הכנות לקראת הגאולה - משיח וגאולה בצפונות התורה
 
סירטונים ביוטוב המנבאים את הכאוס של העולם במיוחד של ארה”ב  ועוד חלקים אחרים והם במפורש קוראים לזה יום הדין הגדול. בדגש על 23.9

סירטונים ביוטוב המנבאים את הכאוס של העולם במיוחד של ארה”ב ועוד חלקים אחרים והם במפורש קוראים לזה יום הדין הגדול. בדגש על 23.9

עדכון חדש 14.05.2015

מאת צ.ס: כי יד על כס יה’ = 239 = ברזל (מסך הברזל שמפריד אותנו מהקב”ה) 239 שנות עצמאות ארה”ב ועם אלופו של עולם = 240 עמלק שיגיע קיצו בקרוב תשע”ה תשע”ו

תוספת של אורן עברון האם ה240 יקרה תשע”ה  או תשע”ו?

נכתוב: שתים ארבע אפס = 5775 ( גימטריה רגילה ישר והפוך) !!

(תוספת שלנו: למי שלא מבין למה ארה”ב היא תועבת – הויה (כמו שכתוב בצפנים) ההסבר: היא מחיצת הברזל.. זו מחיצת העגל הזהב וה . דולר = 240 כמשל… האדם תלוי בכסף במקום להיות תלוי 100% אחוז בקב”ה… יבוא השואל וישאל אז איך אני ילך למכולת בלי כסף? התשובה היא – שהיינו במדבר לא היה מכולת ה’ הביא לנו אוכל ישיר… וכך הולך להיות בקרוב.. מי שלא יבטל את האחיזה והבטחון שלו באלהי הכסף והזהב.. לא יוכל לעבור בקלות לעולם החדש)


עדכון: 12.5.2015 מעניין המטוס המלזי שכעת מתחדשים החיפושים אחריו היו בו בדיוק 239 נוסעים וזה כמנין השנים של ארצות הברית..

המלזי אותיות מזל.. שמראה שמזלם של האומות נגמר — 239 = ברזל = 239 = שנות העצמאות האמריקאית…מסך הברזל המפריד בין ישראל לקב”ה, הולך ונופל, ומאידך מתקרבים לשנת ה-240 של ארה”ב, שתתחיל ב-4/7/15, ביום העצמאות ה-239 שלהם…ניכנסים (ב-יז’ תמוז בדיוק) לשנת 240=עמלק…אך משום שזה נופל בשבת זה נידחה (וכך גם 9 באב), ולכן הכח הזה מוקהה בעוצמתו עקב השבת והדחייה… ואולי זה רמז על גורלו של עמלק בשנה הקרובה..


עדכונים קודמים בנושאי המספר 239

מאת: אנונימי – נתקלתי הערב בכמה סירטונים ביוטוב המדברים , מנבאים את הכאוס של העולם במיוחד של ארה”ב  ועוד חלקים אחרים והם במפורש קוראים לזה יום הדין הגדול.  התאריכים שהם  נתנו הם  בין  22-28  לספטמבר שנה זו 2015  !  אצלנו זה יום כיפור עד חג סוכות . ליום ה 23.9.15 יום הכיפורים, נקבע שראש הכמורה מהוותיקן יגיע להפגש עם אובמה  ולהחליט מה יהיה על העולם….

יש בסרטונים הללו נבואות קשות על יום הדין שלהם  והם מדברים על כך חופשי. הסימוכין שהם מוצאים , להבדיל, שלנו יש את סוד הפסוקים וגימטריאות , הם מוצאים אותם בכל מיני שירים ומודעות אקרעיות , אפילו בסרטים .  ואכן  תמיד חוזר התאריך  23.9 כבר מלפני כמה שנים גם בנאום של נשיא ארה”ב הקודם רונלד רייגן שממש ניבא  מפורשות את הכאוס , האפוקליפסה , חורבן העולם , יום הדין שלהם.

מענין  שהמספר 239 שמופיע אצלם בווריאציות שונות , זהה לגימט.  ברז”ל , מחיצת הברז”ל דקדושה (ויש גם להיפך) מילה זו  הופיעה בעלון הפנינים ששלחתם להשבת.

239 התיבות של שמ”ע , שיהיו למגן וסומך  לכל האומר אותם  בישראל.

הם גם תולים  או מאשימים עצמם במנהרה להאצת החלקיקים שכרו בצרן  שבשוויץ   לפני כמה שנים (בחיפושם את הניצוץ האלוהי).

אחמדיניג’אד נאם  גם הוא בזמנו  באומות המאוחדות ואמר שצפוי להגיע האדם  שיישר את העולם , איזה אחמד אחד משלהם גם כן בתקופה הזו אחרי  איזה שהוא חורבן .

הפרטים ממש מצטלבים . כבר הרבה זמן שעוקב אחר הדופק  של אנשי “הדת” האמריקאים המדברים  מאותו ענין ומביאים תאריכים ופסוקים מספר דניאל,  והתנ”ך . אנשי הדת הללו דוקא בעד ישראל.

כאן יש קישור באנגלית  שכדאי  לראות. .אזהרת צניעות 

לינק נוסף

 

אובמה עשה לפני כמה ימים  איזו מסיבה גדולה שם הוא הופיע כסטנדפיסט  ואמר כמה דברים מדהימים, שסנטורית אחת אמרה לו שהוא הולך לממש עכשיו את המורשת התנכ”ית ולעלות על ישראל , הוא אמר זאת בבדיחותא , והוסיף נתניהו יבוא להלוויה שלי ….  הוא מנבא עכשיו דברים, או שהי”ת מכניס לו מילים לפה וכידוע מילים יוצרות מציאות ומגשימות כל מה שאדם אומר !!!!!

 בשו”ט לכל עם ישראל , כוט”ס, חיים 

תוספת מאת. ציון סיבוני
  • ומה עם יום העצמאות ה-239 (23/9)שלהם בקרוב … (נכנסים לשנת 240 = עמלק)

  • בהמשך וכתוספת למה שהבאתם בסוד 1820:-מלחמת גוג ומגוג=588. היכן ? בירושלם=588. ומה ישמעו/במה יתקעו ? בשופר=588. ומה תהיה התוצאה ישראל , ולמה יעשה וידאג הקב”ה ? ל-“שלומה הרב” של ישראל. “שלומה הרב”=588. ואת מי ישלח הקב”ה להגן ולהציל את עם ישראל ? את “לוי”, הרי הוא משה, גואל ראשון הוא גואל אחרון, “ישראל+לוי”=588 ועל זה הדרך…שבת שלום.
תוספת מאת עמירם טובי
  • ועוד משהו מדהים בגימטריה על התאריך 23.9: העשרים ושלוש לתשיעי חורבן העולם = 2504 (כאמור זו צפויה להיות התקופה עם האטומים כמדומני – המספר 2504 הוא מס’ מספר שנדבר עליו עוד רבות – כזכור יום רעידת האדמה בנפאל הוא 25.04 ראה פוסט
תוספות גימטריה

502 בראק חוסיין אובאמה
בראק חוסין יביא את ארה”ב לסוף – ראו את הגימטריה

 

502 סוף אמריקה
בין השאר עקב
502 ההסכם עם איראן
וכזכור
502 ארור המן
502 ברוך מרדכי
502 עשיו (במילוי)

ראו את הקשר בין אובמה לפורים ולנאום נתניהו בסרט “אובמה נחש 4”