הכנות לקראת הגאולה - משיח וגאולה בצפונות התורה
 
הרב המקובל מציג הסימן שהגאולה קרובה . אותיות שם י”הו על חומות העיר העתיקה # עדכון נוסף סרטון

הרב המקובל מציג הסימן שהגאולה קרובה . אותיות שם י”הו על חומות העיר העתיקה # עדכון נוסף סרטון

לינק ליוטיוב כאן


מתוך אתר ערוץ 20
המקובל הרב יצחק בצרי, ממקימי ישיבת ‘השלום’ למקובלים בירושלים הציג הבוקר סימן מיוחד מחומות העיר העתיקה לכך ש”אנחנו מתקרבים לגאולה בקרוב מאוד”.
בתמונה שהציג נראה קטע מחומות העיר העתיקה בסמוך ל’שער הרחמים’, ועל פי דבריו של הרב בצרי ניתן לראות על החומה את שם ה’ כאשר האות ה’ האחרונה חסרה. לדבריו של הרב בצרי הדבר מעיד כי: “אנחנו מתקרבים לגאולה בקרוב מאוד. כשרואים את שם הויה כתוב על האבנים הקדושות בבירור, וחסר אות ה’ האחרונה שבזה מגיע מלכות שמיים לשלמות”.

המעניין שזה פורסם בשעה 12:37 כמניין “התגלות =1237” המעניין יותר שכאן פרסמנו לפני כמה ימים 11/7/2021 את הסוד של יה”ו בפוסט מרכזי קורונה בהקשר ל521 נדבקים שזה גימטריה של ‘נתן +יה”ו’ וכן זה גימטריה אתב”ש של ‘דלתא’ הוסבר העניין החשוב שצריך לדעת לקבל את כל מה שקורה להבין שכל מה שהקבה מסדר לנו זה מתנה מהבורא ‘נתן יהו’ והתפקיד שלנו זה להיות בשמחה ולהתבונן ולהגיד אין עוד מלבדו. זה גם עניינו של אליהו ‘אל יהו’ שהתפקיד שלנו זה להשלים את שם הויה שיהיה שלם ‘י-ה-ו-ה’ ‘גילוי אליהו =111= פלא’
מעניין שערוץ 20 זה הערוץ שבעד נתניהו

לכל הפוסטים המתוייגים “גילוי אליהו” לחץ כאן

גלרית 1237

עדכון יום חמישי נוספו 2 תמונות חדשות

מאת עמיחי: הכותרות בחדשות סימני על ברורים וחדים מבורא עולם. ציטוט "בדרך לממשלה ה-36 יש מנצח אחד גדול, ולא קוראים לו נפתלי בנט" (הכוונה שמי שיעשה עליו סיבוב - הוא לפיד) ממשלה ל"ו - התשפא = 1237 רגיל ! תוספת: 148 = גאולה (משולש) - וכן 261 = אירן

עדכון יום ראשון 23/5/2021 נוספה תמונה חדשה

שימו לב מדוייק!!! יִשְׁמַע אֵל וְיַעֲנֵם... שימו לב ל 1237 !!! = התגלות . הקב"ה מתגלה בכל מציאות גם במה שנראה הפוך לגילוי. הוא שם המספר 1472 - פרטים עליו בגלריות "ביטקוין"

עדכון יום חמישי 13.5.2021 נוספה תמונה חדשה

האתבש של "מבצע שומר החומות התשפ"א" בדיוק 1237 כמניין "התגלות" הפלא שהמילוי 588 = מלחמת גוג ומגוג - המצב שאנו רואים. זה מציאות של מלחמת גוג ומגוג. שהיא המלחמה האחרונה. מלחמה על ירושלים.
לחץ כאן לפתיחת התמונות הבאות