הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
סיפור מדהים: דונלד טראמפ תרם את מטוסו הפרטי – והציל ילד יהודי חולה

סיפור מדהים: דונלד טראמפ תרם את מטוסו הפרטי – והציל ילד יהודי חולה

השנה היא 1988,מטוס הבואינג 727 הפרטי של טייקון הנדל"ן דונלד טראמפ נוחת בנמל התעופה לה גוורדיה בניו יורק לאחר שהמריא מלוס אנג'לס, כאשר במטוס נמצא ילד יהודי הלוקה במחלה נדירה ולא-מאובחנת, המקשה עליו לנשום. הילד, אנדרואו טן שמו, בן ה-3, מלווה על ידי הוריו ושלושה אנשי צוות רפואי העוקבים אחריו מסביב לשעון, ומנסים להשיג עבורו עזרה רפואית באזור ניו יורק.
טראמפ תרם את מטוסו הפרטי לצורך הטסת הילד, לאחר שהוריו פנו אליו בבקשה והסבירו לו את המצוקה שלהם. חברות תעופה סירבו להטיס את הילד מפני שלא ניתן להטיסו מבלי לחברו למערכת החייאה מורכבת הכוללת מיכל חמצן, מכונת הנשמה ומכונת אינפוזיה. "מר טראמפ לא היסס כאשר התקשרנו אליו", אמר אביו של הילד. "אני אשלח את המטוס לשם", ציטט את טראמפ. כאשר נשאל אביו של הילד מדוע לדעתו דונלד טראמפ סייע לו, הוא ענה: "בגלל שהוא אדם טוב. יש לו 3 ילדים משלו והוא יודע את המשמעות של להיות הורה". אב הילד מאמין כי טראמפ הגשים את המשפט התלמודי- "הוא שמציל נפש אחת, מציל עולם ומלואו".
בין הקרובים שבאו לפגוש את הילד החולה בשעת נחיתתו היו סבו וסבתו. "דונלד טראמפ הוא נס, פשוט נס" אמרה סבתו מצד אביו של הילד, פייגי טן. הילד, ששמו העברי הוא אברהם משה, נלקח מנמל התעופה למרכז רפואי מיוחד לילדים לצורך טיפול ומעקב. הילד נולד בריא, אך בוקר אחד כאשר היה בן 10 חודשים הוא לפתע הפסיק לנשום. המקרה השני אירע 6 חודשים לאחר מכן. לרופאים באזור מגוריו לא היה הסבר לתופעה. אביו של הילד אמר כי בכוונת המשפחה לעשות כל דבר כדי לעזור לבנם. "אנחנו מאמינים באלוהים ויש לנו תקווה".

לינק למקור

אוסף רמזים מבחירתו של דונלד טראמפ לנשיא ארה"ב והקשר החזק לגאולה | רמזים חזקים

חתנו היהודי בתפקיד בכיר

%d7%9e%d7%aa%d7%97%d7%99%d7%9c-%d7%9c%d7%a2%d7%91%d7%95%d7%93

השאר תגובה