הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
רמזים על נפילת הגשר בעיר ג'נובה באיטליא | סוד החשמל

רמזים על נפילת הגשר בעיר ג'נובה באיטליא | סוד החשמל

 

איטליה = 66 (+כולל)

גנואה = 66 (+כולל)

בן דוד = 66 = יון

ושוב צורת שופר
הפיה מצד אחד והפתח הרחב בסופו.
גם המכות הגדולות במקסיקו דאשתקד – סימן של שופר
(צורת מקסיקו כשופר)

 

כתוב (זכריה ט, יב) "שׁוּבוּ לְבִצָּרוֹן אֲסִירֵי הַתִּקְוָה גַּם הַיּוֹם מַגִּיד מִשְׁנֶה אָשִׁיב לָךְ: כִּי דָרַכְתִּי לִי יְהוּדָה קֶשֶׁת מִלֵּאתִי אֶפְרַיִם וְעוֹרַרְתִּי בָנַיִךְ צִיּוֹן עַל בָּנַיִךְ יָוָן וְשַׂמְתִּיךְ כְּחֶרֶב גִּבּוֹר: וַה' עֲלֵיהֶם יֵרָאֶה וְיָצָא כַבָּרָק חִצּוֹ וַאדֹנָי ה' בַּשּׁוֹפָר יִתְקָע וְהָלַךְ בְּסַעֲרוֹת תֵּימָן: ה' צְבָאוֹת יָגֵן עֲלֵיהֶם וְאָכְלוּ וְכָבְשׁוּ אַבְנֵי קֶלַע וְשָׁתוּ הָמוּ כְּמוֹ יָיִן וּמָלְאוּ כַּמִּזְרָק כְּזָוִיּוֹת מִזְבֵּחַ: וְהוֹשִׁיעָם ה' אֱלֹהֵיהֶם בַּיּוֹם הַהוּא כְּצֹאן עַמּוֹ כִּי אַבְנֵי נֵזֶר מִתְנוֹסְסוֹת עַל אַדְמָתוֹ". ורואים שהתגלות ה' בעולם בגאולה העתידה תתחיל בבחינת ברק ושופר: "וה' עֲלֵיהֶם יֵרָאֶה, וְיָצָא כַבָּרָק חִצּוֹ וַאדֹנָי ה' בַּשּׁוֹפָר יִתְקָע". והשתלשל השבוע בתחילת חודש אלול כשהתחלנו לתקוע בשופר בעיר ג'נובה באיטליא גשר גדול נפל ממכת ברק והרג רבים וזעזע את כל העולם. ויתכן שיש כאן רמז שאנו קרובים לנפילת מלכות רומי שבאיטליא והתגלות מלכות ה' בעולם, שתתגלה בבחינת ברק ושופר. וכן מָצִינוּ בַּמִּדְרָשׁ (פתיחה, ל) שֶׁה' הָיָה עוֹזֵר לְדָוִד בַּמִּלְחָמוֹת, דֶּרֶךְ בְּרָקִים. וְנָבִיא אֶת לְשׁוֹנוֹ: דָּוִד אָמַר "אֶרְדּוֹף אוֹיְבַי וְאַשִּׂיגֵם", אָמַר לוֹ הקב"ה אֲנִי עוֹשֶׂה כֵן הֲדָא הוּא דִּכְתִיב "וַיַּכֵּם דָּוִד מֵהַנֶּשֶׁף וְעַד הָעֶרֶב לְמָחֳרָתָם", מַהוּ "לְמָחֳרָתָם" רַבִּי יְהוֹשֻׁעַ בֶּן לֵוִי אָמַר לִשְׁנֵי לֵילוֹת וְיוֹם אֶחָד הָיָה הקב"ה מֵאִיר לוֹ בַּלֵּילוֹת בְּזִיקִין וּבְרָקִים. וכן ברק אותיות קרב רמז שאנו קרובים לקרב הגדול באחרית הימים. וכן ברק אותיות קבר שנאמר על נפילת גוג: (יחזקאל לט, יא) "וְהָיָה בַיּוֹם הַהוּא אֶתֵּן לְגוֹג מְקוֹם שָׁם קֶבֶר".

והוסיף הרה"ג ר' ל. שטרית שליט"א שאיטליא נקראת ארץ המגף כי צורתה במפה כמו רגל, ורואים שהעיר ג'נובה נמצאת בחלק העליון של הרגל כשמתחבר לגוף רמז ששם השורש שלהם, וכיון שכל השפע שלהם גנוב מהקדושה לכן השתלשל שם המקום ג'נובה, וכן השתלשל הרבה פשע בארץ איטליא לרמז ששורש השפע שלהם מפשע הגניבה מהקדושה שקליפת רומי גונבת כתוצאה מחורבן בית המקדש. וכן במקום הברך במפה נמצאת העיר רומא ששם יושב משיח בשערי רומי, ויש כאן רמז שכל עומד להסתיים בשנת תשע"ח שהיא בר"ך שנים מסוף האלף. וכן בעיר ג'נובה נולד קולמובוס שגילה את אמריקה ואמרו עליו שפתח גשר לעולם החדש, וכעת שנופל גשר במקום הולדתו יש כאן רמז שכל העולם החדש הזה עומד ליפול, וכשזה נופל זה קם. וכן הגשר היה חלק מכביש שנקרא כביש 10 רמז על היניקה שלהם מספירת המלכות שנרמזת במספר 10. וכן ג'נובה בגימטריא איטליה ובגימטריא בן דוד שממנו הם יונקים. וכן ארץ המגף עם האותיות בגימטריא משיח בן דוד עם המילים. שם הגשר מורנדי אותיות מרו"ן ד"י כמנין דוד. וכן הגשר נמצא בגבול איטליא צרפת בגימטריא 835 אותם מספרים של משיח שעולה 358. וכן גובה הגשר היה 45 מטר כמנין גאולה. הגשר ישב על שלשה משולשים של בטון שקרסו, ומשולש מרמז על סוד היחוד העליון שנרמז במגן דוד, לכן נפילת המשולשים שלהם מרמזת על עליית המשולשים שלנו בקרוב במהרה בימינו אמן.

צמח = 676 (משולש) שער נון = 676 רגיל (מילוי 1234 - משולש 2626)

One comment

 1. למה דווקא בגנואה איטליה?

  ועל פי הרמז שבמציאות מה יש לתקן?

  ה' מרמז לנו בחסדיו באמצעות המציאות מה על היהודי לתקן, בכדי להיזהר ולמנוע גם בעולמו ייסורים.

  אז חשבתי על כך, יגעתי, וזה מה שמצאתי…

  העיר גנואה כונתה "הגאה" (La Superba).
  ועל פי רמז, במילה "גנואה" הצירופים "גנו גאוה", "גנו האגו".
  ובמילה "איטליה" גימטריא "לי גאוה, אגו".

  וזה בעצם מה שיש על היהודי לתקן בכדי לזכות לגאולה.
  על פי רמז, "גאולה" זה אותיות "ל[מד] גאוה" וגם "ל[מד] האגו".

  כלומר, כאשר אנו נמצאים בחברה, ברשות הרבים: ויש רצון שעולה בליבנו של התנשאות המביאה לגאוה על הסובבים אותנו, יש להכיר את הרגש הזה, ולזהות אותו בשכל. ואז להילחם בו או לפחות לגנות אותו בליבנו. וכך ניתן למתן כעס לדוגמה, הנובע מהגאוה. ולמעשה, ניתן בעצם לתקן את מידת הגאוה במידת הענוה שהיא שורש לכל המידות הטובות.

  ואם אנו נמצאים אך ורק עם עצמנו, במרחב הפרטי, ברשות היחיד: עלינו להכיר מתי אנחנו נכנעים ליצר הרע ובוחרים לעבור עבירות ומוותרים על קיום מצוות. אם השעמום מביא לעבירות עלינו לזכור את הרמז הבא, כי "השעמום" זה אותיות "השם עמו", כלומר ה' – הויה עמנו בכל רגע ורגע ואנחנו אף פעם לא לבד. ועוד רבי נחמן מברסלב אומר לחסידיו שיש להתבודד עם ה' לפחות שעה אחת ביום, כלומר לשוחח עמו כמו אל חבר. ולנצח אותו במלים מתוקות בכדי שכביכול ייכנע לאיש הישראלי השורה ונלחם עמו, ויגשים את משאלותיו.

  וכמו כן, עולה השאלה מה זה אגו בכלל?

  "האגו" זה אותיות "גאוה", מתרגום לועזי אגו זה האני.
  על פי רמז, "אגו" זה צירוף "א[לף] גו[מארמית בתוך]". כלומר אלופו של עולם הנמצא בתוך האני הגשמי-הגופני הוא האני האמיתי-הרוחני, ואליו עלינו לשאוף ולהתחבר. לעתים יש לגנות את החיבור לגשמיות כאשר הוא יתר על מידה, אבל מצד שני, יש לרחם על הגוף ולזכך אותו לעבודת ה'. צדיק הוא מי שמקבל לגופו את מה שמזין אותו על ההכרח בכדי לעבוד את ה', יש כאלה שצמים משבת לשבת.

  להלן רמז נוסף במילה "אגו", המלמד ממה מורכב ה -"אני האמיתי":
  ידוע כי הנהגות ה' הן רוחניות ונקראות ספירות. ויש 10 או י ספירות, והאות "י" גימטריא "אגו". הספירות מחולקות לקבוצות הידועות ליודעי ח"ן, ומצאתי שהם מחולקות ממש לפי אותיות המילה אגו:
  א – היא כתר או מלכות
  ג – חכמה בינה דעת
  ו – חסד גבורה תפארת נצח הוד יסוד

  לסכום, בעקבות האסון הנורא בגשר שקרס באיטליה-גנואה, עלינו להזדעזע ולפחות ללמוד, כי בכדי שנוכל לגשר על הפערים בינינו היהודים ובינינו לגויים, עלינו ללמוד וללמד איך לתקן את הגאוה בענוה. ולתקן את השאיפה לחיבור לאגו הרוחני ולא לאגו הגשמי, לבחור ליהנות ממצוות ולא מעבירות, לא להתגאות ולרמוס את הזולת אלא לזכות בענוה ולאהוב, בכדי לזכות לגאולה השלמה.

  אמן כן יהי רצון!!!

השאר תגובה