הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
הסרט: המשיח דויד בן ישי – סוף גלות ישראל בימינו 3 + סרטי מוות קליני

הסרט: המשיח דויד בן ישי – סוף גלות ישראל בימינו 3 + סרטי מוות קליני

סוף גלות ישראל 3 – המשיח דויד בן ישי

סרט המשך לסרט סוף גלות ישראל בימינו 2 – זמן גאולתנו – גימטריות חדשות ומידע חדש על זמן הגאולה הקרב ובא

להורדת הסרט המשיח דויד בן ישי לחץ כאן לינק כשר

סוף גלות ישראל 2

 


סרטים קודמים שעלו לדף זה

הסרט מספר 13 בסדרה מבית 'כי לה המלוכה'  לדף הסרטים המלא  לדף סדרת הסרטים סוף גלות ישראל בימינו לחץ 

לחץ כאן להורדת הסרט למחשב – לינק כשר

 זמן הגאולה והמקדש בצפונות התורה

לחץ כאן להורדת הסרט למחשב – לינק כשר 

https://youtu.be/DClJVGBMCs0

 


 סרט אחרון של עמירם טובי לדף הסרטים של עמירם לחץ

>> לינק כשר להורדה ישירה << 

הנער שחווה מוות קליני

האדמו"ר מהאלמין שליט"א על המוות קליני של הנער בן 15

לאחר שהופץ הסרטון עם הרב רמי לוי והנער נתן בן ה15 שעבר מוות קליני וראה את גוג ומגוג והגאולה. הסרטון שזכה למיליוני צפיות עורר רבים בתשובה וגרם לתהיות רבות בנושא. בעקבות הסרטון, האדמור מהאלמין שליט"א הזמין את הרב רמי לוי לענות על מספר שאלות שנשאלו ע"י מאות ואלפי אנשים שפנו לאדמו"ר ולעוד רבנים בארץ ובעולם. בסרטון זה עונה הרב רמי לוי תשובות לכל התוהים בדבר ולכל השמועות השקריות שהופצו ברשת האינטרנט.

>>>>>האדמור מאלמין להורדה ישירה של קובץ וידיאו <<<<<

הנער שצפה את גוג ומגוג הנער מדבר על החוויה שלו למעלה – וכן מדבר על מלחמת גוג ומגוג הגאולה ומשיח ואומר שאובמה הוא גוג. הדיבורים על משיח והגאולה מתחיל באזור הדקה ה-27 מדבר גם על תחיית המתים ואומר ש-2 פצצות אטום יפלו על ישראל אחת על תל אביב ואחת על חיפה – קישור לווידיאו ההרצאה של הרב רמי לוי שליט"א (אורך כשעה ושלושת רבעי)

 

וְהָיָה אַחֲרֵי כֵן אֶשְׁפּוֹךְ אֶת רוּחִי עַל כָּל בָּשָׂר וְנִבְּאוּ בְּנֵיכֶם וּבְנוֹתֵיכֶם זִקְנֵיכֶם חֲלֹמוֹת יַחֲלֹמוּן בַּחוּרֵיכֶם חֶזְיֹנוֹת יִרְאוּ. הנביא יואל מידע נוסף ואימות המסר כאן בלינק

התמליל המלא כאן

>>>>> לינק כשר להורדה ישירה של קובץ אודיו <<<<<

>>>>> לינק כשר להורדה ישירה של קובץ וידיאו <<<<<


מאת: עמירם טובי – ראו ילד אוטיסט שאומר שצה"ל ילחם יומיים, יזרקו אטום קטן על תל אביב, יקומו 2 מתים מהר הזיתים ואז ההר נבקע לשניים!!! פלא מדהים!!! (בעריכה חדשה)

>>> לחץ כאן להוריד קובץ שמע MP3 כשר


 

 

25 Comments

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אשריכם אתם מזכים את עם ישראל להבין כמה חשוב לחזור בתשובה! בבקשה תפיצו את הסרט הזה של הנער שעבר מוות קליני וחזר. הלוואי וזה יגיע לטלויזיה ויעורר רבים בבת אחת.חייבים לעורר את כל עם ישראל כולו ולהתפלל ולזעוק לה' שיבטל את כל הגזירות הרעות מעלינו, שיהפוך את כל העוונות לזכויות, שישמור עלינו.שנזכה לעשות תשובה שלימה ושתבוא הגאולה ברחמים רבים ובששון ובשמחה. אם כולנו נתאחד מיד ונעשה תשובה מכל הלב הכל יהיה הרבה יותר טוב לכולנו.. גם כל מי שקורא פה באתר שישתדל לעורר את עם ישראל בבקשה . כולנו צריכים להמשיך ולהתעורר ולהשתדל לעורר אחרים כדי שכל עם ישראל כולו יזכה שהגאולה תבוא לנו בטוב וברחמים כמה שיותר.. צריך לתלות פוסטרים ענקיים במקומות ציבוריים ,להסתובב עם רמקולים , לחלק דיסקים ועלונים לזיכוי הרבים ,וכדו', לספר לכולם לכל היהודים שהגיע זמן הגאולה וחייבים כולנו להתאחד באהבת חינם ולעשות תשובה דחוףףף!! לעסוק בתורה ובגמילות חסדים.

   1. מיכאל

    בס"ד יצא תרגום חלקי לאנגלית כתוביות של הסרט של הנער – נא לפרסם

    Rabbi Rami Levy & 15 year old Natan – english subtitles – clinical death – part 1

    https://www.youtube.com/watch?v=AJynlrKfsCE

    The first 38 minutes translated of the amazing story that
    at has shaken up Klal Israel. 15 year old Natan that claims he experienced clinical death for 15 minutes, tells his story and describes what he saw in Shamayim and what's to be in the coming days if we do not repent. Very powerful messages.

 2. אביתר

  בס"ד
  הבחור בן ה15 שעבר מוות קליני וראה את גוג ומגוג
  אמר שהמשיח הוא בעל תשובה שמחזיר הרבה יהודים בתשובה
  תמיד חשבתי שאולי הרב אמנון יצחק יהיה המשיח
  עכשיו שימו לב לגימטריה
  המשיח עם הכולל=364
  אמנון יצחק (עם האותיות) =364

  1. מיכאל

   ויש רבנים צדיקים אחרים שאמרו שזה וב ומחזק ומצווה להפיץ
   כמו הגאון הצדיק הרב דב קוק שליט"א

   ראו בלינק הזה ספר כי לא ידח ממנו נידח

   http://www.ha-zohar.info/p/57643

   בו נותן מקורות על מה שאמר הילד
   והוכחות לאמיתיות הסיפור.

   עוד מעט בעז"ה יוצא חלק שביעי שם מובא מה שאמר הילד כמעט מילה במילה.
   ובעז"ה יצא עם מקורות והכל!!!

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  שלום וברכה! רציתי להציע לכולם לצפות בהרצאתו האחרונה של הרב הגאון יורם אברג'ל זצוק"ל. יש הרצאה שאורכה3 שעות שנקראת "הצוואה", מדובר בהרצאה חשובה מאד לעם ישראל. להקשיב לה היטב היטב ושנזכה להבין ולהפנים את דבריו העמוקים והמרתקים של הרב הצדיק הטהור, העניו שהיה לנו והלך לעולמו.. ת.נ.צ.ב.ה. וינוח בשלום על משכבו בגן עדן!
  מי יתן וזכותו תגן עלינו ועל כל עם ישראל.אמן! אנא הפיצו בבקשה לזיכוי הרבים!! תודה.

 4. דינה

  חברים יקרים הרה"צ יורם אברג'ל זצוק"ל הירבה לדבר על הגאולה בשנה האחרונה ובפרט לפני פטירתו.
  אני מציעה לכל מי שרוצה באמת לקבל מושגים אמיתיים על איך הולכת להיות הגאולה שיכנס ויצפה בסרטונים האלה, וזו האמת היחידה מפי כל צדיקי הדורות.
  https://youtu.be/ZHzr003vPl4
  https://youtu.be/APXrg3VS6Is
  כל מי שבאמת רוצה להתעורר ולהתחזק שיצפה בזה.
  ערב טוב לכולם.

 5. תגובה ליצחק

  נראה לי שהיחידי כאן שהוא מהערב רב זה אתה !
  מה קרה ? ראית סרטון של איזה ילד ואתה חושב שאתה יכול לבזות רבנים וגדולי ישראל שיצאו כנגד הסרטון הזה.
  קראת איזה ספר או שנים על הגאולה ופתאום נהיית תלמיד חכם ? פערת את פיך לדבר על אנשים שמסרו את כל חייהם על התורה הקדושה ?! זאת תגובה של עם הארץ גמור! אין בך לא תורה ולא כלום, אני במקומך הייתי פונה למערכת האתר ומתחנן שיסירו את התגובה המטופשת שלך. שהקב"ה יחזיר אותך בתשובה שלימה ונכונה, לא תשובה עקומה כמו שאתה מבין. אמן

  1. יצחק

   אוי! וי!
   מחלוקת!

   איך את\ה מעיז\ה לדבר ככה, בעוד שיש רבנים וצדיקים כמו הגאון הצדיק הרב דב קוק שליט"א שמאשרים ומחזקים את הפצת הסרטון

   בעוד שהסרטון הוא קודש קודשים, ועורר מאות לתשובה!!!

   כדאי שהמערכת תסיר את תגובתך החצופה.

   ראו בלינק הזה ספר כי לא ידח ממנו נידח

   http://www.ha-zohar.info/p/57643

   בו נותן מקורות על מה שאמר הילד
   והוכחות לאמיתיות הסיפור.

   ומי שמדבר נגד זה, חבל מאד… שהוא מקרר את עם ישראל מלעשות תשובה. וממשיך אותם להמשיך לטמון את הראש בחול!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   1. תגובה ליצחק

    מה קרה, מדוע לא חשבת על מחלוקת כאשר כתבת על הרבנים "ההזויים" "והערב רב" כלשונך ? מה עם הרה"ג בן ציון מוצפי, והרה"ג יורם אברג'ל והרבי מילובביץ זצוק"ל שאמרו שהגאולה לא תהיה ככה, הם לא נחשבים בעיניך ? אני שמח לראות שתגובתך הוסרה. אני מציע לך ללמוד את הכלל הכי בסיסי ביהדות, לעולם לא מבזים שום יהודי וק"ו רבנים !
    אז ישנם 2 אפשרויות, האחת – להפנים את מה שנכתב לך ולהשתנות, והשניה זה לכתוב "אוי ווי מחלוקת" במין הצטדקות מזוייפת. אני מציע לך מכל הלב לבחור באפשרות הראשונה.
    בהצלחה.

 6. חנן

  כל עוד והעדות מוות קליני הולכת יד ביד עם התנ"ך נבואת אחרית הימים..ובפרט עם הנביא יואל שכותב מפורש בחוריכם חלומות יחלומון ומחזות יראו אז תבחר לבד לאיזה רבנים להקשיב בנדון הנ"ל להשאר רדום או עם הרבנים שבוחרים להעיר את העם להתחזק ולחזור בתשובה..ומה גם שמוות קליני מוכח בגמרא עם בנומשל אחד האמוראים שהעיד ממות קליני שעבר שעולם הפוך ראיתי עליונים למטה ותחתונים למטה הכוונה עשירים ומכובדים בגיהיני גיהינם…והעניים הפשוטים שקיימו את התורה למעלה זאת אומרת שאפשר להוכיח את העם עם עדות של מוות קליני למוסר כמו שראינו שהביא בגמרא ורבו עונה לו ראית עולם אמיתי ולא עולם הפוך..אלא זה האמת שפשוטי העם שמקימים את המצוות למעלה מכובדים זה האמת..ולגבי מה שכתוב לא בשמיים היא זה רק לגבי פסיקת הלכה לא מוכיחים אפילו ממלאך שאומר או בת קול..כמו הסיפור של תנורו של עכנאי בגמרא אבל מוסר ונבואות להתחזק מוכיחים אם זה מסתדר עם התנך..

  1. תגובה לחנן

   זכותך וזכות כל אחד להתחזק ממה שהוא רוצה, אני סה"כ הערתי ליצחק שמרוב ש"התחזק" מהסרטון הזה החל לקרוא לכל מיני צדיקים אדירים – שלא חושבים כמו הסרטון הזה – "הזויים" או "רבני הערב רב" ואין זה מן הראוי כלל וכלל !

 7. ועוד דבר חנן

  כפי שבטח ראית הרבנים "הרדומים" שהזכרתי הפכו את העולם וקרבו יהודים לקב"ה יותר ממה שתוכל לדמיין בחייך. הרבי מילובביץ זצ"ל הפך את כל העולם היהודי והכין את העולם לבא המשיח.
  הרב יורם זצוק"ל קרב אלפים של יהודים לאביהם שבשמים. מסר שיעורי תורה בכל רחבי הארץ
  ורה"ג מוצפי שממרומי גילו מוסר שיעורים לכל בית ישראל במסירות נפש.
  תענה לי בכנות האם רבותיך "המעוררים" החזירו יותר אנשים בתשובה מהם ??

 8. חנן

  לא באתי לזלזל ברב מוצפי רק שדעתי שבזה הנושא הוא לא חקר את כל הצדדים בשביל לפסוק שמוות קליני זה שטויות..ולכן הוא יחיד שהביע את דעתו בנידון מול הרבה רבנים שמאמינים במוות קליני ובכל הוכחות שהבאתי מהתנך והגמרא בתגובה הקודמת אבל כל" רב" כבודו במקומו מונח!ואגב הרב אברג'ל והרבי מילובאוייטש לא יצאו נגד הנ"ל…

 9. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מרגישה צורך לספר חלום שחלמתי לפני זמן מה.. על אף שהחלום היה לפני כמה חודשים אך כל פעם שאני נזכרת בו אני מרגישה שיש צורך לספר חלום כזה ויש לי נקיפות מצפון מדוע לא עשיתי זאת עד כה.. וזהו החלום -חלמתי שאני עומדת במקום כלשהו בחוץ וניגש אליי אדם זקן עם שיער לבן וגלימה לבנה קצת נמוך ופונה אליי במילים תגידי לכולם שבקרוב אליהו הנביא יבוא ויבשר את הגאולה ,שיתעוררו.. ואני שומעת מה שאמר לי ופתאום רואה שיש לי פעמון ביד ואני לוקחת אותו ורצה בין כל האנשים בחוץ ומצלצלת בפעמון שבידי ומספרת להם את זה בשמחה ענקית והם שומעים וכולם שמחים מאד..ויש שמחה עצומה בחלום וכך אני רצה בין כולם ולבסוף כולנו נכנסים לאיזה מבנה שנראה כמו בית כנסת וכולנו נעמדים מסביב בשמחה ובהתרגשות עצומה ואז מגיע מישהו גבוה מאד בגלימה אדומה ארוכה שמכסה את כולו ואת ראשו ,חוץ מאת פניו שמאירות חזק.. ונכנס ועומד על התיבה הגבוהה שבמרכז וכולנו מסביב שמחים מאד מלאי היתרגשות .וכולנו יודעים שזה אליהו הנביא שבא לבשר את הגאולה… וכך נגמר החלום. התעוררתי בשמחה עצומה..זו חויה שלא אשכח. ומקווה שיתגשם בקרוב במהירה בימינו אמן.

השאר תגובה