הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
סיפור מדהים אמיתי! מה היחס בשמים על לבישת פאה? מסר מהשמים מרבנית צדיקה מירושלים (הלפרין זצ"ל) שלבשה פאה- מספרת מה עובר עליה בשמים ועל כל הרבניות  שחבשו בחייהם פאה

סיפור מדהים אמיתי! מה היחס בשמים על לבישת פאה? מסר מהשמים מרבנית צדיקה מירושלים (הלפרין זצ"ל) שלבשה פאה- מספרת מה עובר עליה בשמים ועל כל הרבניות שחבשו בחייהם פאה

מסר משמים של רבנית שלבשה פאה- מצמררdf

בעזרת ה' נעשה ונצליח!

אישה יקרה בשם חוה פישר מירושלים מספרת:

עבדתי אצל הרבנית החשובה הלפרין (מרח' מאה שערים 3 בי-ם) שזיכתה את הרבים והייתה בעלת חסד גדולה והשתדלה לעבוד את ה' כפי יכולתה. עבדתי אצלה כי הייתה חולה במשך כ-15 שנה לצערי היא נפטרה.  ומיד לאחר הפטירה הופיע אצלי החלום וכך אמרה: בואי תראי איך אני נראית: פתאום ראיתי כלב גדול מזעזע מפחיד בצורה שלא קיימת בעולם הזה, פחד פחדים!!! והרעמה שהתנוססה מעל ראש הכלב הייתה בסגנון הסרוק של הפיאה שלבשה בהיותה בעולם הזה, "כך אני נראית פה בעולם האמת", האישה שבחיי חיותה אחזתי ממנה שהיא אישיות למופת בעבודת ה', פתאום היא מראה לי שזה היחס שהיא מקבלת בעולם האמת בגלל הפיאה שלה. ובואי תראי עם מי אני נמצאת, ואז היא מראה לי עדת כלבים מפחידים ומזעזעים כולם היו כמוה נשים שהיו הולכות עם פיאה בעולם הזה. "שמו אותי פה, בעולם האמת, רובצת על הרצפה עם כלבים"

נבהלתי מאד מהחלום, ולא רציתי לדבר על כך, החלום נשנה שוב ושוב

 היא באה אלי פעם אחרי פעם והתחננה שאפרסם את החלום אך נבהלתי ולא יכולתי לדבר על זה. בלילה שהיה חתונה במשפחתה של הנפטרת היא באה אלי שוב בחלום ושאלה למה לא הלכת לחתונה לפרסם את החלום?!

בסופו של דבר בפעם האחרונה שהגיע אלי אמר לי נתנו לי זכות מיוחדת לבוא אליך ולמה את מחכה?! למה את לא עושה עם זה כלום?! מה את יושבת , מה את מחכה? תפרסמי מה שבקשתי ממך!!

זו הייתה הפעם האחרונה שבאה אלי ואח"כ הייתה שריפה בירושלים  והנכדה הכי אהובה שלי נספתה בשריפה. הרגשתי שזה קרה לי כי לא פרסמתי, כי לא הייתה שריפת פאות.

אנחנו כל הזמן שומעים מנשים שאומרות איך נדע שאסור, יש רבניות כל כך צדיקות שהולכות ככה? אבל אף אחד לא חזר מעולם האמת וסיפר, וכאן יש עדות חיה עם מספרי טלפון ופרטים מדויקים לבירורים. שמענו בשם רבנים מכל החוגים שמשיח מעכב את עצמו מלהתגלות כי מפחד ממידת הדין שתפגע בכל הנשים הצדקניות חובשות הפיאה.

                            טלפון לבירור העניין: 0527620165

לע"נ רחל טויבא בת מנחם יקותיאל

השאר תגובה