הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
המערכת החיסונית ותפקידה בעולם התודעתי, ומה מסמל הסמל התודעתי "הקורונה". | אואזיס

המערכת החיסונית ותפקידה בעולם התודעתי, ומה מסמל הסמל התודעתי "הקורונה". | אואזיס

בזמן שכדור הארץ "מורדם", משהו נפלא קורה ברקע שלא מצאתי שם אחר מאשר לקרוא לו : " אֲנִי יְשֵׁנָה, וְלִבִּי עֵר" …… בינתיים, לאט לאט ,ליבו של עולם חדש מתחיל להתעורר.

.
הבורא הרדים את עולמו שהתרגלנו אליו. ממש כעת אנו נמצאים כשותפים של התוודעות והתבוננות על תהליך שנקרא: "הבורא פושט צורה ולובש צורה" , בדיוק כמו התאים בגוף האדם, שמתים ומתחדשים, כך כל דבר בטבע, מת ומתחדש… אותו חוק פועל גם בעולם התודעה.
.
אנחנו עדים לתהליך מרגש מאד, של צירי לידה, כואבים אומנם, ולפעמים המראות לא נעימים, אך בסוף התהליך, נולד תינוק שיוצא לאוויר העולם, ועוד לב חדש של אהבה מגיח לגרום לנו לקבל חיוך.
.
כמו שהתודעה שלנו עולה, כך גם מערכת החיסונית שלנו בכל המישורים נבנת ומתחזקת. אחד הדברים שמאפשרים להבין את התהליכים התודעתיים שבבריאה, היא לעקוב ברצף של שנים, אחרי מה שמוקרן מהתודעה הקולקטיבית… ובתור חוקרת תודעה, אני עושה זאת, ולא נשאר לי אלא להגיד לכם, שעם כל מה שאנחנו עוברים ועוד נעבור, אני מתרגשת.
.
אני מתרגשת כי בשנים האחרונות, הספקתי מעט להציץ מאחורי הקלעים על המגמה שהבורא מעיר את חלקי הבריאה ואת לב השכינה ומקים אותה מעפרא.
.
בשנים האחרונות עברתי כמעט בכל תחום להבין מבחינה תודעתית מה קורה בתודעה הגלובלית, כמעט בלי שינה, ממדינה למדינה, לפעמים התעוררתי ולא זכרתי באיזו שפה אני צריכה לדבר ? , כך עברתי בחמש עשרה מדינות שהוזמנתי ברצף של שנתיים ובחנתי את ההשפעות של התודעה הקולקטיבית באותה מדינה.
.
אילו הן חדשות שמחות, שנרצה או לא נרצה, הבורא מעיר את כולםםםםם להתעורר ולהתאורר על מושג שנקרא "תודעת האחדות" .
.
תהליך ההתעוררות, נקרא : "אחישנה" . ואנו במעבר "מתודעת הבדידות" ל"תודעת האחדות". או בלשון תודעת הנסתר, "מתפיסת מציאות הבדידים", לעומת "תפיסת מציאות הסופראורגניזם".
.
כמה שהסתובבתי רבות ברחבי העולם, התחלתי לראות מגמתיות שמתפתחת. מצאתי את עצמי כצומת שהמון מידע מתרכז בו זמנית ממקומות שונים. מצאתי חפיפה בתהליכי תודעה שפתאום מתחילים להתפשט כמו מגפת המקורונה.. ככה , ממדינה למדינה…. התחילו להגיע אליי פניות להרצות על תודעת הנסתר, ויחד עם זאת, גם לתפור "תוכניות להעלאת התודעה" בארגונים בינלאומיים. פתאום מצאתי את עצמי ממישהי שרק הוזמנה להרצות גם יושבת בפגישות פרטיות ומלמדת רמי דרג בארגונים בינלאומיים, את תפיסת המציאות של "תודעת האחדות" .
.
מכיוון שהכל זה "אין עוד מלבדו" ואין שתי ישויות, עבורי אין אואזיס והבורא, אלא יש רק את הבורא, אז התבוננתי על הכל כמסע תודעתי, ללמוד ולהבין את הבורא.
מסע מרתק שכל דמות שנפגשתי איתה, היתה חלק מסוים בתכונות תודעת הבורא, אשר התגלה בהפרשי פוטנציאליים במבניות תודעתית, שקיבלה נראות בתצורות שונות. פעם הופיע כמנהלת שיווק של חברת מכוניות גדולה באירופה,שבקשה ליווי והעברת תכנים למצגות שהכינה, על מנת לשלב את עולם התודעה, בחברה. בעלת רשת מלונות שממוקמים באתרי סקי רצתה לשלב תודעת אחדות בחייה ובעסקיה. היא למשל, קודם רצתה להתנסות בתהליך גם בחייה הפרטיים ולראות שאכן ,עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני , ורק לאחר מכן רצתה לפתח מודל עסקי על פי תודעת האחדות לעסקיי מלונותיה. מצאתי את עצמי גם עם בעלים של אוניברסיטאות שרצה להכניס תכני תודעה לסטודנטים ושהגיע בטיסה כמעט לכל הרצאה שהעברתי אצלו באחת המדינות בדרום אמריקה, מעצבת אופנה מפורסמת, בעלת תוכנית בישול בטלוויזיה הגרמנית, דיירקטור באחד הבנקים הגדולים באירופה ואפילו אחד הנסיכים מנסיכות ליכטנשטיין. אין ספק, אמרתי לעצמי… הבורא מעיר את תודעת האחדות והאהבה … בתוך חלקיו. ובמיוחד בתוך חלקי השכינה שזה תודעת הקולקטיב של עם ישראל.
.
היום, במקום שהבורא יפיל תרדמה על האדם בשנית, הוא הפיל תרדמה על העולם. ויש לזה סיבה. תפילת נשמתנו וזעקת ליבנו היא זו שהשתוקקה כל כך לשינוי.
.
שינוי מהבדידות, שינוי מהעצבות ושינוי מהכאבים. העיניין הוא שעל מנת לאפשר לנו לצאת מהעצבות והבדידות והכאבים , העולם נדם. וכל זאת מתוך אהבה עצומה לתת לנו הזדמנות להבין שאנחנו כבר חיים בעולם נפלא, רק שאנו אלו שנרדמנו בו.
.
נרדמנו עד כדי כך שאפילו המערכת החיסונית שלנו כבר הפסיקה לפעול… וכשזה קורה מופעלת בתוכינו מערכת חיסונית קולקטיבית, שעל מנת לשקם את חיינו, היתה צריכה להפסיק את האוטומט, ולאפשר לנו לנשום.
.
לנשום כמו שכדור הארץ מתחיל לנשום מחדש… רק תמונות יעידו כמה פספסנו את העולם. איילים ברחובות, ברבורים חוזרים לנהרות ולאגמים,זיהום האוויר מתמעט והכנרת התמלאה בתשע ס"מ, כל כך הרבה דברים יפים מתחילים להיראות, ומהיכן הם מתחילים להיראות ? …. מתוכינו… כי זה עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני. אנחנו אילו שעוברים כעת שינוי… והשינוי מתחיל להשתקף לנו.
.
קוראי הפוסטים למדו שאנחנו לא חיים בעולם פיזיקאלי כי אין פיזיקאליות. כי האטומים בנויים מ99.999999 אחוז חלל "ריק"…וגם זה מופרך על ידי הפיזיקה הקוונטית. היום יותר ויותר המדע מאמץ את ההבנה, שהעולם הוא הולגרפי, עולם תודעתי. כתוב בזוהר "עלמא מהדין כחלמא דמי" ,העולם הזה דומה לחלום… חומר הגלם הוא רק תודעה… זאת אומרת אנחנו מודעות שמתנהלת בעולם מחשבתי. ואת מערכת החיסון של מימד התודעה הזה, מניעים שני קטליזטורים. לפי ההזדהות שהמודעות שלנו תניע את אחד הקטליזטורים במערכת החיסונית, זו התוצאה שתשתקף כהקרנה של מציאותינו.
.
****** מהם שני הקטלזיטורים התודעתיים המניעים את מערכת החיסון של הבריאה ושל האדם :
.
הקטליזטור הראשון עובד על פי חוקיות הפיזיקה הניוטונית / "תפיסת מציאות החלקיק" – "תודעת הבדידות"
הקטליזטור השני עובד על פי חוקיות הפיזיקה הקוונטית / "תפיסת מציאות הגל" – "תודעת האחדות"
***** 1. "מערכת החיסון על פי תודעת הבדידות"
.
"תודעת הבדידות", מונהגת על פי, חוקי הנפרדות והגאוה (מעשה מרכבה/יסורין)- כל עוד תפיסת המציאות שלנו היא אגוצנטריות, יופעלו עלינו החוקים בהמשלה לפיזיקה הניוטונית: בה כבר התוצאה ידועה מראש: כמות האנרגיה (הדלק) ששמתי ברכב, תקבע את המרחק שתלוי בכמות הדלק שיש ברכב.
.
זה בערך מה שקרה בכדור הארץ כעת… שנקנו אותו עד זוב דם ושנוררנו ממנו כל העולה בידינו, אך לא נתנו שום דבר בחזרה בתודעת אהבה, אף לא הודיה… לכן האיזון קרס. מערכת החיסונית של הבריאה היתה צריכה להשבית את הכל, בשביל לנוח, להתחזק ולהיבנות. סוד ההודיה בתודעת הנסתר מלמד אותנו, שאם אנחנו מודים לאדם כלשהו, זה משדר למערכת החיסונית של הבריאה שאדם זה הוא חלק חשוב להנעת החיים, ואנחנו ממש יכולים להציל את חייו, רק על ידי זה שאנחנו מודים על קיומו. אז תתארו לכם מה זה להודות לבריאה כולה…
.
חוקיות זו פועלת גם בתפקוד מערכת החיסון בגוף האדם ובחברה שמתנהלת על פי תפיסת "תודעת הבדידות". גם גוף האדם קורס וגם נפשו. מחקרים רבים מראים שכשהאדם מתנהל בתוך חייו בתודעת אגו ובדידות, הוא יסבול מדכאון, חרדות, בעיות הסתגלות, בטחון עצמי ירוד, ויזדקק כל הזמן לחיזוקים מבחוץ. במקרים כאלו, מערכת תת המודע שלנו, שבנויה על השתוקקות לקשרים חברתיים ואהבה, מתחילה להבין שיש כאן מצב הישרדותי, ומתחילה להפעיל את המערכת החיסונית של הגוף, על מנת לייצר יותר דופמין, או סירוטינין… אך אם אנחנו לא נעשה את הפעולות שמייצרות שמחה, אחדות ואהבה, ונחיה בענוה, כמו שמערכת החיסון שלנו תוכנתה לפעול מלכתחילה, ולא נשמור את חוקי האחדות, מערכת החיסון שלנו לא תפעיל את הקודים התודעתיים של הטבע האוניברסלי שלה והגנתה תחלש… למה ? כי כאן מופעלת תודעת ה DOING – , משמע, "האירוע הוא זה שמנהל את האדם ולא האדם מנהל את האירוע"… בבריאה הכל כל כך מסודר, ואין קיצור דרך לאף נשמה.
.
בתודעת הבדידות, ההשגחה האלוקית נסתרת מהאדם, שכן תודעת הבורא היא אך ורק אחדות.
.
האדם הוא ישות אלוקית. כשאין "השתוות הצורה" בדעת האדם ובמידת האמת התואמת לעולם האמת, אנחנו נקבל את שיעורי החיים שלנו, דרך מסע על "מעשה מרכבה". המדע קורא ל"מעשה מרכבה" בשם סופרפוזיציה. באותה סופרפוזיציה, מתקיימות כל האפשרויות שהבורא איי פעם ברא במחשבתו, ומחכות לצאת מהכח אל הפועל, אבל …מי שפועל מתוך "תודעת הבדידות" יחווה להוציא מהכח אל הפועל את שיעורי החיים של "היפך האהבה" על מנת ללמוד דרכם מהי אהבה וכמה הוא זקוק לאהבה. על הפעלת חוקיות האהבה, אחראי הקטליזטור השני במערכת החיסון הפועל על פי "תודעת האחדות"
.
***** 2. מערכת החיסון על פי תודעת האחדות "
.
תודעת האחדות, מונהגת על פי, חוקי האהבה והענוה – כאן כבר , נחווה חוקי הנהגה שונים של הבורא את עולמו. חוקים שעד עתה לא נחשפנו אליהם, בדיוק כמו שהמדענים עד היום מופתעים לגבי תופעות בפיזיקה הקוונטיות כשהתגלו תופעות אילו.
.
למעשה , מערכת "תודעת האחדות" , עובדת לפי חוקיות הפיזיקה הקוונטית. כאן חוקי הפיזיקה הניוטונית לא מתקיימים ומתחילים לחול חוקים שונים לחלוטין . חוקים שקשורים לתודעת האחדות כמו: שיתופיות, השפעה, וחיבוריות.
.
בפיזיקה הקוונטית אפשר להמשיל זאת לתופעות שנקראות "שזירה" , "מנהור", "קריסת גלים" וכו'…
.
"האדם הוא זה שמנהל את האירוע – ולא האירוע מנהל את האדם" – BEING,ההשגחה האלוקית מתגלה בחיי האדם והאדם ממש באינטראקציה תמידית ומקבל עזרה מההשגחה האלוקית.
.
אפשר להמשיל את זה, לילד שמעיף עפיפון, ורק רץ כחמישה צעדים על מנת להעיף את העפיפון, אבל אז באה הרוח ועוזרת לו להעיף את העפיפון למרומים …
.
למעשה אנחנו כל הזמן תחת השגחה אלוקית, אבל כשאנחנו לא בהשתוות הצורה עם תכונות הבורא, אנחנו לא נותנים לזה מתן תוקף להתגלות.
.
כל כך הרבה מחקרים היום בפיזיקה הקוונטית מוכיחים לנו את מה שכבר אנחנו יודעים ביהדות מאות שנים, "היכן שהאדם מחשב שם הוא נמצא." היכן שהאדם שם את תשומת ליבו / מחשבת ליבו, זה מה שהוא יחווה. תודעת הגל תהפוך לתודעת ה"חלקיק".
.
כשאנחנו נמצאים ב"תודעת האחדות" ,אנחנו מתנהלים כל הזמן מתודעת הגל, שזה מעל זמן ומרחב.
.
למה ? כי אנחנו נמצאים בקביעות במצב התודעתי הטבעי שלנו. באמת האוניברסלית שלנו .
.
כנשמה שהיא "מודעות"שמתנהלת מתוך"תודעת האחדות", המודעות היא זו שמנהלת את הנעשה בעולם , תוך כדי אחריות ואכפתיות לזולת , וכשזה קורה, היא ממש הופכת בתוך הבורא להיות חלק שיש לה אפשרות להשתתף בניהול הבריאה. אנחנו ישות שניתן לקרוא לה "מודעות" / "דעת" , ברגע שיישותינו מזדהה עם אחד האורות ממנעד השלמות של סרגל האור שהיא מורכבת ממנו, היא פשוט מתחילה "להדהד" אותו, ולחוות אותו, עד שהיא נהיית האור עצמו. לזה אנחנו קוראים השתחלפות מאור מקיף לאור פנימי.
.
**** בתודעת האחדות מערכת החיסון של האדם גם יותר חזקה.
.
מערכת החיסון בגוף האדם ובחברה מתנהלת על פי תפיסת תודעת האחדות, בה כל חלק מגן אחד על השני. ( "ואהבת לרעך כמוך".)
ואהבת לרעך כמוך, זה מבניות בתוך המערכת החיסונית המתנהלת כמערכת של גלגלי שיניים שדואגים לסובב אחד את השני, ליצר חזון משותף, כמו אנרגיה, או כמו הפעלת שעון וכו'… , כשגלגל ראשון מסתובב בהשתוקקות ובהבנה שהוא צריך לסובב את הגלגל השני ולהעביר לו אנרגיה, והשני מסתובב עבור השלישי והשלישי עבור הרביעי, וכך כל אחד מסתובב בהשתוקקות לייצר אנרגית אהבה עבור הגלגל שלידו, יוצא שבסוף כל המערכת לבדה מייצרת אנרגיה שווה לכולם כמעט בלי מאמץ.
.
מערכת גלגלי השיניים, היא התפילה שהתגבשה מתוך התודעה הקולקטיבית של העולם כולו. לכל אדם ואדם בכל רחבי העולם, יש לו תפילה פנימית של השתוקקות לאחדות, של השתוקקות לאהבה, של השתוקקות לחיבור. וכל התפילות של כל אחד ואחת מאיתנו, יצרו את התודעה הזו, שמוקרנת לנו מעולם פנימי מקרין לעולם חיצוני.
.
**** מדוע נוצרה לנו הקרנה דיסהרמונית במציאות של היום
.
מחקרי תודעה מראים, שהאדם חושב 50,000 מחשבות ביום, או יותר מדויק, מסדר את הדעות שלו על דברים, 50,000 פעם ביום, 1200 פעם מחשבה/ דעה, חוזרת על עצמה, רב המחשבות אצל האדם , הן בדרך כלל "חצי כוס ריקה", ושמונים אחוז מהמחשבות שחשבתם היום, חוזרות על עצמן מהיום הקודם. 95 אחוז מהמחשבות שלכם, הם דעות שאספתם בלי שהרגשתם לתת המודע שלכם עד גיל 6, וכיום מנהלות לכם את החיים ואת הבחירות שלכם בלי שאתם מודעים. ובסופו של דבר, המח לא מבדיל בין דימיון למציאות ומקרין את ההולוגרמה של הדרמה של התסריט התודעתי שאנו חווים
.
אך למעשה, אנחנו יישות תודעתית שמתבוננת על תסריטי אהבה כמו בקולנוע, במישור תודעתי שנקרא העולם הזה, וכל השפעה שאנו חווים תודעתית על ידי הזדהות שנרשמת כהלך רוח שלנו, מתורגמת לנו כהקרנה שמתקבלת מאותות חשמליים במח שרק נותנים לנו הרגשת מציאות בחמשת החושים. אך למעשה אנחנו במסע על מנעד שלמות האורות ואנחנו לומדים את הקונספט "אהבה"
.
.
הסיבה שנוצרה לנו הקנרה דיסהרמונית היא בגלל שאיכות חומר הגלם של המחשבות שלנו, הרגשות , מורכבים מלשון הרע, ריכולים וקנאה.
.
התודעה שאנחנו מחזיקים בתוכנו, כולנו ביחד וכל אחד לחוד, היא בדרגה ירודה, גסה , אגואיסטית, ולכן התפילות שלנו כעת נענות בתצורה מאד דיסהרמונית… אנחנו, האנושות, יצרנו את המקרונה. בתצורה של "מוות" .
.
המון אנשים פונים אליי היום, ואומרים "אואזיס, תראי כתבת על מה שקורה היום, כבר לפני כמה שנים, וגם חלק אומרים, "אואזיס, מה שאמרת שיקרה קורה" , והם מופתעים, אבל את האמת, אני לא.
.
***** הכתובת על הקיר והיא רק אהבה.
.
את מה שמוקרן לנו כיום מהתודעה הקולקטיבית, כבר התחלתי להפנים כשקבלתי פניה לכתוב תוכנית תודעתית, למניעת התאבדויות עבור חברת רכבות גדולה באירופה, לאחר שהבינה שהיא ניצבת בפני בעיה תודעתית רצינית מאד, כמעט כל יום אנשים קופצים על פסי הרכבת באירופה, על מנת לסיים את חייהם. … ואז הבנתי, ישנו כבר ממש "וירוס תודעתי ", מדבק מאד, בתודעה הקולקטיבית , שכנראה או שלא, מוקרן היום מעולמנו הפנימי לעולמנו החיצוני.
.
**** מה זה באמת המושג "קורונה" לפי תודעת הנסתר.
.
המושג כתר, מסמל בקבלה את ספירת הכתר, מלשון "לכתר/לאחד יחדיו" … בתודעת הנסתר/רזין דרזין, נקרא גם הכתר : "גלגלתא" – מלשון, גולגולת…שמסמלת מוות כמובן… אך קוראי הפוסטים למדו שאין באמת מוות , כי נשמה היא נצחית ומעל חמישים מיליון איש שחוו מוות קליני, חזרו עם מסרים לאנושות, חלקם אמרו שהם כאן לקרוא לאנושות קריאה אחרונה, ואנחנו צריכים לעבור להתקיים על תודעת אהבה ואחדות.
.
אפשר להגיד שיכול להיות שבמקום לקבל את הכתר דקדושא – כגלגלתא מלשון "גילוי" בהרמוניה, קבלנו אותו בתצורה של כתר דטומאה – גולגולת שמסמלת ,מוות פיזי.
.
אני לא אשכח איך הוזמנתי לאחד האירועים הנחשבים ביותר בגרמניה, בפרנקפורט, לאירוע גאלה, של לוח שנה יוקרתי של חברת צילום. בשולחן איתי ישב אחד ממנתחי הלב הכי נחשבים בגרמניה, ששמע מאשתו שהיתה לקוחה שלי, על התהליך התודעתי שהיא עברה. ואז הוא פנה אליי ,בקצת הרבה", זלזול ומתנשא לנושא התודעה והרוחניות, ושאל מה אני עושה שאשתו כל כך פורחת… לתשובה שהחזרתי לו הוא לא באמת ציפה. עניתי לו, שבשביל שאוכל לענות לו , הוא צריך שיהיה לו "אומץ" לשמוע את התשובה שאענה לו.
.
אותה תשובה, הביאה אותו לפגישה אישית, להבין למה בכלל הוא הלך להיות מנתח לב, ומהו הרצון שדחף אותו להיות כל כך מפורסם בתחומו…
.
תתפלאו או לא, אבל לבסוף, כשעשינו עבודה יסודית,להוריד את כל המסכות שהוא שם על עצמו במשך השנים, הוא פשוט ישב ובכה מעמקי ליבו, אחרי שהבין שהוא הלך להיות מנתח לב, בגלל שהמון אנשים פגעו בלב של אמא שלו, והמשאלה שלו כילד תמים היתה שכשהוא יגדל, הוא יתקן לבבות של אנשים.
לאט לאט, זה מה שקורה גם כיום, הבורא עצר לנו את העולם, להבין שאם אנחנו לא נוריד את המסכות ששמנו על עצמותינו שהיא רק יישות של אהבה, יורידו עבורינו ובעל כורחינו.
.
אנחנו תופסים את המסכה ששמנו על עצמינו , עד כדי כך שאפילו אנחנו נופלים לשקר של המסכה שמתעתעת בנו. כמה פתאיים שאנחנו, שאפילו אנחנו מאמינים לשקרים ששמנו על עצמינו כמגננה, ושוכחים שמאחורי כל אחד מאיתנו, ישנה גם תפילה. תפילה, שיכירו בנו, תפילה שידעו שיש לנו יכולת נתינה ואנחנו לא באמת רק מחכים לקבל. יש לנו הרבה יותר רצון לתת ולהעניק מאשר להיות בצד שמקבל, שלרוב אנחנו מתביישים בו, כי ככה המערכת החיסונית שלנו עובדת… היא מותאמת במדויק למערכת החיסונית של רקמת האחדות שבבריאה, לתת ולתת ולתת באהבה שאינה תלויה בדבר.
.
אם אחתך בסכין את כף ידי, כל הגוף יפעל עם המערכת החיסונית כסופראורגניזם, לרפא את החתך.. כך פועלת המערכת החיסונית של הבריאה, לרפא את החתכים שאנחנו עושים בה מבחינה תודעתית.
.
כשהסברתי את ההבדל בין "תודעת הבדידות" ל"תודעת האחדות" , לאותם אנשים בכירים בארגונים בינלאומיים, הם ישר הזדהו עם זה, כי כשהם השילו את המסכות שלהם, הם הבינו היטב את התפילה האישית שיש בכל אדם ואת ההשתוקקות להתאחד לסופראורגניזם , בזוגיות, במשפחה,במקום עבודה, בחברה ,ובאנושות כולה.
.
למעשה, כח האחדות של הסופראורגניזם, היא היכולת שמאפשרת לכל אחד ואחת מאיתנו, להיות בחברה שמעניקה ומשתפת ואף אחד לא ירגיש שהוא נזקק, כי לכולם יתאפשר להיות בצד של הנותן. וזה הכח שהבריאה עצמה מתקיימת.
.
***** לסיכום
.
לא משנה השמות של מה שאנחנו עוברים, מה שאנחנו רואים, גם מה שאנחנו מגלים עם כל מיני סרטונים של קונספירציות כמו על ה 5G טכנולוגיה שעליה כבר ידעתי מלפני שנים רבות, או כל מיני מראות בשמיים, שגם הם טכנולוגיות… נכון, אתם צודקים, הכל מתקיים… אבל זה מתקיים בגלל שזה נמצא כמו כל האפשרויות שמתקיימות בסופרפוזציה בו זמנית בבריאה… והיכן שנשים את התודעה שלנו ונזדהה עם הדבר, מה שיוחלט בסופו של יום, זה מה שאנחנו נקרין מתוכנו…
ולצערי יש כל כך הרבה שמנצלים כעת פוסטים שכתבתי בעבר, בלי להכניס את העובדה שאני תמיד מציינת, שמה שמתרחש בעולם, זה אנחנו מייצרים עם מחשבות והרגשות ולשון הרע, והקנאה, ושאנחנו בעולם תודעתי… וכעת מפזרים חלקים חלקים, ומוציאים מהקשרם, בלי להזכיר את היופי שבדבר , ומשתמשים בשמי… (אשמח אם אנשים ישלחו לי לינקים לפוסטים אלו שמפיצים היום ומוציאים דבריי מהכשרם)
.
לגבי קונספירציות, הרבה מתרגמים "קונספירציה" כאילו עובדים עלינו בעיניים או ממציאים משהו… זה לא התרגום של קונספירציה, אלא התרגום הוא "לעשות דברים מאחורי גבינו" … עכשיו תגידו לי, אתם מכירים מישהו שלא עושה מאחורי הגב של אדם אחר, או ארגונים שעושים דברים מתחת לשולחן ? … 2. רב האנושות היא קונספרטיבית אחד לשני… וכמו שכתבתי, צריך להבין מהי תודעה… 3. הכל מתקיים בו זמנית, כל אופציה שרק תחשבו שיכולה איי פעם להתקיים, מתקיימת, המדע קורא לזה סופרפוזיציה… הכל מתקיים, למה ? כי הבורא חושב את הכל, כמו מחולל יישומים שבונה מהקודים שיש בו, המון המון אפליקציות… לכן הכל מתקיים, אך מה שקובע, זה על מה נשים את תשומת ליבנו שזה מתקיים, ולפי זה נקריס גלים ונגלה את אחת מהאופציות… 4. היחידים שגורמים לדברים האלו להתגלות מתוך סך כל האפשרויות, הן המחשבות של האדם, והעולם הפנימי שלו, מתאגד ביחד עם המון עולמות פנימיים של אנשים, וביחד נותנים לזה מתן תוקף להתגלות. כי אנחנו רק בעולם של תודעה. עד שלא נלמד את חוקי התודעה, השיעורים האלו יחזרו ויחזרו ויחזרו, עד שיום אחד נצליח בהם.
.
לכן, נסו עם כל הכאב שאנחנו עוברים עכשיו, במסע מאתגר שכזה לנשמות שרק מתוודאות על אהבה, לעלות מעבר למילים, ולהתחיל לשמוע תפילות יפות של אנשים.
.
הניחו קצת למערכת החיסונית מלעבוד, ופיתחו וסיימו בביקור של ארבעת חבריינו הקבועים ששוכנים בנו כשאנו בתודעת האחדות . והזמינו אותם " להתארח בגופכם, נפשיכם ורוחכם :
.
אילו הם מר דופמין, מר סירוטינין, גברת אוקסיטוצין, ומרת אנדרופין.
.
***** בתמונות:
כשיצא לי לישון בג'ונגלים של האמזונס, עם עכבישי ענק מעליי, אמרתי לעכביש… "נכון, אני מתארחת אצלך, אתה היית כאן קודם, אבל בבקשה תישאר רק במקום שלך ואל תזוז."..
חשוב להזכיר לכולנו … החיים על פני כדור הארץ, היו כאן קודם… ואנחנו מתארחים בהם…
תראו את התמונות שמתפרסמות כעת ברחבי העולם, הטבע חוזר אלינו, כי הברחנו את גן העדן שקבלנו.
.
כולנו ביחד צריכים להתאחד ולקרוא "תנו לחיים לחיות"

השאר תגובה