הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
עשרה בטבת 2212 – 1202 היום שאחרי היום הגדול | מה מטרת כל הצפנים באתר | סוד העשירי שבעשירי מלכות שבמלכות

עשרה בטבת 2212 – 1202 היום שאחרי היום הגדול | מה מטרת כל הצפנים באתר | סוד העשירי שבעשירי מלכות שבמלכות

עודכן ## זכינו והייתה התעוררת וציפיה גדולה בארץ ובעולם בערב עשרה בטבת… ציפייה שבוודאי שמחה את הקב"ה.. סוף סוף זכינו לקיים בהידור את "אחכה לו בכל יום שיבוא" האתגר שלנו כעת להמשיך בציפיה זו יום יום בע"ה…

אַשְׁרֵינוּ מַה טּוֹב חֶלְקֵנוּ וּמַה נָּעִים גּוֹרָלֵנוּ וּמַה יָּפָה יְרוּשָּׁתֵנוּ

עשרה בטבת זו התחלת הגאולה כפי שהיתה התחלת המצור וכפי שאמר החתם סופר, אין הכרח שהמשיח יופיע מיד, וכן הבאנו את דברי הרבי מלובביץ בנושא שעשרה בטבת זו התחלת הגאולה אנחנו מאמינים שיש תהליכים שמיימים של התחלת הגאולה ואנו מוכחים זאת בהמשך.
המועד / דהינו הצופן 'משיח טבת עשירי' היה ונשאר מספר/עת. מפתח בגאולה. "דהיינו הספרות" 2212 – 1202 – 2015 – 988 – ועוד – ראינו הצלבות בלתי הגיוניות סטטיסטית.
וכמו שכבר אמרנו זה התאריך היחיד לא היה אחר ולא יהיה אחר !!
הגימטריות ישנם גם כיום ולא ישתנו לעולם ! וכן הצופן לא ישתנה לעולם…
אז מה בכל זאת קרה כאן?
כהרגלנו בקודש אנו מנתחים אירועים שעברו ומחפשים את רמזי ה'.
תהליך הבנת רמזי ה' זה תהליך נמשך ואין סופי… אבל זה תהליך מאד מענג
עוד נזכיר את מה שכתבנו בעבר שמי שחושב שהוא מבין בעניין הגאולה או בזמני הגאולה הוא שוטה וכסיל גדול (בלשון המעטה) וכי מי הוא האדם הבעל גאווה הסרוח ?? החושב שיכול לצפות את מהלכי אין סוף ברוך הוא מלך מלכי המלכים שברא את כל הגלקסיות ואין ספור מימדים…

 

מה שכן אנו מצווים ומחוייבים לנסות ללמוד ביחד מה קורה, ע"י רמזים צפנים גימטריות וכדו'..

תהליך הגאולה בעיצומו מתחת לאפינו מתרחשת מלחמת הדעת – והגאולה תלויה בהיסח הדעת.. הכל יש לו אין ספור פרושים ומשמעויות – הכל מתגלגל קדימה – ה' כבר אמר כי לא מחשבותי מחשבותיכם !! צריך מכל דבר לחפש את דיבור ה' שבוקע

מי אנחנו שרוצים להבין הכל ?? יש לנו תורה שלמה אבל כל נושא הגאולה נסתר מעינינו, כי כך כתוב שיהיה..

ה' נתן לנו הצצה להביט בגדולתו דרך התאריך יטבת' וכל מה שמסביב – זה הנקודה כאן וזה מה שחשוב לא מועד כזה או אחר…
וכן כל הצפנים והמידע על אובמה וכדו' וכי משנה מי זה אובמה או מי זה גוג .. ?? הרי ה' עושה הכל בכל מקרה.. אז מה ה' צפן? ומה זה משנה התאריכים הכל בידי ה' ??
התשובה: הכל זה רק כדי להשתעשע איתנו… ולהראות לנו את גדולתו איך הכל נצפן באופן מפליא … ואיך הבורא מנהל הכל טיפש מי שמחפש "לדעת" לשם הידיעה גרידה.. (כדי לנסות למנוע למשל) הידיעה היחידה זה לדעת את ה' וזה הגאולה האמיתית – אנחנו נמשיך ללקט לכם מידע וללעוס אותו ולהראות לכם את גדולת ה' בע"ה… וזה הסיבה שאנשים מתמכרים לאתר הזה.. בע"ה חזק חזק ונתחזק … חפשו את גלרית חדשות בתמונות – עדכונים מעניינים מאד
כעת נראה הוכחה ניצחת שהתהליכים השמימים והכל נכון לגבי התאריך ואיך זה מחובר אלינו (חומר למתקדמים)

750px-NY-474.svg

למתקדמים! תובנה מעניינת  על סוד עשרה בטבת שהתחדשה לנו ביום עשרה בטבת בבוקר

בעקבות ששמענו את שיעור 151 "סוד החשמל" שמעו שיעור זה ואחרי זה ננסה לפענח את הרמז

לחץ כאן לשיעור 151 עוד על היום עשרה בטבת וקשר הגימטריות "למלכות"

 1. אז כמו שהבנו מהשיעור עשירי שבעשירי זה המלכות (הסוף) כי יש עשר ספירות וידוע שבכל ספירה יש בתוכה עשר נוספים אז זה הסוף של הסוף
 2. עוד ידוע שהמספרים זה ירידת האורות מלמעלה למלכות. לכן דרך הגימטריה אלוקים מרמז לנו ועוזר לנו להבין את המציאות – גימטריה = 277 – עזר = 277
 3. בשם הרבי מלובביץ כדי לראות את שם הויה ב"מקום = 186" צריך לראות את המספרים וזה כי שם הויה בהכפלה זה בגימטריה 186 = מקום – זאת אומרת כדי לראות את פעולת ה' במקום "בגלוי" צריך את המספרים (דוגמה להכפלה: ה*ה = 25 – י*י = 100 וכו')
 4. ובכן למדנו שהמלכות שבמלכות מתגלת דרך המספרים בגלוי… ואנו מוסיפים שזה גם דרך הצפנים זה בחינת מלכות שבמלכות כי גם בצפנים כמו במספרים אנו רואים גילויי אלוקות כמו המילה "אובמה" "ונתניהו"  בתורה כל הרובד הזה זה רובד המלכות… זה רובד של בחינת "והמשכילים יבינו" (היצר של הספק = עמלק פועל שם חזק – אבל מי שמפנים את גדולת ה' ומלכותו  מקבל דעת ברורה במציאותו של הקב"ה)
 5. לכן ביום של המלכות שבמלכות – עשירי בטבת בדיוק יום זה רמוז באין ספור גימטריות שלא שייך לשלול (ראה גלריות גימטריה) ודילוגים בלי סוף.. כי זה השנה שלנו וזה הגאולה אז זה חייב ליפול בגלוי רק על יום אחד וזה עשירי בטבת כי זה חייב לבוא דרך צינור המלכות שזה הדרך לגלוי בפיזי שזה רק בעשירי בטבת !! (והמשכלים יבינו)


סיכום

אנו בקרוב מאד נבין הכל ונקבל דעת ונבין איך כל הקיצים והמועדים כולם שזורים בפלא אלוקי שאין לנו כיום תפיסה בזה…
אנו ממשיכים קדימה במלא המרץ לקראת גילוי מלכות ה' בעולם…
נקווה שזה הבירור האחרון שלנו לפני הגאולה … תחזיקו חזק ראו את דברי הנביא דניאל יב והסבר הרשי שזה מרגיש כאילו נכתב ממש לימינו אנו. יום יא' טבת תשע"ו

י. יִתְבָּרֲרוּ וְיִתְלַבְּנוּ וְיִצָּרְפוּ רַבִּים וְהִרְשִׁיעוּ רְשָׁעִים וְלֹא יָבִינוּ כָּל רְשָׁעִים, וְהַמַּשְׂכִּלִים יָבִינוּ.

רש"י:  יתבררו ויתלבנו. החשבונות האלה : ויצרפו. בהם רבים להבינם : והרשיעו רשעים. את החשבונות לחשבם שלא כמשפט וכשיכלו יאמרו אין עוד גאולה : ולא יבינו. אותם כל רשעים : והמשכילים יבינו. אותה בבא עת קץ :
מצודת דוד:  יתבררו. הדברים יתבררו ויתלבנו ע"י חוקרים ומחשבים ר"ל יחפצו לברר הדברים וללבן לדעת האמת : ויצרפו רבים. ר"ל רבים יחשבו אשר יצא חשבונם צרוף ומזוקק מבלי שגיאה : והרשיעו רשעים. ובעבור זה ירשיעו הרשעים לומר הואיל ולא בא המשיח בזמן אשר יצא לפי חשבונם שוב לא יבוא : ולא יבינו. לתלות הדבר בטעות החשבון : והמשכילים. אבל המשכילים יבינו לתלות הדבר בטעות החשבון ולא יתייאשו מן הגאולה.

האם הגאולה תבוא רק כשיתיאשו ממנה? | הרצאה 

 

שעון הגאולה חוזר אבל הפעם לספירה מי' טבת קדימה

days0-2hours-1-3minutes-5-3seconds-4-3

23 Comments

 1. מירה

  אל לכם להתאכזב יהודים יקרים.
  גאולה ראשונה כ-גאולה אחרונה.
  במעמד הר סיני, העם איבד את סבלנותו ואמונתו ופנה לעגל הזהב, לא כך מצפה האלוקים שננהג גם עכשיו. הוא מצפה שתמיד ניתן בו את מלוא אמונתנו, היום עדיין לא נגמר.
  ובאשר אליכם ״כי ל-ה׳ המלוכה״
  אני מודה לכם על שנפחתם באפי נשמת חיים ועוררתם את מודעות הגאולה בקרב עמי.
  אני מודה כל יום ל- כי לה׳ המלוכה על שנתנו בי תקווה וציפייה לגאולה.
  על שזירזו את הליך תשובתי והיו חלק בלתי נפרד באהבתי למלך מלכי המלכים.

  1. רבקה

   אני מודה לה' יתברך שזיכה אותי להתגלגל לאתר הזה, (מזה כשנה) מודה לאתר כי לה' המלוכה על שהצתתם בנשמתי את הציפייה לגאולה וזכיתם אותי להיות חלק מהתהליך. יישר כוחכם על המלאכה המרובה שהשקעתם . תבורכו מפי עליון ובע"ה יבוא לציון גואל , ועמלכם יהיה לנו לששון ולשמחה.

 2. ראובן

  חברים, אין ספק שזה ממש מאכזב. חודשים אני צופה באתר שלכם ויחסית לאדם שמאמין שהגאולה תגיע אך משתדל להתנער מתאריכים, הצלחתם לעורר בי את הציפיה ל 10 בטבת ולגאולה, חבל שזה לא יצא לפועל בגלוי כמו שפורסם, אך זה מחזק אותי להדבק לדברי חז"ל שמשיח מגיע בהיסח דעת ולא כשמצפים לו בתאריך מסויים.

 3. מוטי בן שבת

  איי איי חברים יקרים עוד לא הבנתם כנראה אבל זה הברור והצרוף האחרון ה' יתברך הגדול והכול יכול רוצה לבחון אותנו שאם הוא לא ישלח את משיח עבדו הנאמן בתאריך 22.12.15 לראות מי ישאר דבוק באמונתו ולא יעזוב למרות הוא לא יגיע ועל זה כתוב שה' יתברך ינער את טליתו לראות מי ישאר תלויי על הטלית ולא יעזוב.
  אבל תתכוננו כי זה יבוא פתאום שאתם לא תרגישו וזה יבוא עוד השנה ב"ה

 4. כתוב בספר המידות של רבי נחמן מברסלב שהגאולה תלויה בקרבת הצדיקים והצדיקים הם רבי נחמן ותלמידיו ואנשיו האמיתים בזה תלוי הגאולה . ועוד הוא אומר שגם בזמנו היו מחשבי קצים והוא אמר שמתי שאומרים שהוא יבוא דווקא לא יבוא ואומרים השנה יהיה משהו ויגיע דווקא לא יבוא . ואם תתבוננו תראו שכל מה שכתבתם עם החישובים והגימטריות זה היה פלא איך הכל מסתדר גם בתאריך העברי והלועזי והנה פוף ואין כלום וכנראה זה הכוונה תפח רוחם כי אם אנחנו התאכזבנו אז מה אם אלה שחשבו את זה . טוב אז עכשיו כל פעם שתביאו צפנים וגימטריה או כל דבר אחר לא יאמינו . והלוואי ונזכה שבזכות היאוש תבוא הגאולה גם עם אנחנו לא ראווים שיבואו בשביל אלו שראויים

 5. סימה

  חיכינו וציפינו ונצמדנו לאתר שלכם כמו לחדשות בעת מלחמה. ורק מודים לכם שעוררתם אותנו לחכות בצפייה גדולה לבוא המשיח. לפי כל הסימנים והנבואות שפירשתם כאן. משיח יבוא בכל יום ואל לנו להתייאש.

 6. שימי

  שלום רבי א, יש לך הסבר איך מוצאים דילוגי אותיות בתורה של: "אליהו משיח יבואו טבת. ראיתי את ההרצאה מס' 5 וזה פשוט מדהים,הסברת שם "טבת"ראשי תיבות ט באב תחול,דהיינו בשנה שט' באב יחול בשבת וידחה לעשירי זה השנה של גילוי משיח וזה מתאים מאד לשנת תשעו שט' באב נדחה לעשירי,פשוט מדהים יישר כח
  מה כתוב בהמשך של טבת עשירי כתוב תחול בה ומזה כולם התעלמו.
  הקוד הזה אצלי כבר למעלה מחמש שנים.
  ראה בהרצאות הארוכות חלק 5 ותבין איך זה כן יתקיים

 7. שולמית

  הרב זמיר הסביר את משמעות י' בטבת והצום המתלווה אליו. בכל שנה ביום זה, דנים וקובעים בבית דין של מעלה מה גורל בית המקדש: האם ירד למקומו בי-ם או הוא ישאר בהמתנה. מאחר והשנה היה יום זה במסוגלות גבוהה ביותר, עד כדי "בעיתה" התבקשנו לצום ולכוון כלפי שמים שהשנה אנחנו ראווים שזה יקרה, מה שאומר שהגאולה ממש בפתחינו. יתכן וכל הפעולה שחיכינו לה בעולם הפיזי, קרתה בעולם שלמעלה והפור נפל היום ברמה עקרונית, כך שכעת בכל רגע זה עשוי לקרות. צריך להיות בוודאות מצד אחד ולזעוק לאל כל ערב ב 21.00 כולנו יחד כפי שעשינו אתמול.בהצלחה לנו.

  1. ben

   Pardon my English- i do not have a Hebrew typewriter. Please see the Sicha of the Lubavitcher Rebbe from 10 teves 5752- in Sefer hasichos, with all footnotes- The Rebbe says that the "ibbur" of Moshiach is on 10 Teves, and the 'birth" is 7 months later- on Tisha B'av. Since this year tisha b'av is a nidche- this fits perfectly for the seven months. Also, the Torah code which showed Moshiach on 10 Teves, 5776, was originally understood, by the unnamed mekubal, to refer to 9 av, 5776; so we see both interpretations are true; the conception "ibbur" is on 10 Teves, 5776; the birth is on 9 av, ( 10 av) 5776; of course we should not have to wait until Tisha Bav but through our zchus we wait for him each day. ..

 8. משה ויניב

  יהודים יקרים אנחנו אחרי עשרה בטבת תשעו וכולם ציפו לגאולה ומשיח ואליהו כפי שהצפנים מראים, ואפילו הייתה ספירה לאחור של האתר וכלום לא היה ?
  האם מישהו חשב שאולי זה כן קרה פשוט לא בפרסום אלא בסתר, ואולי תהליך משיח ואליהו אכן קרה אתמול , הרי אין סתם בתורה הקדושה זה לא צפון סתם.
  וגם כל הרמזים המדהימים שהובאו באתר וכל אמרות חז"ל וגימטריאות שום דבר לא סתם כל הממצאים מראים שאנחנו בתהליך של גאולה אמיתית ושלימה ורק צריך סבלנות ובעיקר יראת שמיים ואמונה ולהיאחז בתורה הקדושה שהיא עץ חיים.
  יום טוב צדיקים בשורות טובות.

 9. שלום

  חברים אני חושב שאתם צריכים לעשות קצת חשבון נפש. במשך השנה האחרונה אנחנו שומעים מכם שמשיח יגיע בעשרה בטבת והכל ע"פ התורה הקדושה וכל הגימטריות. השורה תחתונה היא שזה לא קרה וזה ממש מאכזב (לדעתי זו שחז"ל אמרו לא לחשב קיצים) ופשוט מביא לנפילת רוח גדולה מאוד. אין ספק שעשיתם עבודה נפלאה אך יחד עם זאת אני חושב שאתם צריכים לעצור רגע ולחשוב מה קרה כאן. כל הקודים שלכם על אובאמה והמקדש ומשיח מבוססים על כל מיני חישובים שהתבדו, לכן לעניות דעתי תפסיקו עם כל משחקי המספרים האלה עם ה 776 די, באמת.
  הלוואי ומשיח יבוא עכשיו אבל אף אחד באמת לא יודע איך ומתי יהיו העניינים.

  1. ארך אפיים

   מדוע לראות את "הצד הלא מואר" של החומרים כאן, להיפך , על פי המאורעות האחרונות דוקא כן נולד , הניץ הנץ על גילוי המשיח , שהוא בעצם שיח , שיח שקם עכשיו ומזה כבר כמה זמן לצורך השעה. הגענו לפי פחת בהרבה מובנים , ואנו צריכים לקום ולהתעלות . יפה שכל אחד ירים עצמו קודם . בזה שאתה מצביע כביכול שלא נאמרו פה דברי אמת או חלילה גרמו לייאוש , הוא הבל ורעות רוח . משיח בתפיסה שלך הוא מנהיג , בעז"ה בוא יבוא ויתגלה , אבל אנו הם הם שצריכים ללבות את המשיח שבתוכנו , להשיח את הדברים הנאותים כלפי עצמנו וכלפי החברה כלפי הבורא . גם שתיקה בעתות מסוימות הוא שיחה עמוקה , משיח פנימי לגאולת הנפש . רבי נתן זיע"א, אמר מאחר ופגשתי את רבי נחמן אני חווה משיח. אין הכוונה לרבי נחמן עצמו אלא למהות הרוחנית שחי ומילא עצמו . תורה ועבודה, חוזק, וגבורת הגוף והרוח הם המשיח השוהה בקרבנו . להחזיק מעמד ביראה, באהבה בזמנים העוברים עלינו עתה , גם אם נצטרך להלחם בגופנו ממש – זהו משיח !!!!!

 10. שלום

  חברים, אל תבלבלו בין המושגים, כולנו מאמינים בני מאמינים ובוודאי שאנו מאמינים בביאת המשיח ומצפים לבואו בכל יום. העניין אתכם שבמשך השנה האחרונה הודעתם "שלפי צפונות התורה משיח מגיע בעשרה בטבת" וזו הטעות הגדולה. ועכשיו שזה לא קרה בעשרה בטבת, אתם כותבים שהמבחן הוא "מי נופל ממבחן האמונה".
  אני לא יודע מה איתכם אבל אנחנו תמיד האמננו בבואו, רק שלא דיברנו אף פעם על תאריכים, מי שדיבר על תאריך זה רק אתם וכשזה לא קרה הייתי מצפה מכם לעשות חשבון נפש ולא לטעון שמי שהתאכזב נפל מהאמונה בביאת המשיח. זה ממש לא נכון !!! במקום להתמודד עם השאלה באמת, אתם מפנים את השאלה/טענה למי ששאל… לא מובן.

  1. מערכת כי לה' המלוכה

   הודענו לא שנה אלא שנתיים, לא הבטחנו משיח, הודענו חזור והדגש שזה תאריך מסוגל ביותר לביאת משיח..
   הגדלנו לעשות יותר מזה ואמרנו שלא היה אחר ולא יהיה אחר…
   ואנו עומדים מאחורי המילים גם כיום.
   ואנו גם הצגנו על מגש של כסף הוכחות מתמטיות של אחד למילונים רבים.

   ההוכחות שהוצגו בסעיף 5 בסוף פוסט זה רק מחזקות את שאמרנו על התאריך המסוגל.. ואכן הדברים התממשו בפועל

   ומי שלא מבין עומק הדברים שהוסברו שישאל ,או\ו שישנן את הדברים…
   אנו פשוט נכנסים למהלך יותר עמוק בגאולה ככה זה נראה…

   ותבינו לא אנו ולא אתם יודעים כלל מה זה משיח… אנחנו רק חושבים שאנו מבינים… והרמב"ם אמר לא נדע עד שיהיה…

   כולנו (אנחנו כולל כל הגולשים באתר) בתהליך למידה ארוך, ומענג ביותר
   אנו בציפיה לישועת ה' בגלוי בקרוב.

   2 הערות

   (הערה 1: נשגב מבינתנו וזו שאלה רצינית איזה מן אדם "מאמין" למישהו בנושא נשגב כמו ביאת משיח…)

   (הערה 2: אצלנו באתר אין מושג של 'אמונה' יש מושג של ידיעה. בממצאים שאנו מראים. למשל ! אנו מראים רמז של 776 אין כאן עניין של 'אמונה' זה מציאות קיימת – מראים גימטריה, זה שוב מציאות שכל אחד בודק בבית, וכן צופן זה מציאות. אנו מניחים לפני הגולש את המידע שיעשה בו כטוב בעיניו.
   גם הספר שלנו שמו הוא "ביאת המשיח בתשע"ו ? "
   הסימן שאלה (?) זה כל הספר יראה המתבונן , ויחליט האם הכל זה פרי הדמיון או שיש בזה ממש, זו הסתכלות נכונה על הדברים,

 11. משתמש אנונימי

  יש לי רעיון איך אפשר להמשיך את אש האמונה בקץ המתקרב
  לבדוק בדילוגים בקודים אבל בצורה אוביקטיבית לתת סיכוי לכל
  האפשרויות כלמור פורים יד אדר פסח יד ניסן שבועות סיון
  יז בתמוז נדחה לחי תמוז השנה באמת לנסות להיות לבדוק
  מה הכי מתאים כי מראש צצה רק אופציה אחת יוד בטבת
  ללא השוואה לתאריכים אחרים ואם לא בא משיח במועד זה
  סימן שאפשר למצוא בקודים בתורה מועד יותר מתאים לא בושה לטעות בחשבון הקץ מחובתנו להמשיך לחשב עד הרגע האחרון שבא המשיח כי לעת קץ כבר נדע בוודאות גם על פי התפתחות המצב בעולם בחדשות בכל מקרה זה נראה לי הכי הגיוני להמשיך הלאה כדאי לטעות 100 פעם בחשבון הקץ כדי להיות צודק פעם אחת הציפיה והאמונה של האנשים לגאולה ביוד בטבת הביאה לתוצאה חיובית ואני מאמין שיש לך חלק גדול לכך שהגאולה תהיה ברחמים
  ועכשיו כמה חידושים שנת 2016 מתקרבת נחלק ל-2 המספר
  1. 201 הפוך 102 2. 6 =שש=300+300=600
  נחבר את שתי התווצאות 102+600=702=שבת
  בנוסף יצחק אותיות קץ חי 1000=אלף=1 חי =2+16=2000+16=2016
  5776 2016 שתי המספרים כוללים את המספר 6
  מה זה 66=בן דוד .

 12. אנונימי

  יהודים יקרים אני מסכימה עם הדעה שי בטבת זה תאריך העיבור והלידה של המשיח בעוד 9 חודשים הוא יגיע,, אנו לא יודעים כיצד הוא יגיע אבל אני שחושבת שהמושג ״על סוס לבן״ הוא רק מטפורה ואי אפשר לדעת כיצ ובאיזו צורה הוא יגיע נחכה בסבלנות, ובאשר לאתר הם עושים עבודת קודש בקירוב לבבות ומי שלא יתיאש ויחכה בסבלנות יזכה להודות לאתר זה

 13. שמשעון

  שלום רב לאוהבי תורתיך ואין למו מכשול.
  נכון היה קשה לקבל את היעדר השינוי /ביאת משיח בעשרה בטבת , ברור שזהו חלק מהצירופים ו"נענוע" החבל שהקב"ה מנענע מסוף העולם ועד סופו ולכן אשרי המאמין ועומד על מכונו אכן משיח בוא יבוא !!!! בואו נתחזק עוד ונזכה שגם יש תהליך נסתר יהיה גלוי בזכות התשובה והאחדות..וכמעט ברור שבכל פיגוע ופיגוע יש כאילו נחת לקב"ה מהצער הקולקטיבי של כולם על אותו נפגע/ת שפעם הם ליטאים ופעם ספרדים, פעם ברסלבר'ס ופעם …….לא משנה …יהודים ,אחים ,, אהובים וכולם מתו על קידוש השם אז…בואו נחיה על קידוש השם ונאהב את כולם שחיים על קידוש שמו שכן הם יהודים , ולא ניתן למשחית להשחית אף לא עוד נפש אחת !!!!!! וברור שתבוא הגאולה לעולם מממיייידדדד.
  בשורות טובות .

השאר תגובה