העולם שיש האח הגדול הביג ברדר השולט עליהם, וצריכים לעשות מה שהם רוצים שנעשה.
שליטה, זה המטרה – שליטה על ההתנהגות של כל האוכלוסיה של העולם. למה? כי יש להם תוכניות רעות בשבילנו ויעשו את זה כאילו זה לטובתנו. ויש להם מטרה להוציא מהחיים את כל אלה שהם לא רוצים, בדיוק כמו שהנאצים רצו לעשות רק הרבה יותר גדול – בשביל כולנו.
אבא אין כבר דמוקרטיה במדינת ישראל, אף פעם לא היתה, המטרה הזאת התחילה לפני
 כמה מאות שנה בכל העולם. זה לא משנה אם זו ארה”ב או מדינת ישראל או בריטניה או רוסיה, לא משנה כל הארצות. השליטה הזאת – הם מנסים לעשות את זה מוחלט, שאפילו ג’וק לא יכול לברוח מזה.
אבא, הם לא יצליחו לא יצליחו, אבל עכשיו אנחנו צריכים להוכיח שאנחנו עם הקב”ה, ממש עם הקב”ה.
   אבא, הם רצחו הרבה יהודים עם הקורונה, אני אומר ‘הם’ לא הקב”ה, הם רצחו, רצו לעשות מגיפה מפחידה, רצחו, שמו אותם על מכונות הנשמה שזה פשוט עשה רע, עשה מוות, זה הפוך ממה שהיו צריכים לעשות! ושמו אותם על עירוי עם מורפיום, שזה אפילו שנשמו זה הרג אותם! הם ידעו מה שהם עושים, ויש עדות מכל מיני מקומות.
היו
 יהודים באמריקה שרצו לתבוע את בתי-החולים אבל לא יכלו כי לא היה מידע בבתי חולים, הכל היה מתוכנן.
אנחנו מתחת שלטון של
 רשעים שלא יודעים שום גבול בטירוף שלהם, אלה אויבים של אוכלוסיית העולם והם עובדי עבודה זרה, הם מאמינים גם בשטן. והם כבר שולטים.
אנחנו הזהרנו את כולם שנים כבר, הזהרנו שנים, לא סתם, שנים כתבנו וכתבנו שזה יהיה. קבוצה של רשעים הפילו את התאומים, עשו את המלחמות בכל העולם, מלחמות בכל העולם. ה’אביב הערבי’, הכניסה לעירק של האמריקאים ואפגניסטאן, הכל היה מתוכנן, הכל מתוכנן.
עכשיו הם רוצים לשלוט עלינו לגמרי דרך הכביכול הרפואה. עכשיו הרפואה מכתיבה לכל הרבנים. הרבנים אומרים ‘כן כן, לסגור את הבתי כנסת’ – לסגור את הבתי כנסת? זה מה שיציל אותנו? איזה שטות! הם לא מבינים, חושבים שזה יציל אותנו, אבל זה לא נכון, זה לא יציל אותנו. זה יכניס אותנו להסגר, הסגר זה יהיה,
ואחר כך יתחילו להרוג את המפגרים, ואחרי המפגרים את הזקנים, כל מי שלא איתם, כל מי שלא יכול לתרום להם, לעבוד, להיות בצד שלהם להיות הבובות שלהם, הם יהרגו את כל אלה שאין להם ערך בשבילם. בדיוק כמו הנאצים ככה הם התחילו, הם לא התחילו עם היהודים הם התחילו עם המפגרים, עם הזקנים, וזו התכנית שלהם, זה לא מפסיק בזה, יהיה עוד מלחמה עולמית. עם ישראל אל תתנו להם לעשות את זה, צריכים להתנגד, אסור לא ללכת להתפלל בבית כנסת, אסור לתת להם לעשות את זה. ה’ בוחן אותנו עכשיו כמה שאנחנו איתו, כמה שאנחנו רוצים להיות איתו ועם תורתו.
אני בוכה אבא, אני בוכה, כי הח”כים שלנו, ‘שלנו’? הם לא שלנו, אבל אלה שכביכול הם חרדים, הם לא צועקים! לא צועקים! אפילו אם לעשות הסגר בכל מיני מקומות, ברור שהמקומות חרדים וערביים, שמו אותנו ביחד עם הערבים ואין סיבה, הם רק שונאים אותנו. הם רוצים לחסל במיוחד את החרדים, כי החרדים עם ה’. המלחמה שלהם זה נגד הקב”ה, נגד הקב”ה!.
נכון בגרמניה הם התחילו
 עם המפגרים והזקנים, ופה גם כן עם הזקנים, אבל הם שונאים את היהודים החרדים, כי הם יודעים שהקב”ה יכול להפיל אותם בלי בעיות. הם מפחדים, מפחדים מעם פיצי קטנצ’יק, שברוב המקרים לא יודעים להשתמש בנשק הכי פשוט. פוחדים מאתנו כי הכח שלנו זה הכח הכי גדול שקיים בכלל וזה הקב”ה.
הוא נותן לנו את הכח, נותן לנו
 את הכח להגיע לדברים שהם לא יכולים. לא משנה אם יש להם פצצות גרעיניות משוכללות מאד, לא יעזור להם, טילים שיכולים לעלות מקוריאה הצפונית ולפגוע תוך כמה שניות באמריקה. מה שה’ רוצה זה מה שיהיה. מי שיהיה עם ה’ הוא ישרוד, מי שנגד ה’ הוא לא ישרוד. מי שמאמין בקב”ה הכל יכול ואין עוד מלבדו – ישרוד ומי שלא מאמין יעלם. זו עובדה.
חס ושלום יביאו חיסון נגד הקורונה ויאיימו – “אוי למי שלא יקח את זה” – אז אני רוצה להגיד לכם – “אוי ואווי למי שייקח את החיסון נגד הקורונה”, מי שייקח את זה יצטער, יצטער מאד וזה לא פשוט כי החיסון יקלקל את כל החיים שלכם, זה נגד משהו שלא קיים.
אתה לא
 יודע מה מזריקים לכם, פשוט אתם לא יודעים. אתם לא מבינים מי כביכול שלוט על העולם היום, הרשעים כביכול שולטים, ה’ נותן להם לשלוט בינתיים.
עם ישראל אנחנו צריכים להוכיח את עצמנו, צריכים להראות להקב”ה איפה אנחנו. אני מבקש את הכח לעמוד נגד הרשעים. הרשעים מתנהגים כאילו שזה לטובתנו, שהם רק רוצים את הטובה שלנו שהכל בסדר, אבל זה לא בסדר, הם שקרנים! ה’ לא יהיה איתם! בינתיים זה נראה שכן איתם, הרבה יהודים נהרגו, לא נתנו למשפחות שלהם לבא לבקר אותם, לא נתנו. בכל מקום אפילו שזה מדבק נותנים, שמים בגדים מיוחדים ונכנסים, פתאום זה יותר גרוע מכל מחלה אחרת? זה אפילו לא קרוב למחלות אחרות בעוצמה ובסכנה. לא נתנו למשפחות להיכנס, לא ענו על שאלות, מצאו אנשים שמתו מרעב, ממורפיום שנתנו להם, מכל מכונות ההנשמה שדאגו להביא לארץ רק להרוג אותם.
   חוץ מזה הם לא יודעים חשבון בכלל, כי החשבונות שעשו עם כמה מתו וכמה חיו, כל ילד בכיתה ז’ יכול להבין שזה לא נכון. ואם זה נכון, זה בכלל לא נקרא מגיפה.
הם רוצים לשלוט עלינו, בכל העולם, בכל העולם שונאים את היהודים הכי הרבה, למה? כי ה’ בחר בנו להיות איתו. הוא ה’ שלנו, של כל הבריאה, אבל הם לא מקבלים אותו, אנחנו כן אנחנו מוכנים אפילו ללכת לעולם הבא בשבילו.
עם ישראל, הגיע הזמן שכל יהודי יעשה תשובה יתקרב לקב”ה, אנחנו בעולם של הסתר, לא רואים את האמת, אבל אלה שבינכם שמרגישים את האמת חייבים ללכת לפי האמת, ולא משנה מה שאתם מאבדים או מה שאתם מקבלים, לא משנה כלום. עכשיו העיקר להיות עם האמת!
עוד דבר שאני אגיד, חוץ ממלחמה ענקית, הולכת להיות נפילה קשה של
 הערך של כל הכספים בעולם. הם עוד מעט רוצים להתפטר לגמרי מהמזומן ויהיו רק מספרים בבנק. המספרים האלה, אם לא תהיו ילדים טובים יסגרו לכם את החשבון, לא יהיה לכם כסף לאוכל, לשום דבר. אתם מבינים? לא יהיה מאיפה לקחת כסף כי אין כסף רק בבנק.
הם רוצים לשלוט עלינו מאה אחוז.
אתם חושבים שאנחנו נחזור לחיים הטובים? תשכחו מזה! תשכחו מזה! זה לא יהיה! התכנון של הרשעים הוא שהקורונה תימשך הרבה זמן, אך הקב”ה יגמור את זה בשנייה, אבל זה עדיים לא יהיה זמן לשמוח כי עוד עומדים לפנינו זמנים קשים, יגיעו גם מלחמות, גם רעב בגלל שלא יהיה כסף. מי שלא עושה מה שהם רוצים או מי שמיותר, פשוט לא יהיה לו מה לאכול.
והמקום הכי מקולקל היום – זה הרפואה. מלא שקר, מלא שקר! לא רק בנושא הזה,
 גם בנושא המחלה הידועה חוץ מהקורונה. בכל המחלות יש הרבה שקר, עושים הרבה מאד ניתוחים שלא צריכים, ישנם הרבה מאד מחלות שדברים טבעיים פשוטים יכולים לרפא את זה.
הגיע הזמן, הזהרנו אתכם לפני שנים, שיגיע הזמן שאי אפשר לבטוח בכלום – לא ברפואה, לא בשום דבר, לא במשטרה לא בכלום, לא בצבא, כלום, לא בממשלות, ממש לא, רק בקב”ה.
ומה שאמרתי עכשיו זה רק דוגמאות, אי אפשר לסמוך בכלום. חייבים
 חייבים חייבים לחזור לקב”ה במאה אחוז! מאה אחוז! אי אפשר אחרת.
אם אנחנו רוצים
 לחיות – זה רק איתו, אם אנחנו רוצים להמשיך לבית המקדש ולקבל משיח צדקנו בעתיד הקרוב אנחנו צריכים להיות איתו, עם בורא עולם. אין ברירה.
אני מבקש מעם ישראל,
 תתכוננו! תתכונן להיות עם ה’! להיות עם ה’ במאה אחוז! לא בתשעים אחוז, לא בתשעים ותשע אחוז, מאה אחוז עם הקב”ה! ואם יש לכם משפחה שלא אוהבים את זה, לא משנה, אתם צריכים לנסות לשכנע אותם. כי מי שלא עם הקב”ה פשוט לא יהיה. אין עוד מלבדו! אין עוד מלבדו! אין עוד מלבדו!
ש. היתה אתמול כותרת בעיתון – “גלנט דורש: לחסן את כל תלמידי ישראל נגד שפעת”.
ת. לא לעשות שום חיסון, החיסון הוא מסוכן ביותר, הם רוצים לשלוט עלינו. צריכים להתנגד, הגיע הזמן. עד כאן.