הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
נשיא ארגנטינה מתכוון להתגייר | ישראל שולטת בעולם | פוסט מתעדכן

נשיא ארגנטינה מתכוון להתגייר | ישראל שולטת בעולם | פוסט מתעדכן

עדכון 29/11/2023 נוספה תמונה חדשה

הנשיא הנבחר של ארגנטינה חוויאר מיילי הודיע על כוונתו להתגייר  

חוויאר מיילי הלך לאהל חב"ד ליובאוויטש לפני כל פגישות אחרות עם פקידים אמריקאים או קרן המטבע הבינלאומית בוושינגטון. הנשיא הנבחר מתכוון להתגייר, כדברי אחד הדוברים שלו, ובשבת השתתף בטקס יהודי בבואנוס איירס בו קיבל ברכה מרב אחר.
אחרית הימים ממש הנבואה מתחילה להתממש
 ישעיהו • פרק ב' וְהָיָה בְּאַחֲרִית הַיָּמִים נָכוֹן יִהְיֶה הַר בֵּית יְהוָה בְּרֹאשׁ הֶהָרִים וְנִשָּׂא מִגְּבָעוֹת וְנָהֲרוּ אֵלָיו כָּל הַגּוֹיִם

 

שימו לב פורסם בשעה 00:45 = גאולה

 

הכתבה המלאה:

חיבוק היהדות של מיילי חותם את העמדה הפרו-ישראלית של ארגנטינה

הממשל הנכנס של חוויאר מיילי מתעצב להיות אחת הממשלות הפרו-ישראליות ביותר בתולדות ארגנטינה, בזמן שמדינות אחרות באמריקה הלטינית התבטאו נגד האסטרטגיה של ראש הממשלה בנימין נתניהו למיגור חמאס.

שבוע לאחר שניצח בבחירות השניות ב-19 בנובמבר, מיילי הגיע לניו יורק ביום שני בבוקר לטיול ראשון בחו"ל כנשיא נבחר והלך היישר אל קברו של רב יהודי אורתודוקסי מפורסם בקווינס. חבש כיפה ולבוש שחור כולו, ביקר בקברו של מנחם מנדל שניאורסון כדי לחלוק כבוד.

המחווה הסמלית ממחישה עד כמה המנהיג הנכנס מחויב להעמקת הקשרים התרבותיים והפוליטיים של ארגנטינה עם ישראל בעוד שרוב אמריקה הלטינית, מעוז קתולי, נותר ניטרלי או אפילו קריטי.

מיילי הלך לאהל חב"ד ליובאוויטש לפני כל פגישות אחרות עם פקידים אמריקאים או קרן המטבע הבינלאומית בוושינגטון. הנשיא הנבחר מתכוון להתגייר, כדברי אחד הדוברים שלו, ובשבת השתתף בטקס יהודי בבואנוס איירס בו קיבל ברכה מרב אחר.

פחות משבועיים לפני שנכנס לתפקיד וללא קבינט מלא במקום, הוא כינה את הביקור בארה"ב "טיול" "רוחני" – השני מסוגו מאז תחילת ספטמבר. עדיין לא ברור מתי מיילי, שגדל כקתולי, מתכוון להתגייר.

עמדתו הפרו-ישראלית הנלהבת של הנשיא הנכנס מייחדת את ארגנטינה, שכבר נמצאת ביתה של האוכלוסייה היהודית הגדולה ביותר באזור, כבעלת ברית העליונה של ישראל באמריקה הלטינית. מיילי אמר שוב ושוב שהוא מתכנן לבקר בארץ ולהעביר את שגרירות ארגנטינה לירושלים מתל אביב. במקביל, הוא רק מתחיל להחליק את היחסים עם האפיפיור פרנציסקוס, שהוא ארגנטינאי, לאחר שבעבר הרעיף עליו ביקורת כמועמד.

בעוד ארגנטינה מקיימת באופן מסורתי יחסים טובים עם ישראל – הנשיא היוצא אלברטו פרננדס בחר את האומה המזרח-תיכונית למסעו הבינלאומי הראשון כראש המדינה בינואר 2020 – הגישה של מיילי עומדת בניגוד לביקורת הגוברת מצד מנהיגי השמאל של אמריקה הלטינית על המתקפה של ישראל ברצועת עזה.

מקור:
https://www.bloomberg.com/news/articles/2023-11-27/milei-s-conversion-to-judaism-seals-pro-israel-push-by-argentina

 

עדכון ראשון בפוסט 30/8/2020

בפוסט זה נראה אירועים שמראים על שליטת ישראל בעולם
מפגין אירני שרף את דגל ישראל – ונשרף בעצמו
מאת עמיחי: רק אל תגידו שמשיח לא פועל – אפילו לא בנסתר "במהלך הפגנה שנערכה באיראן לכבוד ציון "יום אל-קודס" מספר פעילים עמדו והציתו דגל ישראל בגאווה. בזמן שהדגל נשרף, משב רוח חזק הסית את האש וגרם לכך שאחד המפגינים החל לעלות בלהבות. בתיעוד מהאירוע, שהועלה לעמוד הטוויטר של משיח אלינג'ד , עיתונאית איראנית, אפשר לראות את הרגע המבהיל בו המפגין יצא מעדשת המצלמה כשהוא עולה באש. צפו בתיעוד מתוך ההפגנה:
נו…אתם מבינים…
כמה שאנו קרובים 'להתגלות' 
עכשיו בדקתי
משיח אלינג'ד – תשפא = 1237 רגיל !!! (= התגלות)
עדכון יום שלישי 6/10/2020 שני עדכונים חדשים
סדרות שירים וקליפים שמראה שכולם צועדים וכוספים לעלות לירושלים שיר שצובר עשרות מליוני צפיות ביוטיוב וקליפים חדשים שנוצרים כל יום
מאת גרין רז: משהו מאוד נחמד, אולי אני בהצתה מאוחרת אבל יש שיר קליט נורא בשם ג'רוזלמה עם ריקוד לא מסובך שפשוט כל העולם רוקד, ילדים, נשים, גברים… אי אפשר להעלות כאן את הקליפים כי זה לא צנוע מבחינת האתר, אבל זה מקסים. כולם רוקדים וכולם שרים על ירושלים… כל העולם…. עשרות מיליוני צפיות >>> Jerusalema Challenge (השיר הראשי שצבר קרוב ל200 מיליון צפיות באורך 4:14 בגימטריה "אור אין סוף=414" אור הבורא משתלשל מטה מטה לקראת גילוי משיח. בקליפים המרכזיים רואים אותם אוכלים מצלחת תוך כדי. זה מרמז ש"יראה שלמה" זה האוכל. זה מה שיתן לעולם חיות ותקווה בעתיד. 
ירושלים 
למי שזקוק לתרגום לשיר : ביתי בירושלים (ירושלים היא ביתי) שמור (שומר עלי) שילך איתי (תלך איתי) זונגנגישיי כאן (אל תשאיר אותי כאן) ביתי ירושלים (ירושלים היא ביתי) שמור (שומר עלי) ללכת איתי (ללכת איתי) Zungangishiyi כאן (אל תשאיר אותי כאן) המקום שלי לא כאן (המקום שלי לא כאן) הממלכה שלי לא כאן (הממלכה שלי לא כאן) שמור (שומר עלי) זוהמבה אותי (ללכת איתי) המקום שלי כאן (המקום שלי לא כאן) הממלכה שלי לא כאן (הממלכה שלי לא כאן) שמור (שומר עלי) זוהמבה אותי (הולך איתי) שמור (שומר עלי) שמור (שומר אותי) לינק נקי 
גורם סעודי: מגנים את הביקורת הפלסטינית על 'הסכמי אברהם'  
 סעודיה מכינה את השטח לנירמול היחסים עם ישראל ….

 
 
עדכון יום  30/8/2020
היהודים שולטים בעולם ומחלקים הוראות לכולם, כולל לאוקראינה…
האם סיפחנו את אוקראינה שאנו נותנים להם הוראות?
 
נתניהו לפני הטיסה לאמירויות: "ככל שמדינות יצטרפו – הפלסטינים יבינו שאין תוקף לווטו"
נתניהו שולט בכל
 ראינו שבלפור זה 318 נוסיף את ה"מ" של משיח נקבל 358 = משיח וכן  474 = דעת — משיח הויה = 384 (רגיל כמובן) ו 70 = סוד
בעצם כל האלו שעולים לשם בהפגנה הם מחפשים דעת שחסרה להם. ההבנה שמלא כל הארץ כבודו. אין ביבי ואין אף אחד.
מאת ש: המפגינים ערב רב..
ערב רב = 474 = סיבה לקורונה
לכל הפוסטים המתוייגים "נתניהו" לחץ כאן שווה לבדוק !!!

השאר תגובה