איראן שיגרה אתמול 2 טילים שכתוב עליהם: “ישראל חייבת לימחק”, שזה שווה בגימטריה “כולנו חייבים לחזור בתשובה”. | סרטי סוד תורה

נכתב על ידי מערכת כי לה' המלוכה ב-. פורסם ב-כללי, סרט, תיעוד אירועים
עדכון אחרון ב-2016-03-10.

שוב אנו רואים התגרות בין פרס לישראל ושוב זה קורה כמו בעבר לפני פורים

לינק כשר

   

שוב מתעורר הקשר בין אובמה להמן – פרטים “אובמה נחש 4”בראק חוסין אובאמה

תגיות, ,

תגובות (2)

 • שאלה חשובה מאוד לכולם !! לא להוריד מהאתר !!

  |

  למה אתם לא כותבים על החפירות המזעזעות שיש בציון של דוד המלך ???????????????????

  להגיב

 • יניב

  |

  מגילת אסתר , מגילת ההסתר פנים , מכיוון ששם ה’ אינו מופיע בכל המגילה (כי חששו שמא יעשו הגויים מעשי ביזיון או ישרפו את המגילות , כי כתוב בתורה “ואבדתם את שמם מן המקום ההוא ,לא תעשון כן לה’ אלוקיכם” לכן מחובתנו לגנוז דברי קדושה שמופיע שם ה’) אחדות בעם ישראל היא חלק חשוב בתהליך גאולה , הנה אנחנו רואים כאשר עם ישראל חונה מול הר סיני , מה כתוב ? “ויחן שם ישראל נגד ההר” , ומפרש רשי , כאיש אחד בלב אחד, זאת אומרת שעם ישראל היו מאוחדים , וזה היה התנאי לקבלת התורה (וכידוע ששם זאת הייתה אמורה להיות הגאולה השלימה , אלמלא חטאו בעגל) אם כן , גם בתקופת מרדכי ואסתר הייתה אמורה להיות הגאולה השלימה , למה לא זכו ? חוסר אחדות, כמו שכתוב בסוף המגילה “כִּי מָרְדֳּכַי הַיְּהוּדִי, מִשְׁנֶה לַמֶּלֶךְ אֲחַשְׁוֵרוֹשׁ, וְגָדוֹל לַיְּהוּדִים, וְרָצוּי לְרֹב אֶחָיו–דֹּרֵשׁ טוֹב לְעַמּוֹ, וְדֹבֵר שָׁלוֹם לְכָל-זַרְעוֹ.”

  ורצוי לרב אחיו ולא לכולם זאת הייתה הבעיה. יש לנו הזדמנות השבוע במעמד היסטורי שלא היה כמותו בהכנסת ספר תורה בקבר דוד המלך (אני ואשתי רכשנו שני אותיות , אנא מכם רכשו מהר ותהוו חלק מהספר תורה הקדוש הזה) וקריאת שמע עולמית ואחדות העם וזהו תהליך חשוב בגאולה כמו שהבהרתי.

  יום הכפורים זה כפורים זאת אומרת כמו פורים , יוה’כ הוא יום ענק של מחילת עוונות ומתעלים רוחנית ממש כמו מלאכים , לא אוכלים לא שותים המון תפילות, ופורים זה גמר תיקון כמו שאמרו כאן החברים, בפורים זה ונהפוך הוא שאוכלים ושותים , לעומת יוה’כ שלא אוכלים ולא שותים , אז למה הוא כמו פורים ? כי יוה’כ הוא מצד הרוחניות ופורים הוא מצד החומר , וכידוע למי שראה את ההרצאות של הרב חיים דינוביץ , לעתיד לבוא יהיה ניתן להשיג השגות ולהגיע לדרגות גבוהות גם על ידי עיסוק כלשהוא בחומר ולא רק על ידי לימוד תורה ועשיית מצוות , בסוד הפסוק מאיוב “מבשרי (מהחומר) אחזה אלוה” וגם תוסר הקללה של “ארורה האדמה (החומר) בעבורך”.

  אז בעזר ה’ הפורים הזה תוסר המסכה ויוסר הסתר הפנים ויהיה נהפוך הוא של מגולה לגאולה אמתית ושלימה אמן כן יהי רצון.

  להגיב

השאירו תגובה

הרשם לרשימת התפוצה

מעבר לסרגל הכלים