הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
ה' שם את המילים בפה של האויב

ה' שם את המילים בפה של האויב

שימו לב לדברי נסראללה, זו תחילת הגאולה …


עדכון קודם: ידענו שהחמאס משתמש בכל הנשק שיש בידיו, אבל לראשונה הוא גם משתמש בתנ"ך היהודי כדי להזהיר את היהודים. לצפות ולא להאמין. עוד רמז ליהודים – ה' שם את הפתרון בפה של האויב – כדי להגיד לנו תתעוררו ומהר!!

חמאס-על-רקע-תנך

דובר החמאס משגר איומים כלפי ישראל כשעל צג המסך נראים המילים בציטוט מהתנ"ך: ספר יחזקאל פרק ז,

הפרק הוא תוכחה גדולה לעם ישראל על הצרות שיהיו בזמן הקץ, הפסוקים מדברים על ה"קץ" וה"צפירה" ועל "חמס" כמטה רשע.

א וַיְהִי דְבַר-יְהוָה, אֵלַי לֵאמֹר.  ב וְאַתָּה בֶן-אָדָם, כֹּה-אָמַר אֲדֹנָי יְהוִה לְאַדְמַת יִשְׂרָאֵל–קֵץ:  בָּא הַקֵּץ, עַל-ארבעת (אַרְבַּע) כַּנְפוֹת הָאָרֶץ.  ג עַתָּה, הַקֵּץ עָלַיִךְ, וְשִׁלַּחְתִּי אַפִּי בָּךְ, וּשְׁפַטְתִּיךְ כִּדְרָכָיִךְ; וְנָתַתִּי עָלַיִךְ, אֵת כָּל-תּוֹעֲבוֹתָיִךְ.  ד וְלֹא-תָחוֹס עֵינִי עָלַיִךְ, וְלֹא אֶחְמוֹל:  כִּי דְרָכַיִךְ עָלַיִךְ אֶתֵּן, וְתוֹעֲבוֹתַיִךְ בְּתוֹכֵךְ תִּהְיֶיןָ, וִידַעְתֶּם, כִּי-אֲנִי יְהוָה. (עד כאן ציטוט החמאס)
ה כֹּה אָמַר, אֲדֹנָי יְהוִה:  רָעָה אַחַת רָעָה, הִנֵּה בָאָה  ו קֵץ בָּא, בָּא הַקֵּץ הֵקִיץ אֵלָיִךְ; הִנֵּה, בָּאָה.
ז בָּאָה הַצְּפִירָה אֵלֶיךָ, יוֹשֵׁב הָאָרֶץ; בָּא הָעֵת, קָרוֹב הַיּוֹם מְהוּמָה–וְלֹא-הֵד הָרִים.
ח עַתָּה מִקָּרוֹב, אֶשְׁפּוֹךְ חֲמָתִי עָלַיִךְ, וְכִלֵּיתִי אַפִּי בָּךְ, וּשְׁפַטְתִּיךְ כִּדְרָכָיִךְ; וְנָתַתִּי עָלַיִךְ, אֵת כָּל-תּוֹעֲבוֹתָיִךְ.
י הִנֵּה הַיּוֹם, הִנֵּה בָאָה:  יָצְאָה, הַצְּפִרָה–צָץ הַמַּטֶּה, פָּרַח הַזָּדוֹן.
יא הֶחָמָס קָם, לְמַטֵּה-רֶשַׁע; לֹא-מֵהֶם וְלֹא מֵהֲמוֹנָם, וְלֹא מֶהֱמֵהֶם–וְלֹא-נֹהַּ בָּהֶם.

צפו בסרטון החמאס קרדיט לאתר קוקר

וזה עוד רמז ליהודים – ה' שם את הפתרון בפה של האויב – כדי להגיד לנו תתעוררו ומהר!!
וראו את זהמה הרמז בשם של ארגון הדעא"ש + דברי איש החמאס מה הסיבה שהטילים נופלים 'בשטחים פתוחים ' (שם הארגון הדעא"ש = "אין עוד מלבדו" – או תבינו בטוב או ברע) 

לפניכם הפתיח ל"האמנה הפלסטינית" של החמאס, המהווה בסיס לכל דברי האמנה, ולאידיאולוגיה החמאסית. לקרוא ולהבין "אין עוד מלבדו" :

"חמאס, פלסטין. 1 מוחרם 1409 -18 אוגוסט 1988"

"בשם אלוקים הרחמן והרחום"

"(היהודים), הייתם הטובה באומות שהוצעו לבני האדם, מצווים את הטוב, ושוללים את הרע, ומאמינים באלוקים, לוּ האמינו אנשי הספר (היהודים) – כי אז היה להם טוב. יש מהם מאמינים אך רובם מושחתים".

"הם לא יזיקו לכם (היהודים) אלא במעט, ואם ילחמו בכם – ייסוגו מפניכם, ולא ינצחו אתכם. הם נידונו להשפלה היכן שיהיו, אלא אם כן יחזיקו במוסרותיו של האלוקים".

"היהודים, כי העלו את חמתו של האלוקים הם נידונו לחיי מסכנות, כי כפרו בפסוקי האלוקים. הם נידונו לכך משום שמרדו ועברו על החוק"

(תרגום מערבית: ראובן פז במסגרת סדרת פרסומי "מרכז דיין". "אינתיפאדה", אהוד יערי וזאב פיש, עמוד 353).
קישור למקור וכן להרחבה:

http://www.yahadoot.net/item.asp?id=358&cid=13

pic1x13x358T468

One comment

  1. צבי

    אני מודה לך שהבאת את הדבר לפרסום באתרך. אני זה שגיליתי את הדברים ואף העתקת את המילים שכתבתי כלשונם. אני מצידי הפצתי בכל דרך שיכולתי, בוואטסאפ בכל קבוצה שבה אני מחובר, בפייסבוק (צביקה המנייעס). יישר כוחך תמשיך לזכות ולחזק את הרבים.

השאר תגובה