הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
הרוצה להנצל יעסוק בתורה ובגמילות חסדים – פוסטר לזיכוי הרבים

הרוצה להנצל יעסוק בתורה ובגמילות חסדים – פוסטר לזיכוי הרבים

לגולשי האתר הנכבדים
כידוע לכל באי האתר על המלחמה הגדולה הצפויה לאחר חג השבועות ובנוסף על דבריו של הרב חיים קניבסקי על העניין הגדול שיש בלהכריז על כך שמשיח עומד ממש בפתח לגאולנו ועל כך שיש לידע זאת גם את אלו המכנים עצמם "חילונים".
וכידוע למצווה הזו יש חשיבות עצומה הן מצד זיכוי הרבים והן מצד הצלת נפשות ממש. ומקנה לעוסק בה נקודות זכות גדולות לקראת הגאולה השלימה.
ואמנם העצה להשתמש ברמקול ולהסתובב ברחובות קריה לא קלה לכולם לביצוע, בעיקר בשל החשש מה יאמרו עלי ומה יחשבו ועוד חשבונות אישיים שיש לכל אחד.
בציבור החרדי הבשורה התפשטה מהר, הן מפה לאוזן והן ע"י עלונים שהופצו בנושא אבל בשאר קהילות היהודים בארצנו מזרמים אחרים נראה שלא נעשה מספיק.
לכן עלה בדעתנו רעיון השווה לכל נפש (או על כל פנים לרוב האנשים) לפרסם את הבשורה ע"י תלית פוסטרים בפרט בערים חילוניות ומערובות. כל אדם יכול בקלות יחסית להדפיס את הפוסטר בבית דפוס ולתלות באזור מגוריו.

להורדת הפוסטר המלחמה האחרונה לחץ כאן

כיצד עושים זאת ?
  1.    1. מורידים את הפוסטר מהאתר.
  2.    2.מחפשים בדפי זהב בית דפוס הקרוב למקום מגוריך או משתמשים באחד מבתי הדפוס המומלצים על ידנו בהמשך.
  3.    3. שולחים את הפוסטר במייל לבית הדפוס ומבקשים להדפיסו על דף בגודל 32 ס"מ X 48 ס"מ ועל דף במשקל 175 גרם/מ'. ברוב בתי הדפוס ניתן לשלם בכרטיס       אשראי וכך לחסוך זמן וטלטול דרכים. העלות הממוצעת לפוסטר נעה בין 1.5 – 2.5 ₪ תלוי בבית הדפוס (בהדפסה של 100 עותקים ומעלה)
  4.    4. גם אם בית הדפוס לא מציע בדיוק את הגודל הנ"ל, זה לא בעיה, ניתן לבקש שידפיסו על דף בגודל אחר כגון A3 ואפילוA4 בתור פלייר. (הם יודעים כיצד      להתאים את הקובץ לגודל המבוקש)
  5.    5. אוספים את הפוסטר מבית הדפוס ותולים על לוחות המודעות ברחבי העיר. בד"כ מצויים לוחות מודעות במקומות מרכזיים (מרכזי קניות שכונתיים), על יד בתי ספר, גני ילדים ובתי כנסת.
  6.    6. כדי לתלות ניתן להשתמש בסלוטייפ, ומומלץ להדביק מכל הקצוות כדי שלא יתלשו אותו בקלות.
בתי דפוס מומלצים:
  1.   1. בבני ברק ניתן להדפיס בדפוס 24 שמציעים מחיר נמוך במיוחד (1.5 ₪ לפוסטר) כתובת האתר שלהם: http://dfus24.index.org.il/ , טלפון 053-9419487 (במערכת הטלפונית לבחור את הסניף ברח' רבי עקיבא)
  2.   2. בירושלים ניתן להדפיסבדפוס חדוה רחוב יחזקאל פינת שמואל הנביא                    טלפון: 02-5827738.  יש שמועה שהם זולים במיוחד.
  3.   3. ברוב ככל הערים יש בתי דפוס שיכולים לבצע עבורכם את המשימה. לדוג' בחולון יש את דפוס סגול 03-5596025

ניתן גם להזמין את הספר משיח בתשע"ו וכן דיסקים לרשימת מוקדי מכירה וטופס הזמנות בדואר לחץ כאן – לתרומות לחץ

שימו לב! מהו רצון הבורא ?? ראו בתמונה

רצון הבורא

 

השאר תגובה