רמזים חזקים לגאולה מהתרנגול

עדכון 17/5/2019

תנו לתרנגול להרים את הגביע !! התרנגול מככב בחדשות בדיוק כמו שנכתב בפוסט לפני חמישה ימים… תרנגול = 424 (מסתתר) – משיח בן דוד = 424 

הקב”ה יתברך שמו מדבר דרך כל המצבים דרך כל האנשים ודרך החדשות

 
 

הרמז: תנו לתרנגול (424) להרים את הגביע… דוד המלך ירים את הגביע בסעודת הצדיקים המתקרבת…

חז”ל אומרים (פסחים קיט,ב) שבבוא גאולה יעשה הקב”ה סעודה מיוחדת לצדיקים. לאחר הסעודה, כשתבוא העת לברך, יציעו לאבות ולמשה רבנו וכו’ לברך, וכל אחד ואחד מהם יטען שאינו ראוי לכך, עד שיאמרו לדוד המלך לברך והוא יסכים לעשות זאת.
וכך נאמר בגמרא: “עתיד הקב”ה לעשות סעודה לצדיקים… לאחר שאוכלין ושותין נותנין לו לאברהם אבינו כוס של ברכה לברך. ואומר להן: איני מברך, שיצא ממני ישמעאל. אומר לו ליצחק טול וברך. אומר להן: איני מברך שיצא ממני עשיו. אומר לו ליעקב טול וברך. אומר להם: איני מברך, שנשאתי שתי אחיות בחייהן, שעתידה תורה לאוסרן עליי. אומר לו למשה טול וברך. אומר להם: איני מברך, שלא זכיתי ליכנס לארץ-ישראל… אומר לו לדוד טול וברך. אומר להן: אני אברך ולי נאה לברך שנאמר (תהילים קטז) כוס ישועות אשא ובשם ה’ אקרא”.
עדכון 16/5/2019
 

וכמובן בני יהודה ניצחה במהפך של הרגע האחרון… כמו גם בבבחירות האחרונות בארץ ובארה”ב הניצחון בא במהפך. מהפך שהקב”ה עושה דווקא בסוף התחרות כדי להראות שהוא זה שעושה את כל המעשים… בני יהודה קשורה ל”תרנגול” כמו שנכתב באתר לפני כמה ימים – רמזים בתמונה: סוף הלינק 424 = משיח בן דוד – 45 = גאולה 120 = אליהו הנביא (פעמיים!!) קבוצת בני “יהודה” המשיח מבניו של יהודה… והקבוצה מקומה בשכונת “התקווה”… הגאולה ומשיח שבא מיהודה, זו התקווה של עם ישראל.

 
 

עדכון 12/5/2019

שימו לב איך התרנגול קשור לגאולה: * טוטנאהם האנגלית (קבוצה יהודית) עלתה לגמר ליגת האלופות והסמל שלה – תרנגול

* לאחרונה גם צרפת זכתה במונדיאל הסמל שלה – תרנגול

* נטע ברזילי הביאה את תחרות הארווזיון לישראל שרה “אני לא צעצוע” והכניסה אלמנט וריקוד של – תרנגול

* בני יהודה עלתה שנה שעברה לגמר הגביע הישראלי בכדורגל והסמל שלהם- תרנגול

תרנגול = 424 מסתתר

משיח בן דוד = 424

קריאת התרנגול להשכמה. הקב”ה מעורר אותנו עורו עורו הגאולה כבר כאן !!!

 

בקרוב יהיה הגמר בין טוטנהאם (התרנגול) ל “ליברפול = 358” (משיח = 358)

מעניין שהרמזים באים בעיקר בדברים הפוכים שנראים רחוקים מהקדושה. כמו שכתוב בספרים הקדושים שיהיה. וכן ‘גול’ זה מלשון גואל או “גל” גילוי/גאולה (גול בגימטריה 39 – כמניין “י-הוה אחד” רק ה’ מחליט לאן הכדור יעוף, שיש ‘גול’ כולם צועקים בעצם” ה’ אחד)

ואיך לא… גם סביב “דונלד טראמפ” = 424

מופיע רמזי התרנגול = 424

פורסם בשעה 2:47 = רמז
 

חגיגות הניצחון של צרפת… בשער הניצחון בפריז מופיע תרנגול ! שכידוע התרנגול מרמז על הגאולה, צרפת מלשון צירוף, וכנאמר בנביא “וְהֵבֵאתִי אֶת הַשְּׁלִשִׁית בָּאֵשׁ וּצְרַפְתִּים כִּצְרֹף אֶת הַכֶּסֶף”, (זכריה הנביא) צירוף זה מה שכולנו עוברים כיום וכולנו מרגישים זאת !! וכפי שהורחב בפוסט “רמזים מהזכיה של ישראל בארווזיון” גם שם היו רמזים מדהימים והשיר הזוכה הוא שיר “התרנגול”  עוד נרמז בניצחון זה על ה’קץ’ צ’רפת ק’רואטיה ראשי התיבות שלהם ק”ץ כמניין 190 – זה מספר הטילים שנשלחו על ישראל בשבת האחרונה (כינוי: התרנגול הגאלי) תרנגול הגאלי = 477 מסתתר רגיל !!!! (בעתה = 477)  כדי לצאת מהצרות, והצירוף שלפני המשיח, צריך לאחוז בה’ כמו שנאמר בהמשך הנבואה: “וּצְרַפְתִּים כִּצְרֹף אֶת הַכֶּסֶף וּבְחַנְתִּים כִּבְחֹן אֶת הַזָּהָב הוּא יִקְרָא בִשְׁמִי וַאֲנִי אֶעֱנֶה אֹתוֹ אָמַרְתִּי עַמִּי הוּא וְהוּא יֹאמַר יְ-הוָה אֱלֹהָי” הכוונה שנעבור צירוף אחר צירוף רק מי שישאר דבוק בה’ ויאמר על הכל “אין עוד מלבדו + ה’ טוב ומטיב” הוא יזכה לאור הגדול, והוא יראה בהתגלות כבוד י-הוה על הארץ… בקרוב ממש

 

תרנגול קורא ב7 קולות בפרק שירה

תַּרְנְגוֹל אוֹמֵר . בְּשָׁעָה שֶׁבָּא הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא אֵצֶל הַצַּדִּיקִים בְּגַן עֵדֶן , זוֹלְפִים כֹּל אִילָנֵי גַּן עֵדֶן בְּשָּׂמִים, וּמְרַנְּנִים וּמְשַׁבְּחִים , וְאָז גַּם הוּא מִתְעוֹרֵר וּמְשַׁבֵּחַ :

בְּקוֹל רִאשׁוֹן אוֹמֵר . זֶה דּוֹר דֹּרְשָׁו מְבַקְשֵׁי פָנֶיךָ יַעֲקֹב סֶלָה: שְׂאוּ שְׁעָרִים רָאשֵׁיכֶם וְהִנָּשְׂאוּ פִּתְחֵי עוֹלָם וְיָבוֹא מֶלֶךְ הַכָּבוֹד: מִי זֶה מֶלֶךְ הַכָּבוֹד יי עִזּוּז וְגִבּוֹר יי גִּבּוֹר מִלְחָמָה: (תהילים כד ז-ח)

בְּקוֹל שֵׁנִי אוֹמֵר . שְׂאוּ שְׁעָרִים רָאשֵׁיכֶם וּשְׂאוּ פִּתְחֵי עוֹלָם וְיָבֹא מֶלֶךְ הַכָּבוֹד: מִי הוּא זֶה מֶלֶךְ הַכָּבוֹד יי צְבָאוֹת הוּא מֶלֶךְ הַכָּבוֹד סֶלָה: : (תהילים כד ט-י)

בְּקוֹל שְׁלִישִׁי אוֹמֵר עִמְדוּ צַדִּיקִים וְעִסְקוּ בַּתּוֹרָה:

בְּקוֹל רְבִיעִי אוֹמֵר . לִישׁוּעָתְךָ קִוִּיתִי יי: (בראשית מט יח)

בְּקוֹל חֲמִישִׁי אוֹמֵר . עַד מָתַי עָצֵל תִּשְׁכָּב מָתַי תָּקוּם מִשְּׁנָתֶךָ: (משלי ו ט)

בְּקוֹל שִׂישִׂי אוֹמֵר . אַל תֶּאֱהַב שֵׁנָה פֶּן תִּוָּרֵשׁ פְּקַח עֵינֶיךָ שְׂבַע לָחֶם: (משלי כ יג)

בְּקוֹל שְׁבִיעִי אוֹמֵר . עֵת לַעֲשׂוֹת לַיי הֵפֵרוּ תּוֹרָתֶךָ: (תהילים קיט קכו)