הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
אתר אינטרנט מרכזי באיחוד האמירויות מפרסם כתבה על הציפייה למשיח כפי שמוזכרת בילקוט שמעוני | איך ישראל הכבשה תשרוד בין 70 זאבים? לפי רבי יונתן אייבשיץ

אתר אינטרנט מרכזי באיחוד האמירויות מפרסם כתבה על הציפייה למשיח כפי שמוזכרת בילקוט שמעוני | איך ישראל הכבשה תשרוד בין 70 זאבים? לפי רבי יונתן אייבשיץ

1) אתר אינטרנט מרכזי באיחוד האמירויות מפרסם כתבה על הציפייה למשיח כפי שמוזכרת בילקוט שמעוני לפני 800 שנים: שנה שמלך המשיח בא, מלך פרס מתגרה במלך ערבי (ערב הסעודית)!

תרגום הכתבה לעברית (מקור albawaba.com ):

יש אנשים שחושבים שהמתחים בין איראן-וערב הסעודית מנבאים את בואו של המשיח

נבואה בת 800 שנה כנראה דיברה על כך שהמתחים בין "ערב הסעודית" ל- "פרס" הם סימן לביאת המשיח

מספר בלוגים ואתרי חדשות הציעו כי ההסלמה האחרונה במתיחות בין סעודיה ואיראן עשויה להיות הסימן של קץ הימים. "מבזק חדשות ישראל" -שמחשיב את עצמו כמי שמספק את "החדשות האחרונות" מ"נקודת מבט מקראית", נטען כי פעולותיה האחרונות של סעודיה אולי קיימו מבלי שנשים לב נבואה יהודית בת 800 שנה

האתר שדן "בנבואה יהודית משיחית" מצא בספר קדוש ועתיק בשם ילקוט שמעוני. ספר שנכתב לפני-800 שנים, שכולל תחזית רלוונטית לחדשות של היום.

על פי הנבואה, המשיח יופיע באותה השנה "שמלך פרס יתגרה במלך "ערב" הסעודית ."

היחסים בין איראן וערב הסעודית התדרדרו באופן דרסטי מאז שסעודיה הוציאה להורג איש דת שיעי בולט. השגרירות הסעודיות בטהרן הותקפה, ובעלי הברית של הממלכה הסעודית פעלו להקטנת היחסים הדיפלומטים עם איראן.

יש כבר כמובן תחזיות ונבואות אין ספור לאורך ההיסטוריה – ומי שמצטט אותם לעתים קרובות מתאכזב כשהם לא מתגשמים.

אחת התחזיות הזכורות יותר צצה פעם אחת כאשר נולדה פרה נדירה מסוג מסוים שאמורה לאותת על ביאתו של המשיח. כאשר הפרה נולדה בשנת 2014, שהופיעו אצלה הסימנים של הנבואה, על מנת להתכונן להגעתו של המשיח.

זמן קצר לאחר מכן, נודע שהסימנים של הפרה היו פגומים ולכן היא לא מהסוג המדובר.

saudi-iran-map-B

המקור באנגלית:

Some people think a prophecy shows Iran-Saudi tensions mean the return of the Messiah

A number of blogs and news sites have suggested that the recent escalation in tensions between Saudi Arabia and Iran may be a sign of the end times. Breaking News Israel, which bills itself as providing the “latest news” from a “biblical perspective,” claimed that Saudi Arabia’s actions may have unwittingly fulfilled an 800-year-old Jewish prophecy .

The website discusses a “messianic Jewish prophecy” found in an ancient holy book called the Yalkut Shimoni. The book was written over 800-years-ago, according to the post, and includes a prediction relevant to today’s news .

According to the prophecy, the Messiah will appear in the same year the “King of Persia [Iran] will provoke the King of Arabia [Saudi Arabia] .”

Relations between Iran and Saudi Arabia have deteriorated drastically since Saudi executed a prominent Shia cleric. The Saudi embassy in Tehran was attacked, and allies of the Kingdom followed Saudi in downgrading diplomatic relations with Iran .

There have been, of course, countless predictions and prophecies throughout history and those who cite them are often disappointed when they do not come true .

One of the more memorable predictions which still pops up occasionally is that the birth of a specific type of cow will signal the return of the Messiah. When a cow was born in 2014 which appeared to match the description of the prophecy, there was a frantic rush to prepare for the arrival of the Messiah .

Soon after, the cow was determined to be flawed and thus not the correct type .

http://www.albawaba.com/loop/some-people-think-prophecy-shows-iran-saudi-tensions-means-return-messiah-792706

2) סלמאן מצאלחה: מלחמת גוג ודמגוג. על ה"מהדי" המשיח של השיעים

פורסם: אתר הארץ ב 22/10/10

הנה תסריט: בבחירות לנשיאות ארה"ב נבחר אוונגליסט אדוק . בבסיס האידיאולגיה שלו עומדת הופעתו המחודשת של ה"משיח", ועל כן הוא מקדיש את כל מאמציו לדחיקת הקץ ולזירוז בואו. נשמע לכם דמיוני? לא בדיוק. רונלד רייגן וג'ורג' בוש לא היו רחוקים מתפישה כזאת .

 

לא צריך להרחיק מעבר לים כדי לראות איך תהליכים כאלה מתרחשים לנגד עינינו. נשיא כזה, אמנם בזעיר אנפין, כבר נבחר על ידי האייתוללות, והתסריט כבר התממש באזורנו. נשיא איראן הוא מאותם "אוונגליסטים", רק שהפעם הוא מוסלמי שיעי .

 

משפט אחד מהנאום שנשא אחמדינג'אד בדרום לבנון לא זכה להתייחסות הראויה. הוא חוזר על המשפט הזה בכל מיני הזדמנויות, וטמונה בו כל תפישת עולמו הדתית והפוליטית. אחמדינג'אד דאג להזכיר בבינת ג'בל כי "המהדי" – הוא האימאם הנעלם והמקבילה השיעית למשיח – עתיד להופיע במהרה בימינו ולהביא צדק. הוא אף ציין כי בבוא המהדי, יתלווה אליו המשיח כתומך וחסיד שלו. בדומה לזרמים ביהדות ובנצרות, הופעת המהדי היא אבן יסוד גם בזרם השיעי השולט באיראן .

אולם לאחר שפונים לבחון את הספרות השיעית הקשורה להופעת המהדי, מגלים פן מאוד מעניין ומאוד מפתיע. מן הספרות הזאת מתברר, כי לכשיופיע המהדי מחדש וייצא לדרכו מעיראק, עתידים להצטרף אליו 27 אנשים מבני עמו של משה (בערבית: קוום מוסא), כלומר יהודים. בין המצטרפים למסעו של המהדי יש גם שמות כמו יהושע בן נון ושלמה. יתרה מזו, המהדי עתיד להתפלל ולשאת את "השם המפורש" של אלוהים בשפה העברית דווקא: "כאשר יקרא האימאם לתפילה, הוא יישא תפילה לאללה בשמו העברי", כך אנו למדים מן המסורת שאותה מצטט אל-נועמאני, מלומד שיעי מן המאה העשירית .

 

ככלל, המעמד הרם של האימאם הנעלם בספרות השיעית מושווה למעמדו של יהושע, והשלטון והמשפט שיונהגו על ידיו יהיו "כשלטונם ומשפטם של דוד ושלמה", כפי שנכתב במסורת שמוסר מלומד אחר מן המאה העשירית, אל-כולייני שמו. כנראה שאנשי נטורי קרתא שביקרו באיראן ונפגשו עם אחמדינג'אד מודעים לחלק מן המסורות האלו .

 

מובן שמסורות כאלו ואחרות משמשות את המוסלמים הסונים לניגוח השיעים. לא אחת מטיחים הסונים בשיעים כי המהדי שלהם הוא לא אחר מאשר "המשיח היהודי", שמתפלל ונושא את שמו של אללה בעברית . מנגד, מלומדים שיעים מציינים זאת כמעלה לזכותו, כמי ש"יודע שפות ".

 

על כל פנים, המתח הקיים בימינו בין העולם הערבי לבין איראן הוא מתח עתיק יומין. הדים של המתח הזה נשמעים במסורות השיעיות. כשיופיע המהדי בבוא היום , על פי המסורות השיעית, הרי שגורלם של הערבים לא יהיה מזהיר, וזאת בלשון המעטה: "כאשר יופיע המהדי, רק החרב תדבר עם הערבים ועם קורייש (שבטו של מוחמד)", כפי שמוסר המלומד אל-נועמאני. ובמסורת אחרת נאמר, כי המהדי "ישחט אותם כמו שהקצב שוחט כבשה ".

תמיד אפשר למצוא דברים כאלה ואחרים , חלקם משעשעים יותר וחלקם משעשעים פחות, בכל דת, בכל זמן ובכל מקום. אך באזור שבו מיתוסים דתיים הם לחם חוקו של המון נבער וממשלה נבחרת, הרי שאמונות משיחיות מן הסוג הזה עלולות להיות מסוכנות ביותר. שכן, תמיד יימצאו אי אלו חסידים שוטים, מכל העדות והדתות, שירצו לדחוק את הקץ בכל האמצעים שעומדים לרשותם. קל וחומר אם יהיו אלה, אם כאן ואם שם, מנהיגים שיש להם גישה לכל מיני כפתורים מסוכנים .

http://www.haaretz.co.il/opinions/1.1226346

3) איך ישראל הכבשה תשרוד בין 70 זאבים? לפי רבי יונתן אייבשיץ

ברוך הבא מלך המשיח
מאת מצפה לישועה

זה לא יאומן פשוט צריך לראות חדשות ולהבין שמשהו ענק קורה לנו ולעולם

א. השקל מתחזק מול מטבעות העולם שקורסים

ב. כל אויבינו קורסים ומתפרקים חיזבאללה סוריה לבנון עירק איראן ( תיכף נסביר ) מצרים לוב טוניסיה תימן סעודיה

ג. במסגרת המלחמה בעולם הסעודים מורידים את מחיר הנפט לשפל שלא היה מעולם מ 150 דולר לחבית ל 28 דולר שזה אומר שמדינה כמו איראן ש 90 אחוז מהכלכלה שלה בנוי על יצוא נפט ולכן אין להם הכנסות ובאותה סירה נמצאת גם רוסיה ושתיהן קורסות כלכלית ולכן הן לא יכולות להחזיק עוד הרבה זמן ולכן בזמן הקרוב תראו איך סעודיה נכנסת לילקוט שמעוני באופן מדהים.

ד. אירופה מתפרקת

ה. סין בנסיגה כלכלית

בקיצור אחים זה בדיוק מה שכתוב לנו בנבואות

כתוב שאנחנו כבשה בין שבעים זאבים ושאלו אל רבי יונתן אייבשיץ רבינו אייך עם ישראל הכבשה תשרוד בכלל בין 70 זאבים?

אמר להם רבי יונתן אייבשיץ תביאו מחר 70 תרנגולי קרב

למחרת הגיעו אליו עם 70 תרנגולי קרב והוא בא עם תרנגולת פשוטה לבנה

ואז הוא אמר להם תזרקו את כל התרנגולים לזירה

ואיך שנזרקו תרנגולי הקרב לזירה החלה מלחמת עולם ביניהם

ואילו התרנגול הלבן ברח והתחבא בפינה חשוכה

והנה לאחר חצי שעה של קרבות לחיים ולמוות נשאר תרנגול קרב אחד מתנדנד על מקומו פצוע אנוש ואז נופל ומת

השתרר שקט בזירה כאשר יש 70 גופות מתות והנה לפתע יצאה התרנגולות הלבנה והחלה לדרוך על הגופות של התרנגולים ומנקר פה ושם!!!!!

רואים שאל אותם רבי יונתן? ככה תראה הגאולה

כל אומות העולם ילחמו אחד בשני ואנחנו נשב בצד!!!!! עד שהם יחסלו את עצמם

וקבלו את הנבואה מילקוט שמעוני

א"ר יצחק:

שנה שמלך המשיח נגלה בו כל מלכי אומות העולם מתגרים זה בזה:

מלך פרס מתגרה במלך ערבי והולך מלך ערבי לארם ליטול עצה מהם וחוזר מלך פרס ומחריב את כל העולם וכל אומות העולם מתרעשים ומתבהלים ונופלים על פניהם, ויאחוז אותם צירים כצירי יולדה, וישראל מתרעשים ומתבהלים, ואומר: להיכן נבוא ונלך, להיכן נבוא ונלך?

ואומר להם: בני, אל תתיראו, כל מה שעשיתי לא עשיתי אלא בשבילכם.

מפני מה אתם מתיראים?

אל תיראו הגיע זמן גאולתכם,

ברוך הבא מלך המשיח

ולעיוורים שבנינו לכו תעשו לייזר דחוף שלא תפספסו את הגאולה!!

מקור: http://bshch.blogspot.co.il/2016/01/blog-post_1487.html

One comment

  1. שמשעון

    שלום לכל המצפים וממשיכים למרות התאריכים שחלפו.
    מי יוכל לאמר לי מה זכותן של הנשים בגאולה ומה המעשה אשר יעשון יתירה על הגברים כדי להביא את הגאולה?חשוב מאוד גם כמסר לנשות ישראל כדי להגיע ליום המיוחל בעזהי"ת
    תודה מראש .

השאר תגובה