הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
מלחמת העולם השלישית תתחיל הקיץ – לפי החפץ חיים זצ"ל + גרסת הלובביצר | רמז בשם של מנהיג פרס (אירן)

מלחמת העולם השלישית תתחיל הקיץ – לפי החפץ חיים זצ"ל + גרסת הלובביצר | רמז בשם של מנהיג פרס (אירן)

עדכון חדש על דברי החפץ חיים מקו הגאולה החדש מבית "סוד החשמל"

 לחץ כאן להורדת קובץ השמע

טלפון של הקו החדש 053-310-3534

עדכון קודם 4.5.2015  >>

 • י' שמיטות = 775 בגימטריא תשע"ה. <<

 • עשר שמיטות = 1335 (נבואת דניאל) <<

בְּשֵׁם הֶ'חָפֵץ חַיִּים' כָּךְ בִּשְׁנַת תשע"ה 75 שָׁנָה אַחֲרֵי פְּרוֹץ הַשְּׁנִיָּה צְפוּיָה לִפְרֹץ הַמִּלְחָמָה הַשְּׁלִישִׁית

שָׁמַעְתִּי מֵהגה"צ ר' צְבִי מֵאִיר זִילְבֶּרְבֶּרְג שליט"א (ניתן לשמוע ב'קול הלשון' שיעור מספר 27 הכנה לזמן חורף תשע"ה) שֶׁאָמַר שֶׁשָּׁמַע מִיּהוּדִים (שמע מהג"ר אברהם פאם זצ"ל ראש מועצת גדולי התורה באמריקה) שֶׁשָּׁמְעוּ מֵהַג"ר אֶלְחָנָן וַסֶּרְמַן הי"ד שֶׁדִּבֵּר בְּארה"ב בִּשְׁנַת תרצ"ט בְּעֶרֶב הַשּׁוֹאָה וְאָמַר לָהֶם בָּזֶה הַלָּשׁוֹן: קִבַּלְתִּי בְּרוּחַ הַקֹּדֶשׁ שֶׁאָנוּ עוֹמְדִים לִפְנֵי מִלְחָמָה נוֹרָאָה שֶׁתִּסְתַּיֵּם בִּשְׁנַת תש"ה, וְאַחֲרֶיהָ יָבֹאוּ עֶשֶׂר שְׁמִיטוֹת שֶׁל הֲכָנָה לַמָּשִׁיחַ, וּבִגְמַר הָעֶשֶׂר שְׁמִיטוֹת שֶׁמִּסְתַּיְּמוֹת בִּשְׁנַת תשע"ה זֶהוּ זְמַן בְּעִתָּהּ שֶׁמָּשִׁיחַ חַיָּב לָבֹא. דְּבָרִים מֵעֵין אֵלּוּ נֶאֶמְרוּ עַל יְדֵי הַג"ר יוֹסֵף בֶּן פּוֹרָת שליט"א בְּשֵׁם הֶ'חָפֵץ חַיִּים' (הובא במוסף 'שבת קדש' של 'יתד נאמן' לך לך תשע"ה) שֶׁהֶ'חָפֵץ חַיִּים' אָמַר בִּזְמַן מִלְחֶמֶת הָעוֹלָם הָרִאשׁוֹנָה שֶׁ25 שָׁנִים אַחֲרֶיהָ תִּפְרֹץ מִלְחָמָה שֶׁהָרִאשׁוֹנָה תִּהְיֶה מִשְׂחַק יְלָדִים לְעֻמָּתָהּ, וְ75 שָׁנִים לְאַחֲרֶיהָ תִּפְרֹץ מִלְחָמָה שְׁלִישִׁית גְּדוֹלָה מִכֻּלָּן, שֶׁגַּם הַשְּׁנִיָּה תִּהְיֶה מִשְׂחַק יְלָדִים לְעֻמָּתָהּ, וְאָז יָבֹא מָשִׁיחַ. וּכְשֵׁם שֶׁמִּלְחֶמֶת הָעוֹלָם הַשְּׁנִיָּה פָּרְצָה 25 שָׁנָה אַחֲרֵי פְּרוֹץ הָרִאשׁוֹנָה, כָּךְ בִּשְׁנַת תשע"ה 75 שָׁנָה אַחֲרֵי פְּרוֹץ הַשְּׁנִיָּה צְפוּיָה לִפְרֹץ הַמִּלְחָמָה הַשְּׁלִישִׁית. מאת: מערכת סוד החשמל
תוספת מאת: א.ט ומעניין שדווקא בשנת תרצ"ט (השנה שהחפץ חיים דיבר) נולד מלך פרס חמינאי מנהיג אירן שעתיד להתגרות במלך הערבי ולעורר את פרוץ מלחמת העולם השלישית… חמנאי יהיה השנה בן 76  כמניין = בן דויד
 • וכן השם של חמנאי – אותיות "יתי ולא אחמיניה" אמרו התנאים: יבוא ואני לא רוצה לראותו… מרוב החשכות והשקר שיש כיום

 דברי הרבי מלובביץ

11 Comments

 1. דוד

  בקרוב ארה"ב תיאלץ לצאת למלחמה נגד איראן "אך לא נגדנו" .. סופה של מלחמה זו, ולאחריה יהיה רע ומר לאמריקנים, והיא תנחל מפלה גדולה.
  במהלך מלחמה זו ולאחריה, תעלה המתיחות בין ארה"ב לרוסיה, לממדים שלא הכרנו בעבר, והחשדות של האחת כלפי השנייה, יבואו לידי פיצוץ, שיתבטא בהתקפת פתע גרעינית של רוסיה על ארה"ב, רוסיה לא תאפשר לארה"ב להתאושש מהמכה הראשונה, ותמשיך בסדרת מכות גרעיניות, עם עוד כלי משחית להשמדה המונית, עד להכרעתה הסופית. הנותרים יגלו מארצם, ויתפזרו בעולם למשך ארבעים שנה. רוסיה לא תסתפק בהכרעתה של ארה"ב, אלא תמשיך ותנהל מלחמת השמד, נגד כל מי שהיא רואה בו איום. בשלב זה, ישראל עדיין מחוץ לתמונת המלחמה הגדולה.
  לאחר שארה"ב תצא מהתמונה, ירגישו כל שונאי ישראל בעולם, שעכשיו הם יכולים להוציא לפועל את זממם, ולהשמיד את ישראל אחת ולתמיד, ומכיוון שישראל נותרה לבדה בעולם, הם יכולים לעשות זאת, במלחמה קונבנציונאלית, בלי הצורך לזהם את המקום בנשורת רדיו-אקטיבית, ואכן, רוסיה תגייס צבא עצום, מעמים רבים נגד ישראל, ותתקיף מכל הכיוונים, מהים מהאוויר ומהיבשה. היא תכבוש חלקים מארצנו, ותתחיל להוציא לפועל את זממה. בשלב זה עדיין לא תהיה התערבות א-לוקית, כי לפי הכתוב, ה' יבוא חשבון עם פושעי עמו, כשהאויבים מוציאים לפועל גזרה זו. לפי הכתוב, הם יפגעו בעשרה אחוזים מהאוכלוסייה. הפחד והאימה שיעבור על עם ישראל, ינקו אותו משאר עוונותיו, ויכשירו אותו סופית לגאולה, ורק לאחר מכן יופיע ה' להושיע את עמו.
  הסימן לכך שה' מופיע, יהיה ברעידת אדמה אדירה, שתורגש בכל העולם. הר הזיתים יבקע לשניים, חצי הר לכיוון צפון, והחצי השני לכיוון דרום. עם ישראל לא יפגע מרעידת אדמה זו, בדרך נס. תהיה מהומת א-לוקים בצבאות האויבים, והם ילחמו איש באחיו. הניסים שה' יעשה לעמו במלחמה זו, יהיו גדולים יותר מניסי מצרים, עד שהניסים ההם לא ייחשבו כלל. ה' יכה את האויבים בסדרה של מגיפות, ובמכות לא טבעיות מן השמים. גם העמים ששלחו את צבאותיהם למלחמה, ייפגעו במכות שה' ישלח בהם. את עמי ערב שמיררו את חיי עמו בארצו, יעניש ה' באופן מיוחד, כך לשון הכתוב. ישראל תשמיד עיר של אויב, על יושביו. ה' ישאיר שרידים מצבאות העמים שיבואו להילחם עם עמו, ועליהם סימנים מהמגיפות. למען יראו שאר העמים, שיד ה' הייתה בהם. את החללים הרבים יאספו כל תושבי הארץ, במשך שבעה חודשים, על מנת לטהר את הארץ. גבולות הארץ ישתנו לבלי הכר. אדמה חדשה תתרומם בים התיכון, עם מפרצים טבעיים לאוניות רבות. גבולות הארץ יתרחבו, ויגיעו עד לאוקיינוס ההודי. כל שדות הנפט של המפרץ הפרסי, יעברו לידי ישראל. ותתקיים ברכתו של יצחק אבינו: "ויתן לך הא-לקים, מטל השמים ומשמני הארץ". ישראל תהפוך למעצמה העשירה והאדירה בתבל. משיח בן דוד שיתגלה עוד לפני כן, ינהיג לא רק את עם ישראל, אלא את כל עמי העולם. ה' ייתן לו כוח אישי עצום, שיבוא לידי ביטוי, בנבואה כמעט כמשה רבנו, וחוכמה יותר משלמה המלך. כל ראש מדינה חייב יהיה לקבל את הסכמתו של משיח לתפקיד, ועמים שיתעלמו ממנו, יאבדו, וארצם תהיה שממה. בית המקדש ייבנה, וכל עם ישראל יהיו נביאים. עמי העולם יתייחסו לעם ישראל, כעם כוהנים, עם כל המשתמע מכך. כלומר: הם יפרישו בשמחה, מהתוצרת המשובחת ביותר של ארצם, עשרה אחוזים באופן קבוע, לעם ישראל, ויבואו באופן רצוף, לאורך כל השנה, לבית המקדש. העמים יתחרו ביניהם, בהגדלת פארו של בית המקדש, בכל האמצעים והכישרונות העומדים לרשותם. מבית המקדש יצא נחל, שזרמו ילך ויגדל ככל שיתרחק. הוא יתפצל לים המלח ולים התיכון. רוב ים המלח יתרפא, והמים ישרצו דגים רבים. ארץ ישראל תהיה כגן עדן, ארץ של נהרות. כל המדבריות שסביבה, יהיו כגן פורח, עם מים רבים. הגויים יראו בעם ישראל, את הדבר הכי קרוב לא-לקים, וישתחוו ויכרעו ברך לפני כל יהודי. הקב"ה מבטיח להפתיע את עם ישראל בשמחה אין סופית, לדורי דורות, פיצוי על הסבל שסבלו לאורך כל ההיסטוריה.

 2. מיכאל

  ב"ה
  דוד, ממש דברי נביאות!!!

  לא ידענו שיש נביאים היום!!!

  מהיכן אתה שואב את המידע הזה???

  וודאי שהקב"ה הרחמן יגאל את בניו, אך לא ידוע לנו בדיוק איך….

  מה שאנחנו יודעים – זה בעתיד הקרוב, ולא נצטרך לחכות ארבעים שנה!!!

  העולם לא יכול לשרוד 40 שנה, במצב של הלא טהרה שהוא שרוי בו..

  הוא דרוש ניקוי וזיכוך!!!

  אנחנו בתהליך הגאולה ממש!

  אבל עיקר היהדות הוא תמימות ופשיטות, וחוכמת אין צריך כלל!!!

  צריך רק להתחזק, להחזיק חזק בה' ובתורתו האמיתית, ולא לסטות ימין ושמאל!!!!

  זאת התורה לא תהיה מוחלפת ולא תהיה תורת אחרת מאת הבורא יתברך שמו

  וצריך להזהר ולהשמר מפני הנחש שטן עשו עמלק, שמסית ומדיח מעבודת אלהים חיים, ומלך עולם!!!!

  לא לשמוע בקולו!!! רק לשמוע בקול ה' האמיתי!!!!

  ואתם הדבקים בה' אלהיכם – חיים כולכם היום.

  היום אם בקולו תשמעו!!!!

  ומי שעושה תשובה שלמה ומתקדש בקדושת ישראל, הוא ישרוד ויזכה לנועם הצפון, לאור הגנוז, יחד עם הצדיקים האמיתיים בגן עדן לנצח סלה ועד!!!!

  חזק חזק ונתחזק,

  ומשיח יתגלה בקרוב, אמן!!!!

  1. דוד

   יחזקאל ל"ח
   וַיְהִי דְבַר יְהוָה, אֵלַי לֵאמֹר דבר צער.
   בֶּן אָדָם, שִׂים פָּנֶיךָ אֶל גּוֹג אֶרֶץ הַמָּגוֹג פנה בדברי נבואה אל נשיא רוסיה, נבואה לאחרית הימים נְשִׂיא, רֹאשׁ מֶשֶׁךְ וְתֻבָל ראש, משך, ותבל, כל אלה מצאצאי יפת בן נח. ונשיא רוסיה משתייך אליהם וְהִנָּבֵא, עָלָיו אמור עליו דברי נבואה אלו.
   מִיָּמִים רַבִּים, תִּפָּקֵד יעלו לפני עוונותיך הקדומים! ומה הם אותם עוונות קדומים? לרוסיה ניתן בתנ"ך שמות של מעצמות העבר: אשור, בבל, ואדום. אותם עמים החריבו והגלו את ישראל מארצם. במשך הדורות שעברו מאז, ה' הניע והעביר את אוכלוסייתם של אותם מעצמות העבר, אל רוסיה של היום. והם משמשים עתה כמטה ביד ה' להחריב את העולם, כמו שעשו לישראל בזמנו. כי בדרך שאדם הולך מוליכין אותו. כמו שנאמר- שכר מצווה, מצווה. ושכר עברה, עברה. והתפקיד הבזוי של החרבת העולם ניתן להם, על מנת שיקבלו את עונשם מושלם בבואם להחריב את ישראל במלחמתם זו בְּאַחֲרִית הַשָּׁנִים בתקופה זו שאנו נמצאים בה. ומה מפליא הדבר שלידתה של רוסיה הקומוניסטית, ותחילת אחרית הימים היו באותה שנה- 1917 תָּבוֹא אֶל אֶרֶץ מְשׁוֹבֶבֶת מֵחֶרֶב אביאך אל ארץ ישראל, שיושביה שבו מגלות ארוכה, שבה נרדפו על ידי חרב שונאיהם.
   עַל הָרֵי יִשְׂרָאֵל תִּפּוֹל נפילתך תהיה בולטת וגלויה לעיני כל העולם, כמו על במה גבוהה, על הרי ישראל. ויש להבין: שה' חפץ לשבור את רוסיה דווקא פה בישראל, כיוון שרוסיה היא גלגול של אותם עמים – אשור, בבל, ואדום (רומא). שהחריבו והגלו את ישראל מארצם, והקב"ה יביא אותם אל המקום שפשעו נגדו, ונגד עמו בעבר הרחוק, על מנת שעמי העולם ילמדו לקח, שכל הנוגע בעמו לא יינקה, אפילו לאחר שנים רבות אַתָּה וְכָל אֲגַפֶּיךָ, וְעַמִּים, אֲשֶׁר אִתָּךְ הצטרפות עמים רבים לרוסיה למלחמת ההשמד נגד ישראל אינה מקרית, אלא מכוונת על ידי ההשגחה העליונה, על מנת שיקבלו גם הם את עונשם, על עוולות שעשו לעם ישראל, ובכדי שלא ייהנו מהזכות להיות לצידה של ישראל, בעת צרתה. כדי יישאר לזיכרון תמיד כאות קין, לבושתם ולחרפתם, הרמת ידם על עם ה', במלחמת השמד זו

 3. דוד

  יחזקאל ל"ב
  וְכִסֵּיתִי בְכַבּוֹתְךָ שָׁמַיִם על דרך המשל, מתאר הנביא את ארה"ב לנר גדול המאיר בעולם, וכשיכבו אותו, יעלה עשנו כדרך הנרות שמכבים אותם. וכגודל האור, כך כובד העשן, שיכסה את כל השמים וְהִקְדַּרְתִּי אֶת כֹּכְבֵיהֶם יהיו בעיניך שחורים שֶׁמֶשׁ בֶּעָנָן אֲכַסֶּנּוּ, וְיָרֵחַ לֹא יָאִיר אוֹרוֹ אומר הקב"ה לנשיא ארה"ב: הצרה שאביא על ארצך, תהיה כל כך גדולה, שיהיה נדמה לך שכל העולם חושך.
  כָּל מְאוֹרֵי אוֹר בַּשָּׁמַיִם, אַקְדִּירֵם עָלֶיךָ אומר רש"י: שרים של מעלה מליציך, גם הם יפלו כמוך, ולא יהיה לך מליצי יושר וְנָתַתִּי חֹשֶׁךְ עַל אַרְצְךָ תיאור זה מתאים למה שצופים מדענים בימינו, על אשר יתחולל בעולם כתוצאה ממלחמה גרעינית, והם מכנים זאת: חורף גרעיני נְאֻם אֲדֹנָי יְהוִה שבמאמרו מתקיים הכל.
  וְהִכְעַסְתִּי לֵב, עַמִּים רַבִּים בַּהֲבִיאִי שִׁבְרְךָ בַּגּוֹיִם אביא כעס וצער לכל העמים, כשאביא אליהם את שמועת מפלתך עַל אֲרָצוֹת אֲשֶׁר לֹא יְדַעְתָּם אפילו ארצות שלא הכרת בהם, יחרדו ממה שקרה לך.
  וַהֲשִׁמּוֹתִי עָלֶיךָ עַמִּים רַבִּים יתמהו על מפלתך וּמַלְכֵיהֶם יִשְׂעֲרוּ עָלֶיךָ שַׂעַר ישערו שערות ראשם, מפחד ואימה בְּעוֹפְפִי חַרְבִּי, עַל פְּנֵיהֶם מדינות אירופה, נמצאות במסלול מעופם של חלק מהטילים הבליסטיים של רוסיה, מכיוון שרובם יעברו מעל הקוטב הצפוני, ובעת שיפקוד ה' בחרבו הקשה הגדולה והחזקה, שזהו הנשק הגרעיני, את ארה"ב, יהיו מדינות אירופה בבעתה, בראותם את כלי המשחית הללו מעופפים מעל ראשיהם, בדרכם להשמיד את ארה"ב וְחָרְדוּ לִרְגָעִים אִישׁ לְנַפְשׁוֹ, בְּיוֹם מַפַּלְתֶּךָ חרדה תאחז אותם בכל רגע ורגע מהצפוי להם, בראותם את בעלת בריתם הגדולה מתמוטטת לנגד עיניהם. כי יבינו, שברגע שרוסיה תכריע את האויב המסוכן ביותר שלה, את ארה"ב, היא תפנה את כלי המשחית אליהם.
  כִּי כֹּה אָמַר, אֲדֹנָי יְהוִה בפנייתו לנשיא ארה"ב, בא הכתוב לחזק דבריו, שאין דברי ה' שבים ריקים חֶרֶב מֶלֶךְ בָּבֶל, תְּבוֹאֶךָ מודיע אני לך בזאת, שבוא אביא עליך את רוסיה, עם כל כלי משחיתה.

 4. דוד

  שָׁם אַשּׁוּר וְכָל קְהָלָהּ גם רוסיה כמו כולם, תגיע לשאול עם כל תושביה, והעמים האחרים שהיו יחד איתה סְבִיבוֹתָיו קִבְרֹתָיו המילה סביבותיו, באה לציין קרבת זמן ומקום, דהינו: בסביבת זמן נפילת ארה"ב, תהיה נפילת רוסיה, שבמלחמה הזאת יפלו כולם, אחד אחרי השני, אירוע רודף אירוע כֻּלָּם חֲלָלִים, הַנֹּפְלִים בֶּחָרֶב כולם חללי מלחמה.

 5. מיכאל

  ב"ה

  צריך לדעת – שכל האומות האלו – זה בסך הכל מקל חובלים של הקב"ה,
  והכל בעצם רוחני!

  זאת אומרת -כל אלו הם פשוט קליפות כוחות רוחניים שבורא עולם יצר, בשביל הבחירה.

  וכל אומה מייצגת תאווה או מידה רעה אחרת.

  עלינו לשבור ולבטל את השורש של המדות הרעות האלו – כל אחד בעצמו, ואז נזכה שירחם ה' יתברך שמו לעד ולנצח, סלה.
  וימחוק אותם!

  והם מתגברות בחיצוניות עלינו, מתי שיש בעיה עם הפנימיות של הקליפות האלו….

  כלומר בתוך נפש האדם….

  אז מה זה משנה לנו אם זו רוסיה או אמריקה אדום או ישמעאל???

  אכן יש מקורות שגוג או מגוג זה רוסיה. (שמנה לחמו)

  אבל – זה קרוב מאד. – וחבל על הזמן לנחש מי הוא האויב.

  יש לכל אחד לדעת – שהאויב האמיתי המושבע של כל אחד – הוא הס"מ – הנחש!!! היצר הרע!!!!

  וזו המלחמה האמיתית.

  ואף אחד לא פטור מזה, וצריך להתפלל הרבה ולעסוק בתורה הרבה לשמה בקדושה וטהרה, כדי לזכות ולנצח אותו!!!

  וכאשר אנחנו מסודרים עם היצר הרע – אין לנו שום דבר ממה לפחד מגוג ומגוג , לא מאובבמה ולא משיפנזה!!!!

  כי הרי האומות נגדנו ובפרט הרשעים נגדנו – הם קוף בפני אדם.

  אנחנו נקראים "אדם" ולא הם!!!!!

  מה יש לנו לעשות??

  לא לבזבז את היום בגימטריות, ובדילוגי אותיות וכו'

  להתקרב לה' יתברך!!!! שרק זה יציל אותנו – לא שום דבר אחר!!!

  שיהיה ברור לכולנו!!!

  יש מבין???

  והקדושים ויראי האל באמת ימלטו!!!! (רד"ק זיע"א, יואל)

  ומי יערב לנפשו שייהיה מקדושים הללו שישארו בחיים????

  על כל אחת להתבש בצניעות אמיתית כפי שבורא עולם המלך ה' – דורש לפי ההלכה המסורה לנו מדור דור, כפי אמותינו הקדשוות מאז שרה אמנו ע"ה.

  כל אחד חיב לשמור על העיניים בתכלית, ועל המחשבה, וכו' כו'

  לאכול 100 % כשר וכו'

  וללא לעשות שום עבירה בעולם ולקיים את כל המצוות,

  בשביל זה חשוב ללמוד הלכה בכל יום, וספרי מוסר!!

  העיקר – אין יאוש בעולם כלל!!!

  וצרך להתחזק להתפלל לה' תמיד!!!!

  כי מלא כל הארץ כבודו, ונמצא בכל מקום ואפילו בדרגות התחתונות ביותר,

  "ואציעה שאול הנך!!!"

  מכל מקום אפשר להתקרב אל ה' ולצעוק אל ה'!!

  ה' גדול מאד, וקרוב למי שקורא אותו באמת!!!

  והוא עוזר, זה בטוח!!!

  ב"ה יש לי נסיון בזה!

  בואו נצרטף לאלו שישרדו את הרגעים האחרונים של הגלות, בשלום.

  ונזכה לגאולה שלמה, ובהתרוממות כבוד ה', וכל ישראל יעשו תשובה – ותושלם תכלית הבריאה – ולה' המלוכה!!!!
  ב"ה

  צריך לדעת – שכל האומות האלו – זה בסך הכל מקל חובלים של הקב"ה,
  והכל בעצם רוחני!

  זאת אומרת -כל אלו הם פשוט קליפות כוחות רוחניים שבורא עולם יצר, בשביל הבחירה.

  וכל אומה מייצגת תאווה או מידה רעה אחרת.

  עלינו לשבור ולבטל את השורש של המדות הרעות האלו – כל אחד בעצמו, ואז נזכה שירחם ה' יתברך שמו לעד ולנצח, סלה.
  וימחוק אותם!

  והם מתגברות בחיצוניות עלינו, מתי שיש בעיה עם הפנימיות של הקליפות האלו….

  כלומר בתוך נפש האדם….

  אז מה זה משנה לנו אם זו רוסיה או אמריקה אדום או ישמעאל???

  אכן יש מקורות שגוג או מגוג זה רוסיה. (שמנה לחמו)

  אבל – זה קרוב מאד. – וחבל על הזמן לנחש מי הוא האויב.

  יש לכל אחד לדעת – שהאויב האמיתי המושבע של כל אחד – הוא הס"מ – הנחש!!! היצר הרע!!!!

  וזו המלחמה האמיתית.

  ואף אחד לא פטור מזה, וצריך להתפלל הרבה ולעסוק בתורה הרבה לשמה בקדושה וטהרה, כדי לזכות ולנצח אותו!!!

  וכאשר אנחנו מסודרים עם היצר הרע – אין לנו שום דבר ממה לפחד מגוג ומגוג , לא מאובבמה ולא משיפנזה!!!!

  כי הרי האומות נגדנו ובפרט הרשעים נגדנו – הם קוף בפני אדם.

  אנחנו נקראים "אדם" ולא הם!!!!!

  מה יש לנו לעשות??

  לא לבזבז את היום בגימטריות, ובדילוגי אותיות וכו'

  להתקרב לה' יתברך!!!! שרק זה יציל אותנו – לא שום דבר אחר!!!

  שיהיה ברור לכולנו!!!

  יש מבין???

  והקדושים ויראי האל באמת ימלטו!!!! (רד"ק זיע"א, יואל)

  ומי יערב לנפשו שייהיה מקדושים הללו שישארו בחיים????

  על כל אחת להתבש בצניעות אמיתית כפי שבורא עולם המלך ה' – דורש לפי ההלכה המסורה לנו מדור דור, כפי אמותינו הקדשוות מאז שרה אמנו ע"ה.

  כל אחד חיב לשמור על העיניים בתכלית, ועל המחשבה, וכו' כו'

  לאכול 100 % כשר וכו'

  וללא לעשות שום עבירה בעולם ולקיים את כל המצוות,

  בשביל זה חשוב ללמוד הלכה בכל יום, וספרי מוסר!!

  העיקר – אין יאוש בעולם כלל!!!

  וצרך להתחזק להתפלל לה' תמיד!!!!

  כי מלא כל הארץ כבודו, ונמצא בכל מקום ואפילו בדרגות התחתונות ביותר,

  "ואציעה שאול הנך!!!"

  מכל מקום אפשר להתקרב אל ה' ולצעוק אל ה'!!

  ה' גדול מאד, וקרוב למי שקורא אותו באמת!!!

  והוא עוזר, זה בטוח!!!

  ב"ה יש לי נסיון בזה!

  בואו נצרטף לאלו שישרדו את הרגעים האחרונים של הגלות, בשלום.

  ונזכה לגאולה שלמה, ובהתרוממות כבוד ה', וכל ישראל יעשו תשובה – ותושלם תכלית הבריאה – ולה' המלוכה!!!!

 6. תהילה אהובת ד'
  "לא עליך המלאכה לגמור ואי אתה רשאי ליבטל ממנה" יודעים בשמיים הכל על הרצון והכוונות שלך,כמה את נלחמת וכמה מסוגלת להבין את עוצמת הקדושה והחיוב במצוות,העצה שלי היא לזכור בכל רגע ביום שאבא רואה אותנו כל שנייה וכדי לקבל כוחות,לצייר את שם יקוק בשמיים בגדול ע"פ הדמיון שלנו, זה מייד מחבר אותנו להשגחה פרטית יותר גדולה וכוחות נפש עצומים,שמביאים ליראה ואהבה מתוך שמחה,כשתגיעי לרגע שאת רוקדת בחדר שלך לבד מרוב אהבה לבורא עולם והרצון לחבק את אבא ולבכות לו ולומר לו תודה,, אני לא רוצה כלום רק אותך ושלא תעזוב אותי לעולם,זה השיא בעבודה.כי הכל מתגמד לייד זה. כבר לא רוצים כלום,רק בכי מתוק של תהילה לבורא עולם.ממולץ לנסות בבית. רויטל

השאר תגובה