הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
"וְאָשִׁיבָה שֹׁפְטַיִךְ כְּבָרִאשֹׁנָה וְיֹעֲצַיִךְ כְּבַתְּחִלָּה אַחֲרֵי כֵן יִקָּרֵא לָךְ עִיר הַצֶּדֶק קִרְיָה נֶאֱמָנָה."

"וְאָשִׁיבָה שֹׁפְטַיִךְ כְּבָרִאשֹׁנָה וְיֹעֲצַיִךְ כְּבַתְּחִלָּה אַחֲרֵי כֵן יִקָּרֵא לָךְ עִיר הַצֶּדֶק קִרְיָה נֶאֱמָנָה."

מיקי זוהר יו"ר הקואליציה פרסם פוסט ובוא הוא מציין כי "הגיע הזמן שנוביל רפורמה מקיפה במערכת המשפט כולל שינוי הליך בחירת השופטים. רק כך נחזיר את אמון הציבור במערכות החוק".
ישתבח הבורא שהרי "לב מלכים ביד ה" והוא מנהל את הכל כל כך במדוייק ע"פ תוכנית שמים באמצעותינו… באמצעות הגשמיות של העולם הזה שאם רק נתבונן בה מעט נוכל לראות איך מתקיימת לנגד עינינו הנבואה מספר דניאל: "יִתְבָּרֲרוּ וְיִתְלַבְּנוּ וְיִצָּרְפוּ רַבִּים וְהִרְשִׁיעוּ רְשָׁעִים וְלֹא יָבִינוּ כָּל רְשָׁעִים וְהַמַּשְׂכִּלִים יָבִינוּ"
רש"י מפרש על הפסוק:
"יתבררו ויתלבנו" – החשבונות האלה
"ויצרפו" – בהם רבים להבינם
"והרשיעו רשעים" – את החשבונות לחשבם שלא כמשפט וכשיכלו יאמרו אין עוד גאולה
"ולא יבינו" – אותם כל רשעים
"והמשכילים יבינו" – אותה בבא עת קץ.
והרי בוודאי שאנחנו כבר "בקץ"= קן ציפור שהוא היכלו של משיח ע"פ הזוהר הקדוש.

וככל שאנחנו מתקדמים בזמן מתגברים הסימנים לבוא וכל הנבואות מתממשות בזו אחר זו.
בסיעתא דשמיא מצאתי לנכון לחבר בין דבריו של יו"ר הקואליציה ח"כ מקי זוהר. ולתקופה בה אנחנו נמצאים, ועדים להתפוררות השלטון באמצעות פירוק של כל מרכזי הכוח והשליטה. כגון בתי המשפט, המשטרה שאיבדה כל שליטה ורסן על הציבור ועל עצמה.
דבר שיוביל לכאוס אדיר שיתחיל באומות העולם ויגיע גם אלינו.
בעקבות הבחירות בארה"ב והחלפת השלטון, והבחירות בארץ שעל הפרק
יובילו לכך שהסימנים מתממשים כפי שכתוב במסכת סנהדרין צ"ח, אותם סימנים שנתן רבי יוסי בן קיסמא כאשר שואלים אותו תלמידיו: "אימתי בן דוד בא אמר מתיירא אני שמא תבקשו ממני אות אמרו לו אין אנו מבקשין ממך אות א"ל לכשיפול השער הזה ויבנה ויפול ויבנה ויפול ואין מספיקין לבנותו עד שבן דוד בא אמרו לו רבינו תן לנו אות אמר להם ולא כך אמרתם לי שאין אתם מבקשין ממני אות אמרו לו ואף על פי כן…"
אז האות שנתן להם רבי יוסי בן קיסמא מתברר כעת ומתלבן ומתבהר כאשר מרמז להם כי "שער" הוא ראשי תיבות: "שלטון ערב רב"
אותו שער שיפול הינו הממשל באותה תקופה בה עומד משיח להתגלות… 
אנחנו נמצאים בישורת האחרונה, וברגע גורלי לעם ישראל…

כי אכן אנחנו לקראת הבחירות הרביעיות ברציפות לכנסת ישראל, ועדיין לא מצליחים להקים ממשלה שתצליח לפעול למען עם ישראל ללא הפרעות וצרות מבית ומחוץ. הבחירות האחרונות לכנסת הן הסימן האחרון…
כפי שכתוב (דניאל י"א, י"ד) "וּבְנֵ֣י פָּרִיצֵ֣י עַמְּךָ֗ יִֽנַּשְּׂא֛וּ לְהַעֲמִ֥יד חָז֖וֹן וְנִכְשָֽׁלוּ" – בני גנץ, פרץ ושותפיו ינסו להעמיד ממשלה ויכשלו. "חָז֖וֹן" בגימטריה=71 הגיל של מדינת ישראל בתשע"ט.  אז השער הזה הוא בראשי תיבות שלטון ערב רב. שוב בי"ז באלול התקיימו בחירות חוזרות, ושוב ניסו להקים ממשלה והיא נפלה. "ובמקרה" נקבעו הבחירות ליום לידתו ופטירתו של משה רבינו ע"ה. שמשיח בן דוד הינו ניצוץ מנשמתו של משה. ואומרים חז"ל: "כגואל ראשון כך גואל אחרון" כלאמר המהות של משה רבינו ע"ה, מנהיג צנוע אך מאידך כריזמתי הוא זה שינהיג בקרוב את עם ישראל בעזרת ה'.
ממשלת בראשות בנימין נתניהו היא השער האחרון והיא הממשלה האחרונה שתנסה לקום אך אין מספיקין בידם עד שבן דוד יבוא.
"השער יפול בתשעט" =5779 בגימטריה. וכך היה בבחירות הראשונות בשנת תשע"ט ואנחנו עכשיו סיימנו את שנת תש"פ  בגימטריה = 5780. 
ובסיעתא דשמיא התחדש לי חידוש עצום בהקשר הדברים תש"פ ראשי תיבות : "תהיה שנת פלאות" – והרי כתוב בספר מיכה ז', ט"ו:  "כִּימֵי צֵאתְךָ מֵאֶרֶץ מִצְרָיִם אַרְאֶנּוּ נִפְלָאוֹת" כשנזכה לצאת כל אחד ואחת מאתנו מארץ מצרים האישי שלו, תחל הגאולה האמיתית.
"כִּימֵי" בגימטריה = 220 סך השנים שנשארו עד סיום האלף השישי 5780+220= 6000 לבריאת העולם.
ואנחנו לקראת סוף 2020 ונכנסים לשנת 2021 הלועזית ובפתח הבחירות האחרונות לכנסת ישראל. כי ע"פ החזון רק משיח אדם מישראל הוא זה שיצליח לגאול את עם ישראל.
יהי רצון שכל אחת ואחד מעם ישראל יזכה לגאולה פרטית וכללית מתוך אהבה והתעוררות הנפש ולא ע"י יסורין חס ושלום.

השאר תגובה