הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
הילד שחוזה את מלחמת גוג ומגוג."חצי מתל אביב תעלם מהמפה עזריאלי יושמד כליל "

הילד שחוזה את מלחמת גוג ומגוג."חצי מתל אביב תעלם מהמפה עזריאלי יושמד כליל "

22.4.2015 – עלה לינק כשר הורידו כעת –

מי שיחזור בתשובה שלמה ינצלע' ילד מיוחד בן 14 חזה את המלחמה האחרונה….חוזה את מלחמת גוג ומגוג."חצי מתל אביב תעלם מהמפה עזריאלי יושמד כליל ""רק מי שיחזור בתשובה שלמה ינצל "רואה את תחית המתים… אליהו הנביא… אבני אלגביש… ועוד… —בלעדי–צפו ושתפו

‎Posted by ‎כי לה' המלוכה‎ on‎ יום שלישי 24 מרץ 2015

הורדת הסרט

12 Comments

  1. זה לא חידוש

   האדמו"ר מסאטמר אמר שהמשיח ישרוף את תל אביב באש!!
   (ספר הדור האחרון)
   אם הם לא יחזרו בתשובה….

   אתם יודעים את התועבות של דור המבול שיש בתל אביב….
   אין צורך להרחיב…
   אז ככה יבוא מבול של אש וישרוף את כל אלו שלא חוזרים בתשובה!!!

   כִּי בָאֵשׁ יְהוָה נִשְׁפָּט וּבְחַרְבּוֹ אֶת כָּל בָּשָׂר וְרַבּוּ חַלְלֵי יְהוָה. (ישעיהו סו טז)

   1. לדון לכף זכות!

    מי ינצל?

    סליחה, אדוני! עצור!
    יש לך לב יהודי???

    למה אתה כותב שכולם ישרפו באש???

    אולי הם תינקות שנשבו???

    הם לא יודעים כלום????
    רבי נחמן מברסלב אמר (בליקוט מוהר"ן סימן רפ"ב) שיש לדון כל אדם לכף זכות, ולראות את הנקודה הטובה שיש שבכל יהודי!

    יש להם לב רחמן, וקצת אמונה בלב.
    רק צריך לעורר את הניצוץ הקדוש שיש בכל יהודי. את הנקודה הטובה!

    אז ככה. יש יהודים ויש ערב רב.

    כל יהודי אמיתי בסופו של דבר יחזור בתשובה – ובורא עולם יכריח אותו לחזור – בין אם הוא רוצה או לא.

    אם הוא מתחיל להתעורר כבר עכשיו – אז זה יהיה בחסד וברחמים ובקלות.

    ואם הוא ממשיך לישון ולטמון את ראשו בחול –
    אז זה יהיה בצער, בסבל ,וביסורים…

    אז תבחרו עם ישראל הצדיקים. במה אתם רוצים???

    והערב רב – יש לו סיכוי קלוש לחזור בתשובה….

    ראה במסר הזה של דניאל ובעוד הרבה מהמסרים של האוטיסטים. כדאי לקרוא את כולם…
    ( במסר – ע"ר – ראשי תיבות ערב רב)
    http://www.dani18.com/uploads/P216H.pdf

    והיה בכל-הארץ, נאום-יהוה, פי-שניים בה, ייכרתו יגוועו; והשלישית, ייוותר בה.
    והבאתי את-השלישית, באש, וצרפתים כצרוף את-הכסף, ובחנתים כבחון את-הזהב; הוא יקרא בשמי, ואני אענה אותו–אמרתי עמי הוא, והוא יאמר יהוה אלוהיי. (זכריה יג)

    צריך לעבוד ולשרש כל שמץ של גויות ושקר- מהלב ונפש, שכל רגש דמיון, מבית ומחוץ מגוף ולבוש. וכן כל קשר וזיק לציונות וההשכלה- הערב רב, ושפתם הלא טהורה.

    וכמו שיש קבלה ממהרי"ל דיסקין זצ"ל שהערלכיר יידין ינצלו . (הפירוש המילולי – יהודים ישרים – ראו בהמשך מה נקרא ערליכר ייד)

    אודות המלחמות האחרונות שקדם ביאת משיח ומי שינצל לבסוף
    סִפֵּר הַמַּשְׁגִּיחַ דְּלֵייקְווּד, הגה"צ רַבִּי נָתָן מֵאִיר וַוכְטְפוֹיגְל זצ"ל, שֶׁשָּׁמַע מִמָּרָן רֹאשׁ הַיְשִׁיבָה רַבִּי אַהֲרֹן קוֹטְלֶר זצ"ל, שֶׁבִּשְׁעַת מִלְחֶמֶת הָעוֹלָם הָרִאשׁוֹנָה בָּאוּ הַרְבֵּה לֶחָפֵץ חַיִּים וּשְׁאָלוּהוּ, הָאֵם זֶה הַקֵּץ וְכָעֵת מִלְחֶמֶת גוֹג וּמָגוֹג? אָמַר לָהֶם הֶחָפֵץ חַיִּים שֶׁלְּאַחַר מִלְחָמָה זוֹ יִהְיֶה הֶפְסֵק, וְאַחַר כָּךְ שׁוּב תִּהְיֶה מִלְחָמָה וְשׁוּב תִּהְיֶה הַפְסָקָה, וְאַחַר כָּךְ שׁוּב תִּהְיֶה מִלְחָמָה וְעִם מִלְחָמָה זוֹ יָבוֹא הַמָּשִׁיחַ!

    בְּהִזְדַּמְּנוּת אַחֶרֶת סִפֵּר הַמַּשְׁגִּיחַ, שֶׁשָּׁמַע מֵרַבִּי אַהֲרֹן קוֹטְלֶר, שֶׁיֵּשׁ לוֹ "קַבָּלָה" מֵהֶחָפֵץ חַיִּים, שֶׁהַמִּלְחָמָה הָאַחֲרוֹנָה תִּהְיֶה אַתְחַלְתָּא דִּגְאֻלָּה, וּבֶן תּוֹרָה אֲמִתִּי שֶׁמֻּבְדָּל וּמְנֻתָּק מִן הַגּוֹיִים אֵין עָלָיו שׁוּם שְׁלִיטָה!

    וְהוֹסִיף הַמַּשְׁגִּיחַ, שֶׁיֵּשׁ לוֹ בְּ"קַבָּלָה" אִישׁ מִפִּי אִישׁ מֵרַבִּי יְהוֹשֻׁעַ לֵיְבּ דִּיסְקִין זי"ע, שֶׁאָמַר "שֶׁבַּמִּלְחָמָה הָאַחֲרוֹנָה קֹדֶם בִּיאַת מָשִׁיחַ, כָּל הָ'עֶרְהלִיכֶער אִידְן' יִנָּצְלוּ".

    וּבֵאֵר הָרַב וַוכְטְפוֹיגְל: מַה זֶּה 'עֶהרְלִיךְ אִיד'? מִי שֶׁמֻּבְדָּל מִן הָעַמִּים! מֻבְדָּל מֵחֻקּוֹת הָעַמִּים, אֵין לוֹ שַׁיָּכוּת עִם הַתַּרְבּוּת שֶׁלָּהֶם, עִם הָעִתּוֹנִים שֶׁלָּהֶם, עִם הַמּוּזִיקָה וְהַסְּפָרִים שֶׁלָּהֶם! מְנֻתָּק מֵהֶם לְגַמְרֵי! מִמַּחְשַׁבְתָּם וְהַשְׁקָפָתָם, מִדִּבּוּרָם וּלְבוּשָׁם!

    וּכְשֶׁשָּׁמַע פַּעַם אַחַת דִּבּוּרִים בֵּין בְּנֵי הַיְשִׁיבָה עַל פִּצְצַת הָאָטוֹם, אֵיךְ אֶפְשָׁר לְהִנָּצֵל מִמֶּנָּה וְכוּ' אָמַר הַמַּשְׁגִּיחַ שִׂיחָה שְׁלֵמָה לִבְנֵי הַיְשִׁיבָה וְשָׁאַל בִּתְמִיהָה: אֵיךְ בֶּן תּוֹרָה שׁוֹאֵל שְׁאֵלוֹת כָּאֵלּוּ? בֶּן תּוֹרָה שֶׁמֻּבְדָּל וּמֻפְרָשׁ מִן הָעַמִּים, אֵין לוֹ שׁוּם חֲשַׁשׁ סַכָּנָה! הוּא מֻבְטָח בְּמֵאָה אָחוּז שֶׁיִּנָּצֵל!!! וְאֵין בָּזֶה שׁוּם מָקוֹם לִשְׁאֵלָה וְלֹא 'נֶערְוֶוען' וְלֹא סְפֵקוֹת! ("לקט רשימות" חנוכה, יעו"ש עוד).

    אָמְנָם לִזְכּוֹת שֶׁלֹּא יִהְיֶה בָּנוּ שׁוּם שֶׁמֶץ שֶׁל גּוֹי צָרִיךְ עֲבוֹדָה רַבָּה! וּכְפִי שֶׁסִּפֵּר הַמַּשְׁגִּיחַ הַנַּ"ל בַּשִּׂיחָה, שֶׁפַּעַם אַחַת הִמְתִּין הֶחָפֵץ חַיִּים עֶשֶׂר דַּקּוֹת בִּשְׁתִיקָה לִפְנֵי שֶׁבֵּרֵךְ "שֶׁלֹּא עָשַׂנִי גּוֹי"! וּלְאַחַר מִכֵּן בֵּאֵר אֶת הַנְהָגָתוֹ: "בָּדַקְתִּי אֶת עַצְמִי הֵיטֵב אִם אֵין בִּי שׁוּם נְקֻדָּה שֶׁל גּוֹי! וְרַק אַחַר כָּךְ בֵּרַכְתִּי אֶת הַבְּרָכָה"…

    וּכְשֶׁנִּגַּשׁ פַּעַם אַחַת אַבְרֵךְ אֶחָד אֶל הַמַּשְׁגִּיחַ דְּלֵייקְווּד וְשָׁאַל אוֹתוֹ: הִצִּיעוּ לִי וְלַחֲבֵרִי מִשְׂרָה, וְסוֹף דָּבָר הָיָה שֶׁאֲנִי לֹא קִבַּלְתִּי מִשְׂרָה זוֹ, לָמָּה? עָנָה לוֹ הַמַּשְׁגִּיחַ שֶׁהִכִּירָם הֵיטֵב: הֶחָבֵר שֶׁלְּךָ לֹא קָרָא וְלֹא לָמַד שׁוּם סְפָרִים שֶׁל גּוֹיִים, לָכֵן הוּא זָכָה בַּמִּשְׂרָה! הַשּׁוֹמְעִים נִרְעֲשׁוּ וְאָמְרוּ: לְפִי דִּבְרֵי הַמַּשְׁגִּיחַ, כֻּלָּנוּ יֵשׁ בָּנוּ מַשֶּׁהוּ מִן הַגּוֹיִים? עָנָה הַמַּשְׁגִּיחַ: "גַּם אֲנִי בְּתוֹכָם"… ("לקט רשימות" חנוכה, עמוד מ"ד))

    וזה תשובה- חזרה לשורש לה' השכינה הקדושה. כנסת ישראל. ולהכלל בכלל יראי השם, שבט לוי, כל הברכים שלא כרעו ל"בעל"', עגל הזהב.להבדל מתוך העדה הרעה הזאת, מן הערב רב והקשור.

    הזוהר הקדוש מברר את הערב רב. אבל הוא האור. ונצרך לזה כלים והם המדות הטובות- ביישנות רחמנות וגמ"ח, והמסתעף והקשור לזה.

    יש את היצר הרע, לב האבן, ערלת הלב. ואינו מניח ושוקט לרגע. ובכל כוחו משתדל להפיל ולהחטיא. ותרוה תבלין. כל כן יש להיות בלימוד התורה בתמידיות ובעומק העיון.

    העולם כעת ממש כמו בדור המבול ודור הפלגה ועוד מעט יהיה פה כמו במצרים. וכמו שאמר בזוהר הקודש – באם לא עושים תשובה – הקב"ה מעמיד להם מלכים כפרעה, ועושים תשובה. ובשכר מה יצאו אבותינו ממצרים? בזכות האמונה והבטחון. שלא שינו שמם לשונם ומלבושיהם!

    להתחזק – לשפוך הלב ולשיח לפני קונו שעה בכל יום.

    ולומר ה' פרקי תהילים. וללמוד זוהר הקדוש מדי יום להכניע הערב רב ואדום וישמעאל ועמלק, ולהושיע השכינה הקדושה וקרן ישראל!
    להתחזק במאד מאד ביראת ה' ואהבתו וקדושה. והכנעה ושפלות אמיתי.

    כי הנה החושך ממכסה הארץ וערפל לאומים. ועוד מעט כבוד ה' עלינו יזרח. וצריכים להיות ראויים לגאולה. אוי טאטע, הושיענו!

    לעשות תשובה. אנחנו כבר שנת תשע"ה! צריך להיות עבד ה' לגמרי! לעזוב את כל הקטנות והשטויות שהיו לפני כן. עכשיו עושים רק רצון ה'.

    אל יבוש מהמלעגים עליו בעבודת ה' יתברך. זה כלל גדול בעבדותו ית'. אברהם אבינו. לך לך מארצך. מהארציות שלך. ממולדתך ומבית אביך.אתה לא שייך בכלל לעולם הזה. אתה שייך לעולם הבא. אתה הגעת רק לתקן כמה דברים, ולחזור לעולם העליון.

    כי צריך לעשות רצון ה' ית' ולא משנה מה אומרים ומה יגידו וכו' "האמת איננה ראויה שתהיה ביישנית או פחדנית! " (צדה לדרך)

    עושים את רצון אבינו שבשמים ית"ש לעד, ומתביישים מפניו ולא מפני בני אדם שסופם רימה ותולעה.

    ואיך לא תתבייש מפני הדר גאון עוז תפארתו? השוכן בתוך בני ישראל תמיד ומלא כל הארץ כבודו! ירא את אלקיך ועבוד אותו באמת.

    ועל זה כתוב "ויגבה ליבו בדרכי השם".

    אמת כי צריך תמיד שפלות ענוה והכנעה. אבל צריך עזות דקדושה נגד השקר וההבל. להיות אברהם העברי, שהיה בצד אחד של העולם וכל העולם בצד אחר. להיות מבודד מן כל העולם. אחד היה אברהם.

    אחד היה אברהם (יחזקאל לג) פירוש שאברהם עבד את ה' יתברך רק על-ידי שהיה אחד, שחשב בדעתו שהוא רק יחידי בעולם ולא הסתכל כלל על בני העולם שסרים מאחרי ה' ומונעים אותו ולא על אביו ושאר המונעים, רק כאלו הוא אחד בעולם, וזהו אחד היה אברהם, וכן כל הרוצה לכנוס בעבודת ה' אי אפשר לו לכנוס כי אם על-ידי בחינה זו שיחשוב שאין בעולם כי אם הוא לבדו יחידי בעולם ולא יסתכל על שום אדם המונעו כגון אביו ואמו או חותנו ואשתו ובניו וכיוצא. או המניעות שיש משאר בני העולם המלעיגים ומסיתים ומונעים מעבודתו יתברך, וצריך שלא יחוש ויסתכל עליהם כלל רק יהיה בבחינת אחד היה אברהם כאלו הוא יחיד בעולם כנ"ל: (הרה"ק רבי נחמן מברסלב ז"ל)

    ובפרט בזמן הזה שהוא יציאת מצרים. עכשיו זה שיעבוד מצרים ועוד מעט בסיום הט' חודשים – יציאת מצרים האחרונה בס"ד.

    לכן צריך להיות מוכנים, כי יהיו צריפים גדולים (של עניות ואולי חושך בלי חשמל, מים וכו') וצריך ענווה ואמונה ובטחון ושמחה שהם כלים לימי חשוך "שלח חושך ויחשיך ולא מרו את דברו", ו"העם ההולכים בחושך יראו אור גדול" במהרה בימינו אמן.

    הדיבורים של הרשעים והערב רב סכנה ממש לשמוע!

    צריך להתרחק מאד מכל עולם הזה, עד שנזכה ויבוא הגואל. עד שנזכה ותתרומם כנסת ישראל מהגלות, ויגלה כבוד מלכותו עלינו בקרוב. ברחמים וחסדים מגולים. (כמו שכתוב בזוהר הקדוש שאם לא נזכה ח"ו הגאולה תהיה תחילה בדין ואזי ברחמים.)

    לכן צריך להתחזק בימים אלו באמונה ובטחון. ולדבר מעניני אמונה ובטחון. כי צריכים להיות מאד חזקים בכדי לעבור הזיכוכים האלו בשלום. לתחזק באמת לאמיתה, ולא לנטות ימין ושמאל! להתרחק מכל שקר ומאנשי שקר, כי סכנה גדולה להיות בקרבתם. להדבק רק באנשי אמת ויראי ה'.

  2. גם לי הראו משמיים כבר לפני כשנה את עזריאלי מתפוצץ וגם את הלחמה הקשה,אבל הקב"ה עושה הסתר עצום ו"כל הרוצה לבוא ולטעות יבוא ויטעה" כך נאמר, אלא מאי? יש בחירה לכל אדם, ועל אלו שרצו "הוכחות", על זה גופא הם ישפטו, כי ד' שולח לנו אנשים שיעזרו לנו ויספרו וחוו ממות קליני ויודעים יותר מאחרים ומחוייבים להזהיר, רק הבחירה נתונה לקטני האמונה, ותהיה סיבה לד' לשפוט אותם, איזה עוד הוכחות הם רצו,,כבר הבאתי לך את חותם האמת, רויטל לוי, משה לוי,שרון נחשוני ,מסעוד ביטון ועוד ועוד,, טוב,, אם יש לך עוד שאלות,,תעלה למעלה.

 1. ה' מאד אוהב אותנו!! והוא מעורר אותנו לשוב אליו!

  ברוך השם, יש הרבה מאד רמזים שהשנה הבאה – תשע"ו תהיה שנת הגאולה, בעזרת השם.

  יפה מאד!
  אבל מה צריך לעשות, כדי לזכות לגאולה?

  אמונה, וצפייה לגאולה ומשיח ובנין בית המקדש?
  נכון.

  תפילה בלב נשבר ברוב עם עם שק ואפר בכותל ובכל בתי הכנסת , שה' יגאל אותנו כבר?
  נכון. צריך לעשו את זה.

  ללמוד זוהר?
  זה נכון. צריך בכל יום ללמוד דף זוהר ולומר פתח אליהו ותיקון מ"ח. ועוד

  לתת הרבה צדקה וגמילות חסדים?
  זה נכון מאד!

  אהבת ישראל, ולזהר לא לדבר לשון הרע וכו'
  מאד נכון.
  ולזה צריך ללמוד בכל יום הלכות שמירת הלשון מספר חפץ חיים וללמוד בספר שמירת הלשון של החפץ חיים.

  לברך מאה ברכות בכל יום בכוונה ובקול?
  אמת ויציב!

  לענות אמן, ואמן יהא שמיה רבא בקול ובכוונה?
  נכון מאד.

  שמחה בעבודת ה'?
  כמו שכתוב: "כי בשמחה תצאו "- כלומר תצאו מהגלות על ידי השמחה-
  מאד נכון.

  אבל – כל זה לא מספיק!

  צריך לעשות תשובה שלמה! כולנו! כל עם ישראל! ללא יוצא מן הכלל!!!

  לקבל עלינו עול מלכות שמים שלמה!!!

  לקיים את כל המצוות ולהזהר מכל העבירות – ללא יוצא מן הכלל!!

  הנה, עוד פעם בורא עולם מעורר אותנו!!!

  אוי נא לנו כי חטאנו!!!

  אנחנו אשמים!!!

  בגלל העבירות שלנו זה אירע!!!

  ואם לא נעשה כולנו יחד תשובה שלמה – עכשיו ומיד –
  אנחנו עלולים להיות קרבנות לעוד ועוד אסונות, ח"ו!!!

  המצב שלנו ממש עצוב!
  ממש לראות ולבכות!

  איזה חילול השם אדיר ונורא מתרחש בראש כל חוצות!!! בכל הרחובות!!!!

  אין צניעות! אין קדושה! אין שמירת העיניים!
  פרוצים ופרוצות מסתובבים חופשי ואין מוחה ומוכיח!
  בלי בושה כלל, בלי פחד מאלהים חיים!!!

  בורא עולם לא מעניין אותם! ולא אכפת להם ממנו! לא דואגים מצער השכינה!!!

  ה' מאד אוהב אותנו!!
  וברא את כל העולם כולו בשבילנו!
  אבל הוא גם ברא את כל העולם לכבודו לשבחו ולהללו – וזה תפקידנו!

  ה' רוצה רק להיטיב לנו! וזה כל מחשבתו! וכל הזמן הוא משפיע עלינו שפע טוב!
  אבל החסרון הוא רק מצידנו!

  אם אנחנו מתנהגים כמו שצריך – אז אנחנו זוכים בשפע הטוב. ואם אנחנו לא מתנהגים כמו שה' רוצה וציווה –

  אז אנחנו לא יכולים לא לקבל את השפע, אין לנו כלים – ואז יש את כל הצרות והאסונות!!!

  האדם נברא בשביל הכרת הטוב! לבוראו ולזולתו!
  ואיזה הכרת הטוב זה שאנחנו בכלי שהוא נותן לנו – הגוף – שנועד לעבוד איתו בעולם הזה בכדי לקבל שכר בעולם הבא –

  – אנחנו משתמשים בזה – לעבירות חמורות???

  זוו ממש כפיות טובה!!
  וזה מכעיס את הבורא!!!

  אלהיהים של אלו שונא זימה!!! (אפילו בלעם הרשע יודע את זה)

  המצווה הכי גדולה זה קידוש השם, בשביל זה נברא העולם!!

  ומה אנחנו הנבראים המסכנים עושים? מחללים את שמו הגדול של בורא עולם בגלוי לעיני כולם!!!!

  ובגלל זה כל הצרות!
  (כמו שהתורה כותבת וכמו שאמרו הצדיקים, החפץ חיים, השומר אמונים, והרב שך ועוד)

  תראו את הרחובות ביום שבת קודש – ממש איום ונורא!!!

  אלפי מכוניות נוסעות בשלווה ורומסים את השבת קודש בגסות, וכביכול דורכים על הקב"ה!!! כביכול דורסים את האלהים מתחת לגלגלים!!!

  ולא אכפת לאף אחד כמעוט!!!

  ארץ ישראל הקדושה! מה עשו לך?
  ירושלים עיר הקודש! מה עשו לך?

  באו פריצים וחללוה!

  אלפי יהודים לא יודעים מה זה "שמע ישראל"!!!
  מיליוני יהודים לא שומרים שבת!!!
  שלא לדבר על טהרת המשפחה, כשרות, וכו'

  הרחובות של היום – זה גיהנם של ממש!!!

  הצדיק הקדוש רבי שמואל שפירא זצ"ל (מגדולי חסידי ברסלב)
  אומר : שאם הש"ך והט"ז היו קמים לתחיה היום – היו מתים מיד בחזרה – מרוב צער על הצניעות של היום!!!

  (ראה על הש"ך פה – http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7%91%D7%AA%D7%99_%D7%9B%D7%94%D7%9F

  ראה על הט"ז פה –
  http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%95%D7%93_%D7%94%D7%9C%D7%95%D7%99_%D7%A1%D7%92%D7%9C)

  אחים ואחיות יקרים!
  אנא תתעוררו!

  לא נשאר הרבה זמן…

  אם לא נשכיל להתעורר עכשיו – אנחנו נהיה עדים למלחמה קשה מרה ונוראה!

  שרק הקדושים והצנועות הצדיקים והצדקניות ישרדו!!!!

  עכשיו עדיין לא מאוחר!!!

  בואו ונעשה כולנו תשובה שלמה מאהבה!!!

  תשבו על הריצפה בכל יום.
  ותתחילו לערוך רשימה של כל העבירות שעשיתם בחיים.או כל המצוות שלא קיימתם – ותבכו עליהם!
  תתוודו לפני בורא עולם, יתברך שמו, על כל עבירה ועבירה שעשיתם! ועל כל מצווה שלא קיימתם!

  ותחליטו החלטה חזקה:
  זהו! לעולם אני לא חוזר לזה!!!
  ומעתה נהיה רק יהודים טובים! ילדים טובים של אבא שבשמיים!!!

  ותעשו התבודדות בכל יום. ותתפלו לה' שיעזור לכם בתשובה ולהתקרב אליו, ויושיע אתכם מיד היצר הרע, הנחש.

  זה עובד!! תאמינו לי!!!

  כי אם לא – יש פצצת אטום מוכנה לשיגור!!!
  ואלפי טילים מכווונים לעבר ישראל….
  ולא לשכוח את הדאע"ש שמחוץ לגבולת ישראל….
  ועוד ועוד….

  מה אתם חושבים? זהו נגמר! כבר לא יהיו מלחמות?
  אפשר לעשות מה שרוצים? לעשות חיים???

  החיים האמיתי זה רק דביקות בה' מקור החיים – וכל זולת זה – הוא המוות!!!

  אבל אל תאמרו לי: "מה? מה פתאום! זה לא יקרה!"

  כי לצערנו הרב, אנחנו לא צדיקים!!!
  ולא כמו שה' רוצה! לא כמו שכתוב בתורה!!!

  עוד מעט פסח בא, וזה הזמן לבער את החמץ הגשמי והרוחני מהבית ומהלב!

  אז קדימה! לזרוק החוצה את כל מה שה' לא אוהב:

  כלומר הטלוויזה הארורה (אם יש לכם ח"ו) ומי שישבור אותה – אשריו!!!

  לחסום את האינטרנט בחסימה הכי חזקה שיש!
  וכן את האייפון וכו'

  להשתמש במחשב רק לצורך ומצווה – לא לבילוי ובידור ח"ו
  לא לראות שום סרטים ח"ו

  לשמוע רק רדיו של שיעורי תורה – כל השאר פסולים!

  לשמוע רק שירי קודש, לא לשמוע שום מוזיקה לא כשרה ולא טהורה! כידוע שזה משפיע מאד על הנפש.

  להתחיל לשיר להשם יתברך שירי תשובה.

  כמו "לב טהור בא לי אלהים, ורוח נכון חדש בקרבי!, אל תשליכני מלפניך ורוח קדשך אל תקח ממני!"

  ממולץ לשמוע את השיר הקדוש של הרב גיא צבי מינצ שליט"א
  "דיבור של תשובה"
  בקישור הזה
  http://www.hamenagen.com/%D7%93%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8-%D7%A9%D7%9C-%D7%AA%D7%A9%D7%95%D7%91%D7%94/

  יש שם עוד שירים מדהימים וטובים המקרבים לאבא שבשמיים!

  להתלבש בצניעות כמו שמתאים לבת ישראל כשרה:
  שמלה ארוכה. שרוולים ארוכים. מטפחת – לא פאה ח"ו. בגדים רחבים. לא צמודים ח"ו. לא איפור ח"ו ולא בושם ח"ו.
  ולא שום דבר הנוגד את הצניעות של בת ישראל ויהודיה כשרה.
  וכל דבר שמושך עין של גברים וכו'

  ואתה יהודי, איש הישראלי – תשמור על העיניים שלך!!! והמחשבה וכו'
  ותאמר תיקון הכללי בכל יום.

  לדקדק בכשרות – לאכול רק מאכלים כשרים 100%

  כ"ק האדמו"ר מהאלמין שליט"א כתב שיש לנו רמז בפרשת "ויקרא" שמדברת על איסור אכילת חֵלב, שהוא איסור כרת, ובגלל זה מתים צעירים, ולכן יש להיזהר מלאכול בשר בהמה. כי יש חששות גדולות שלא ניקרו את החלב כמו שצריך-

  קובצים מצורפים למטה –
  ראו כאן https://drive.google.com/file/d/0B7-US2GGGqe7eHIzNW5CcG9LZFE/view?usp=sharing

  וכאןhttps://drive.google.com/file/d/0B7-US2GGGqe7VUI1UG9lS2JHVjQ/view?usp=sharing

  ללמוד הלכה בכל יום (2 הלכות ליום לכל הפחות)

  ללמוד ספרי מוסר בל חיוב שהוא חיוב ממש:
  כמו מסילת ישרים, שערי תשובה, ארחות צדיקים, פלא יועץ, קב הישר, שבט מוסר ועוד ובמיוחד מוסרי הזוהר הקדוש!

  חייבים לתקן את כל המידות! כי בלי זה למה לנו חיים? (הגר"א מווילנא זצ"ל)

  לא להתגאות! לא לכעוס! לא להתאוות לתענוגים! לשמור על הפה!
  (על פי רבי חיים ויטאל בשערי קדושה, שאלו 4 יסודות המידות, ראה שם)

  אז תאמרו לי: "מה אתה רוצה שנהיה קיצוניים?"

  לא אמרתי את זה.
  ה' רוצה שתהיו יהודים! ויהודי יש רק קיצוני! שעושה את רצון ה' עד הסוף ממש בלי שאלות!!

  אני רואה את המצב שרוב האנשים הם כילדים קטנים שלא מבינים שמסוכן לעבור את הכביש כשמגיעה מכונית !

  האם כשאני מזהיר את ילדי לא לחצות כביש כשמגיעים מכוניות , המשמעות היא שאני מאחל להם להידרס ח"ו? ,

  אלא אני רק מבהיר את האמת שחציית כביש סואן מביא למוות , אותו הדבר בנושא התשובה למשיח .

  אני רואה את המציאות , ואני לא מאחל לאף אחד את המציאות הזאת.

  אני לא מבין מה כל כך קשה לחזור בתשובה ולהכיר שאנחנוו לא בסדר?

  למה ההתעקשות שאנחנו בסדר?

  למה לא לבוא ולומר להקב"ה: אנו יודעים שאנו חוטאים ומבקשים בכל לשון של בקשה ובתחנונים מרובים , אנו רוצים לעשות תשובה רוצים להיות טובים, בנים ועבדים נאמנים אליך בורא הכל!!!
  אנחנו ממלכים עלינו רק אותך!!! בלבד!!! לא את היצר הרע או מדינת יסר אל, שסרה מהאל!

  אנחנו מחכים לה' יתברך שירחם עלינו ויחזיר אות כולנו בתשובה שלמה בחסד וברחמים!

  אנא ה', בורא כל העולמות: תרחם עלינו! תגאל אותנו כבר! אנחנו לא יכולים יותר! נגמר לנו הכח!!!!

  אז בנתיים כולנו צריכים להשתדל לעורר את עצמנו, את הקרובים, את הרחוקים, את המשפחה את החברים וכו"
  ולזכות את הרבים!!!

  כדי שלא נוכל לומר "לא ידענו לא אמרו לי" !!!

  אִם-עֲו‍ֹנֵינוּ, עָנוּ בָנוּ–ה', עֲשֵׂה לְמַעַן שְׁמֶךָ:

  כִּי-רַבּוּ מְשׁוּבֹתֵינוּ, לְךָ חָטָאנוּ.

  מִקְוֵה, יִשְׂרָאֵל, מוֹשִׁיעוֹ, בְּעֵת צָרָה–לָמָּה תִהְיֶה כְּגֵר בָּאָרֶץ, וּכְאֹרֵחַ נָטָה לָלוּן.

  לָמָּה תִהְיֶה כְּאִישׁ נִדְהָם, כְּגִבּוֹר לֹא-יוּכַל לְהוֹשִׁיעַ?

  וְאַתָּה בְקִרְבֵּנוּ ה', וְשִׁמְךָ עָלֵינוּ נִקְרָא–אַל-תַּנִּחֵנוּ!!!

  הֲמָאֹס מָאַסְתָּ אֶת-יְהוּדָה, אִם-בְּצִיּוֹן גָּעֲלָה נַפְשֶׁךָ?

  –מַדּוּעַ הִכִּיתָנוּ, וְאֵין לָנוּ מַרְפֵּא?

  קַוֵּה לְשָׁלוֹם וְאֵין טוֹב, וּלְעֵת מַרְפֵּא וְהִנֵּה בְעָתָה!!!

  יָדַעְנוּ ה' רִשְׁעֵנוּ, עֲו‍ֹן אֲבוֹתֵינוּ: כִּי חָטָאנוּ, לָךְ!

  . אַל-תִּנְאַץ לְמַעַן שִׁמְךָ, אַל-תְּנַבֵּל כִּסֵּא כְבוֹדֶךָ; זְכֹר, אַל-תָּפֵר בְּרִיתְךָ אִתָּנוּ.!!! (ירמיה יד).

  השיבנו ה' אליך ונשובה – חדש ימינו כקדם!!!

  שובו אלי ואשובה אליכם!!!

 2. שמור על הכשרות וה' ישמור עליך!!

  מכיון שהלינק השני לא עובד – הנה התוכן: (על פי האדמו"ר מהאלמין שליט"א)

  אנחנו לפני מלחמת עולם!!!
  הבחירה האמיתית – ובחרת בחיים
  "קדושים תהיו"

  יש גזירות על עולם התורה, פיגועים, תאונות, צרות ואסונות. וכו' מה הסיבה לכל הבעיות האלה? איך אפשר לתקן? כל יהודי יודע שאם יש צרות, סימן שאבינו שבשמים כועס עלינו בגלל שאנחנו לא בסדר.

  ואיפה אנחנו לא בסדר? מידי פעם קוראים בעיתון או שומעים כי כל הבעיות שלנו נגרמות בגלל הטכנולוגיה, האינטרנט או האיפון, וזה מאד עצוב. כי אלה לא עיקר הבעיות שלנו, הבעיות שלנו היא חוסר הקדושה והצניעות ושמפטמים אותנו עם נבילות וטריפות חלב ודם!!!

  חורבן בית המקדש והשואה האיומה – פגעו בעם ישראל גם ללא האינטרנט והפלאפונים – זה היה בגלל חוסר הצניעות והקדושה והשחיטה הטריפה – ובגלל זה היו כל הנושרים!!!

  אחים יקרים! הבעיה היא שאנחנו לא מקיימים המצוה "קדושים תהיו" (הכוונה לאכול רק כשר-לא רק שיהיה עליו הכשר – זה עוד לא אומר שזה כשר) כמו שהקב"ה מצווה, הבעיה שלנו היא חוסר צניעות וקדושה ואכילת נבלות וטרפות, ואומרים את זה גדולי עולם!
  בבקשה מכם, עם כל הלב, אנא, אל נא נחזור על הטעויות של אבותינו לפני חורבן בתי המקדש, לפני השואה, טעויות אשר שילמנו עליהם מחיר כבד עד מאד.

  אנו מבקשים מכל אחד, לקרוא היטב, להתבונן בדברים, לעשות תשובה ולקיים את אשר הקב"ה מצווה אותנו -"קדושים תהיו" כלומר לא לאכול שום בשר בהמה, ולאכול עוף רק משחיטה קטנה וכשרה.
  לא אוכלים בשר בהמה ונזכה לגאולה!!!

  האדמו"ר מהאלמין שליט"א (יש לו נסיון גדול, היה שוחט מלפני חמישים שנה, ונלחם על הכשרות בארצות הברית שנים רבות ויש לו סיפורים רבים על המכשלות הרבות שישינם בכשרות, שלא נדע)

  כרגע הוא סומך רק על שחיטה אחת – במושב ישעי. של הרב שלום רוט. על זה הרב אמר שהוא סומך רק על שחיטה אחת. כי הוא היה שם בדק את הסכין וכו' ויש אפשרות להזמין. כדאי ליצור קשר עם האדמו"ר עצמו.

  מפעל הזוהר העולמי 9951300@gmail.com
  פגימה אותיות מגיפה!!!

  כי חוץ מההברחות של הערבים (שאומרים שהרבה בשר טרף מוברח מהערבים עם חותמות והכל וכו'),
  יש בשחיטה עצמה בעיות. (כי בשחיטה גדולה חסים על ממונם ומכשירים פגימות בסכין, עד שהגענו למצב שאין דבר כזה של פגימה בסכין וכו',
  הן מצד הכסף, כי כסף מטהר ממזרים, ומהירות השחיטה, ואיום על השוחטים [לא יעמוד בעל השור על שורו – שנמחק לגמרי בארץ]
  בדיקות הסכין, [ענין פגימת הסכין נמחק בארץ- ופגימה אותיות מגיפה ובגלל ההבדצי"ם הרבנים המכשירים יש לנו כל שנה אלפי יתומים ואלמנות]
  בדיקת הריאות [נמחק כמעט אצל כולם שמתירים ממש נבילות וטריפות],
  בדיקת צומת הגידין [לא איכפת בכלל ברוב המקומות – ואם בודקים זה רק למראית עין],
  צרירות דם, השגחה על ההכשרה, ההשריה, המליחה, האריזה ועוד שיש תקלות רבות שם, כמבואר בספר אכילת בשר הלכה למעשה, שחיטת ואכילת בשר כהלכתה ב"ח, קול השחיטה, קול השוחטים, אבן מקיר תזעק ג"ח, לב יצחק, שו"ת זבחו זבחי צדק ועוד).
  "אם יאמר לך אדם שהבד"ץ זה כשר. תענה לו שכש"ר זה ר"ת כ'ולו ש'קר ר'מאות, את הכשר הזה מותר לאכול???"
  כדאי מאד להינזר מאכילת בשר בהמה בכלל (כי יש בעיה ניקור החִֵלב וסירכות וכו'), ולאכול רק עוף משחיטה קטנה וכשרה, שידוע שמטריפים כשיש להם פגימות.

  וכתב בפלא יועץ (ערך בשר), וזה לשונו: ובלאו הכי יותר טוב אם הוא באפשר לו לאכול לעולם בשר עוף, כי הוא נצול ממכשולות הרבה.
  (ובערך טרף כתב), "והנה בקושי יוכל להמצא בהמה, שתהא נקיה מכל דבר רע ושתהא כשרה אליבא דכולי עלמא, ומי יוכל לעמוד על המשמר על זה, לכן הנאני מנהג חסידים ואנשי מעשה, שראיתי שלא היו אוכלים כי אם בשר עוף.."

  אכילת הבשר היא סכנה עצומה
  (ובערך שוחט כתב): ולפי גודל הזהירות שצריך ומעוט הישוב וההכנה שיש באיזה ערים, אמינא דאכילת הבשר היא סכנה עצומה, והיא רעה גדולה אם נכשל באכילת אסור, שמתגדל הגוף באיסור ונעשה גופו חתיכה דאסורא, ואיך יוכל להשיג ארחות חיים, סורו טמא קראו למו.

  ואשרי מי שיוכל לעמד ולהזהר שלא לאכול בשר כלל, או לפחות שלא לאכול כי אם בשר עוף
  ואשרי מי שיוכל לעמוד ולהזהר שלא לאכול בשר כלל, או לפחות שלא לאכול כי אם בשר עוף, שיוכל להזהר לשחטו בישוב הדעת, מה טוב חלקו ומה נעים גורלו, ובפרט בדור יתום זה שרבו השוחטים בכפרים אשר אין יראת השם נגד פניהם ולא דעת ולא תבונה בהם לידע הדינים על ברין, ואינם יודעים לגע בספרים, רק מעט שלמדו קצת דינים בעל פה, והקולר תלוי בצואר השוחטים והמורים שנותנים כתב סמיכה בידם בלי בדיקה יפה יפה אם הם בקיאים, ואם קדמה להם יראת חטא. טוב לגבר עובר ארח אשר הוא ירא את השם, אם אינו יכול לבדוק את השוחט ולא קים לה בגוה, ימשך ידו ולא יאכל משחיטתו, כי רבה המכשלה בשוחטים כאלו, וכבר צוחו עלה קמאי ובתראי,
  ואין תקנה עד שיתקן עולם במלכות שד"י!!! – עכ"ל.

  וזה לשון הגאון הקדוש רבי אהרן ראטה זצ"ל בספרו שולחן הטהור :" ואשרי לאלו היראי שמים שנזהרים שאינם אוכלים רק בשר עוף, ומזה יוצא מהרבה חששים. ומי שרוצה לקדש עצמו לפני בוראו נתיעצתי עם כמה שוחטים יראים, ואמרו לי לעצה טובה שלא אאכול רק בשר עוף. וזה עצה טובה לשמור נפשו מכמה מכשולים, כידוע ליודעים. וכל שכן בדורנו."

  לכן מאד חשוב להיזהר מה אוכלים וממי אוכלים, וטוב מאד שזכיתם להנצל. והלוואי שכולם ידעו מזה וישמרו עצמם מלהכשל במאכלות אסורת ח"ו.
  "ונסלח לכל עדת בני ישראל כי לכל העם בשגגה."

  אשריכם ישראל שאתם נזהרים בכשרות וקדושה. ובזכות זה נזכה לכל טוב בזה ובבא ולהנצל ממלחמת גוג ומגו"ג (בגימטריא בהמ"ה)

  וזה שלא ידעתם עד עכשיו כי זה מאפייה גדולה וביזנס גדול, ולמה שיספרו לכם, על מי שסיפר איימו ברצח, וגם באדמו"ר שליט"א ניסו להתנקש בחייו, אז מי יכול לספר?

  ולכן ממולץ מאד להמנע מאכילת בשר בהמה בכלל, כי יש הרבה בעיות ומכשלות (וכמו שכתבו גדולי הדורות )לאכול עוף רק משחיטה קטנה וכשרה.

  הקב"ה עושה הכל לטובתינו ואנחנו צריכים להאמין בזה ממש ולא להגיד רק, להאמין ממש, ומי שמאמין בזה ועשה תשובה אמיתית הוא ישרוד ויהיה לו חלק של העולם הבא. העולם הבא, משיח.

  כי כל אוכל חֵלב – יהיה נסתם שכלו לגמרי ויתגברו הכפירה והקושיות ח"ו. (הלכות חלב ודם, הלכה ד)
  עיקר הדירה ומשכן היצר הרע וכוחותיו הוא בחֵלב ודם ולכן אסור לאכלן. (הגר"א מוילנא זצ"ל)

  יש סקנדלים גדולים על הבשר בעולם אבל גם בארץ יש מספיק בעיות עם הבשר.
  ש. אז איך אפשר בכלל לאכול בשר…

  ת. יש עוד הרבה דברים שאסור לנו לאכול, לא רק בשר. ויש בעיות קשות גם עם עופות. ותמיד היו שערוריות, אבל מאחר שישנה טכנולוגיה אחרת היום שכ"כ הולך מהר, שוחט אחד יכול לשחוט ארבע מאות עופות בשעה, אז זה מאד קשה להשתלט על זה. ואי אפשר גם להוכיח אם העוף היה חי בשעה ששחטו אותו…

  ש. היום משתמשים בוידיאו, מעגל סגור, האם זה לא מספיק יעיל?
  ת. בלוס אנג'לס עכשיו, אחד ההכשרים הכי טובים, היה להם מעגל סגור, וראו את הכל. רק מה? פה ושם, המשגיח שהוא היה נקרא דוקא משגיח טוב, וסמכו עליו מאד, היה יוצא להתפלל. ודוקא כשהוא יצא – הם הלכו לקנות בשר טרף, והכניסו את זה בין הבשר הכשר. אז שאלו את הרבנים מה לעשות, אז הם אמרו שעד שגילו את זה אפשר היה לאכול את הבשר. אוי! מה אני אגיד? אם המשיח לא יגיע עוד מעט – כולנו נצא אנשים טמאים מאד, חס ושלום.

  כמה צריך לעורר על זה השכם והערב, ולמלאות ארץ ומלואה, אוי, למה לא מוכחים מספיק על זה?

  כל אחד צריך לעורר את חבירו, ומה יענה בבית דין של מעלה?

  ידעת ולא אמרת? כל שאפשר למחות באנשי ביתו וכו' בכל העולם כולו נתפס על כל העולם כלו!
  והדברים נוראים!

  כל אחד יקח על עצמו להקיץ נרדמים. ובכך נביא את הגאולה ברחמים!
  עיכוב ביאת המשיח – בגלל הכשרות הטריפה!!!!

 3. מיכאל

  וּבְדֶרֶךְ הַטֶּבַע אֵין מָנוֹס לְחַיִּים, וְלֹא יִשָּׁאֲרוּ שָׁם רַק קְדוֹשִׁים כְּמַלְאָכִים

  אולי יש כאן רמז שצריך לעשות תשובה???

  ידוע מזכריה יג- "והיה בכל הארץ נאום ה' פי שניים בה יכרתו יגוועו והשלישית יוותר בה. והבאתי את השלישית באש וצרפתים כצרוף את הכסף ובחנתים כבחון את הזהב"

  שני שליש יגוועו – וגמ' סנהדרין קיא והגר"א – ששני שליש מהעולם יחרב ח"ו

  והלב האטום שיש לנו מביא עלינו ח"ו פצצת אטום. וקול האטום נשמע בארצנו….
  אז צריך לעשות תשובה. ולהיות קדושים!

  "הַנּוֹתָר בְּצִיּוֹן וְהַנִּשְׁאָר בִּירוּשָׁלַיִם קָדוֹשׁ יֵאָמֵר לוֹ כָּל הַכָּתוּב לַחַיִּים בִּירוּשָׁלַיִם"

  קבלה מן הנביאים: "מלחמה הנוראה שבעולם, שלא היתה כמותה,תהיה ממש לפני שערי ירושלים – לא ישארו רק קדושים!"

  וְאֵין זֶה פֵּרוּשׁ מִסְּבָרָא, רַק קַבָּלָה מְקֻבֶּלֶת אֶצְלָם מִן הַנְּבִיאִים, שֶׁהַמִּלְחָמָה הַנּוֹרָאָה בְּיוֹתֵר שֶׁהָיְתָה בָּעוֹלָם תִּהְיֶה מַמָּשׁ לִפְנֵי שַׁעֲרֵי יְרוּשָׁלַיִם, בָּהּ יִתְקַבְּצוּ כָּל הָאֻמּוֹת שֶׁבָּעוֹלָם אֶחָד מֵהֶן לֹא נֶעֱדַר, בְּצַד אֶחָד כָּל הָאֻמּוֹת הַמַּחְזִיקוֹת דָּת נוֹצְרִית, וּבְצַד אֶחָד כָּל הָאֻמּוֹת שֶׁאֵינָן מַאֲמִינוֹת בְּדָת זוֹ, וּמְקֻבָּל שְׁמוֹת שָׂרֵי הַצָּבָא מִכָּל צַד וְאֵיזוֹ אֻמָּה הַנּוֹצַחַת. וְעַל מִלְחָמָה זוֹ נִבֵּא בִּלְעָם בְּאוֹמְרוֹ "אוֹי מִי יִחְיֶה מִשּׂוּמוֹ אֵל", שֶׁיָּבוֹאוּ הָאֻמּוֹת שֶׁבִּשְׁמָם שֵׁם אֵל, וּבְדֶרֶךְ הַטֶּבַע אֵין מָנוֹס לְחַיִּים, וְלֹא יִשָּׁאֲרוּ שָׁם רַק קְדוֹשִׁים כְּמַלְאָכִים, וְעַל זֶהנֶאֱמַר (ישעיה ד', ג') "הַנּוֹתָר בְּצִיּוֹן וְהַנִּשְׁאָר בִּירוּשָׁלַיִם קָדוֹשׁ יֵאָמֵר לוֹ כָּל הַכָּתוּב לַחַיִּים בִּירוּשָׁלַיִם", וּמִי יֶעֱרַב לְנַפְשׁוֹ לִהְיוֹת מִקְּדוֹשִׁים אֵלּוּ שֶׁיִּשָּׁאֲרוּ בַּחַיִּים. ("אבות על בנים" בהקדמה)

 4. מיכאל

  ואין ישראל נגאלין, אלא בתשובה.
  כי ישנו רמז הכי פשוט לשנת הגאולה. ועוד לא הפנמנו אותו, לצערנו הרב….

  תעש"ו תשובה!!!

  כולנו צריכם לעשות תשובה. ומה עם אחינו התועים???

  מה עם תשובה?
  הרי אם עושים תשובה – נגאלים.!
  ואם לאו מעמיד עליהם מלך קשה כהמן ועושים תשובה!!!
  ויש דעה במדרש תנחומא שכיוון שהגיע הקץ – בין עושים תשובה בין לא עושים תשובה – מיד נגאלים!

  אז אנחנו לא יודעים את הקץ האחרון. אף אחד חוץ מהשם יתברך!
  הקץ האחרון יכול להיות בעוד 225 שנה!!! סוף 6000 שנה!

  אז ברור שהדבר היחיד שיש לעשות זה – תשובה!!!
  כל העם ביחד!!!
  בין חילוני בין דתי או חרדי!!!

  והמשיח צריך להחזיר את עם ישראל בתשובה!!!

  כמו שמפורש ברמב"ם. ראה להלן:

  הרמב"ם הקדוש כתב : (הלכות תשובה פרק ז)
  ה כל הנביאים, כולן ציוו על התשובה; ואין ישראל נגאלין, אלא בתשובה. וכבר הבטיחה תורה שסוף ישראל לעשות תשובה בסוף גלותן, ומיד הן נגאלין, שנאמר "והיה כי יבואו עליך כל הדברים האלה, הברכה והקללה, אשר נתתי, לפניך; והשבות, אל לבבך . . . ושבת עד ה' אלוהיך . . . ושב ה' אלוהיך את שבותך . . ." (דברים ל,א-ג).

  מפני שאותו המלך ילמד כל העם ויורה אותם דרך ה', ויכוף כל ישראל לילך בה ולחזק בדקה, ויבואו כל הגויים לשומעו

  וזה לשונו: (הלכות תשובה פרק ט )
  ח ומפני זה התאוו כל ישראל נביאיהם וחכמיהם ימות המלך המשיח, כדי שינוחו ממלכות הרשעה שאינה מנחת להן לישראל לעסוק בתורה ובמצוות כהוגן, וימצאו להן מרגוע וירבו בחכמה, כדי שיזכו לחיי העולם הבא.

  ט לפי שבאותן הימים תרבה הדעה והחכמה והאמת–שנאמר "כי מלאה הארץ, דעה את ה'" (ישעיהו יא,ט), ונאמר "ולא ילמדו עוד, איש את ריעהו ואיש את אחיו" (ירמיהו לא,לג), ונאמר "והסירותי את לב האבן, מבשרכם" (יחזקאל לו,כו). מפני שאותו המלך שיעמוד מזרע דויד בעל חכמה יהיה יתר משלמה, ונביא גדול הוא קרוב ממשה רבנו; ולפיכך ילמד כל העם ויורה אותם דרך ה', ויבואו כל הגויים לשומעו, שנאמר "והיה באחרית הימים, נכון יהיה הר בית ה' בראש ההרים" (ישעיהו ב,ב).

  י וסוף השכר כולו והטובה האחרונה שאין לה הפסק ולא גירעון, הוא חיי העולם הבא; אבל ימות המשיח הוא העולם הזה ועולם כמנהגו הולך, אלא שהמלכות תחזור לישראל. וכבר אמרו חכמים הראשונים, אין בין העולם הזה לימות המשיח אלא שיעבוד מלכייות בלבד.

  ובהלכות מלכים פרק יא – המלך המשיח עתיד לעמוד, ולהחזיר מלכות בית דויד ליושנה הממשלה הראשונה, ובונה מקדש, ומקבץ נדחי ישראל. וחוזרין כל המשפטים בימיו, כשהיו מקודם: מקריבין קרבנות, ועושין שמיטין ויובלות ככל מצותן האמורה בתורה.
  ואם יעמוד מלך מבית דויד הוגה בתורה ועוסק במצוות כדויד אביו, כפי תורה שבכתב ושבעל פה, ויכוף כל ישראל לילך בה ולחזק בדקה, ויילחם מלחמות ה'–הרי זה בחזקת שהוא משיח:

  אם עשה והצליח, וניצח כל האומות שסביביו, ובנה מקדש במקומו, וקיבץ נדחי ישראל–הרי זה משיח בוודאי.

 5. אביתר

  בס"ד
  כנראה שגוג ומגוג תפרוץ בט' באב תשע'ה
  ובאותו היום או למחרת יתגלה המשיח
  וזאת על פי מה
  שמובא במדרש שהמשיח נולד בתשעה באב
  שימו לב,
  תשעה באב= באב תשע'ה

  ובגמרא כתוב בשביעית מלחמות
  בשביעית =ט' אב התשע'ה
  ובמוצאי שביעית בן דוד בא =ובמוצאי ט' באב התשע'ה
  בן דוד בא
  יהי רצון שכך יהיה
  נשארו רק 4 חודשים לט' באב

 6. יצחק

  אביתר הצדיק!
  אחי היקר!

  העיקר שנעשה כולנו תשובה שלמה!
  ונהיה ראויים לקבל פני משיח צדקנו.

  ובפרט תשובה על פגם היסוד – שרק אלו ששומרים יסוד יזכו לקבל פני משיח!

  יכול להיות שיתגלה לנו אז משיח בן דוד או בן יוסף, ויחזור ויתכסה מאיתנו. (כמובא בחז"ל)
  או שלא יתכסה…

  ביאת המשיח לא תלוי בגוג ומגוג!!!
  הוא יכול להתגלות קודם!!!

  אבל –
  על פי המקובל – זמן מלחמת גוג ומגוג – בסוכות!!!

  בחג הסוכות אנו קוראים בהפטרה את דברי הנביא על מלחמת גוג ומגוג.

  על פי התורה שבעל פה, מלחמת גוג ומגוג תהיה בחודש תשרי.

  [לכן גם ההפטרה שקוראים בשבת של חול המועדת סוכות היא על מלחמת גוג ומגוג]

  בגמרא במכסת סנהדרין דף צ"ז עמוד ב' כתוב שאחרי מלחמת גוג ומגוג, נגמר שעבודם של בני ישראל ומשיח בא.

  אבל בגמרא במסכת עבודה זרה דף ג' עמוד ב' כתוב שבימות המשיח לא מקבלים יותר גרים [כי הם נחשבים "גרים גרורים"] מכיון שהם מתגיירים בגלל שהם רואים את מלחמת גוג ומגוג , ומזה משמע שמלחמת גוג ומגוג היא בתוך ימות המשיח.

  גם במדרש רבה [בחלק "ויקרא רבה"] פרשה ל' פרק ה' כתוב שימות המשיח קודמים למלחמת גוג ומגוג.

  ולכאורה המציאות תהיה שהגאולה תתחיל לפני מלחמת גוג ומגוג, אבל זו לא תהיה גאולה שלימה, אלא רק אחרי מפלתם של גוג ומגוג,

  ובגמרא במסכת סוכה דף נ"ב עמוד א' כתוב שמשיח בן דוד יבוא אחרי שמתחילה מלחמת גוג ומגוג

  אבל משיח בן יוסף הוא זה שנלחם עם גוג ומגוג

  ובמדרשים מובא שגוג ומגוג זה אחרי תחילת הגאולה. כשיש כבר בית המקדש!!!

  בשם הגאון מוילנא מובא כי עיקר מלחמת גוג ומגוג תהיה בהושענא רבה, ועיקר הקושי יאריך שלוש שעות. מי שיהיה אז בסוכה יינצל. כדברי דוד המלך: "כי יצפנני בסוכה, ביום רעה יסתירני בסתר אהלו" (תהלים כ"ז, ז').

 7. מיכאל

  אוי תל אביב, תל אביב! עד מתי תהיי משכן הקליפה….???

  אם תלכו בתל אביב (שעתידה להחרב…כידוע מהרבה מקורות ויש כאלה שכבר ראו את זה בחזיונות) או בירושלים או בכל עיר חילונית אחרת.
  (עדיף שאל תלכו, שומר נפשו ירחק מהם.. ויש כאן גדר של יהרג ואל יעבור)

  הולכים שמה… לא נרחיב…

  זה ממש בית משוגעים הרוחובות היום!!!!

  חייבים לעצור את זה. כי אם לא – תהיה שואה נוספת פי כמה וכמה יותר גרוע!!!!

  ורבי אלחנן וסרמאן זצ"ל אמר שאם היה נביא אמת היום היה אומר "הודע את תל אביב כל תועבותיה"….

  "לתל האביב" בגימטריא – "לילית" הרשעה, אמא של הערב רב… שם משכנה ובית מקדשה….

  תסתכלו ביחזקאל (פרק ג פסוק טו ופסוק יז ).
  ויש כאן רמז שצריך להזהיר אותם לעשות תשובה!!!

  טו וָאָבוֹא אֶל-הַגּוֹלָה תֵּל אָבִיב הַיֹּשְׁבִים אֶל-נְהַר-כְּבָר, ואשר (וָאֵשֵׁב)–הֵמָּה, יוֹשְׁבִים שָׁם; וָאֵשֵׁב שָׁם שִׁבְעַת יָמִים, מַשְׁמִים בְּתוֹכָם. טז וַיְהִי, מִקְצֵה שִׁבְעַת יָמִים; {פ}

  וַיְהִי דְבַר-יְהוָה, אֵלַי לֵאמֹר. יז בֶּן-אָדָם, צֹפֶה נְתַתִּיךָ לְבֵית יִשְׂרָאֵל; וְשָׁמַעְתָּ מִפִּי דָּבָר, וְהִזְהַרְתָּ אוֹתָם מִמֶּנִּי. יח בְּאָמְרִי לָרָשָׁע, מוֹת תָּמוּת, וְלֹא הִזְהַרְתּוֹ וְלֹא דִבַּרְתָּ לְהַזְהִיר רָשָׁע מִדַּרְכּוֹ הָרְשָׁעָה, לְחַיֹּתוֹ–הוּא רָשָׁע בַּעֲו‍ֹנוֹ יָמוּת, וְדָמוֹ מִיָּדְךָ אֲבַקֵּשׁ.

  יט וְאַתָּה, כִּי-הִזְהַרְתָּ רָשָׁע, וְלֹא-שָׁב מֵרִשְׁעוֹ, וּמִדַּרְכּוֹ הָרְשָׁעָה–הוּא בַּעֲו‍ֹנוֹ יָמוּת, וְאַתָּה אֶת-נַפְשְׁךָ הִצַּלְתָּ.

  כ וּבְשׁוּב צַדִּיק מִצִּדְקוֹ וְעָשָׂה עָוֶל, וְנָתַתִּי מִכְשׁוֹל לְפָנָיו הוּא יָמוּת: כִּי לֹא הִזְהַרְתּוֹ, בְּחַטָּאתוֹ יָמוּת, וְלֹא תִזָּכַרְןָ צִדְקֹתָו אֲשֶׁר עָשָׂה, וְדָמוֹ מִיָּדְךָ אֲבַקֵּשׁ.

  כא וְאַתָּה כִּי הִזְהַרְתּוֹ צַדִּיק, לְבִלְתִּי חֲטֹא צַדִּיק–וְהוּא לֹא-חָטָא: חָיוֹ יִחְיֶה כִּי נִזְהָר, וְאַתָּה אֶת-נַפְשְׁךָ הִצַּלְתָּ. {פ}

  נכון. אלו ואלו תינקות שנשבו, רחמנות!
  והם מושפעים מהמשפחה או מהחברות או מהסביבה או מיצר הרע
  או כי אף אחד לא אמר להם שזה אסור

  אבל זה לא עוזר לנו! ולהם!

  אבל מה נאמר להם?

  ב. אז נכון – אם הם חוזרים בתשובה. אז יש מה לדבר — כי הם בוודאי מקבלות צניעות.

  אבל עד אז – חייבים למחות ולהוכיח!!!!!

  ג. ה' הוא מלכנו ולו אנו עבדים
  התורה היא חוקותינו ובה אנו מאמינים

  ה' הוא מלכנו ולו אנו עבדים
  התורה הקדושה היא חיינו ולה אנו משועבדים .

  בשלטון הכופרים אין אנו מאמינים – אין אנו מאמינים

  ובחוקותיהם אין אנו מתחשבים – אין אנו מתחשבים

  בדרך התורה נלך באש ובמים
  בדרך התורה נלך לקדש שם שמים –
  אוי – לקדש שם שמים!

  הנה חלפה עוד שנה לממשלת הזדון (זדון = 67, 67 שנות גלות שלטון הערב רב)

  מה יהיה איתנו כבר? כמה יכולים לסבול???

  כולנו חייבים לחזור בתשובה – ממש עכשיו ברגע הזה.

  וגם להתנתק ממדינת עגל הזהב – שבנו הערב רב…

  ולא להתלהב מכל הזיקוקים וכל הרעשים…

  למה אנחנו חוגגים???

  יום העצמות… העצמות היבשות…..

  עם ישראל הוא עבד לבורא עולם הקדוש ברוך הוא. –
  כי לי בני ישראל עבדים, עבדי הם אשר הוצאתי מארץ מצרים!

  אין לך בן חורין אלא מי שעוסק בתורה, ובמצוות!

  אין כזה דבר "להיות עם חופשי" – זו המצאה של הציונים…

  על פי גדול הדור רבנו הגאון הגדול מרן רבן רבי הנחש שטן שליט"א למשפחת סמא"ל

  "והייתם כאלהים" – הוא טוען – לא צריך להשתעבד תחת מרותו של האלהים יתברך שמו – חס ושלום – אתה בעצמך יכול להיות אלהים!!!!

  וגם טוען – אל תפחדו מכל האיומים וכו' זה סתם שטויות – חס ושלום –
  "לא מות תמותון"!!!

  למה לא לעשות עבירות? זה כיף!!!

  למה הכל אסור ואסור ואסור?

  עכ"ל לשון רבינו הנחש ז'כר צ'ורר ל'קללה

  עפרא לפומיה!

  צריך להכריז בראש כל חוצות – ה' הוא המלך ואין עוד מלבדו!!!

  אנחנו שמחים להיות העבדים של בורא ומלך העולם!

  וגם הנחש המציא לשון הרע על בורא עולם יתברך שמו – שהוא כביכול שונא את האדם – "כל אומן שונא בני אומנותו – מהעץ אכל – וברא את העוולם. (רש"י על פרק ג')

  ה' אוהב אותנו, ואנחנו צריכים לאהוב גם אותו,
  הוא ברא את העולם לגלות את רחמנותו ומלכותו, ואין מלך בלא עם והוצרך לברוא בני אדם שיקבלו עול מלכותו, כי רצה לגלות רחמנותו.

  אז חס ושלום – אסור לנו למרוד בו…

  וכל ענינה של מדינת יסר אל – שסרה מהאל- היא מרד במלכות שמים, ובמלכות בית דוד, וביאת המשיח, ובנין בית המקדש!

  צריך לתקן את זה ולקבל עול מלכות שמים שלמה. להיות עבדי ה' אמיתיים!

  וה' יעביר גלולים מן הארץ ועובדיהם!

  ומלאה הארץ דעה את ה' – וכולם מקבלים עליהם עול מלכות שמים!

  אמת מארץ תצמח

  וה' יטהרנו!

  מלוך על כל העולם כולו בכבודך והנשא על כל הארץ ביקרך והופע בהדר גאון עוזך על כל יושבי תבל ארצך וידע כל פעול כי אתה פעלתו ויבין כל יצור כי אתה יצרתו

  ויאמר כל אשר נשמה באפו ה' אלוהי ישראל מלך ומלכותו בכל משלה'.

  ה' ברא את העולם לגלות את רחמנותו
  דע, כי קודם הבריאה – עד שלא נברא העולם – היה אור הקב"ה אין סוף, הוא ושמו אחד (פרקי דרבי אליעזר) ממלא את כל העולם, וצמצם אורו לבראו את הבריות, ונתן להם מקום. וברא את העולם כדי לגלות יחודו ורחמנותו.

  מנהיג כל בריותיו במשפט. ומעניש ומשכיר ומחזיר כל רעה לטובה, ומביא כל בריותיו לרצונו. וכן הוא אומר:"אני ראשון ואני אחרון, ומבלעדי אין אלהים". (עפ"י כללי הרמח"ל זיע"א לעץ חיים)

  כי קודם הבריאה היה אור הקדוש ברוך הוא אין סוף. ורצה הקדוש ברוך הוא שיתגלה מלכותו, ואין מלך בלא עם, והוצרך לברוא בני אדם, שיקבלו עול מלכותו (ליקוטי מוהר"ן קמא מט, א).

  כי השם יתברך מחמת רחמנותו ברא את העולם, כי רצה לגלות רחמנותו, ואם לא היה בריאת העולם על מי היה מראה רחמנותו. ועל כן ברא את כל הבריאה מתחילת האצילות, עד סוף נקודת המרכז של עולם הגשמי, כדי להראות רחמנותו.

  וכאשר רצה השם יתברך לברוא את העולם, לא היה מקום לבראו מחמת שהיה הכל אין סוף. על כן צמצם את האור לצדדין, ועל ידי הצמצום הזה נעשה חלל הפנוי. ובתוך החלל הפנוי הזה, נתהוו כל הימים והמדות, שהם בריאת העולם (כמו שכתוב בעץ חיים בתחילתו):

  וזה החלל הפנוי, היה מוכרח לבריאת העולם. כי בלתי החלל הפנוי, לא היה שום מקום לבריאת העולם כנ"ל. וזה הצמצום של החלל הפנוי, אי אפשר להבין ולהשיג, כי אם לעתיד לבוא. כי צריך לומר בו שני הפכים, יש ואין. כי החלל הפנוי הוא על ידי הצמצום, שכביכול צמצם אלוקותו משם, ואין שם אלוקות כביכול, כי אם לא כן אינו פנוי, והכל אין סוף, ואין מקום לבריאת העולם כלל. אבל באמת לאמיתו, בוודאי אף על פי כן יש שם גם כן אלוקות, כי בוודאי אין שום דבר בלעדי חיותו. ועל כן אי אפשר להשיג כלל בחינת חלל הפנוי, עד לעתיד לבוא (ליקוטי מוהר"ן קמא סד).

השאר תגובה