הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
ראיון עם מדען בחיר מנאס"א המאשר את כל התחזיות לגבי הכוכב – NIBIRU CATACLYSM IMMINENT: INTERVIEW WITH DR. RONALD SHIMSCHUCK

ראיון עם מדען בחיר מנאס"א המאשר את כל התחזיות לגבי הכוכב – NIBIRU CATACLYSM IMMINENT: INTERVIEW WITH DR. RONALD SHIMSCHUCK

בס"ד שלחו לנו: מועתק כאן ראיון עם ד"ר דונלד שימשוק מיום 19.5.2016. עובד נאס"א לשעבר המאשר את המצאותו של הכוכב ניבירו והיותו קרוב ומספר את ההסטוריה של ההסתרה מצד נאסא וראשי המדינות, הד"ר הזה בעל 2 דוקטורטים בהנדסת אוירונאוטיקה ומחקר אסטרונומי ונחשב גאון עולמי אז יש לנו כאן אישור מגורם רשמי ומקצועי לכל מה שהאוטיסטים אמרו.

NIBIRU CATACLYSM IMMINENT: INTERVIEW WITH DR. RONALD SHIMSCHUCK

המקור כאן בלינק


קטסטרופת כוכב ניבירו מתקרבת
ראיון עם ד"ר. רונאלד שימשוק
בשבוע שעבר, ד"ר רונלד שימשוק סיפק מידע בלעדי על האסון הממשמש ובא בעניין קטסטרופת ניבירו, מצב שממשלות ברחבי העולם מתאמצות באופן נואש להסתיר, בעוד שהן מטילות פקפוק ובמקרים מסויימים אף מעלימים את אלו שחושפים את המידע ברבים. אך טבעי הוא שאנשים בעלי ידע מדעי לא התלהבו לדבר בציבור על עניינים אלו של כוכב הניבירו, הידוע גם בכינויו: פלאנט-X. אך בכל אופן לאחרונה מספר אנשים, אסטרונומים במקצועם, 'עלו מן הצללים' להשמיע את דאגתם בנושא הניבירו וההשפעות הפוטנציאליות שלו על כדור הארץ. אתם עלולים לתהות מדוע דוקא עכשיו לאחר כ"כ הרבה שנים דמויות חשובות מהקהילה המדעית מעדיפים לפרסם אינפורמציה בעלת 'סיווג גבוה' תוך סיכון רב לביטחונם, ותוך העמדת יקיריהם במצב של סיכון. להבנת הדברים קיראו את המאמר: 'ניבירו מתקרב' – אומר האסטרופיסיקאי ד"ר רונלד שימשוק' אשר פורסם ב -8 במאי 2016, וגם הודפס בהסכמתינו באתר Galacticconnection.com.
בראיון שלפנינו ד"ר רונלד שימשוק, עובד נאס"א לשעבר, בעל תואר דוקטורט כפול בהנדסת אווירונאוטיקה ומדעי האסטרונומיה, מגלה את חששותיו העמוקים בנושא כוכב הניבירו בחשיפה נוגעת ללב שהאדם הפחדן ביותר לא יוכל להרשות לעצמו להתעלם ממנה.
 להלן תמליל הראיון.
מראיין: ד"ר שימשוק, אנו שוב מודים לך שאתה מקדיש מזמנך לדבר איתנו על הנושא הכל כך חשוב הזה, הבה נתחיל עם כמה נקודות בסיסיות. מדוע החלטת לצאת לרבים עם הנושא הזה בגלוי?
ד"ר שימשוק: אני עדיין מתלבט עם ההחלטה הזו מידי יום. ואם להיות גלוי לב, אינני בטוח ברווח שאני אפיק כתוצאה מהפירסום הזה, אולי כן אולי לא. אך כמדען הקדשתי חלק גדול מן החיים שלי לחיפוש אחרי תשובות פשוטות לשאלות קשות. לצאת בפירסום לרבים – זו השאלה הקשה ביותר שעמדה בפני במשך כל חיי. אני נאמן אל האמת, ובמשך זמן רב עזרתי להסתיר את האמת אשר עלולה לעלות במיליונים או מיליארדים של חיי בני אדם. וכמו רבים מעמיתיי חששתי לחיי, ולחייה של רעייתי עליה השלום אשר נפטרה לפני כשנה. עכשיו אין לי כל קרובי משפחה בחיים, והמצפון שלי לא יוכל עוד לשאת בנטל האשמה. הרגשתי שאני חייב לצאת לרבים בגלוי, למען האנושות.
מראיין: האם כוונתך לומר ש'הם' איימו על חיי בני משפחתך אם תחשוף מידע על ניבירו?
ד"ר שימשוק: הם לא היו צריכים לומר זאת באופן מפורש, האיום הובע בצורה מרומזת.  אני מאמין שזו הסיבה לכך שאנשים בעלי ידע לא עשו 'וידוי שלפני המוות', מחשש שמא משהו יקרה לאהוביהם. אין לי כל ספק בליבי שאילו הייתי מדבר על הנושא לפני שנה או שנתיים הם היו נטפלים ראשית לרעייתי, בכדי לצער אותי, ואחר כך היו נפנים אלי. אך כעת הם לא יכולים יותר לקחת אותה ממני.
 
מראיין: איך אתה מסביר את ההתפרצות הפתאומית של אסטרונומים שכעת מוכנים לדבר על ניבירו? לרבים מהם יש כן משפחות, האם הם לא מסכנים את ביטחונם של בני משפחותיהם?
ד"ר שימשוק: למרות שאני יכול לדבר בוודאות רק לגבי עצמי, אך אני יכול לשער כי למשל בתוך שורת אבני דומינו, כאשר אחת נופלת – כולן נופלות… כאן זה פועל באופן הפוך – כל אחד קם בעקבות איש אחר, כל אחד נותן חיזוק ותמיכה לחבירו, הביטחון גובר ככל שישנם יותר אנשים. אני תוהה לעצמי אם אני עצמי הייתי מעז לפרסם את הדברים אילולי ד"ר יוג'ין ריקס לא היה עושה את הצעד הגדול הזה לפני. ומה שיותר חשוב הוא שהגענו 'לקצה הצוק'. לפני חמש, עשר, שלושים שנים, ממשלות העולם היתה להם 'רשת ביטחון', האמונה המוטעית שהם מסוגלים להסתיר את האמת באופן החלטי ללא כל מגבלות. טוב, הזמן הזה חלף, ואף על פי שהם לא יאהבו להודות בכך, אני מאמין שהם קלטו שיותר לא ניתן להסתיר את הדברים.
מראיין: זה אכן הגיוני. מזה כמה זמן שהממשלות יודעות על ניבירו? האם כולם עבדו יחד מתוך שיתוף פעולה בכדי לשמור את הדברים בסוד?
ד"ר שימשוק: ראשית, אני מאמין שהם ידעו על כך כבר משנות ה-50, אבל מה שאני יודע בוודאות זה שהן יודעות את הנושא מאז שנות ה-80 המוקדמות. ונכון, הממשלות הגדולות בעולם ידעו זאת, וכל אחת מהממשלות התכוננה בדרכים משלה, תוך שהן פועלות במזימה כנגד אוכלוסיית-העולם בהחלטתן למנוע מאוכלוסיית העולם מלגלות את הסוד הזה, הסוד השמור ביותר בתולדותיהם מאז ומעולם.
שלשת המעצמות הגדולות: ארה"ב, רוסיה וסין, כבר הכינו את הבונקרים-התת קרקעיים שלהם. וממשלות אחרות עומדות גם הן במצב הכן, ואני יכול לדבר שעות רק על הנושא הזה.
מראיין: בפשטות ככל האפשר, מה זה בעצם ה"ניבירו"?
ד"ר שימשוק: באופן בסיסי, כשאני וחבריי מדברים על "ניבירו", הכוונה בדברים היא למערכת-שמש בפני עצמה שמסלולה אמור להצטלב עם מערכת השמש שלנו. בלב המערכת הזו ישנו כוכב שהוא 'ננס חוּם' בגודל של כשמינית מגודלה של השמש שלנו. ה'ננס החום' הזה מוקף בשבעה כוכבי לכת או ירֵחים החגים סביבו, בחלקם הם קטנים מהירח שלנו וחלקם גדולים יותר מכדור-הארץ.
החשש הגדול ביותר הוא מן הכוכב השלישי שבמערכת הזו, שהוא גדול במסה פי כמה ממסת כדור-הארץ, ליבתו עשויה מניקל-ברזל. הפלנטה הזאת אמורה להגיע למרחק של 0.3 AU (יחידה אסטרונומית למידת מרחקים בחלל) מכדור-הארץ.
מראיין: מהו המרחק הזה במונחים של אנשים פשוטים?
ד"ר שימשוק: מדובר בכ-27 מיליון מיילים, שזהו כשליש המרחק שיש בין כדור-הארץ והשמש.
מראיין: תן לנו תיאור של התרחיש הגרוע ביותר, ולעומתו תיאור של התרחיש הקל ביותר?
ד"ר שימשוק: במקרה הגרוע: אירוע ברמת הכחדה מוחלטת. שום דבר על פני כדור הארץ לא ישרוד, אפילו לא חיידקים. במקרה הטוב ביותר: היפוך קטבים המלווה בעליית פני הים בכל גופי המים הגדולים בעולם, התפרצויות הרי געש, גלי צונאמי השוטפים מאות קילומטרים אל תוך היבשה. רעידות אדמה בעוצמה של 10 לאורך כל קווי-השבר הגדולים, וכמו כן רעידות אדמה בעוצמות של 6 עד 8 באזורים רבים אחרים. בעיקרון, התגשמות כל נבואות הזעם של התנ"ך.
מראיין: מתי זה יהיה כאן?
ד"ר שימשוק: ישנן השערות שונות. חלק מחבריי וגם אני מסכימים, כי האירועים יחלו להתגלות בין ספטמבר לדצמבר של שנת 2016.

השאר תגובה