הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
רמזים על התרסקות החללית בראשית והקשר לבחירות | סוד החשמל

רמזים על התרסקות החללית בראשית והקשר לבחירות | סוד החשמל

השתלשל בגשמיות בסיום השבעים שנים של מלכות הערב רב בארץ ישראל שתוצאות הבחירות היו 35 ועוד 35 לשני המפלגות הגדולות. ובאותם ימים התרסקה חללית ישראלית שניסתה לנחות על הירח.

מוּבָא

בְּלק"ת (עקב יז.) שֹׁרֶשׁ משֶׁה הוּא מִבְּחִינַת מְקוֹר הַחָכְמָה "כִּי מִן הַמַּיִם מְשִׁיתִהוּ" בִּבְחִינַת יַם חָכְמָה עֶלְיוֹנָה, וּמְקוֹרוֹ מֵהַזֹּהַר (שמות כא:) "וַיֵּרָא מַלְאַךְ ה' אֵלָיו בְּלַבַּת אֵשׁ מִתּוֹךְ הַסְּנֶה". משֶׁה קָרַב לָאֵשׁ וְלֹא נִשְׂרַף "כִּי מִן הַמַּיִם מְשִׁיתִהוּ" מִי שֶׁנִּמְשַׁךְ מִן הַמַּיִם לֹא מְפַחֵד מֵאֵשׁ, דְּתַנְיָא אָמַר ר' יְהוּדָה מִמָּקוֹם שֶׁנֶּחְצַב משֶׁה לֹא נֶחְצַב אָדָם אַחֵר. וְכֵן משֶׁה נוֹלַד מִיּוֹכֶבֶד הַמְסַמֶּלֶת אֶת יַם הַחָכְמָה הָעֶלְיוֹנָה. וְכֵן מַיִ"ם בִּמְשֻׁלָּשׁ בְּגִימַטְרִיָּא מֹשֶׁה. (תוספת האתר: החללית שוגרה ב3:45 = משה ראה פוסט)

מוּבָא

בְּלק"ת לְהָאֲרִיזַ"ל (שמות ע' קכה) שֶׁיּוֹכֶבֶד וּמִרְיָם הֵן בִּבְחִינַת לֵאָה וְרָחֵל. שֶׁלֵּאָה מְסַמֶּלֶת אֶת הַמַּיִם הָעֶלְיוֹנִים וְרָחֵל מְסַמֶּלֶת אֶת הַמַּיִם הַתַּחְתּוֹנִים. רוֹאִים שֶׁמִּרְיָם מְסַמֶּלֶת אֶת הַמַּיִם הַתַּחְתּוֹנִים. נִרְאֶה דְּשֹׁרֶשׁ מִרְיָם הָיָה מֵהַמַּיִם הַתַּחְתּוֹנִים, דְּמִרְיָם הִיא בִּבְחִינַת מָרִים הַיְינוּ מַיִם בְּטַעַם מַר, דְּהַמַּיִם הַתַּחְתּוֹנִים הֵם מָרִים, כְּמוֹ שֶׁרוֹאִים שֶׁהַיַּמִּים מְלוּחִים וְאֵינָם רְאוּיִים לִשְׁתִיָּה. וְכֵן מוּבָא בְּ'שַׁעַר הַכַּוָּנוֹת' לְהָאֲרִיזַ"ל (יוה"כ ח"ב רפא) צָרִיךְ שֶׁתֵּדַע כִּי הוי"ה דְּב"ן הוּא מַיִם מָרִים. הַיְינוּ בְּחִינַת רָחֵל שֶׁשַּׁיֶּכֶת לַמַּיִם הַתַּחְתּוֹנִים הִיא בִּבְחִינַת מַיִם מָרִים. וְכֵן מָצִינוּ בַּמִּדְרָשׁ(ב"ר יג, יג) אָמַר רַבִּי לֵוִי הַמַּיִם הָעֶלְיוֹנִים זְכָרִים, וְהַתַּחְתּוֹנִים נְקֵבוֹת. רוֹאִים שֶׁבְּאֹפֶן כְּלָלִי הַנְּקֵבוֹת שַׁיָּכוֹת לִבְחִינַת הַמַּיִם הַתַּחְתּוֹנִים. דְּעַל נְקֵבוֹת נֶאֱמַר (משלי ה, ה) "רַגְלֶיהָ יֹרְדוֹת מָוֶת" הַיְינוּ שֶׁהֵן שַׁיָּכוֹת יוֹתֵר לָעוֹלָם הַזֶּה לִמְקוֹם הַמָּוֶת, לַמַּיִם הַתַּחְתּוֹנִים. וְכַמּוּבָא בַּזֹּהַר (השמטות רסז:) אִי אֶפְשָׁר לְהִתְקַיֵּם עוֹלָם הַתַּחְתּוֹן בְּלֹא נְקֵבָה. וְלָכֵן מִרְיָם הָיְתָה שַׁיֶּכֶת לַמַּיִם הַתַּחְתּוֹנִים בִּמְיֻחָד. וְכֵןמִרְיָם בְּגִימַטְרִיָּא אֶרֶץ. וְכֵן מִרְיָ"ם ר"ת וְס"ת הַכְּתוּבִים הַמְדַבְּרִים עַל הַיָּם וְעַל עוֹלַם הָעֲשִׂיָּה הַתַּחְתּוֹן, (תהילים צג, ד) "מִשְׁבְּרֵי יָם אַדִּיר בַּמָּרוֹם", (שם קד, כד) "מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ הוי"ה".

וּכְשֶׁאַהֲרֹן

מְבַקֵּשׁ מִמּשֶׁה שֶׁיִּתְפַּלֵּל עַל מִרְיָם שֶׁתִּתְרַפֵּא מֵהַצָּרַעַת כָּתוּב (במדבר יב, יב) "אַל נָא תְהִי כַּמֵּת אֲשֶׁר בְּצֵאתוֹ מֵרֶחֶם אִמּוֹ וַיֵּאָכֵל חֲצִי בְשָׂרוֹ" וּמְבָאֵר רַשִּׁ"י "חֲצִי בְשָׂרוֹ" שֶׁאָחִיו בְּשָׂרוֹ הוּא, הַיְינוּ שֶׁמִּרְיָם הִיא בִּבְחִינַת חֲצִי בְּשָׂרוֹ שֶׁל משֶׁה, וְלָכֵן משֶׁה צָרִיךְ לְהִתְפַּלֵּל עָלֶיהָ, וְלִכְאוֹרָה מַדּוּעַ הַלָּשׁוֹן חֲצִי בְּשָׂרוֹ, הָיָה צָרִיךְ לוֹמַר שְׁלִישׁ בְּשָׂרוֹ, דַּהֲרֵי הָיוּ שְׁלשָׁה, משֶׁה, אַהֲרֹן, וּמִרְיָם, נִרְאֶה שֶׁאַהֲרֹן רָמַז לוֹ שֶׁמִּרְיָם קְשׁוּרָה אֵלָיו בְּשֹׁרֶשׁ נִשְׁמָתָהּ, דְּמשֶׁה מְסַמֵּל אֶת הַמַּיִם הָעֶלְיוֹנִים, וּמִרְיָם מְסַמֶּלֶת אֶת הַמַּיִם הַתַּחְתּוֹנִים, וּשְׁנֵיהֶם שַׁיָּכִים לְשֹׁרֶשׁ אֶחָד, דְּבִתְחִלַּת הַבְּרִיאָה הָיוּ מְחֻבָּרִים הַמַּיִם הָעֶלְיוֹנִים לַתַּחְתּוֹנִים, וְלָכֵן חֲצִי בְּשָׂרוֹ דַּיְיקָא, דְּמִרְיָם הִיא חֵצִי שֶׁל משֶׁה מִצַּד שֹׁרֶשׁ נִשְׁמָתָהּ. וּכְפִי שֶׁמָּצִינוּ בַּמִּדְרָשׁ (עשרת הדברות א) בְּשָׁעָה שֶׁחָצָה הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא אֶת הַיָּם, חֶצְיוֹ לְמַעְלָה וְחֶצְיוֹ לְמַטָּהוְרוֹאִים שֶׁהַמַּיִם הָעֶלְיוֹנִים וְהַתַּחְתּוֹנִים הֵם בִּבְחִינַת שְׁנֵי חֲצָאִים.

וכן שמעתי מהרה"ג ר' אברהם אגשי שליט"א שהגימטריא הגדולה של כל הפסוק (במדבר יב, יב) "אַל נָא תְהִי כַּמֵּת אֲשֶׁר בְּצֵאתוֹ מֵרֶחֶם אִמּוֹ וַיֵּאָכֵל חֲצִי בְשָׂרוֹ" עולה 3535 שרואים במספר את החלוקה לשני חצאים שמגיעים יחד למספר 70 שמסמל את המלכות שכוללת את המים העליונים והמים התחתונים, כי מים העליונים מסמלים את המלכות העליונה, והמים התחתונים מסמלים את המלכות התחתונה, ולכן מיד אחר כך כתוב "וַיִּצְעַק משֶׁה אֶל ה' לֵאמֹר אֵל נָא רְפָא נָא לָהּ" בגימטריא 35. וכן רואים שהפסוק נמצא בפרק י"ב פסוק י"ב שמרמז על שני חצאים שיש במלכות שיש בה את המספר י"ב.

וכן מצינו עוד שני פסוקים שהגימטריא של כל הפסוק עולה 3535 ושניהם מדברים על חיבור שמים וארץ בסוד חיבור מים עליונים ותחתונים: (בראשית יא, ד) "וַיֹּאמְרוּ הָבָה נִבְנֶה לָּנוּ עִיר וּמִגְדָּל וְרֹאשׁוֹ בַשָּׁמַיִם וְנַעֲשֶׂה לָּנוּ שֵׁם פֶּן נָפוּץ עַל פְּנֵי כָל הָאָרֶץ". (ישעיה סו, א) "כֹּה אָמַר הוי"ה הַשָּׁמַיִם כִּסְאִי וְהָאָרֶץ הֲדֹם רַגְלָי אֵי זֶה בַיִת אֲשֶׁר תִּבְנוּ לִי וְאֵי זֶה מָקוֹם מְנוּחָתִי". והוסיף הרה"ג ר' ל. שטרית שליט"א שהמספר המסתתר בין המספרים 3535 הוא 222 שמרמז על חיבור 2 החצאים של מים העליונים ומים התחתונים.

וכן השתלשל בגשמיות בערב פסח תשע"ט שהיא שנת תשע"ח לפי חז"ל היינו 222 מסוף האלף. בסיום ה70 שנים של מלכות הערב רב בארץ ישראל שתוצאות הבחירות היו 35 ועוד 35 לשני המפלגות הגדולות יחד 70. ובאותם ימים התרסקה חללית ישראלית שנתנו לה את השם 'בראשית' שניסתה לנחות על הירח. ומובא בספר 'תפארת יהונתן' מהרבי ר' יהונתן איבשיץ זצ"ל שדור ההפלגה שאמרו "הָבָה נִבְנֶה לָּנוּ עִיר וּמִגְדָּל וְרֹאשׁוֹ בַשָּׁמַיִם" כונתם היתה לעלות לירח עם ספינת אויר [חללית] כדי להנצל ממבול שיבוא לעולם. ונביא את לשונו: (תפארת יהונתן פרשת נח) העב הלזה יכול לילך ברוח מעלה מעלה עד הכדור הירחי. כי הרוח יגביה אותו תמיד לילך מעלה הרוח הולך וחזק, וכבר חיברו חיבורים איך לעשות ספינה לילך לכדור הירחי, אבל העיקר שתגיע ספינה זו תחילה למעלה מהאוויר העכור הזה. וזה הייתה כוונתם דור ההפלגה גם כן שביקשו לקבוע מושבם בכדור הירחי ששם יהיו ניצולים ממבול וחשבו לעשות על ידי ספינה הנ"ל, אפס, כיצד יגביהו אותה הספינה למעלה מאוויר העכור ההוא ולזה חשבו לבנות מגדל גבוה כל כך עד למעלה האוויר ומשם יוכלו להשתמש בספינה הנ"ל לשוט באוויר עד כדור הירחי. ורואים שדור ההפלגה בנו את המגדל לעלות מעל כח המשיכה של כדור הארץ, ואז הם חשבו שיסעו בספינת אויר לגור על הירח ולהנצל מעוד מבול שאולי יבוא לעולם. וכפי שהבאנו שהפסוק"וַיֹּאמְרוּ הָבָה נִבְנֶה לָּנוּ עִיר וּמִגְדָּל וְרֹאשׁוֹ בַשָּׁמַיִם וְנַעֲשֶׂה לָּנוּ שֵׁם פֶּן נָפוּץ עַל פְּנֵי כָל הָאָרֶץ" בגימטריא 3535 שמסמל חיבור שמים וארץ, והטעות שלהם היתה שחשבו שאפשר לחבר שמים וארץ דרך הקליפות ולהגיע לירח שמסמל את המלכות. וה' בלבל אותם ללמד שחיבור שמים וארץ עושים דרך הקדושה ושמירת התורה שמחברת מים עליונים ותחתונים, ולא חס ושלום להיפך, ואז זוכים גם להגיע למלכות דקדושה שנרמזת בירח.

ויתכן שמשתלשל היום בתוצאות הבחירות 35 ועוד 35 בסיום ה70 שנים של חבלי משיח ושל מלכות הערב רב בארץ ישראל יחד עם התרסקות החללית בראשית, כי משמים מרמזים את אותו רמז שרמזו לדור ההפלגה שאי אפשר להגיע לירח שמסמל את המלכות דקדושה, ולהביא את הגאולה שהיא סוד הבראשית, דרך מפלגות ואנשים שאינם שומרים תורה ומצות ופועלים נגד ה' ונגד משיחו. אמנם היתה פקידה של משיח בן יוסף שהתלבשה בקליפות, כמו שאמרו המקובלים שמשיח בן יוסף פועל דרך הקליפות להכין את גאולת ישראל. [הכנה ולא אתחלתא], אבל מלכות דקדושה ממש שזה הפקידה של משיח בן דוד חייבת להעשות בכלים דתיקון והיא לא תתלבש בכלים של מלכות הערב רב בשום אופן, וכפי שרואים את הקושי להקים ממשלה שתמשיך את המצב הקיים בגלל גזירת הגיוס של בג"ץ שרוצים לעקור את הכל, ואין מוצא מלבד לבקש מה' מלכות בית דוד ובנין בית המקדש.

ולכן השתלשל שהמפלגות החרדיות קבלו כל אחת נציגים, וזה בא להם מתוספת של 71 קולות שהכניסו את הנציג השמיני, ומנעו משתי המפלגות הגדולות להגיע יחד ל71 נציגים, כאשר 71 זה שוב רמז ל8 היינו ועוד 1. כי ה' מרמז שהגיע זמן השבא אחרי ה70 שנים של מלכות הערב רב, והם אין להם שיכות עם ה8 לכן הם לא זכו ל 71 נציגים. ואנו מצפים למלכות דקדושה שמתחברת עם ה8שמעל הטבע, כי המסמל את החיבור לחצי העליון של המים העליונים בבחינת אמא כידוע, אבל מלכות זו לא תתברג בתוך הערב רב כפי שיש כאלה שחושבים, אלא תהיה מלכות חדשה שתצמח בצד הקדושה בב"א. וכן שבעים ואחד בגימטריא אמת, רמז לקץ האמת, ובגימטריא גדולה עולה 1001 שזה המספר 1000 שמסמל את הגאולה העתידה עם הכולל, ובא"ת ב"ש עולה 999 שמסמל את הגאולה העתידה. ובאח"ס בט"ע עולה 819 כמנין דוד מלך ישראל חי וקים.

ולכן הגימטריא הגדולה של כל הפסוק (במדבר יב, יב) "אַל נָא תְהִי כַּמֵּת אֲשֶׁר בְּצֵאתוֹ מֵרֶחֶם אִמּוֹ וַיֵּאָכֵל חֲצִי בְשָׂרוֹ" עולה 3535 כי הפסוק הזה מרמז על יציאה מהרחם סוד לידת משיח ובקיעת המ"ם סתומה, וזה סוד חיבור שמים וארץ בצד הקדושה שנרמז בחיבור המספרים 3535. והוסיף הרה"ג ר' אברהם אגשי שליט"א שכעת הגענו למצב של 35 מול 8 יש כאן רמז שהגענו לחיבור המספרים 358 הגימטריא של משיח.

השאר תגובה