ברוכים הבאים לצאט של ‘כי לה’ המלוכה’ – נא לשמור על קדושת הצאט. הצאט מיועד למשתמשים רשומים בלבד. הודעות אנונימיות בצאט התחתון בלבד

חלון צאט
מערכת כי לה' המלוכה
צאט זה סגור למבזקים בלבד ולחברי vip המעוניין לכתוב כאן מתבקש לשלוח בקשה בטופס https://forms.gle/jd6LeHQpmahEHY95A
baruc
***** ישנם שני מצבים עיקריים שהאור יורד אל תודעת האדם.
.
**** מצב ראשון:
.
האור אמור לרדת בצורה קוהרנטית, בצורה ישירה כמו לייזר, בלי הפרעות. מעולם עליון, עד העולם הזה.
אך הבעיה מתחילה, כשאין ישורת בירידת האור, והוא לא מצליח להכנס לכלי.
האור יורד מעולם המחשבה, עובר לעולם הרגשות ואז יורד עד לעולם המעשה.
זאת אומרת, קודם המחשבה נוצרת אצל האדם, אחר כך המחשבה מייצרת רגש, ואחר כך מתחילה הפעולה הפיזית על ידי הנעת גוף האדם לעשות משהו בעולם הזה.
פעולה זו שהאור יורד אל הכלי, נקראת:: “הבורא יורד לדירה בתחתונים” , הבורא מוציא שמותיו, פעולותיו וכינוייו.
.
מכיוון ששם הבורא הוא : “אהבה” והבורא בעצמו אהבה, הבורא יפשט את אור “האהבה שבדעת” על ידי, שמות של אהבה, פעולות של אהבה, וכינויים של אהבה, שאנחנו הנבראים נצטרך לחוות אותם, על פי מרחקים שונים מעצמות האהבה… בין השאר נלמד מה זה “כעס מאהבה (אדם שכועס כי לא אוהבים אותו) , פחד מאהבה (אדם שמפחד לחיות חיים אוהבים) וכו’… נלמד אהבה, גם דרך , מה זה לא אהבה, ודרך מה זה כן אהבה. נלמד ונתנסה בכל האיוושות האהבה של שמות הבורא. על מנת שנדע כמה אנחנו יישיות של אהבה.
.
כאן בעולם הזה, אנחנו רק רואים את העולם של הסמלים שמתקבלים מתנועות תודעתיות של אהבה, שהנשמה עוברת בעולם העליון, ואז נחווה את ההקרנה של הדבר , כאן בעולם הזה.
.
הבעיה מתחילה כשהאדם:
.
חושב א’
מרגיש ב’
עושה ג’
יוצא שהאור שיורד ומשתלשל מהעולם העליון אל הכלי/הנברא, לא מצליח לקבל ירידה חדה לתוך תודעת האדם, ומתפזר לכל עבר.
.
על מנת שהאור ירד אל תודעת האדם, אדם צריך :
לחשוב א’
להרגיש א’
לעשות א’.
.
לדוגמה: אם אני רוחצת כלים, אני צריכה לחשוב על רחיצת הכלים, להרגיש את רחיצת הכלים, ולעשות את רחיצת הכלים.
אך רב האנשים, בזמן רחיצת הכלים, מחשבתם נודדת, לכל מיני מטלות אחרות, כמו להביא את הילדים לחוג. במקביל הם מרגישים איך הבן זוג מזלזל בדברים שהם עושים, ובמקביל הם עסוקים ברחיצת הכלים.
יוצא שהאור / הארה שצריכים לקבל דרך תנועות תודעתיות בעולם העליון, שכאן מתקבלות, כ”סמלים”, של אדם רוחץ כלים, לא מצליחים להיכנס לתודעת האדם.
בלשון של תודעת הנסתר ביהדות, אין קוהרנטיות.
.
מצב שני, זה שהאור לא ירד עד קומה שלמה.
.
**** ירידת האור לקומה שלמה, תעזור לאדם לחיות בהרמוניה.
.
בעיה שניה בהורדת האור אל הכלי, היא שדווקא האנשים הכי רוחניים, שעושים הגות, או מדיטציה, או מטפלים באחרים, נהיים בעצמם חולים.
.
בגלל שרב האור נשאר תקוע בתוך התודעה, ולא יורד לקומה שלמה, מכח הפוטנציאל, לפועל עצמו , במציאות חיי היום יום.
יוצא שהאור שהם משיגים אותו, באמצעות מדיטציות למשל, או טיפולים
baruc
***** תהליך פתיחת דלת העולם העליון על ידי ביעור חמץ פנימי , לפי תודעת הנסתר ביהדות. וזה קורה פעם בשנה, ורק יום לפני ליל הסדר (היום, ברגעים אלו, לכן כדאי להזדרז).
----------------------------------------------------------------------------
כמה חיכיתי שירד הלילה בכדי שאוכל להתחיל את פעולת ביעור החמץ התודעתי. האם ידעתם שרק היום, מתאפשר לכל אדם, ללא קשר בדרגת התודעה שלו, לחוות זמן תודעתי מיוחד מאד, שבו האדם יכול לפתוח דלת בין שני מימדים . דלת בין העולם הזה, לבין העולם העליון, בלי שהוא צריך לעשות עליה רוחנית.
רק היום זה קורה, ורק אחרי צאת שלושה כוכבים בשמים.

כמו שלמדנו, כל מה שרואים מחוץ לגוף, למעשה זוהי הקרנה גשמית של מה שנמצא בעולם העליון, עולמות עליונים, זה עמקי התודעה של הבורא.
לכן, כל דבר שקורה לנו במציאות, מתרחש לנו על התודעה. ובתודעת הנסתר, לומדים כיצד האלגוריתמים התודעתיים משפיעים לנו על ההקרנה הגשמית, שלה אנחנו קוראים מציאות.

***** ביעור חמץ באמצעות נר בחושך.
המטרה של ביעור החמץ התודעתי, הוא לחפש בעמקי ובנבכי תת המודע שלנו, את התנועות התודעתיות הנסתרות והחשוכות, שגורמות לנו, פחדים, חששות, כעסים, שפיטה, לשון הרע, וכל תנועה תודעתית שרחוקה על מד האהבה מהדרגה התודעתית הכי גבוהה, שהיא עצמות האהבה שלא תלויה בדבר.
התהליך של חיפוש החמץ והביעור שלו, הינו תהליך מאד פשוט, אך דורש ריכוז גדול, נוכחות, רצינות אך בעיקר ענוה.

*****
כיצד עושים את מציאת החמץ התודעתי בעמקי תת המודע.
את התהליך עושים בכל רחבי הבית , חוץ מהשירותים.

1. יש להדליק נר רגיל
2. לכבות את כל האורות בבית
3. להתחיל להסתובב ברחבי החדרים. לעבור חדר חדר, ללכת לפינות החדר, לעבור לאורך הקירות, להכנס למקומות הכי נסתרים בתוך החדר, לאור הנר, ותוך כדי התהליך עצמו, להכנס פנימה למחשבה הפנימית.
4. להחזיק את המילה "חמץ" במחשבה ולנסות להרגיש אילו הרגשות "מחסור" "פירוד" "פחד" "שקר" מתחילות להציף אותנו תוך כדי החיפוש עם אור הנר, בחדרים החשוכים.
5. ממשיכים בתהליך, עד שמרגישים שדמעות שחונקות את הגרון מתחילות לעלות מתוכינו. ממש לתת לדמעות לעלות ולהציף את כל גופינו, לשטוף את החמץ.
6. הדמעות עצמן שמגיעות מעמקי הנשמה שרוצה להרגיש נקיה, הן אילו שיפתחו את הדלת בין הממדים, ואור עצום ישטוף את התודעה שלנו, וינקה את החמץ הנפשי, התודעתי והרוחני.
7. לאחר תהליך הניקיון שיכול לקחת מינימום עשר דקות ועד כמה שאתם מרגישים שצריך. (מקובלים שדברתי איתם, ספרו שלפעמים זה לקח להם אפילו עד שעות הבוקר, עד שעלה האור ממש, כי הם נכנסים עמוק מאד, לבחון את העולם הפנימי שלהם שמקרין לעולם החיצוני, על כל דבר פעוט)
לאחר התהליך עם הנר והדמעות שהציפ
baruc
קצת טעימות מהסודות הנסתרים שקשורים לחג הפסח, לפי תודעת הנסתר הקדמונית ביהדות.
.
חג שמח לכולם.
קריעת ים סוף, זה התהליך התודעתי של קריעת ה"סוף" וההתגלות לאין סוף. כי קריעת ים סוף, נעשתה בתודעה. כשכתוב לנו בתנ"ך שבני ישראל הלכו ארבעים שנה במדבר, אנחנו שואלים את עצמינו... איך? את המדבר הזה גומרים בשלושה ימי הליכה.

הסוד הוא, שזה לא ארבעים שנה במדבר, אלא ארבעים שערי תודעה, שהתודעה הקולקטיבית של עם ישראל, היתה צריכה לעבור, ולעלות מדרגת התודעה: ארבעים ותשע דטומאה... כאשר טומאה, זה מלשון "אטום".
מה שאוטם את התודעה, וקדושה, זה מה שמקדם את התודעה להתפתח לעבר מטרת האהבה והאחדות.

הכל זה עולם תודעתי וההקרנה מתקבלת כאן בגשמי, כתודעת חלקיק שהוקרסה. סוד קריעת ים סוף, זה שהגבול נפרץ והתבנית נשברת, והבורא מתגלה. וכאן אנחנו צריכים לתת מתן תוקף לנוכחות של הבורא בביתינו. זה היום שצריך להתבודד, אתם עם הבורא... להתפעם, ולהתאהב. השם המפורש של הבורא הוא: אהבה. כך כתוב לנו בספרי תודעת הנסתר.
אהבה זה לא לאבי דאבי, או אהבה בין גבר לאישה, כי בעולמות העליונים, אין פיזיקאליות ולא גופים.
אהבה זה הכח שמרכיב את כל היקום, מלשון א' הבה. שזה אומר, הכח שמחבר ושומר על תשתית רקמת האחדות שהכל בנוי בתוכה.

אם חס וחלילה, אדם פוגע ברקמת האחדות שכבר מתקיימת, על ידי לשון הרע, שיימינג, עצבות דטומאה, פחד דטומאה, כעסים, שפיטה וכו'. זה נקרא "עבודה זרה" , כי תנועות כאלו בתוך יישות אלוקית, זרים לה. כי אנחנו נבראנו בצלם אלוקים, שאין קשר לעצבות, כעסים, פחדים למהות שלנו שהיא אהבה.
לכן הבריאה שיש לה מערכת חיסונית לשמור על האחדות, תשלח יסורים לאדם, כמו מחלות, כאבים, תאונות, וכו'... על מנת לעצור את הנשמה, שתתבונן על עולם האשליה שהיא נותנת לו כח לנהל אותה.
ותגרום לנשמה לשאול שאלות ושהיקום ישלח לה תשובה.

זה מה שנקרא: "לחזור בתשובה" . האדם שואל, הבורא עונה תשובה. וכל שאלה, זה כלי להורדת אור שזה התשובה, עד שהאדם מזדכך על ידי שאילת שאלות יקומיות..
.
כל הגמרא מבוססת על שאלה ותשובה, ובעולם העליון, אנשים שחוו מוות קליני, מספרים על השאלה שהחזיקו בתודעתם, ומיידי חוו את התשובה, כי שם אין זמן ומרחב.
עד ששבו דרך המנהרה התודעתית של האור.

כשכתוב, שאסור לעשות פסל או תמונה, הכוונה, לא להגשים את העולם הזה, כי אין עולם פיזיקאלי, ולא לתת כח לסמלי האשליה שהמח מייצר לנו מאותות חשמליים, כי כלום לא נמצא באמת מחוץ לגופינו. זה הכל רק תודעה.
.
בשפת הקודש, לא רק מסתכלים על הויזואליה, אלא גם על הסאונד. זה משמעות של שם לפי הסאונד, או אותיות מתחלפות .
י. ה. ו. ה. מלשון התהוות
א. ה. ב. ה מלשון א' הבה התאהבות.
.
**
baruc
[10:24, 19/4/2019] ‪+972 52-657-5533‬: ** ישנם ארבעה סוגי תקשורת של הנברא עם הבורא
מדבר בתודעת הנסתר, זה מלשון דיבור. וזו דרגת תודעת נפש. הדרגה הנמוכה ביותר... דיבור זו הדרך שבא הנברא מתקשר עם הבורא

רוח- דרגת התפילה, האדם מתפלל לבורא

דרגת הנשמה - תקשורת דרך שירה. מקובלים רבים כתבו שירה, בינם לבין הבורא

. דרגת חיה - תקשורת דרך ניגון... מקובלים אחדים, עלו לעולמות עליונים והביאו משם ניגונים, ניגוני הבעל שם טוב, ניגוני אשלג וכו'

דרגת יחידה- דרך התקשורת היא ריקוד. זו כבר אומנות בפני עצמה, כי כאן נכנסים לעולמות עליונים דרך ריקוד, התבטלות, עשיית סלטות ותנועות תיקון על התודעה, תוך כדי הריקוד.
לרקוד עם הבורא, זה לקום בבוקר, ולהגיד לבורא, אני רוקד איתך. כל דבר שאתה שולח לי היום, אני פשוט מתנהל לפי מה ששלחת, מקבל באהבה, מתבונן ומוצא, מה רצית שאלמד היום שקשור לאהבה. דרך מה זה לא אהבה ודרך מה זה כן אהבה.

מי יתן ושישאר לנו האור אין סוף בתוך כל תא בתודעה המוקרסת שלנו גם כגוף וגם כנשמה כתודעת גל.
baruc
בבריאה חוק האיזומופריה עובד להפליא, והוא פועל מהגלקסיות הכי גדולות ועד החלקיקים הקוונטיים הכי קטנים , דבר אשר משמר את המכנה המשותף של שפת הבריאה על כל רבדיה. מבחינתי אין איפא ואיפא בין בני האדם. לא בגיל, ולא בתרגיל, לא בדת, לא בלאום, לא במגדר ולא במצב האישי או הסוציואוקונומי.
.
למדתי כבר למצוא את הבורא בכל אדם ואדם, ולראות השתלשלות של אירועים בטבע, מקבלים אפילו ביטוי בתוך התודעה הקולקטיבית והפרטית של האדם. לכן כשאני מדריכה לקוחות פרטיים, אחד על אחד, אני מתבוננת עליהם כעוד מלבוש של הבורא, רק בתצורה שונה. אין מולי אדם, אלא יישות אלוקית וזה הדבר היחיד שאני רואה, מרגישה וחווה.
.
כעת רק ניתן לאפשר לאותו אדם להזכר כיצד מתחברים לתודעה האלוקית, לעולם האמת, וכמה שיותר להתנתק מעולם האשליה.
.
כמה שעולים בתודעה, כך גם התרגום של המציאות של הכרה אנושית שהשתחלפה להכרה אלוקית, מקבלת תרגום בהתאם לדרגת התודעה שהיא נמצאת, ומובן שמגיעים איתו השגות תודעתיות, עם כל שלב ושלב. לי כבר מזמן אין אפשרות לראות את העולם כעולם פיזיקאלי, אלא אני כבר רואה את הכל כמחובר. אני רואה את הכל כרשת של אדוות, שפעולה אחת במקום ובזמן מסוים משפיעה על פעולה שניה במקום אחר בעולם ובזמן אחר. מדוע? כי הכל קשור להכל, וקוראי הפוסטים כבר למדו, שאפילו הנפרדות היא אשליה. כי אם אני אוריד את העור לכל האנשים בעולם, ואני אגע באדם אחד בלבד, כולם ירגישו כאילו אני נוגעת גם בהם, וכולנו מחוברים בניורוני האמפתיה במח.
.
.

******* "עלמא דשיקרא ועלמא דקשוט - עולם השקר ועולם האמת, לפי תודעת הנסתר ביהדות.
.
.
אנו חיים בתרגום של עולם אשלייתי לחושים שלנו, בתודעת הנסתר, בארמית זה נקרא: "עלמא דשיקרא" ולכן עושים המון טעויות בתפיסות החיים שלנו. שחלקן אפילו מסכנות חיים, או עושות נזקים רבים. מדוע ?
.
לבריאה יש המון חוקי אקסיומה שלמדנו עליהם בסמינרים של כיתות, וזה מתקשר כבר ללימוד : "עלמא דקשוט" - עולם האמת. שפועל לפי מערכת חיסונית של אחדות הבריאה.
.
חוקים כמו:
.
מה שאתה רודף אחריו יברח ממך
.
ממה שאתה בורח זה ירדוף אחריך
.
עולם הניגון על הקלידים הלבנים והשחורים
.
גילוי מתוך האפשרויות
.
מה שתזלזל בו, יזלזל בך
baruc
אין זמן ואין מרחב, הכל כתוב והרשות נתונה. כל המציאות מתקיימת בו זמנית, ולאדם יש יכולת לשוטט עם התודעה שלו, על כל עמודי הספר שנכתב מראש.
.
לאדם יש אפשרות לגרום למציאות להתיישר אליו, לפי דרגת האור האלוקי שהוא מחזיק, בדרגת האחדות שלו וקיום ואהבת לרעך כמוך. תודעת הייחוד.
.
הבורא הוא לא זה שמסתיר את עצמו, אלא האדם מסתיר את עצמו מהבורא- המון תלמידים חוו ניסים אחרי ניסים מעל הטבע, כשהבינו את זה.
.
לא אתם אילו שצריכים את הדברים, אלא הדברים צריכים אתכם, כי אתם ישות שעושה פוטוסינתזה לאורות אלוקיים, לקבל התגשמות.
.
. זכות הבחירה שיש לתודעה הקולקטיבית שמתאחדת, שיכולה על ידי אחדות או אי אחדות "להושיב את הבורא על כסא דין (גזירה) או כסא הרחמים (אחדות ואהבה).

.
שמץ מינהו
.
ועוד ועוד..
.
**** עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני
.
חוק אקסיומתי חשוב מאד הוא, שעולם פנימי מקרין לעולם חיצוני. אין באמת שני עולמות. יש רק עולם אחד פנימי, וכל תנועה שעוברת על האדם בתודעה, כאילו מסתכלת בתוך מראה שאנו קוראים לה: "מציאות" .
.
כל מה שקורה לאדם, זה רק השתקפות במראה שמאפשרת לנשמה שלנו, לראות מה מתחולל אצלה בפנים, ואילו תנועות הנפש של האדם עוברת, ואותן תנועות בתודעת האדם , מקבלות בסך הכל תרגום "ויזואלי". ממש כמו סמלים של אימוג'י בסלולרי..
.
אך זכרו, המציאות כלל לא נמצאת מחוץ לנו. המציאות נמצאת מאחורי הסמלים של האימוג'י.

למעשה הדעת של האדם מתחברת כל הזמן לתתי תודעות , ובהתאם לחיבור שהיא התחברה, זה התרגום והחוקים של התודעה שפועלים בדרגה שהתחברנו אליה, זו המציאות שנחווה.
baruc
***** מהם חלומות .

חלום זה בסך הכל , כיס תת תודעתי, שדעת האדם מטיילת בו, לרגעים מסוימים, וחווה שם תיקוני תודעה, של תנועות תודעתיות שהיא לא הספיקה לחוות בזמן העירות שלה. בחלום פשוט משלימים לדעת האדם, את תנועות התודעה שדעת האדם היתה צריכה לסיים לאותו יום.
דעת האדם, עוברת מסטאטוס של תודעה אחד לסטאטוס של תודעה שניה, בין מימדים ומציאויות מקבילות. (נדרש פוסט)
.
בדיוק כמו בחלום, אנחנו בטוחים שאנו חווים מציאות, ובטוחים שמפעילים את חמשת החושים שלנו, רואים, שומעים, וכו', כשלמעשה אנחנו ממש לא, וכשאנו מתעוררים אנו מגלים שהדעת שלנו, פשוט טיילה במציאות שהיתה "אשליה".

חלום לא נועד שיפרשו אותו, כי גם ככה הפירושים יהיו לפי האמת הסובייקטיבית של החולם או המפרש. חלום נועד להשלים תנועות תודעתיות שדעת האדם צריכה לעבור, ולכן, רב פרשני החלומות, מפרשים לפי האמת הסובייקטיבית של עצמם ולא לפי האמת האובייקטיבית של הבריאה. כי הדברים שרואים בחלום, זה כלל לא תואם לפירושים האמיתיים שתודעת האדם חווה.
ובתודעת הנסתר לומדים, שחלום זה בסך הכל הרהורי ליבו של האדם, שמקבלים סימליות, בסטאטוס של תודעה, שאין שם מרחב וזמן ולכן גם אין גבולות ויש ערבוב חושים.
כל מראה ויזואלי בחלום, זו תנועה תודעתית שאין קשר כלל לאיך שהסמל שלה נראה. ובהתאם לדרגת התודעה שדעת האדם נמצאת, אילו החלומות שהוא יחווה, כי זה בסך הכל בא לתקן לו את התודעה, ולא להעביר לו שום מסרים.

המון אנשים רצים לפרש את החלום דרך ספרים שעוסקים בנושא, או אנשים שמפרשים להם חלומות. אין קשר בין פירוש החלום לפי האמת הסובייקטיבית שהאדם מפרש, לפי האמת האובייקטיבית של הבריאה. המושגים של כסא שזה התכנסות התודעה או שולחן , שילוח אורות, ליוותן, ליווי , עז, נחישות ותעוזה, נחש, לנסות לראות בחשכה ולנחש... ואין קשר לפיתוי ומיניות למשל, כמו שמציגים בגלל פיתוי הנחש את חוה... , רצפה, חלון וכו'... הם שונים לחלוטין מסתם להגיד פירוש לפי מה שאנחנו חושבים...

.
מכיוון שחלומות הם תנועות תודעתיות, שמעצבים לנו את העולם הפנימי, תוך כדי שינה, ישנם מצבים שנראה את ההשפעה שלהם לאחר מכן, גם במראה של העולם החיצוני.

.

בחלומות מסרים גבוהים מגיעים כשהם רק בדרגה גבוהה מאד, כשרוח הקודש שורה על האדם.
לא פעם פנו אליי אנשים שאמרו לי שהם לא חולמים, או לא זוכרים חלום. אין אדם שלא חולם, כי אחרת זו יישות אלוקית שלא עוברת את המשך תנועות התודעה שהיא צריכה לעבור כאן. אם אדם לא זוכר את החלום, זה מעיד על כך, שהוא לא מזוכך במידותיו, ולכן משכיחים ממנו את החלום.
.
אומנם בחלום וגם במציאות, העין רואה שולחן, אך שולחן זה רק סמל האימוג'י של תנועה בתודעת האדם,
baruc
שנקראת : "שילוח" . וכסא זה סמל /אימוג'י , ממש כמו סמיילי בסלולרי, שמה שיוצר לנו את ההקרנה של הצורה שלו, זה התנועה התודעתית שנקראת: "התכנסות" ... הרי אפילו לפי המדע, אין אנו יודעים איך באמת נראה כסא, ואיך נראה שולחן, כי העין שלנו קולטת רק תנועות סיבוב של אלקטרונים שמתסובבים מסביב לגרעין האטום. לכן אנו רואים רק תוצאה של "הקרנה" בצורת כסא או שולחן, אך לא באמת יודעים איך נראה כסא או שולחן.
.
בתודעת הנסתר ביהדות, המקובלים כלל לא מסתכלים על העולם של האשליה ולא מנתחים סמלים, עבורם זה העולם של הסמלים שמתקבלים ממהירות האור של הפוטונים שמייצרים לנו "אשליה" שיש משהו לנגד עייננו, כשלמעשה אין באמת שום דבר מחוץ לגופינו. בתודעת הנסתר עובדים עם הרגשים , ההרגשים הם הקודים הרוחניים והתודעתיים שבונים לנו את ההקרנה שלה אנו קוראים "המציאות הפיזית."
.
בסמינר, כשאנשים עלו על הבמה וסיפרו את סיפורי חייהם, התלמידים למדו לעשות "הרגש הזולת" , דרגה תודעתית יותר גבוהה מיכולת "הרגש הזולת" נקראת: יכולת: "שמיעה רוחנית".
.
**** מהי שמיעה רוחנית.
.
שמיעה רוחנית, זו יכולת שיש לכל אדם, אך צריך להתחבר לתודעה שמאפשרת אותה.
.
למעשה אין קשר בשמיעה רוחנית , לחוש השמיעה.
.
כל דבר ביהדות, אפילו בכל תפילה, כשמופיעה המילה "שמע" , כמו "שמע ישראל" ... "נעשה ונשמע" ... אין קשר לחוש השמיעה, אלא למילה "משמעות".
.
חוש השמיעה הרוחנית, זה למעשה יכולת לסרוק. ממש כמו שיש לך ברקוד, או סקאנר, אתם יכולים לעמוד ליד משהו, או מישהו, ופשוט לסרוק אותו ולקבל מידע על הנשמה, על תנועות התודעה שהוא עובר, מדוע הוא תקוע בחייו, מה הדרך לממש את שיא הפוטנציאל , מה נכון לו, מה יקרה אם הוא יבחר בזה או בזה וכו'...
.
וזו יכולת שכל אחד ואחד יצטרך להגיע אליה, כי לשם התודעה של עם ישראל אמורה להגיע, ובקרוב מאד.
.
מה יקבע את הצלחת האדם ? זה החיבור של הדעת שלו אל התודעה הנכונה.
baruc
**** מה זה תודעה לפי המדע.
.
עד היום, המדע הכי עדכני לא יודע להגדיר מה זה תודעה. גם אם היתה פעם תאוריה שנקראת תורת המיתרים, שרב המורים הרוחניים שלא מעודכנים ממשיכים ללמד אפילו כעת, את מה שכבר הופרך מזמן, וכל שני וחמישי יש תאוריה אחרת, המדע לא מתקרב אפילו להסביר מה זה תודעה.
.
מדוע ? כי העולם הפיזיקאלי לא באמת קיים. אלא מה שמתקיים לפי המדע, זה רק הסתברויות של גלים פוטנציאליים, שעד שהאדם לא שם את תשומת ליבו על נושא מסוים, אותו גל, שזו אחת מהאופציות שמתקיימות בו זמנית, עדיין לא קיבל ביטוי מהכח אל הפועל.
.
כשעשיתי הרצאה באחת האוניברסיטאות, עמדתי על הבמה לפני המדענים, ופשוט נאלצתי לשים להם מול הפנים, את העובדה שהם הכי מפחדים ממנה, ולהגיד להם: "המלך הוא עירום" . אתם בודקים פיזיקאליות ועושים מחקרים, על מה שגדולי המדענים בכל הזמנים אמרו, אין באמת עולם פיזיקאלי, אז מה אתם בדיוק מודדים ?
.
מיותר לציין כיצד קיבלו את המסר הזה. אבל חלקם באמת ניגשו והתעניינו, להבין בתודעת הנסתר ביהדות, וחלקם הסתגרו. אחרת צריך לשנות את כל ספרות הפיזיקה ויש מצב שחלק אפילו יאבדו את מקומות העבודה שלהם.
.
למעשה, כמה שמתרחש תהליך אחישנה שהתלמידים והקוראים למדו על כך, כך אנו עדים לתופעה ולגילויים של המדע, שמיום ליום מתקרב יותר ויותר לידע שקיים בתודעת הנסתר ביהדות.
.
בתודעת הנסתר ביהדות, הידע הזה כתוב לנו כבר בזוהר. אם הכל בנוי מאטומים, וכל אטום בנוי מ99.999 אחוז חלל ריק, אז אין באמת חומר, והכל למעשה מחובר.
.
תתארו לכם כיצד מגיבים הלקוחות שלי, כשאני מסבירה להם שכל מה שהם עומלים ורודפים אחריו, לא באמת קיים באופן פיזיקאלי, וזה לא אני אמרתי, אני מביאה להם נתונים מדעיים. ועוד יותר כיצד הם מגיבים שהם נחשפים לעובדה, שחמישים מיליון איש שחוו מוות קליני, אמרו: נישארתי אותו אני. היישות הזו שחושבת ומרגישה, היא נצחית, רק החזירו אותי לחיים כי אמרו לי שהזמן שלי עדיין לא הגיע לעזוב את המימד הזה, או לא השגתי עדיין את מה שהייתי צריך לעשות כאן. אז הם גם מבינים, שאף אדם לא לוקח שום דבר איתו מכאן אחרי שהנשמה עוזבת את המימד הזה. וכשפותחים לנשמה ומגלים לה את מה שהיה נסתר ממנה, רובם בשוק, ששבעים שנה בממוצע, בזבזו את חייהם ברדיפה ופתחו תלות אחרי משהו שאין לו טעם והוא אשליה גמורה.
.
תתארו לכם את ההלם הראשוני שאני נמצאת עם אנשים שרובם חיים בתוך בריכות של כסף, מותגים, מכוניות מפוארות, בתים של המאיון העליון, יאכטות, ואז באה איזשהי ישראלית קטנה ונסתרת, ומיידעת אותם, שגם הגוף שלהם שהם משקיעים מאות אלפים לטיפוח שלו, גם הוא הקרשה של תודעה.
.
תתפלאו, אבל זה בדיוק מה שהם זקוקים לשמוע. כשח
baruc
אבל זה בדיוק מה שהם זקוקים לשמוע. כשחיים בכזה פאר , שלא באשמתם, אלא רובם הם יורשים ונכנסים למציאות הזו, כמה רגיעה הם מקבלים פתאום, שמישהו באמת מלמד אותם, כיצד העולם הזה עובד. ועוד יותר הם שמחים לדעת, שהם כאן בשביל מטרה מסוימת ויש להם יעוד רוחני ולא רק גשמי.
.
אז מבחינת המדע עד לא מזמן, המדענים חשבו שהמח מייצר תודעה. בזוהר אצלינו מוסבר כיצד התודעה למעשה מייצרת מח. ומיום ליום אנו עדים לכך, יותר ויותר.
baruc
***** שאלה:

מטריד אותי משהו יקירה לא יודעת אם קשור לכאן: העם מפולג, השכינה זועקת לאנרגיית האחדות, ממש יכולה לשמוע אותה, העם הזה עוצמתי מאוד באחדותו, אני חושבת שאנחנו לא ממש מבינים עד כמה. ניסים קורים כשהוא מאוחד והוא לא, מה קורה עם זה? טריגרים יגיעו על מנת לאחד, כולל מהגויים שכמהים " ...............

***** תשובה:

צודקת, אכן... העם מפולג, כאן בעולם הזה, אך בעולם העליון, הנשמות מאד מחוברות אחת עם השניה... ובונות נשמה אחת.

לבריאה יש מערכת חיסונית, שאחראית לשמור על רקמת האחדות שלה. אך היא עושה זאת בשני אופנים. או יסורים, או תודעה. ובמילים יותר קבליות, או תורה, או דרך ארץ. ... אם העם לא מאוחד, ישנה גזרה. ולא מתוך עונש, אלא מתוך עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני, של התודעה הקולקטיבית. ואם עם ישראל מפולג, אנשים מדברים לשון הרע אחד על השני, מה שהיה בבחירות, היה שפל המדרגה, שיימינג שעושים על ילדים , חרם שעושים בבתי הספר על ילדים, בני זוג שהם אלימים וכו'... כל זה בונים תודעה קולקטיבית של פחדים, חששות, לחצים, וכו'.. וזה יתורגם למצבים שישמרו על האחדות, כמו מלחמה, שכולם צריכים להתפלל, רעידות אדמה, חס וחלילה, טילים , שריפות גדולות , אסונות... ואז רואים את עם ישראל שיש לו לב ענק, מנחמים אחד את השני באחדות... זו דרך אחת, ונקראת "יסורים" מלשון להסיר את מה שמסתיר לנו להיות יישויות אלוקיות..

כשיש גזרה, המקובלים יפנו לעם ישראל לעשות צום. על מנת שהרוח תגבר על החומר.

מצד שני, אפשר דרך העלאת התודעה... ללמוד שהכל זה הבורא, וכל אדם הוא חלק חשוב בפאזל, והוא מתגלגל רק בשביל לתקן מצבי אהבה, וכולם עדיין כניצנים שרק נפתחים כעת... ואז עם ישראל מתאחד דרך תודעה קולקטיבית של לב אוהב וחם, ודוגמה טובה שאיחדה את עם ישראל, זו להקת שלוה, שהתגלתה פתאום וקיבלה פרסום, ועם ישראל התאחד לאהוב את השונה, ולראות בו את המיוחדות.

ככה או ככה, מבניות הבורא תמיד תשמור על רקמת האחדות. הכל תלוי על איזה כסא אנחנו מושיבים את הבורא.

כסא הדין, שמפעיל חוקי אקסיומה , כמו ילד שמכניס אצבע לחשמל, ומתחשמל . זה לא שהחשמל כועס על הילד, זה פשוט, חוק אקסיומתי שמופעל.

או כסא הרחמים, שזו התודעה הקולקטיבית שהיא אוהבת, מקבלת אורות גבוהים לתודעה, בלי צורך לעבור יסורים.

בסיפורי התנ"ך, אפשר לראות בבירור, שהיכן שעם ישראל היה מפולג, וגם בהיסטוריה שלנו, כמו במגילת אסתר, שלטו עלינו האויבים.

כשעם ישראל הפך ליישות אחת, אי אפשר לגעת בו, כי הוא מקבל את כח האחדות של הנחיל. הסופר אורגניזם.

לא סתם כתוב לנו "והיום נהיית לעם" ... לא כתוב נהייתם, אלא נהיית. גוף אחד מאוחד ומיוחד.
baruc
אור הנשמה, מהות הסבל, תכלית כל הדברים, הצדק שבהגיון, אחדות ההפכים, מהות האושר, החלל והזמן, מה זה "אני"?

הרגשתם פעם שמשהו חסר? נדמה היה לכם ששכחתם משהו ואינם מצליחים להיזכר במה? מרגישים מנותקים מהמציאות? לא מוצאים את התכלית?

כל התיאורים האלה הם תיאורים של אותה תחושה, שהיא השורש של הסבל והיא הניתוק מאור הנשמה. לרוב האנשים אין מושג בכלל מה הוא ה"אני שלהם"

לכל אחד מאיתנו יש "רצונות" אותם רצונות עשויים מאותו החומר שעשוי ה"אני" שלנו. האני שלנו הוא הרצון הראשון שלנו והוא ה"חור" שממנו יוצאים כל הרצונות האחרים שלנו.

רצון הוא חוסר. חסר = נפרד. כל מה שחסר את מה שהוא לא הוא במהותו נמצא בנפרדות. כל הרצונות שלנו הם חוסרים. המילה רצון מבטאת את הדרך שבה דורש החוסר את מילויו.

מטבעו - דורש החוסר את מילויו, כי כל החסר, חסר דבר מה. ואותו הדבר אותו הוא חסר, מתבקש מטבעו למלא להתאחד עם מה שהוא חסר אותו.
רעב הוא חוסר בשובע, הרעב בפני עצמו הוא לא משהו, הוא חוסר במשהו.

האני שלנו הוא רצון (חוסר) כי הוא חסר את כל מה שהוא לא (את כל המציאות שמסביבו). שורש הסבל וחוסר התכלית בכל נובע מהנפרדות של האדם מהמציאות.

האחדות האמיתית היא הסוד לצדק שבהגיון ולאושר המוחלט. האני של האדם הוא מרכז הנפרדות שלו מהמציאות. אם אין "אני", אין משהו שהמציאות חווה כנפרדת ממנה.

המציאות עצמה היא ביטוי של מחשבה אלוקית, כל המציאות שלנו עשויה ממחשבה, בראשית הזמן כשברא אלוקים את המציאות הוא השתמש באותיות ה"אבג" בכדי ליצור את החלל והזמן, על זה ניתן ללמוד יותר ב"סוד האותיות" בספר היצירה.

החומר במציאות הוא יציקה של צליל שמקבל צורה בחומר דרך תנועה של התהוות מותנית. הצלילים שמהווים את המציאות הם תוצאה של התנהגותם של החלל הזמן. חוקי הפיזיקה מתייחסים לדרך שבה עובד החלל הריק הפנוי במציאות.

אותו חלל ריק הוא למעשה אותם אותיות שמהוות את הבריאה, שהן מעין "תבניות על". אפשר לכנותן "הקוד של המציאות". בנוסף לאותיות יש גם ניקוד וטעמים, שהם "תוספים" שמאפשרים יצירה של מימדים נוספים של מורכבות הצליל שיוצר את הצורה.

כל הנשמות הנפרדות הן התפצלות של אותה הנשמה האחת, שכשהיא שלמה, היא נקראת אור אחד המציאות האחת. שהיא המקום והזמן שבו אין יותר דברים. אלא רק דבר אחד, והיא התודעה הכללית של המציאות כפי שהיא חווה את עצמה מחוץ למקום ולזמן.

איחוד כל הנשמות הוא מהות האהבה. אהבה בין שני אנשים כולל אהבה רומנטית, אהבה משפחתית או חיבה הן ביטויים של אותה תחושה של אהבה שהיא בעצם ה"רשימו" (זיכרון מוטמע רושם) מהמקום והזמן שבו כל הדברים הם אחד.

ישנה רמה מסוימת באהבה, שכשאדם מאוהב כל כך והוא מסתכל למי שהוא
baruc
מאוהב בו בעיניים הוא רואה דרכו דרכה את עצמו בתוך הבן אדם השני מסתכל על עצמו דרך העיניים שלו (כן.. קחו לכם זמן לקרוא את זה שוב)

תחושת האהבה התאהבות היא למעשה שורש תחושת האושר. ובכדי להגיע אל האושר המוחלט על כל הנשמות המפוצלות לעבור תהליך לאחר "שכחה ניתוק" מאמת של המציאות אל עבר האחדות הכוללת ומימוש תכלית הדברים.

מדובר בתהליך שיכול אף לקחת עשרות ומאות גלגולי חיים, הגילוי הסופי היחיד שהוא תכלית המסע והדרך הוא הגילוי של סוד אחדות ההפכים, שהוא החיבור לאהבה האין סופית של הבורא.

הנשמה בעולם הפיזי יותר מתייחסת לדרך שבה אנחנו מסתכלים על המציאות, אין לנו באמת בחירה חופשית בתור מי שאנחנו חושבים שאנחנו.
כל הדברים "קורים" אבל בכל רגע יש לנו בחירה בכיצד להסתכל עליהם.

מקור ההסתכלות הפנימית של הנשמה הוא בחלל הריק, שהוא למעשה כלי התפיסה של הנשמה. החלל הריק הוא החיבור בין הנשמה למציאות הפיזית והוא המסך שמסתיר מאיתנו את עצמיותנו המקורית הנשמה.

הסוד של גילויי ההפכים שווה לסוד של גילוי שלמות העשיה, והתאהבות ללא תנאי בעצמי. מערכת היחסים היחידה במציאות היא מערכת היחסים בין הבורא לנברא. ואהבה היחידה שקיימת היא האהבה של הבורא והנברא.

להתאהב בעצמנו = להתאהב בחלק בנו שאין לנו בו שליטה (כל המציאות). כי כפי שכבר נכתב, אין לנו באמת בחירה חופשית בתור הגוף, ואין לנו בחירה על איך לחשוב מה להרגיש או מה לרצות.

רוב האנשים כועסים ואף שונאים את עצמם. הרבה אנשים אומרים "אני שונא את עצמי, למה אני כל כך רוצה את הבחורה או הבחור הזה למרות שאני יודע שאני לעולם לא אשיג אותו אותה" הם מאשימים את החלק בהם שאין להם בו שליטה, שרוצה משהו שאין להם אפשרות להשיג.

מהרגע שבו מתאהב האדם באהבה אמיתית ללא תנאי באותו חלק בעצמיותו הוא משיג אהבה בדרגה חדשה שנקראת חמלה. שהיא למעשה אהבה ללא תנאי לחי, צומח ולדומם ללא נבדלים וללא הנחות.

הדרך להנות במציאות היא על ידי אהבה עצמית, שהיא למעשה מילוי הרצון הגדול ביותר (האני). אהבה = חיבור לבורא, אני = נפרדות מהבורא.

אהב העצמית = השלמות שבנפרדות מהבורא. (יינ ינג). כשאנחנו מתאהבים במישהו אחר אנחנו מתאהבים בו בגלל הדרך שבה הוא גורם לנו להרגיש בתור החלק בנו שאין לנו עליו שליטה.

כשאנחנו מאוהבים במישהו החלק בנו שאין לנו בו שליטה פתאום הופך לטוב ומוצלח והוא משרת אותנו וגורם לנו להתאהב בו ולהיות שמחים בחלקנו ומעצם היותנו.
baruc
התאהבות באחר = התאהבות בחלק בעצמנו שהוא לא בשליטנו, הרי שכל המציאות עצמה היא אחת, וכל אותם חלקים שנראים לנו נפרדים מאיתנו הם אך ורק ביטוי של החלקים המודחקים של עצמנו ושל הנשמה שלנו שמקבלים ביטוי דרך אור הבורא במציאות.

אור הבורא = יצירת מציאות. הקרנה של צורות בחומר דרך סאונד. הכלי שדרכו יוצר הבורא את המציאות נקרא היכל הבורא. היכל הבורא עצמו הוא החלל הריק שמורכב מאותן אותיות שבהן השתמש בכדי ליצור צליל ותנועה בחומר.

הסוד הצדק שבהגיון (הסוד ללהיות מאושר למרות שאין במציאות הגיון וצדק) הוא החיבור שלנו למחשבת הבריאה, ולתכלית כל הדברים. מהרגע שבו מגיע האדם בתודעתו למצב של אחדות בין ההפכים, הוא רוכש הגיון חדש.

אותו הגיון הוא החיבור של שני השכלים, הזכרי והנקבי, והוא השכל האולטימטיבי להבנת המציאות. קנאביס לדוגמא הוא צמח שעם צריכתו מתרחשת אינטגרציה בין שני צידי המוח וחיבור בין הצד הנקבי לצד הזכרי, בין הרגש להגיון.

אין הבדל בין התהליך שעובר אחד בכדי להגיע להארה, לתהליך שעובר תינוק משהוא נולד ועד שהוא מזדקן, מדובר בתהליך אחד של הבנת המציאות. בדיוק כפי שהרעיון עבור תינוק בעולם על זה שההורים שלו הולכים לעבוד באיזה מפעל מוזר בשביל להביא משהו שנקרא כסף כדי לקנות אוכל הביתה מחנות ייראה מופלא ויוצא דופן, גם לנו בני האדם נראים הרעיונות האידאות הגבוהות שמנהלות את המציאות ממש יוצאות דופן ומופלאות, כך גם העולמות העליונים. (ביטוי של מחשבת הבורא במימדים אחרים של חלל-זמן)

בשביל להאיץ את התהליך ולהגיע להארה ולאחדות על האדם למקד את הרצון שלו רק בדבר אחד. ולשם כך עליו להבין את עצמו בשלמות ולהגיע לאושר פנימי אמיתי ראשית.
baruc
*** אתם לא באמת נוגעים במשהו בחייכם...
אם אלקטרונים דוחים אחד את השני... ואלקטרונים נמצאים מסביב לגרעין האטום, ואתם כולכם עשויים מאטומים, וכל אטום בנוי מ 99.9999. אחוז חלל ריק... יוצא שאתם לא באמת נוגעים בכלום, כי האלקטרונים של הגוף, דוחים את האלקטרונים של המקלדת... אז מי בעצם כותב עבורי, ומי בעצם מחזיק אותי על הכסא, כי אין כלל מגע... מי הוא זה שכותב בעט ומיהו זה שמדפדף לי דפים במחברת?... הרי האלקטרונים דוחים אחד את השני, ויוצא שאני לא נוגעת באמת בכלום.... אההההה... זה נקרא אלוקות... מעניין מאד מי עושה עבורי הכל, ואני רק תודעה, נשאר לי להתבונן ולהזדהות
baruc
מהו סוד שחלוף ההכרה האנושית להכרה האלוקית. מה באמת מאפשר לאדם שנמצא בעולם הזה, שהוא אינו עולם פיזיקאלי, לצאת מגבולות זמן ומרחב, ובאמת לחוות תודעת אלוקות, תודעת האחד.
.
פוסטים רבים נכתבו על כך שהמסע של אדם שלומד תודעה גבוהה, הוא לעבור במצבי תודעה שונים על מנת להגיע למצב של שחלוף מההכרה האנושית , שמזוהה עם הארציות / עולם הזה/ אגו/ גוף ונפש , שמי שלא יודע כיצד לעשות נכון את המסע הזה, מרגיש ריקנות בחייו, דכאון, עצבות, סבל, בדידות, וחוסר חיות.
.
baruc
.
רב האנשים שחוו מוות קליני הבינו שהם רק תודעה ודיווחו על משהו שנקרא "זמן הסתגלות" וזה היה החלק הכי מורכב עבורם. הם פתאום היו מודעים שהם לא צריכים רגליים ולא צריכים ידיים, והם לא צריכים מישהו להישען עליהם שמא יפלו, הם לא צריכים עיניים לראות ולא אוזניים לשמוע, ואפילו לקח להם מעט זמן להיות מודעים שהם בכלל כנשמה לא צריכים גם לנשום. הם פשוט הבינו שהם זה לא הגוף שהיה רק מלבוש עבור הנשמה שלהם. רק חליפה שהנשמה נכנסה בה...
אין לזלזל בגוף כמובן, רק לא להזדהות איתו כאילו זה אתם.
.
כמה שאתם נאחזים עוד יותר בהזדהות הרוח שלכם עם הגוף והנפש, כך דרגת התודעה שלכם יורדת עוד יותר, וככל שנאחזים בגוף עוד יותר, ככה יורדים עוד יותר, האחיזה בגוף היא חזקה מאד, והיא כוללת גם את הגוף הפיזי, גם את הנפש, וגם את האגו, ולמעשה האדם צריך לנטוש את הגוף וגם לא לתת לגוף לנהל לו את המצב הטבעי שלו כרוח... "איך אני נראה, מה אומרים עליי, אני זה מה שאני מרגיש, אני לא שווה, אני כן שווה, אני מוצלח, אני כישלון, אני בודד " וכו'
.
.

נכון, רב הפילוסופיות מחברות גוף ונפש ורוח, אך למרות שזה קשה, דרושה כאן תפיסת חיים שונה לחלוטין על מנת לעמוד במה שהמקובלים השיגו.. וכל אחד יכול לעשות זאת, כן כן, אפילו ילדים בני חמש.
baruc
בדרגות גבוהות יותר, מקובלים כבר לא מזדהים, לא מדברים ולא חושבים אפילו בלשון "אתה" אלא ממש מתנתקים מההזדהות עם הגוף ומשתמשים בגוף שלישי "הוא". .. "הוא עייף, הוא רעב. הוא עצבני הוא לא מרוצה, הוא צמא, עצבנו אותו, רגשו אותו, שמחו אותו, " וכו'...ואז אתם מנותקים ממנו לגמרי
מערכת כי לה' המלוכה
הרב נווה שליט"א:

*'יום הזכרון'*

אחד הימים הקשים כל כך רגשית להכיל-
23,741 חללים המדוייק נכון לשעת כתיבת שורות אלו.
כל חייל וחיילת נספרו,
כל בן של או בת של,
אח של או אחות של.
עולמות שלמים, משפחות שלמות.
'ויקרא שמם אדם'.

אנחנו קוראים לזה 'יום הזכרון' ,
הכוונה שיהיה ערב שבו העם החי והיושב בציון יזכור את בניו ובנותיו שנפטרו במערכות ישראל על הגנת המולדת כדי שתהיה לנו אחת.

אבל אולי ליום הזכרון יש משמעות אפילו עמוקה יותר?!-
הרי כל מדינה ואפילו מדינות אויבינו מציינים אצלם יום זכרון
על אותה סיבה בדיוק
גם הם חושבים שהם מגנים מפנינו על מולדתם .

אבל האם הלב לא חש בהבדל?!
בחוסר הצדק הפנימי שזועק ׳אבל זה לא אותו דבר׳???!!!

אז אולי חשוב להבהיר לעצמנו לפחות-
׳למה בעצם זה לא אותו דבר׳

העם היהודי הוא העם היחידי בעולם שיש לגביו תיעוד מלווה ועקבי זה קרוב ל 6000 שנה
ראשיתו נעוצה באברהם אבינו כניצן שחנט מעץ מיוחס ונצטווה לראשונה- לך לך מארצך... אל הארץ אשר אראך...

או אז כבר אז נתגלה הקשר המיסטי בין האדם למקום ועל מושג האדם הקדוש, הזמן הקדוש והמרחב הקדוש.

הזמן הקדוש הוא זמן התפקחות האדם והתעוררותו לטבעו הרוחני ולגילוי מהותו,
האדם הקדוש- היא מהותו של האדם כישות שלתודעה שלו אין קץ ולא גבול לה ולרוממותה
והמרחב הקדוש- הוא מקום ההתפתחות של אדם זה כמקום ייחודי שרק בו יוכל לקיים את ייעודו כמו אמן הזקוק לבית מלאכתו.

העם היהודי,
בה׳ באייר התש׳ח,
בארץ ישראל

הם שלושת החיבורים הנדרשים לארוע הגדול ביותר שיחווה העם היהודי והאנושות כולה לקראת האנושות החדשה-
גאולתו של העם היהודי מגלותו.

הגעתו של העם היהודי בזמן הזה לארץ ישראל כמוה כהגעתו של אמן המגיע לבית מלאכתו כדי להשלים את כלי האומנות החשוב ביותר של המלך ערב הכתרתו.

העם היהודי נושא מאז אברהם אבינו מסר חשוב מאד מעבר להיותו עדת אנשים הנושאת מטען גנטי משותף.
אברהם אבינו קרוי איש החסד והנתינה ואנו בניו- בעלי אותה תכונה דומיננטית של נתינה ואהבה ללא תנאי.
יצחק איש הגבורה שעליו נאמר איזהו גיבור- הכובש את יצרו
ויעקב איש הרחמים והאמת המגשר והממזג בין השניים
ואנו בניו וצאצאיו.

ב 70 נפש ירדנו למצרים ופרינו ורבינו לכדי 600 אלף איש

ההתייחסות למספר זה היא עקב ההתפרטות של שלושת האבות הראשיים
ואנו הנשאים במינונים שונים של מידותיהם האופייניים.

משמעות נשיאת המטען הערכי הזה הוא שאנו מסוגלים בינינו לבין עצמנו לקיים אחדות חברתית עמוקה ואמיצה תוך הרגש הזולת והענקת חסד ואהבה שאינם תלויים בדבר עקב עובדת היותינו ישות אחת שורשית.

ממשיך התיעוד ומתאר את אחדותנו במעמד הר סיני כאיש אחד בלב אחד
ובנדוד
baruc
להירגע אל תוך הרגע

בכדי להירגע עליכם להיות כנים עם עצמכם עד הסוף תמיד ז"א לא להדחיק, ולא משנה מה שאתם חושבים שלא בסדר במציאות פשוט אל תדחיקו יותר, עליכם להבין שאם רע לכם יש משהו שאתם מדחיקים ועליכם לקחת זאת ברצינות כמו "תרגול" ולבצע זאת מספר פעמים ביום, המטרה היא להבין בדיוק ובפרטי פרטים למה באמת רע לנו, ולמה אנחנו מרגישים בצורה מסוימת לא מסופקים מהמציאות. לאחר מכן יש להבין כיצד לקבל את מה שאנחנו חושבים ש"לא בסדר" בשלמות ולהגיע למצב של רגיעה הדרגתית, חזרה לגוף ולמודעות והרפיה מלאה של הגוף הפיזי והכלים המחשבתיים שלנו. במהלך הדרך ייתכן שנתמודד עם הפחד הגדול ביותר שלנו ונגלה משהו מצמרר. לאחר שנתמודד עם הפחד לחלוטין נגיע לרגיעה ושלווה ולמצב של אמון מלא ברגע הזה בעצמנו, ובמה שקורה עכשיו. זה ייתן לכם תחושה של ביטחון עצום ושל חום שמאיר את הפחדים. אתם תרגישו הרפיה הדרגתית בכל הגוף עד למצב של רגיעה מושלמת וזרימה עם הרגע הזה, במצב הזה יהיה ביכולתכם להשפיע בצורה מודעת על "תפיסת" האני שלכם, שהיא הדרך שבה אתם תופסים את עצמכם במציאות. שימו לב שהמינוח אני מתייחס לתפיסה שלנו, ז"א לדרך שבה אנו תופסים את המציאות ולא. המילה "רגיעה" באה מהמילה "רגע" שהוא הדרך לתאר את מה שקורה מעבר לשליטה שלנו כבני אדם בתוך גבולות הגוף שלנו. הרגע הוא כל מה שהוא לא אנחנו שקיים במציאות. המשפט "אני מרגיש את עצמי בגוף שלי" נשמע לכם הגיוני? אם כן, סימן שאתם מודעים מספיק כדי להבין מה המשמעות של זה. אני מרגיש את עצמי, אני הוא החלק בנו שאין לנו עליו שליטה כביכול כשעצמי הוא החלק בנו שקשור לרגשות. מדובר על הדרך שבה אנחנו תופסים את המציאות באותו רגע ביחס לתפיסת האני שלנו, הדרך להארה ולשלמות פנימית היא על ידי התמודדות עם התדר של הפחד,
baruc
סימן שאתם מודעים מספיק כדי להבין מה המשמעות של זה. אני מרגיש את עצמי, אני הוא החלק בנו שאין לנו עליו שליטה כביכול כשעצמי הוא החלק בנו שקשור לרגשות. מדובר על הדרך שבה אנחנו תופסים את המציאות באותו רגע ביחס לתפיסת האני שלנו, הדרך להארה ולשלמות פנימית היא על ידי התמודדות עם התדר של הפחד, שהוא למעשה גם המפתח לתדר אחר, שקשור לסוג מסוים של סכנה, שהיא לא הסכנה "למות או להיפגע פיזית או רגשית" אלא לסכנה מהרגע הזה, שהוא תמיד משתנה, והוא אף פעם לא זהה למה שהוא היה מקודם. מדובר על הפחד לאבד שליטה. לאבד שליטה = להגיע לתדר שתמיד משתנה ושאף פעם הוא לא זהה לקודמיו. ועל כן הוא חלק מהפוטנציאל הטהור שדרכו מתכווץ החלל הריק לתוך הזמן ויוצר את ה"יש". ברגע הזה כל מה שקורה עכשיו הוא ההתגלמות של המהות של הצורה של ההגיון שבצדק של הבורא לתוך החלל הריק דרך הזמן. הפירוש של מה שכתוב פה במילים אחרות זה שחוקי ההגיון של האדם נוצרים בתוך מציאות שבה כל מה שקורה הוא חלק מההגיון של הבורא. "צדק" היא המילה הכי טובה לתאר את הדרך שבה הדרך שבה הבורא חושב "בצורה צודקת" את המחשבה שלו אל תוך המציאות דרך חוקי הטבע, שהם האופן שבו היש נוצר דרך החלל שמתכווץ אל הדבר שנקרא זמן. הזמן האמיתי הוא אין סוף רגעים שקיימים בו זמנית, בתוך החלל הריק, החלקיקים שהמציאות עשויה מתוכם שינו את מיקומם ביחס לחלל הריק אין סוף פעמים בתוך ה"אין סוף זמן" שקיים במציאות שהוא עצמיותו של חלק בבורא, שיצר את כל הרגעים שקיימים במרחב זמן דרך המחשבה האין סופית שלו ברגע הזה. הרגע הזה הוא הרגע היחידי שקיים ועצמיותו עצמה של הבורא קיימת במימדים יותר עמוקים שהם ההשתלשלויות הגבוהות יותר של חוקי הטבע והזמן שקיימות כאן ועכשיו במציאות שלנו בלי שתהיה לנו את היכולת בתור בני אדם להבחין בהם. אם תיקחו תינוק שזה עתה נולד ותשימו אותו בתוך עיר הומה אדם שמלאה במכוניות ובדברים משונים זה יהיה מעין "אונס לתודעה שלו" בגלל שחשפתם אותו לדברים שהם לא חלק מהמקום והזמן שלו כרגע בתור יישות. באותה הדרך אם תיקחו חיידק ותשימו אותו בתוך גוף של תינוק שזה עתה נולד זה יהיה מעין "אונס לתודעה" שלו. מישהו פה פעם חשב איך זה באמת מרגיש להיות חיידק? חשבתם כמה הוא רחוק בהבנה שלו מהבנה שלכם את המציאות ואת איך הדברים קורים? ההתפתחות שאנו חווים היא התפתחות תודעתית של ההכרה האלוקית במציאות שהיא חלק מתת-המודע הכללי של המציאות. המציאות היא יצירה של הבורא וכך גם התת-מודע עצמו. אלא שהתת מודע שקיים במציאות הוא חלק יותר עמוק והוא חלק בעצמיותו של הבורא עצמו ולא חלק במציאות של הבורא שעשויה מחלק אחר בו. המטרה שלנו כרגע במימד הזה הי
baruc
היא להתעורר ולהבין את החוקים שבהם עובד הצדק האמיתי של הדברים, שהוא חלק מהמצב הטבעי והעמוק שקיים בטבע של עצמיותו של הבורא. במקום והזמן הזה, כל הדברים קורים בהתאם לתפיסת מציאות אחרת. השער שדרכו האדם מגיע אל מציאויות אחרות של ממש, כמו אל מציאויות שהוא רוצה בעזרת הרצון שלו היא דרך זה שינוי של תפיסת האני שלו, שהיא המפתח שדרכו הוא מנהל את מערכת היחסים שלו עם המציאות, ישנן גם אין סוף תפיסות אני שהן חלק מעצמיותו של הבורא. כל תפיסת אני היא כמו טביעת אצבע, והיא משנה את הדרך שבה האדם תופס את המציאות עד לרמה של יופי ושל טעם, של מחשבה ושל רגש וכו.. תפיסת האני הנכונה היא התפיסה של אין תפיסה והיא החיבור של התודעה עם עצמיותו של הבורא, שהיא הקדושה והחלק במציאות שגורם לכל הדברים לקרות ברגע הזה. אפשר לקרוא לכוח הזה "כוח הרצון" או הכוח המחיה. והוא הכוח שמזיז את כל החלקיקים לאין סוף דרכים באין סוף חלל ריק, ויוצר את הזמן. לכל אחד מאיתנו כאינדיבידואל יש בתודעה שלו את הזיכרון של האחדות שהוא הרגע שבו הכל היה אחד והוא הרגע שבו נוצרה המהות הכללית של הדברים שהיא הזמן, והיא החלק בבורא שמחייה את המציאות, והמסע שלנו בתור נשמות הוא מרסיסי רגעים בכוורת האין סופית של הרגע הזה, אלא הרגע שבו כל הדברים קורים עכשיו, שהוא הפוטנציאל והחיבור שלנו למציאות עצמה ולקשר שלנו עם הבורא.
baruc
הפוסל במומו פוסל Chat image
baruc
"בזעת אפיך תאכל לחם עד שובך אל האדמה"
"בזעת אפיך תאכל לחם עד שובך אל האדמה"
• זע – זע ונע
• אפיך - רוחניות
• תאכל – ניזון תודעתית
• לחם - הלחמה
• עד שובך - התחברות
• אל האדמה – אדמה לעליון

הבריאה פועלת מידה כנגד מידה
הבורא לא שופט את האדם – האדם שופט את עצמו.
הבריאה מזמנת לכם מקרה דומה למה ששפטתם אדם אחר, ואתם צריכים לשפוט את עצמכם
הבורא מביא מלבוש שלו לפני האדם – ומבקש מהאדם, תבדוק איך אתה לא בסדר כלפיו. לא כלפי
האדם אלא כלפי הבורא.
צריך להיות בהמון שתיקה- עד ששומעים את הנשימה ממש של עצמך

אין למעלה מענג
• אם האדם לא נמצא בהרגש של ענג רוחני, זה אומר שהאדם לא נמצא מחובר לבורא.
• עצבני, מרוגז, עצוב, במרה, בשפיטה, וכו'...
זה מעיד על כך שהאדם נמצא בסטאטוס תודעתי שהבורא לא נמצא בו. וזה נקרא מדומיין
יצר – מלשון ציור
יצר הרע – ציור הרע
יצר הטוב – ציור הטוב
התבטלות – לאפשר לבורא, למחוק ולצייר נכון את מה שטוב לבריאה כולה.

השתחלפות מסוף אל האין סוף
מכיוון שתודעת הבורא היא אור אין סוף, דעת האדם אמורה לעשות השתוות הצורה
על ידי שבירת הסוף אל האין סוף
איכה
האדם ירד מתודעת אין סוף לתודעת סוף
ולכן הבורא שאל לאיזו תודעה אתה מחובר Chat image
baruc
סוד המילה ישראל Chat image
מערכת כי לה' המלוכה
מערכת כי לה' המלוכה
מערכת כי לה' המלוכה
היום שנה בדיוק מפתיחת השגרירות בירושלים מומלץ לראות את הרמזים המדהימים
baruc
גמר תיקון והארה יצירת מציאות ובחירה חופשית המימד הבא והחלל והזמן

למה אין לנו בחירה חופשית אמיתית במימד הזה? מה זה בכלל מימד? מה היא התעוררות רוחנית במימד הזה ומה קורה אחריה?

גמר תיקון הוא המקום והזמן שבו מגיע אחד למצב של שלמות, שנובעת מתוך המודעות השלמה שלו כלפי המציאות.

מימדי מציאות זה עניין שקשה להבין אותו, בעיקר בגלל שהוא תלוי בחלל הריק שמקיף את המציאות החומרית. (ההוויה של כל הדברים במימד).

הסיבה שאין לנו באמת בחירה חופשית במימד הזה של המציאות היא שכל הרגעים שקיימים במימד הזה, כלומר כל אופציות המציאות שניתן להגיע אליהן, כבר כתובות ורשומות, והעולם הזה הוא למעשה "משחק שהוא מבחן".

ובשביל לשחק אותו כל מה שצריך זה להיות קיימים בו, הלימוד, ההתפתחות וההכרה של העולם מתבצעת בלאו הכי עם חלוף הזמן בעוד שניתן להאיץ את ההתפתחות על ידי הכרה ותרגול של דרגות הרצון.

הרצון שלנו הוא המקור לבחירה החופשית היחידה שלנו במימד הזה, כי כפי שכבר נאמר, אין לנו בחירה חופשית אמיתית, כל הרגעים שניתן לחוות במימד הזה כבר כתובים מראש והם חלק מהמבחן שהוא העולם הזה.

אין לנו בחירה חופשית אמיתית במובן של ליצור מציאות, אלא רק במובן של מתוך סט מוכן של רגעים לבחור לאיזה רגע להגיע.

ההבדל בין מימד זה למימדים אחרים בבריאה הוא בדרך שבה עובד החלל הריק כדי ליצור את המציאות, כלומר = חוקי הטבע במימדים אחרים שונים.

חוקי הטבע מקורם בחלל הריק, ומקורו של החלל הריק הוא במפץ הגדול, שהוא למעשה אחד הכלים שדרכם מסוגלת ישות בדרגת בורא ליצור מציאות.

יצירת המציאות מתבצעת דרך הגדרה מראש של חוקי טבע מסוימים ואז הפעלתם דרך מפץ שהוא למעשה כלי שדרכו יכול הבורא להמיר חלקיק קטן (ניצוץ) מאור אין סוף שלו בכדי לתפעל ולהחיות מרחב מקודש של מציאות.

אנחנו כרגע יצורים שמסוגלים לחוות את עצמנו מבחינה תודעתית במקום ובזמן אחד ורק במימד הזה של הקיום.

לבחירה חופשית יש דרגות (בסדר אקראי): אם ליישות יש את היכולת לבחור בכמה מקומות להיות בו זמנית, אם ליישות יש את היכולת לבחור בכמה זמנים להיות בו זמנית. אם ליישות את היכולת לבחור באיזה מקום וזמן במימד הספציפי היא רוצה להיות, אם ליישות יש את היכולת לבחור באיזה מימד היא רוצה להיות. ברמה יותר גבוהה: אם ליישות יש את היכולת לשנות את הקיום העצמי שלה, אם ליישות יש את היכולת ליצור מימדים חדשים של זמן חלל וכו..

בגלל שאנחנו כרגע בתוך המשחק, ועלינו להגיע לגמר תיקון - אין לנו באמת בחירה חופשית אמיתית, אלא רק חלקית, ואסביר:

גמר תיקון הוא תמיד כאן ועכשיו, כל המסע שאנחנו עוברים הוא המסע לכאן ועכשיו, לרגע הזה.

דיסאסוציאציה הוא מצב שמ
baruc
דיסאסוציאציה הוא מצב שמתאר ניתוק מסוים של האדם מהמציאות, למעשה כולם כולל כולם סובלים מדיסאסוציאציה מסוימת, כי כל מי שקיים, הוא נמצא ברמה מסוימת של ניתוק מכלל הדברים ומשאר המציאות ברמה התודעתית.

וזו היא הסיבה לניתוק מהרגע הזה, והפתרון לדיסאסוציאציה, שהיא ניתוק של המודעות, היא כמובן להיות מודעים בשלמות להכל.

והדרך היחידה להיות ברגע הזה היא לפתח מודעות שלמה. בכל רגע מסוגלת התודעה שלנו לפי רמת ההתפתחות התודעתית שלנו לקלוט ולעבד מידע.

מי שיכולת ניתוח התהליכים שלו יותר חזקה = הוא מסוגל בכל רגע נתון שחולף לקלוט יותר מידע ובכך להבין יותר את המציאות.

מי שניחן ביכולת ניתוח תהליכים אין סופית מסוגל דרך כל רגע לראות את הבריאה כולה ודרך כל רגע ורגע במציאות להיזכר ולחוות את גמר תיקון הכללי, שזה הרגע שבו כל רסיסי הנשמה האחת של הבורא באיחוד ודבר והיפוכו הם אחד.

בחירה חופשית היא גם היכולת להיות מודע. לנשימה שלנו נגיד - אנחנו מודעים לפעמים ולפעמים לא, כשאנחנו לא מודעים לכך שאנחנו נושמים, אנחנו אומרים שהנשימה נשמה לבד. וכשאנחנו כן מודעים לעובדה שאנחנו נושמים ברגע הזה אנחנו מרגישים ומקבלים את התחושה שיש לנו שליטה על הנשימה.

כנ"ל לגבי כל שאר הדברים, מודעות לדבר = בחירה חופשית. אם היינו מסוגלים להיות מודעים מבפנים לפעולה שהלב שלנו פועם היינו אומרים אני מפעים את הלב שלי ולא הלב שלי פועם וכנ"ל לגבי שאר האיברים הפנימיים והמערכות בגוף.

אותו כוח שמניע את כלל הטבע שנמצא מחוץ לגבול המודעות האישית שלנו שמאפשרת לנו להרגיש את התחושה של הבחירה החופשית, מניע גם את החלקים בנו שאנו מרגישים שמתרחשים לבד כגון המערכות השונות בגוף, תהליכי חשיבה ורגש ועוד...

הדרך להגיע להארה, ז"א לגמר תיקון היא על ידי זה שהאדם מגיע למודעות אין סופית ליכולת ניתוח תהליכים אין סופית. ועל ידי כך הוא יהיה מסוגל להרגיש בתחושה של ממש שכאילו הוא זה שאחראי על כל מה שקורה ברגע הזה בצורה ישירה, בדיוק כמו שאנחנו מרגישים שאנחנו שולטים על הנשימה שלנו ועל תנועות הגוף.

המשחק שאנחנו משחקים כאן בעולם הזה מטרתו לעזור לנו לפתח אינדיבידואליות של ממש, דרך שעורים שאנו חווים ביום-יום דרך סיטוצאציות שקשורים לנתינה וקבלה נכונה, ולכיצד לקבל ולתת בצורה מושלמת (בצורה שדומה לדרכו של הבורא).

כל הסיטואציות שקיימות פה בעולם הזה והמצבים הפסיכולוגיים השונים הם כולם נועדו להוביל את האדם בהבנה שלו, ז"א בדרך שבה הוא מסתכל על המציאות לגמר תיקון הפרטי.

כי אלוהים ברא אין ספור רגעי מציאות במימד הזה, ואין ספור דרכים להסתכל על כל רגע, וגמר תיקון זה כשהאדם חווה את עצמו כאן ועכש
baruc
כלומר הוא מסיר את הפילטר של "איך להסתכל על המציאות" ושל "אני נמצא במקום וזמן מוגדר" והוא מגיע למצב שבו המציאות ברגע הזה כאן ועכשיו לנצח נחווית כפי שהיא ללא פילטרים מסיכות. (קליפות)

דרגות הבחירה החופשית קשורות לרצון, והרצון עצמו הוא מילה שמתארת את הדרך שבה "דורש החוסר את מילויו". וכל רצונותיו של האדם הם השתלשלות שיוצאת ומתחילה ב"אני" של האדם, שהוא למעשה הרצון (החוסר שדורש להתמלא) הכי גדול.

כי הרי האני של האדם, חסר את כל מה שהוא לא, ז"א את כל שאר המציאות, ואני הוא מרכז הנפרדות של האדם משאר הדברים במציאות. והוא למעשה גם החוסר הכי גדול של האדם, כי הוא חסר את כל מה שהוא לא.

והבחירה החופשית שאנחנו קיבלנו בתור התחלה שממנה אנחנו אמורים להגיע לדרגה של הבורא בסופו של דבר ולגמר התיקון היא הבחירה באיך להסתכל על הדברים ולא באיזה מקום וזמן להיות.

והסוד לשלמות העשיה ולשלמות התודעה (ההסתכלות החווה) היא דרך זה שהאדם יגיע לסינכרון הרמוניה מושלמת. על ידי הגעה למצב של אין תפיסה אין מקום וזמן.

שזה אומר חזרה בתוך העצמיות של אחד לתוך החלל הריק הפוטנציאל (שונייתא). שבו נוצרים כל התפיסות ובו נוצרים כל המקומות וכל הזמנים.

והאושר האמיתי, הוא נמצא אך ורק בגמר תיקון. כי האושר החלקי, הוא האושר שהאדם חווה ביום יום, והוא אושר שנובע מקבלה, ולא מנתינה.

האושר שאנו חווים נובע ממילוי הרצון שלנו. למעשה, אושר = מילוי רצון. בעוד שסבל = חוסר מילוי רצון. מדובר במילים נרדפות.

לאחר שמגיע האדם במציאות זו לאחר ייזע ומאמץ רב לכך שהמציאות תהיה ככ רצונו הוא מגיע מבין שהוא עדיין רוצה עוד, ושעדיין חסר לו.

וממצב זה מתחיל האדם לפתח רצון חדש, שהוא רצון אין סופי, שהמילוי שלו אפשרי רק על ידי מילוי ישיר מאור אין סוף של הבורא, רצון זה נקרא נקודה שבלב.

אם אתם קוראים את הפוסט הזה עד לכאן, סביר להניח שכבר יש לכם "נקודה שבלב" ושזו הסיבה שהובילה אתכם ללקרוא את זה.
baruc
אנו חברי מועצת האור פונים אליכם ומבקשים:
עורו אחים עורו
מצאו את הלב המאחד את כל הנשמות לכדי נשמה אחת גדולה ומוארת.
עליכם אהובים יקרים להפסיק להיות בתרדמת ולהתעורר אל קולות האהבה
המתנגנים להם בחדווה בכל היקומים.
עורו אחים עורו, נשמות על חי
ובקשו מהאלוהים את אשר אתם חפצים בלבכם!
חיבור עמוק אל הבריאה ולנפש הגבוהה יובילו אתכם לעולמות טובים יותר מזה שאתם חווים.
לו כולכם הייתם בחיבורים מלאים אל עצמכם ונשמתכם,
הייתם מבינים שהחיים יכולים להיות הרבה יותר קלים.
עורו אחים עורו
הביאו את נשמכם אל קדמת הבמה ואפשרו לעצמכם להיות בהגשמה מלאה של מי שהנכם.
הפסיקו עם מחול השדים, הזימה, הקנאה, צרות העין והמלחמה.
צריכים אתם אהובים יקרים, לחיות בעולמות גבוהים ולא בנמוכים.
אם כל אחד ואחת מכם יהיו נאמנים לתדר הפנימי שלהם, אזיי יבואו ימים יפים יותר על פני כדור הארץ.
הבעיה הגדולה עמכם, בני האדם שהינכם מטילים ספק בכך שהעולם של מעל קיים,
לכן אתם לא פותחים את ליבכם אל האור הגדול והנפלא הקיים בעולמכם.
עורו אחים עורו
וקחו את גורלכם בידכם, התבוננו על סביבתכם ותבינו מה יצרתם בלבבכם.
הן כל יצירה בסביבה בה אתם חיים, היא יצירה פנימית של כל מה שמתחולל בלבבכם הקט, אהובים!
לכן אם אינכם מרוצים, הבינו שזה מה שאתם יוצרים בכך שאינכם מרוצים מחייכם והגשמתכם הפנימיים.
עורו אחים עורו!
זמנים חדשים מאפשרים לכם אהובים להתחדש באנרגיות של מעלה,
באנרגיות של אור מופלא היורד קבין קבין לעולמכם
ומטהר את כל השרץ, הכעס והאימה שיצרתם בעולמכם.
זהו זמן גדול עבורכם יקרים לפתוח את לבבותיכם לאהבה,
אהבה גדולה המקיפה אתכם בתדרי החמלה.
עורו אחים עורו יקרים,
פתחו את ליבכם לשירי הלב המתנגן ביקומים של אור רבים.
אם רק תקשיבו במעט אל המסרים המגיעים אליכם אהובים,
תדעו שאנו קיימים ופועלים על מנת ליצור בעולמכם תדרים חדשים של אהבה ואחדות הלבבות בכל העולם.
הפסיקו לקלל, להשמיץ, לשנוא ולהאמין לריכולים ודברים קשים ומראות מזוויעות!
התנתקו מעט מכל המדיה הסובבת אתכם, נטרלו את השפעתה מעולמכם!
תנו לעצמכם זמן ואפשרו חמלה לעצמכם, התייחדות עם הלב של האחר,
זמן לגעת ולאהוב את כל מה שבעולמכם ומסביבכם.
עורו אחים עורו יקרים,
כי הגיע הזמן לעשות מעשה ולא רק לשבת על הכיסא ולצפות שאחרים,
יעשו זאת עבורכם.
זהו זמן תפילה, זמן הודיה לבריאה,
זהו זמן להתגבר על כל הכעס והכאב שסוחבים אתם מכל שלב של חייכם.
הן סוחבים אתם עול כבד על גבכם.
עורו אחים עורו אהובים,
כי לכל אחד יש תפקיד עליון ברקמת הבריאה בעולמכם
עורו אחים עורו אהובים,
כי הנה מגיעים להם ימים טובים,
אנרגיה מתחדשת שזורמת אליכם ומרפאה א
baruc
אנרגיה מתחדשת שזורמת אליכם ומרפאה את ליבותיכם.
נצלו אותה לטובתכם והפעילו מחדש את התדרים בגופכם!
זהו זמן נפלא לעשות עבודה פנימית, להשתנות ולשנות הרגלים.
אם כל אחד ואחת מכם תאפשרו לתדר החדש ליצור שינוי בחייכם,
הרי תהיו מאושרים ותחיו בעולם חדש וטוב יותר.
אנו קוראים לכם ליצור מעמד הר סיני חדש בחייכם ולקבל את תורת הלב,
עורו אחים עורו יקרים, כי הגיעו זמנים חדשים,
אתם נקראים להחליף מחלפותיכם וללבוש בגדים לבנים לטובת קבלת האור בחייכם
עורו אחים עורו אחים!
baruc
על האש והחום Chat image
baruc
עורו בני האור עורו,
חזקו ואמצו
והפנימו דברי אלוהים חיים.

אנו פונים בזאת אליכם ומבקשים
לתת דעתכם לדבר האמונה בחייכם,
שהכל נעשה במדוייק עבורכם.

אין אתם מבינים ברוב הפעמים,
מדוע מתרחשים הדברים
בחייכם כפי שהם, ומה נותן הדבר עבורכם?

ולכן אנו מבקשים כי תחדדו את החושים
ותהיו בהקשבה אל המתרחש בעולמכם.

אין זה אומר כי אם דבר מה אינו בר השגה
או אינו מתקיים כפי שהייתם רוצים,
אין הדבר מרמז כהוא זה שאתם אינכם שווים
או אינכם מבורכים בחייכם על פני האדמה.

הבינו נא בני אנוש יקרים,
כי התבונה אינה ברת השגה בלמידה ושינון
כי אם מתוך הבנה עמוקה של ייעוד הדבר בחייכם.

לכל מהלך יש סיבה שנראית לעין
ופעמים רבות שלא!
baruc
לכן אתם חווים כעסים ואכזבות
ולא מבינים שאנו רוצים ליצור דיוקים בעולמכם, אהובים!

עיכובים היא מילת המפתח לכך,
שאנו מבקשים מכם התבוננות עמוקה, יקרים.

ובו ברגע שתתגלה התובנה האמיתית בפניכם
הדברים משתחררים.

אינכם עשויים בשר ודם בלבד
כי אם מניצוץ אלוהי אמיתי השוכן בלבבכם.

האמינו כי אנו בני האור
שומרים עליכם ונמצאים כאן עבורכם,
וכל שעליכם לבחור זה להיות באור, בשבילכם.

תובנות רבות המגיעות ללבבכם
מייצרות את הצמיחה והגדילה
הנדרשת ברמת הנשמה.

ועל כן דורשים אנו ומבקשים
שתהיו בכוונה מלאה להקשיב
לסימנים והמסרים הנקרים בדרככם.

עולמות של אור רבים סביבכם יקירים,
ממתינים לחזרתכם בבוא הימים
מועשרים ומרוממים באור גדול,
מלמידה רבת עוצמה מחייכם
בבית הספר של החיים על פני האדמה.
baruc
עורו אחים, עורו יקרים
כי אין דבר העומד בפניכם אהובים!

זו רק המציאות, שאתם יוצרים
מבלי משים במחשבות ובפעולות
שאתם בוחרים להגיב וליצור את הארועים,
המתקיימים בעולמכם.

עורו אחים, עורו יקרים,
כי ליבנו אליכם אהובים.

מברכים אנו אתכם לאור ואהבה
וללמידה מועילה על פני האדמה.

החיים על פני האדמה יקרים מנשוא
וחבל לבזבז את הזמן על דברים מיותרים
שאין בהם כלל עניין וחובה להתעכב עליהם,
כך שניתן יהיה לשחרר אותם מחייכם במהרה.

כל תקיעות יוצרת לה תקיעות נוספת
בתחום חיים אחר.
אנונימי179230
ותעביר ממשלת זדון ומדון וערב רב מן הארץ מיד ועכשוווווווווווווווווווווווווווווווווווו.
ברוך הבא מלך ה
אמן סלה
אנונימי179559
ברוך הבא מלך ה
משיח הגיע!

משיח בא - המשיח בן דוד
ברוך הבא מלך ה

- העם עם המשיח - דידן נצח
ברוך הבא מלך ה
הנה ישכיל עבדי מלכא משיחא בן דוד האמת, הנה הוא בא לגאול את הארץ, כולם להתכונן, להכין את החליפות, שימחו ושישו, אנשים קומו ושימחו לכבוד ה' יתברך, הנה זה משיח בא, עוד לא מאוחר להתפלל ולפרש שיחה לפני אבא שאוהב, אנא בואו לפני ה' אלקיכם, בואו ושובו אליו, רק אליו, נו הגיע הזמן, עכשיו הזמן לקפוץ על הרכבת, בואו ושימחו לפני ה' אלקיכם, עם ישראל עם הקודש, אנחנו לפני שואה גדולה, וצריך למסור נפש! עכשיו קץ ימים, אז הנה הרגע הגדול שלו חיכנו, בואו ושימחו כי גדול יהיה הרגע הזה, רגע האמת!
ברוך הבא מלך ה
ברוך הבא מלך המשיח! Chat image
ברוך הבא מלך ה
העם עם המשיח
ברוך הבא מלך ה
ניצחתי ואנצח Chat image
ברוך הבא מלך ה
חברים! בואו וקיראו את המסר האחרון של האוטיסטים בהם מכריזים על מלך המשיח! ברוך הבא! המסר האחרון.pdf
ברוך הבא מלך ה
אנונימי180597
Chat image
אנונימי181616
משיח נמצא כאן בגופו ממש,הוא ולא אחר מאשר רבי אליעזר ברלנד מלכא משיחא!
אנונימי182187
משיח ה' מגיע
אנונימי182251
רמז ברור שהשנה נגאלים 770 נגאלים.pdf
המסביר לצרחן
ראו כמה גדולה מעלת שמירת העיניים, כשיהודי עובר ברחוב, ושומר עינים - אז הוא מקדש את ה' בצורה נפלאה נוראה וגדולה, וכל המלאכים בשמים ששים שמחים ורוקדים, והקב"ה מתפאר ומשתבח בו בפני כל פמליא של מעלה, ואומר: "ראו בני זה ששומר על עיניו, כדאי הוא שיתקיים העולם בעבורו ובזכותו". וח"ו ההפך ההפך.
אז בואו נתחזק בשמירת העינים לכבוד ה' אלקינו, מלך חי וקיים, ונזכה בקרוב לגאולה שלמה תיכף ומיד ממש!
המסביר לצרחן
ראו כי תם עידן הגלותי, זה זמן שמחה לשמוח בה' ובמשיחו עבדו נאמנו, כי אש יוצאת מאת ה' מכלה כל רוע, באור העליון יסור הרוע, ודעת למשכיל נבון למתחיל, כי התחלת הקץ זהו עכשיו, קץ האמת, קומו ישראל אחיי אחיותיי שובו אל ה' אלקי האמת, הנה שמחה וששון את הארץ כי בא גואל לישראל, אנא ראו את הסימנים שה' אלקי השמים והארץ מרמז לכם, טרם יבוא עת הגאולה ומחר יהיה מאוחר, אל תסמכו על משיח שיחזירכם בתשובה, או על יסורייו, עוד מעט תגמר הבחירה, אז אנא עם קדוש לה' - אנא הרימו עיניכם וידיכם לשמים לבקש ולשאול תשובה אמיתית, משיח אמת וגאולה שלמה.

נחמו עמי עם אהובי, כי השכינה יוצאת באש הלהבה לבער כל קוצים וזידים ורשעי הארץ, עכשיו זה הזמן לדבר עם ה' בשפה שלכם ולבקש על הכל, עוד מעט תתחיל הסערה ועת קץ, ויבואו רשעים לבלענו חיים, רק יראת ה' היא עץ להחזיק, כי אור ואש באים כאחד, והשכינה תגיד ותדבר דרך משיח אמת לעם הקודש וליושבי ירושלים, כי נגמר עידן גלותנו, הנה זה בא משיח צדקנו! אז עמי עם קודש אשר בחרתי בו מכל, עורו אורו והקיצו כי גדולה ונוראה תהיה בכל תבל, המעט שישארו יהיו אלו שיעברו את המבחן, וסימן: רגש גוים על הכבשה הנודדת. אש אש אש, בית מקדש של אש! והאור האלוהי יאיר בעל פינה, אבל סוף אמת להתבהר, האמת היא ה' אלקים, ואין זולתו אפס בלתו, אמן.
המסביר לצרחן
כל העניין שלנו הוא לצאת לצאת מהאשליה של העולם הזה, של הטבע, של הבלגן, יש בורא עולם אחד! יש רק השם! אין עוד מלבדו, זה הכל, כל העולם הוא רק אחיזת עינים! ה' הוא המלך זה הכל! לצאת מתפיסת העולם שלנו! מהרגליות, לצאת מהתאוות, להתבודד, ללכת לשדה או ליער או סתם לחדר לבד, לכבות את הפלאפון וכו' ולהתחיל לחשוב, לחשוב על התכלית!!!

מה התכלית? רבי נחמן במעשה מבעל תפלה מתאר את התכליתות של כל העולם והקבצות השונות של האנשים, זה חושב שהתכלית הוא כסף, אחר חושב שהתכלית הוא החכמה, חלק חושב שהתכלית הוא היופי, אחר חושב שהתכלית הוא השמחה, וכו' אבל הבעל תפילה מגלה שהתכלית הוא התפילה והתשובה ומעשים טובים!!! התכלית הוא להתקרב אל ה'!!!

לכל חכמה וחכמה יש ניגון משלה, לכל תאווה יש ניגון משלה, לכל רצון יש ניגון משלו, לכל פרט בבריאה יש את הניגון שלו, אבל הניגון של הנשמה הוא – צמאה נפשי לאלקים לאל חי!
המסביר לצרחן
ארץ ישראל שייכת לעם ישראל, לא לערבים ולא לשום אומה, רק לעם ישראל! דעו והבינו כי עוד מעט יבוא משיח צדקנו, ותקום מלכות בית דוד, ולא ישארו ערבים בארצנו, כי הערבי אותיות עבירה, כל הערבים המחבלים נוצרו ומתחיים ומתחזקים מהעבירות שלנו, אז בואו נשוב בתשובה, אל אדון העולם, אהובנו, מחמד ליבנו, אור נשמתנו, האחד והמיוחד.
המסביר לצרחן
הנה זה אמת השכינה, אור ההוי"ה, דעת אמת ושמחת מרום, דעו כי שמחה באה לעולם, על הרוח הקודש הבאה לעולם, בזוהר הנתינה, אמת הנתינה הלאומית, אור השכינה מאיר בלב, רוח השכינה דעת, אור השכינה מהפך הנשיכה של הנחש לאור השכינה, ואמת זעקו בכל כוחכם לגאולת האמת ברוח התקיפה של תורת אש, זוהר הלובן העליון, תשתחררו מתפיסת ההבל של הרוח התועה.ועכשיו יהיו ניסים גדולים וכולם לעשות תשובה שלמה בכל העניינים מכל הכיוונים, דמעות עיני וליבי, על ישראל עם קודשי, הנה דעת הרוח הנבונה ברוח ארץ ישראל, הדעת הנחמה, מנחמת את ילדי ישראל, חזקו ואמצו דעת הבינה של רוח ארץ ישראלית, תוקף הדעת, ועוצם הרצון, להתקרב אל אל אדון, וזהו דעו כי העולם הוא רק נסיון, כי אין עוד מלבדו, לרוץ אל ה' אבינו שבשמים ובארץ המחבק אותנו חזק חזק חזק...
אנונימי183082
נה זה משיח בא, ועכשיו כולם לשמוח, למחוא כפים ולרקוד! הנה זה בא משיח, הנה בא, ונמצא כאן, הנה הוא בא, קומו ורקדו לפני בורא עולם, שמחו ועילזו ורננו בכל לב ונפש, כי הגיע זמן גאולתכם, משיח בא!

שמחו ועילזו משיח בא, הנה זה עומד ומצפה לגאול...אמרו לאלקים שאנחנו רוצים לחזור בתשובה, עכשיו יהיו דברים גדולים, אמת הגאולה האמיתית, דעו והבינו שמשיח חי כאן בינינו, שובו לאל עליון, חמדת הנשמה, אהוב ליבנו, אור חיינו, המשמח אותנו ונותן לנו כח, אלהי האמת!
ספיריט
יחי אדוננו מורנו ורבנו מלך המשיח הרב אליעזר ברלנד שליטה לעולם ועד!
אנונימי184294
שליט"א - אמן סלה!
ספיריט
לספיריט אין טעויות. שליטה זה שליטה!
אנונימי184610
רבי אליעזר ברלנד משיח צדקנו - ברל - נד, נ"ד ראשי תיבות נשיא דורנו. ב - רלנ - ד. ב"ד ראשי תיבות בן דוד!
ספיריט
אותיות תחיליות וסופיות של אליעזר ברלנד = ארב"ד (א"ר ב"ד = אור בן דוד) = 207 = רז
אנונימי184610
אליעזר בן עטיא ברלנד שעולה כמנין המשיח בן אפרים, עולה במספר קטן אז.
אנונימי184610
וזה הסוד מה שמורינו הרב שליטא מעורר הרבה מאד כל הזמן ללמוד שמונה שעות גמרא, כי הוא בסוד אז כנ"ל, וזהו גמרא שהוא ראשי תיבות גילוי משיח רבי אליעזר.אליעזר זה סוד אז ליער,שהוא בסוד אז ומתבודד ביער, עזר זה ראשי תיבות, עתיק זעיר אנפין, רחל. וכן אליעזר אותיות אז רע לי, שהוא ר"ת אלף זעירא רצון עצום לה' יתברך.
אנונימי184610
יחי אדוננו משיח צדקנו, הרב ברלנד צדיק האמת
אנונימי185133
משיח זה ניר בן ארצי. אתה טועה ומטעה
אנונימי184610
הרב ניר בן ארצי
אנונימי184610
ברוך הבא, ברוך הבא הרב ברלנד משיחנו! ברוך הבא ברוך הבא ויגאלנו!
אנונימי184610
הרב ברלנד: "אם נשמור עינים ירד מיד בית מקדש של אש!
אנונימי185440
אתם יודעים מדוע הרבי מלובביץ מעולם לא ביקר בארץ ישראל, ומדוע לא נקבר גם בארץ ישראל? כי הוא רצה להידמות למשה רבינו שהיה משיח ראשון ולא נכנס לארץ ישראל ולא נקבר בארץ ישראל, לכן הרבי רצה להידמות למשה רבנו, כי כנראה היה סבור שמלך המשיח הוא משה רבנו.
אנונימי185440
ככה ליבי אומר לי, ואין לי מקור לדברים.
ספיריט
"בוטח בליבו - הוא כסיל!" (משלי כח כו)
אנונימי184610
ודאי משה רבינו הוא משיח ראשון ואחרון
אנונימי184610
אומרים עכשיו שברסלב זה חבד מספר 2 בגלל המשיחיסטים חסידי הרב ברלנד - ואני אומר שברסלב זה חבד מספר 1 - כי משם יצא המשיח האמת והסופי אמן סלה
אנונימי185224
משיח האמתי רואה וצוחק. חחחח.
אנונימי184610
מי הוא זה ואיזה הוא?
אנונימי185224
משיח לא מודיע שהוא משיח. וגם לא מודיעים שהוא משיח. אלא פועל ועושה למען שמו יתברךומקרב את עם ישראל לה' יתברך ורק כך יזכו לראות את משיח.
אנונימי184610
אבל בסוף כן צריך להודיע שהוא משיח, אחרת איך ידעו שהוא משיח - וגם במדרשים כן כתוב שהוא אומר אני המשיח
אנונימי185224
הוא גם לא צריך פעילים ולא אנשים שירימו קרנו ויפרסמו אותו. וגם לא מתלהבים ומעריצים. כשתיראה את המשיח תפסיק לדבר בכלל .
אנונימי184610
ואתה כאילו כן מכיר אותו?
אנונימי185224
הוא גם לא צריך להודיע. כי רק שתראה אותו כבר תדע שזה הוא.
אנונימי185224
אולי שום דבר לא בטוח. עד שיעשה מה שצריך לעשות לפי הרמב"ם והגמרא. ואז נדע בבטחון שהוא משיח.
אנונימי184610
מעניין למה מחקו מהאתר של האוטיסטים ומהקו טלפון שלהם את המסר בו הם מכריזים על הרב אליעזר בן עטיא ברלנד שהוא משיח בן דוד - מי יודע אם איימו עליהם וכו'
אנונימי185224
מקום שיש שם אלימות זה לא מקום המשיח.
אנונימי184610
איפה יש אלימות?
אנונימי185224
אלימות מילולית ולפעמים גם גשמית. ראה חלק מברסלב.
אנונימי185224
שום אחד מהתוענים לכתר משיח אין להם שום מעשה שמוביל אותם להיות משיח לפי הגמרא.
אנונימי185224
המעשה הראשון שמשיח צריך לעשות זה לאחד את הזרמים בעם ישראל. בנתיים המשיחים שיש רק גורמים לפירוד ולחוסר אהדה .
אנונימי184610
ברסלב זה שירה וריקודים איפה יש אלימות?
אנונימי185224
אתה כנראה לא מודע. אתה זוכר המריבה אחרי שנפטר הרב מיבניאל. תיזכר חביבי. שירה וריקודים בלבד ובאופן מירבי לא מביאים לשום מקום . זה רק הוללות וביטול תורה. לא לומדים נכון את מאמרי ר' נחמן כמו שצריך בקדושה ובטהרה והימנעות מחטא ע"י ידיעת כל המצוות.
אנונימי184610
נ נח נחמ נחמן מאומן!!!
אנונימי185224
מיסטיקה זולה. בלי לפגוע ברב. אתם מקשרים את השטויות שלכם לרב. וזה בכלל רחוק מאוד מזה .
אנונימי184610
אז מה צריך לעשות? ועושה רושם שאתה מכיר את המשיח אישית?!
אנונימי185224
ללמוד תורה ולקיים. ומשם תשמח הישועה והשמחה והאמת. בלי לבטל תורה אפילו רגע. אלא אם זה חיוני בלבד. התשובה לשאלה השניה היא נכון.
אנונימי184610
ואם כן איך אתה מסתובב בצאטים באינטרנט במקום ללמוד תורה, רבינו?
אנונימי185224
שאלה שאתה צריך לענות עליה אם אתה מלמד זכות ורואה את החיובי שבדבר.
אנונימי185224
האנטרנט זה לא המצאה של גויים אלא של ה' יתברך ובגלל העוונות זה נימצא אצל היצר. והוא נותר ממש בשביל משיח צגקנו כדי לשלוט על העולם באופן טבעי חוץ מהשילטון המוסתר מאת ה'.
אנונימי184610
נו אז מה עם המשיח מתי יבוא
אנונימי185224
הוא לא צריך לבוא משום מקום. הוא נימצא וחי עם משפחה ופועל בדרך שלו וכול מי שה' רואה שהוא מוכן לראות פני משיח אז ה' מפגיש בניהם. והכול סתום וחתום.
אנונימי185224
משיח עושה הרבה אבל זה חלק קטן ביותר ממה שעושה ה' יתברך בסתר.
אנונימי184610
ומתי יתגלה<? אין כח ומוח לסבול
אנונימי185224
צדיק. משיח יכול לעזור לך רק מהקדושה שלו שנובעת מהתורה. ובנתיים אתה יכול להיתנחם מהתורה שתלמד ברצינות. כי היא משמחת וגואלת בזעיר אנפין ויכולה לתת לך כוח להחזיק מעמד עד תורת משיח.
אנונימי184610
נו ומתי, אימתי קאתי מר? אם הייתי משיח הייתי מתגלה עכשיו! חבל לתת לעם לסבול בין ברוחניות ובין בגשמיות
אנונימי185224
האנשים סובלים לא בגלל חוסר גאולה אלא בגלל כפרת עוונות של כל אחד וזה מחוייב המציאות, וכאשר יתחילו לא לעשות עבירות אז יפסיק הסבל החדש .
אנונימי184610
נו אני רוצה לעשות תשובה עכשיו, לא חייבים לסבול אפשר להחליף את הסבל ב- תורה ומצות וחסדים
אנונימי185224
נכון. רק ה' יודע מתי האדם יגיע לטוהר כדי לקבל פני משיח. וה' עושה את הדבר הטוב ביותר עבורינו. וצריך הרבה סבלנות כי זה חלק מכפרת עוונות. מה לעשות הכעסנו את ה' יתברך הרבה (תיקרא נביאים , ישעיה ירמיה וכו'wink ולכן הגאולה מתמהמהת לטובה.
אנונימי185224
אוריאל זה ארוך מדי לא ניראה לי שמישהו יקרא. תכתוב קצר ומתומצת.
אנונימי186303
הדרך הכי קלה לחסום אתרים לא צנועים (למבוגרים) בחינם

במחשב:

תתקשרו לתמיכה הטכנית של ספק האינטרנט שלכם
תבקשו מהנציג שישנה את ה DNS שלכם לכתובת קבועה שלא ניתן לשנות אותה, כשהוא ישאל אותכם לאיזו כתבות לשנות תגידו לו שבשורה העליונה הכתבות תהיה 208.67.222.123 ובשורה התחתונה היא תהיה 208.67.220.123

בפלאפון אפשר להוריד את האפליקציה safe surfer
צריך להגדיר סיסמא ואחר כך להגדיר את האפליקציה כAdmin ככה שלא יהיה ניתן למחוק אותה מהמכשיר.

הורדה לאנדרואיד:

[link src="https://play.google.com/store/apps/details…

האפליקציה"] עובדת כמו שצריך ובלי בעיות.
אנונימי186266
צחוק
אנונימי186618
שימרו עינים וככה תראו את המשיח!
אנונימי186618
גודל מעלת הצניעות (עפ"י הזוהר והספרים הקדושים)
בגמרא מס' "ברכות" כתוב שיש כ"כ הרבה קליפות כך שהם עומדים זה על זה בכמה קומות, והקב"ה שרוי בצער גדול מאד. ויוצא כרוז בשמיים – "המלך בצער" וכשהמלך בצער כל העולמות וכל הנשמות בגן-עדן וכל המלאכים בצער. ואז עוברת בת יהודית ברחוב לבושה בלבוש צנוע. ובספרים כתוב, כשיהודי הולך על פי תורה הולכים איתו מחנות גדולות של מלאכי השרת וכח גדול של קדושה, ונופל פחד נורא ובהלה גדולה על הקליפות. והקב"ה מביט על כל זה, ויש לו שמחה עצומה של נקמה בשונאים, ואז יוצא כרוז בשמים "המלך בשמחה" – כל המלאכים והנשמות מביטים מטה ורואים את כל שונאי הקב"ה נשמדים וכח הקדושה משמיד את הקליפות, ויש שמחה בכל העולמות! וכולם שומעים מה שמכריזים שהנצחון של הקדושה והשמחה ההיא גרמה בת יהודית שעברה ברחוב בלבוש צנוע והשם שלה הוא פלונית בת פלונית. ואחרי מאה ועשרים שנה, כששומעים את השם, באים לקבל את פניה ולחלוק את הכבוד שמגיע לנשמה שעשתה את השמחה למלך ולכל העולמות. והכבוד וההוד וההדר שמגיע לנשמה, אי אפשר לתאר ולכתוב את כל זה.
אנונימי186618
הגיע זמן הגאולה ומשיח רוקד ומפזז!תוך רגע אתם תגאלו, ברגע קטן עזבתיך וברגע גדול גאלתיך, אנשים שמחו ורקדו בכל עוז, כי משיחא בן דוד מתגלה בעולם, ויהיה רק ששון ושמחה, בואו ונרקדה לפני ה' עושנו, דעו והשכילו ביראת אלקים, ועשו רצונו בשמחה, כי קרוב יום גאולת ישראל, אמן אמן אמן
אנונימי186618
ארץ ישראל קדושה יותר מכל הארצות, היא הארץ המובחרת, המובטחת לאבותינו.

אין מקום לערבים בארץ ישראל, כי ארץ ישראל שייכת לנו, צריך לשמוח שאנחנו לא ערבים, אנחנו יהודים של הנצח, ברוך שלא עשני גוי!

הנה זה משיח בא, ועכשיו כולם לשמוח, למחוא כפים ולרקוד! הנה זה בא משיח, הנה בא, ונמצא כאן, הנה הוא בא, קומו ורקדו לפני בורא עולם, שמחו ועילזו ורננו בכל לב ונפש, כי הגיע זמן גאולתכם, משיח בא!

שמחו ועילזו משיח בא, הנה זה עומד ומצפה לגאול.
אנונימי186618
עוד מעט משיח בא, לקבל משיח זה לראות את הגאולה, אמת המציאות המרוממת הנעלה מן הכל, אלהי ישראל הוא חי, זוהר אור טובו מלא גן עדן, ועולם העליון, להבין כי ה' גואלנו, גאולה בקרוב, דעו והבינו שמחה לאיש באמרי פיו, אפרים משיח צדקנו!
אנונימי186840
הנה משיח בא, כולם לעשות תשובה, חברים לא יהיה קל, עכשיו הזמן לעשות חשבון הנפש, עכשיו הזמן להתבודד ולדבר עם ה', דיבור של תשובה, כי עוד מעט יהיו זמנים קשים, היו מוכנים! היו מוכנים!
אנונימי187501
הנה זה משיח בא, וכולם לקפוץ ולרקד, הנה זה בא משיחינו, בואו נעשה תשובה, כי מחר יהיה מאוחר...
אנונימי187501
סטיקר חדש שיצא עכשיו ממש חם מהתנור! Chat image
אנונימי187655
ב"ה גירסא 2 Chat image
אנונימי187147
או רואים תורה או רואים לכלוך. אין באמצע. ראית התורה מונעת ראיה לא טובה. אין פטנטים או שליטה על הרצון והתאוות העיניים אלא ע"י התורה.
efratduek
בס"ד
לפנטסטיקו שלום,
קראתי את דברי הרב ניר בן ארצי לפני כמה ימים שבו הוא אמר, יש דבר אחד שצריך עכשיו לעשות כדי להביא לגילוי משיח: כל גדולי הדור יתאחדו לצעוק להשם ולבקש שישלח את המשיח!
הרב ניר אמר גם בפירוש: "ממש לצעוק".
האם תוכל להעביר לכבוד הרב שיתן דוגמא איך הרב צועק עם הציבור ומבקש משיח בצעקה ממש: אין דבר טוב ממפקד שנותן דוגמא לציבור ואומר "אחריי".

הרב צודק שעדיף לצעוק עכשיו מרצון ומציפייה לגאולה, מאשר כמו שהיה במצריים שאבותינו צעקו רק אחרי גזירות קשות שילדי העברים נזרקו ליאור וכו'.

אודה לך מאוד על פעולתך ואודה אם תיידע אותנו בנושא.

אפרת
אנונימי187147
ה' שומע גם כשמדברים בלחש. אולי הצעקה נשמעת יותר כאשר היא באה מהלב בכל הכוונה אפילו מדברים בלחש. ואל תתייחסי יותר מדי ברצינות למה שהוא אומר שלא תיפלי בפח חלילה.
אנונימי188095
איבדת אותי לפני שנה שנתיים שטענת שהכוכב צריך להגיע עד מקסימום חודש אב של אותה שנה.
המסרים חוזרים על עצמם ,
כבא ציינתי בעבר שרק שנתקרב לחודש לפני בוודאות וגם תוכלי להגיד בפה מלא שאנחנו חודש לפני רק אז למסרים שלך יהיה משמעות.
אנונימי188095
זה לב
אנונימי188095
דוד
אנונימי188095
לבת דוד
אנונימי188137
לבת דוד האם"הנסתר" שממנו המסרים הוא ברלנד?
אנונימי188360
לא, נראה לי שהוא ראש ארגון בחגוי הסלע
אנונימי188360
אבל הרב ברלנד הוא המשיח בעצמו [אגב אומרים וכותבים הרב ברלנד, ולא ברלנד סתם, ונא לזכור זאת]
אנונימי188360
ורק נשאר לשיר: "ברוך הבא מלך המשיח" בואו נשיר ביחד כולנו - https://drive.google.com/file/d/1CnmrqAtemJHLyxgmApyN3Fje5wlHKw8a/view?usp=sharing
אנונימי187147
שמחה אמתית לפני גילוי המשיח. הרב מלובביץ טוענים משיח. הרב ניר של פנטסטיקו טוענים משיח. יש אומרים שגם בן שמחון משיח (היחיד שיש לו מגילת יוחסין ). הרב ברלנד טוענים למשיח. וכן הרבה לא מפורסמים שטוענים שהם משיח. אולי תוכלו להסביר את התופעה לפני הגילוי האמתי.
אנונימי188431
מישהו כאן משתמש באינטרנט רימון ויכול לספק חוות דעת על בטיחות הגלישה בו?
אנונימי187147
אתה צריך לשלוט ביצר שלך, כי בכול דבר יש רע וטוב מאז עץ הדעת טוב ורע. וחייב להיות רע כדי שתהיה אפשרות לבחור בטוב למרות הרע וכך לקבל שכר ועולם הבא.
אנונימי188431
אני באמת משתדל לשלוט על היצר אבל לא הולך לי כל כך וכל פעם אני נשבר מחדש, אני מחפש אינטרנט מוגן כי אני התייאשתי כבר ולא רוצה לחטוא, בכל מקרה תודה, אבל זה לא יעבוד בשבילי אם האינטרנט יהיה ללא הגנה כי אז היצר גובר עליי, יש למישהו חוות דעת על אינטרנט רימון או אינטרנט אחר שהוא מוגן?
אנונימי188360
הרב ברלנד משיח צדקנו - סופית! נשאר לנו רק לשיר ביחד: יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד https://drive.google.com/file/d/131D_aZZDylCA28A6txadcX6mUOJ_PJ5s/view
אנונימי188360
כן, אינטרנט רימון זה טוב, תבחר ברמת הגנה גבוהה, או הרמטית, וככה לא תוכל לחטוא, וגם תבקש שלא יתנו לך את הסיסמא לשנות את רמת ההגנה וכך לא תוכל לחטוא, בעז"ה, וגם חשוב לשמור עינים גם ברחוב... באוטובוס ובכל מקום, בהצלחה!
אנונימי188360
אהבתי את הסטיקר על שמירת עינים, מצווה להפיץ להדפיס ולהדביק בכל העולם
אנונימי187147
431. לא תוכל לשלוט ביצר ללא תורה . גם אם תעשה רימון ולא יהיה לך כוח תורה אתה מהר מאוד תעבור ליותר גרוע כי היצר יותר מורעב ולא תוכל להישטלט עליו ללא תורה . והרבה תורה.
אנונימי188360
וגם תפילה לא רק תורה
אנונימי187147
אי אפשר לקיים את התורה ע"י סטיקרים. אלא ע"י עמל תורה וקיום המצוות.
אנונימי188360
שנזכה
אנונימי187147
תפילה זה אחת מהמצוות מדרבנן. לימוד תורה זה מדאורייתה. וחייבים. מי שקובע שלוש תפילות ביום ולומד תורה לא צריך יותר תפילה זה ביטול תורה.
אנונימי188360
חס ושלום - תפילה זה קשר עם ה', וקשר עם ה' צריך כל הזמן! ראה דברי הגמרא ולואי שיתפלל אדם כל היום כולו [ברכות דף כא]
אנונימי187147
קשר עם ה' ללא קיום התורה ולימודה הוא לא קשר. ואם מתפללים כל היום אייה תורה אייה הלכה. . דרך אגב ידיעת ההלכה חייבת להיות כדי שהתפילה תעזור חייבים תשובה ואין עם הארץ חסיד ולא בור ירא חטא. התורה בעצמה היא התפילה הכי גדולה.
אנונימי187147
וחוץ מזה אפשר להיתפלל תוך כדי לימוד תורה וזאת התפילה הכי חזקה. אבל תפילה ללא תורה וללא מצוות זה רק סיפתח שאם אין לו המשך תורה אין לתפילה הזאת במה להיאחז.
baruc
איך מתחברים לבורא? האם התכוונת כמו בתטא הילינג, שם אנו מדמיינים את עצמנו :עולים למעלה לשמיים/בורא?

תשובה:


התחברות לבורא לא נעשית דרך הדרכים המוכרות, ולא דרך דימיונות... יש אלפי שיטות שמציגות את הכותרת "התחברות לבורא" , אך על הדף אפשר לכתוב כל דבר, והסיתרא אחרא, אלוף להתחפש בתוך דברי קדושה.
.
התחברות לבורא, לא צריכה שום שיטה. אנחנו נמצאים בעולם העשיה. בעולם העשיה, נעשים המעשים. או ליתר דיוק, דעת האדם חווה תנועות תודעתיות שמלמדות אותה, מה המקור שלה.
..
שם המפורש של הבורא נקרא: אהבה.
מלשון א' הבה. שהמשמעות היא אחד, חיבור, הבה נתאחד.
.
השם י.ה.ו.ה. זה מלשון התהוות. הבורא כל הזמן מהווה את המציאות. והמציאות היא רק מציאות של אחד. כי הבורא אחד. אין יוסי ושולמית ורבקה ודני, יש רק הבורא שבמבניות שלו הוא מתפרט להפרשי פוטנציאליים בתוך עצמו.
.
כמו שיש קרח, מים ואדים, שעל פניו זה נראה שונה ותכונות שונות, אך זה אותו חומר גלם. H2O
.
כך זה הבורא. מבניות כמו בתמנון שיש לו הרבה זרועות, אך מח אחד.
.
כאן בעולם המעשה, שזה לא עולם פיזיקאלי כי אין חומר, תודעת הנברא, שהיא משולה לזרוע של התמנון, עוברת תהליכים שכתובים לה מראש, והיא רק צופה. בזמן הצפיה בסרט שכתוב לה, היא רק חושבת. רק מפעילה את התודעה. אין לה שום החלטה מה יופיע לה, או מה היא תחווה עם חמשת החושים. היא רק הצופה.
..
למעשה זה כמו פריסקופ בים , שעולה מעל המים, והקפטן מסתכל.
.
רק תודעת האדם עוברת תהליכים, הגוף עצמו , עובד אוטומטי... כל דבר שהאדם עושה עם הגוף, זו הנשמה עושה על ידי התחברות לנקודות של תודעה, ולנשמה זה מוקרן כעולם פנימי שמקבל "סמלים" בעולם הגשמי. אך חומר הגלם הוא כמו חלום.
..
כשהנשמה יוצאת מסטטוס החלום הזה, היא לא לוקחת איתה שום דבר.
.
כאן הזרוע של התמנון, שזה עדיין התמנון, שומר על מבניות האחדות שלו, ובשביל לקבל אורות וחיבור להכרת הבורא, שלשם כל זרוע צריכה להגיע. להבין שהיא התמנון, צריכים לעשות מעשים וחסדים, ואהבת לרעך כמוך, ואחדות.
.
תהליך זה נקרא "ענף" ואז המעשה מתקן עד דרגת השורש בעולם העליון, ואורות דחכמה יורדים על אורות דחסדים...
.
לאט לאט האדם מזדכך. מלמעלה בודקים את מידת האמת של הלב שלך, ניקיון של הנתינה שלך, שהיא ללא אינטרס כלל, ואז מושחים עלייך אורות...
.
אין קיצורי דרך אצל הבורא, והוקוס פוקוס לעלות במדיטציות אליו. אל הבורא מתחברים פנימה, דרך הגות, ובודקים לך את מידת הענוה, מידת האמת, מידת החסד, מידת הגבורה שזה עד כמה הצלחת לכבוש את הכעסים והשפיטה וכו'...
.
להתחבר לבורא, צריך להיות בהשתוות הצורה לתכונות הבורא ואז מופעל חוק אקסיומתי, שנקרא: אילו ידיעתיו הייתיו. זה לא את מתחברת לבורא, זה אור הבורא מתחבר אליך, כשאת בהשתוות הצורה עם הניקיון שלו.
.
לא "יודעת" מה זה תטא הילינג , או כל שיטה אחרת, אבל גם אם זה עוזר למשהו, זה עדיין לא התחברות לבורא..
ידיעה = התחברות.
.
הבורא לא צריך עבורו שום שיטות להגיע לעצמו. זה רק ישות אחת , אין עוד מלבדו... אין אותך והבורא, יש רק את הבורא שהוא את. כל שיטה שמלמדת שיש נפרדות בין הבורא לאדם ויש אותך ואת הבורא, זה נקרא עבודה זרה, כי זה זר להכרה אלוקית, שבסך הכל כמו תמנון אחד שיש לו כמה זרועות, כל זרוע חושבת שהיא לחוד, כאשר זה התמנון בעצמו. התחברות לבורא, זה תהליך עמוק דרך הלב, לא דרך המח או איזשהי מדיטציה או דימיון מודרך.
.
.
**** כיצד הופכים לב של אבן ללב בשר.
אנשים עשו זולות מהנושא, אך התחברות היא רק על ידי קדושת הלב. לקדש את הלב, אנחנו כאן בעולם העשייה, צריכים להפוך לב של אבן ללב בשר.
ברמה הפרקטית זה לקיים ואהבת לרעך כמוך. וכאן זה אין סוף דרכים לעשות חסדים למען אדם אחר. אדם צריך להתעורר כל בוקר ולהגיד לעצמו , למי אני הולך לעזור היום ואני לא מכיר אותו עדיין .
.
למי אני הולך להיות אוזן קשבת, אפילו שאני לא יודע שום דבר על חייו, איזה מיזם אני הולך להניע בשביל לעזור לאחדות, זה נקרא חסדים.
.
שאלתם גם על תרי"ג מצוות. תרי"ג זה מלשון תר - יג , יג' זה 13 ו13 זה המילה אחד, המילה אהבה, תר זה מחפש , אחר האחדות.
בגלל זה עושים בר מצווה בגיל 13, שהנער מתחיל לעבור בתודעתו, תנועות תודעתיות של אחדות למען האחד. האהבה.
.
וברית מילה, זה תהליך תודעתי, שמורידים את העורלה של התינוק, כי אין עולם פיזיקאלי, זה הכל תודעה שמקבלת תצורה , בעורלה טבוע זכרון של כל הנדרים וההבטחות והתיקונים שלא קוימו מגלגולים קודמים, גם של אבות אבותיו של התינוק, ומאפשרים לו להתחיל מסע תודעתי נקי. מילה , זה מלשון דיבור. מורידים את הדיבור שלא קיבל התגשמות בגלגולים קודמים, כי זה נדר שיגרום לתינוק לכל חייו ליסורים מהעבר. יסורים זה מלשון להסיר, לא עונש ולא כאב, אלא להסיר את ההבנה שהוא ישות אלוקית ולאפשר לו שער להתחבר לזה.
.
מצוות זה לא מלשון ציווי, אלא מלשון צוותא, אהבה, אחדות. בפועל הן נועדו לבנות לאדם גוף אלוקי, כי אין חומר. אני לא עוסקת במצוות ולא בהלכה.
.
.
צריך להתחבר לבורא, הוא רוצה את הלב של האדם. מצוות והלכה, זה נושא עמוק, וכל אדם צריך לבדוק את המסע שלו. כל המצוות כולן כלולות בתוך "ואהבת לרעך כמוך, והן נועדו לייצר תנועות תודעתיות של ואהבת לרעך כמוך. גם דרך הגשמי וגם דרך הרוחני, אך זה עיניין עמוק מאד, כי מציגים את הדת בתור פולחנות ... כי בתכלס, לא צריך להגיד לאדם שלא ישקר, ולא צריך להגיד לאדם שלא יגנוב, ולא צריך להגיד לאדם שלא יחמוד, לא יקנא, ולא יוציא לשון הרע ורכילות... זה הטבע שלו... זה אבסורד שזרוע אחרת של התמנון תקנא בזרוע שניה, או תגנוב לזרוע שניה, שלמעשה זה התמנון גונב מעצמו לעצמו, מקנא בעצמו מעצמו, פוחד בעצמו מעצמו ?
התקרבות לעצמך פנימה נעשית רק אם האדם יוצא מהסוף אל האין סוף, רק אם האדם יוצא מנקודת האגוצנטריות שחושבת על עצמו ומפנה את החשיבה שלו החוצה לאחדות עם האחר. וזה רק על ידי ואהבת לרעך כמוך, לא דימיונות ולא מדיטציות, כי אז שוב האדם מרוכז בעצמו. והבורא ישבור תבנית אצל האדם על ידי יסורים, מלשון להסיר את העובש התודעתי שהאדם גורם לעצמו להאמין שהוא ישות נבדלת, כשבפועל גם ככה הכל מחובר, ברמת אחדות, של האטומים, כי כל אטום מורכב מ99.9999 אחוז חלל "ריק" , בהקרנה הגשמית. אז כעת אנו נמצאים בתהליך שנקרא "גאולה" , גילוי הדעת של האדם, שמבינה שהיא רק ישות אחת שהתפרטה וצריכה לדאוג לשמור על חיבור כל חלקיה.
.
ישנה דרך המקובלים שנקראת הגות, ודרכה עולים לתודעת הבורא, אך שערי והיכלות העולמות העליונים נפתחים רק לפי מעשים וחסדים שאדם עושה. באהבה שלא תלויה בדבר. שם אם תודעת אדם לא נקיה מאינטרס, שקר, או מציצנות, המלאכים שורפים לאדם את התודעה.
.
כולנו זה סימפוניה שכל אחד בכלי שלו, מנגן את אותם תווים, אך נשמע שונה ומתבטא שונה.
.
רק כשכל כלי מבין שהוא צריך להיו
baruc
מצוות זה לא מלשון ציווי, אלא מלשון צוותא, אהבה, אחדות. בפועל הן נועדו לבנות לאדם גוף אלוקי, כי אין חומר. אני לא עוסקת במצוות ולא בהלכה.
.
.
צריך להתחבר לבורא, הוא רוצה את הלב של האדם. מצוות והלכה, זה נושא עמוק, וכל אדם צריך לבדוק את המסע שלו. כל המצוות כולן כלולות בתוך "ואהבת לרעך כמוך, והן נועדו לייצר תנועות תודעתיות של ואהבת לרעך כמוך. גם דרך הגשמי וגם דרך הרוחני, אך זה עיניין עמוק מאד, כי מציגים את הדת בתור פולחנות ... כי בתכלס, לא צריך להגיד לאדם שלא ישקר, ולא צריך להגיד לאדם שלא יגנוב, ולא צריך להגיד לאדם שלא יחמוד, לא יקנא, ולא יוציא לשון הרע ורכילות... זה הטבע שלו... זה אבסורד שזרוע אחרת של התמנון תקנא בזרוע שניה, או תגנוב לזרוע שניה, שלמעשה זה התמנון גונב מעצמו לעצמו, מקנא בעצמו מעצמו, פוחד בעצמו מעצמו ?
התקרבות לעצמך פנימה נעשית רק אם האדם יוצא מהסוף אל האין סוף, רק אם האדם יוצא מנקודת האגוצנטריות שחושבת על עצמו ומפנה את החשיבה שלו החוצה לאחדות עם האחר. וזה רק על ידי ואהבת לרעך כמוך, לא דימיונות ולא מדיטציות, כי אז שוב האדם מרוכז בעצמו. והבורא ישבור תבנית אצל האדם על ידי יסורים, מלשון להסיר את העובש התודעתי שהאדם גורם לעצמו להאמין שהוא ישות נבדלת, כשבפועל גם ככה הכל מחובר, ברמת אחדות, של האטומים, כי כל אטום מורכב מ99.9999 אחוז חלל "ריק" , בהקרנה הגשמית. אז כעת אנו נמצאים בתהליך שנקרא "גאולה" , גילוי הדעת של האדם, שמבינה שהיא רק ישות אחת שהתפרטה וצריכה לדאוג לשמור על חיבור כל חלקיה.
.
ישנה דרך המקובלים שנקראת הגות, ודרכה עולים לתודעת הבורא, אך שערי והיכלות העולמות העליונים נפתחים רק לפי מעשים וחסדים שאדם עושה. באהבה שלא תלויה בדבר. שם אם תודעת אדם לא נקיה מאינטרס, שקר, או מציצנות, המלאכים שורפים לאדם את התודעה.
.
כולנו זה סימפוניה שכל אחד בכלי שלו, מנגן את אותם תווים, אך נשמע שונה ומתבטא שונה.
.
רק כשכל כלי מבין שהוא צריך להיות מכוון לתזמורת שמנגנת את אותו שיר, אז יוצאת הרמוניה נפלאה.
ואז כולם פועלים אחד למען השני ולמען הסופראורגניזם, כמו תא בגוף שפועל למען כל הגוף, או כמו כל איבר בגוף שפועל למען בריאות הגוף. זה נקרא תודעת הנחיל, או תודעת התמנון
אנונימי188258
winkangel .,MKLN;
אנונימי189968
לרבי עקיבא היה חלק במרד בר כוכבא. הוא השתייך לזרם החכמים הקנאים שצידדו בהתנגדות אקטיבית לאימפריה הרומית יחד עם תלמידו רבי שמעון בר יוחאי, שגינה את הרומאים, וברח מפניהם למערה בפקיעין.

רבי עקיבא ראה במנהיג המורדים, שמעון בר כוכבא - משיח שעתיד לגאול את ישראל, ועל פי עדותו של תלמידו המובהק רבי שמעון בן יוחאי דרש עליו את הפסוק "דרך כוכב מיעקב"[41]. היו מספר חכמים (עליהם נמנו רבי יהושע בן חנניה ורבי יוסי בן קיסמא) שהתנגדו למרידה במלכות, אך רק על רבי יוחנן בן תורתא[42] נכתב במפורש שהתנגד לתמיכה בבר כוכבא. בתלמוד הירושלמי[43] מסופר שכשרבי עקיבא היה רואה את בר כוזבה[44] היה אומר עליו: "דין הוא מלכא משיחא" (בעברית: "זהו מלך המשיח"), ותגובתו של רבי יוחנן בן תורתא הייתה: "עקיבא, יעלו עשבים בלחייך (תקבר באדמה ועשבים יצמחו בה) ועדיין בן דוד לא יבא"[45].

ייתכן שמאחר שהמרד זכה לתמיכה של סמכות רוחנית גדולה כל כך כמו זו של רבי עקיבא, מיד לאחר דיכויו גזרו הרומאים גזירות שמד קשות נגד הדת היהודית ומצוותיה, ועונשים קשים למי שימשיך לקיים מצוות. אף רבי עקיבא עצמו היה אחד מעשרת הרוגי מלכות, ומת במיתה אכזרית.

יש חוקרים הסוברים שאף עשרים וארבעה אלף תלמידיו של רבי עקיבא שמסופר שמתו, נהרגו כתוצאה מגזירות השמד הללו[46].

הרמב"ם תיאר את רבי עקיבא כ"נושא כליו של בר כוכבא"[47]. לדידו, רבי עקיבא לא היה היחיד שתמך בבר כוכבא וראה בו משיח, אלא רבי עקיבא דימה "הוא וכל חכמי דורו שהוא המלך המשיח, עד שנהרג בעונות. כיון שנהרג נודע להם שאינו".

נראה כי הרמב"ם שאב ידיעות אלו מנוסח כתב-יד תימני למסכת סנהדרין[48]. הרב י"ל מימון שיער כי דברי הרמב"ם שאובים ממקור קדמון עתיק
אנונימי190060
אנחנו מחכים למלך המשיח האמיתי שהרב כדורי זצוק"ל כיוון!!!
האדם השני
- יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח
האדם השני
- ברוך הבא מלך המשיח!
אנונימי189575
הוא מושך אליו את הס"א כדי שהמשיח האמתי יעבוד ללא הפרעת היצר. אשריו ואשרי חלקו. נקווה שיזכה בחיים.
האדם השני
מיהו המשיח האמתי אתה מכיר אותו? לדעתי הרב ברלנד הוא משיח האמית
אנונימי189575
רחוק מזה.
אנונימי189575
משיח פועל ומשפיע ללא רעש וצילצולים. בשקט בשקט עד האחרון ואז תיתגלה מלכותו בעזרת ה'. הכוונה למלכות ה'.
האדם השני
לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!! לא מבין!!!
האדם השני
מתי?????????????????????????????????????
אנונימי189575
כאשר יגיע אליך. אז תדע. התגלות משיח בכלל לא כמו שחושבים שפתאום יתגלה האדם שהוא משיח כאשר יש טומאה בעולם. לא יתכן דבר כזה. אלא משיח יטהר בעזרת ה' את העולם ואחר כך ישלוט. כודם צריך להכין את העם אחר כך המלך יכול לשלוט. הוא לא יכול לשלוט במצב העכשוי.
אנונימי189575
התורה יכולה להרגיע וגם לקדם אותך אל המשיח ולתת לך הרבה סבלנות ואורך רוח. כך המשיח יפעל רק בעזרת התורה.
אנונימי189575
אני מכיר את המשיח אבל במה זה יעזור לך. אמרתי לך את דרך הפעולה שלו וגם לא תוכל להגיע אליו אלא אם תהיה ראוי, רק ה' יודע.
האדם השני
אוי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אנונימי189575
כל הכבוד שלפחות אתה צועק . הכנעת הלב עוזרת מאוד להגיע אליו. כדי שהמשיח ימלוך צריך שהאנשים יכניעו את לבבם ויורידו את הכוח האנושי שבוא הם בוטחים. כתוב שהתורה מתישה כוחו של אדם וכך הוא לא יאמר כוחי ועוצם ידי עשה לי את החייל הזה. ורק כך יכול לקבל עול מלכות ה' דרך המשיח.
אנונימי189575
גם כאשר תראה את המשיח אם אתה לא מוכן לזה אתה תראה אותו כאדם רגיל שלא יגיד לך כלום, ואפילו תיתפלא ולא תאמין שזה הוא אפילו שיגידו לך.
אנונימי189575
זאת הדרך להגיע אליו. נהנה מיגיע כפיו ללא קבלת צדקה בכלל וגם לא להנות מדברי תורה לימוד תורה והלכות. קיום המצוות. סבל נוראי כדי לכפר על העוונות. חסד גדול שלא ישאר אצלך שום חסכון בהתחלה. ענווה גדולה- זה הקרה שה' יתברך הוא בעל הבית וממנו הכול. וכו'.
אנונימי189575
078 לאן נעלמת ?
האדם השני
והמשיח הוא הרב בן שמחון?
אנונימי189575
יש לך מקור או סימן או ידיעה בטוחה לפי הרגש. או אולי זה ממה ששמעת בצאט. אם אתה לא בטוח אז זה לא אומר כלום.
האדם השני
וודאי שאני לא בטוח, רבי יוסף בן שמחון נותן הרבה רמזים שזה הוא בעצמו, משיח, צדקנו!
אנונימי189575
רמזים זה עדיין לא אומר הרבה. צריך להיות מסר חודר ואמתי. וגם שמי שישמע ישר ידע שזה נכון ללא עוררין. מספקות לא ניתן להגיע לכלום.
האדם השני
ומהו המסר??? המשיח חייב להיות שהקב"ה דיבר איתו, ונתן לו נבואה שהוא המשיח
אנונימי189575
וגם הרמזים עדיין זה לא חזקת משיח אלא לאחר המעשים שמונה הרמב"ם כדי להגיע למשיח וודאי. בנתיים ברוך ה' יש תיקווה שמשיח נימצא ברוך ה' אז לפחות זה צריך לדרבן לעשות תשובה אם רוצים להגיע אליו ולצאת מכול הצרות בעזרת ה'.
האדם השני
נו מה אני צריך לעשות תשובה על מה?
אנונימי189575
לה' יתברך יש הרבה דרכים איך להמליך את המשיח ואיך לתקשר איתו. לא באופן הרגיל שלנו.. תחילה המשיח יחזיר את עם ישראל בתשובה ורק אחר כך ה' ידבר איתו כי הוא צריך את הזכות של עם ישראל (כמו משה שה' אמר לו לך רד כי שיחת עמך) גדלות המשיח תלויה בגדלות עם ישראל וזה רק אחר שעם ישראל חזר בתשובה.
האדם השני
אז תחזיר אותי בתשובה, אני רוצה אני מחכה!!!!! טאטע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אנונימי189575
אתה צדיק לא צריך לעשות כלום אלא פשוט ללמוד הלכות ומוסר , בעיקר הלכות שבת. ואז ה' ידריך אותך בשכל כיצד להמשיך ומה לעשות. כמו שאומר אליהו הנביא. אחרי שהישבעתה את עצמך הלכות ה' יראה לך גם ללמוד דברים אחרים וגם כיצד.
אנונימי189575
תחילה המשיח לא יהיה לו שום כוח נבואי ברור ולא ראיה בנפש האדם ברורה אלא אחר שעם ישראל יתחיל לחזור בתשובה כוח משיח ילך ויגדל עד תשובת אחרון עם ישראל ואז יושלם כוחו ואז ה' ימליך אותו בשלנות כוחו כדי לגאול גאולת עולם.
אנונימי189575
תתחיל בעזרת ה' ללמוד הלכות ומוסר באופן רציני אז תראה ישועות וניפלאות בעזרת ה'.
האדם השני
אני מחכה
אנונימי189575
לחכות שתם זה לא לעניין . קח ספר הלכות פסוקות של היום ותלמד כמה שיותר אז תראה ניפלאות בעזרת ה'.
אנונימי189575
לחכות סתם זה לא לעניין.
אנונימי189575
כאשר אתה מחכה ולא עושה כלום שלא בהיכרח אז אתה סותם את השפע שיורד מלמעלה.
האדם השני
רבי נחמן אומר שעצם הרצון והההשתוקקות לה' ודברים שבקדושה זה דבר גדול
אנונימי189575
זה דבר גדול אבל זה רק התחלה צריך להמשיך למעשים וללימוד בלי זה שום התחלה לא יהיה לה אפקט.
אנונימי189575
זה כמו שאתה אומר זה דבר גדול להיות רעב ולרצות לאכול . אבל אם לא תוכל זה לא יספק את הרצון. כך אם לא תלמד ותקיים זה לא ייתן לרצון שלך להיאחז במציאות. אלא יישאר בתור דמיון שאולי יכול להזיק לך בדימיונות אם לא תרצה לקיים את מה שאתה צריך ללמוד.
אנונימי189575
יש הרבה דעות מוטעות בעם ישראל , ותחילת עבודת המשיח זה לאזן את הדעות שבאות משכל פגוע על ידי העבירות גם מגילגולים קודמים. וגם מחוסר לימוד נכון על פי התורה לימוד לשמה ללא ריווח מצד הלומד וכן לא מצד המלמד.
אנונימי189575
זהות המשיח האמתי תלך ותתבהר לאט לאט , ואפילו הכי יהיה קשה לגשת אליו ישירות אלא דרך המדיה כדי שכולם ישמעו ויפנימו מכוח דיבורו והבל פיו הקדוש בעזרת ה'.
האדם השני
אז בוא תלמד אותנו תורה ודרך התשובה, מחכים לך
אנונימי189575
למה אני?
האדם השני
אתה המשיח לא?
אנונימי189575
אתה בטוח?
האדם השני
אתה בטוח???
אנונימי189575
טוב. אתה מספיק חכם צדיק. אז נניח רק נניח שזה אני. שאלה אתה עוב למחייתך?
אנונימי189575
אתה עובד?
האדם השני
כן
אנונימי189575
לקח לך זמן לענות. ועוד שאלה אשתך עובדת?
אנונימי190195
תרשמו שמות שנידע מי נגד מי surprised
האדם השני
אני לא נשוי עדיין
האדם השני
ומי אתה האדום האדום הזה?
אנונימי189575
זה צאט אנונימי. המספר זה מספיק לבנתיים.
האדם השני
אין חיוב להשאר באנונימי
baruc
ברור שאין. אבל יותר נוח לעין
אנונימי189575
078 . אז תחילה צריך להינשא , ולא חשוב עם מי כי ה' מזווג זיווגים ואפילו היא לא מתאימה לך זה התיקון שלך . וע"י לימוד התורה וקיומה תזכה לתקן את הזיווג כי הוא זה שיבנה אותך.
האדם השני
אשרייך הרב ברוך המאמרים שלך מ-ח-ז-ק-ים!!!!!!!!!!!!!!!
האדם השני
נו אני מחכה, יש לך הצעות?
אנונימי189575
צדיק תלך לשידוך והראשונה שיציעו לך והיא תסכים קח לך ותהיה מאושר אם תקבל עליך את התיקון.
baruc
המאמרים לא ממני אני מלקט ממקורות שונים
האדם השני
בדיוק ככה אמר וכתב הצדיק מיבניאל!!!
baruc
מוציא את המוץ מהתבן
האדם השני
אני מדבר על השידוך - ככה אמר הצדיק מיבנאיל המוהרא"ש זיע"א
האדם השני
טוב, היה נחמד חברים, אני הולך להתפלל מנחה, היה שלום!
אנונימי189575
זה מצריך מסירות נפש וביטחון בה' מאה אחוז וזה רק אחרי קבלה שלך ללמוד ולקיים מה שאתה לומר בעזרת ה'.
אנונימי189575
ברוך הצדיק אל תשקע בסוד יותר מדי זה יוציא אותך מהחיים הרגילים ולא תוכל לנהל חיים טבעיים במלוא המובן.
אנונימי189575
כך נראה לי בכול אופן סליחה אם אני טועה.
baruc
הרב בן שמחון. אני משתדל לנחות וללמוד הלכה ותורה פשט גם
אנונימי189575
הלכה ופשט זה העיקר. ותשתדל צדיק לקצר בעזרת ה' וגם לתת איזה טיף למעשה, כי כך אמרנו בסיני נעשה ונשמע. כלומר כאשר נקרא משהו שצריך לעשות אז גם נבין מה שמסביב בעזרת ה'.
אנונימי189575
סליחה על השאלה אתנ נשוי?
baruc
יש לי שני נשים
אנונימי189575
שתי נשים. אתה בטח מתכוון לאשה האנושית ולאשה הרוחנית-התורה?
baruc
לא יש לי אישה בבית ועוד אחת אני תימני יש לי התר
אנונימי189575
זה נשמע מצחיק כדי להישמע נכון. אבל אני מוחל לך אם התכוונת להצחיק אחרים.
baruc
אתה נשוי?
ספיריט
baruc זה ברוך חי? flower
אנונימי189575
ספיריט לא ינום ולא ישן.
ספיריט
מה רבו צריי ושונאי smile אכן יש לי בעיות שינה
אנונימי189575
אשריך, הכול לטובה, אולי בצעירותך ישנתה הרבה. יש קיצבה לשינה לאדם בעולם.
ספיריט
לא ממש. פשוט הייתי הולך לישון כל לילה מאוחר אז הגוף החליט להתנקם בי והפסיק לייצר חומרים שגורמים לשינה. אבל עכשיו יחסית בסדר. אין מנוחה לרשעים, שתדע.
ספיריט
אתה יוסף?
אנונימי189575
אתה כנראה צריך לעשות הרבה מאשר לבזבז זמן על שינה. אני גם עבדתי משמרות והיה קשה לי להיתרגל לשינה רגילה בלילה. אבל הכול זה תיקון לפני שתיגמור את התיקון ה' ישלח לך סימן בעזרת ה'.
ספיריט
בגלגול הזה נראה לי אני פחות טוב בלתקן. יותר בלהרוס.
אנונימי189575
זה האופנה והרצון של חברי הצאט וגם צורת הדיבור שמחייב להישאר אנונימי. לכן מה שאתה יודע תסמוך על האינטלגנציה שלך והזכויות שלך שהם רבות בעזרת ה'.
אנונימי189575
הסבל מההרס הוא בעצם התיקון.
ספיריט
מצד אחד לא רע להיות אנונימי. חשבתי גם אני לעבור לאנונימיות אבל אדם צריך שתהיה לו זהות. לא טוב להיות חסר זהות. כולם מכירים אותי כספיריט גם במשחקי מחשב אני ספיריט. תאמץ לך כינוי אחר.
אנונימי189575
הזהות של האדם זה דיבורו ומעשיו וחכמתו ולימודו. אבל לא השם. שם טוב לא הכוונה לשם שלו אלא למעשיו. מי צריך שם . השם רק נותן אפשרות לאדם לתקוף אישית .
ספיריט
לא תקפו אותך רק רצו שלא תציף smile
אנונימי189575
זהות השם נותן גאווה ומוריד את הענווה אם האנשים לא מכירים אותך אז זה פחות גאווה.
אנונימי189575
תשים לב צדיק שאתה מכיר אותי דרך תוכן הכתב כמו אחרים. וקשה לי להיות אנונימי . אבל זה יותר טוב מאשר לכתוב בצאט העליון וגם אני משנה כל פעם לפי הצאט את המספר. וטוב שיכירו אותי דרך התוכן ברוך ה'.
ספיריט
קל לזהות אותך ואת שמיל smile
אנונימי189575
מה דעתך על המשיחים הרבים בצאט? ברצינות.
המסביר לצרחן
היכונו לביאת המשיח! אנא עם ישראל תעשו תשובה, בטרם יבואו ימי הרעה, בואו נעשה תשובה, בואו נשמור על הקדושה! עם ישראל! אנא! אין זמן! בואו נתחיל לשמור עינים! בואו נתחיל להתלבש בצניעות אמיתית!!! אנא! אין זמן!
המסביר לצרחן
והשבים בתשובה יתקבלו בגאולה ויראו מלך המשיח האמיתי!!!
המסביר לצרחן
Chat image
המסביר לצרחן
כתב רבינו יונה זיע"א באגרת התשובה: "צריכה האשה שתהא צנועה ונזהרת שלא יסתכלו בה בני אדם חוץ מבעלה, שהמסתכלים בפניה או בידיה יורדין לגיהנום והיא ענושה בעונש כל אחד ואחד מהם, מפני שהחטיאה אותם ולא נהגה צניעות בעצמה ונכשלו בה" עד כאן לשונו.
אנונימי189575
חטא אדם הראשון התחיל בעניים ודרכם אנו צריכים לתקן. כמו שכתוב. "ותרא וַתֵּרֶא הָאִשָּׁה כִּי טוֹב הָעֵץ לְמַאֲכָל וְכִי תַאֲוָה הוּא לָעֵינַיִם וְנֶחְמָד הָעֵץ לְהַשְׂכִּיל וַתִּקַּח מִפִּרְיוֹ וַתֹּאכַל וַתִּתֵּן גַּם לְאִישָׁהּ עִמָּהּ וַיֹּאכַל" העניים גרמו לחטא לכן אנו חוטאים בעניים בגלל הזוהמה שנכנסה בעניים כתוצאה מהחאט. וגם לכן עיין הרע מזיקה בגלל אותו חטא עד היום.:
המסביר לצרחן
יפה!
אנונימי189575
הצניעות והענווה מצילות מהחטא של העניים. הרמב"ן. גם לכן חייב אדם להינשא כדי שיוריד מעליו את חטא העריות וחטא המבט. אחרת לא ניתן לשמור באופן מלא.
המסביר לצרחן
יש הרבה במה להתחזק - הדבר שהכי זועק מכולם יחד זה הצניעות!!!!
תלכו ברחובות ותבינו למה אני מתכוון!!!
גם אצל החילונים - מסכנים תינקות שנשבו. וגם אצל החרדים - יודע ריבונו ומתכוון למרוד בו!!!
ואולי זה גם שוגג....
וגם התורה לא עוזרתתכשיש פריצות "ושב מאחריך!!!!"
בואו ונשובו אל ה' - וה' יראה לנו מדת רחמים אמן
אנונימי189575
מה שלא מבינים הנשים שהצניעות לא נועדה להם אלא להציל את מי שמסתכל. כי האדם הוא בעל תאווה גדולה כדי להוליד ילדים. ובעצם את זה לא הבין אדם הראשון שהנחש ראה אותם משמשים ונתקנא . לכן האדם היה צריך להיות צנוע לא בגלל שניהם כי הם לא יתבוששו , אבל הצניעות נועדה כדי שאחרים לא יראו אותם. ואת זה היה צריך ללמוד מהחתול כמו שאומרת הגמרא.
ספיריט
אנונימי189575 על איזה משיחים בצ'אט אתה מתכוון? אני לא ראיתי פה לאחרונה.
המסביר לצרחן
חתול בגימטריא מקדש, וזה סוד קץ משיחיה, קץ זה חתול בלע"ז, שבזכות הצניעות יבוא משיח ויבנה המקדש!
המסביר לצרחן
אין משיחים בשעת הסעודה...
ספיריט
חחחח גדול. והכל מתוקן לסעודה.
המסביר לצרחן
פרקי אבות
המסביר לצרחן
והקול, קול התור נשמע בארצנו זהו קולו של מלך המשיח!!!
אנונימי189575
יפה העניין עם החתול. ידוע שהחתול לוכד נחשים. לכן בזכות הצניעות יבוא משיח-נחש. וגם היצר ילכד בעזרת ה'.
המסביר לצרחן
יפה מאד! תכתוב ספר! הצעתי לכבודו לפני כמה שנים שיכתוב ספר!!
אנונימי189575
הספר נועד למסרים. ואת זה אני עושה ברוך השם בכול מקום. לא צריך ספר זה גזל זמן ללימוד תורה.
המסביר לצרחן
אז מה אתה עושה פה כל היום בצאט (במחילה) זה לא "ביטול תורה"?
ספיריט
אווץ'
המסביר לצרחן
בס"ד כתבתי מכתב למשיח, אני מעתיק אותו כאן: מכתב למשיח
לכבוד משיח צדקנו, מלך המשיח. שלום רב!

אני מאד שמח שאתה בא. והולך להיות המלך של ישראל ושל כל העולם.
העם כבר מחכה לך כ-2000 שנה.

אבל העם יושן שינה עמוקה. וכולם בחלומות הוורדים שלהם. ושקועים ב-50 שערי טומאה. ותהום של עגל הזהב...

האלהים יתברך שמו הבטיח שאם ישראל יעשו תשובה - יבוא משיח. ותבוא הגאולה ובית המקדש.
הכל תלוי בתשובה מוחלטת של העם. ללא יוצא מן הכלל. חרדי. דתי. חילוני.
המסביר לצרחן
מה הכוונה תשובה?
התמסרות מוחלטת לתורת משה רבינו, על פי המסורת של תורה שבעל פה. כפי שקיבלנו מרבותינו עד השולחן ערוך והמשנה ברורה. והפוסקים האחרונים.
שמירת שבת, כשרות, לימוד תורה וכו'
וגם להיות קדושים וצנועים בתכלית הקדושה והצניעות!!!
האלהים יתברך שמו - שונא זימה!!!

כולם צריכות להיות לבושות כמו שרה אמנו.
כל הגוף - להיות מכוסה.
ומטפחת לא פאה! חצאית ארוכה עד הקרסול - לא מכנסיים!!! גרביים שלא בצבע הרגל!!! שרוולים ארוכים עד כף היד! צווארון סגור וכו' (לכו לספרי צניעות מוסמכים ולימדו מהם)
המסביר לצרחן
אולי יש כאן רמז שצריך לעשות תשובה???
וּבְדֶרֶךְ הַטֶּבַע אֵין מָנוֹס לְחַיִּים, וְלֹא יִשָּׁאֲרוּ שָׁם רַק קְדוֹשִׁים כְּמַלְאָכִים
ידוע מזכריה יג - שני שליש יגוועו - וגמרא (סנהדרין קיא) והגר"א - ששני שליש מהעולם יחרב ח"ו
והלב האטום שיש לנו מביא עלינו ח"ו פצצת אטום. וקול האטום נשמע בארצנו....
אז צריך לעשות תשובה. ולהיות קדושים!
המסביר לצרחן
וּבְדֶרֶךְ הַטֶּבַע אֵין מָנוֹס לְחַיִּים, וְלֹא יִשָּׁאֲרוּ שָׁם רַק קְדוֹשִׁים כְּמַלְאָכִים

קבלה מן הנביאים: "מלחמה הנוראה שבעולם, שלא היתה כמותה, תהיה ממש לפני שערי ירושלים - לא ישארו רק קדושים!"

וְאֵין זֶה פֵּרוּשׁ מִסְּבָרָא, רַק קַבָּלָה מְקֻבֶּלֶת אֶצְלָם מִן הַנְּבִיאִים, שֶׁהַמִּלְחָמָה הַנּוֹרָאָה בְּיוֹתֵר שֶׁהָיְתָה בָּעוֹלָם תִּהְיֶה מַמָּשׁ לִפְנֵי שַׁעֲרֵי יְרוּשָׁלַיִם, בָּהּ יִתְקַבְּצוּ כָּל הָאֻמּוֹת שֶׁבָּעוֹלָם אֶחָד מֵהֶן לֹא נֶעֱדַר, בְּצַד אֶחָד כָּל הָאֻמּוֹת הַמַּחְזִיקוֹת דָּת נוֹצְרִית, וּבְצַד אֶחָד כָּל הָאֻמּוֹת שֶׁאֵינָן מַאֲמִינוֹת בְּדָת זוֹ, וּמְקֻבָּל שְׁמוֹת שָׂרֵי הַצָּבָא מִכָּל צַד וְאֵיזוֹ אֻמָּה הַנּוֹצַחַת. וְעַל מִלְחָמָה זוֹ נִבֵּא בִּלְעָם בְּאוֹמְרוֹ "אוֹי מִי יִחְיֶה מִשּׂוּמוֹ אֵל", שֶׁיָּבוֹאוּ הָאֻמּוֹת שֶׁבִּשְׁמָם שֵׁם אֵל, וּבְדֶרֶךְ הַטֶּבַע אֵין מָנוֹס לְחַיִּים, וְלֹא יִשָּׁאֲרוּ שָׁם רַק קְדוֹשִׁים כְּמַלְאָכִים, וּמִי יֶעֱרַב לְנַפְשׁוֹ לִהְיוֹת מִקְּדוֹשִׁים אֵלּוּ שֶׁיִּשָּׁאֲרוּ בַּחַיִּים. ("אבות על בנים" בהקדמה)
אנונימי189575
צדיק אני בכלל לא כול היום בצאט. אז תישמע צדיק. המחשב שלי הוא על מסך גדול. ובמסך יש אפליקציות של הלכה ומוסר ותנך ותורה עם . ואני כל הזמן לומד ובין לימוד ללימוד כותב בצאט כשאני רואה אפשרות עזרה בדעת. כי זה גם תורה ללמד בצאט. ולא רואה חלילה דברים שהם לא טובים שיש באנטרנט. בדרך כלל אני לומד כ 400 הלכות ביום. כולל מוסר תנך וכו'. וגם מאזין להרצאות. כך שזמני ברוך ה' מלא.
המסביר לצרחן
אשרייך!!! שנזכה גם אנחנו
אנונימי189575
ברוך תהיה . זה קשה בהתחלה כי היצר נלחם חזק. אבל סבלנות לא ללכת עם הראש בקיר אלא בנחת בעזרת ה'.
המסביר לצרחן
נ נח נחת!
אנונימי189575
תלמד הרבה הלכות אז תראה ניפלאות וגם יהיה כוח בדברים שאתה כותב.
המסביר לצרחן
שאין יראה בעולם כיראה שירא דוד המלך ע"ה מאלקיו, ירא יראתי מפניך אלקי חשקי, ירא יראתי מפניך רועי ואוהבי, ירא יראתי מפניך אלקי אבי, ירא יראתי ובושתי ונכלמתי, אנא השיבני!
והעניין שצריך לבקש את המשיח בכל עת ושעה, להרוס את בנין הסטרא אחרא, ולבקש את רועה ישראל אבינו אל חי צורינו חלקנו בחיים, נעלה בית המקדש, בשמחה וברננה, הודו לה' כי טוב כי ועלזו בכל לב לפני הדר קודשו, כי מושיע חוסים, כי סומך נופלים, אלקי העברים!
אנונימי190290
המשיח של ההלכות. יש הרבה סוגי משיחים
המסביר לצרחן
יש כאלו שטוענים על אחד המשיחים של הדור שלנו, המפורסם, שהוא חס ושלום שבתי צבי - או בקיצור ש"ץ, אבל אני אומר שאסור לדבר על זה, כי אסור לדבר בחזרת הש"ץ!
המסביר לצרחן
חדשות חדשות!
אנונימי189575
290 תיזהר אתה לועג על ההלכות. כנראה שאתה רחוק מהם. וכך רחוק מהתורה וגם מהחיים.
אנונימי189575
על כול משיח אפשר ללעוג ולבזות ולקלל והכול לעשות כמו שעושים בצאט כי הוא סולח אבל התורה אין מחילה למי שלועג עליה או על הלכותיה. וחייבים למחות כי זה משחק באש.
המסביר לצרחן
תדון לכף זכות, או אפילו כפית זכות!!!
אנונימי189575
אני לא מבין. אם הייתה רוצה לדון אותו לכף זכות למה אליו לא התיחסתה למה שהוא כתב. אולי הייתה מציל אותו.
המסביר לצרחן
לא הבנתי גם מה שהוא כתב
אנונימי189575
אמרתי לך אני סלחתי אבל הבעיה זה התורה שלא סולחת אלא אם כן תיכנע אליה ותילמד אותה ותקיים. הוא כתב למעלה ממך ותיקרא שוב אולי תבין
המסביר לצרחן
הָלוֹךְ הָלְכוּ הָעֵצִים, לִמְשֹׁחַ עֲלֵיהֶם מֶלֶךְ... (שופטים ט, ז - כ) עיין שם
אנונימי189575
על העם שלנו במצבו היום רק המשיח יכול לשלוט עליו ולהחזיר אותו בתשובה. הוא ממש במצב גרוע מבחינת יחסי אנוש. גרוע מאוד.
אנונימי189575
כל מראה רע של דבר לא צנוע משנה את הדעת וגורם לשינאה ולדיבור לשון הרע . לשון שהוא עוקצני ורע. ורק התחרטות וקבלה לעתיד יכול להסיר את הרוע הזה.
המסביר לצרחן
אז בואו נחזור בתשובה, אני מוכן!
אנונימי189575
אולי לשון הרע שגרם לחורבן הוא המעכב היום מלחזור בתשובה ולהיתנהג בצניעות. כך אומר החפץ חיים. אז אולי כדאי לפרסם בצאט הלכות לשון הרע זה לא יזיק ובטוח רק יעזור.
אנונימי189575
אני לא יכול לכתוב בצאט למעלה אז אולי אתה תכתוב לא הרבה בפעם אחד. אבל מתוך ספר של החפץ חיים.
המסביר לצרחן
ב"ה גם אני... אז נתחיל וכמו שכתב מרן החפץ חיים זיע"א בפתיחה להלכות שמירת הלשון על 17 לאוין 14 עשין ו4 ארורין שיכולין לעבור מי שמדבר לשון הרע ורכילות
אנונימי189575
תכתוב בצאט למעלה.
אנונימי189575
וְעוֹד נִמְצָא מְפֹרָשׁ, שֶׁעָוֹן זֶה גּוֹרֵם, שֶׁיִּהְיוּ יִשְׂרָאֵל נִרְדִּים בְּפָרֶךְ, מִמַה שֶּׁכָּתוּב בְּפָרָשַׁת שְׁמוֹת (ב' י"ד): ''אָכֵן נוֹדַע הַדָּבָר'' וְעַיֵּן בְּפֵרוּשׁ רַשִּׁ''י שָׁם. וְעוֹד נִמְצָא מְפֹרָשׁ בְּמִדְרָשׁ רַבָּה פָּרָשַׁת תֵצֵא (דברים רבה ו' י"ד): אָמַר הַקָדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא, בָּעוֹלָם הַזֶּה עַל יְדֵי שֶׁהָיָה לָשׁוֹן הָרָע בֵּינֵיכֶם סִלַּקְתִּי שְׁכִינָה מִבֵּינֵיכֶם אֲבָל לֶעָתִיד לָבֹא וְכוּ'. וְעוֹד מִקְרָא מְפֹרָשׁ בְּפָרָשַׁת בְּרָכָה (דברים ל"ג ה'wink: ''וַיְהִי בִישׁוּרוּן מֶלֶךְ בְּהִתְאַסֵף רָאשֵׁי עָם יַחַד שִׁבְטֵי יִשְׂרָאֵל", וּפֵרֵשׁ רַשִּׁ''י שָׁם, (וְהוּא מַאֲמַר הַסִפְרִי), שֶׁאֵימָתַי הוּא מֶלֶךְ בִּישׁוּרוּן? דַּוְקָא כְּשֶׁהֵם בְּיַחַד שִׁבְטֵי יִשְׂרָאֵל וְלֹא אֲגֻדּוֹת אֲגֻדּוֹת, וְיָדוּעַ דְּדָבָר זֶה רָגִיל לָבוֹא עַל יְדֵי לָשׁוֹן הָרָע.
אנונימי189575
וּלְבַד זֶה הֲלֹא יָדוּעַ הוּא מִגְּמָרָא דַּעֲרָכִין (דף ט"וsmile הַנַּ''ל, שֶׁגֹּדֶל הֶעָוֹן הַזֶּה הוּא עַד אֵין שִׁעוּר, עַד שֶׁאָמְרוּ עָלָיו שֶׁהוּא כְּכּוֹפֵר בָּעִקָר, חַס וְשָׁלוֹם. וְאָמְרוּ בִּירוּשַׁלְמִי דְּפֵאָה (פרק א הלכה א'wink, שֶׁנִּפְרָעִין מִן הָאָדָם עֲבוּר זֶה הֶעָוֹן בָּעוֹלָם הַזֶּה וְהַקֶרֶן קַיֶּמֶת לָעוֹלָם הַבָּא.
המסביר לצרחן
ב"ה אני גם לא יכול לכתוב בצאט הרגיל, כי זה חסום לי בסינון של האינטרנט שלי, ורק זה פתוח! שנינו כמעט בסירה אחת
אנונימי189575
הכול מאת ה'. עוד נצמח ויצטרכו אותנו בעזרת ה'. תתחזק ברוחך בעזרת ה' אם תלמד ותשנן את הלכות לשון הרע כמה שיותר פעמים זה נותן כוח לא יתואר.
המסביר לצרחן
תודה
המסביר לצרחן
המשך המכתב למשיח: ה' המלך הבטיח וכתוב בתורה והנביאים הבטיחו שאם כולם עושים תשובה שלמה - מיד נגאלים!!!
כולנו צריכם לעשות תשובה. ומה עם אחינו התועים???
מה עם תשובה?
הרי אם עושים תשובה - נגאלים.
ואם לאו מעמיד עליהם מלך קשה כהמן ועושים תשובה!!!
ויש דעה במדרש תנחומא שכיוון שהגיע הקץ - בין עושים תשובה בין לא עושים תשובה - מיד נגאלים!
אז אנחנו לא יודעים את הקץ האחרון. אף אחד חוץ מהשם יתברך!
הקץ האחרון יכול להיות בעוד 225 שנה!!! סוף 6000 שנה!
אז ברור שהדבר היחיד שיש לעשות זה - תשובה!!!
כל העם ביחד!!!
בין חילוני בין דתי או חרדי!!!
המסביר לצרחן
והמשיח צריך להחזיר את עם ישראל בתשובה!!!
כמו שמפורש ברמב"ם. ראה להלן:
הרמב"ם הקדוש כתב : (הלכות תשובה פרק ז) כל הנביאים, כולן ציוו על התשובה; ואין ישראל נגאלין, אלא בתשובה. וכבר הבטיחה תורה שסוף ישראל לעשות תשובה בסוף גלותן, ומיד הן נגאלין.

מפני שאותו המלך ילמד כל העם ויורה אותם דרך ה', ויכוף כל ישראל לילך בה ולחזק בדקה ויבואו כל הגויים לשומעו.
וזה לשונו: (הלכות תשובה פרק ט)
ח ומפני זה התאוו כל ישראל נביאיהם וחכמיהם ימות המלך המשיח, כדי שינוחו ממלכות הרשעה שאינה מנחת להן לישראל לעסוק בתורה ובמצוות כהוגן, וימצאו להן מרגוע וירבו בחכמה, כדי שיזכו לחיי העולם הבא.
ט לפי שבאותן הימים תרבה הדעה והחכמה והאמת.
מפני שאותו המלך שיעמוד מזרע דויד בעל חכמה יהיה יתר משלמה, ונביא גדול הוא קרוב ממשה רבנו; ולפיכך ילמד כל העם ויורה אותם דרך ה', ויבואו כל הגויים לשומעו.
י וסוף השכר כולו והטובה האחרונה שאין לה הפסק ולא גירעון, הוא חיי העולם הבא; אבל ימות המשיח הוא העולם הזה ועולם כמנהגו הולך, אלא שהמלכות תחזור לישראל. וכבר אמרו חכמים הראשונים, אין בין העולם הזה לימות המשיח אלא שיעבוד מלכייות בלבד.
ובהלכות מלכים פרק יא המלך המשיח עתיד לעמוד, ולהחזיר מלכות בית דויד ליושנה הממשלה הראשונה, ובונה מקדש, ומקבץ נדחי ישראל. וחוזרין כל המשפטים בימיו, כשהיו מקודם: מקריבין קרבנות, ועושין שמיטין ויובלות ככל מצותן האמורה בתורה.
ואם יעמוד מלך מבית דויד הוגה בתורה ועוסק במצוות כדויד אביו, כפי תורה שבכתב ושבעל פה, ויכוף כל ישראל לילך בה ולחזק בדקה, ויילחם מלחמות ה'--הרי זה בחזקת שהוא משיח:
אם עשה והצליח, וניצח כל האומות שסביביו, ובנה מקדש במקומו, וקיבץ נדחי ישראל--הרי זה משיח בוודאי.
אנונימי189575
אין ישראל נגאלים אלא בתשובה. והכוונה שהתורה אומרת לנו בעצם שהגאולה היא התשובה. לגאול את נפשינו מהסיטרא אחרה ולעבוד רק את ה' יתברך לפי התורה. זה מתרחש עכשיו ויוסיף עוד ביתר שאת בעזרת ה' בקרוב. יד ה' לא תיקצר וברגע אחד יכול לתת לנו יראת שמים ואז נחזור בתשובה. היום יש הרבה מלכים שרוצים להזיק לנו וזה מספק את הכתוב דלעיל. ומה שנישאר זה הייראת שמיים שה' ייתן לנו בהדרגה כדי שנשוב אליו. וזה לא רחוק בעזרת ה'.
המסביר לצרחן
הכל בידי שמים חוץ מיראת שמים
המסביר לצרחן
יש דבר שיש לנו ואין להקב"ה, כי הנה אמרו חז"ל הכל בידי שמים חוץ מיראת שמים, ופירשו רבותינו ז"ל שהכוונה שכל המדות יש לבורא עולם, אבל כביכול אין לו את מידת יראת שמים, כי ממי ירא? הוא הבורא, ואנו יראים מפניו, אבל אין למעלה ממנו !לכן אומרים הכל בידי שמים, חוץ מיראת שמים, שזה האדם צריך לירא מהבורא, ולכן נקראת יראת שמים ראשי תיבות י"ש, התהוות הי"ש הוא יראת שמים אף שניתן להסביר שיראה אצל הבורא יתברך הוא הצמצום, הגבורות הדינים.
והאמת למה נקראת יראה על שם שמים? יראת שמים? כי הקב"ה כשברא את הרקיע – גער בו, והזדעזע ולכן נקראת יראת שמים, שיהיה יראה מלפני הבורא יתברך כמו אותה יראה שיראו השמים מה' יתברך (חז"ל).
ועל זה נאמר – "אשרי איש ירא את ה'", כי ידוע שיש ג' יראות – יראת ה' יראת אלקים ויראת שדי (הובא באיוב), והם ראשי תיבות אי"ש, והיינו שכתוב: "אשרי אי"ש ירא את ה'"!
אנונימי189575
יראת שמים היא יראה המביאה לידי מעשה. וזאת היראה היא כדי לקיים בדיוק מה שהוא ציווה בתורה ממש כמו השמיים. ואם לא עושים את הציווי שלו זאת יראה עקרה כמו של בילעם הרשע. שהייתה לו יראה מאת ה' -יודע דעת עליון- אבל לא עשה רצון ה'.
המסביר לצרחן
ועכשיו רציתי לחדש שיש עוד מידה כביכול שאין לבורא עולם, והיא מידת האמונה בה' כי הקב"ה יודע את עצמו, ולא צריך להאמין בעצמו, ורק לבני האדם יש את מידת האמונה בה', וזה מתחיל בא'.
וזהו שכתוב: "ויקחו לי תרומה מאת כל איש", ולכאורה קשה, הרי "לה' הארץ ומלואה", ו"לי הכסף והזהב אמר ה'" וכו' הכל שייך לה' יתברך, אז יש מתרצים שלכן כתוב, "ויקחו לי תרומה" לשון קיחה ולא לשון נתינה, כי תקחו ממה ששיך לי, ולא תתנו לי.
אבל בס"ד רציתי לפרש שכביכול תתנו לבורא עולם את מידת האמונה ומידת היראת שמים ותאמינו ותיראו מה', שזה אין לבורא עולם, "מאת כל איש", איש ממש, בן אדם, ואי"ש ראשי תיבות אמונה יראת שמים.
אנונימי189575
כאשר נותנים לה' יתברך את מה שהוא מצווה בתורה-קיום המצוות- אז לוקחים ממנו את האמונה שאנו זקוקים לה כל כך למען בטחוננו בקיומנו בעולם הזה. אמונה שמחזקת את השכל ונותנת חכמה ובינה להבין את התורה. זאת האמונה הנכונה שבאה ממעשים ולא ממחשבות.
המסביר לצרחן
בעוון הפריצות אנדרלמוסיה באה לעולם!!! והורגת טובים ורעים!!!!
צריך לעשות תשובה ובפרט בעינייני הקדושה והצניעות!!!
ולא יראה בך ערוות דבר - ושב מאחריך!!!
לא פאה נכרית לא חצאיות קצרות, לא גרביים בצבע העור או שקופות וכו' וכו' וכל בגדי פריצות למינהם!!!
שמירת עיניים, ומחשבה ברית וכו'
אוי ואבוי לנו!!!
אוי מה היה לנו!!!
אנו עומדים ביום הדין, יום הדין!!!
ידוע שעיקר היהדות הוא הצניעות והקדושה, כי עם קדוש אתה לה' אלהיך!!!
אבל - כל הרחובות מלאות פריצות!!!
אין רחוב אחד בטוח!!!
המסביר לצרחן
אז מה באמת האלקים יתברך שמו רוצה מעם ישראל?
לעשות שלטי משיח? ולשים שלטי משיח ברחובות? ולפני הבית? בהחלט לא!!! ולא ישאלו אותנו על זה ביום הדין!!!
הוא רוצה שכולם ישובו אליו ויחזרו בתשובה. ויעשו רק את רוצונו!!!
וכמובן שיתפללו ויזעקו לגאולה. על ידי האלקים יתברך!!!
אבל לא העיקר המשיח. העיקר - ה' יתברך!!!
המשיח - אותית - השם חי!!!
שכל העולם וכל האומות - ידעו בבירור שיש רק ה' אחד ושמו אחד.
והוא יתברך שמו האלהים האמיתי - אין עוד מלבדו!!!
ואת זה המשיח ילמד לכולם!!!
רק מי שעושה תשובה שלמה ונהיה קדוש - הוא ישרוד!!!
ישתבח שמו של בורא עולם על הרמזים שהוא נתן לי בחסדו הגדול.
אנונימי189575
אם האדם רוצה לצאת לרחוב ולא לראות פריצות הוא חייב להיתקדש ולהטהר ע"י המצוות. ואם הוא עושה כן התורה מבטיחה שלא ימצא ברחוב פריצות. כמו אצל אביי ורבא. שמסופר שרצו לדעת את הדרגה שלהם ביראת שמיים ואמרו אחד לשני בוא נצא לרחוב של הפרוצות ואם אנחנו חזקים לא נראה פריצות .
אנונימי189575
החפץ חיים נדמה לי הוא שאמר אם רואה האדם או שומע על עבירה סימן שהוא נגוע בה ועליו להיתחזק בכיוון.
המסביר לצרחן
בגמרא עבודה זרה דף יז - [ביאור שטיינזלץ] מסופר בעניין הרחקה מעבודה זרה ומזנות, ר' חנינא ור' יונתן הוו קאזלי באורחא [היו מהלכים בדרך], מטו להנהו תרי שבילי [הגיעו לאותם שני שבילים], חד פצי אפיתחא [אחד היה פתוח לפתח] של עבודה זרה, וחד פצי אפיתחא דבי [ואחד היה פתוח לפתח של בית] זונות. אמר ליה חד לחבריה [לו אחד לחבירו]: ניזיל אפיתחא [נלך על הפתח] שמוליך לעבודה זרה,
דנכיס יצריה [לפי שנשחט יצרו] שאין יצר זה תקיף כבר, אמר ליה אידך [לו האחר]: להיפך, ניזיל אפיתחא דבי זונות ונכפייה ליצרין, ונקבל אגרא [נלך על פתח בית הזונות, ונכפה את יצרנו ונקבל שכר] על כך. כי מטו התם, חזינהו [כאשר הגיעו לשם, ראו אותם] [הזונות], איתכנעו מקמייהו [נכנעו מפניהם] ונכנסו פנימה למקומותיהן, מפני כבודם.
המסביר לצרחן
מר ליה [לו] הראשון: מנא לך הא [מנין לך זה] שהזונות הן שתתביישנה מפנינו? אמר ליה [לו], כתוב: "מזמה תשמר עליך תבונה תנצרכה" (משלי ב, יא), כלומר, התורה היא תשמור עליך.
אמרו ליה רבנן [לו חכמים] לרבא: מאי [מהי] "מזמה" הכתובה שם? אילימא [אם תאמר] שהכוונה לתורה שתשמור עליך, דכתיב [שנאמר] בה "זמה" (ויקרא יח, יז), ומתרגמינן [ומתרגמים דבר זה]: עצת חטאין, הרי שזימה היא עצה, חכמה, וכתיב [ונאמר] גם כן לגבי התורה ביטוי זה: "גם זאת מעם ה' יצאה הפליא עצה הגדיל תושיה" (ישעיהו כח, כט), אי הכי [אם כך] "זימה תשמור עליך" מבעי ליה [צריך היה לו לומר], ולא "מזימה"! אלא הכי קאמר [כך אומר] הכתוב: מזימה כמו מזימה, מדבר זימה תשמור עליך, תורה תנצרכה.
אנונימי189575
חזק ונתחזק בעד עמנו. חזק מאוד. תודה על ההארה ממש ככה. יהיא רצון שהדברים ישפיעו על עם ישראל להיתחזק בתורה כי היא התרופה ליצר ולכול הבעיות בעולם. לא ניתן להיתגבר על היצר בלי לימוד תורה.
אנונימי191179
האלוף במיל' יצחק בריק: ''אם הצבא לא ילמד לקבל ביקורת - אלוהים ישמור'' http://rotter.net/forum/scoops1/557681.shtml
המסביר לצרחן
כתב הצדיק הקדוש רבי אהרן ראטה זצ"ל בספר טהרת הקודש :

שהסיבה לכל הצרות היא חוסר הצניעות ושמירת הברית ובגלל זה היתה השואה הנוראה!!!וממשיך וכותב שרק אלו שיעשו תשובה יזכו לגאולה!!!


"ככה בעידן אשר זרע עם הקודש הוא בצער ובצרה גדולה מכל צד צרות נפשי ורוחני,

ובפרט מצרות וחורבן הדת והאמונה והצניעות והקדושה בעוה״ר, אשר סכנה גדולה ועצומה ואיומה מרחפת על העולם כולו בשביל זה, כי מי יודע מה יעבור עוד על כנסת ישראל בבירור האחרון? אשר נאמר עליה (יחזקאל כ) וברותי מכם המורדים והפושעים בי.

וכתיב והיה הנשאר בציון והנותר בירושלים קדוש יאמר לו.וכתיב ביואל הנביא ג׳ : ונתתי מופתים בשמים וארץ דם ואש ותמרות עשן: השמש יהפך לחשך והירח לדם לפני בוא יום ה׳ הגדול והנורא, והי׳ כל אשר יקרא בשם ה׳ ימלט כי בהר ציון ובירושלים תהי׳ פליטה כאשר אמר ה׳ ובשרידים אשר ה׳ קרא"!הלא תראו דברי הנביאים כי ישארו בירושלים רק המקודשים ומזומנים לה והראויים אליה, ולא כדעת כמה פתאים שאומרים שלום עליך נפשי שישו מעי, ולא אאריך במקום שטוב לקצר.
המסביר לצרחן
כי מובא בזווהר הקדוש פרשת שמות וז״ל וְאַחַר כָּךְ יִתְגַּלֶּה הַמָּשִׁיחַ, וְיִתְכַּנְּסוּ אֵלָיו עַמִּים רַבִּים, וִיעוֹרֵר קְרָבוֹת בְּכָל הָעוֹלָם. וּבְאוֹתוֹ זְמַן יְעוֹרֵר הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא אֶת גְּבוּרָתוֹ לְכָל עַמֵּי הָעוֹלָם, וּמֶלֶךְ הַמָּשִׁיחַ יִוָּדַע בְּכָל הָעוֹלָם, וְכָל מַלְכֵי הָעוֹלָם יִתְעוֹרְרוּ לְהִתְחַבֵּר לַעֲרֹךְ בּוֹ קְרָב.
וְכַמָּה מִפָּרִיצֵי הַיְּהוּדִים יִתְהַפְּכוּ לַחֲזֹר אֲלֵיהֶם, וְיָבֹאוּ עִמָּהֶם לַעֲרֹךְ קְרָב עַל מֶלֶךְ הַמָּשִׁיחַ, וְאָז יֶחְשַׁךְ כָּל הָעוֹלָם חֲמִשָּׁה עָשָׂר יוֹם, וְרַבִּים מֵעַם יִשְׂרָאֵל יָמוּתוּ בְּאוֹתוֹ חֹשֶׁךְ. וְעַל זֶה כָּתוּב (ישעיה ס) כִּי הִנֵּה הַחֹשֶׁךְ יְכַסֶּה אֶרֶץ וַעֲרָפֶל לְאֻמִּים.
המסביר לצרחן
לכן עמי עם הקודש דרשו נא ה׳ ועוזו רחמו רחמו נא עליכם שלא
תשתארו ולא תשתקעו בטומאת התהום ח״ו. ועד לא יבוא הימים שאין בהם חפץ אלו ימות המשיח שאין בהם לא זכות ולא חובה, כדרשת רז״ל.
כי באם נשמע תקיעת שופר של משיח הגם יביא כל אילי נביות שבעולם לא יוכל עוד לתקן כלום ולא יקבלו עוד השבים, כי מי שלא טרח בערב שבת מה יאכל בשבת?

והיום לעשותם ומחר לקבל שכרם!
אנונימי191161
מה עם הלכות לשון הרע?
המסביר לצרחן
הכל צריך ללמוד ולקיים
אנונימי191161
מרוב שאומרים הכול אז לא לומדים כלום. צריך להתחיל עם משהו . ולדעתי הלכות לשון הרע זה התחלה. כי זה מצוות ואהבתה לרעך כמוך וגם לשמוע בקול ה'. כי בגלל זה נחרב בית המקדש. וזה גם מעקב את הגאולה.
אנונימי191161
וְעוֹד הֲלֹא יָדוּעַ הוּא שֶׁנִּגְזַר עָלֵינוּ גָּלוּת מִכְּבָר מֵעֵת מַעֲשֵׂה הַמְרַגְּלִים, כְּמוֹ שֶׁכָּתוּב בִּתְהִלִּים (פרק ק"ו, כ"ו-כ"ז): ''וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם וְגוֹ' בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת'', וּכְמוֹ שֶׁפֵּרֵשׁ רַשִּׁ''י שָׁם וְהָרַמְבַּ''ן בְּחֻמָשׁ פָּרָשַׁת שְׁלַח, (במדבר י"ד א'wink וְחֵטְא הַמְרַגְּלִים הֲלֹא הָיָה עֲוֹן לָשׁוֹן הָרָע, וּכְמוֹ דְּאִיתָא בַּעֲרָכִין (דף ט"ו) אִם כֵּן אָנוּ מֻכְרָחִין לְתַקֵּן זֶה הַחֵטְא קֹדֶם הַגְּאֻלָּה.
המסביר לצרחן
אהה, נכון אנשי כל הזמן אומרים "אבל זה לתועלת"
אנונימי191161
התקשורת החילונית והחרדים מלאות לשון הרע לצערינו. ואנו היום פותחים לה' יתברך פתח של מחט להילכות לשון הרע ומקווה שיצתרפו אלינו אחרים וה' עוזר.
אנונימי191161
לא הבנתי.
אנונימי191161
היצר מטהר בפניך את הלשון הרע ואם לא לומדים ושונים את ההלכות בטוח נופלים בעצת היצר . כך כותב החפץ חיים.
המסביר לצרחן
כמו הלכות שבת ועוד [ראה ההקדמה של המשנה ברורה להלכות שבת]
אנונימי191161
נו
המסביר לצרחן
New!
המסביר לצרחן
המשך דברי רבי אהרן ראטה זיע"א היום דוקא בגלות המר הזה, כמו שמובא בספר הקדוש אלימה מרמ״ק ז״ל אשר כל דבריו ברוח הקודש , וז״ל וכבר בזמן הזה (פי׳ בזמן הגאולה) אין תשובה מועלת כלל מפני שהתשובה היא מהבינה וכיון שאור הבינה איננה מנהגת אלא אור החכמה.
ימי משיח אין בהם תשובה כלל שלא יקובלו כלל הרשעים אלא ימותו ויאבדו עכ״ל.
הרי בהגלות נגלות פני משיח צדקינו, אי אפשר עוד לתקן כלום ולא לשוב! כי לא יקובלו עוד בעלי תשובה!!!
וכן מובא במדרש ועיין בילקוט שמעוני.
המסביר לצרחן
המשך - ואמר הכתוב (ישעי׳ כא) "אמר שומר אתא בקר וגם לילה אם תבעיון בעיו שבו אתיו,"
ופירש״י אמר שומר, הקב״ה, אתא בוקר, יש לפני להזריח לעשות בוקר לכם , וגם לילה, מתוקן לרשעים לעת קץ, אם תבעיון בעיו, אם תבקשו בקשתכם למהר הקץ – "שובו אתיו" – בתשובה,

והתרגום פי׳ אמר נביא אית אגר לצדיקיא ואית פורענות
לרשיעיא אם תייבון אתון תיבו עד דאתון יכלין למיתב, (אמר הנביא - יש שכר לצדיקים ויש פורענות לרשעים! אם שבים אתם שובו עד שאתם שתכולו לשוב!!!) עכ״ל
המסביר לצרחן
המשך - ומובא בשער הגלגולים להאריז״ל וז״ל הרי הכתוב מדבר מגאולה העתידה, ואמר הכתוב שובו עד שתוכלו לשוב !

וכן מובא במדרש תהלים מאמר י״ז וז״ל: מלפניך משפטי יצא: אמר הקב״ה לישראל בני עד ששערי תפלה פתוחים עשו תפלה ותשובה!!! שאני נוטל שוחד בעולם הזה !!

אבל משאני יושב בדין לעולם הבא איני נוטל שוחד!!!

שנאמר : "לא ישא פני כל כופר ולא יאבה כי תרבה שוחד" עכ״ל.
המסביר לצרחן
המשך - ידוע מהזוהר הקדוש דבעת ביאת משיח יהיה ט"ו ימי אפילה וימותו כל אלו שלא יזכו לגאולה ואח"כ באלו הימים והחדשים שבין משיח בן יוסף לביאת בן דוד אז יהא הצירוף הגדול והנורא צירי לידה האמיתית ואח"כ מלחמת ארמילוס הרשע ימ"ש,

ועיקר הצירוף יהא במ"ה ימים האחרונים שישראל יהיו במדבר העמים כדכתיב:
{יחזקאל} "והבאתי אתכם אל מדבר העמים ונשפטתי אתכם שם פנים אל פנים.
ומי שנוטר{שומר} ברית יזכה להינצל מכל זה ומעונש יום הגדול והנורא ויזכה לאור הגדול והנורא הזה ומשיח ילמד סנגוריא עליו בכל אלו הזמנים וישזיב {ויציל} אותו מכל מיני מיתות.

יהי רצון שיתגלה לנו בקרוב ויקוים בנו "והיה הנשאר בציון והנותר בירושלים קדוש יאמר לו."
המסביר לצרחן
ספיריט! זה השיר שלך? https://jmusic.me/ספיריט-קורא-לך/
המסביר לצרחן
שבת שלום ומבורך לכולם
ספיריט
המסל"צ, שמעתי על הזמר הזה... אני מוחה ומבהיר שאין קשר בין הזמר המתקרא "ספיריט" לספיריט ספיריט.
אנונימי191851
וָעוֹד, "יִתַּמּוּ חַטָּאִים" אִלֵּין עֵרֶב רַב, דִּבְכָל דָּרָא אַשְׁכְּחַן מִינַּיְיהוּ, וּמִתְעַבְּרָן מִגּוֹ עַמָּא קַדִּישָׁא. דְּהָא בְּקַדְמִיתָא לָא יָכִילוּ יִשְׂרָאֵל לְאִתְדַכָּאָה מִינַּיְיהוּ כֹּלָּא בְּזִמְנָא חֲדָא, וְאִתְדַּכְיָין הָכִי זְעֵיר בְּכָל דָּרָא. עֲלַיְיהוּ כְּתִיב "וּבְיוֹם פָּקְדִי וּפָקַדְתִּי עֲלֵהֶם חַטָּאתָם" (שמות לב, לד). דְּעֶרֶב רַב אִינוּן דְּגָרְמוּ לְיִשְׂרָאֵל לְמֶעֱבַד עֶגְלָא, וְאִינּוּן נָטְלִין עוֹנְשָׁא דִּלְהוֹן בְּכָל דָּרָא, וְאִתְעַבְּרָן מִגּוֹ עַמָּא קַדִּישָׁא. וְאִי תֵּימָא מַאי "בְּיוֹם פָּקְדִי" (עמוס ג, יד)? אֶלָּא תָּא חֲזֵי, כָּל דָּרָא אִזְדַּמַּן קַמֵּי מַלְכָּא עַד לָא יֵיתֵי לְעָלְמָא. וְהָיִינוּ דְּאוּקְמוּהָ 'דּוֹר דּוֹר וַחֲכָמָיו דּוֹר דּוֹר וְדוֹרְשָׁיו' (סנהדרין לח). כֵּיוָן דְּאִשְׁתְּלִים דָּרָא, תָּב קוּדְשָׁא בְּרִיךְ הוּא וְקַבִּיל לֵיהּ בְּחוּשְׁבָּנָא וַדַּאי. בְּהַהוּא זִמְנָא אַעֲבַר מֵהַהוּא דָּרָא אִינוּן עֵרֶב רַב דְּאִתְעָרִיבוּ בֵּיהּ. בְּגִין כָּךְ "וּבְיוֹם פָּקְדִי וּפָקַדְתִּי" (שמות לב, לד) וְכוּ'. דְּהָא הָכִי בָּדַר לוֹן קוּדְשָׁא בְּרִיךְ הוּא בְּכָל דָּרָא לְאַעַבְרָא לוֹן. וְעַל רָזָא דָּא כְּתִיב "וַיְנִעֵם בַּמִּדְבָּר וְכוּ' עַד תֹּם כָּל הַדּוֹר" (במדבר לב, יג). וּמִלָּה סַלְקַת לִזְמַנָּהּ, וְסָלְקַת לְזִמְנָא דְּאָתֵי. דְּהָא בְּמַדְבְּרָא דָּא סִטְרָא אַחֲרָא בְּגָלוּתָא אֶנַּע לוֹן לְיִשְׂרָאֵל עַד דְּיִשְׁתְּלִים דָּרָא דְּעֶרֶב רַב, דְּאִתְּמָר בְּהוּ 'קָשִׁים גָּרִים לְיִשְׂרָאֵל כְּסַפַּחַת' (יבמות מז) אִלֵּין גֵּרִים דְּגִיֵּיר לוֹן מֹשֶׁה וְגָרְמוּ כָּל הַאי בִּישָׁא לְיִשְׂרָאֵל. וּלְזִמְנָא דְּאָתֵי "יִתַּמּוּ חַטָּאִים" (תהלים קד, לה) אִלֵּין עֵרֶב רַב. בְּהַהוּא זִמְנָא 'אֵין מְקַבְּלִין גָּרִים לִימוֹת הַמָּשִׁיחַ', אֶלָּא גֵּרִים גְּרוּרִים הֵם לְקַבְּלָא עֲלַיְיהוּ מָרוּתָא עִלָּאָה, וְלָאו לְאִתְעָרְבָא בְּגוֹ כְּלָלָא קַדִּישָׁא.

וְעֶרֶב רַב בְּגִינַיְיהוּ בִּשְׂרָא לָא אִתְתַּקַּן בְּגָלוּתָא. דְּאִינוּן אָמְרוּ "מִי יַאֲכִלֵנוּ בָּשָׂר" (במדבר יא, ד) בִּשְׂרָא סוּמָקָא מִסִּטְרָא דְּדִינָא דְּתָמָן תּוּקְפָּא דִּמְסָאֲבוּתָא, וְאִינּוּן תָּאִיבוּ לֵיהּ. וּבִשְׂרָא דָּא אֱלֹהִים, דִּבְגִינֵיהּ אָמְרוּ "קוּם עֲשֵׂה לָנוּ אֱלֹהִים" (שמות לב, א). דְּחוּלָקָא דְּיִשְׂרָאֵל הוי"ה קַדִּישָׁא, דִּכְתִיב "כִּי חֵלֶק יְהֹוָה עַמּוֹ" (דברים לב, ט). וְאִינּוּן "קוּם עֲשֵׂה לָנוּ אֱלֹהִים" (שמות לב, א). וְדָא עֵגֶל, אֱלֹהִים וט"ו אַתְוָן כְּגַוְנָא דָּא א' א"ל אל"ה אלה"י אלהי"ם וּתְרֵין רָזִין דִּלְהוֹן, דָּא עֵגֶל וַדַּאי. וּבְגִינַיְיהוּ אִתְּמָר בְּיִשְׂרָאֵל "חָשַׁךְ מִשְּׁחוֹר תָּאֳרָם" (איכה ד, ח). דִּבְגִין דִּבְהַהוּא בִּשְׂרָא אִתְתְּקַף סִטְרָא אַחֲרָא, אִצְטְרִיךְ לְאִתְגָּרְעָא. וְאִלֵּין אִינוּן דְּאָזְלִין בָּתַר הַנָּאִין דְּעָלְמָא, סִטְרָא דְּבָשָׂר, וְשָבְקִין לַהּ לְאוֹרַיְתָא. וּלְזִמְנָא דְּאָתֵי "יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ" (תהלים קד, לה). כְּדֵין "וְרָאוּ כָל בָּשָׂר יַחְדָּו" (ישעיהו מ, ה). דְּהָא בְּהַהוּא זִמְנָא "וְהָיָה אוֹר הַלְּבָנָה כְּאוֹר הַחַמָּה" (ישעיהו ל, כו), וְאִיהוּ לְעֵילָא וְאִיהוּ לְתַתָּא. "וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ" (דניאל יב, ג), בְּהַאי זֹהַר קַדִּישָׁא דִּבְשָׂרָא יְתוּב לְאִתְקַדְּשָׁא בִּקְדוּשָׁתָא עִלָּאָה וּלְאַנְהָרָא כְּגַוְנָא דְּנִשְׁמָתָא וַדַּאי:
אנונימי191851
שבת שלום ומבורך יהי רצון גאולה מיד כמובא ע"י "איצטדיון בצ'אט בשם החתם סופר שאפילו בשבת תיתכן גאולה ותשבי זכור לטוב יתרץ אכי"ר
אנונימי192125
ענוים הגיע זמן גאולתכם, קומו קיפצו וריקדו לפני ה', ועשו תשובה שלמה, כי יום הגאולה קרוב
אנונימי192122
הגאולה היא החזרה בתשובה ע"י משיח צדקנו.
אנונימי192122
השאר זה טפל לתשובה.
אנונימי192122
והחזרת עם ישראל בתשובה זאת תהיה המלחמה הכי קשה בהיסטוריה . מלחמה רוחנית. כוללת גם תיקון כל העולם כדי שכול הגויים יקירו בה' יתברך שהוא מלך העולם.
אנונימי192122
מלחמה עם הרבה ייסורים רוחניי.
אנונימי192122
ייסורים רוחניים.
אברהם המלך
מה נישמע
אברהם המלך
מה נישמע
אברהם המלך
יבש כאן אף לא עונה
אברהם המלך
תגידו למה כולם אנומימי
אנונימי193058
נישמע היטב עבור
אברהם המלך
איך קוראים לך
אברהם המלך
מישהו יוכל לענות לי
אברהם המלך
not-guilty
אברהם המלך
אני אווירdevil-laugh
אברהם המלך
תגיד אנונימי 193058 איך קוראים לך
אברהם המלך
נוsurprised
אברהם המלך
למי חידה אחד הקשים שיש מי שפוטר פרס כספי מובטח לפוטרlaugh-big
אברהם המלך
Chat image
אברהם המלך
שלום
אברהם המלך
שלום
אנונימי193126
אני מחפשת את רוני ממון
אנונימי193126
הנייד שלי 0527632975
אנונימי193126
תודה תמר
אברהם המלך
מה נישמע
אברהם המלך
geek
אברהם המלך
מ
אנונימי193141
בואו נעשה תשובה שלמה וככה נזכה לגאולה שלמה תיכף ומיד מש
אנונימי193141
*ממד
אנונימי193141
*תיקון ממש!
אנונימי193142
י
אנונימי193141
תשובה היא התשובה
אנונימי193141
קומו בני ישראל, הסירו כעס מלבכם, תתנהגו בארך אפים ודיבור בנחת, כי הכועס מעורר כעס למעלה ולמטה, בני ישראל שימחו וגילו בכל שמחה וששון, כי קרובה גאולתכם לבא, רק עשו תשובה, עם בני ישראל עד מתי לעבודה זרה בתוככם? שהיא הפאה הנכרית! אוי אוי אוי! עם ישראל! אתם לא קולטים כי כל עיכוב הגאולה הוא מצדכם דווקא? ה' רוצה לגאול אתכם כבר, אבל אתם לא נותנים לו! עד מתי??? אלף פעמים עד מתי??? מיליון פעמים עד מתי??? עם בני ישראל שובו אל ה' אלהיכם, שובו בתשובה, שובו אל ה'! תשבו על הרצפה ותבכו על כל עוונותיכם, כי קרוב יום ה' הגדול והנורא, עם ישראל בבקשה תשובו אל ה', בבית הכנסת ובכותל הקדוש - איך אפשר לבוא עם פאה נכרית??? ולטמא את בית הקודש והמקדש מעט??? עם ישראל! איפה השכל והלב שלכם??? אתם לא קולטים שהפאה היא טמאה ומטמאה??? די עם המאכלות האסורות! אתם לא יודעים שכמעט אי אפשר לסמוך על שום שחיטה היום??? שחיטת בשר בהמה בכלל- וגם שחיטת בשר עוף, אז תפסיקו לאכול בשר בהמה לגמרי (כמו שמזהיר כ"ק האדמו"ר מהאלמין שליט"א ועוד צדיקים, ובפרט להבחל"ח האדמו"ר מקאשוי והרידב"ז זיע"א שלא תהיה בהמה כשרה עד ביאת המשיח), ותאכלו רק בשר עוף משחיטה קטנה וכשרה ומוסמכת.
אנונימי193228
מה החטא הכי קשה שהיה בזמן התורה?
אנונימי193141
עבודה זרה
אנונימי193228
לא
אנונימי193141
אז מה?
אנונימי193228
יותר מגילוי עריות ויותר משפיכות דמים ויותר מעבודה זרה. ובגללו נגרם שימותו במידבר. חורבן בית ראשון ושני וכול החורבנות שקרו עד עכשיו.
אנונימי193141
לשון הרע... אבל זה גם בזמן הזה!!!
אנונימי193228
יפה צדיק. ובגלל זה יש עיקוב הגאולה, כך אומר החפץ חיים.
אנונימי193141
ב"ה יש הרבה מודעות היום ללשון הרע.. יש ספרים שיעורים ארגונים וכו'
אנונימי193228
הכי חשוב שאתה תיקח ספר ךשון הרע של החפץ חיים ותתחיל ללמוד אותו ולחזור ולשנן עד שיבוא משיח צדקנו. וגם להמליץ לאחרים אתה תראה ישועות וניפלאות. יש אולי מודעות אבל אין לימוד מסיבי.
אנונימי193228
מה שמעקב את הגאולה זה לשון הרע שאפילו העיתונות החרדית מלאה בהם. ואם עדיין לא נגאלנו סימן שעדיין יש בנו לשון הרע הרבה.
אנונימי193141
ולא רק חטא לשון הרע, יש עוד חטאים לא עלינו
אנונימי193141
http://www.acheinu.co.il/?p=5798
אנונימי193228
אתה מתחמק בדרך של עצת היצר. הלואי ונתקן את עוון הלשון הרע . הוא מעקב הכול. ואי אפשר ללמוד או לקיים מצוות או להימנע מחטאים אם יש בנו עוון לשון הרע. כך אומר החפץ חיים.
אנונימי193141
ראה עוד ארגון
אנונימי193228
טיפה בים
אנונימי193228
מה איתך אתה? אל תתחמק מהבאת אחרים.
אנונימי193228
אני חושב שבגלל כתיבת ספר הלשון הרע של החפץ חיים ופירסומו קיבלנו את המדינה. ממש ככה. ובזכות שכול עם ישראל ילמד ממנו ויקיים נקבל את המשיח. כך אני חושב וכך גם כותב החפץ חיים.
אנונימי193228
החפץ חיים
אנונימי193228
וְכַאֲשֶׁר נַחְפְּשָׂה דְּרָכֵינוּ וְנַחְקֹרָה, אֵיזֶה עֲוֹנוֹת הֵם מֵהָעִקָרִים הַגּוֹרְמִים לַאֲרִיכֻת גָּלוּתֵנוּ, נִמְצָאֵם הַרְבֵּה. אַךְ חֵטְא הַלָּשׁוֹן הוּא עַל כֻּלּוֹ מִפְּנֵי כַּמָה טְעָמִים. אֶחָד, כֵּיוָן שֶׁזֶּה הָיָה הָעִקָר לְסִבַּת גָּלוּתֵנוּ, כְּמוֹ שֶׁהֵבֵאנוּ מִגְמָרָא יוֹמָא וּמִירוּשַׁלְמִי הַנַּ''ל. אִם כֵּן כָּל כַּמָה שֶׁלֹּא נִרְאֶה לְתַקֵן זֶה הַחֵטְא, אֵיךְ תּוּכַל לִהְיוֹת גְּאֻלָּה, כֵּיוָן שֶׁזֶּה הַחֵטְא פָּגַם כָּל כָּךְ, שֶׁעַל יְדֵי זֶה גָּלִינוּ מֵאַרְצֵנוּ, עַל אַחַת כַּמָה וְכַמָה שֶׁאֵינוֹ מַנִּיחֵנוּ לָבוֹא לְאַרְצֵנוּ.

וְעוֹד הֲלֹא יָדוּעַ הוּא שֶׁנִּגְזַר עָלֵינוּ גָּלוּת מִכְּבָר מֵעֵת מַעֲשֵׂה הַמְרַגְּלִים, כְּמוֹ שֶׁכָּתוּב בִּתְהִלִּים (פרק ק"ו, כ"ו-כ"ז): ''וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם וְגוֹ' בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת'', וּכְמוֹ שֶׁפֵּרֵשׁ רַשִּׁ''י שָׁם וְהָרַמְבַּ''ן בְּחֻמָשׁ פָּרָשַׁת שְׁלַח, (במדבר י"ד א'wink וְחֵטְא הַמְרַגְּלִים הֲלֹא הָיָה עֲוֹן לָשׁוֹן הָרָע, וּכְמוֹ דְּאִיתָא בַּעֲרָכִין (דף ט"ו) אִם כֵּן אָנוּ מֻכְרָחִין לְתַקֵּן זֶה הַחֵטְא קֹדֶם הַגְּאֻלָּה
אנונימי193396
חסמתם אותי
אנונימי193228
מי אתה?
אנונימי193434
"כל העולם כל הממשלה לא יודעים מי אני, אני..."
אנונימי193228
האם אתה ברוך? ואיפה חסמו אותך? האם בצאט העליון?
אנונימי193434
לשון הרע...
אנונימי193434
"אני נ נח נחמ נחמן מאומן"
אנונימי193228
בקיצור נימצא בספירות עליונות. אתה צריך לרדת לקרקע.
אנונימי193434
lashon hara!
אנונימי193228
לא. כי לא מכירים אותך. ובעצם אני מנסה לעזור לך ולהבין אותך. אם אתה לא רוצה לדבר מקובל עלי.
אנונימי193434
אני לא ברוך!!
אנונימי193228
נראה שאתה חסיד ברסלב. האם אתה יודע מה רוצה ר' נחמן מחסידיו לעשות תכלס ולא לחיות בעולם דמיוני.
אנונימי193434
מה<
אנונימי193228
הוא רוצה בדיוק מה שהתורה רוצה מהאדם.
אנונימי193434
מה רוצה?
אנונימי193228
כדי לדעת מה התורה רוצה צריך ללמוד אותה מהמקור ואחרי שיודעים אותה על בוריה אפשר ללכת לדלות גם חכמה מנושאי כליה כמו ר' נחמן.
אנונימי193228
רוצה לדעת מאחד שלמד אותה מה התורה רוצה?. זה לא פותר אותך מלילמוד כי לכול אחד יש כיוון מערכות יותר מדויק לפי מה שמתאים לו בנוסף למה שהוא לומד.
אנונימי193434
למדני את כל התורה כשאני עומד על רגל אחת
אנונימי193228
לקחת ספר ולהתחיל ללמוד. תתחיל מהתורה שבכתב עם פירושים. ואז תגלה עולם ומלואו. לימוד לשמה. כלומר לקיים כל מה שהתורה אומרת לך לעשות.
אנונימי193228
הילל דיבר לגוי שאין לא תורה. אבל יהודי חייב להתחיל מהתורה כי היא החיים ואפשר להתחיל אפילו על אצבע אחת ולהמשיך הלאה אם תמצא חן בעינך סימן שאתה צדיק.
אנונימי193434
אצבע אחת?
אנונימי193228
אצבע על הכתב עוזר לריכוז.
אנונימי193434
למדני רבי
אנונימי193228
עד כאן
אנונימי193434
מכאן ואילך..
אנונימי193228
תלמד בעצמך , בזה הזמן זה הכי טוב.
אנונימי193228
אפילו עלי אל תסמוך.
אנונימי193434
אבל אתה המשיח נכון?
אנונימי193228
מי אמר?
אנונימי193434
אתה רומז
אנונימי193228
איך?
אנונימי193228
אני מס' חדש.
אנונימי193228
אפילו המשיח לא יכול לעזור לך אם לא תרצה ללמד.
אנונימי193228
ללמוד
אנונימי193434
הרב בן שמחון.. כתבת כבר שאפשר לזהות אותך לפי התוכן
אנונימי193228
נו?
אנונימי193228
טוב צדיק. אמרתי שיש רמזים אבל אין וודאות , ואני לא מכריז שאני משיח. כי זאת לא הדרך להיות משיח.
אנונימי193228
צריך מעשים.
אנונימי193434
בכבוד!!!
אנונימי193228
ואף על פי שיתמהמה בכול זאת אחכה לו. צריך הרבה סבלנות חביבי. ואם תלמד תורה זה יעזור להוריד את הלחץ של ההמתנה.
אנונימי193645
אני פה
אנונימי193580
מי זה אני?!
אנונימי193434
מי אני<
אנונימי193434
לילה טוב
אנונימי193580
אנונימי193645 רשם אני פה. אז שאלתי מי זה "אני"? מי הוא?
אנונימי193685
מיהו זה ואיזה הוא????"
אנונימי193685
she זה היא ו he זה הוא ו who זה מי ו me זה אני
אנונימי193580
נייס
אנונימי193685
לא מבין!
אנונימי193580
מה לא מובן?
אנונימי193685
לילה טוב
אנונימי193228
למה אומרים לילה טוב ולא לילה טובה?
אנונימי193580
לילה זה זכר
אנונימי193228
אז צריך להגיד ליל
אנונימי193580
ליל זו מילה יחסית. כמו בראשית. בראשית זו מילה יחסית. היה צריך לכתוב למשל "בראשית הקיום" או "בראשית העולם"... ככה גם ליל. ליל שבועות, ליל יום ראשון וכדומה. אבל הלילה כשלעצמו הוא לילה ולא ליל. והראשית כשלעצמה היא ראשית ולא בראשית.
אנונימי193228
איש אישה. כאשר אתה מוסיף ה זה נהיה נקבה.
אנונימי193580
שאלה טובה, לא מצאתי תשובה בחיפוש מהיר. בטח יש הסבר. יש סיכוי שאבשלום קור בין הצופים?
אנונימי193228
זה פשוט. אנחנו לא מאחלים שהלילה יהיה טוב כי זה לא ניתן לשנות אלא שאנחנו נהיה טובים. לילה שנזכה לעשות טוב וכך יהיה טוב בלילה. רק זכויות יעשו לנו טוב ולא רק איחולים.
אנונימי193723
ליל ולילה עיין זוהר לגבי הפירוש לא זוכר מקום וגם בזה תבין עניין ליל שבועות ולא לילה שבועות.
אנונימי193228
ליל זה בסמיכות. כמו שאומרים אשת פלוני.
אנונימי193885
שאלו כאן למה אומרים לילה טוב ולא לילה טובה?
אנונימי193885
תשובה: אולי זה כמו שאומרים בהגדה "הלילה הזה" ("הלילה הזה, הלילה הזה כולנו מסובין").
אנונימי178287 IL אנונימי189663 IL אנונימי192046 IL אנונימי192092 IL אנונימי193094 IL אנונימי193600 IL אנונימי193681 IL אנונימי193704 IL אנונימי193738 IL אנונימי194078 IL אנונימי194092 IL
מס' משתתפים בצאט: 11

הגדרות

7 תגובות

 1. יניב

  סנהדרין צח, א
  היום אם בקולו תשמעו

  הוא אלקינו ואנחנו עם מרעיתו וצאן ידו – היום אם בקולו תשמעו [תהלים צו, ה]

  רבי יהושע בן לוי אשכח לאליהו [פגש את אליהו], דהוי קיימי אפיתחא דמערתא דרבי שמעון בן יוחאי [שהיה עומד בפתח מערת רשב”י].

  . . אמר ליה: אימת אתי משיח [מתי בא משיח]?
  אמר ליה: זיל שייליה לדידיה [לך שאל את משיח עצמו].

  והיכא יתיב [ואיפוה הוא נמצא]?
  אפיתחא דרומי [בשער רומי].

  ומאי סימניה [ואיך אפשר לזהות אותו]?
  יתיב ביני עניי [יושב בין עניים] סובלי חלאים. וכולן שרו ואסירי בחד זימנא [וכל אלו שיש להם מספר נגעים, מסירים את כל התחבושות יחד, מקנחים את מקום הנגע, וקושרים את התחשובות שוב]. איהו שרי חד ואסיר חד [אבל משיח פותח רק תחבושת אחת, מקנחו וקושרו שוב, ואז עובר לשנייה] אמר: דילמא מבעינא [אולי אצטרך לצאת לגאול את בני ישראל], דלא איעכב [לא אתעכב כדי קשירת שני נגעים].

  אזל לגביה [הלך אליו], אמר ליה [רבי יהושע למשיח]: שלום עליך רבי ומורי!
  אמר ליה שלום עליך בר ליואי [בן לוי].

  אמר ליה: לאימת אתי [מתי יבוא] מר?
  אמר ליה: היום.

  אתא לגבי [בא אצל] אליהו.
  אמר ליה: מאי [מה] אמר לך?
  …אמר ליה: שקורי קא שקר בי [הוא שיקר לי] דאמר לי היום אתינא, ולא אתא [הוא אמר לי ‘היום אני בא’ ולא בא]!

  אמר ליה: הכי אמר לך [כך התכוון לומר לך] היום – אם בקולו [של הקב”ה] תשמעו.

  היום , זאת אומרת אם כולם יעשו רצון ה’ מיד יבוא משיח ,כמו העניין שנאמר “אלמלא ישראל משמרין 2 שבתות כהלכתן מיד הם נגאלין” מה הטעם ? מכיוון ששבת שקולה כנגד כל המצוות וממילא זהו רצון ה’ אז מיד נגאלים.
  היום זה הכוונה של אחישנה.
  אך מה עם בעתה?
  המשך הפסוק מרמז על כך “אם בקולו תשמעו”
  אם בקולו מרמז על בשישית קולות, כמו שהתחיל בשנה השישית קולות שופר ברחבי העולם והאפקט נמשך עד עכשיו ומה אחרי זה? בשביעית מלחמות והנה גם זה התקיים שבשנה שעברה התחילו מלחמות בסוריה , אז מתי הבעתה? התשובה בתוך המילה תשמעו שזה אותיות מ-תשעו , מוצאי שביעית בן דוד בא.
  אז אנחנו רואים שהפסוק “היום אם בקולו תשמעו” מסתדר טוב עם מה שאמר מר “בשישית קולות בשביעית מלחמות מוצאי שביעית בן דוד בא”.
  בעזרת ה’.

 2. יניב

  קצת על חמץ ומצה בסוד האותיות ולאחר מכן רעיון כיצד זה קשור לגאולה.
  חמץ מסמל את הגאווה ,כמו כן את הרע , כי החמץ מאופיו הוא טופח ומשמין , כמו שנאמר “וישמן ישורון ויבעט”
  לעומת זאת המצה מסמלת את הענווה ואת הטוב , שהיא דקה ורזה ואינה רוצה לטפוח.
  חמץ ומצה הם כמעט אותם אותיות , ההבדל היחידי ביניהם זה האות “ח” (כמו חטא) והאות “ה” (שהיא תשובה כידוע). ההפרש ביניהם בגימטריה הוא 3 ותיכף נבין איך הוא קשור לגאולה.
  האות “ה” ו- “ח” הם דומות אלא מה קורה פה ? האות ח שהיא של צד הגאווה כביכול הייתה ה , אלא שהיא הטפיחה והתגאתה עד שהקו הקטן בתוך ה-ה עלה כלפי מעלה ונעשתה אות ח.
  כמו כן בתחילה כאשר הייתה אות ה במצה , היא הייתה ממוקמת בסוף , שזה מראה על ענווה שהיא בעקב כמו שנאמר “עקב ענווה יראת ה”, כאשר התגאתה הפכה להיות אות ח ומיד קפצה בראש ורצתה להיות בהתחלה ומ-מצה נהפך להיות חמץ.
  עכשיו שעברנו על חמץ ומצה בסוד האותיות נעבור להסבר כיצד זה קשור לגאולה.
  כידוע בפסח מנקים את כל הבית מהחמץ וכל מה שקשור בחמץ מוציאים מרשותינו כציווי ה’ יתברך,
  והתהליך הסופי הוא ביעור חמץ=426=4+2+6=12=1+2=3
  ו-3 זה הפרש הגימטריה בין המילה חמץ למצה , אם כן כאשר מבערים חמץ והביעור יועיל לאבד את החומר הנשרף כמו שאמרו חז”ל על גזיזת צפורניים , רשע זורקם צדיק קוברם וחסיד שורפם , כאשר בשניהם המהות והצורה נשארת אך כאשר אתה שורף נאבדת הצורה, זאת אומרת שמחסירים אותה מאבדים אותה , וכאשר מחסירים 3 מהמילה חמץ יוצא מצה , וכך גם יהיה בזמן הגאולה יתחיל התהליך של הביעור חמץ שהוא הרע והגאווה כמו שאמרנו ולכן נאמר “ודרך רשעים תאבד” וגם “ואת רוח הטומאה אעביר מן הארץ” וכאלה רבות…
  אז לכן כמו שאנו עושים רצון ה’ בביעור חמץ כך ה’ מידה כנגד מידה יבער לנו את כל החמץ מן העולם בזמן הגאולה וככל הנראה לכן נאמר בניסן נגאלו ובניסן עתידים להיגאל.
  בעזרת ה’

 3. יניב

  המספר 40 ביהדות מסמל התחדשות, בואו נבין כיצד? וגם נביא בהמשך רמז לגאולה שהיא התחדשות למעשה..
  כאשר משה רבינו (משה רבינו=613 ללמדך שלימד לישראל תרי”ג מצוות) עלה להר סיני לקבל את התורה(שבכתב) ואת האבן(עשרת הדברות) ואת המצווה(התורה שבעל פה) הוא שהה שם 40 יום ו-40 לילה ולא אכל ולא שתה , והנה המספר 40 מסמל על התחדשות כי הלך להביא תורה חדשה.
  וגם 40 יום קודם יצירת הולד מכריזים בשמיים בן פלוני לבת פלונית , שזה התחדשות עבור אותו פלוני.
  ולד=40 כי תינוק חדש בא לעולם (תינוק אותיות תיקון , שבאנו לתקן כמובן.)
  אם=41 כי עד יום ה-40 הולד נחשב לנפל ולכן נקראת אם ביום ה-41 , אם כן ביום ה-40 יש התחדשדות עבורה.
  חלב(חלב אם)=40 כי החלב חדש עבורה בגוף שלה.
  מקוה טהרה יש בו 40 סאה כי האדם שנכנס בו יוצא כמו חדש.
  דור המדבר שהיה חייב כיליון , נענש 40 שנה להיות נע ונד במדבר עד שיגמר הדור ויבוא דור חדש.
  אם כן הוכחנו ש-40 מסמל התחדשות, ובגימטריה קטנה זה 4
  ועכשיו רמז שמצאתי:
  פסח=148=1+4+8=13=1+3=4 מספר ההתחדשות.
  אז אנחנו רואים שפסח מהווה התחדשות כי בפסח נגאלו והייתה יציאת מצרים(יציאה מהמיצרים ומהשעבוד)
  ובפסח נגאלים לעתיד כמו שנאמר בניסן נגאלו ובניסן עתידין להיגאל וכתוב כימי צאתך מארץ מצרים אראנו נפלאות, וכמו שהבאתי במאמר הקודם שכתוב בילקוט יוסף , שבית המקדש השלישי יהיה ביום טוב של פסח , אם כן זוהי גאולה חדשה וגם בעוד מאמר הבאתי שיתחיל העניין של הביעור חמץ מהעולם.
  וכמו שכתוב במדרש – ולא כגאולה ראשונה כך גאולה אחרונה, כי גאולה ראשונה היה לכם צער ושיעבוד מלכיות אחריה. אבל גאולה אחרונה אין לכם צער ושיעבוד מלכיות אחריה.
  רְאֵה נָא בְעָנְיֵנוּ וְרִיבָה רִיבֵנוּ , וּמַהֵר לְגָאֳלֵנוּ גְּאֻלָּה שְׁלֵמָה לְמַעַן שְׁמֶךָ.

  1. מערכת כי לה' המלוכה

   יפה מאד סוד המ’ הוא סוד גדול – כל העולם מורכב ממ’ ניקח את החומר נוציא את ה מ’ נקבל חור -שזה בהיפוך – רוח – שזה מה שיש לנו בחומר…
   גם המשיח זה מ’ שיח.. (מלשון שיחה) של על המ’ הזה – וכן מספרים זה מלשון מ’ ספרים (מלשון סיפור).. עוד בנושא כאן

 4. דברי המשיח

  המשיח כנושא אקטואלי חיובי להעלאת המודעות אך אינו העיקר.

  המשיח מפורסם למי שעניו מספיק ומעט מתעניין בנושא.

  הסיבה שאינו מפורסם לפני המלכתו הפומבית, היא הקליפות העוטפות את רוב הציבור ובמיוחד את הציבור הדתי\חרדי בנושא חשוב זה.

  משיח הוא יקירו של בורא עולם. 100% שלמות רוחנית. אין טעויות כלל. 100% מוכוון ע”י בורא עולם. כל נשמות ישראל מחוברות לנשמתו של משיח.

  דבריו של המשיח:

  1. תיקון המידות. הכנת הכלי לקבלת האור. ללא זה לימוד התורה והמצוות הן כמו קומות עליונות על יסודות רקובים. מישהו היה גר בדירה כזו?
  2. שמחה צדקה וחסד. 3 גורמים שמשחים את העליונים ועוזרים בקירוב המלכת המשיח ברחמים גדולים.
  3. אמונה מוחלטת בבורא עולם. כ-ל דבר שקורה לאדם בהשגחה מלאה ומוחלטת מצד בורא עולם לבד דברים שאדם בוחר בבחירתו החופשית.

  יהודים יקרים – בידינו לקרב ולהמתיק עוד את המלכת מלך המשיח! המשיכו לתקן ולהפיץ אור בתחתונים ובעליונים!

התגובות סגורות.