הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
עולם הפוך – מסר

עולם הפוך – מסר

אני רוצה לומר לכולם, אין ספק בכלל, נכנסנו לזמנים האחרונים שלפני הגאולה השלימה. כל אדם שרוצה לראות יכול בקלות לראות שכל העולם הפוך והפוך, ששום דבר הוא לא כמו שפעם; לא מזג האויר, לא הים, לא האדמה, שום דבר, כלום לא כמו שפעם. האוקיינוסים עולים, כי הקטבים הצפוני והדרומי נמסים מבפנים, מתוך כדור-הארץ. אני לא אעבור על כל הדברים האלה כי אתם כבר שמעתם את זה הרבה פעמים, אבל כדוה"א עם כל מה שיש בטבע – עובד נגד הבן-אדם עכשיו, לא משנה מה, זה עובד נגד הבן-אדם.
כל כך הרבה שנים התרגלנו לגדל אוכל, לצוד חיות וכו' בשביל אוכל, ועכשיו החיות הם פחות בכמותם, והדגים מתים במיליונים, והמצב של החקלאים מאד קשה, כי אי אפשר לסמוך על מזג אויר רגיל כמו שהיה פעם. הכל משתנה, ואנחנו רואים ברור שאנחנו, תושבי כדור-הארץ, על סף מלחמה ענקית, עם פצצת-מימן, וגם גרעיני "רגיל", עד כמה שזה יכול להיות רגיל. ואפשר להעיף טיל מצפון-קוריאה עד לארה"ב, עד לוושינגטון-דיסי, עד לבוסטון, עד למיאמי-ביץ', עד ליוסטון, עד לדלאס, עד לוס-אנג'לס וסן-פרנסיסקו, איפה שאתם רוצים, זה ממש עולם שקשה להאמין שעברנו לגור בעולם שכזה.
אם מישהו היה אומר לנו, בשנת 1947, 1948 או 1950 שזה יהיה העולם שיש לנו עכשיו – לא היינו מאמינים בשום פנים ואופן. אבל זהו המצב, ומה שעומד להיות זה יהיה כ"כ קשה שיהיה קשה לנו להבין איך מישהו יכול להמשיך לחיות! עד כדי כך. ולא רק המלחמה, גם ההשפעה של הכוכב, או ה'מיני-סולאר-סיסטם', ה'ניבירו', השביט, זה לא צחוק, זה יתקיים, וזה מה שמפריע כעת לכדוה"א. זה שליח ה' כדי להרוס את היצה"ר, להרוס את העולם שנהפך למקום של הסיטרא-אחרא, שנהפך למקום של רישעות, של סדום-ועמורה, ולהוציא מכל זה את היהלומים, היהלומים שהם היהודים-האמיתיים עם נשמות יהודיות שעמדו בהר-סיני ואמרו נעשה-ונשמע.
אני רציתי רק לתת לכם תמונה כללית, ועכשיו נדבר על ארץ ישראל. דיברנו הרבה פעמים שירושלים זה המקום הכי בטוח בעולם, וזה נכון, אנחנו יודעים שזה יהפך לעיר פליטים, מתי ואיך בדיוק – אני לא יודע, אבל ככה כתוב [ישעיה ד' ג': 'וְהָיָה הַנִּשְׁאָר בְּצִיּוֹן וְהַנּוֹתָר בִּירוּשָׁלָם…']. אני רק משער שמי שישאר לשרוד בתקופה מסויימת יגיע לירושלים, ויכול להיות שֶמַּה שכתוב 'בירושלים' – הפרוש זה כל ארץ ישראל. אבל מה שכן חשוב, זה שכל יהודי שמרגיש בלב שלו שהוא יהודי, ושהוא מוכן לעזוב את הגשמיות, אף שהוא יודע שמעט אנשים יעשו את זה רק בגלל שאיזה אוטיסט אמר, אבל חוץ מאוטיסט כמוני יש גדולים שאומרים כמוני, שכל יהודי שרוצה לשרוד – מציעים לו לעזוב את כל הגשמיות המיותרת, ולהגיע לארץ ישראל, זה יהיה לטובתו ולטובת המשפחה שלו. יהודי שרוצה עם כל כולו לקבל משיח צדקנו – צריך עכשיו לארוז את הדברים להגיע לא"י. אני יודע שלא קל לבוא לארץ עכשיו; ומה שכתבתי גם כן לא יהיה מספיק בשביל לשכנע את כולם לבוא, אבל אני חייב להגיד זאת, חייב לומר: מי שרוצה להיות במקום הכי בטוח, ולא רק הכי בטוח, אלא גם הכי קרוב לה', זהו המקום, זה המקום. אני לא לוחץ על אנשים שבשום פנים ואופן לא יכולים להגיע, אבל אני רק אומר את המציאות: מי שמגיע לא"י, ועדיף ירושלים, היהודי הזה אם הוא באמת מאמין בקב"ה, ורוצה את קירבתו, ורוצה לקבל משיח, הוא ישרוד את המצבים הקשים והמפחידים שעומדים להיות.
עכשיו זה לא הכל. שתדעו, מלחמת-עולם-שלישית תתחיל עוד מעט. המשחקים של צפון-קוריאה והאיראנים יחד עם הרוסים, עם מה שטראמפ אמר שירושלים זה עיר-הבירה של א"י, זה קצת מענין להגיד את זה בדיוק עכשיו, זה יפה מאד, אבל הוא ידע שזה יביא תסיסה גדולה בעולם, אז זה קצת משונה, אבל זה פועל לפי התכנית שלהם. ולא רק זה, הוא אמר עכשיו ברור עוד פעם שלא יכול להיות שהכותל-המערבי לא יהיה בידים של היהודים, וזה הקפיץ את הערבים עוד יותר.
אבל יש עוד דברים מעניינים. בערב-הסעודית יש שחושבים שזה לא כל כך הגיוני שהערבים הם כל כך נגד ישראל, למה? כי אין סיבה לכך, צריכים להיות דוקא נגד איראן, ולא נגד ישראל. מעניין מאד. אז יש לנו ממש-ממש עולם משוגע. הצעיר הזה שלקח את השלטון בערב הסעודית עשה גם איזה סרטון שעושה צחוק מהאיראנים. נו, מה יש להגיד? לא תהיה מלחמה?! זה ברור! הם הולכים לזה, וזה יהיה – ה' ישמור. ה' ישמור!
אבל זה לא יהרוס את כל העולם, רק ה' ישירות יכול לעשות את זה – להרוס את העולם, והוא יעשה את זה דרך הכוכב, שזה יהרוס את רוב האנושות. אבל לא רוצים להאמין, לא רוצים לעזוב את המשחקים, את השטויות, ואת האינטרנט, את היוטיוב, וכל הדברים הטמאים שכולם מתעסקים איתם.
העולם ממש ירד בצורה איומה. העולם כבר אפילו לא-אנושי, זה משהו שלפני כמה שנים חשבנו שזה לא קיים, אבל באמת זה היה תמיד, רק שהרשעים-הכי-גדולים הסתתרו, לא ראינו אותם ברור, לא ידענו שהם מוכנים לעשות כאלו דברים איומים. אני לא יכול אפילו לעבור על כל הדברים שהם עושים, איך ומאיפה הם מרויחים את כל הכספים הענקיים שיש להם. קשה אפילו לדמיין מה הם עושים, אבל הם סחבו את רוב האנושות איתם, הורידו אותם למטה למטה. יש עוד בין הגוים אנשים טובים פה ושם, אנשים שמוכנים להקריב את עצמם על מזבח-האמת, נשארו, אבל מעטים. ואצל היהודים אנחנו צריכים לדעת טוב-טוב שכל נשמה יהודית, ואני אומר את זה כל הזמן, כל נשמה יהודית שעמדה בהר סיני – תנצל, שיהיה לכם ברור! ינצל! אפילו אם הוא עושה עבירות – ה' יחזיר אותו.
אז לא לפחד, אני מבקש מהיהודים לא לפחד, זה לא יהיה קל, אבל לא לפחד, רק להחזיק באמת. והאמת – זה הקב"ה, האמת – זה התורה של הקב"ה. ולא להסתכל שמאלה ולא ימינה, לא להיכנס לכל השקרים. כפי שאנחנו אמרנו כמה פעמים שתהיה אנטישמיות גדולה בעולם, בכל המדינות, ואכן עכשיו יש בלי סוף, ובצורה איומה, גם בגרמניה, גם באנגליה, גם בשבדיה, וגם בכל הארצות.
ש. גם אצל המוסלמים במדינות שם מופיעה אנטישמיות…
ת. אצל כולם שם, לא משנה. ולא רק המוסלמים שמה, אלא זה מעודד גם את הגוים הלא-מוסלמים להראות את נטיית-הלב האמיתית שלהם, את הדרך האמיתית שלהם, את השנאה העמוקה שלהם ליהודים. באירופה, כל גוי כמו שאמרנו, נולד עם גֶן, כשהגֶן הזה – זה אנטישמיות. שונאים את היהודים. לא תמיד, כי יש יוצאים מן הכלל, אבל מעטים, מעטים מאד. ואפילו אם עושים פרצוף כאילו שהם הידידים שלנו, אבל הם רק מחכים לרגע שהם יכולים לחסל אותנו.
ושוב אני אומר: המדינה הגיעה לעולם בתפקיד של: "הפתרון הסופי של עם ישראל". משרד-החינוך רוצה להרוג את הדת שלנו, ואנחנו מוצאים ספרי-לימוד חילוניים בתוך בתי-הספר וכו' וכו' וכו', כמו שדיברנו בלי סוף על זה. עושים כאילו 'בידור דתי', אבל זה לא דתי, זה חילוני, זה מקלקל את הילדים שלנו, וזה כל הרצון שלהם: לקלקל את האידישקייט שלנו, להפוך אותנו לגוים, זה מה שהם רוצים. ומי שנותן יד לזה – אוי לו! מי שמשתף פעולה – אוי לו! מי שנותן לעצמו להיות קנוי, לאפשר לכך שקונים אותו עם כספים – אוי לו.
יהודים! תתחילו לבנות את בתי-הספר הפרטיים שלכם. ה'בית יעקב' – זה לא מקום לחינוך. פה ושם יש איזה בית-ספר שקוראים לזה 'בית יעקב' שאולי-אולי יש בזה עוד משהו יהדות, אבל גם בחיידרים, וגם בישיבות, וגם בבתי-הספר, הרוב – במצב קשה מאד, קשה מאד מאד. מי שלוקח מרשעים כסף – בסוף הוא נהיה עבד שלו [שמות כ"ג: 'וְשֹׁחַד לֹא תִקָּח, כִּי הַשֹּׁחַד יְעַוֵּר פִּקְחִים…'].
מי שהוא בעל-המאה – הוא בעל-הדעה, כך אומרים – וכך האמת. ולכן זה קורה בכל שטחי-החיים שלנו פה בארץ. ובחו"ל זה פשוט עגל-הזהב, שפשוט שולט על כל העם כמעט. הוא מכתיב את כל מה שקורה. הגוים שמה שונאים יהודים, לא אוהבים אותם, והם ג"כ נמשכים לכל הגשמיות, וזה הרס, הרס. הם כבר לא יודעים מה זה אידישקייט אמיתי, אפילו שיש רבי'ס ויש חסידויות, ויש ישיבות, אבל לֵב, לב, נשמה – לא מרגישים שם את זה.
ולכן נעבור עכשיו מלחמה. ואחרי המלחמה נקבל 'ביקור' מהכוכב, ה'מיני סולאר סיסטם', ה'ניבירו', ואח"ז נראה מי הם היהודים-האמיתיים, נראה מי שקשור לקב"ה באמת, נראה מי באמת רוצה את העולם-שכולו-טוב בלי כל הגשמיות ומי לא, נראה מי הוא איש-אמת ומי איש-שקר. ואז בע"ה נוכל להמשיך ולבנות את בית-המקדש השלישי, ולחזור ל'ערב שבת', אבל הפעם בלי החטא. סוף.

השאר תגובה