הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
1000 סדקים בגבעת הקפיטול בארה"ב | בניית הקפיטול בוושינגטון נעשה על המודלים של העיר הרומית פלמירה (תדמור)

1000 סדקים בגבעת הקפיטול בארה"ב | בניית הקפיטול בוושינגטון נעשה על המודלים של העיר הרומית פלמירה (תדמור)

 

בעקבות רמז קריסת חניון  הברזל בתל אביב פוסט זה הוקפץ

זה דבר מדהים ביותר שמצינו והכל מתרחש בפשטות מול עינינו! (מאת: א"אגסי)
כידוע אנו מזכירים הרבה את עניין הברזל = 239
וקשר לארה"ב שנכנס ל 239 שנתי -240 שנה מ 1,776

כידוע עמלק 240

תרגום (לא מוצלח במיוחד) מתברר כי לפני כניסת השנה התחיל פרויקט ענק בגבעת הקפיטול של וושינגטון לתקן את גג הבניין של הסנאט ובית נבחרים שכידוע וו בסגנין של DOME

ראה תמונה למטה

מתברר כי ה DOME הזה עשוי מברז ל !!

ויש יותר מ 1,000 סדקים וכל עסק כעת נמצאים בשיפוץ תחת סכנה של ניזקים …. !!! כל הברזל חלוד!

המדהים ביותר הסיפור הזה

T הוא אדריכל הקפיטול (AOC) הוא שחזור כיום כיפת בניין הקפיטול בארה"ב, אחד מהסמלים הגדולים של אמריקה של חופש. שאלות נפוצות על הפרויקט הזה זמינות בהמשך.

ארצות הברית הקפיטול הכיפה, הסמל של דמוקרטיה אמריקנית וסמל ארכיטקטוני בעל שם עולמי, נבנתה מברזל יצוק לפני יותר מ -150 שנים. הכיפה לא עברה שיקום מלא מאז 1,959-1,960 ובשל גיל ומזג האוויר כעת נגוע יותר מ -1,000 acks CR וליקויים.

למה היא כיפת הקפיטול תחת שיקום?

בגלל כיפת הקפיטול נעשתה ברובה של ברזל יצוק, חשיפה לגשם, שלג, ברד ושמש גורם נזק לחיצוני שלה. מים מחלחלים דרך חורי סיכה בפסל החירות, ומבעד לסדקים ומפרקים פתוחים לאורך הקליפה החיצונית כוללים: מעקה תולוס, בסיס הכיפה, ורמת המרפסת מוכן מראש. הדלפות במרחב הבין לקדם את ההחלדה של הברזל והכישלון של ציפוי צבע מגן.

תרשים חתך של כיפת הקפיטול

בנוסף, אלמנטים דקורטיביים המעניקים כיפת הקפיטול האופי הייחודי שלה חלודים, ובמקרים מסוימים נופלים מהמבנה. אם תיקונים אלה לא נעשו, יצירות האמנות ברוטונדה, כוללים האלהה של וושינגטון ויפריז של ההיסטוריה האמריקנית, נמצאות בסיכון גדול של נזק בשל דליפות מים.

מהי מטרתו של הפרויקט?

פרויקט זה הוא שלב קריטי לעצירת הרמה הנוכחית של הידרדרות בברזל היצוק של הכיפה, כמו גם להבטיח את ההגנה על הפנים של הכיפה ורוטונדה. חידוש החיצוני המשמעותי האחרון של הכיפה בוצע ב1959-1960 כאשר הוא הופשט מהצבע שלה כל כך הברזל ניתן היה לתקן ודרוך עם מעכב חלודה. כחלק מתהליך תכנון פרויקט המקיף שלה, אדריכל הקפיטול הוא התחייבות חידוש דומה. פרויקט השיקום כולל ההסרה של צבע ישן, תיקונים לברזל היצוק והצביעה מחדש.

למה פרויקט זה מתחיל עכשיו?

דחיית השיקום היה להנציח את ההידרדרות של הכיפה. מתקלף והקילוף של צבע באופן משמעותי יגדלו וכתוצאה מכך מראה מכוער. בשנת 2010, צוין כי פריטים שזוהו במחקר 2001 התדרדרו עוד יותר, וכתוצאה מכך תיקונים שהם יותר מורכבים ויקרים. כתנאים ימשיכו להתדרדר, הבטיחות של מבקרים להקפיטול מאוימת על ידי חפצים נופלים. התקנת רשת בטיחות לרוטונדה הקפיטול נדרש כדי להגן על מבקרים בתהליך השיקום.

מה שמדהים כי חלקים של בניין זה הוא העתק של מקדש של פלמירה / תדמור שנהרס על ידי דעאש לפני כחודשים.

לכן אנן רואה הרס קשור להרס של ברזל בשנה 239 שהוא גמטריה ברזל + 1 = עמלק

למעשה אנו רואים כי אנו קרובים בסוף של שיעבוד מלכויות של ארה"ב

עם 1,000 סדקים בגג של ברזל חלוד

1,000 = משיח בן דויד משיח בן יוסף


מצורף כתבה רצינית ביותר של הbbc  לפיו בניית הקפיטול בוושינגטון נעשה על מודלים של העיר הרומית פלמירה
הנה רמז חזק ביותר המקשר בין העיר הסורית שנפלה לדעא"ש לוושינגטון ולונדון שהם מרכזי אדום – כנראה זה סימן לחרבן וושינגטון בקרוב.

_84479062_columns-comp

אם קוראים את הכתבה אנו מבינים כי אפילו הסמל של הנשר והכובים של ארה"ב נלקח משם. כמוכן ההיסטוריון שכתב ב 1753 את הספר על פלמירה ציין כי מלכה מהזמן ההיא בזמן פלמירה כבשה איזורים גדולים של טורקיה ומצרים. זה היה בזמן חרבן בית המקדש השני וזה תואם התיאור בגמרא לפיו חיילים מתדמור פלמירה השתתפו בחרבן!


לינק לכתבה במקור

עוד מידע על סוף ארה"ב והקשר לזמן הגאולה בסרט "סוף גלות ישראל בימינו"

רקע 

תרגום גוגל (לא מוצלח)

מה חורבות עיר רומית עתיקה בסוריה וחלק מהמבנים הסמלי ביותר בוושינגטון ובלונדון יש לעשות עם זה? תערוכה חדשה שמטרתו לחבר אותנו לקהלים עם עתיקות תחת אש במלחמת האזרחים של סוריה.
פעם הייתה ילדה יפה בשם Haliphat. היא הייתה עשירה, אבל גם צנועה וחסודה. היא גרה בעיר מדבר מרהיבה שזהרה ורוד כאשר השמש השוקעת.
זה יכול להיות תחילתו של סיפור אגדה – מלבד הסיפור הוא אמיתי ועכשיו אין סוף טוב באופק.
Haliphat באמת קיים לפני כ -1,800 שנה. ביתה היה פלמירה, מרכז מסחרי תוסס בלב של האימפריה הרומית. היום החורבות העתיקות שלה עומדות על הכוונת של מלחמת האזרחים האכזרית של סוריה.
אנחנו יודעים על תודה Haliphat לצ'ארלס חופשי יותר. הוא רכש החזה שלה אבן גיר בשינה 1908 ולנתן אותו לגלריות החופשיות וסאקלר של סמיתסוניאן בוושינגטון. הפיסול נלקח מהקבר שלה ומראה לה לבושים במיטב מחלצותיה. על פי כתובת בארמית, שמתה ב231 לספירה.
המוזיאון החליט לשים את החזה בתצוגה בפעם הראשונה בכמעט עשור אחרי הקבוצה המכנה עצמה מדינה (IS) האסלאמית כבשו פלמירה בחודש מאי.
"חשוב שכאשר משהו בחדשות, אנשים מקבלים תחושה של ההיסטוריה שלה", אומר מנהל מוזיאון ג'וליאן Raby. "שמעת על פלמירה, אך ייתכן שלא יודע כלום על זה, אז לבוא ולהעיף מבט באובייקט שמאפשר לך לחשוב על עניינים הנוכחיים."
לדבריו, פלמירה צריכה תהודה מסוימת עם אמריקאים כי האתר העתיק היה השפעה ישירה על ארכיטקטורת ארה"ב, הכולל מבנים כגון הקפיטול, הבית הלבן ומונטיצ'לו, בית וירג'יניה של הנשיא תומס ג'פרסון.
שרידים של מלון פלמריה וחזית בניין הקפיטול בארה"בבמאה ה -18, מבנים ואמנות קלאסיים היו "מחדש" על ידי נוסעים אירופיים לאזור פלמירה שהחזירו תמונות של מה שראה.
מלווה את החזה של Haliphat בתערוכה החדשה תחריטים של פלמירה על ידי רוברט ווד, שעשה את הסקר מפורט הראשון של האתר ופרסם את ממצאיו כחורבות פלמירה ב1753. Raby אומר שהספר היה השראה עיקרית לניאו סגנון אדריכלי קלאסי בבריטניה ובצפון אמריקה.
"אתה לא יכול לקיים מערכת יחסים ישירים יותר", הוא אומר.
"אנחנו מנסים למצוא דרכים לציבור אמריקאי כדי להתחבר לחומר זה ולהבין שזה היה מכונן בדרך לארה"ב נראית ואיך זה מייצג את עצמו. מדוע הבית הלבן והקפיטול נבנו בסגנון ניאו-קלאסי סגנון? הכל מתחיל בפלמירה. "
בנוסף, הוא אומר, התמונה של העץ של נשר לקשט מקדש רומי עתיק הייתה המודל לחותם הגדול של ארצות הברית. גם תקרה בגלריה הפרירה עצמו לוקחת את השראתו מתקרות משושים של פלמירה.
המוזיאון גם בו מוצגות וידאו גלריה של תמונות שצולמו בין 1867 והשינה 1876 על ידי פליקס בונפיס שמראות כמה מעט האתר השתנה בכמה מאות שנים האחרונות.
אבל מומחים רבים חוששים המלחמה של סוריה יכולה להרוס פלמירה, אתר מורשת עולמי של אונסק"ו.
מוקדם יותר החודש, מתפרסם תמונות שהופיעו להראות חפצים מפלמירה נהרסת. הקבוצה אמרה הפסלים נתפסו ממבריח. האסלאמית מדינת דיווחים עושה מיליוני דולרים למכור חפצים שנבזזו מאתרי עתיקות במזרח התיכון.
אבל Katharyn הנסון, מומחה לארכיאולוגיה במזרח התיכון במרכז למורשת התרבותית פן בפילדלפיה, אומרת כוחות הממשלה של סוריה אולי גרמו נזק יותר גרוע.
"פלמירה הייתה בקו החזית של הסכסוך מאז תחילת ועוד לפני שהגיעה לאתר נפגע בהרחבה על ידי כוחות אסד", היא אומרת.
"הכוחות הקימו מחנה במצודה בראש האתר בחורבות טירה מימי הביניים וירו לתוך החורבות רומיות. יש כבר המון דיווחים על הנזק לאתר ואנחנו יכולים לראות את זה בתמונות לווין."
האיסלמי המדינה (IS) ייתכן ששוחררה תמונות של הרס חפצים עתיקים, אבל מכירות של עתיקות שוק שחורות עשויות מרוויחה קבוצהדימויים ממרס 2014 ניתן לראות נזק מעבודות עפר, תעלות, ביצורים הגנה, חטטים מהפגזות וקרקע הריכוך סביב אזורים שבם עמודים רומיים שימשו כמחסומי הגנה.
אבל היא אומרת שאין דיווחים מאומתים כי אסלאמית המדינה פגעה הריסות של האתר למרות שהקבוצה הרסה כמה חפצים ובצעה רצח והוצאות להורג מוניות בתיאטרון הרומי.
וידאו אחד שפורסם על ידי הקבוצה מתחייב בעצם לשמר את החורבות, שנראים לעתים קרובות כסמל להתנגדות ערבית לכוחות קיסריים.
המלכה השבטית המורדת של פלמירה זנוביה הובילה מרד נגד הרומאים ועד סוף 271 לספירה, היא כבשה את השטח כולל מצרים וחלקים המודרני טורקיה.
Haliphat מת 40 שנים לפני כיבוש זה, אבל החזה שלה הוא בכל זאת תזכורת של תרבות עתיקה שהייתה השפעה עמוקה על העולם המודרני שעדיין גלוי באדריכלות היום.

One comment

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    שלום רב לכל ההיהודים/יות ,וחג שמח.
    הרב בן ציון אבא שאול זצ"ל ,בא בחלום לכמה צדיקים בדורנו,ואמר להם שהגאולה מאוד קרובה,ואמר שיגידו לכל היהודים/יות שיקיימו את התורה כמה שיותר ויותר בקפידה,ואמר להודיע גם ליהודים/יות שלא מקיימים את התורה,שיתחילו לקיימה.משום שהסוף קרוב מאוד.וחבל שיהיו יהודים/יות שיפסידו ברגע האחרון את עולמם,ויפסידו שכר רב.

השאר תגובה