הכנות לקראת הגאולה - משיח וגאולה בצפונות התורה
 
הרמז האלוקי של דייויד בלאט – והקשר לגאולה? | סוד הקשר של המספרים לגאולה – מדהים!

הרמז האלוקי של דייויד בלאט – והקשר לגאולה? | סוד הקשר של המספרים לגאולה – מדהים!

יש שחקן ישראלי שהוא מאמן הקבוצה הטובה בעולם – וכמובן שבכל מציאות יש רמזים במיוחד שיש כאן יהודי בקבוצה הטובה בעולם… נבחן את הרמזים
כתבה שמצאנו: רמזים שלנו בהמשך הרמז האלוקי של דייויד בלאט? המאמן הישראלי של קליבלנד עשה לפנות בוקר (רביעי) צעד ענק לעבר אליפות היסטורית עם הקאבס בעזרת ניצחון 91:96 דרמטי על גולדן סטייט בדרך ל-1:2 הרואי בסדרת גמר הפלייאוף.
בלאט, שרחוק כעת רק שני ניצחונות מהטבעת הנכספת, אומנם עשה את העבודה, בעיקר בזכות יכולת
הקליעה של לברון ג’יימס (40 נקודות) ומת’יו דבלדובה (20 נקודות), אבל האם יכול להיות שהכל נכתב מראש, גם כשמדובר בליגה הטובה בעולם?
התשובה בהחלט עשויה להיות חיובית, אם נחזור למקורות, היישר לשמואל א’ (פרק י”ח, פסוק כ”ב) באירוע בו דוד מסרב לשאת את מרב, ונושא את מיכל תמורת עורלות פלישתים. לשון הפסוק: “ויְצַו שָׁאוּל אֶת עֲבָדָו: “דַּבְּרוּ אֶל דָּוִד בַּלָּט לֵאמֹר: הִנֵּה חָפֵץ בְּךָ הַמֶּלֶךְ וְכָל עֲבָדָיו אֲהֵבוּךָ, וְעַתָּה הִתְחַתֵּן בַּמֶּלֶךְ”.
אנחנו עדיין בהלם מהגילוי האלוהי. האם יש מצב שכל הקריירה הנהדרת של בלאט פשוט נכתבה מראש? מעניין מה יהיה ללברון, – המכונה “קינג ג’יימס” וגם לכך רמז בפסוק – להגיד על הגילוי החדש. מי יודע, אולי דווקא התנ”ך יגרום לו סוף סוף לפרגן למאמן הישראלי הראשון ב-NBA.

5577f04b375043b01

רואים כאן קשר דוד שאול?

תוספת שלנו: מעניין כשנכתוב בתוכנת הגימטריות דייויד בלאט (כפי שקוראים לו בעולם – נוסיף את הקשר “דויד המלך” נקבל: 152 (במסתתר) 717 (במדרש רבה)

שזה בדיוק הגימטריה של צמח דוד = 152 – 717 ∆

זה נדיר לקבל שני גימטריות צמודות של אותו נושא ברגיל ומשולש – ראו תמונות והדגשות (אותיות אחרי 541 = ישראל)

זה שאנו רואים אוסף רמזים זה לא אומר שהוא משיח – זה אומר שה’ הוא המלך והוא מכוון את האירועים ומחזק את הקשר של האירוע למשיח דויד ושאול – וכידוע המשיח אותיות – חי השם … משיח זה מציאות שכולנו נבין שאין אף אחד חוץ מה’ יתברך וזה עניין הגאולה להכניס את הא’ לגולה – גם למקומות הרחוקים מה’ גם אצל הגויים – להבין שיש רק ה’ בעולם ואז להכניס א לגולה וקיבלנו גאולה… והמשכלים יבינו מדעתם.

וכן שימו לב נכתוב את שלושת השמות שרשומים כאן לברון ג’יימס ומת’יו דבלדובה דייויד בלאט – מה הסיכוי שנקבל 5776 במילוי (שזאת שנת הגאולה) ראו תמונה.. פלא פלאים!!

כידוע מה שהגר”א אמר שלעתיד לבוא הגימטריה המזולזלת לפעמים.. לעתיד תגדל ערכה…

כי דרך המספרים מבינים את יחוד ה’  ואיך שאין שום מציאות בלעדיו והוא מצייר הכל ראו גימטריות חדשות שדרך המילים מבינים את המספר..

מדינת ישראל תוקם בשנה? = 1948 — (מתי המדינה הוקמה? 1948)

מצעדי הגאווה יסתיימו? = 776 — (מתי זה יסתיים? התשובה במספר.. 776)

וכזכור מצעדי הגאווה = 240 =  עמלק


עוד גימטריות שהמספר נותן את התשובה

1692

 יבא שנת מצאי שביעת

1692

 גאולה בעתה תהיה שנת – מילוי 2626

1776

 מלך המשיח יגאל בשנת הגאולה בעתה

2015

 שנת התגלות אליהו והמשיח

 חמש שבע שבע שש = 1692