הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
מטמון מפתיע: עשרות מטבעות מהמרד הגדול משנת ה70 (!) לספירה – רמזים חזקים

מטמון מפתיע: עשרות מטבעות מהמרד הגדול משנת ה70 (!) לספירה – רמזים חזקים

המטבעות – חלקם מראשית המרד וחלקם מימיו האחרונים – הוטמנו במערה גדולה ונסתרת במיקום מרכזי. מה שנראה היה כעוד מטמון שגרתי, מתברר כתגלית מפתיעה של מערת מסתור שלא הצליחה להציל איש. "מרגש לגלות בערב פסח עשרות מטבעות מימי החורבן הנושאים את הכיתוב 'לחרות ציון' ו'לגאלת ציון'

בשיחה עם ynet מגדירה ד"ר מזר את התגלית "מפתיעה ויוצאת דופן עד מאוד, מכיוון שמדובר במקום מרכזי בירושלים – השטח שבין הר הבית לעיר דוד", כדבריה. "העובדה שבמשך 2,000 שנה לא נכנסו למערה כה גדולה, ועוד במיקום כה מרכזי היא מפתיעה. הכול נשאר שם בדיוק כמו שהיה, בסוף שנת 70 לספירה".

שימו לב לרמזים

 שטח המערה כ-7 על 14 מטרים. במקום נמצאו, בנוסף למטבעות, שברים של כלי חרס רבים, בעיקר קנקנים וסירי בישול. על מטבעות הברונזה מראשית המרד, בשנת 66 לספירה, הוטבע בכתב עברי קדום הכיתוב "לחירות ציון". לעומת זאת, על המטבעות שנוצרו בשנה הרביעית למרד, 70 לספירה – כאשר החורבן עמד בפתח – הוטבע הכיתוב על "לגאלת ציון".

 

הרמזים חזקים: בערב פסח מטבעות שנכתב עליהם לגאלת ציון"

14 = דוד

66 = בן דוד

70/7 מספרי הגאולה (השבת 7)

המדענית החוקרת משפחתה "מזר" אותיות רמז

 

אורות של פסח באתר !! הרבה חומר חדש

עדכון יב ניסן תשע"ח - שוב המילים שנמצאו על המטבעות מביאות פלאות המילוי של המילים "גאלת ציון 2018" מביאה 363 = המשיח !!

עדכון 27.3.2018 נוספו 3 תמונות

שימו לב נכתוב בדיוק מה שכתוב על המטבעות שנמצאו בירושלים בערב פסח בשנת ה70 לספירה, נוסיף את השנה והנה נקבל 2018

עדכון 27.3.2018

הפסח יבואו בע"ה אליהו + שתי המשיחים... גימטריה מדהימה שהתקבלה... אנו מקבלים את המספר הקדוש 1820 (סוד הויה) כזכור 1820 זה הספרות של 2018 מספר שראינו רבות בהקשר לפסח. והגימטריה הגדולה מפתיעה לא פחות 384 = "משיח הויה" רגיל !!!) וכמו שהוסבר: כל התרחשויות הגאולה מתרחשות בעיקר אצלנו בתודעה, לפתח את הדעת שלנו להבין ש"אין עוד מלבדו"
לחץ כאן לפתיחת התמונות הבאות

לכתבה המלאה ב "ynet" לחץ כאן