*** פוסט ראשי מתעדכן בנושא הגאולה בחירות, טראמפ, ביבי נתניהו

פוסט רמזים מתעדכן, פתחו את האקורדיון לקריאת עדכונים חדשים

נאומו של הנשיא טראמפ היה היסטורי ודרמטי עד מאוד. לעולם לא היה מנהיג עולמי חשוב כמו נשיא ארה”ב המכיר בזכותה של ישראל על יהודה ושומרון – מכיר בהתנחלויות כדבר לגיטימי, בר סיפוח וריבונות.

מאז מלחמת ששת הימים, העולם וגם יריבים פוליטיים בארץ, ראו במפעל התנחלויות ביהודה ושומרון נגע רע, אפילו אם כל חטאת. הוא תמיד היה העניין ההוא שישראל אשמה בו. הימין נאבק על הלגיטימיות שלו בעור שיניו. הדרישה האולטימטיבית תמיד הייתה לסגת, לפנות ולצאת.

 

ההתנחלויות היו חטוטרת על גבה של ישראל שאותם היו צריכים להסביר ולנמק, מסיבות ביטחוניות ומסיבות של סרבנות פלסטינית וגם, פה ושם, הצדדים ההיסטוריים שהם מקפלים בתוכם.

בנאומו הפעם נשיא ארה”ב דולנד טראמפ אומר שלא יעקרו יהודים וגם לא פלסטינים מיהודה ושומרון. הוא מצהיר על הזכות ההיסטורית, הדתית והתרבותית של ישראל על יהודה ושומרון. מכיר בזכותה של ישראל על ירושלים המאוחדת, זהו רגע בלתי נשכח. הוא מאשים את הפלסטינים שטעו ב-48 כשלא קיבלו את תכנית החלוקה וקורא להם לתקן את העניין מתוך לקיחת אחריות על החיים המשותפים. בלי להסתכל עליהם כמסכנים שדרך מסכנותם מקדמים טרור ורצח שהיה נסלח בהתאם ל”נסיבות” וה”כיבוש”

רמזים

חלקי ארץ ישראל זה מקביל לגוף האדם. עד שנאמר שלעתיד לבוא יכבשו גם את סוריה ודמשק. שזה מרמז על המדרגות הנעלות ביותר בדרגת המוחין “חכמה בינה דעת”… ברגע שיש לגיטימיות גם מאומות העולם על עוד חלקים מארץ ישראל. (ארץ (מלשון רצון) ישראל (מלשון: ישר אל) ברגע שיש לגיטימיות ורצון באומות העולם. זה אומר שעם ישראל והעולם מתקדם עוד צעד לקראת הפיכת העולם לממשלת משיח והקב”ה. וכל זה קורה שממשל טראמפ ונתניהו על כרעי תרנגולת כולם רוצים להדיח אותם. ה’ מסובב את כל הסיבות. להראות שכל המהלכים לא בידי אדם כלל. אלא לב מלכים ושרים ביד ה’. והוא ממליך מלכים. והוא מושל בכל. וביחוד רואים זאת ברור כשמדובר על ארץ ישראל בבת עינו של הקב”ה: הבטחת הקב”ה לאברהם בברית בין הבתרים.

הכל מיועד להראות לכולם אתם לא עושים כלום אלא אני ה’ פועל ועושה את כל המעשים

 

שימו לב: היום יום ג’ במקביל להכרזת טראמפ מתנהל נגדו משפט הדחה ראו את הפרסומים בחדשות בארה”ב אחד מתחת לשני

פלא פלאים
היום יום ג’ גם הוגש כתב אישום נגד בנימין נתניהו…

תמיד שמתרחשים דברים טובים יש רעשי רקע רוחניים

 

מיד לאחר נאום טראמפ

רעידת אדמה בארה”ב בעוצמה 7.6

בן דויד = 76

1820 = סוד הויה לחץ כאן למידע

1335 – נבואת דניאל

‘דונלד טראמפ = 424 = משיח בן דוד’ ראו את הסרטונים המדהימים בדף הסרטים

רמזים נוספים
מאת: צ.ס

חז”ל:- “ויהי בעת ההיא. ר’ שמואל בר נחמן פתח, כי אני ידעתי את המחשבות.
שבטים היו עסוקים במכירתו של יוסף. ויוסף היה עסוק בשקו ובתעניתו. ראובן היה עסוק בשקו ובתעניתו, ויעקב היה עסוק בשקו ובתעניתו, ויהודה היה עסוק ליקח לו אשה, והקב”ה היה עוסק בורא אורו של מלך המשיח”.

כל מה שקרה אז , קורה לנו עכשיו ממש לנגד עינינו.

מעל 1 שנה אנו עסוקים ב-3 מערכות בחירות ואין הכרעה.
הכל נראה תקוע.

ראש ממשלה תחת חקירות ותחת 3 כתבי אישום, דיוני חסינות/הסרת חסינות, מעל שנה אין מפכ”ל אין מפקד/מנהל לשב”ס, ומזה כחודשיים אין פרקליט מדינה…

ממשלת מעבר על מגבלותיה, גשמים אסונות טבע בארץ ובעולם וכנרת מתמלאת , איומים בטחוניים , נגיף קורונה מסוכן ו”תוכנית המאה” של טראמפ…
וכמובן , כל אחד עם בעייתיו הוא.

ומדוע כל זאת ?

משום הסיפא של הדברים לעיל.
משום שהקב”ה עסוק בבריאת אורו של מלך המשיח.

רבותיי, אנו נמצאים בתקופת “היסח הדעת” הגדול ביותר , וכל זאת ע”מ להוריד את הנשמה הגדולה של מלך המשיח בקרוב.

ומה העצה שנתנו לנו חז”ל ?

“כל הרוצה להינצל מחבלו של משיח יעסוק בתורה ובגמילות חסדים”.

ונוסיף את “תיקון המידות” ובראש ובראשונה עם אשתו, בני ביתו , עם המעגלים הקרובים אליו ועד המעגלים הכי רחוקים ממנו.

וטוב יום אחד לפני…

יהיה אשר יהיה הערב עם “תכנית המאה” של טראמפ (ושל נתניהו) – התכנית הזו על יתרונותיה ועל מגרעותיה רק תזרז את התגלותו של מלך המשיח עם בחירות (אם יהיו) או בלעדיהן.
🙏💎🕍🇮🇱🕎✡🙏

מאת: רונן ר

מאחר והרבי (מילובביץ) טוען ואומר שכל פרשיות השבוע וההפטרה מכוונות לפי האקטואליה השבועית !
מדהים ! מה כותב הזוהר הקדוש בנבואה עתידית לגבי סוף אחיזת ישמעאל בארץ ישראל בפרשת וארא בדף ל”ב עמוד א’ :

וּזְמִינִין בְּנֵי יִשְׁמָעֵאל, לְמִשְׁלָט בְּאַרְעָא קַדִּישָׁא, כַּד אִיהִי רֵיקַנְיָא מִכֹּלָּא, זִמְנָא סַגִּי, כְּמָה דִּגְזִירוּ דִּלְהוֹן בְּרֵיקַנְיָּא בְּלא שְׁלִימוּ. וְאִינּוּן יְעַכְּבוּן לְהוֹן לִבְנִי יִשְׂרָאֵל לְאָתָבָא לְדוּכְתַיְיהוּ, עַד דְּאִשְׁתְּלִים הַהוּא זְכוּתָא דִּבְנֵי יִשְׁמָעֵאל.

וַעָתִידִים בְּנֵי יִשְׁמָעֵאל לִשְׁלֹט בָּאָרֶץ הַקְּדוֹשָׁה כְּשֶׁהִיא רֵיקָה מֵהַכֹּל זְמַן רַב, כְּמוֹ שֶׁהַמִּילָה שֶׁלָּהֶם רֵיקָה בְּלִי שְׁלֵמוּת, וְהֵם יְעַכְּבוּ אֶת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל לָשׁוּב לִמְקוֹמָם, עַד שֶׁיִּשְׁתַּלֵּם אוֹתָהּ זְכוּת שֶׁל בְּנֵי יִשְׁמָעֵאל.

וּזְמִינִין בְּנֵי יִשְׁמָעֵאל, לְאַתְעֲרָא קְרָבִין תַּקִּיפִין בְּעָלְמָא, וּלְאִתְכַּנְּשָׁא בְּנִי אֱדוֹם עָלַיְיהוּ, וְיִתְעָרוּן קְרָבָא בְּהוּ, חַד עַל יַמָּא, וְחַד עַל יַבֶּשְׁתָּא וְחַד סָמוּךְ לִירוּשְׁלֵים, וְיִשְׁלְטוּן אִלֵּין בְּאִלֵּין, וְאַרְעָא קַדִּישָׁא לָא יִתְמְסָר לִבְנִי אֱדוֹם.

וַעָתִידִים בְּנֵי יִשְׁמָעֵאל לְעוֹרֵר קְרָבוֹת חֲזָקִים בָּעוֹלָם וּלְהִתְכַּנְּסוּת בְּנֵי אֱדוֹם עֲלֵיהֶם, וִיעוֹרְרוּ בָהֶם קְרָב, אֶחָד עַל הַיָּם, וְאֶחָד עַל הַיַּבָּשָׁה, וְאֶחָד סָמוּךְ לִירוּשָׁלַיִם, וְיִשְׁלְטוּ אֵלֶּה בְּאֵלֶּה, וְאֶרֶץ הַקְּדוֹשָׁה לֹא תִמָּסֵר לִבְנֵי אֱדוֹם.

בְּהַהוּא זִמְנָא, יִתְּעַר עַמָּא חַד מִסַּיְיפֵי עָלְמָא, עַל רוֹמִי חַיָּיבָא, וְיִגַּח בָּהּ קְרָבָא תְּלַת יַרְחִין, וְיִתְכַּנְּשׁוּן תַּמָּן עֲמַמְיָּא, וְיִפְּלוּן בִּידַיְיהוּ, עַד דְּיִתְכַּנְּשׁוּן כָּל בְּנִי אֱדוֹם עָלָּה, מִכָּל סַיְיפֵי עָלְמָא. וּכְדֵין יִתְּעַר קוּדְשָׁא בְּרִיךְ הוּא עָלַיְיהוּ, הֲדָא הוּא דִכְתִיב, (ישעיה ל”ד) כִּי זֶבַח לַיְיָ’ בְּבָצְרָה וְגוֹ’. וּלְבָתַר דָּא מַה כְּתִיב, לֶאֱחוֹז בְּכַנְפוֹת הָאָרֶץ וְגוֹ’ וִישֵׁיצֵי לִבְנֵי יִשְׁמָעֵאל מִינָהּ, וְיִתְבַּר כָּל חֵילִין דִּלְעֵילָּא וְלָא יִשְׁתְּאַר חֵילָא לְעֵילָּא עַל עַמָּא דְּעָלְמָא, אֶלָּא חֵילָא דְּיִשְׂרָאֵל בִּלְחוֹדוֹי. הֲדָא הוּא דִכְתִיב, (תהלים קכ”א) יְיָ’ צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ.

בְּאוֹתוֹ זְמַן יִתְעוֹרֵר עַם אֶחָד מִסּוֹף הָעוֹלָם עַל רוֹמִי הָרְשָׁעָה, וְיַעֲרֹךְ בָּהּ קְרָב שְׁלֹשָׁה חֳדָשִׁים, וְיִתְכַּנְּסוּ שָׁם עַמִּים, וְיִפְּלוּ בִידֵיהֶם, עַד שֶׁיִּתְכַּנְּסוּ כָּל בְּנֵי אֱדוֹם עָלֶיהָ מִסּוֹפֵי כָּל הָעוֹלָם, וְאָז יִתְעוֹרֵר עֲלֵיהֶם הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא. זֶהוּ שֶׁכָּתוּב (ישעיהלד) כִּי זֶבַח לַה’ בְּבָצְרָה וְגוֹ’. אַחַר זֶה מַה כָּתוּב? לֶאֱחֹז בְּכַנְפוֹת הָאָרֶץ וְגוֹ’. וִיכַלֶּה אֶת בְּנֵי יִשְׁמָעֵאל מִמֶּנָּה, וְיִשְׁבֹּר כָּל הַחֲיָלוֹת-כֹּחוֹת שֶׁלְּמַעְלָה, וְלֹא יִשָּׁאֵר כֹּחַ לְמַעְלָה עַל הָעָם שֶׁל הָעוֹלָם, אֶלָּא כֹּחַ יִשְׂרָאֵל לְבַדּוֹ, זֶהוּ שֶׁכָּתוּב (תהלים קכא) ה’ צִלְּךְ עַל יַד יְמִינֶךְ.

בְּגִין דִּשְׁמָא קַדִּישָׁא בִּימִינָא, וְאוֹרַיְיתָא בִּימִינָא, וְעַל דָּא בִּימִינָא תַּלְיָא כֹּלָּא וְתָנֵינָן, דְּבָעֵי לְזַקְפָא יְמִינָא עַל שְׂמָאלָא, כְּמָה דְּאוּקְמוּהָ. דִּכְתִּיב, (דברים ל”ג) מִימִינוֹ אֵשׁ דָּת לָמוֹ. וּבְזִמְנָא דְּאָתֵי, (תהלים ס’) הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי. וּבְהַהוּא זִמְנָא כְּתִיב, (צפניה ג’) כִּי אָז אֶהְפּוֹךְ אֶל עַמִּים שָׂפָה בְרוּרָה לִקְרֹא כֻלָּם בְּשֵׁם יְיָ’ לְעָבְדוֹ שְׁכֶם אֶחָד. וּכְתִיב, (זכריה י”ד) בַּיּוֹם הַהוּא יִהְיֶה ה’ אֶחָד וּשְׁמוֹ אֶחָד. בָּרוּךְ יְיָ’ לְעוֹלָם אָמֵן וְאָמֵן:

מִשּׁוּם שֶׁהַשֵּׁם הַקָּדוֹשׁ בְּיָמִין, וְתוֹרָה בְיָמִין, וְעַל זֶה בְּיָמִין תָּלוּי הַכֹּל, וְשָׁנִינוּ שֶׁצָּרִיךְ לִזְקֹף אֶת הַיָּמִין עַל הַשְּׂמֹאל, כְּמוֹ שֶׁפֵּרְשׁוּהָ, שֶׁכָּתוּב מִימִינוֹ אֵשׁ דָּת לָמוֹ. וּבַזְּמַן שֶׁיָּבֹא, (תהלים ס) הוֹשִׁיעָה יְמִינְךְ וַעֲנֵנִי. וּבְאוֹתוֹ זְמַן כָּתוּב, כִּי אָז אֶהְפֹּךְ אֶל עַמִּים שָׂפָה בְרוּרָה לִקְרֹא כֻלָּם בְּשֵׁם ה’ לְעָבְדוֹ שְׁכֶם אֶחָד. וְכָתוּב בַּיּוֹם הַהוּא יִהְיֶה ה’ אֶחָד וּשְׁמוֹ אֶחָד. בָּרוּךְ ה’ לְעוֹלָם אָמֵן וְאָמֵן: !!!

לאחר כל מה שנעשה בשלוש שנים האחרונות בתמיכת הנשיא טראמפ בנושא ההכרה בירושלים .. ריבונות על הגולן ..
ועכשיו הריבונות על בקעת הירדן , הגשמת נבואת הזהר בימים הקרובים !

 

 

שימו לב רמז חזק לגאולה מהיום ראש חודש כסלו 27/11/2019

טראמפ פרסם את התמונה בטוויטר שלו היום בשעה 5:54 = שזה גימטריה מדוייקת של “משטרה = 554  … גם אותו רוצים להדיח ממש בימים אלה… והוא נלחם (כמו ביבי) במנגנונים המיושניים (והמושחתים) של השמאל שרודפים את הימין …
וזה לא פלא איך כל הדברים חופפים יחד. כי הקב”ה מנהיג את העולם והוא דואג להראות לנו את זה יום יום 
נגמר עידן ראשי הממשלה “המעונבים” שהולכים לפי כללי הדמוקרטיה. ביבי בהפגנה נגד הפרקליטות אתמול… וכעת טראמפ 424 במלחמה נגד האוייבים… מרמז ברור על מלחמתה של הקדושה נגד הטומאה שצוברת תאוצה

מתוך השיעור: תפירת התיקים של בנימין נתניהו
כמו תפירת הגביע לבנימין
המשיח לא יגיע ויגיד שלום באתי הנה אני… זה תהליך שמתפתח כמו פרח שנפתח… (גולשי האתר כבר יודעים זאת)
תוספת האתר : שימו לב כל סיפור גילוי יוסף לאחיו מתחיל ומסתיים בפרק מ”ה בספר בראשית (גימטריה 45 = גאולה) (גילוי יוסף מרמז על התגלות הקב”ה בגאולה “אני יוסף” נגלה שכל הקורות אותנו זה מהקב”ה “והם לא הכירו”)

 

לצפיה בשיעור לחץ כאן

כולם מדברים משיח כולל ביבי נתניהו שאומר “משיח חייב לבוא” ? מתי שמענו דיבורים כאלה מראש ממשלה?
מאת: ציון סיבוני:
רחל קראה לבנה (בנימין) “בן אוני” ואביו יעקב קרא לו “בנימין”.
בן אוני = 119 – זה בדיוק מה שהרבי אמר לו שהוא יצטרך להתמודד ולהיאבק כנגד 119 חכי”ם !!! ראה סרטון הכל רמוז בתורה !!!
 
 

עדכון 18/12/2019 נוספה תמונה חדשה

רמזים על מלך המשיח ועל המלחמה שיעשו נגדו -יתיצבו מלכי ארץ ורוזנים נוסדו יחד על ה' ועל משיחו. היום ההצבעה על הדחת טראמפ. "הכרזת מלחמה" שימו לב אנו רואים את המילים בפעם השלישית... אותו אנולוגיה בדיוק כמו בארץ גם כאן רואים בפעם 'השלישית' כמו ביבי שמתמודד בבחירות בפעם 'השלישית' עם 'שלושה' כתבי אישום ו '333' עדים טראמפ תקף: "הכרזת מלחמה על הדמוקרטיה", הדמוקרטים: "מתנהג כמו מלך". (דונאלד טראמפ=424=משיח בן דוד) הכל סימנים מהבורא לקראת הגאולה...

גלרית 333 - נפתחה הגלריה ב 11/12/2019 נוספו 17 תמונות

כמו שגולשי האתר יודעים שכל המספרים "המסודרים" קשורים חזק לגאולה (להסבר: ראה גלרית 'בשורת משיח') בגלריה זו נתמקד בספרות 333

הפסוק בתמונה הוא מיחזקאל יב - הפסוק אומר שלא תקום עוד ממשלה בישראל המילים המילים "אבד כל חזון", ממש משקף את המצב שלנו במדינה... וזה מזכיר את הפסוק מדניאל שמדבר על ימינו ״וּבָעִתִּים הָהֵם רַבִּים יַעַמְדוּ עַל מֶלֶךְ הַנֶּגֶב וּבְנֵי פָּרִיצֵי עַמְּךָ יִנַּשְּׂאוּ לְהַעֲמִיד חָזוֹן וְנִכְשָׁלוּ״ (דניאל יא יד) "חזון=71" - השנה שלנו היא השנה ה71 מקום המדינה - תוספת מאת יניב: כִּי, אִם-דַּבֵּר אֲלֵיהֶם, קָרְבוּ הַיָּמִים, וּדְבַר כָּל-חָזוֹן . "וּדְבַר כָּל-חָזוֹן.= 333" - "כִּי הִנֵּה יְהוָה יֹצֵא מִמְּקוֹמוֹ ... "יֹצֵא מִמְּקוֹמוֹ = 333"
לחץ כאן לפתיחת התמונות הבאות
מאת ציון סיבוני

יום הבחירות נקבע ליום שלישי -ז’ באדר (יום לידת ופטירת משרע”ה), אך הוקדם ליום שני ו’ אדר , עקב בקשת ארגון יד לבנים. שני העיתויים אינם מקריים, כמובן.
החלטתי לבדוק את התהילים של יום ו’ לחודש , יום הבחירות , וראו את התוצאות המדהימות. הכל ממש מתייחס למשפט , לעדים, לרדיפה , לשונאים, אוהבים , למרמה ולמזימות ולעלילות שוא (“תפירת תיקים”). קראו והפנימו שהכל מופיע ורמוז במקורות. ולנו אין על מי להישען , אלא על אבינו שבשמים
תהילים יום ו’ לחודש , (יום הבחירות) לה’-לז’:-
“לדוד ריבה ה’ את יריבי , לחם את לוחמי”. “החזק מגן וצינה וקומה בעזרתי”. “והרק חנית וסגור לקראת רודפי, אמור לנפשי ישועתך אני”. “יבושו ויכלמו מבקשי נפשי, יסוגו אחור ויחפרו חושבי רעתי”.”כי חינם טמנו לי שחת רשתם חינם חפרו לנפשי”. “…ורשתו אשר טמן תלכדו בשואה יפול בה”. “ונפשי תגיל בה’ תשיש בישועתו”. “יקומון עדי חמס, אשר לא ידעתי ישאלוני”. “בחנפי לעגי מעוג , חרוק עלי שנימו”. “אל ישמחו לי אויבי שקר , שונאי חינם יקרצו עין”. “כי לא שלום ידברו ועל רגעי ארץ דברי מרמות יחשובון”. “וירחיבו עלי פיהם אמרו האח האח ראתה עינינו”. “ראית ה’ אל תחרש א-ד-ני אל תרחק ממני”. “העירה והקיצה למשפטי , אלקי וא-ד-ני לריבי”. “שופטני כצדקך ה’ אלקי ואל ישמחו לי”. “אל יאמרו בלבם האח נפשנו , אל יאמרו בלענוהו”. “יבושו ויחפרו יחדיו שמחי רעתי , ילבשו בושת וכלימה המגדילים עליי”. “ירונו וישמחו חפצי צדקי ויאמרו תמיד יגדל ה’ החפץ שלום עבדו”. “גול על ה’ דרכך ובטח עליו והוא יעשה”. “והוציא כאור צדקך ומשפטך כצהריים”. דום לה’ והתחולל לו אל תתחר במצליח דרכו, באיש עושה מזימות”. “ה’ לא יעזבנו בידו…

מאת: Levi Sudri עיון ב 4 מילים גורליות בספר שמואל “ואנוכי אהיה לך למשנה” דברי יהונתן (לדוד) האחרונים בתנ”ך לפי האדמו”ר מסוכוטשוב ועוד, כיון ש4 מילים אלו לא התממשו בתנ”ך , הן מתממשות בדורנו. ולדברינו ,הן מתממשות בבנימין נתניהו ,כפי הנראה לעניות דעתנו. לשון אחר : יתכן שנתניהו גלגול יהונתן בן שאול להבנת העניין ראו את הסרטון

להורדת הסרטון לינק כשר 

מדוע קיבלנו 221 ! שזה מספר השנים שיש לנו עד סוף האלף – תשע”ט = 779 -+ 221 = 1000

המספר שרשום כאן “3.6.3 = המשיח” הגימטריה של שני המפלגות הגדולות מביא מספרים מדהימים – רגיל = 221 לסוף האלף – 586 = שופר / ירושלם (רגיל) – 1236 = משיח (רגיל + מילוי)
 
 

מאת ל. שטרית

אם נתניהו הוא בחינת משיח בן יוסף המדיני 
אז מצאנו לשון אשמה/ אישום (כתב אישום) אצל יוסף ואחיו:

״וַיֹּאמְרוּ אִישׁ אֶל אָחִיו אֲבָל אֲשֵׁמִים אֲנַחְנוּ עַל אָחִינוּ אֲשֶׁר רָאִינוּ צָרַת נַפְשׁוֹ בְּהִתְחַנְנוֹ אֵלֵינוּ וְלֹא שָׁמָעְנוּ עַל כֵּן בָּאָה אֵלֵינוּ הַצָּרָה הַזֹּאת״

האחים מוכרים את יוסף. 

האחים ( השמאל במדינה. בהנחה שהם לא ערב רב) מוכרים את נתניהו. 

גימטריות מאת ‘עמיחי’

המסתתר הפלאי
מפליא בגימטריות.

סדרת פגישות בין נתניהו לפוטין
לאחרונה
המסתתר לא מחסיר דבר.

בנימין נתניהו – ולדימיר פוטין = 1358 מסתתר רגיל

ולדימיר פוטין = 424 מסתתר רגיל

בנימין נתניהו – גאולה – בתשעט = 779 מסתתר רגיל

בנימין נתניהו – משיח – תשעט = 1877 מסתתר רגיל !

בנימין נתניהו – משיח = 1486 מסתתר רגיל (יחי המלך המשיח)

שימו לב

בנימין נתניהו – משיח בן דוד = 1358 (מסתתר + רגיל)

בנימין נתניהו – גאולה = 990 מסתתר רגיל
(משיח בן דוד משיח בן יוסף)

מאת מייל שהתקבל: מצורף בזה היכן ביבי רמוז בצורה מרשימה בצופן התנכ”י דילוג 621 בפרשת האזינו שם מוצפנים סודות הגאולה וכו’…
עדכון ט אלול תשע”ט

מאת: יניב
לא תהיה יותר ממשלת ערב רב בישראל , 🇮🇱🇮🇱
️הבחירות זה בשביל לנסות שוב להשתלט על ישראל אך ללא הועיל שכן תם זמנם ותחזור עטרה ליושנה – מלכות יהודה תמשול (משפט צדק) בישראל (בית דוד) שנאמר “היתה יהודה לקדשו ישראל ממשלותיו”
וכפי שלמדונו רז”ל העולם מתקיים על האמת הדין והשלום שנאמר “אמת ומשפט שלום שפטו בשעריכם “
וכשיש משפט אמת וצדק כביכול יש הכל וטובה וצדקה באה לעולם שנאמר “אמת מארץ תצמח וצדק משמים נשקף”
וכתוב “מלאתי משפט צדק ילין בה” ואם חלילה מעוותים את הדין אז חרב באה לעולם , וכך נראה שעושה שלטון הערב רב ולכן יש מלחמות על ישראל עזה וכו’ אך משיח צדקנו יביא את השלום התמידי כפי שהיה בימי שלמה המלך שנאמר “למרבה המשרה ולשלום אין קץ” וכתיב ” לא ישא גוי אל גוי חרב ולא ילמדו עוד מלחמה” וכן “גר זאב עם כבש וכו’
וכעת לרמז מה יקרה בבחירות , ואני לא מתנבא ולא שום דבר מהסוג הזה אלא אדם פשוט המצפה לישועה , שמצאתי רמז \ תובנה בדבריו של קדוש עליון רבי יוסי בן קיסמא זכותו תגן עלינו שנתן קוד לדורות ואני הקט בנסיוני לפצחו.
שאלו תלמידיו את רבי יוסי בן קיסמא אימתי בן דוד בא אמר מתיירא אני שמא תבקשו ממני אות אמרו לו אין אנו מבקשין ממך אות א”ל לכשיפול השער הזה ויבנה ויפול ויבנה ויפול ואין מספיקין לבנותו עד שבן דוד בא
(סנהדרין צח)
שנים שאנחנו מנסים להבין מה זה השער הזה ועלו השערות שאולי זה פסל החירות ועוד..
אך כנראה שמדובר בכנסת – ממשלת ערב רב , שער ר”ת שלטון ערב רב והוא הוא שער הנון של הטומאה – אפיקורסות ומינות , אז הנה ראינו שנפל לאחר הבחירות האחרונות והמצב של היום יוכיח שאין ראש ממשלה מוגדר וזה לא נחשב ממשלה , ואחרי זה הם יוצאים לבחירות חוזרות (י”ז באלול) ושוב יבחר מנהיג ערב רב (כפי הנראה ביבי שהוא האחרון כידוע) וינסה לבנות ממשלה ששוב תיפול כמו שער שבונים ומקרבים לסיום הבנייה ואז הוא נופל ועל זה נאמר “ויבנה ויפול” וככה פעם נוספת , ולאחר מכן ימשיך הערב רב בכל כוחותיו האחרונים לצאת שוב לבחירות בתקווה לבנות שלטון ואינם מספיקים עד שבן דוד יבוא.
שימו לב לגימטריה המדהימה !!!! השער יפול בתשע”ט המשולש מביא לנו 5779 !!! לחיזוק כל הנאמר. משולש זה לקחת כל אות כולל כל האותיות שלפניה !!!

וּבְנֵי פָּרִיצֵי עַמְּךָ יִנַּשְּׂאוּ לְהַעֲמִיד חָזוֹן וְנִכְשָׁלוּ
רֶמֶז שֶׁלֹּא יַצְלִיחוּ לְהָקִים מֶמְשָׁלָה בִּזְמַן לֵידַת מָשִׁיחַ.
חזון = 71 – גיל המדינה

מלך = 570
שיפול השער???
שער = 57057 (מיקום האות) מילוי = 1000 = משיח בן יוסף משיח בן דויד
לינק לתגובה בצא”ט האתר 

 


עדכון חודש אב תשע”ט

חדש: ספר של הרב לוי סודרי -“מרחל אמנו ועד נתניהו” לחץ כאן להורדה – מסקנת הספר שאחרי מלכות נתניהו (בחינת משיח בן יוסף) נצפה למחליפו בחינת משיח בן דוד

{הערת המערכת: כמו הרמזים שראינו במלכות נשיא ארה”ב (שמספרו 424 = משיח בן דוד) וכעת גם במלכות בריטניה (שמספרו 453 = מלך המשיח) השלב הבא שנראה זאת גם בישראל בקרוב ממש א.כ.י.ר}

מרחל אימנו ועד נתניהו
עדכון חול המועד פסח תשע”ט:

רמזים חדשים על הקשר של ביבי לגאולה וליהונתן בן שאול

 5 פריטים של יוני נתניהו שהגיעו לנתניהו לאחרונה מרמז על ה 5 דברים שנתן יהונתן לדוד. וזו הממשלה החמישית של ביבי וקיבל עוד 5 מנדטים קורה פה משהו… ענק
שיעור חדש של הרב לוי סודרי

מדוע קיבלנו את השנה 2210 ??
913 = בראשית (בכותרות השנה)

שיעורים קודמים של הרב לוי סודרי


עדכון קודם

הליכוד + כחול לבן = 221

גימטריה של השנה שלנו 779 – מסוף האלף.
אנו בכנסת ה-21 – סוף האלף.
הליכוד וכחול לבן יחד – 70 מנדטים.
70 שנה מסתיימים – ב ה’ בניסן

בקרוב ביבי בן 70 שנה

התוצאות פורסמו, בדיוק חודש לפני יום העצמאות 

70 = גוג ומגוג

אנו בעיצומו של תהליך גוג ומגוג

שזה מלחמה על האמונה והבטחון בקב”ה

בשבעים = 424

בשבעים שנה = 779 = תשע”ט.

הכל גימטריות רגילות

תוספות חברים
מאת ליאור ש: הכל כתוב בתורתנו הקדושה. כולם יודעים שזאת הבחירה החמישית של נתניהו בספר בראשית כתוב: “ולבנימין נתן חמש חליפות” זאת החליפה החמישית והאחרונה אחריה המשיח (אותיות חמישה)???
מאת יניב: בנימין נתניהו לובש חליפה חמישית, שבעוד מספר ימים מגיע לכהונה הארוכה של “דוד” בן גוריון,
גם פה יש רמז שמגיע לזמן דוד.

ציטוט מהכתבה

נתניהו מכהן ברציפות כראש ממשלה מאז 31 במרץ 2009, כלומר 10 שנים ו-10 ימים

בי”ז בתמוז, הוא צפוי להפוך לראש הממשלה שמכהן בתפקיד במשך הזמן הרב ביותר, ולהדיח מהמקום את קודמו – דוד בן גוריון.

מאת ר.מ שימו לב לגימטריה המדהימה 1820 = סוד * הויה

צמח = 676 – משולש – שער נון = 676 – רגיל

 

מאת: ציון ס’ היום בו נולד נתניהו… כ״ח תשרי תש״י  יום שישי ערש״ק פרשת בראשית !!! מדהים . הוא קשור לבראשית  “בראשית המחשבה”.

הבחירות = 631

מי שהכל קובע כאן הוא:

אין עוד מלבדו אפס זולתו = 813

מלך ישראל = 631

 


עדכון קודם

“נתנמלך עבד המלך”: התגלה חותם מסוף ימי בית ראשון בני 2,600 שנה

מעניין שכל זה מתגלה לפני הבחירות בישראל עם “נתןיהו”

שימו לב לגימטריה המדהימה

590 = גוים’

כי מי גוי גדול אשר לו א-להים קרבים אליו כי-הוה א-להינו בכל קראנו אליו”

2210 !!! השנה שלנו מסוף האלף

1472 = י-הוה מושל (משולש) (הסבר נרחב על המספר בגלרית לילה כיום יאיר)

318 – הסבר בהמשך העמוד

שתי מילים בלבד מביאים לנו בדיוק 2210 !!!

427 = משיח בן דוד בא

1434 = משיח בן  דויד

יש כוח אחד בבריאה מאז ומעולם. וזה כוחו של משיח. לאט לאט יראו זאת בבירור. והוא יצמח ויגדל

שמות שני המפלגות הגדולות

221 !!!

הממשלה תשב ב

ירושלם = 586

יש כאלו שחושבים שיש למישהו בעולם שליטה חוץ מלקב”ה

את הכל מפעיל “משיח = 1236 (רגיל + מילוי)

784 = התשע”ט

434 = משיח בן דויד

(בגאולה משיח יקבל אות יוד ויהיה דויד)

318 גם במילוי וגם בצד ההופכי (אתבש) מרמז לנו על מהותו של משיח שזה

שיח = 318

שיח+ מ

(בעברית: דיבור ה’ דרך הטבע)

(כדי ללמוד עוד על סוד המ‘ והרמז לחץ)

הקב”ה פועל בעולם בשלושה קווים דין חסד ורחמים

שהמטרה לאחד את כולם ולראות שהכל אחד וטוב גמור

לכן: קו = 106 כפול שלושה קוים זה בדיוק 318 

וזה הכוונה בלרכב על החמור/חומר

התאריך של פורים השנה כמניין 221 מניין השנים שנותרו לנו עד סוף האלף.