הכנות לקראת הגאולה - משיח וגאולה בצפונות התורה
 
מסר על תהליך הגאולה וגילוי משיח בן דוד

מסר על תהליך הגאולה וגילוי משיח בן דוד

ליל יח’ בניסן תשע”ט. זכינו כמה חברים לשבת אצל הצדיק (קבלת פני רבו) ולשמוע דברים על הגאולה. הקלטתי את הרוב וזה בערך מה שהצלחתי להקליד.

המסר מאת: בת דוד

תהליך הגאולה.

הבחירות בארץ היו תרגיל, כדי להראות שהעם בחר ביבי כדי לחזק את המהלכים שלו שהעם בחר בו. וכל מה שהיה נגדו זאת הצגה. הכל הצגה. ראש הממשלה, דוחף את ישראל, הערב רב, להלחם בסוריה ולאט לאט, כאשר ישראל רואה שהמהלכים שלה מצליחים וישראל מצליחה להפציץ את סוריה, היא מקבלת את הכוח ללכת ולהילחם נגד אירן. ויש כבר תוכנית כזאת וזה מה שיקרה. אז בסופו של דבר יחד עם לחץ אמריקאי ואירופאי, ילכו וידחקו את אירן מכל הכיוונים עד אשר אירן תכריז על גיהד עולמי והם יגייסו מיליארד מוסלמים מכל העולם , בינתיים הם מפחדים לצאת למלחמה,ואז הטרוריסטים יפעלו חזק ויתחיל טרור כלל עולמי שיגרום למלחמה גדולה בין עשיו לישמעאל. בילקוט שימעוני כתוב שמלך פרס יקום ויחריב את העולם, זאת אומרת שיש לו כוח להחריב את העולם וכך הוא מתכנן. אנחנו לקראת מלחמת העולם השלישית, שימותו בה מליונים וזה יהיה הרבה יותר גרוע ממלחמת העולם השניה. במהלך המלחמה 3 ערים יחרבו, פריז לונדון וניו יורק (מה המצוין בספר הזוהר שזה תהליך הגאולה, אז כך יהיה). ובזמן שהעולם ילקק את הפצעים מהמלחמה הקשה מאוד, אז יגיע הכוכב וזה יהיה אחד אחרי השני. במלחמת העולם השלישית יהיו פצצות אטום, אך גם פצצות אלקטרו-מגנטיות שהראשונה שניסתה את הפצצה הזאת – זאת מדינת ישראל, וזאת הפצצה הקשה מכולן, כי הפצצה הזאת מחסלת את כל תשתיות החשמל, האנטנות, לא תהיה תקשורת, לא תהיה אפשרות לשאוב מים ולמלא דלק ברכבים והפצצה הזאת תוביל את העולם – לעולם פרמיטיבי מאין כמוהו.

אחרי שהעולם יתאושש מהמלחמה יבוא כלי משחיט עצום שזה הכוכב, שהוא הרבה יותר גרוע מהמלחמה והוא יכניס את אנגליה מתחת למים. הכוכב יכה כמה פעמים, ואחרי שנתאושש ממנו וחלק מהאנשים יצאו מהבונקרים שלהם, כאשר חלק מהבונקרים יקרסו וימותו שם המונים, יצאו אנשים על כלי משחיט שלהם ובזמן הזה רוב העולם כבר מת ואז יראו שבארץ ישראל חיים כרגיל.

אחרי הכוכב לא תהיה מדינה, לא יהיו בנקים, לא יהיה כלום אבל נחיה מצוין, כי המשיח כבר יהיה פה והאור שלו יתפשט והוא יכין אותנו לכל מה שצריך וירדו אורות מיוחדים מהשמים לחזק את הנשמות שלנו ואנחנו נרגיש בסדר גמור. ואז כל אומות העולם יראו שפה הכל מצויין והם יודעים שבשביל לשלוט על העולם ועל עם ישראל צריך לשלוט על ירושלים, כפי שבכל הדורות מלכים שרצו לכבוש את העולם עלו לכבוש את ירושלים, ואז בזמן זה יתאחדו הנצרות והאיסלם ויגידו שעם ישראל אשם, כי אנחנו התחלנו את המלחמה עם אירן שהובילה למלחמת העולם ה 3 ויבואו להילחם פה וזה בעצם מלחמת גוג ומגוג. והם יכולים למחוק אותנו ביום אחד, אבל בתוכניות שלהם הם לא לקחו בחשבון את המשיח והם לא יודעים מה מחכה להם והוא ישבש להם את כל התכניות.

שאלה : אז בכמה זמן מדובר?

תשובה : אנחנו כבר בתהליך הזה וזה יכול להימשך 7 שנים, אבל ברגע שגוג יבוא על אדמת ארץ ישראל כתוב שמשיח יבוא ויהרוג אותו ויקבור אותו. ולמה אני מספר לכם את כל זה? זה עניין של הרצח הראשון בעולם, קין והבל, הבל הוא משה רבינו וקין הוא גוג. אותן נשמות. וברגע שמ.ב.ד.(שהוא נשמת משה רבנו והבל) תופס אותו והורג אותו, את קין (נשמת פרעה), שהוא גוג, וקובר אותו על אדמת ארץ ישראל, אז נגמר התיקון וניתקן הקלקול של הרצח הראשון בעולם, הרצח של קין את הבל ואז למעשה, זה מוביל אותנו לתיקון החטא הקדמוני שיתקן אותו המשיח. ומגיעים לתיקון הדעת – ואז ניתקן עץ הדעת טוב ורע ואפשר לעבור לשלב הבא של הגאולה, נכנסים לימות משיח ואח”כ לתחיית המתים, חיי העולם הבא, הנהגת הייחוד ותחילת הנצחיות. בעיקרון זה התיקון של קין והבל, לכן אנחנו צריכים לשמוח שאנחנו חיים בדור הזה, צריך לשמוח מצד אחד, אך מצד שני, עומד להיות מאוד מואד קשה. כרגע, יש גוג ומגוג רוחני והכנה לגוג ומגוג גשמי. יש כעת ייסורי נפש של חבלי משיח ולכן אנחנו רואים הרבה אנשים סובלים ייסורים קשים.

שאלה : איפה זה יתחיל להיעצר?

תשובה : מתי שמשיח יתחיל להתגלות טרם קבלת המשיחות. אנשים יסתכלו על אותו בן אדם והם ירגישו שהוא המשיח והוא יאיר להם על הנשמות. מי שמסביבו יהיה רגוע, מי שמסביבו יהיו לו ניסים, לא יפחד ולא כלום למרות שבכל העולם יהיו המון הרוגים ופצועים וכל העולם ישתגע אך מי שמסביב למשיח יהיה רגוע לגמרי. אבל מי שלא, יתחיל להשתגע. גם הצדיקים שיש כרגע – יצטרכו להיאחז במשיח. בנשמה שלו. אם לא, גם הם עלולים לנשור, כי המשיח הוא הפורג’קטור של הדור. ולפני הגילוי הוא יתחיל להאיר. מה שאתם רואים שהעולם כאילו משוגע זה רק ההתחלה, העולם עדיין לא באמת משוגע, אלא העולם ילך וישתגע בצורה מאוד קשה ואנשים ישתגעו ממה שיראו. אך גם יהיו מצבים אפאטים לדוגמא, אדם ישמע שסין נמחקה מהמפה ומיליארד וחצי אנשים נעלמו וזה לא ירשים אותו. מחמת כך, שהמציאות תהיה כל כך לא הגיונית שאנשים כבר לא יתרגשו מכל דבר. אך מי שיהיה סמוך למשיח יבין ולא ישתגע. האפאטיות תהיה עד כדי ה- קרב האחרון בירושלים של ה 3 שעות האחרונות שאנשים ירצו לשרוד והם ירוצו בצורה מטורפת. מלא הרוגים מסביב והראש של האדם לא יעבוד אלא רק ירצה לשרוד את המצב. ואנחנו צריכים להתחיל להתכונן לכך שהמצב עומד להשתגע.

תהליך הגאולה תלוי בתשובת עם ישראל ובזכות ישראל, כך שעניין זה יכול להמשך זמן קצר או שנים.

אנחנו צריכים לחנך את עצמנו שזה התהליך שעומד להיות וככל שהזמן מתקרב יותר, אז מתגלים יותר דברים בעולם. מצד אחד מתגלה השקר, מצד שני יש קידוש השם בעולם. כי אדם, שרגיל לסביבה הטבעית שלו שנותנת לו ביטחון פתאום יראה שמתגלים מסביבו כל כך הרבה שקרים, זה מערער לו את הביטחון.

המשיח כבר נמצא פה, הוא יודע שהוא המשיח, אך גם לא יודע. הוא יודע שהוא ראוי כי מדברים איתו משמים (כמו משה רבנו, אור החיים הקדוש ועוד הרבה צדיקים שדיברו איתם מהשמיים), זו ידיעה, שטרם קבלת המשיחות כך שזאת ידיעה אך לא ידיעה אבסולוטית. דוד המלך בגיל 28 ידע מי הוא אבל היה עניו וצדיק ורק כשהמליכו אותו הוא הפך להיות מלך. אין פה שום חידוש, הכל יחזור על עצמו אבל יהיו נ’ פלאות. כלומר, הניסים שיהיו – יהיו פי 50. עד כדי כך שתהיה תורה חדשה, תורת משיח. כמו שיצאו ממצרים ויש את ישרת הים, כך תהיה שירה חדשה. כל התהליך יחזור על עצמו, וגם יתגלו שאר חלקי התורה והתורה לא תתחיל באות ב’ אלא תתחיל תורת האצילות באות א’. כי זאת תהיה תורה מהאצילות, שהיא יותר גבוהה והתורה שתקדים לתורת משיח, זאת תורתו של רבי שמעון בר יוחאי – הזוהר הקדוש, לכן יש עניין ללמוד זוהר הקדוש וגם בזמן משיח ילמדו זוהר והזוהר יתרבה בעולם והסודות יתרבו בעולם ואז זה יתפור את עניין ההכנה למשיח וזה יכין את כולם למשיח. וכל מי שיכין עצמו יותר, כך יהיה לו קל יותר. לא להתרגש, וכל אחד יחזק את בני ביתו וכדאי לדעת שיגיע הרגע שיגיעו רבנים שיגידו על עצמם שהם המשיח ויהיה בלבול גדול מאוד. רבנים חשובים שירמזו על עצמם ויהיה בלבול כזה גדול עד שיזרקו את הכיפה שלהם. הבירור הכי חזק יהיה ב 3 שעות האחרונות

אז אנחנו צריכים להכין את עצמנו. אז אם אדם רואה שאישתו משתגעת, זה חלק מחבלי משיח. הנשמות עכשיו בדוחק נפשי מאוד גבוה, זה כמו התלבשות של היצר הרע, מהרבה סיבות. ואז ההתנהגות בהתאם. ואם אדם יודע שזה כך, אז הוא צריך להירגע, להתחזק ולחזק את בני ביתו. ואז, כשיפגוש את המשיח, הוא ירפא אותו. למשיח יש כוח לרפאות. עוד לפני הגילוי כבר יהיה לו כוח לרפאות אנשים. אבל אחרי הגילוי הוא ירפא בהבל פיו, הוא יסתכל על אדם ויוכל להחיות או להמית רשע בהבל פיו. אתם מתפלאים על זה, אבל מה שאני מספר לכם – תנאים עשו אז אין מה להתפלא. אם תנאים עשו זאת קל וחומר שהמשיח יעשה זאת.

אדם שיגיד אני לא נשוי, אין לי ילדים, כל זה לא חשוב. מה שחשוב הוא שילך עם הקב”ה והוא יזכה לכל הישועות. עניין הכעס ילך ויחריף וככל שהצרות יתגברו זה ימשך יותר ויותר.

אנחנו נמצאים בתוך זמן בעיתה ואנחנו מחכים לאחישנה וברגע שתראו את הכוכב אז תדעו שאנחנו באחישנה. והכוכב יבוא ויעשה את העבודה שלו מצוין.

שאלה : מתי התחילה הגאולה?

תשובה : לפני בערך 300 שנה בתקופת אור החיים הקדוש והבעל שם טוב אך הבעיתה התחילה ממש בשנים האחרונות ואנחנו כרגע כבר בתוך ציר הזמן. ברגע שתתחיל מלחמת העולם השלישית הכל ירוץ ואנחנו עכשיו ממש לפני התחלת המלחמה.

שאלה : האם הבירור כבר התחיל?

תשובה : הבירור יהיה חזק בדיוק כפי שהיה בזמן שעם ישראל היו במצרים, כאשר הבירור הגדול היה במכת חושך ו 80 אחוז מתו במכת חושך (כפי שרוב המפרשים פסקו) ואז נשארו רק הנשמות שראויות לגאולה ואז הם יצאו ממצרים וקיבלו את התורה. אלו שלא היו ראויים ולא רצו להקריב קורבן פסח וקורבן מילה, לא יצאו. מי שהקריב כן יצא ולכן, הן גאלתי אתכם אחרית כראשית וגאולה אחרונה תהיה כמו גאולה ראשונה. כל התהליך יחזור מחדש ותגלו שכמעט כל העם זה ערב רב ואז יתבררו כל הנשמות הטובות שראויות לגאולה וזה למעשה “מי להשם אלי” ואותם יאסוף אליהו הנביא.

כל הנשמות שלא ראויות לגאולה וכל הערב רב, ימותו במכת חושך שתהיה במשך 15 ימים על פי הזוהר. ימותו בזמן זה ראשי ישראל וראשי אומות העולם, ואחרי שיתבררו הנשמות הראויות להמשך הגאולה, שיהיו בערך 20 אחוז – בדיוק כמו הגאולה הראשונה ואז יבואו ויגידו “איך זה יכול להיות, זאת גאולה בדין”, אך זה לא גאולה בדין זאת גאולה ברחמים. אז יבואו ויגידו “למה מתו כל כך הרבה אנשים” התשובה היא – שהם היו ערב רב. ומי שתוהה על זה עז עובר על מה שכתב האר”י ז”ל בפרשת ואתחנן , אמר האר”י הקדוש למהרח”ו שכבר בדור שלו רוב היהודים הם ערב רב. אז אין מה להתפלאות על מה שאנחנו רואים לנגד עיננו בדור הזה, כי הרוב הם ערב רב ויש כאלו שהם ערב זר zer שהם יהודים עם קליפה של ערב רב ואת הקליפה הזאת יכול לברר המשיח.

ה 15 יום חושך האלו הם ההסתר שהכוכב יעשה בין כדור הארץ לשמש כאשר יעבור בניהם, היות והכוכב הרבה יותר גדול מכדור הארץ הו יכסה את כדור הארץ ואור השמש לא יגע לכאן. וזה יגרום ל חושך גדול מאוד. הזוהר אומר שהמשיח והכוכב זה אותו עניין, ואור החיים הקדוש אומר שאנחנו צריכים להתפלל לכוכב, כי זה סמל ואות לגאולה אחישנה מופלאה ברחמים. מזג האוויר מוזר מאוד והוא ימשיך וישתנה עוד ועוד. הכוכב מושך את הליבה של כדור הארץ ומחמם את כדור הארץ בפנימיות שלו ואז מתפרצים הרי געש מתחת לאוקיינוס ולכן מתים המון דגים ובמשך הזמן זה ילך ויחריף ויהיה חוסר של אוכל בעולם. הרבה בהמות ימותו והרעב יגרום למלחמות נוספות עד אשר תהיה מלחמת גוג ומגוג.

שאלה : האם החילונים יזכו לראות פני משיח?

תשובה : כל החילונים, שהם יהודים גם יזכו לגאולה ויזכו לראות פני משיח. הוא לא חייב לדעת גמרא וש”ס כי כשיגיע הרגע, הוא יעלה לדרגת נבואה – ואלו אחד מהניסים שיהיו – שלא ידח ממנו נידח וזה בעצם הכוונה של קידוש השם בעולם, הגדול ביותר, מה שאומרים “יתגדל ויתקדש שמיא רבא” האבא אוסף את כל הבנים, מייסר אותם, מתקן אותם, כאשר המשיח יתקן אותם ויוביל אותם להנהגת הייחוד שאומרת שהקב”ה ישפיע עליהם מהאור אין סוף בלי שום קשר למעשיהם. אבל מי שהתייגע מתוך בחירה עוד לפני גילוי משיח – אז נקודת ההתחלה שלו תהיה יותר גבוהה. כל אחד, מה שהוא עמל, הגובה שהוא הגיע, משם הוא יקבל עוד גובה רוחני מסויים והשילוב של זה, זו דרגת הנבואה שתהיה לאחר שמשיח יתגלה ותהיה הנהגת משיח.

זה הדבר הכי מעודד!!!!!! בעיקר לאלו שמעירים הערות לחילונים…