עשרה בטבת 2212 – 1202 היום שאחרי היום הגדול | מה מטרת כל הצפנים באתר | סוד העשירי שבעשירי מלכות שבמלכות

נכתב על ידי מערכת כי לה' המלוכה ב-. פורסם ב-כללי, עשרה בטבת
עדכון אחרון ב-2015-12-23.

עודכן ## זכינו והייתה התעוררת וציפיה גדולה בארץ ובעולם בערב עשרה בטבת... ציפייה שבוודאי שמחה את הקב"ה.. סוף סוף זכינו לקיים בהידור את "אחכה לו בכל יום שיבוא" האתגר שלנו כעת להמשיך בציפיה זו יום יום בע"ה...

אַשְׁרֵינוּ מַה טּוֹב חֶלְקֵנוּ וּמַה נָּעִים גּוֹרָלֵנוּ וּמַה יָּפָה יְרוּשָּׁתֵנוּ

עשרה בטבת זו התחלת הגאולה כפי שהיתה התחלת המצור וכפי שאמר החתם סופר, אין הכרח שהמשיח יופיע מיד, וכן הבאנו את דברי הרבי מלובביץ בנושא שעשרה בטבת זו התחלת הגאולה אנחנו מאמינים שיש תהליכים שמיימים של התחלת הגאולה ואנו מוכחים זאת בהמשך.
המועד / דהינו הצופן 'משיח טבת עשירי' היה ונשאר מספר/עת. מפתח בגאולה. "דהיינו הספרות" 2212 - 1202 - 2015 - 988 - ועוד - ראינו הצלבות בלתי הגיוניות סטטיסטית.
וכמו שכבר אמרנו זה התאריך היחיד לא היה אחר ולא יהיה אחר !!
הגימטריות ישנם גם כיום ולא ישתנו לעולם ! וכן הצופן לא ישתנה לעולם...
אז מה בכל זאת קרה כאן?
כהרגלנו בקודש אנו מנתחים אירועים שעברו ומחפשים את רמזי ה'.
תהליך הבנת רמזי ה' זה תהליך נמשך ואין סופי... אבל זה תהליך מאד מענג
עוד נזכיר את מה שכתבנו בעבר שמי שחושב שהוא מבין בעניין הגאולה או בזמני הגאולה הוא שוטה וכסיל גדול (בלשון המעטה) וכי מי הוא האדם הבעל גאווה הסרוח ?? החושב שיכול לצפות את מהלכי אין סוף ברוך הוא מלך מלכי המלכים שברא את כל הגלקסיות ואין ספור מימדים...
מה שכן אנו מצווים ומחוייבים לנסות ללמוד ביחד מה קורה, ע"י רמזים צפנים גימטריות וכדו'..
תהליך הגאולה בעיצומו מתחת לאפינו מתרחשת מלחמת הדעת - כתוב שהגאולה תלויה בהיסח הדעת.. הכל יש לו אין ספור פרושים ומשמעויות - הכל מתגלגל קדימה - גוג ומגוג זה מלחמה פנימית אצל כל אחד - גוג ומגוג = 70 סוד = 70 - ה' כבר אמר כי לא מחשבותי מחשבותיכם !! צריך מכל דבר לחפש את דיבור ה' שבוקע.. מי שמתעלם הוא בבחינת: והרשיעו רשעים ולא יבינו...
מי אנחנו שרוצים להבין הכל ?? יש לנו תורה שלמה אבל כל נושא הגאולה נסתר מעינינו, כי כך כתוב שיהיה...
ה' נתן לנו הצצה להביט בגדולתו דרך התאריך י טבת' וכל מה שמסביב - זה הנקודה כאן וזה מה שחשוב לא מועד כזה או אחר...
וכן כל הצפנים והמידע על אובמה וכדו' וכי משנה מי זה אובמה או מי זה גוג .. ?? הרי ה' עושה הכל בכל מקרה.. אז מה ה' צפן? ומה זה משנה התאריכים אם הכל בידי ה' ??

התשובה: הכל זה רק כדי להשתעשע איתנו... ולהראות לנו את גדולתו איך הכל נצפן באופן מפליא ... ואיך הבורא מנהל הכל..

אדם קטן זה האדם שמחפש "לדעת" לשם הידיעה גרידה.. (כדי לנסות למנוע למשל) הידיעה היחידה זה לדעת את ה' וזה הגאולה האמיתית, מי זה האדם אפילו לא גרגיר ביקום והוא חושב שהוא יודע, מנהל, מחליט, שולט, כולו בעל תאווה וגאווה ובעל תאוות רבות ורוצה "לדעת" מתי.. הרי זה דבר משעשע...
אנחנו נמשיך ללקט לכם מידע וללעוס אותו ולהראות לכם את גדולת ה' בע"ה...
וזה הסיבה שאנשים מתמכרים לאתר הזה.. בע"ה חזק חזק ונתחזק ... חפשו את גלרית חדשות בתמונות - עדכונים מעניינים מאד..

כעת נראה הוכחה ניצחת שהתהליכים השמימים והכל נכון לגבי התאריך ואיך זה מחובר אלינו (חומר למתקדמים)


750px-NY-474.svg

למתקדמים! תובנה מעניינת  על סוד עשרה בטבת שהתחדשה לנו ביום עשרה בטבת בבוקר (בסעיף 5)

בעקבות ששמענו את שיעור 151 "סוד החשמל" שמעו שיעור זה ואחרי זה ננסה לפענח את הרמז

לחץ כאן לשיעור 151 עוד על היום עשרה בטבת וקשר הגימטריות "למלכות"

  1. אז כמו שהבנו מהשיעור עשירי שבעשירי זה המלכות (הסוף) כי יש עשר ספירות וידוע שבכל ספירה יש בתוכה עשר נוספים אז זה הסוף של הסוף
  2. עוד ידוע שהמספרים זה ירידת האורות מלמעלה למלכות. לכן דרך הגימטריה אלוקים מרמז לנו ועוזר לנו להבין את המציאות - גימטריה = 277 - עזר = 277
  3. בשם הרבי מלובביץ כדי לראות את שם הויה ב"מקום = 186" צריך לראות את המספרים וזה כי שם הויה בהכפלה זה בגימטריה 186 = מקום - זאת אומרת כדי לראות את פעולת ה' במקום "בגלוי" צריך את המספרים (דוגמה להכפלה: ה*ה = 25 - י*י = 100 וכו')
  4. ובכן למדנו שהמלכות שבמלכות מתגלת דרך המספרים בגלוי... ואנו מוסיפים שזה גם דרך הצפנים זה בחינת מלכות שבמלכות כי גם בצפנים כמו במספרים אנו רואים גילויי אלוקות כמו המילה "אובמה" "ונתניהו"  בתורה כל הרובד הזה זה רובד המלכות... זה רובד של בחינת "והמשכילים יבינו" (היצר של הספק = עמלק פועל שם חזק - אבל מי שמפנים את גדולת ה' ומלכותו  מקבל דעת ברורה במציאותו של הקב"ה)
  5. לכן ביום של המלכות שבמלכות - עשירי בטבת בדיוק יום זה רמוז באין ספור גימטריות שלא שייך לשלול (ראה גלריות גימטריה) ודילוגים באופן אין סופי ומפליא המגלה את גדולת י-הוה .. כי זה השנה שלנו וזה הגאולה אז זה חייב ליפול בגלוי רק על יום אחד וזה עשירי בטבת כי זה חייב לבוא דרך צינור המלכות שזה הדרך לגלוי בפיזי שזה רק בעשירי בטבת !! והדברים מענגים ביותר (והמשכלים יבינו)


סיכום

אנו בקרוב מאד נבין הכל ונקבל דעת ונבין איך כל הקיצים והמועדים כולם שזורים בפלא אלוקי שאין לנו כיום תפיסה בזה...
אנו ממשיכים קדימה במלא המרץ לקראת גילוי מלכות ה' בעולם...
נקווה שזה הבירור האחרון שלנו לפני הגאולה ... תחזיקו חזק ראו את דברי הנביא דניאל יב והסבר הרשי שזה מרגיש כאילו נכתב ממש לימינו אנו. יום יא' טבת תשע"ו

י. יִתְבָּרֲרוּ וְיִתְלַבְּנוּ וְיִצָּרְפוּ רַבִּים וְהִרְשִׁיעוּ רְשָׁעִים וְלֹא יָבִינוּ כָּל רְשָׁעִים, וְהַמַּשְׂכִּלִים יָבִינוּ.

רש"י:  יתבררו ויתלבנו. החשבונות האלה : ויצרפו. בהם רבים להבינם : והרשיעו רשעים. את החשבונות לחשבם שלא כמשפט וכשיכלו יאמרו אין עוד גאולה : ולא יבינו. אותם כל רשעים : והמשכילים יבינו. אותה בבא עת קץ :
מצודת דוד:  יתבררו. הדברים יתבררו ויתלבנו ע''י חוקרים ומחשבים ר''ל יחפצו לברר הדברים וללבן לדעת האמת : ויצרפו רבים. ר''ל רבים יחשבו אשר יצא חשבונם צרוף ומזוקק מבלי שגיאה : והרשיעו רשעים. ובעבור זה ירשיעו הרשעים לומר הואיל ולא בא המשיח בזמן אשר יצא לפי חשבונם שוב לא יבוא : ולא יבינו. לתלות הדבר בטעות החשבון : והמשכילים. אבל המשכילים יבינו לתלות הדבר בטעות החשבון ולא יתייאשו מן הגאולה.

האם הגאולה תבוא רק כשיתיאשו ממנה? | הרצאה 

חלון הצאט
מערכת כי לה' המלוכה
צאט זה סגור למבזקים בלבד ולחברי vip המעוניין לכתוב כאן מתבקש לשלוח בקשה בטופס https://forms.gle/jd6LeHQpmahEHY95A
baruc
***** ישנם שני מצבים עיקריים שהאור יורד אל תודעת האדם.
.
**** מצב ראשון:
.
האור אמור לרדת בצורה קוהרנטית, בצורה ישירה כמו לייזר, בלי הפרעות. מעולם עליון, עד העולם הזה.
אך הבעיה מתחילה, כשאין ישורת בירידת האור, והוא לא מצליח להכנס לכלי.
האור יורד מעולם המחשבה, עובר לעולם הרגשות ואז יורד עד לעולם המעשה.
זאת אומרת, קודם המחשבה נוצרת אצל האדם, אחר כך המחשבה מייצרת רגש, ואחר כך מתחילה הפעולה הפיזית על ידי הנעת גוף האדם לעשות משהו בעולם הזה.
פעולה זו שהאור יורד אל הכלי, נקראת:: “הבורא יורד לדירה בתחתונים” , הבורא מוציא שמותיו, פעולותיו וכינוייו.
.
מכיוון ששם הבורא הוא : “אהבה” והבורא בעצמו אהבה, הבורא יפשט את אור “האהבה שבדעת” על ידי, שמות של אהבה, פעולות של אהבה, וכינויים של אהבה, שאנחנו הנבראים נצטרך לחוות אותם, על פי מרחקים שונים מעצמות האהבה… בין השאר נלמד מה זה “כעס מאהבה (אדם שכועס כי לא אוהבים אותו) , פחד מאהבה (אדם שמפחד לחיות חיים אוהבים) וכו’… נלמד אהבה, גם דרך , מה זה לא אהבה, ודרך מה זה כן אהבה. נלמד ונתנסה בכל האיוושות האהבה של שמות הבורא. על מנת שנדע כמה אנחנו יישיות של אהבה.
.
כאן בעולם הזה, אנחנו רק רואים את העולם של הסמלים שמתקבלים מתנועות תודעתיות של אהבה, שהנשמה עוברת בעולם העליון, ואז נחווה את ההקרנה של הדבר , כאן בעולם הזה.
.
הבעיה מתחילה כשהאדם:
.
חושב א’
מרגיש ב’
עושה ג’
יוצא שהאור שיורד ומשתלשל מהעולם העליון אל הכלי/הנברא, לא מצליח לקבל ירידה חדה לתוך תודעת האדם, ומתפזר לכל עבר.
.
על מנת שהאור ירד אל תודעת האדם, אדם צריך :
לחשוב א’
להרגיש א’
לעשות א’.
.
לדוגמה: אם אני רוחצת כלים, אני צריכה לחשוב על רחיצת הכלים, להרגיש את רחיצת הכלים, ולעשות את רחיצת הכלים.
אך רב האנשים, בזמן רחיצת הכלים, מחשבתם נודדת, לכל מיני מטלות אחרות, כמו להביא את הילדים לחוג. במקביל הם מרגישים איך הבן זוג מזלזל בדברים שהם עושים, ובמקביל הם עסוקים ברחיצת הכלים.
יוצא שהאור / הארה שצריכים לקבל דרך תנועות תודעתיות בעולם העליון, שכאן מתקבלות, כ”סמלים”, של אדם רוחץ כלים, לא מצליחים להיכנס לתודעת האדם.
בלשון של תודעת הנסתר ביהדות, אין קוהרנטיות.
.
מצב שני, זה שהאור לא ירד עד קומה שלמה.
.
**** ירידת האור לקומה שלמה, תעזור לאדם לחיות בהרמוניה.
.
בעיה שניה בהורדת האור אל הכלי, היא שדווקא האנשים הכי רוחניים, שעושים הגות, או מדיטציה, או מטפלים באחרים, נהיים בעצמם חולים.
.
בגלל שרב האור נשאר תקוע בתוך התודעה, ולא יורד לקומה שלמה, מכח הפוטנציאל, לפועל עצמו , במציאות חיי היום יום.
יוצא שהאור שהם משיגים אותו, באמצעות מדיטציות למשל, או טיפולים
baruc
***** תהליך פתיחת דלת העולם העליון על ידי ביעור חמץ פנימי , לפי תודעת הנסתר ביהדות. וזה קורה פעם בשנה, ורק יום לפני ליל הסדר (היום, ברגעים אלו, לכן כדאי להזדרז).
----------------------------------------------------------------------------
כמה חיכיתי שירד הלילה בכדי שאוכל להתחיל את פעולת ביעור החמץ התודעתי. האם ידעתם שרק היום, מתאפשר לכל אדם, ללא קשר בדרגת התודעה שלו, לחוות זמן תודעתי מיוחד מאד, שבו האדם יכול לפתוח דלת בין שני מימדים . דלת בין העולם הזה, לבין העולם העליון, בלי שהוא צריך לעשות עליה רוחנית.
רק היום זה קורה, ורק אחרי צאת שלושה כוכבים בשמים.

כמו שלמדנו, כל מה שרואים מחוץ לגוף, למעשה זוהי הקרנה גשמית של מה שנמצא בעולם העליון, עולמות עליונים, זה עמקי התודעה של הבורא.
לכן, כל דבר שקורה לנו במציאות, מתרחש לנו על התודעה. ובתודעת הנסתר, לומדים כיצד האלגוריתמים התודעתיים משפיעים לנו על ההקרנה הגשמית, שלה אנחנו קוראים מציאות.

***** ביעור חמץ באמצעות נר בחושך.
המטרה של ביעור החמץ התודעתי, הוא לחפש בעמקי ובנבכי תת המודע שלנו, את התנועות התודעתיות הנסתרות והחשוכות, שגורמות לנו, פחדים, חששות, כעסים, שפיטה, לשון הרע, וכל תנועה תודעתית שרחוקה על מד האהבה מהדרגה התודעתית הכי גבוהה, שהיא עצמות האהבה שלא תלויה בדבר.
התהליך של חיפוש החמץ והביעור שלו, הינו תהליך מאד פשוט, אך דורש ריכוז גדול, נוכחות, רצינות אך בעיקר ענוה.

*****
כיצד עושים את מציאת החמץ התודעתי בעמקי תת המודע.
את התהליך עושים בכל רחבי הבית , חוץ מהשירותים.

1. יש להדליק נר רגיל
2. לכבות את כל האורות בבית
3. להתחיל להסתובב ברחבי החדרים. לעבור חדר חדר, ללכת לפינות החדר, לעבור לאורך הקירות, להכנס למקומות הכי נסתרים בתוך החדר, לאור הנר, ותוך כדי התהליך עצמו, להכנס פנימה למחשבה הפנימית.
4. להחזיק את המילה "חמץ" במחשבה ולנסות להרגיש אילו הרגשות "מחסור" "פירוד" "פחד" "שקר" מתחילות להציף אותנו תוך כדי החיפוש עם אור הנר, בחדרים החשוכים.
5. ממשיכים בתהליך, עד שמרגישים שדמעות שחונקות את הגרון מתחילות לעלות מתוכינו. ממש לתת לדמעות לעלות ולהציף את כל גופינו, לשטוף את החמץ.
6. הדמעות עצמן שמגיעות מעמקי הנשמה שרוצה להרגיש נקיה, הן אילו שיפתחו את הדלת בין הממדים, ואור עצום ישטוף את התודעה שלנו, וינקה את החמץ הנפשי, התודעתי והרוחני.
7. לאחר תהליך הניקיון שיכול לקחת מינימום עשר דקות ועד כמה שאתם מרגישים שצריך. (מקובלים שדברתי איתם, ספרו שלפעמים זה לקח להם אפילו עד שעות הבוקר, עד שעלה האור ממש, כי הם נכנסים עמוק מאד, לבחון את העולם הפנימי שלהם שמקרין לעולם החיצוני, על כל דבר פעוט)
לאחר התהליך עם הנר והדמעות שהציפ
baruc
קצת טעימות מהסודות הנסתרים שקשורים לחג הפסח, לפי תודעת הנסתר הקדמונית ביהדות.
.
חג שמח לכולם.
קריעת ים סוף, זה התהליך התודעתי של קריעת ה"סוף" וההתגלות לאין סוף. כי קריעת ים סוף, נעשתה בתודעה. כשכתוב לנו בתנ"ך שבני ישראל הלכו ארבעים שנה במדבר, אנחנו שואלים את עצמינו... איך? את המדבר הזה גומרים בשלושה ימי הליכה.

הסוד הוא, שזה לא ארבעים שנה במדבר, אלא ארבעים שערי תודעה, שהתודעה הקולקטיבית של עם ישראל, היתה צריכה לעבור, ולעלות מדרגת התודעה: ארבעים ותשע דטומאה... כאשר טומאה, זה מלשון "אטום".
מה שאוטם את התודעה, וקדושה, זה מה שמקדם את התודעה להתפתח לעבר מטרת האהבה והאחדות.

הכל זה עולם תודעתי וההקרנה מתקבלת כאן בגשמי, כתודעת חלקיק שהוקרסה. סוד קריעת ים סוף, זה שהגבול נפרץ והתבנית נשברת, והבורא מתגלה. וכאן אנחנו צריכים לתת מתן תוקף לנוכחות של הבורא בביתינו. זה היום שצריך להתבודד, אתם עם הבורא... להתפעם, ולהתאהב. השם המפורש של הבורא הוא: אהבה. כך כתוב לנו בספרי תודעת הנסתר.
אהבה זה לא לאבי דאבי, או אהבה בין גבר לאישה, כי בעולמות העליונים, אין פיזיקאליות ולא גופים.
אהבה זה הכח שמרכיב את כל היקום, מלשון א' הבה. שזה אומר, הכח שמחבר ושומר על תשתית רקמת האחדות שהכל בנוי בתוכה.

אם חס וחלילה, אדם פוגע ברקמת האחדות שכבר מתקיימת, על ידי לשון הרע, שיימינג, עצבות דטומאה, פחד דטומאה, כעסים, שפיטה וכו'. זה נקרא "עבודה זרה" , כי תנועות כאלו בתוך יישות אלוקית, זרים לה. כי אנחנו נבראנו בצלם אלוקים, שאין קשר לעצבות, כעסים, פחדים למהות שלנו שהיא אהבה.
לכן הבריאה שיש לה מערכת חיסונית לשמור על האחדות, תשלח יסורים לאדם, כמו מחלות, כאבים, תאונות, וכו'... על מנת לעצור את הנשמה, שתתבונן על עולם האשליה שהיא נותנת לו כח לנהל אותה.
ותגרום לנשמה לשאול שאלות ושהיקום ישלח לה תשובה.

זה מה שנקרא: "לחזור בתשובה" . האדם שואל, הבורא עונה תשובה. וכל שאלה, זה כלי להורדת אור שזה התשובה, עד שהאדם מזדכך על ידי שאילת שאלות יקומיות..
.
כל הגמרא מבוססת על שאלה ותשובה, ובעולם העליון, אנשים שחוו מוות קליני, מספרים על השאלה שהחזיקו בתודעתם, ומיידי חוו את התשובה, כי שם אין זמן ומרחב.
עד ששבו דרך המנהרה התודעתית של האור.

כשכתוב, שאסור לעשות פסל או תמונה, הכוונה, לא להגשים את העולם הזה, כי אין עולם פיזיקאלי, ולא לתת כח לסמלי האשליה שהמח מייצר לנו מאותות חשמליים, כי כלום לא נמצא באמת מחוץ לגופינו. זה הכל רק תודעה.
.
בשפת הקודש, לא רק מסתכלים על הויזואליה, אלא גם על הסאונד. זה משמעות של שם לפי הסאונד, או אותיות מתחלפות .
י. ה. ו. ה. מלשון התהוות
א. ה. ב. ה מלשון א' הבה התאהבות.
.
**
baruc
[10:24, 19/4/2019] ‪+972 52-657-5533‬: ** ישנם ארבעה סוגי תקשורת של הנברא עם הבורא
מדבר בתודעת הנסתר, זה מלשון דיבור. וזו דרגת תודעת נפש. הדרגה הנמוכה ביותר... דיבור זו הדרך שבא הנברא מתקשר עם הבורא

רוח- דרגת התפילה, האדם מתפלל לבורא

דרגת הנשמה - תקשורת דרך שירה. מקובלים רבים כתבו שירה, בינם לבין הבורא

. דרגת חיה - תקשורת דרך ניגון... מקובלים אחדים, עלו לעולמות עליונים והביאו משם ניגונים, ניגוני הבעל שם טוב, ניגוני אשלג וכו'

דרגת יחידה- דרך התקשורת היא ריקוד. זו כבר אומנות בפני עצמה, כי כאן נכנסים לעולמות עליונים דרך ריקוד, התבטלות, עשיית סלטות ותנועות תיקון על התודעה, תוך כדי הריקוד.
לרקוד עם הבורא, זה לקום בבוקר, ולהגיד לבורא, אני רוקד איתך. כל דבר שאתה שולח לי היום, אני פשוט מתנהל לפי מה ששלחת, מקבל באהבה, מתבונן ומוצא, מה רצית שאלמד היום שקשור לאהבה. דרך מה זה לא אהבה ודרך מה זה כן אהבה.

מי יתן ושישאר לנו האור אין סוף בתוך כל תא בתודעה המוקרסת שלנו גם כגוף וגם כנשמה כתודעת גל.
אנונימי121629 IL
אנונימי122195 IL
אנונימי123325 IL
אנונימי123722 IL
אנונימי124193 IL
אנונימי124356 US
מס' משתתפים בצאט: 6