הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
עשרות שועלים פוקדים את דרום מערב הכותל… רמז אדיר לגאולה

עשרות שועלים פוקדים את דרום מערב הכותל… רמז אדיר לגאולה

עדכון תשעה באב תשפ"ג
שועלים פוקדים את מקום המקדש – מה רבי עקיבא היה אומר?

הצטרפו לקבוצת הואצאפ שלנו כדי להתעדכן לפני כולם 

פעם אחת עלו כל החכמים לירושלים, ושהגיעו להר הצופים קרעו בגדיהם כי יש חובה לכל אדם שרואה את הר הבית חרב לקרוע כמו אבלים (גם היום אגב). וכשהגיעו להר הבית, ראו שועל שיצא מאיזור איפה שהיה בית קדשי הקדשים (היכן שכיפת הסלע היום), התחילו לבכות ורבי עקיבא שהיה איתם היה מצחק. אמרו לו: מפני מה אתה מצחק? אמר להם: ואתם, למה אתם בוכים? אמרו לו, אנו בוכים מפני שראינו את המקום שכתוב בו: "והזר הקרב יומת" (כל מי שאינו כהן אסור לו היכנס למקדש) ועכשיו רואים עד כמה התדרדר המקום שלא רק זרים הולכים בתוכו אלא אפילו שועלים הולכים בו – ייתכן שלא נבכה? אמר להן: בגלל זה אני מצחק… בנבואה של אוריה (לפני חורבן בית ראשון) כתיב: "לכן בגללכם (עם ישראל) ציון שדה תחרש (יחרשו את ירושלים כמו שחורשים שדה – הכוונה לחורבן עד היסוד)" ואח״כ בנבואת זכריה (על בית שני) כתוב: "עוד ישבו זקנים וזקנות ברחובות ירושלם (החורבן שניבא אוריה לא יהיה לעד ובסופו של דבר עתידים ישראל לחזור ולשבת בירושלים)". ושנתקיימה נבואתו של אוריה וראינו שמרוב החורבן הגדול שועלים הולכים בהר הבית – הייתי מתיירא שלא תתקיים נבואתו של זכריה ובסופו של דבר ירושלים תהיה שייכת לעם ישראל לעד, עכשיו שנתקיימה נבואתו של אוריה – סימן הוא שגם נבואתו של זכריה תתקיים. בלשון הזה אמרו לו: עקיבא, ניחמתנו! עקיבא, ניחמתנו"

פוסט חובה רמזי בית המקדש בחודש אב!!! | המהפכה המשפטית | רמזי אברהם אבינו – 75 – 318 – 333 | רמזי גאולה חזקים בנושאי: ביבי, ממשלה, פוסט מרכזי מתעדכן מספר 2#
עדכון ישן
שלושה ימים, מעלות השחר עד נץ החמה עשרות שועלים פוקדים את דרום מערב הכותל…
:(איכה ה יח –) · עַל הַר צִיּוֹן שֶׁשָּׁמֵם שׁוּעָלִים הִלְּכוּ בוֹ.

ועל מראה זה נאמר שחכמים היו בוכים ואילו רבי עקיבא היה משחק (צוחק)… ב"ה ,כמו שאז ענה להם רבי עקיבא עד שלא התקיימה נבואה זו… עתה שהתקיימה… הרי תתקיים הנבואה הטובה עוד ישחקו אנשים וילדים ברחובות ירושלים… ואז ענו לו חכמים ניחמתנו רבינו, ניחמתנו…ב"ה סימן לגאולה ולבסוף צרותינו במהרה אכי"ר.

עַל הַר צִיּוֹן שֶׁשָּׁמֵם שׁוּעָלִים הִלְּכוּ בוֹ: אַתָּה ה' לְעוֹלָם תֵּשֵׁב כִּסְאֲךָ לְדֹר וָדוֹר: לָמָּה לָנֶצַח תִּשְׁכָּחֵנוּ תַּעַזְבֵנוּ לְאֹרֶךְ יָמִים:
הֲשִׁיבֵנוּ ה'  אֵלֶיךָ וְנָשׁוּבָה חַדֵּשׁ יָמֵינוּ כְּקֶדֶם:
כִּי אִם מָאֹס מְאַסְתָּנוּ קָצַפְתָּ עָלֵינוּ עַד מְאֹד:

אכן רמז ברור לגאולה קרובה!

 ענין השועלים כתוב דוקא בסוף מגילת "איכה", לאחר מכן הפסוקים הם של גאולה "אַתָּה ה' לְעוֹלָם תֵּשֵׁב כִּסְאֲךָ לְדֹר וָדוֹר".
מחזק מאוד!

השאר תגובה