הכנות לקראת הגאולה - משיח וגאולה בצפונות התורה
 
מסר: ביום בהיר ניתן לראות את הנצח

מסר: ביום בהיר ניתן לראות את הנצח

בס”ד, תקשור עם בנימין, מוצש”ק נשא, י”ג סיון תשע”ה

העולם לגמרי מבולבל. אני בטוח שאין אפילו בן אדם אחד בעולם הזה, במיוחד בארצות המערביות, שמרגיש שאנחנו חיים על מי מנוחות. העולם מבולבל. כל יום משהו חדש, כל יום, ולפעמים כל שעה, משהו יותר משונה מהשני, משהו מוזר, חסר-הגיון, שום דבר פשוט לא הגיוני. הבן-אדם לא יכול להירגע ולעבוד עם ראש על הכתפיים. הבלבול נכנס לכל מקום בחיים שלו, זה מבלבל לו את המחשבות, הוא חולם באמצע העבודה, והוא גם כן לא מרגיש כל כך טוב. מתקיפים אותנו מכל הכיוונים עם כל מיני רעיונות מעניינים, ומשונים, ומפחידים, והעולם פשוט צונח.

ויהודי שרוצה באמת לעבור את כל זה בישוב-דעת, בראִיה ברורה, חייב לטפס, לטפס גבוה-גבוה ברוחניות, ולהתקרב יותר ויותר לה’, ואז מהגובה הרוחני הזה, יש ימים בהירים שבכל זאת אפשר לראות את הנצח, את האמת [‘בְּאוֹרְךָ נִרְאֶה אוֹר’].

אני רק רוצה להסביר לכם דברים פשוטים לפני שכולנו, בכל העולם, נכנסים לחלק החשוך ביותר של המנהרה הארוכה הזאת שמתחילת הגלות עד לסופה. אנחנו נכנסים לחושך הכי מפחיד והכי עמוק שלא נוכל לראות לא רק את הרגלים שלנו, אלא אפילו לא את האף שלנו… זה יהיה כזה חושך עד שלא נדע אם אנחנו הולכים קדימה או אחורה, אם אנחנו הולכים שמאלה או ימינה. החושך יהיה כל כך כבד [‘וְיָמֵשׁ חֹשֶׁךְ’], אבל אני רק רוצה לומר לכם כמה דברים כשנכנסים לחושך הזה.

כמו שדברנו כמה פעמים, כל העולם עכשיו מתחת לשלטון של אדום [מאמר ‘בתוך שלטון הגוים’, עי’ יומא י’.], הרשעים הגדולים ביותר שחיו אי פעם – הם כולם פה [קהלת ח’: ‘רָאִיתִי רְשָׁעִים קְבֻרִים וָבָאוּ…’, דניאל י”ב: ‘וְרַבִּים מִיְּשֵׁנֵי אַדְמַת עָפָר יָקִיצוּ… וְאֵלֶּה לַחֲרָפוֹת לְדִרְאוֹן עוֹלָם’, זוה”ק בשלח דף נ”ח: ‘זַמִין קוּדְשָׁא בְּרִיךְ הוּא לְאַחֲיָיא לְכָל אִינּוּן מַלְכִין דְּעָקוּ לְיִשְׂרָאֵל וְלִיְרוּשָׁלַם, לְאַנְדְּרִיאָנוּס, לְלוּפִינוֹס, וּנְבוּכַדְנֶצַר, וּלְסַנְחֵרִיב, וּלְכָל שְׁאַר מַלְכֵי עַמִּין, דְּחָרִיבוּ בֵּיתֵיהּ, וּלְשַׁלְּטָאָה לוֹן כְּקַדְמִיתָא… לְאִתְפָּרְעָא מִנַּיְיהוּ בְּאִתְגַּלְּיָיא סַחֲרָנֵי יְרוּשָׁלַם… וְדָא לְזִמְנָא דְּאָתָא מְשִׁיחָא’], הם עושים את העבירות הכי קשות והכי מגעילות שהאבות שלהם עשו [‘רָעִים וְחַטָאִים לַה’ מְאֹד’, חלק קט. ור’ ירושלמי שם ה”ג], רק שעכשיו זה עם טכנולוגיה הרבה יותר גדולה ו’יעילה’ כביכול, וזה המצב שלנו. הרישעות נוזלת וזורמת כל כך חזק מכל מקום, מכל חור, מכל פתח, שהבן-האדם האמיתי שרוצה להיות קרוב לה’ פשוט מרגיש בחילה מכל מה שקורה [תהלים ס”ט: ‘טָבַעְתִּי בִּיוֵן מְצוּלָה…’].

והמצב הוא כזה, שכל המדינות המערביות, כל אירופה, וכן רוסיה, סין, קוריאה, יפן, וכל הארצות האמריקאיות, קנדה, ארה”ב, וכו’ גואטמלה וכו’, כולם, וכל אפריקה, וכל העולם, כולל אסיה – הכל מתחת לשלטון של הרישעות, של השטן בעצמו. והם משתלטים על הכל. הרבה אנשים לא רוצים לדעת את זה, הרבה אנשים רוצים לקום בבוקר ופשוט להמשיך את העבודה שלהם, אבל עוד מעט, באמת עוד מעט – הכל כבר יפול, ואז אנחנו נראה דברים שלא האמנו שהם יכולים להיות במציאות, בדור שלנו, שהוא כביכול הדור האינטליגנטי ביותר שאי פעם היה, ואנחנו יודעים שזה בדיוק להיפך! הדור הזה נהפך ליותר גרוע מבהמות, יותר נמוך מנחש, יותר אכזרי מנמר. [מאמר ‘יותר גרועים מחיות’]. אנחנו בדור של חושך גמור, חושך מוחלט.

ובואו נסתכל במה שקורה פה בארץ. אני רק רוצה שתבינו, דיברנו על כך שהגוים רוצים שארץ-ישראל תהיה המרכז שלהם, ודברנו על זה שרוצים לעשות דת חדשה, של משהו ‘ג’ודו-קריסטשן’, (נוצרי-יהודי), ואת זה הם כבר תיכננו וכעת כבר מדברים על זה פתוח, ולצערי הרב, אני מפחד מאד שהרבה יהודים ילכו עם זה. למה לא? מה הם יודעים על היהדות בכלל? מה הם יודעים? האם לא שמתם לב כמה מיפגשים מתקיימים פה עם נוצרים, מפגשים ענקיים, שנועדו להכניס יהודים ועוד יהודים ועוד יהודים לתוך הנצרות?! [‘יְכַרְסְמֶנָּה חֲזִיר מִיָּעַר’] וזה נהיה כמעט דבר של יום-יום עכשיו, לוקחים אותם לירדן, מכניסים אותם למים, פעם יהודי – עכשיו נוצרי, כמו קסם.וזה ממשיך, וזה נהיה יותר ויותר גרוע.

כל המקומות הקדושים עכשיו מלאים בגוים, לא גוים שאוהבים יהודים או יהדות, אלא סתם גוים. גוים שבאים בסופו של דבר לכבוש את המקום. כן, הם ‘כביכול תיירים’, אבל זה כדי להביא אותנו להרגשה שאנחנו והנוצרים יכולים להתאחד ח”ו. והם, התכנית שלהם, זה להפוך את כל המקומות הקדושים שלנו למקומות-קדושים שלהם. רק שדבר אחד הם לא תופסים. לא מאמע-רחל, ולא דוד המלך, ולא שמואל-הנביא, ולא רבי שמעון, ולא אף אחד מהצדיקים יתנו להם לעשות את זה. זה יהיה הדבר האחרון שהם ינסו לעשות לפני שייעלמו מן העולם הזה [ריש האידרא זוטא דף רפ”ח.: ‘וַתִּיבַשׁ יָדוֹ’, תהלים צ”ד כ”א עד סוף].

אבל מה עם היהודים שלנו? אני כל כך מפחד עליהם, הרצון להיות יהודי איננו כל כך חזק, והרצון להיות מ’האנשים היפים כביכול’ הוא מאד חזק [יחזקאל כ”ג]. החילוניים לא יודעים מהחיים שלהם מה זו יהדות. הכל לימדו אותם חוץ מ’מה זה להיות יהודי’, כי פחדו מזה. היטלר ימ”ש הביא את השואה. הוא רצה לעשות את הפיתרון הסופי של העם היהודי, ה’פיינל סולושן’, שלא יהיה אף יהודי אחד שנשאר לפליטה, הוא יהרוג את כולם. ברוך ה’ זה לא התממש, אבל הוא הרג מספיק הרבה, מספיק בשביל לעשות שואה קשה.

אבל זה עדיין לא הספיק להם, כי עוד ישנם הרבה יהודים, אז לכן בן-גוריון והחבורה שלו הביאו לעולם, בעזרתו של ה’, בודאי, את המדינה הזו, ‘מדינת ישראל’. ומהי המטרה של מדינת ישראל? בדיוק אותו הדבר כמו הרעיון של היטלר, ה’פיינל סולושן’, הפתרון האחרון בשביל היהודים. [‘עַל עַמְּךָ יַעֲרִימוּ סוֹד’] ואיך מתפטרים מהיהודים? זה מאד פשוט. לוקחים אותם, ונותנים להם מדינה במקום יהדות, נותנים להם ‘דמוקרטיה כביכול’ במקום יהדות, נותנים להם כדורגל במקום יהדות, ונותנים להם “צה”ל” שילחם בעדם – במקום יהדות. וכל זה, ביחד עם כל מיני אספקטים אחרים – הכל בא כתחליף במקום להאמין בקב”ה [‘אֹתִי עָזְבוּ… לַחְצֹב לָהֶם בֹּארוֹת, בֹּארֹת נִשְׁבָּרִים…’], ולקבל את זה שרק הקב”ה יכול לבנות, ולתת, ולהחיות בני אדם, ושאנחנו העם שלו, הבנים שלו, הבנות שלו, ורק אליו אנחנו צריכים לפנות ולבקש, ולא מהצה”ל, ולא מהביטוח-לאומי, ולא מקופת-החולים, ולא מאף אחד. רק מהקב”ה. הוא הכל יכול – ולא הם. אני לא אומר שלא צריך להיות רופא וכדו’, אבל הם הפכו את זה ל’הַ’, בה’ הידיעה, הַ’, הכח העליון כביכול, ח”ו.

והקב”ה עצמו – הוא לא משחק בשבילם תפקיד בראש שלהם [תהלים כ”ח ה’, ובמפ’], הוא האויב שלהם [מזמור פ”ט: ‘אֲשֶׁר חֵרְפוּ אוֹיְבֶיךָ ה”]. הדינים שלו, התורה שלו – הכל זה אויב שלהם. וככה הם לימדו את הילדים שלהם, יהודי עם זקן ופאות – הוא אויב, מי שהולך לבית כנסת שלש פעמים ביום ומתפלל – הוא אויב, זה הכל אויבים, כל מה ששייך ליהדות. אבל מי יציל אותנו? ה’בן גוריונ’ים…! ה’משה-דיינ’ים…! וכל אלה, כל המנוולים הכי גדולים… אבל אף אחד מהם לא יוכל להציל אתכם, האחים והאחיות החילוניים שלי, הם בכלל לא יכולים להציל אתכם [‘שָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם’], וגם נתניהו לא יציל אתכם, כי כל אלה בנו את המדינה בשביל להרוס את הדת היהודית ולעשות את זה מרכז לדת חדשה, כי כל האנשים האלה ועוד הרבה אחרים קשורים ישירות לרשעים. ו’המדינה שלנו’ כביכול – היא איננה ‘שלנו’ באמת. היא שלהם. זה בשליטתם. והם ינסו להפוך אותנו למשהו זר, משהו לא יהודי, וזה יהיה ח”ו ‘הפתרון האחרון’ בשביל היהודים. [‘אָמְרוּ לְכוּ וְנַכְחִידֵם מִגּוֹי, וְלֹא יִזָּכֵר שֵׁם יִשְׂרָאֵל עוֹד…’, תהילים פ”ג].

האם אין זה מעניין שבכל התקופות, במשך כל הדורות מאז אברהם אבינו, מנסים לחסל את היהודים [‘שֶׁבְּכָל דּוֹר וָדוֹר עוֹמְדִים עָלֵינוּ לְכַלּוֹתֵינוּ…’, הגש”פ], את העם הפיצפון הזה?! למה? כי זה הוא העם הנבחר של הקב”ה. איזו קנאה זו שנמשכת כל כך הרבה שנים [‘קָשָׁה כִּשְׁאוֹל קִנְאָה’, סוף שיה”ש. ‘סיני – שירדה בו שנאה לאומות-העולם’, שבת פט.]. ומדור לדור מנסים לחסל אותנו – וזה לא הולך להם, וגם עכשיו זה לא ילך להם.

הם חושבים שהם משתלטים על העולם, הם חושבים שאין משהו יותר חזק מהם [‘אָמַר בְּלִבּוֹ בַּל אֱמוֹט…’], הם חושבים שהם יכולים להחליף את הקב”ה בשביל השטן חס ושלום, אבל ילמדו את האמת, וזה יהיה עוד מעט [צפניה ב’: ‘זֹאת הָעִיר הָעַלִּיזָה הַיּוֹשֶׁבֶת לָבֶטַח, הָאֹמְרָה בִּלְבָבָהּ אֲנִי וְאַפְסִי עוֹד, אֵיךְ הָיְתָה לְשַׁמָּה…’, תהלים שם סו”פ פ”ג]. אבל מה, אני רק מפחד על כל היהודים שילכו איתם, לא לגיהנום, אלא להיעלם, לגמרי, לחידלון. אני בוכה על כל יהודי שמאמין בשטויות שלהם ושמוכן להיכנס לתוך הרישעות הזו. שוב אני רוצה לומר לכם: מעטים יחסית ישארו. מתוך הכמות של שבעה-וחצי מיליארד אנשים בערך שיש על פני כדור הארץ – ישארו מעט, ומכל היהודים שישנם ישארו יחסית מעט, כי יכולים להישאר רק אלו שיודעים את האמת, ושמוכנים לחיות את האמת.

אבל זה קשה להם, קשה לרשעים לחיות את האמת, כי בשביל זה צריכים קדושה. יש הרבה יהודים בקבוצה של הרשעים, הרבה כאלו שנולדו יהודים, אבל מה הם היום נקראים? לאיזו קטגוריה הם משתייכים? האם אפשר לקרוא להם “יהודים”? קשה לי להאמין. הם רשעים גמורים. ויכול להיות שאחד או שנים מביניהם יעשה תשובה, אולי, אבל קשה להאמין. אבל הכל יכול להיות. ואם יעשו תשובה – אני בטוח שה’ יקבל אותם בחזרה בשמחה [ריש שע”ת לרבנו יונה, יחזקאל סו”פ י”ח], אבל אנחנו, העם הפשוט, אנחנו לא צריכים להקשיב, ולא צריכים לקבל, וצריכים להגיד: ‘לא’! אנחנו יהודים! אנחנו לא עוזבים את הדת שלנו!’ [‘תעמדו ותגידו לא’]

ואתם עוד תראו, תראו, אפשר כבר לראות איך שיהודים חרדים נופלים בדבר הזה, איך שיהודים חרדים הולכים נגד הדת, נגד דברים שזה ברור שזה אסור – ואומרים שזה ‘מותר’, איך שיהודים חרדים משקרים על דברים שהם הכי בסיסיים, כמו כשרות, וכמו כל מיני עסקים. ולהרבה יהודים, אפילו חרדים, אין את הרגישות מה שזה ‘לאו’ ומה שזה מותר. בדברים שהכי פשוטים וברורים – יש הרבה רבנים שהם לא פוסקים כמו שצריך, והם יודעים את זה שהם פוסקים שלא כמו שצריך, וזה בכדי למצוא חן בעיני הקהל, אוי לנו. [צפניה ג’: ‘כֹּהֲנֶיהָ… חָמְסוּ תּוֹרָה…’ וברש”י. שמואל א’ ט”ו כ”ד: ‘כִּי יָרֵאתִי אֶת הָעָם וָאֶשְׁמַע בְּקוֹלָם…’]

ישנם כל כך הרבה עסקנים שמרויחים כסף על חשבון היהודים הטובים. הרשעים משלמים להם כדי לעשות מחלוקת בתוכנו [‘בְּחַנְפֵי לַעֲגֵי מָעוֹג’, סנהדרין נב.: ‘בשביל חנופה שהחניפו לקרח על עסקי לגימה…’, ע”ש], הם מקבלים כסף בשביל זה, ואז הם עושים בלאגן בתוך הציבור. הם עושים את זה בכוונה, ואני בטוח שהרוב מביניהם לוקחים את הכסף הזה וחושבים שהם עושים מצוה. אז מה נעשה? מה נעשה? איך נצא מזה? אנחנו לבדינו לא יכולים להילחם איתם, יש להם עכשיו יותר מדי כח-הזרוע. והאם לא שמתם לב עכשיו שבכל מדינה בעולם, כל המדינות בעולם, כעת, ברגע זה, מתכוננים עם כל מיני תרגילים של הצבאות שלהם. יש ימים שלמים של אימונים בצבאות של כל המדינות, בכל העולם, ועוד מעט – גם פה. עוד מעט זה יתחיל גם כאן. אנחנו נשמע פצצות, נשמע כל מיני דברים, ממש-ממש התנסויות של מלחמה.

ש. כבר שומעים את זה…

נכון, הם התחילו כבר, אמת. אבל זה לא החלק הגדול, וזה עוד יתחיל בגדול. ובאמריקה כבר עושים, ובכל אירופה עושים, וגם בכל מיני ארצות אחרות, כמו דרום-קוריאה, וסין, וכו’, וברוסיה עושים, אז מה זה אומר לנו? שרוצים שלום…?! זה אומר לנו שאנחנו הולכים לתוך כזו מלחמה שעוד לא היתה כמותה בעולם, בכל ההיסטוריה. וה’ ישמור עלינו.

אנחנו צריכים לשבת ולהתפלל – במקום לעשות מסיבות, ולקנות פיאות יוקרתיות, וללכת כמו דוגמניות מפאריז [צפניה א’ ח’, ע”ש], ולהוציא כסף על שטויות, ולשכוח שאנחנו יהודים, לשכוח שאנחנו צריכים להיות יהודים פשוטים וטובים, ולא לטוס כל הזמן מארץ-לארץ בשביל בר-מצוה פה ובשביל חתונה שם ובשביל סתם טיולים.

אנחנו צריכים לשֶבֶת ולעשות תשובה. יש לנו הרבה-הרבה עבירות. כמעט כל מה שאנחנו אוכלים – זה טרף, כמעט כל מה שאנחנו עושים זה אסור. סומכים על כל מיני אנשים שאי אפשר לסמוך עליהם. [מויש’לה ג’3, וע’ שו”ת רבינו עקיבא יהוסף (שלזינגר), יו”ד סי’ א’, בענין תקנות סדרי הכשרות]. ואנחנו במצב קשה. ואנחנו עושים זאת הרבה פעמים כשאנחנו יודעים שזה אסור, בכל זאת אנחנו עושים כל מיני עבירות. אנחנו חייבים לשבת, ולחפש בפנים, ולעשות תשובה, וזה הדבר היחיד שיציל אותנו, ואין שום דבר בעולם שיציל אותנו.

עוד פעם אגיד, ועוד פעם אני אגיד: אתם רוצים להיות חלק של הקבוצה הלא-גדולה שיקבלו משיח? אז תתחילו להיות רציניים, ולעשות משהו רציני, ולהראות להקב”ה שהוא הכל-יכול גם בעינינו [ר’ סוף תפילת ובלצ”ג], ואנחנו העובדים שלו, עובדי ה’ ועבדי ה’, וזה כל מה שאנחנו רוצים להיות, וזה כולל הכל. לא רוצים שום דבר אחר – רק לשרת את הקב”ה, רק לעשות את רצונו.זה מה שאנחנו צריכים להראות לו, שזה כל הרצון שלנו, הרצון שלו – זה הרצון שלנו. [‘לַעֲשׂוֹת רְצוֹנְךָ אֱלוֹקַי חָפָצְתִּי…’, אבות ב’ ד’].

 

לשאלות ותשובות ועוד כנסו למקור