הכנות לקראת הגאולה - משיח וגאולה בצפונות התורה
 
סדר אלוקי עולמי חדש _ שעון החול לגאולה | מסרים + גימטריה

סדר אלוקי עולמי חדש _ שעון החול לגאולה | מסרים + גימטריה

מסר מאת מנחם:
עם ישראל, אני מתחנן לפניכם
תחזרו בתשובה,
העולם הוא לא כל השטויות שאתם מתעסקים עם זה
העולם הוא הקב”ה!!!
כל העולם – הים, ההרים, הכוכבים,
כל מה שחי וכל מה שאנחנו רואים
וכל מה שאנחנו לא רואים – הכל זה הקב”ה
מכל האוכלוסיה 7 של מיליארד בני אדם בעולם הזה
רק מעטים יודעים את האמת שאין עוד מלבדו,
שהוא הכל, הכל יכול, פשוט הוא הכל.
וכדי לעבור את המבחן הגדול שיש לנו בעולם הזה
אנחנו צריכים קודם כל להכיר בזה שהוא הכל,
אין עוד מלבדו ואנחנו בעצם כלום !!!
הוא נותן לנו חיים,
הוא נתן לנו גוף
“הנשמה לך והגוף פועלך ומי ידמה לך”…
הוא נותן לנו יכולת, הוא יודע מי אנחנו
כי הוא יצר אותנו. אמא לא יצרה אותנו
היא רק כלי להביא אותנו לעולם,
גם אבא לא יצר אותנו כי גם הוא כלי להביא אותנו לעולם.
הקב”ה יודע אותנו מא’ עד ת’,
הוא יודע כל דקה בחיים שלנו
מה היה ומה יהיה . אנחנו לא יודעים,
אבל הקב”ה יודע כי הוא האבא שלנו והאמא שלנו והוא הכל יכול,
הוא הכל.
ואנחנו לפעמים עושים חטאים והוא גם
יודע שנעשה חטאים, והוא יודע אם נחזור בתשובה
עם כל הלב או ח”ו לא…
נכון, הרבה אנשים שנחשבים ליהודים אבל הם
באמת ערב רב יעלמו,
אפילו קרובים שלנו שלא נדע,
אבל זה לא משנה לנו.
כי נדע שאם זה קרה ה’ יודע מה הוא עושה.
אנחנו, עם ישראל נחזור לקב”ה פה בארץ ישראל,
אנחנו נרגיש את הקדושה הרבה יותר חזק ובמיוחד
כשאין בלבולים, זה יבוא חזק מאד וזה יביא אותנו
לרמה רוחנית הרבה יותר גבוהה ממה שאנחנו
עכשיו, ואחרי זה הקב”ה יגלה לנו את כל האמת.
זה יהיה גילוי מדהים בשבילנו,
מעל ומעבר לכל חוויה
שהיתה לנו מהאדם הראשון ועד היום,
אבל נדע שזו האמת,
אז נשמח כמו שלא שמחנו 2000 שנה.
ארץ ישראל, במיוחד ירושלים היא רק המעבר
לעולם הבא  ירושלים תישאר,
כדור הארץ לא ישאר,
עם ישראל ישאר לנצח.
ש. כמה יסורים אנחנו עוד נצטרך לעבור?
ת. רוב הסבל יהיה הפחד, גם לראות את הערב רב
נעלם – זה יפגע בנו מאד, כי אלה יהיו אנשים שלא
תמיד ידענו מי הם בכלל, יכול להיות שהם אנשים
קרובים ה’ ישמור, והפרידה מהם יכולה להיות מאד
כואבת ועצובה, אבל אנחנו רוצים להיות עם ה’
לא משנה מה  אם ה’ מראה לנו שהם ערב רב, אז
צריכים לקבל את זה בהכנעה כמו ה %20 יהודים
שיצאו ממצרים וקברו את -ה %80 שנפטרו במכת
החושך ולא רצו לצאת ממצרים.

מאת עמיחי: בס”ד

סדר אלוקי עולמי חדש

גימטריות :

שעון החול = 367 (מסתתר)
קורונה = 367 (מססתר)
מגיפה לפני הגאולה = 367 (מסתתר)
למה בדיוק הכוונה ?
שעון החול לגאולה = 450 מסתתר ! (גאולה)
*
הקרונה מופיעה בעשרות רבות
של גימטריות כסמן האחרון לפני ההתגלות.
שימו לב
שעון חול לגאולה מסתיים – התשפא = 2021 מסתתר !

מסר מעולם האמת
(ו’ שבט תשפ”א)

הגיעו כל הצדיקים כולל הנפטרת הצדקת, אני רואה את השעון שמורה שנגמר הזמן, ‘הנה ימים באים נאום ה’ אלוקים והשלחתי רעב בארץ לא רעב ללחם ולא צמא למים כי אם לשמוע את דבר ה”.

עם ישראל כולו מחוייב בזה הזמן לזעוק יחד בזעקה גדולה לה’ יתברך, זעקה שתבטל את הגזירה מעליכם אחינו בית ישראל!!
נורא מצער אותנו שאנחנו פונים אליכם מספר פעמים אך לצערנו העם לא מתעורר מכך… עליכם להבין מצבכם בכי רע!!

הבלבול שאליו נכנסתם, הגזירה הנוראית שמרחפת עליכם, המרתם את פיו של הקב”ה, זלזלתם בגדולתו, הפכתם להיות עדר לכח הסטרא אחרא ואתם לא מקשיבים לנו! עד מתי נזעק אליכם?! תקשיבו לנו!!

קחו בחשבון שהמלחמה כבר החלה והלילה זה לילה גורלי מאוד בכל העולם כולו. אירן מכינה את עצמה למתקפה מול ארה”ב וארה”ב בכוננות מול אירן וגם סוריה, סין ולבנון מתכוננים.

אנחנו לא באים להפחיד אתכם, אנחנו רק באים אליכם בדברים כדי שכל העולם כולו יבין שכל התהליך שנעשה עכשיו זהו תהליך של השכינה הקדושה.
אנו מבקשים ממכם כמה שפחות להסתובב בחוץ בימים הקרובים, ראו הוזהרתם!!

תבינו שהעולם כולו נמצא כרגע בזמן של כאוס, כוח הסטרא אחרא מחזק את חיילותיו אבל השקר עומד ליפול.

נתבקשתי מהשמים להגיע לאחר תקופה ארוכה שסירבתי להגיע כי התייאשתי…
עלינו להניח את דעתנו ולעסוק אך ורק בקירוב לבבות עם ישראל לאבא שבשמים, שמאל דוחה וימין מקרבת, צריך לקרב את עם ישראל באהבה ובתמימות אך גם אין זמן לרחמים…

המצב מאוד קריטי בעולם ואתם נמצאים על חוט השערה וכדאי לכם בתקופה הזאת להישאר בביתכם, במבצר שלכם, זה לא הזמן לברוח.

המלחמה העיקרית היא בין ארה”ב אירן וסין. אתם מחוייבים להיות בבתים ולשמור על עצמכם, מכיוון שזה זמן לא קל עכשיו.
אני מבקשת ממכם לא להיכנס לפחד, תנטרלו את החרדה מעליכם, ואני פונה לכל עם ישראל שיבינו שהקב”ה נמצא מעליכם ושומר על כולם, הוא אוהב אתכם ומחפה עליכם. אתם החיילים של הקב”ה לא חיילים של צבא אמריקה, אתם שייכים לפה לארץ ישראל, ארץ זבת חלב ודבש.

נורא קשה לקבל את דבריי לאחרונה אך אנא ממכם עם ישראל היקר תתחילו לרקוד משמחה כי נכנסתם כרגע לשלבי הגאולה.
בזמן שאתם רואים שיש התגרות בין מדינה למדינה זה הסימן לכך שנכנסתם לשלב הגאולה, משיח כאן!! אך דעו לכם שאתם יכולים להיגאל בדין או להיגאל בחסד ורחמים. הקב”ה גורם לכם להכנעה ורוצה שתתקרבו אליו, הוא מחכה לתשובתכם, הוא מחכה לתפילתכם ובעיקר אתן בנות ישראל היקרות שימרו על מידת צניעותכן.

כל הזמן אתם אוהבים לשאול מה יקרה? מתי יקרה או לא יקרה? זה לא המקום לשאול את השאלות האלו, אלא עליכם להיות עם תמים ולא עם קשה עורף כי ענוים אתם, עליכם להתכונן לכך שבהמשך בכל העולם כולו המלחמה תיגרר ולקראת הגאולה רק הזעקה שתצא מקירות ליבכם זאת הזעקה שתושיע אתכם! אנחנו מוסרים לכם כל הזמן שאין שגרה, החופש והבילויים הסתיימו.

תנסו להבין מה הקב”ה רוצה ממכם עם יקר. אני מוסרת את דבריי דרך הרשות שניתנה לי, דרך אותן בנות יקרות שעושות מסירות נפש על מנת לעורר אתכם עם ישראל. ההתעוררות שלכם חייבת להיות בכך שאתם שמים את כל מבטחכם בה’ יתברך בתקופה הקרובה שעומדת להגיע ולא ליפול לייאוש!
קחו בחשבון שלא יהיו מים, חשמל וגז. אתם תהיו מנותקים מהכל. הקב”ה רוצה להוכיח אתכם ולראות עד כמה אתם בוטחים בו יתברך – הוא מביא אתכם למצב של הכנעה לפניו, אנא ממכם עם ישראל זה הזמן! תתעוררו לתשובה גדולה!! זה לא הזמן למשחקים ושאלות.

אני מרגישה שהזעקה שלי היא זעקה אילמת ושאף אחד לא מקשיב לי… האם אתם יודעים כמה אמא רחל יושבת ומבכה עליכם?! האם אתם יודעים כמה צדיקי הדור יושבים ובוכים עליכם למעלה!? בשמים רואים את מה שאתם עוברים…

למי ששומע אותי היום הצילו את עצמכם מהחיסונים!! תתעוררו ותבינו שהחיסונים האלו נועדו להרוג אתכם, לדלל אתכם כפי שהרשעים אומרים. אתם לא צריכים לפחד מאף אחד כי עומד להיות פה סדר עולמי חדש עם אש וגופרית וברד גדול שעומד ליפול מהשמים – זה הסדר העולמי של הקב”ה, הוא עומד להשחית כל חלקה ולא ישאר זכר לכך ואל תשאלו מתי ואיך, נשלחתי להעביר את המסר וזהו.

יהיו אסונות טבע גדולים בעולם כולל כוכב יעקב (כוכב ניבירו), הרשעים מתכננים תכנונים של ממשלה רביעית אך זה לא יקרה, ביבי נתניהו עוד מעט יעזוב ויברח לבונקר, בקרוב תראו זאת, הכל יופעל מתוך הבונקר, כך כל המנהיגים יפעילו העניינים שלהם דרך הבונקר, כדי שתדעו עם יקר שאתם נשענים רק על מלך מלכי המלכים הקב”ה – הוא יגאל אתכם והוא יושיע אתכם.

הכל עומד לקרוס, תדעו לכם! אמרתי אז ואני אומרת היום, בתי החולים הורגים יולדות, הורגים אנשים חולים, הורגים אנשים חפים מפשע, יש רופאים שהם לא רופאים והם מהצד החשוך, עליכם להבין שהרופא האמיתי שלכם הוא מלך העולם. עוד מעט לא יהיו כספים, לא יהיו בנקים, הרשעים מתכננים תכנונים על מטבע חדש, הם מתכננים להכניס אתכם למכונת שמד, מתי תבינו זאת?!

אך עם ישראל חי וקיים לנצח, כמה פעמים ניסו לעשות זאת ולא הצליחו כי אנחנו נמצאים בידיים של ה’ צבאות, הוא המפקד האמיתי של כל העולם כולו שהולך להילחם בכולם למענכם, תזכרו זאת! כל מה שיקרה בעולם הזה סביבכם הוא עושה רק למענכם.

אתם נמצאים כרגע בתוך בור בחושך אך עדיין לא בחושך האמיתי שהשמש תהפוך לחושך.
אתם חושבים שאם חוסנתם ויש לכם כרטיס ירוק תחזרו לשגרה, תשכחו מזה! אתם לא מבינים שהסגר ימשך לעוד זמן רב אפילו עד פסח, ויגידו שיש המון חולים ונפטרים, ואם לא תתחסנו הם יתחילו באיומים עליכם, אתם תקראו מצורעים אך אתם העם היקר אתם אלו שנגאלים! אתם באים מהאמת ולא מהשקר.

כדאי לכן בנות יקרות להשיל את הפאה הנכרית מעל ראשיכן! תשרפו אותה כדי לבער את המגפה הזאת! חוסו על נשמותיכן ועל נשמות עם ישראל!! תתחילו להבין כמה נזקים יש בעם ישראל בגלל הפאות הנכריות האלו שהם חוסר צניעות בעם ישראל.

את בת מלך! את מי את רוצה להרשים? את הבוס שלך??

אנא ממכם תצילו את הבשר שלכם! תפסיקו לשלוח את עצמכם כצאן לטבח!!
בקרוב תשמעו על כל מה שאמרו הרבנים שזה היה שקר ויגידו: ‘לא להתחסן!’ עוד מעט – כשיצאו בהכרזה מהשמים, תבינו שכרגע אנחנו בגזירה ואנשים רצים להתחסן וכאילו מקבלים סוכריה בסוף החיסון, כמו ילד קטן עומדים בתור באלפים, אתם לא מבינים מה מכניסים לכם לתוך הגוף, יש שם עוקץ של דבורה וגם הדבש מאוד רעיל.

תדעו לכם אחיי ואחיותיי שה’ יתברך נותן לנו כח להוציא את האמת לאור העולם ועל כן אסור לפחד מאף אחד בעולם, אחיי ואחיותיי פחד זה רק מה’ יתברך: ‘אלה ברכב ואלה בסוסים ואנחנו בשם ה’ אלוקינו נזכיר’.

עם ישראל תתחילו להבין כמה כח של השפעה יש לכם אחד על השני, אם עד עכשיו לא שמרתם שבת – תשמרו שבת! אם לא הנחתם תפילין – תקבלו עליכם הנחת תפילין! תשמרו את הפה שלכם – את הלשון הרע, את המחסומים שלכם שיש לכם על הפה, תבינו מה הקב”ה רומז לכם.

עכשיו שאתם נמצאים בתוך הבתים שלכם ‘כל כבודה בת מלך פנימה’ – את לא יכולה לצאת החוצה ולהתקשט גם אם את רוצה לעשות ספורט בחוץ, תחשבי על המכוניות שעוברות והגברים שמסתכלים עליך.

אנחנו במצב שאין לנו זמן, הכל יכול להיות בהפתעה, פתאום נשמע אזעקות… בארה”ב זאת מלחמת סדום ועמורה, מי שנמצא בגאוה הקב”ה ימית אותו – אין יותר כוחי ועוצם ידי.

עם ישראל שנמצא בגולה – תעלו לארץ!! כמה התחננו אליכם שתעלו לארץ הקודש?! כמה ביקשנו ממכם?! אנחנו נשלח לכם ברכה שהקב”ה יגן עליכם ואף אחד לא יפגע בכם בעזרת ה’ יתברך.

אני מבקשת ממך הרבנית בזמן הזה שאת מדברת – אל תחוסי יותר על אף אחד! כשם שהכאב שלהם כאן למטה כך הכאב למעלה של השכינה הקדושה!!
עליהם להבין כמה הקב”ה אוהב אותם, כמה הם יקרים לקב”ה, זה העם שהוא בחר, כמה אנחנו יקרים לו אבל כרגע אנחנו נמצאים במצב של לעג, חושבים שחוסנתם ותקבלו כרטיס ירוק ואז תוכלו לטוס לחו”ל…

אם אנחנו נלך בדרך של הקב”ה הוא יתן לנו הכל ואם לא נלך בדרך שלו יתברך אוי לנו מיום הדין ואוי לנו מיום התוכחה!! מה שהקב”ה יעשה בעולם! איזה סדר עולמי חדש! ראו הוזהרתם!! אתם יכולים להיגאל ברחמים ובית המקדש כבר מוכן לרדת מהשמים, תקבלו תשובה, תשמרו שתי שבתות ומיד תיגאלו!!
תעסקו באהבת חינם ובגמילות חסדים, תקראו תהלים כי אנחנו בצו השעה, ותקראו בספר הזהר הקדוש אנשים נשים וטף כולכם יחד!!

אם אנחנו יחד נתפוס את ספר הזהר הקדוש ונקרא בו נוכל להיגאל ברחמים. אל תשכחו מי זה רבי שמעון בר יוחאי – בעיניים שלו היה מוציא אש ושורף מה שרואה, עם ישראל כל אחד ממכם יכול להיות רבי שמעון, רבי מאיר, בבא סאלי, כולכם יכולים להגיע לדרגות האלו אם תעזבו את העולם הטפל הזה, אם תעזבו את עולם השקר.
אתם נהנים מהכח של השקר של הסטרא אחרא, אתם נהנים מלבוש לא צנוע, חצאיות עד למעלה, בגידות – אוי לכם מיום הדין ואוי לכם מיום התוכחה!! אתם נותנים את הגוף שלכם לגויים וגויות, ריבון העולמים!! איפה אנחנו נמצאים?! תבינו מה קורה בעולם, אנחנו רוצים רק רחמים, אבל די!! הרכבת כבר מתחילה ליסוע ולאסוף את כולם ומי שבאמת רוצה להיגאל ולהיות בשרשרת הגאולה עולה עכשיו!!

אנא ממכם אחיי ואחיותיי אוי לכם! אתם לא יודעים מה יכול להיות בכל רגע, איפה אנחנו נמצאים?! אנחנו בחושך, אנחנו בהסתרה שבתוך ההסתרה, הקב”ה אוהב אותנו, בואו נתעורר לתשובה!!

אם אנחנו רוצים גאולה ברחמים בואו נבקש מהקב”ה 3 דברים שמאסנו בהם: מלכות שמים, מלכות בית דוד ובנין בית המקדש.
בואו נבקש את המשיח ברחמים!!
משיח! משיח! משיח! משיח תבוא ותגאל אותנו עם ישראל סובל.

בת ישראל כשאת הולכת עם פאה נכרית יש ילדים שנמצאים במחלקות חולי סרטן! עם ישראל תתעוררו אתם רדומים!!! תתעוררו!! אנחנו כבר על חוט השערה, למה לחכות שניכנס לחדר אטום?! למה לחכות לגזירה שתיפול עלינו,למה?! עם ישראל זה הזמן לחזור בתשובה!! אנחנו מודים לפני ה’ יתברך חטאנו עווינו פשענו, ברחמים גדולים תשלח לנו בבקשה את משיח צדקנו!!

בנות ישראל! אתן יכולות לבטל את כל הגזירות האלו אם תלכו בצניעות, תורידו את הפאות מעל הראש שלכן!!! עם ישראל סובל בגלל שאתן הולכות בחוסר צניעות ועם פאות.

אתם אחיי ואחיותיי אני רוצה שכל עם ישראל יגאל ברחמים…
אנחנו עוברים לעולם של אמת, העולם הזה, עולם השקר הולך להעלם.
הקב”ה מעביר אותנו לעולם של סדר וטוהר: ‘וזרקתי עליכם מים טהורים וטהרתם מכל טמאותיכם’. אשה שנמצאת עם בעלה בנידה אוי ואבוי זה עוון כרת!!

בנות ישראל יקרות! אנחנו הכח של הגאולה, אנא בנות ישראל תתעוררו!!! אתן יכולות להושיע את עם ישראל בקלות: תשלחי את בעלך ללמוד תורה, תקראי פרקי תהלים, תפתחי את ספר הזהר במקום להתעסק בעולם השקר, הודו לה’ יתברך כי בנו בחרת מכל עם ולשון ורוממתנו אבא!

באנו לפה לתקן ודווקא משיא החושך זה הדור שנועד להיגאל: דור של ‘בת קמה באמה, כלה בחמותה, אויבי איש אנשי ביתו, פני הדור כפני הכלב, הבן אינו מתבייש מאביו’ – אתם הדור שצריך להיגאל. תבינו עד כמה הקב”ה ‘מאשפות ירים אביון’ – ממקום הזוהמה הזאת הקב”ה יעלה אתכם, משם הקב”ה יגאל אתכם.

איך יכול להיות שכך חטאנו ונפלנו ואנחנו נקבל פני משיח?! איך זה יכול להיות?!
תראו כמה זכויות יש לנו אחיי ואחיותיי, הקב”ה אוהב אותנו ואנחנו לא נעשה למענו?! אפילו נבוכדנאצר הרשע צעד שלושה צעדים לכבוד הקב”ה.

אחיי ואחיותיי כל רגע ורגע צריך להגיד תודה לה’ יתברך, כל עם ישראל עם אחד בלב אחד – הקב”ה רוצה אתכם מלוכדים, תקבלו קבלות להציל את החולים בבתי חולים.

בקרוב תהיה רעידת אדמה מאוד מאוד קשה בכל העולם כבר רואים את זה דרך ארצות אחרות אבל אל תשכחו את אימותינו הקדושות שיושבות ובוכות לפני ה’ יתברך, אל תשכחו את הרב עובדיה יוסף, הרב כדורי, כל הצדיקים הגדולים, הבעל שם טוב, הרבי מלובביץ, כולם מתפללים למען עם ישראל לגאולה ברחמים.

תעשו השתדלות להכין חדר ממ”ד, מזון, סוללות, מנורות ולא לשכוח שעושים רק השתדלות ואנחנו בידיים של הקב”ה אבל את ההשתדלות אנחנו נעשה, לא לשכוח איך ה’ הציל את נח ומשפחתו בתיבה בזמן המבול ואיך ה’ הוציא אותנו ממצרים, הוא הרופא הוא הממית והוא המחייה והבוטח בה’ חסד יסובבנו.

יש בשמים כאוס גדול מאוד, יש ממש מלחמה בשמים, אירן, ארה”ב וסין – הקב”ה ימחק אותן כליל מעל פני האדמה, לא רק בצונאמי אלא גם באש, גופרית ותמרות עשן…

בעזרת ה’ יתברך שיהיו בשורות טובות וגאולה ברחמים לעם ישראל

* מוקדש לע”נ מרת ג’קלין בת זהרי ומר דוד ג’אן בן חנה
[16:19, 20.1.2021] עמיחי: ???

המסרים
שפשוט נגמר הזמן
ממש גרגרי חול אחרונים
בשעון החול הענק בעולמות העליונים
(כמה עסקנו בזה לפני מספר שנים)