הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
וידאו

סרטוני מסרים מצדיקים וכן מכמה נפטרים לאחרונה על הגאולה הקרובה

בס"ד מסרים מצדיקים (לא נסתרים) על הגאולה כולל הרב שרעבי זצ'ל* הרב מאיר דוד שמואלי

סוד עזה | מה היה כתוב בפתק ששם נשיא ארגנטינה בכותל? | רמזי סינוואר בתנך

כשתיפול עזה בית המקדש יקום הרב בראל

המשך לקרוא"סוד עזה | מה היה כתוב בפתק ששם נשיא ארגנטינה בכותל? | רמזי סינוואר בתנך"

נשיא ארגנטינה קורא לשיקום בית המקדש ע"י הריסת מסגד אל אקצא בכדי להביא את המשיח | נשיא ארגנטינה מתגייר. סרטון מרגש | דווקא בדורנו התשובה מתקבלת בתוך רגע. דברי הרבי מצאנז על המצב

שימו לב… סימני הגאולה החזקים

בס"ד

הרבי מצאנז אמר ביום שני שאינו רוצה להפחיד את הקהל וחשף רק מעט ממה שמסרו לו מנהלי המחלקות הבכירים בבית החולים לניאדו בקרית צאנז בנתניה בדבר הוראות החירום שקיבלו, על רקע המצב הביטחוני החמור ומהמלחמה האיומה שעלולה לפרוץ בכל רגע שתהפוך את המלחמה בעזה למשחק ילדים.

במעמד אדיר שטרם נראה כמותו בחצר הקודש צאנז, נערך השבוע ביום שני, כ"ו בשבט, הכינוס הכללי "רצוננו לעשות רצונך" של חסידות צאנז בראשות האדמו"ר מצאנז, כשהמטרה היא לעמוד איתן בניסיונות התקופה מתוך התרוממות הנפש ומתוך שמחה.

התכנסות היסטורית בצאנז: 6,000 אברכים ובחורים במעמד אדיר
בתחילה נשא הרבי משא תורני בנוי על יסודותיו של התפארת שלמה בעניין הבחירה החופשית שניתנה לאדם מאז מעמד מתן תורה ועל המסירות נפש של אבותינו בבניית עולם היהדות לאחר החורבן.

"היום לא מרגישים כל כך את הגלות הגשמית כמו הרדיפות והפוגרומים שהיו נחלתם הקבועה של קהילות ישראל במשך מאות שנים, אם כי בוודאי הגלות עודנה גדולה. אבל עיקר הגלות בדורנו היא הגלות הרוחנית, אנשים שמאבדים צלם אנוש יהודי בגלל ניסיונות הטכנולוגיה". הרבי דיבר על הקליפה הנוראה של המכשירים הטמאים שמביאים את האדם להיות במושב לצים גם אם הוא נמצא בבית וחזר כמה פעמים על כך שהאדם שמתנתק מכל זה, אפשר לראות זאת כמסירות נפש של ממש. זו מסירות הנפש של דורנו".

הרבי אמר שאינו רוצה להפחיד את הקהל וחשף רק מעט ממה שמסרו לו מנהלי המחלקות הבכירים בבית החולים לניאדו בקרית צאנז בנתניה בדבר הוראות החירום שקיבלו, על רקע המצב הביטחוני החמור ומהמלחמה האיומה שעלולה לפרוץ בכל רגע שתהפוך את המלחמה בעזה למשחק ילדים.

הרבי אמר שעמידה על העקרונות וקבלת עול מלכות שמים יש בכוחן להציל את שארית ישראל ודווקא בדורנו התשובה מתקבלת בתוך רגע.

יהי רצון שה' ישמע את זעקתנו וירחם עלינו ויגאלנו כבר עכשיו גאולת עולם

נגמר! ה' עושה סדר עולמי חדש – רק ה' ולא שום ממשלה עולמית | שיעור על הגאולה מהזוהר הקדוש | הרב יצחק כהן

הרב אברהם ברוך – הצפון כולו רותח | לחזור בתשובה מיד!!! | + רמזי 1237 התגלות ו588 = מלחמת גוג ומגוג

שיעור התחזקות של הרב אברהם ברוך ראה רמזי סרטון בהמשך

רמז

הסרטון המחזק שעלה אורכו לפי מה שצולם מספרים חזקים אחד אחד 1237 = התגלות (מסתתר) מספר צפיות 844 = התגלות (רגיל) וכן יש 48 = מח הקב"ה רוצה שנפעיל את הראש ונבין שאנו לפני גוג ומגוג… ראה גם מס תגובות 26 = י-הוה, הבורא מדבר דרך כל המדיה, החדשות, הכתבות שאתם רואים, – 255 זה מספר ענק מספר של "שיר השירים" השיר המרמז על החיבור בין עם ישראל לבורא ראה את הקשר של מספר 255 למספר החם של התקופה
16

גלרית המספר 16

עדכון 31/01/2024 נוספה תמנוה חדשה

שלחו תמונה שהדלק עולה... אבל מה מעניין שהמספר 16 המספר החם של התקופה... מספר המרמז על צמיחה... 'עץ=160' --- שעה 541 = ישראל --- 2222 = דיבור /קול אל-הים - צריך להתחיל להכין דלק... המחיר 7.38  - 7 מרמז על האלף השביעי וכן 38 רמזי "צמח=138"

עדכון 29-1-2024 נוספו 2 תמונות חדשות

רמזי ה16 המדהימים גם מחוברים ל - 2550 רמזי "שיר השירים" - 5880 = מלחמת גוג ומגוג... ראה רמזי 16 חדשים

רמזי 16 חדשים

רמזי 16 המתרבים מיום ליום המרמזים על צמיחת הגאולה - עץ = 160 וכן על "זוג \ בבואה = 16" הקשר שלנו עם הבורא הוא קשר קרוב עד מאד...

עדכון 25-1-2024 נוספו 2 תמונות חדשות

שימו לב לפסוק המדהים, וראו תמונה הבאה

1472 זה דוד = 14 + 72 = חסד...(מגדיל ישועות מלכו, ועושה חסד למשיחו לדוד ולזרעו עד עולם...) השנה נבין שהקב"ה מושל ומפעיל את כולם כולל ראש הממשלה... בנימין נתניהו = 683 = הבירור האחרון... הבירור האחרון הוא, מי שיודע שה' לבדו... כן לבדו!!! עשה עושה ויעשה לכל המעשים... "לכל המעשים"... מי שמבין שה' מנהיג ושולט כאן במציאות, ולא שום ממשלה עולמית, או הזיה קונספרטיבית כלשהי הוא הזוכה!!!

עדכון 24-1-2024 נוספו 4 תמונות חדשות

חוסר אונים בעם ישראל = 1472 באתבש - שזה הצד ההופכי... מה הוא הצד ההופכי? "י-הוה מושל =1472" שנגיע למצב של חוסר אונים... נגיע לתכלית הרצויה, כי אז נבין ש'י-הוה מושל = 1472' ואז נהיה ראויים להגאל, כי נבין שיש לנו רק את הקב"ה במציאות, ואני והוא יחדיו תמיד "בבואה = 16 = זוג" מלא רמזי 16 בחדשות היום

המספר 1472 - וכן 42 מרמז על מ"ב המסעות שעברו במדבר שעל ידי זה הבינו שרק ה' מושל, ואין שום מציאות אחרת מלבדו, כך גם היום עם ישראל עובר מסעות של אמונה, חלק נרחב מעדיף להאמין לקונספירציה שיש עוד רשות כביכול, אבל אנשי האמת יודעים וחשים בעצמות שיש רק ה' בעולם, ואין עוד מלבדו!!!

עדכון 7/12/2023 נוספו 2 תמונות חדשות

לחץ כאן לפתיחת התמונות הבאות

צופן בתורה "האור החי בכל" בדילוג 9 אותיות. בפסוק קריאת שמע

הצופן בדילוג מינימלי. בתוך פסוקי קריאת שמע.

מאת: חיים שדה

צופן חדש ומדהים! היכן יחיא סינואר מתחבא בתנ"ך? צפו ותגלו!

גימטריות פורים תשפ"ד האם ביבי אחרון חלק 3\2\1 | עודכן# יום ב עלה סרטון מספר 3

 
תזכורת: הממצאים מתיחסים לרובד רוחני לא דווקא פיזי

עלה סרטון מספר 3 מאת אתר: גאולה 2024 

 
ביאת המשיח – פורים תשפד – סרטון מספר 2

 
ביאת המשיח – פורים תשפד – סרטון מספר 1

להורדת הסרטון חלק א' לינק כשר לחץ כאן

 

צופן מגילת אסתר