הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
רגע לפני הסגר ולכבוד השנה החדשה: עצרת זעקת "שמע ישראל" עולמית ברשת

רגע לפני הסגר ולכבוד השנה החדשה: עצרת זעקת "שמע ישראל" עולמית ברשת

"שמע ישראל של המרפסות" טקס עולמי בהשתתפות מאות אלפי יהודים מכל העולם וישראל יועבר בשידור חי באינטרנט וברשתות בערב ראש השנה. הטקס יתקיים בהשתתפות אישי ציבור, רבנים וגדולי האומנים, בהם שולי רנד, גיל ססובר, עמיר בניון, גיא זוארץ, יונתן רזאל, ועוד. המארגנים "מול הקורונה, והאנטישמיות – זה הזמן לאחדות. כוחנו באחדותינו ובע"ה ננצח!"
ערב ראש השנה, ורגע לפני הסגר, צפויים מאות אלפי יהודים מהעולם ומישראל להשתתף בטקס אמירת "שמע ישראל" עולמי. הטקס אשר יועבר בשידור חי באינטרנט וברשתות צפוי להתקיים ביום חמישי ערב ראש השנה בשעה 17:00 שעון ישראל.
בטקס צפויים להשתתף אישי ציבור, רבנים ואמנים מכלל המגזרים בהם שולי רנד, גיל ססובר, עמיר בניון, גיא זוארץ, יונתן רזאל ונוספים. בטקס יטלו חלק קהילות יהודיות רבות מרחבי העולם.
בשיא האירוע צפויים הההמונים – דתים, חילונים, חרדים, ימנים שמאלנים בארץ ובחו"ל לקרוא יחד בתפילה ובזעקה לישועה ולשנה חדש ומתוקה את הפסוק הנצחי שאיחד והחזיק את עם ישראל לאורך כל הדורות: "שמע ישראל השם אלוקינו השם אחד".
האירוע נולד מאיחוד של שתי יוזמות – האחת "הפגנת אחדות ואהבת ישראל" אותה קידם האומן גיל ססובר ברשתות – אירוע שהתחיל לקרום עור וגידים שהכוונה היתה לקיים אירוע ענק בפארק הירקון, אך לאור מגבלות הקורונה נדחה בשלב זה. האירוע תוכן להיות אירוע של איחוד ואהבת חינם בהשתתפות אמנים ומשפיעים מכל המגזרים ולאחד את כלל הציבורים בישראל.
האירוע השני הוא יוזמתו של רוני ממן, שלאור המצב ולקראת השנה החדשה ביקש לאחד יהודים מכל העולם תחת הפסוק "שמע ישראל", מתוך תקווה לשנה חדשה ומתוקה ולחיזוק לקראת הימים הנוראיים.
גיל ססובר סיפר "שהגיעה היוזמה של רוני, לאחדות ואהבת ישראל, היה טבעי שנאחד כוחות, כל יוזמה שמאחדת ומוסיפה אהבה בישראל, בימים אלה בפרט, היא מבורכת. אני שמח שרוני היקר ואנחנו עובדים ביחד ומזמין את כולם להצטרף לאירוע המרגש שבעזרת השם יהווה סנונית ראשונה לאירועים נוספים של חיבור ואחדות ישראל שבכוונתנו לקיים״.
יוזם המעמד ההיסטורי, והיחודי רוני ממן, יהודי תושב ממרכז הארץ הוסיף "בעקבות מגפת הקורונה המתפשטת בתקופה זו בעולם, לצד אנטישמיות המתגברת, ראיתי לנכון לאחד את עם ישראל ולהביאו למרכז העניינים. הגמרא מספרת ששנים עשר אלף זוגות תלמידיו של רבי עקיבא נפטרו במגיפה. הגמרא מסבירה שהיא פרצה "מפני שלא נהגו כבוד זה לזה". אנחנו שומעים בימים אלו על ויכוחם בתוכנו, והדבר הכי נכון עכשיו הוא חיבור של העם היהודי מכל העולם.
אם כל עם ישראל יתאחד ויזעק "שמע ישראל", יש לכך כוח אדיר, ובעז"ה הקב"ה ישמע ויביא לנו תרופה, כפי שרואים בתפילה: "שומר ישראל, שמור שארית ישראל ואל יאבד ישראל, האומרים שמע ישראל. שומר גוי אחד, שמור שארית עם אחד, ואל יאבד גוי אחד, המיחדים שמך ה' אלוקינו ה' אחד". כוחנו באחדותנו ובעז"ה ננצח!. מול הקורונה והאנטישמיות נעמוד יחד, ובע"ה בזכות המעמד האדיר נזכה כוחלו לשנה טובה ומתוקה." הוסיף ממן.
לקבל עידכונים ולהצטרפות כנסו לאתר האירוע –
https://worldshmaisrael.com/
האירוע יתקיים ביום חמישי, ערב ראש השנה, כ"ח באלול התש"ף, 17/09/2020 בשעה 17:00 לפי שעון ישראל
לפרטים, ראיונות ושאלות –
ערן שורץ (תקשורת נכונה) – 052-5665372
איילת שליסל – 058-7654354

השאר תגובה