הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
"ירח דם יהיה מעל ארצות הברית ביום השנה להשבעתו של דונלד טראמפ לנשיאות – סימן נבואי לקץ הימים".

"ירח דם יהיה מעל ארצות הברית ביום השנה להשבעתו של דונלד טראמפ לנשיאות – סימן נבואי לקץ הימים".

דברים שמתפרסמים בימים אלו בארה"ב:
ב-20 בינואר יש סיכוי שאם תרימו את ראשכם לשמים, תחזו בליקוי ירח שנקרא "ירח דם" – תופעה שמתרחשת כאשר הירח מקבל גוון אדום בגלל קרני השמש האדומות שחודרות דרך אטמוספרית הארץ ומאירות אותו – שמתרחש כשהירח נכנס תחת הצל של כדור הארץ. בערך פעמיים בשנה הירח המלא חוצה את מישור התנועה של כדור הארץ וזה חוסם את אור השמש ומחשיך לכמה שעות את הירח, כשרק קרני שמש אדומות מצליחות לעבור דרך אטמוספרית הארץ ולהאיר אותו. על פניו מדובר באירוע מיוחד ויפהפה, אבל לא בטוח שמדובר בחדשות טובות עבור תושבי כדור הארץ.
מקרות בארה"ב כותבים: זו הוכחה נוספת לכך שסוף העולם מתקרב, לא פחות. "ירח הדם שיהיה בדיוק מעל ארצות הברית ביום השנה להשבעתו של דונלד טראמפ לנשיאות – וזה הוא סימן נבואי לקץ הימים".
תגידו מה שתגידו – ההשבעה של טראמפ אכן היתה ב-20 בינואר, 2017, וירח הדם הקרוב הולך להיות מעל שמי וושינגטון ב-20 בינואר, 2019. אבל מה הקשר בין טראמפ לנבואות סוף העולם? התשובה היא – מדינת ישראל. בגלי מסביר ש"טראמפ נולד בליל ירח דם, ב-16 ביוני 1946 – 700 ימים בדיוק לפני שישראל הפכה למדינה. ואז הוא הפך לנשיא שהכיר בירושלים כבירת ישראל והעביר אליה את השגרירות של ארה"ב, באותו יום – 14 במאי 2018 – בדיוק 70 שנה לאחר שהיא הוקמה. בנוסף, הוא הושבע לנשיאות ב-20 בינואר בדיוק כשהיה בן 70 שנה, שבעה חודשים ושבעה ימים".
המקורות אפילו פונים לתנ"ך כמובן (ספציפית לספר יואל) כדי לתמוך בנבואה. בספר יואל, פרק ג', פסוקים ג'-ד' כתוב: "ונתתי מופתים בשמים ובארץ: דם, אש ותימרות עשן. השמש יהפוך לחושך והירח לדם – לפני, בוא יום ה', הגדול, והנורא".

השאר תגובה