הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
רמזים מחתימת הסכם הגרעין עם אירן – קריסת מגה ## עודכן

רמזים מחתימת הסכם הגרעין עם אירן – קריסת מגה ## עודכן

 • עדכון 18.1.2016 מעניין שבדיוק ביום הסרת הסנקציות מאירן התבשרנו על קריסתה של מגה ויש צופן אחד יחיד בתורה "מאירן תבא מגה רעה" (ראה תמונה) בדיוק זה נפל באותו יום?? ולחיזוק הרמז: ראו גם עדכון קודם: ביום חתימת ההסכם הקודם עם מגה עשו באותו יום הסכם עם אירן – ה' מחבר לנו הרבה הצלבות ואנו רואים שוב: צירוף מקרים = 776 ? השאלה האם אנו קולטים את העוצמה (בתמונה של מגה יש את הספרות 477 = בעתה – 26 = י-הוה)
 • עדכון 7.2015 מעניין בדיוק ביום ההסכם עם אירן עשו הסכם עם חברת "מגה"
  בצופן היחיד בתורה מאירן תבא רשום "מגה"

   

 • עדכון מוצאי שבת פרשת מטות מסעי מעניין שהפסוק מהצופן המשמעות ביותר על אובמה "אובמה שרש נחש" הפסוק שחוצה את המילים נופל בדיוק בפרשת השבוע שבו נחתם ההסכם עם אירן. הפסוק בפרק לג פסוק ג … נחבר לג"ג = 333 כמנין גרעין = 333 בדיוק בשבוע שנחתם הסכם גרעין .. פלא פלאים

 • המלון שבו התקימו שיחות הגרעין בין איראן למעצמות הוא המלון בו התאכסן היטלר ב-1938 מקור

 • ביום חתימת ההסכם היסטוריה בחלל מפגש ראשון של חללית עם כוכב פלוטו.. והמפתיע ביותר שגילוי הכוכב היה בשנת 1930 בתקופת עליית הנאציזם לשלטון – ובזמן פיתוח הנשק הגרעיני שמורכב מפלוטונים – הרחבה בהמשך

הרמזים הנ"ל מצטרפים לרמזים ולצפנים שראינו החל מהנאום בקונגרס, דרך חתימה על טיוטת ההסכם ביג ניסן… ושאר הרמזים שראינו בסרט "אובמה נחש 4" ההשואה המצמררת בין פרס של אז והיום – וזה חלק מהליך גלוי אליהו ומשיח. בדגש על התבוננות בצירופי מקרים בהקשר לתאריכים – כמו שראינו בתורה בסרט "תשע"ה עת צרה 2" ע"י הבנת גדולת ה' ואינסופיותו שמשתקפת דרך סדר צירופי אותיות הקודש תאריכים ומספרים

התגלות  י-ה-ו-ה  ומשיח  =  1234

שער נון  = (מילוי)  1234

ענג  =  123


received_1099398440087663קיצור הרמזים מתוך עלון סוד החשמל

וְכֵן שָׁמַעְתִּי מֵהרה"ג ר' מֹשֶה לֶוִינְגֶּר שליט"א שֶׁיַּחַד עִם הִתְקָרְבוּת הַמַּדָּע לְכוֹכָב הַשָּׁבִיט, יֶשְׁנָהּ הִתְקָרְבוּת נוֹסֶפֶת שֶׁל הַמַּדָּע לַכּוֹכָב פְּלוּטוֹ, [בְּגִימַטְרִיָּא סמא"ל] וְכוֹכָב זֶה הוּא הַקָּטָן בְּיוֹתֵר בְּמַעֲרֶכֶת הַשֶּׁמֶשׁ, וְהוּא כּוֹכַב הַלֶּכֶת הַשְּׁלִישִׁי שֶׁהִתְגַּלָּה מִחוּץ לְמַסְלוּלוֹ שֶׁל שַׁבְּתַאי. הַפְּלוּטוֹ מְסַמֵּל עַל פִּי הַמַּדָּע מָוֶת וְהִוָּלְדוּת מֵחָדָשׁ, וְדוֹמֶה בְּמַהוּתוֹ לַכּוֹכָב שָׁבִיט אֲשֶׁר הֵבֵאנוּ שֶׁהוּא מְסַמֵּל הִתְחַדְּשׁוּת, בְּרָם הַשָּׁבִיט מַשְׁמָעוּתוֹ הִתְחַדְּשׁוּת הַחַיִּים, וְהַכּוֹכָב פְּלוּטוֹ מְרַמֵּז עַל הִתְחַדְּשׁוּת דֶּרֶךְ מָוֶת שֶׁהִיא דַּרְכּוֹ שֶׁל הַס"מ. הַכּוֹכָב פְּלוּטוֹ נִקְרָא עַל שֵׁם אֶל הַשְּׁאֹול, לְסַמֵּל גֵּיהִנָּם, וְכֵן גִּלּוּי הַכּוֹכָב בִּשְׁנַת 1930 לְמִנְיָנָם הָיָה יַחַד עִם עֲלִיַּת הַנַּאצִיזְם בְּגֶרְמַנְיָה, וְיַחַד עִם פִּתּוּחַ הַנֶּשֶׁק הַגַּרְעִינִי. וכן אחד ממרכיבי הפצצה הגרעינית נקרא פלוטון.

בְּיוֹם

כ"ז בְּתַמּוּז תשע"ה תִּתְקָרֵב אֶל הַכּוֹכָב פְּלוּטוֹ חֲלָלִית שֶׁנּוֹסַעַת אֵלָיו כְּעֶשֶׂר שָׁנִים, לְצֹרֶךְ צִלּוּם. כָּל זֶה מְסַמֵּל שֶׁהָעוֹלָם הוֹלֵךְ לְמָוֶת וְהֶרֶס שֶׁל מִלְחֶמֶת גּוֹג וּמָגוֹג, וְהִתְחַדְּשׁוּת הָעוֹלָם אַחֲרֶיהָ. וּרְאֵה זֶה פֶלֶא: בַּחִפּוּשׂ שֶׁל ר"ת וְס"ת וְאוֹת שְׁנִיָּה וּשְׁלִישִׁית וְכוּ' בַּתַּנַ"ךְ נִמְצָא פְּלוּט"וֹ רַק שָׁלֹש פְּעָמִים, וְכֻלָּן מַתְאִימוֹת לְהַפְלִיא לְמַשְׁמָעוּת מִלְחֶמֶת גּוֹג וּמָגוֹג. וְעוֹד נִרְאֶה בִּשְׁתַּיִם מֵהַמִּמְצָאִים כִּי הַשֵּׁם אוֹבָּמָ"א מוֹפִיעַ בְּאוֹתוֹ נוֹטָרִיקוֹן בְּאֹפֶן מַפְלִיא: פְּלוּט"וֹ אוֹבָּמָ"א מְרֻמָּזִים בְּאוֹת שְׁלִישִׁית הֲפוּכָה בַּכָּתוּב שֶׁנֶּאֱמַר עַל הַהֶרֶס שֶׁל גּוֹג שֶׁהוּא אוֹבָּמָא בְּמִלְחֶמֶת גּוֹג וּמָגוֹג (יחזקאל לח, כב) "וְנִשְׁפַּטְתִּי אִתּוֹ בְּדֶבֶר וּבְדָם וְגֶשֶׁם שׁוֹטֵף וְאַבְנֵי אֶלְגָּבִישׁ אֵשׁ וְגָפְרִית אַמְטִיר עָלָיו וְעַל אֲגַפָּיו וְעַל עַמִּים רַבִּים אֲשֶׁר אִתּוֹ". וְכֵן פְּלוּט"וֹ אֹבָּמָ"א מְרֻמָּזִים בָּר"ת (ישעי' א, ו) "מִכַּף רֶגֶל וְעַד רֹאשׁ אֵין בּוֹ מְתֹם פֶּצַע וְחַבּוּרָה וּמַכָּה טְרִיָּה לֹא זֹרוּ". וְכֵן פְּלוּט"וֹ מְרֻמָּז בְּאוֹת שְׁנִיָּה הֲפוּכָה בַּכָּתוּב (תהילים עח, יז) "וַיּוֹסִיפוּ עוֹד לַחֲטֹא לוֹ לַמְרוֹת עֶלְיוֹן בַּצִּיָּה". וְכֵן פְּלוּטוֹ מְרַמֵּז עַל הַפָּסוּק שֶׁל הַגְּאֻלָּה "וּבְהַר צִיּוֹן תִּהְיֶה פְלֵיטָה".

מָצִינוּ

בַּגְּמָרָא (ב"ק ג:) וּשְׁמוּאֵל אָמַר מַבְעֶה זֶה הַשֵּׁן דִּכְתִיב "אֵיךְ נֶחְפְּשׂוּ עֵשָׂו נִבְעוּ מַצְפֻּנָיו"

וְכֵן

הִשְׁתַּלְשֵׁל בָּעוֹלָם שֶׁנִּגְלוּ מַצְפּוּנֵי עֵשָׂו שֶׁשּׂוֹנֵא אֶת עַם יִשְׂרָאֵל, בְּיוֹם כ"ז בְּתַמּוּז תשע"ה כְּשֶׁהוֹדִיעוּ עַל חֲתִימַת הֶסְכֵּם בֵּין בְּנֵי עֵשָׂו לְפָרַס, וִימֵי בֵּין הַמְּצָרִים הֵם הַיָּמִים שֶׁשִּׁנֵּי הַקְּלִפָּה מִתְגַּלּוֹת כְּפִי שֶׁמְּכַוְּנִים בְּסִדּוּר הָרַשַּׁ"שׁ בְּבֵין הַמְּצָרִים לְהַמְתִּיק אֶת הָאוֹתִיּוֹת שי"ן שֶׁהֵן סוֹד הַשִּׁנַּיִם וִינִיקַת הַקְּלִפּוֹת, וּרְאֵה זֶה פֶלֶא: הַפָּסוּק (עובדי' א, ו) "אֵיךְ נֶחְפְּשׂוּ עֵשָׂו נִבְעוּ מַצְפֻּנָיו" = 1255

בְּגִימַטְרִיָּא

כ"ז תַּמּוּז תשע"ה = 1255

וּכְשֶׁזֶּה מִתְקַיֵּם אָנוּ יוֹדְעִים שֶׁהוֹלֵךְ לְהִתְקַיֵּם הֶמְשֵׁךְ הַכָּתוּב (שם) "וּבְהַר צִיּוֹן תִּהְיֶה פְלֵיטָה וְגוֹ' וְעָלוּ מוֹשִׁעִים בְּהַר צִיּוֹן וְגוֹ'". וְכֵן

כ"ז תַּמּוּז ה'תשע"ה, בְּגִימַטְרִיָּא הַכָּתוּב (אסתר ז, ד) "כִּי נִמְכַּרְנוּ אֲנִי וְעַמִּי לְהַשְׁמִיד לַהֲרוֹג וּלְאַבֵּד"

לחץ לקריאת העלון המלא המון רמזים חדשים החל מעמוד ד

1111 חכמת יהוה אינסופית
1111 יהו-ה מפליא לעשות בימינו
1111 התגלות יהו-ה אלהי-נו בעת ההיא – אותיות לפני
1111 שמחת המשיח
1111 המספר הגואל
1111 עת גאולתך – מסתתר
לחץ כאן להורדת תוכנת גימטריה והסבר שיטות

 

ה' יציל אותנו מאירן

 

 

111

שלחו לנו

7 Comments

 1. משתמש אנונימי

  שבוע שעבר יום חמישי שמעון פרס עבר התקף לב קל
  היתה באותו שבוע פרשת בא שבא נאמר בתחלתה :
  "בא אל פרעה כי אני הכבדתי את ליבו "
  שמעון פרס קשור לפרעה לא רק בפשעי אולסו ובפיגועי הטרור
  אלא גם בשמו בשמעון יש את האות עין שנשמעת כמו האות ע בפרעה ובפרס אותיות פא וריש יחד אותיות פרעה והקדוש ברוכו הביא עליו התקף לב קל כמו שהכביד את לב פרעה זה קרה ביום חמישי =משיח (אותיות דומות )שזה משה כפי שכתוב בזהר :"משיח דא משה " ומייד לקחו אותו לבית החולים שיבא אותיות שיבוא כמו שנאמר וגם אם יתמהמה אחכה לו בכל יום שיבא
  ממש תואם את הפרשה סימן שאנחנו ממש בזמן יציאת מצרים
  פעם הבאה עם הפיגועים ימשיכו ככה כמו שהם ממשיכים אדון פרס יקבל מהשמים התקף לב שהוא לא יקום ממנו ואז כמו שנעצרת המגפה של פסח (חג שקשור לגאולה העתידה) מיתת תלמידי
  רבי עקיבא בלג בעומר הסתלקות רבי שמעון בר יוחאי כך גם שיסתלק שמעון (פרס) מצד הקליפה תעצר המגפה של חבלי המשיח ותבוא הגאולה אמן ואמן .
  בנוסף נאמר למיטב זכרוני בנביא יחזקאל "והסירותי ממכם את לב האבן ונתתי לכם לב בשר" לפרעה היה לב כבד כלומר לב אבן הוא כולו היה לב אבן מכף רגל ועד ראש וברגע שיבוא הסוף ללב האבן לפרעה לשמעון פרס יגיע השלב האחרון של הלב בשר שזאת תפלה המתקבלת כלומר התפלה בכוונה שסומכים אותה לגאולה כי על ידה נגאלים .

 2. דניאל

  כמה טפשות אצל אותו "משתמש אנונימי" – שמעון פרס שיא הקליפה ? שייך בכלל לומר דבר כזה על יהודי, במיוחד כלפי אדם שמר"ן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל היה לומד איתו חברותא בכל מוצ"ש במשך שנים ?
  מה קורה לאיש הזה השתגעת ?
  איך יהודי יכול לאחל ליהודי אחר שיקבל התקף לב ולא יקום ממנו ?
  העיכוב בבואו של משיח צדקנו הוא בדוגמת אנשים כאלה, ואלה שמחזקים את דבריהם הנלוזים.
  כתוב שבהימ"ק השני חרב בגלל שנאת חינם והדבר הזה עדיין "מרקד בינן" הייתי מציע לאותו חכמולוג שיעשה תשובה על מה שכתב וירבה אהבה וכף זכות בעם ישראל וזה ימהר את ביאתו של משיח צדקנו, בטח יותר ממאמריו המטופשים.

 3. דניאל

  מיכאל אנו לא מבינים בנסתרות ובשורשי הנשמות, גילויים כאלה שמורים לרשב"י וחבריו ולאריז"ל. כיום בדורנו ישנם מתי מעט שיכולים לדבר בצורה כזו והם בטח לא מדברים כך.
  תפקידנו העיקרי היום הוא להרבות שלום ואהבה אחווה וריעות בין כל חלקי עם ישראל וזה הדבר הברור ביותר מדברי חז"ל שמביא לידי גילוי בפועל של משיח צדקנו, לכן צר לי שבאתר כזה המדבר על הגאולה ומלך המשיח, מביאים דברי בלע על יהודי, ועוד לקרוא לו קליפה וערב רב, מה זה ?
  זה סגנון של כל מיני בעלי תשובה שמעולם לא פתחו ספר ומעולם לא התקרבו לדעת מה היא מעלתו של כל יהודי לפני אבינו שבשמים.
  וה' יעזור שכולנו ננצל משנאת חינם ונרבה באהבת חינם. אכי"ר.

 4. מיכאל

  אין שום מצווה לאהוב את הרשעים ומחטיאי הרבים, אדרבה – דוד המלך אומר:אוהבי ה' שנאו רע, שקר שנאתי ואתעבה, הלא משנאיך ה' אשנא ובתקוממך אתקוטט תכלית שנאה שנאתים לאויבם היו לי.
  ויש איסור ללמד זכות על המסית.
  רשב"י והארז"ל אמרו לנו את זה כדי שנזהר מהם, והערב רב ימחקו מן העולם!

השאר תגובה