גלרית בית המקדש

נכתב על ידי מערכת כי לה' המלוכה ב-. פורסם ב-בית המקדש השלישי, גלריות גימטריה, משיח בתשע"ו, סוד 1820, סרט, צפונות בתורה
עדכון אחרון ב-2018-07-31.

סרט שיצא בתחילת תהליך הגאולה בעשרה בטבת שנת תשע"ו, סרט רלוונטי תמיד היות והגאולה מעל הזמן הלינארי המוכר לנו


תגיות,

תגובות (16)

 • אלעד

  |

  במותם ציוו לנו את החיים – בורא עולם קטף שלושה פרחים צדיקים על מנת להציל עם שלם. נס עצום לבני ישראל – גילוי המנהרות מחקירת המחבלים עולה, כי תוכנן בראש השנה מגה פיגוע שכלל יציאה ממספר פירים של יותר מ45 מנהרות ועשרות פירים בתוך בתים חדרי אוכל וכו’ של קיבוצי הסביבה, כשבתכנית חטיפה רבתי, הרג רבתי, והשתלטות על קיבוצים שלמים כבני ערובה תוך לחימה עיקשת, תוך כדי התקפת רקטות רצינית ומסיבית מאוד בלווי מזלטים מתאבדים וכו’.. כל זה לא היה ידוע ואילולא חטיפת שלושה הנערים הדבר כנראה לא היה מתגלה, חופרי המנהרות היו מבודדים לגמרי ומודרים… ניתוח מצב: מדינת ישראל עמדה בפני סכנה קיומית לראשונה מאז מלחמת השחרור. שלושת הנערים במותם הצילו את עם ישראל. עשרות מנהרות התקפיות שמסתיימות בתוך ערי הדרום אינן מנהרות טרור, הן תשתית כיבוש קרקעי. אם לא היינו מפתיעים את עצמנו בתגובה החריפה לחטיפת הנערים , החמאס בתזמון המתאים לו [שנקבע לראש השנה] היה מזרים אלפי חיילים דרך המנהרות לכיבוש ערים ומוצבים צבאיים, אלפים רבים של חיילים שמחופשים לחיילי צה״ל, הורגים , כובשים וחוטפים כאשר אין לצה״ל זמן להתארגן . במקביל יורים מטחים של מאות ואלפי טילים למרכז ומשתקים את יכולת ההתארגנות נגד הפלישה. למה חיכו? אולי ליום גשום, וכנראה להתאוששות החיזבאללה כדי לתאם מתקפה משולבת מצפון של טילים …ואולי גם מנהרות שנחפרו לערי הצפון … ה”י בישראל במצב כזה ייתכנו עשרות אלפי הרוגים, שיתוק מערכות ובניית הגנות ברמת השכונה והרחוב. זאת בהנחה שערביי יהודה ושומרון וחלק מערביי ישראל לא יצטרפו למערכה. כמובן שהתקפות נגד של חיל אוויר לא יעזרו כשכולם מחופרים מתחת לאדמה וצוחקים כול הדרך לירושלים. במקרה הטוב היו נכנסים כוחות בינלאומיים לפרז את המדינה, הנשק הגרעיני וכול חלום המדינה היהודית היה מתפורר לעוד אלף שנים. ניצלנו בחסדי השם יתברך בזכות שני דברים שהם לא האמינו שיקרו כי גם אנחנו לא האמנו …לא האמינו שחטיפת הנערים תאחד את העם באופן שיוביל לפעילות התקפית, החזרת האסירים לכלא, ומוכנות לכניסה קרקעית לקן הצרעות שבנו. ולא האמינו שכיפת הברזל עובדת. במילים אחרות כולנו מימין ומשמאל זלזלנו ברטוריקה האיסלמו-פסיכופתית שקוראת לכבוש את ירושלים , התעלמנו מהנחישות של הפסיכופתים שבעירק ובסוריה ולא רצינו להבין שהם בנו מערכת צבאית חכמה, חזקה ולמעשה מושלמת וכמעט חסרת טעויות לריסוק מדינת ישראל. ראינו כולנו כיצד יוצאים עשרה לוחמים ממנהרה בדקות ספורות . מה מונע ממאתיים לוחמים לצאת ביום פקודה ממנהרה אחת, ולאלפים רבים מכול המנהרות יחד, כולל מאות חיילי קומנדו שנוחתים במקביל בחופים וטילים שנוחתים במרכז? האמת שאם לא היו עכשיו עשרות אלפי חיילים בדרום, דבר לא יכול היה למנוע את הצעד הבא במימוש החלום האמסלמי להשמדת היהודים וצעידה לירושלים ה”י. חסדי ה’ כי לא תמנו כי לא כלו רחמיו.

  להגיב

  • עדי

   |

   מעניין מאוד שבאותו יום לפני שראיתי את זה, אמרתי לחברים יש שתי אפשריות או שהאיסלם הקיצוני באשר הוא אם כל האכזריות הברבריות הברוטליות יתפשט כמו סרטן בלי מעצור, כמו חווית המבול רק מבול רע אנושי, הוא שזו תהיה ירידה לשם עליה, והקדוש ברוכו ישנה דינו של עולם לאחר שכולם יכירו בתלות בחסדו.
   ודברים ישתנו בעולם באופן דרסטי.
   ארצות הברית תשנה את מעמד הנשיא למעמד ייצוגי.
   והקבינט הממשלתי קונגרס סנאט יעבדו יחד בהחלטות.
   עידן אובמה יבוא לקיצו.

   להגיב

 • עמינדב

  |

  בס”ד,חזק ביותר ומעודד,בייחוד בתקופה הזו של ימי בין המיצרים

  להגיב

 • מאיה

  |

  מהופנטת צפיתי בסרטון
  אשריכם על העמל!
  תודה על כל החיזוקים!

  להגיב

 • ערן בן עזרא

  |

  אשריכם צדיקים עבודת קודש ומסירות נפש אתם עושים על זיכוי הרבים כן ירבו כמותכם בישראל!!!כל סרטון טוב מקודמו !!!
  איזה מסירות נפש יש הרבה מה ללמוד ממכם אחיי היקרים והאהובים!!

  להגיב

 • אייל

  |

  אחלה סרט, באמת התרגשתי.
  רק רציתי לשאול – רוב הסרטים כאן באתר לגבי הצפונות הם לגבי שנת התשע”ה… ששם מדובר על מלחמת גוג ומגוג ל”ע??

  ועכשיו בסרט החדש אתה מביא את זמן בניין בית המקדש שזה התשע”ו, שמדובר על במוצאי שביעית??

  תעשה לנו בבקשה קצת סדר בכל המהלכים הנפלאים הללו..

  להגיב

 • liraz

  |

  וואו כמה שזה מחזק זה נתן לי כוחות…..
  אבא שבשמיים אני אוהבת אותך!!

  להגיב

 • אמילי לייבוביץ

  |

  בס”ד תודה לבורא עולם שזיכה אותנו באנשי אמונה ומסירות נפש כמוכם שהביא אותכם לעם ישראל בעת הזאת עת צרה כדי להושיע את עם ישראל “ועת צרה ליעקב וממנה יוושע” בע”ה יישר כח שכרכם גדול בשמים, ראיתי לנכון להאיר את עינכם בדבר שכדאי להוסיף למען עם ישראל שעדיין סקפטי ורחוק מהאמת ומהשם יתברך,והרי המטרה של השם בגילוי הצפנים היא להאיר את הרחוקים,באתר הקודם שניקרא 1820 פירסום הצפנים היה תמיד כשבצידו שם הפרשה או היכן בתורה נימצאו הצפנים,אני ברוך השם לא זקוקה לזה ויודעת לא מאמינה י ו ד ע ת שהכל אמת,אבל למען אחינו הרחוקים והסקפטים כדי שהאתר יהיה אמין בעינהם רצוי שהצפנים יהיה לצידן המקור היכן הוא נימצא,מקווה שאני לא טועה שהצפנים כן מופעים עם המקור היכן נימצאו, אני לא ראיתי זאת ,שוב אני מדגישה שזה מאוד מאוד חשוב לשפר זאת, אשרכם תבורכו מפי עליון שתיזכו לגאולה א.כ.י.ר (-: אמילי לייבוביץ.

  להגיב

 • מערכת כי לה' המלוכה

  |

  חלק מהתגובות לסרט “המקדש בצפונות התורה”

  איילה אביסרור: סרט של 15 דקות, מדהים עם המון אמונה פשוט לראות ולא להאמין מדהיםםםםם
  ש. ח: לא ישנתי כל הלילה בגלל הסרט שלכם ומההתרגשות
  י. אשריכם…מאוד מרגש ומצמרר אתם מאוד מחזקים אותנו…יישר כוח
  סמדר ספיר: הסרטון מדהים חייבים לחזור בתשובה מהר כדי לזכות לראות את המשיח
  י. איזה מדהים חזק ואמץ כל הכבוד ששיתפת אותנו
  אורלי אביב :מדהים !! מי שלא צופה מפסיד
  פ. סרט מהפנט
  אבי. ה ותחזינה עינינו בשובך לציון בקרוב מאוד חובה לצפות ולשתף משיח צדקנו קרוב מאוד ממה שחשבתם ישתבח שמו לעד
  שלום צבר: חבלי משיח הנה זה בא לראות ולשתף אשרי המאמין
  פ. ווווואייי הסרטוןן חיזק אותיי!! תודהה לככם באמת תודה על השקעה שלכם על הכול תודה!
  :Regev Farkash חזק!
  כשמאמינים באחד לא מפחדים מאף אחד‏ חובה צפייה לכל יהודי , 15 דקות של אש!!!!
  בלה יצחק מדהים ביותר אין עוד מלבדו !!!

  להגיב

 • ענת לוי

  |

  אוהבת אותך הקדוש ברוך הוא,אין עוד מלבדך,אני רוצה משיח עכשיו,במהרה בימינו,אמן כן יהי רצון.

  להגיב

 • ענת לוי

  |

  יחי מלך המשיח!

  להגיב

 • נועם

  |

  איך אפשר להדפיס את טבלת המשיח בעשרה בטבת?

  להגיב

 • רויטל לוי

  |

  האמת היא שמי שיזכה לראות את המשיח וגם מי שלא ,חשוב לדעת שלא משנה מתי הולכים מפה אלא לאן.בסוף כולנו הולכים מפה למקום אחר,תשובה שלמה ותיקון כל העבירות שלנו אחת לאחת עם וידוי,ינקו אותנו ונוכל להגיע למעלה בגאון בע”ה,וכשישאלו אותי בפעם הבאה בבית דין של מעלה היית צנועה? אוכל לענות -כן! ושמרת שבת?-כן! החזרת את הגזילות? -כן! הזהרת את עם ישראל?-כן! הצטערת ובכית על כל הפשעים שלך נד בורא עולם?-כן,,מאודמאוד אין סוף מאוד,, ואולי המלאכים כבר לא יתאבלו עלי והמשחיתים יהיו הרבה פחות,הייתי רוצה לדעת שכל יהודי שיעלה למעלה אחרי ה120 שלו,לא יראה לעולם מה שראיתי כשהייתי חילונית,אני חייבת לעזור לכל מי שרק אפשר,וזה מה שאבא רוצה הכי הרבה.לשם שמיים לזיכוי הרבים,ללא פניות של גאווה וכבוד,רויטל לוי.ניצולת בית דין של מעלה.

  להגיב

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  |

  איך הבת של המלך צריכה ללכת,ועד לאן,צריך להגיע,הלבוש של האישה?
  בתורה נאמר,,וְלֹא-יִרְאֶה בְךָ עֶרְוַת דָּבָר” (חומש דברים כג,טו)
  בנביא ישעיה נאמר,,גַּלִּי צַמָּתֵךְ חֶשְׂפִּי-שֹׁבֶל גַּלִּי-שׁוֹק, עִבְרִי נְהָרוֹת. תִּגָּל, עֶרְוָתֵךְ”(ספר ישעיה,פרק מז,ב-ג)אמר הפסוק:,, גַּלִּי-שׁוֹק, עִבְרִי נְהָרוֹת” משמע,השוק מכוסה,שבכדי לעבור בנהר,היא צריכה לחשוף אותו.למה הסמיך הפסוק,,גַּלִּי צַמָּתֵךְ חֶשְׂפִּי-שֹׁבֶל גַּלִּי-שׁוֹק, עִבְרִי נְהָרוֹת” ל:,,עֶרְוָתֵךְ” ללמדנו,שכל המגלה ,אחד מאלו,כמגלה ערותה.ואמרו רבותינו,וכל העובר אחורי אישה בנהר אין לו חלק לעולם הבא(מסכת ברכות סא,א)שכאשר היא תעבור בנהר,היא אולי תרים מעט את לבושה,ויראה מעט מבשרה,ומי שיראה את בשרה,אין לו חלק לעולם הבא,וגם עם לא הרימה את לבושה ולא ראה את בשרה,אין לו חלק לעולם הבא,שהכניס את עצמו לניסיון,מכאן שאסור להכניס אדם לניסיון,,ולפני עיוור לא תיתן מכשול”וגדול עוון המחטיא יותר מהחוטא.ומכל עוון ופשע אפשר לשוב בתשובה,כמו שנאמר ב-יחזקאל,, וְהָרָשָׁע, כִּי יָשׁוּב מִכָּל-חַטֹּאתָו אֲשֶׁר עָשָׂה, וְשָׁמַר אֶת-כָּל-חֻקוֹתַי, וְעָשָׂה מִשְׁפָּט וּצְדָקָה-חָיֹה יִחְיֶה, לֹא יָמוּת,כָּל-פְּשָׁעָיו אֲשֶׁר עָשָׂה, לֹא יִזָּכְרוּ לוֹ,בְּצִדְקָתוֹ אֲשֶׁר-עָשָׂה, יִחְיֶה,הֶחָפֹץ אֶחְפֹּץ מוֹת רָשָׁע, נְאֻם ה’ אלוקים,הֲלוֹא בְּשׁוּבוֹ מִדְּרָכָיו, וְחָיָה” (יחזקאל יח,כא-כג)
  וכל האומר,החטא והשוב ,החטא והשוב,אין התשובה הזו מועלת לו,ובמה שחוטאים בו מתרצים,שאם הלכה בלבוש לא צנוע,תלבש מעתה לבושים צנועים בלבד,ועל תשובה מאהבה,הזדונות הופכות לזכויות.הגמרא במסכת שבת דף צח,ב,,תנא דבי רבי ישמעאל,למה משכן דומה, לאישה שמהלכת ב-שוק,ושפוליה מהלכין אחריה” משמע לבוש האישה ,צריך להיות ארוך,ונגרר בארץ,שלא יראה בשרה וצורת הרגל,ואפילו ב-שוק,במקום שעל ידי שתלך בלבוש ארוך,יתלכלך והתקלקל ויתבלה הלבוש בארץ,צריכה ללכת במלבוש המגיע לארץ ונגרר בו.והגמרא בעירובין ק,ב,,אמר רבי יוחנן אילמלא לא ניתנה תורה,היינו למידין צניעות מחתול,וגזל מנמלה ,ועריות מיונה, דרך ארץ מתרנגול,שמפייס ואחר כך בועל ,ומאי מפייס לה,אמר רב יהודה אמר רב הכי קאמר לה:זביננא ליך זיגא דמטו ליך עד כרעיך” וכתב רש”י בדיבור המתחיל,,שמפייס”:הולך ופושט כנפיו ,והוא פיוס,כדאמר לקמן,שאומר לה ,לקנות מלבוש שמגיע לארץ.עד כאן,משמע,שהלבוש צריך להגיע ל-ארץ,ומה כך בתרנגול,כל שכן,ועל אחת כמה וכמה באדם.ועוד אמרו רבותינו,,כל המסתכל באצבע קטנה של אשה,כאילו מסתכל במקום התורפה”(שבת סד,ב)ומה באצבע כך,כל שכן ועל אחת כמה וכמה ב-שוק האישה,שיש בו הנאה בראייתו.ועוד הגמרא אומרת,,וכל המסתכל בעקיבה של אשה הויין לו בנים שאינם מהוגנים”(מסכת נדרים כ,א)ומה המסתקל בעקב אישה כך,כל שכן ועל אחת כמה וכמה,המסתקל במקומות מעל לעקב,וגדול עוון המחטיא יותר מהחוטא.מיום שגלו אבותינו,בבית ראשון,לבבבל ולפרס וכדומה,הלכו בלבוש ארוך,וכך חובה להמשיך ללכת.וכתב הבן איש חי:בחוקי הנשים,פרק יז,וזה לשונו:אסור לה לעשות,שום דוגמא וצורת לבוש אשר יגלה משהוא מבשרה,כי האישה,אסור לה שיתגלה דבר מגופה,רק פניה,צוארה וכפות ידיה,ושאר אבריה כולם עטופים.עכ”ל.ולפי הסברה,הכי פשוטה,וודאי שאסור ללבוש חצאית עד הברך,שהרי כשיושבת,רואים אל כל רגליה,אסור שיראה בשר האישה,פרט ל:פניה,צווארה,וכפות ידיה,הבגד שלובשת חייב להיות רפוי,לא צמוד,כך שלא יהיה ניתן להבחין בצורת גופה.בד הבגד צריך שיהיה עבה,ולא שקוף,שאסור שיראה הבשר שלה דרך הבגד.

  להגיב

 • יהודה נחשון

  |

  ו וּבְהוֹצִיאָם אֶת-הַכֶּסֶף, הַמּוּבָא בֵּית יְהוָה–מָצָא חִלְקִיָּהוּ הַכֹּהֵן, אֶת-סֵפֶר תּוֹרַת-יְהוָה בְּיַד-מֹשֶׁה כפי שצינתי בעבר כל משפט בתנך מסמן שנה אחת …ולכן אנחנו נמצאים הפרק לד פסוק יד בספר דברי הימים .נותרו לנו רק שישים ותשע שנה עד בוא המשיח .אז נגיע לשנת “ת ש ק מ ה ” שזה 5845 פסוקים בתנך.תודה

  להגיב

 • משתמש אנונימי

  |

  הנער נתן שעבר מוות קליני בסוכות ונתנבא לגבי הגאולה שתבוא תוך כמה חושים מרמז על רבי נתן תלמידו של רבי נחמן שנפטר ביוד בטבת שפטירה דומה למוות קליני ולכן גם אם לא גאולה שלמה אבל משהוא חייב לקרות ביום זה כשנסתלק רבי שמעון
  נעצרה המגפה של לתמידי רבי עקיבא שהתחילה בפסח אולי רמז לאולה העתידה שכשיסתלק שמעון פרס זה יהיה סימן מובהק לגאולה רבי שמעון נסתלק בלג בעומר שזה
  הוד שבהוד =332=מנחם מענדל שנפטר ג תמוז בגיל 92
  ג תמוז אותיות כמו = מתווה גז וכן שמעון פרס הוא בן 92 .

  להגיב

השאירו תגובה

הרשם לרשימת התפוצה

מעבר לסרגל הכלים