הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
מעשה בראשית – הפלא המתמטי נחשף | סרט

מעשה בראשית – הפלא המתמטי נחשף | סרט

מעשה בראשית – הפלא המתמטי חושף לאנושות סוד תורני מדעי ומתמטי המהווה ראיה ברורה לתורה מן השמים!

יכול להיות שהסדרה המתמטית שכל הטבע קשור אליה בצורה כזו או אחרת נמצאת באותיות העבריות? אם כן, מהו אחוז ההתאמה? והאם נוצרות מילים בהכרח מתמטי? ואם כן, אילו מילים? האם יכול להיות שהמילים קשורות לבריאת היקום על פי מעשה בראשית?!

התגלית המתמטית על ידי הרה"ג יצחק גינזבורג
וכפי שמופיע בספריו של הרב שמואל יניב – צפונות בתורה (סדרת פיבונאצ'י)

הורדת הסרט

מפיק ראשי: אורן עברון
עוזר הפקה: אמיר ירון

כדי לראות סרטים ופוסטים נוספים של אורן עברון לחץ כאן

כדי לראות את כל הפוסטים בקטגורית 'סרט' לחץ כאן

חלק מהתגובות לסרט

 • Yoni Parash‎‏ למי שיש עוד ספק וסבלנות מוזמן להבין את האמת..
 • רזיאל דוראני‏ בס"ד. ממליץ מאוד לראות את הסרטון מדהים. ישתבח שמו לעד אין עוד מלבדו מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא הכל יכול.
 • ‏‎Liliane Pascal‎‏ חייבים לראות !! תורת – ישראל – א מ ת !!!
 • Katie Nouril‎‏ ניפלא, מהמם !!!!
 • Eloya Lian Sheer‎‏ ישתבח שמו ל-ע-ד , סוף סוף הוכחה מתמטית (הטובה ביותר שראיתי עד עכשיו!!!) לכך שתורת משה עליו השלום היא א-מ-ת, שכך הוא הקדוש-ברוך-הוא שהוא (ה')-א-מ-ת. תתכוננו, אחרי הסרטון הזה, כולכם הולכים לחזור בתשובה בהבנה אמתית

  שא-י-ן ע-ו-ד מ-ל-ב-ד-ו!

  המשיח בפתח, וזהו הזמן לקבל כוחות מהכח היחיד הקיים בעולם. סמל ההבעה ‏‎smile‎‏

  שתפו לזיכוי הרבים ולהצלת נשמות כלואות!

  פשוט מ-ד-ה-י-ם!!!

 

2 Comments

 1. גיל

  אני מתעניין במדע ומנהל לא מעט דיונים על הבעיות המדעיות בתיאורית האבולוציה. הנושא עלה בימים האחרונים בתקשורת וחשבתי ליידע אותך במס' עובדות מעניינות לגבי הבעיות בתיאוריה. ראשית, האבולוציה אינה מסבירה כיצד התפתח היצור החי הראשון (אביוגנזה). היא פשוט מתחילה מאורגניזם קיים בתור נקודת פתיחה. טיעון הבריאה עונה על כך מצוין.

  מדענים אף מצאו מנוע אורגני בבקטריה:

  http://www.youtube.com/watch?v=k-j5kKSk_6U

  מנוע כידוע מחייב תכנון. גם אם הוא מתרבה או מורכב מחומר אורגני (התנגדות פופולארית בקרב תומכי האבולוציה היא לטעון שאורגניזמים, בניגוד לאובייקטים רגילים כמו שעונים או מנועים, מתרבים ועשויים חומר אורגני. אך גם מנוע העשוי חומר אורגני הוא מנוע לכל דבר). ומכאן שלפי האבולוציה מנוע\שעון אורגני משתכפל יכול להתפתח בתהליך טבעי.

  לפי תיאורית האבולוציה הדמיון בין המינים מעיד על מוצאם המשותף. הפרכה לדבר- גם שתי מכוניות של אותו יצרן לעיתים דומות מאוד אחת לשניה. אך זה מוכיח יצרן משותף ולא מוצא משותף. אגב, גם הבננה זהה גנטית לאדם בכ50%, זבוב פירות ואדם חולקים כ60%, חולדה כ92%ושימפנזי כ96%.

  מעולם לא נצפה יצור ממשפחה אחת ההופך לסוג אחר (למשל חתול לכלב או קוף לאדם, ואגב, גם כל מיני הכלבים נותרו כלבים, עם ואריאציות בתוך המין עצמו אך לא מחוצה לו(יתכן שהכלב והזאב חולקים אב משותף אך עדיין הוא יהיה דמוי-כלב). ולכן, מעולם לא הוכחה תיאורית האבולוציה, שלפיה יצור מסויים יכול להתפתח לכדי יצור ממשפחה אחרת (תאמין או לא, אבל לפי האבולוציה הלוייתן התפתח מיונק קטן דמוי כלב). גם עמידות חיידקים לאנטיביוטיקה מושגת ע'י מוטציה נקודתית ולא יצירת מערכת חדשה. והחיידק נותר חיידק ולא התפתח למשהו שאינו חיידק. אנלוגיה לכך שמעבר בין משפחות יצורים אינו אפשרי- אם מכונית משתכפלת אינה יכולה להתפתח לכדי מטוס, הרי שחיידק אינו יכול להתפתח לכדי אדם.

  טענה נוספת היא כי ניתן לסדר בהיררכיה יצורים מסויימים כדי להציג שושלת התפתחותית. שוב- ניתן לסדר בהיררכיה גם כלי רכב. למשל: מכונית–>רכב מסחרי–>משאית. אבל זה לא מוכיח שהן התפתחו אחת מהשניה. גם לו היו מתרבות או מכילות dna.

  בטוחני שהאתר הבא יעניין אותך שכן הוא קשור לנושא ומציג בעיות רציניות בתיאורית האבולוציה. המאמרים המועלים שם נכתבים ע'י דר' בתחומם ומציגים את כשלי התיאוריה:

  https://answersingenesis.org/evolution/

השאר תגובה