הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
המתים מחפשים תשובה- האם מוכר לכם הביטוי: האם מישהו חזר משם?  – לכל הספקנים ובכלל, מיועד סרט חדש זה –  ענין גלגול נשמות ועוד – מאת  המקובל האלוקי  הרב יהודה פתייה זצוק"ל

המתים מחפשים תשובה- האם מוכר לכם הביטוי: האם מישהו חזר משם? – לכל הספקנים ובכלל, מיועד סרט חדש זה – ענין גלגול נשמות ועוד – מאת המקובל האלוקי הרב יהודה פתייה זצוק"ל

הסרט- המתים מחפשים תשובה:

האם שמעתם פעם את  הביטוי-  מישהו חזר משם?

לכל הספקנים ובכלל,  כאן יש הוכחה "לאלו שכן חזרו משם", ולא רק שחזרו, אלא סיפרו לרב יהודה פתייה זצוק"ל  כל מה שעבר עליהם שם למעלה.

בסרטון –  מתואר כהקדמה  מי הוא המקובל האלקי העצום שנקרא הרב יהודה פתייה זצוק"ל ,   לאחר מכן   מתואר מתוך ספרו  "מנחת יהודה," על מתים שנפטרו מהעולם   שנגלו  אליו ומספרים לו קורותיהם למעלה, מה קרה להם אחרי מותם, מתארים את משפטם בבית דין של מעלה, כיצד שפטו  אותם,  (כמה צריך להקפיד לומר רק את האמת  בבית דין של מעלה, אסור להתחכם,  כי הכל גלוי שם עד פרטי  פרטים , ועד כמה אי אפשר להסתיר כלום – ואיזה עונשים מקבלים אם לא אומרים את האמת  ) ומתארים מה היה עונשם בגלל חטאם בעולם הזה- ואיך חישבו  להם את העונש מידה כנגד מידה),  ובגלל  שהם "ערומים ממצוות"  הם כמו הומלסים (homless)  ומתייבשים נורא   , כי אין  מה שיגן עליהם, אין להם לבוש לנשמה (הנקרא" חלוקא דרבנן"), כי  כל מצווה היא לבוש לנשמה בעולם הבא,   אין לבוש  לנשמתם ,ואז נאלצים לשוטט בין שמים לארץ , וכפתרון למצוקתם נכנסים  בעיבור ,ונדבקים לנשמות ירודות של אנשים בעולם הזה.   ו ולכן אומר הרב  פתייה זצוק"ל שהרבה  חולים בבתי חולים לחולי נפש- הם בגלל אותם נשמות מתים  אבודות שנכנסו בתוכם כדיבוק) , ומתואר איך הרב הציל  ותקן אותם נשמות המתים  והחיים שהתחננו שיתקן אותם  ויקל על סבלם ויוציא הרע שאחוז בהם .

 

  

  

     

חשיבות קריאת שמע על המיטה  לפני השינה- להטבת החלומות

בסרטון הרב יהודה פתיה זצוק"ל  מסביר  מתוך כתביו, את החשיבות העצומה של קריאת שמע על המיטה, כדי להגן על האדם מפני חלומות רעים, ומבהילים , כמו כן  מתאר איך נדע להבדיל בין חלומות אמיתיים ושקריים.

חשיבות הגדולה  של הברכות על המזון-  לפני האכילה ובסיומה

בסרטון – (דקה 39.27) הרב  מדבר על חשיבות הגדולה של ברכה על המזון שאנו אוכלים, כי ישנן נשמות שבשל עבירות חמורות שעשו ( למשל לא אכלו אוכל כשר  / אכלו מאכלות אסורים  למשל   פירות ים, חזיר וכו  )  קבלו עונש להתגלגל, בדומם   או בצומח, או בחי, הכל תלוי ברמת  העבירה, – ולכן  יש נשמות שנגזר עליהם  להתגלגל  גם במזון, שאנו אוכלים  למשל  בבשר, בפירות וירקות והן נמצאות  שם ב"מאסר" , ורק ע"י הברכות  שאנו מברכים  לפני האכילה  ובסיומה, הנשמה המגולגלת במזון- משתחררת ממאסרה ובאה על תיקונה.   ידוע שהנשמה המגולגלת במזון "מתחננת" , שיאכל  את המזון שבו היא מגולגלת אדם  דתי ,או כל אדם שמברך על מזון, וכך תבוא על תיקונה.

תמונות מתוך הסרט:

גלגול נשמות

עונשי הגלגולים בדומם צומח וחי -בשל עבירות חמורות

באות לנקות את האדם בכדי שתוכל הנשמה להיות נקיה מעבירות ולעלות לגן עדן

לא להיבהל! 

העונשים האלה חלים  רק אם אדם עזב את העולם, ולא עשה תשובה!

אין דבר העומד בפני התשובה!- ואם אדם עשה תשובה שלמה- ה' מוחל

 באופן כללי , איך עושים תשובה על החטא?  

  1.  צער- ראשית אדם צריך  להצטער  מאד מאד  מעומק ליבו על החטא שחטא. (הצער בלב מבטל את התענוג שהרגיש  בעת  החטא) 

  2. וידוי-:   פונה לה'  ואומר  ומפרש בפיו את העבירה שעשה ( אומר:  אנא ה'- חטאתי ,עוויתי פשעתי לפניך ה', בעבירה..(פלונית) / עשיתי כך וכך … ומפרט)  (הדיבור בפה נחשב מעשה זוטא- והוא מבטל  את מעשה העבירה שעשה בפועל) 

  3. בקשה סליחה ומחילה , צר לי מאד  מאד על כך  , אנא ה' סלח לי ומחל לי.

  4.  הפסקת החטא – מקבל על עצמו – לא לחזור על החטא שוב. 

ובחסדי שמים וברחמים גדולים – ה' יסלח, והאדם לא ישפט  ע"כ בבית דין של מעלה

 

יצאת לחיק הטבע?  אם ישבת על אבן- תאמר פרק תהילים- אולי יש שם נשמה מגולגלת באבן – ואז תוכל הנשמה לצאת ממאסרה ולבוא לתיקונה

המאכיל אנשים בשר לא כשר- טריפות ונבילות- מתגלגל בעלים של עץ

גלגול בחמור- לאיש הבוגד באשתו

גלגול במים- לשופכי דמים

 

גלגול בבת יענה- מי שמסתכל בסרטים  של עריות (סרטים פורנוגרפים )

.

גלגול באבן – למדברי לשון הרע

.

הבוגד והבוגדת מתגלגלים – באבן ריחיים

.

השוכב גבר עם גבר- מתגלגל בשפן, או ארנבת

.

מי ששוכב עם חברה ללא מקווה וללא כתובה, או אישה נידה -יתגלגל בגויה

 מי ששוכב  עם בהמה – יתגלגל בעטלף

ובכדי להציל את הנפשות המגולגלות בדומם צומח וחי שטרם הגיעו לגן עדן

–  ולהוציא אותו ממאסרם- באו ברכות הנהנין על המזון

שברגע שאדם מברך על המזון  ועונים לו אמן-

הנשמה המגולגלת משתחררת ממאסרה, ובאה על תיקונה

.

.

.

ואם לא מברכים  על המזון ,זה מאריך מאד את צער הנשמה, עד שיברכו על המזון בה היא מגולגלת

.

המתגאה על הציבור מתגלגל בדבורה

.

סיפור מעלת התשובה-  על אדם שבא על כלתו (דקה 43.23)

.

 

השאר תגובה