הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
כי לה' המלוכה

שחרור האסירים פולארד ועמיר

עדכון ערב שבת פרשת ויצא: "ברוך מתיר אסורים" יהונתן פולארד שוחרר ויצא מהכלא בדיוק ערב הפרשה שמדבר על יציאה "ויצא".

ויותר מרגש שזה בדיוק כמו שהיו צפוי לנו מלפני כשנתיים לפי הממצאים דרך המספר הקדוש 1820 – סוד י-הוה

פולארד


שחרור = 1820 (מילוי)

השחרור האמיתי של כולנו יהיה בגאולה השלמה שמתקרבת בצעדי ענק !

וכן: היות ובשורת השחרור והליכי השחרור התחיל בתשע"ה – וכן יש חוק איחוד השנים תשע"ה תשע"ו כמו שהוסבר כבר וכן אנו עדיין בשנת 2015

סוד ה' ניצח ובגדול!


עדכון קודם 23.4.2014 האם צפון בסוד הגדול 1820 רמזים לשחרור יגאל עמיר ויונתן פולארד

שחרור פולארד קשור לתהליך הגאולה
רמז בפסוק – אֲנִי יְשֵׁנָה, וְלִבִּי עֵר קוֹל דּוֹדִי
ד'וֹפֵק פִּ'תְחִי לִ'י אֲ'חֹתִי רַ'עְיָתִי (ראשי תיבות פולארד בכתיב חסר ו)
יוֹנָתִי = יונתן

 • זהו סרט המשך כדי להבין את הסרט צריך לצפות קודם ב

 1. הסוד הגדול בכל הזמנים סוד 1820
 2. הסרט "עת רצון להתגלות משיח" צופן בדילוג 1820 אותיות + גימטריות

הסבר איחוד השנים – תשע"ה תשע"ו

 • 2015 - 2016איחוד השנים התשעה התשע"ו = 2015 (גימטריה רגיל + האותיות)

 • זה אומר שתשע"ה ממשיכה עד סוף שנת 2015 (עוד מידע בסרטון של עמירם טובי)

 • וכן נכתוב את השנים 2015 – 2016 במספרים ככה: שתים אפס אחד חמש + שתים אפס אחד שש (ראה תמונה)

 • נקבל ברגיל 2756 = חמשת אלפים שבע מאות שבעים ושש

 • במילוי נקבל 5880

 • מלחמת גוג ומגוג = 588 (פי 10 !!)

 • לפי זה נראה שהמלחמה תמשך גם אחרי ביאת המשיח… ולא נדע עד שיהיה !

24 Comments

  1. רבקה

   בס"ד
   האם השב"כ ונשיא המדינה מודעים לסרט זה האם עם ישראל מודע לסרט זה? מאוד מומלץ לפרסם במסכי ענק בכל עיר ועיר בכיכר המדינה (רבין) וכל מקום מרכזי שהגיע הזמן שיגאל עמיר יצא מהכלא ולהשיב בכלא את ראשי השב"כ את פרס האם כתבתם וניסיתם פעם לפענח את תיק אפרסק ?

 1. הערב רב היו מקליפת משה, ויצאו בלא זמן ולא נתקנו, ולכן חטאו, ומת משה כדי לעלות למעלה לקבל משם שפע, ולכך אין דור שאין בו משה
  ויתעבר
  ה' בי למענכם. הנה הערב רב היו מקליפת משה, ויצאו בלא זמן ולא נתקנו, ולכן חטאו. ומת משה, כדי לעלות למעלה לקבל משם שפע, ולכך אין דור שאין בו משה, ובעלותו מזווג או"א, ומתעבר בבינה י"ב חדש, וזהו "ויתעבר "יי "בי "למענכם, פירוש י"ב. ור"ת שלהם יובל, שהיא בינה הנקראת יובל. וכשנולד בפ"א, לא הוצרך רק בז' חדשים, כי לא היה צריך כ"כ בירור. והבן זה, כי בבינה יש י"ב מזלות, רמוז בבינה י"ב, נשאר נ' וה', ה' ראשונה ה"ג.

 2. אדם מישראל

  לרבנים ולאנשי אתר sod1820 היקרים,
  צפיתי היום בסרטון הנ"ל ורציתי לאמר לכם
  שלעניות דעתי הסרט הזה, הקושר את יונתן פולארד ואת יגאל עמיר הוא חילול השם ממש!

  אלו שני אנשים שנדונו למאסר עולם:
  אחד צדיק, צדיק טהור שלא חטא והשני רוצח, רשע ועוד!…

  מעניין שצפיתי בסרט הזה בפרשת שלח לך, פרשת המרגלים, פרשה שבא גדולי אותו הדור אומרים:
  וְלָמָה ה' מֵבִיא אֹתָנוּ אֶל הָאָרֶץ הַזֹּאת לִנְפֹּל בַּחֶרֶב, נָשֵׁינוּ וְטַפֵּנוּ, יִהְיוּ לָבַז, הֲלוֹא טוֹב לָנוּ שׁוּב מִצְרָיְמָה. במדבר יד, ג

  וחשבתי שמי שקשר את שיחרורם של שני האנשים האלו בסרט אחד חוטא בחטא המרגלים ,ממש כמו גדולי אותו דור, שאמרו לטוב רע ולרע טוב!
  שבוע טוב,
  אדם

  1. לא מובן לי מי אתה שתשפוט מי רשע ומי צדיק?
   יגאל עמיר צדיק!!!! לא חטא מימיו!!!
   שניהם נידונו נכון! באיזה מערכות משפט נידונו? תחשוב!
   מערכת משפט של גויים באמריקה, בלי צדק!
   מערכת משפט של גויים בישראל, בלי צדק!
   בורא עולם מתיר אסורים יהי רצון שכשם ששחרר את יוסף הצדיק מהכלא – כך ישחרר את יגאל אמיר ויונתן פולרד מהנחש אובמבה!!

  2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   אדם זאת דעתם ואתה שופט אותם היה דן כל אדם לכף של זכות
   מי רשע ומי חוטא זה רק השם יודע וכבר נאמר עולם הפוך ראיתי
   מחשבותיי אינם מחשבותיכם
   אז כך זאת כחומר למחשבה שבוע טוב

  3. ששש

   מי אתה שאתה יכול לשפוט מי רשע ומי צדיק להזכיר לך שבית המקדש נחרב בגלל שנאת חינם כל יהודי בעיני ה' הוא טהור כי כל אחד מאיתנו נשמה לקב"ה ואנו בעולם הזה תמיד יכולים לחזור בתשובה שלימה כ"כ שמי אנחנו שיכולים לדעת אפו אדם עומד וגם אף אחד לא יכול ליהיות בטוח שבאמת הוא זה שרצח ככה אומרים אבל יכול ליהיות שהכול תפור והוא לא יכל לצאת מיזה א"א לדעת דבר ולכן משפט משאירים לה' ואילו אנחנו בתור יהודים רק צריכים לאהוב אחד את השני באשר הוא וסתם אגב בהיסטוריה שלנו לא חסר צדיקים גדולים שנרצחו לשם שמיים וזה לא נקרא רצח בעיני ה' קח לדוגמה את דוד ושאולי המלך ולא חסר עוד דוגמאות בקיצור צריך לאהוב אחד את השני וה' הוא זה ששולט ומכריע את הדין לא אנחנו בעז"ה שנזכה בזכות אהבת חינם לביאת המשיח שיגאל את כולנו.

 3. שמעון

  בס"ד

  שלום מרדכי ישראל

  חס ושלום להשוות בין שאול לבנימין נתניהו הרשע המרושע שכנראה לא מעם ישראל

  שאול עבר עבירה קשה ביותר אך מכאן ועד השוואה לביבי שאפילו ערב רב ספק אם הוא כזה

  זה רחוק כמטווחי קשת ואין כאן השוואה בכלל

 4. מיכל

  יהודים יקרים, אחי,
  יגאל עמיר רצח את ראש הממשלה! יש ביניכם שיגידו שראש הממשלה הזה היה ראש ממשלה מסוכן לנו אך אין אנו יודעים דבר מלבד שחיו נלקחו ובל נשכח שהיה יהודי ואני מאמינה שאהב עמו. יהודי רצח יהודי אחר. אם היה גוי רוצח יהודי האם לא הייתם קוראים לו רוצח? טמונה כאן סכנה בצורת החשיבה הזו. הרי אם ככה כל ראש ממשלה, כל שר, כל מפקד , כל אדם יכול להרצח והרוצח יטען שביצע בשם האל… יהודים יקרים ריבונו של עולם נתן לנו עשרת דברות ובקש מאתנו לא לרצוח ומערכת המשפט באה ועשתה את עבודתה וכלאה את יגאל עמיר על הרצח ואכפה את קיום הדיבר. יגאל עמיר יכול לטעון כי פעל מתוך חשש לחיו ולחיי עם ישראל תחת שלטונו של ראש הממשלה המנוח רבין אבל הרי שבמציאות איננו יודעים את העתיד וריבונו של עולם מנהל את העולם כרצונו ולעניות דעתי ניתן לטעון לפגיעה מטעמי הגנה עצמית רק כאשר קיימת פגיעה או ראיה ברורה לפגיעה. הקם להורגך השכם להורגו אבל ברור לי שליצחק רבין לא הייתה כוונה לפגוע באף יהודי ומי יודע מה היה מעשיו העתידיים??? רק ריבונו של עולם ומי שהוא בוחר לשתף בכך. כולנו כל הזמן "מנחשים" את העתיד לבוא ולרוב ממקום של פחד והשרדות ואז מתנהלים בהתאם כפי אשר נראה לרוחנו.

  המעשה הנורא נעשה. לא כל הדברים נעשים מכוונה טובה אבל הקדוש ברוך הוא ממתיק עלינו הכל לטובה ואם הוא ירצה לשחרר את יגאל עמיר כך יעשה אבל נכון להרגע מקומו בכלא.

   1. יהודה בנוסף לכל מה שאמרת יש עוד המון סייגים, נראה לי שברור לכל עם ישראל למרות שמכחישים שיגאל עמיר נושא על כתפיו , או התנדב לקחת על עצמו, מתוך אידיאולוגיה את המאסר הזה, כאשר מוכח שחור על גבי לבן שלא הוא זה שירה בראש הממשלה, לי יותר נראה שגורם מסויים הוציא אותו להורג עוד בהיותו בריא ושלם בתוך הרכב…. האמת תתגלה מקווה בזמן הקרוב!

  1. yosef

   סטטוסים מצייצים

   דרך נחמן אנגל

   פוענח רצח רבין: השב"כ ירה ברבין את הכדור הקטלני במהלך הנסיעה, ולאחר מותו ירה בגופה את 2 כדורי ההולופוינט שיוחסו ליגאל עמיר

   דו"ח שמגר חשף (שלא במתכוון) את הארוע המוחי בו לקה רבין בטרם הוא נורה במכוניתו ע"י איש שב"כ. סיבת המוות: שבץ מוחי (ראה קביעה זו בדו"ח שמגר, ע' 38). אישור לממצאים המוחיים שצויינו בדו"ח שמגר נמצא גם במסמכי המיון.

   נתון זה משלים למעשה את תמונת הרצח בכללותה, רבין נורה במכוניתו לאחר שהיה ברור שהוא סיים את תפקידו כראש
   ממשלה בעקבות שבץ מוחי פטלי, כשהשארתו בחיים היתה צפויה להיות בעייתית לו עצמו, למפלגה וכמובן לשב"כ.

   באוגוסט 1995, כשהפופולריות של רבין ומפלגתו צללה לשפל המדרגה ואילו זו של נתניהו נסקה מעלה מעלה, התקבלה ההחלטה ליישם את עבודת התזה של כרמי גילון, אודות מתנקש ימני בודד שינסה לפגוע בראש ממשלה הלכה למעשה (בבחינת נבואה המגשימה את עצמה).

   באותו הזמן הכין כרמי גילון את דעת הקהל, באמצעות התקשורת, לנסיון התנקשות עתידי ברבין ושירטט את פרופיל המתנקש הפוטנציאלי ("סטודנט ימני, חובש כיפה, לא מתנחל, גר בהרצליה ולומד בבר אילן"), ובמשך 3 החודשים הבאים הבשילו התנאים לביצוע הקנוניה.

   נבחרה תפאורה הולמת (מה יותר מתאים מעצרת שכותרתה: "כן לשלום לא לאלימות"?) וככיסוי לקנוניה הוצמד המהלך ל"תרגיל שב"כ", למקרה שמשהו ישתבש ופרטים ידלפו. מאבטחי השב"כ תורגלו מראש ועם התקרב שעת האפס קיבלו "התראות" באופן שוטף (שכללו צפי אפשרי ליריות סרק), ובכלל זה הופצה תמונתו של יגאל עמיר בין המאבטחים. גם רבין ופרס היו בסוד התרגיל וקיבלו התראות קונקרטיות לקראת סיום העצרת.

   יגאל עמיר, סוכן שב"כ שפעל בבר-אילן וגוייס לשירות כבר ב- 1992, נקרא לעצרת ע"י אבישי רביב, ובדרכו לעצרת התלווה אליו איש שב"כ נוסף. בזמן שהותו בחניון החשוך, נצמדו ליגאל עמיר איש קשר נוסף, שהחנה את מכונית ה GMC שלו בסמוך למכוניתו של רבין, על מנת להבטיח שיגאל עמיר לא יוזז מהמקום בטעות, וכן קבוצה של אנשי שב"כ שהתרועעו עימו מספר דקות לפני הארוע.

   ברובד הגלוי של "התרגיל", היה אמור יגאל עמיר לאתגר את אגף האבטחה ולהוות "אבן הבוחן" לערנות המאבטחים (לאחר שהללו קיבלו התראה מראש, כולל את תמונתו של עמיר), כשעל פי התרגולת היה אמור יגאל עמיר להיעצר ע"י המאבטח הרביעי א', שכיסה את גבו של רבין משמאל.

   ברובד החסוי של "התרגיל" (לו היו חשופים רק מתי מעט) , על יגאל עמיר היה לשחק את המשחק, ולהודות לאחר מעצרו ("עם אקדח טעון") בהשתייכותו לאירגון אי"ל של אבישי רביב, ולשבת תקופה קצרה בפנים, תוך שעורך דינו דואג להצביע על הסתה מצד רבנים וגורמי ימין (ובהם נתניהו) כנסיבות מקלות. הפרקליטות כבר הספיקה עד אז לצבור מוניטין רב בשיתוף הפעולה ההדוק עם האגף היהודי, כפי שהוכח בכל משך הפעלתו של אבישי רביב וסביב הפרובוקציות שלו. בסופו של דבר היה אמור יגאל עמיר לשוב לתפקידו כמודיע/פרובוקטור יעיל ומוצלח באוניברסיטת בר אילן ובקרב ההתיישבות ביו"ש, לאחר שיקבל "הכרה" כפעיל ימין קיצוני בעקבות מעצרו.

   ואכן, עד לכ- 10 שניות לפני יריות הסרק הכל דפק ממש כמו שעון שוויצרי, ואולם אז אירעה תקלה איומה, חמורה ובלתי צפויה!

   המאבטח הרביעי א' שאיבטח את גבו של רבין, והיה אמור על פי "התרגולת" לצעוד עם הפמלייה עד לדלת המכונית ואז לפנות לאחור כשגבו לרבין ופניו ליגאל עמיר, כשהוא מצפה ליגאל עמיר ועוצר אותו כמתוכנן (ובכך מסיים את "תרגיל ניסיון ההתנקשות" בהצלחה), הקדים במספר שניות את תמרון הפנייה לאחור. כתוצאה מכך, נוצר רווח בין המאבטח הרביעי לבין רבין, ויגאל עמיר שנכנס בהתאם לתרגולת לתוך הפמליה לאחר שרבין חלף על פניו, הופתע למצוא את עצמו לבדו במרחק נגיעה מרבין, כשהמאבטח הרביעי שהיה אמור לחצוץ בינו לבין רבין חסר.

   יגאל עמיר שלא היה מתורגל למצב זה הוסיף חטא על פשע ובמקום להכיר בשיבוש בתכנית ולאפשר ל- 3 המאבטחים האחרים לעצרו, הלך עם התרגיל "עד הסוף", שלף את אקדחו וירה 3 כדורי סרק מטווח מגע מרבין, אשר נכנס לפאניקה ונחרד עד עמקי נשמתו.

   יש לציין שיגאל עמיר נחשב מלכתחילה דמות בעייתית ואישיות מופרעת בעיני השב"כ (בדומה לאבישי רביב), אבל כרמי גילון דאג לכך שבשום מקרה לא תהיה לעמיר נגישות לנשק חם, ושהוא יישאר תחת השגחה צמודה. אולם כרמי גילון לא חזה את הנולד, ומי שבכל זאת הציל את המצב ומיהר מייד לשגר קריאות חדל: "סרק, זה לא אמיתי" היה מפעילו של יגאל עמיר, שקלט כהרף עין שהארוע עומד לגלוש לירי אמיתי או לחיסולו במקום של סוכן השב"כ-יגאל עמיר.

   למרות הסטייה החמורה מן התכנית המקורית, נכנס יצחק רבין למכונית השרד ללא שריטה לגופו (כפי שהעידה מרים אורן), והמכונית שעטה כמתוכנן לעבר מטה השב"כ/ צהלה, לשם הזדרז עוד קודם לכן איתן הבר על מנת לארגן מסיבת עיתונאים "מאולתרת" בה יהיה נוכח הפר' גבי ברבש, שהוזמן על מנת להקנות לארוע גוון של "כמעט התנקשות" עם הפי-אנד.

   מה שהתרחש במהלך הנסיעה לא לגמרי ברור, אך מה שידוע הוא שיצחק רבין, אשר עבר חוויה טראומטית, התמוטט לפתע ולקה בארוע מוחי, שהתבטא באובדן הכרה עם סטיית מבט חזקה שמאלה ואובדן שליטה על הסוגרים.

   מאבטחי השב"כ נאלצו לדווח למעלה על ההתפתחות החמורה, ואיכשהו, כאשר נראה היה לבכירים שרבין "אבוד", התקבלה החלטה לירות ברבין על מנת להקנות לאובדנו הודאי אופי של התנקשות אמיתית בכיכר, להבדיל ממוות מטופש במכונית כתוצאה מכשל של השב"כ.

   רבין הועבר למיון באמבולנס נט"ן, והגיע למיון 22 דקות לאחר הארוע הכושל בכיכר מלכי ישראל (קרי בשעה 21.52). הרופאים לא עודכנו בתחילה שמדובר ברבין, ורק לאחר שיורם רובין הגיע במכונית השרד למיון, נודע להם שהפצוע המונשם הוא לא אחר מאשר ראש ממשלת ישראל.

   רבין הגיע למיון עם פצע ירייה בודד בחזה מימין, אשר ריסק את החוליה בגובה D5-6 וגרם לשוק ספינלי. הוא נפטר כעבור 40 דקות בדיוק, קרי ב 22.32, לאחר החייאה ומתן 8 מנות דם.

   עם מותו של רבין נשארו אנשי השב"כ להשגיח על הגופה, ואז התקבלה הוראה לירות בגופה 2 כדורים נוספים בגב, על מנת לשוות למותו של רבין אופי של התנקשות מאחור, לאור הדווחים התקשורתיים הראשוניים על ירי מאחור.

   המאבטחים אכן ירו בגבו של רבין 2-כדורי הולופוינט (שמטבעם אינם יוצאים מחוץ לגוף) , ומייד אח"כ הורו לצוות הרפואי לחזור ולטפל בגופה, וזאת על מנת להבטיח ש-2 היריות בגופה יהיו מתועדים במסמכים הרפואיים.

   הרופאים נאלצו לקחת את הגופה לחדר הטראומה ולהזליף עוד 14 מנות דם, ולנתח גופה, על כל המשתמע בכך. הפר' ולדימיר יקירביץ אשר ניתח את ליבו של רבין, לא היה מודע לפטירתו של רבין 40 דקות קודם במיון ולכן וסירב לנתק את רבין מן המכשירים עם סיום הניתוח. אולם הרופאים גוטמן וקלוגר שנכחו בכל שלבי הטיפול הרפואי, התעלמו מטענותיו של יקירביץ וניתקו את המכשירים מייד בתום הניתוח, קבעו את מותו של רבין פעם נוספת. (במאמר מוסגר, יקירביץ איים לדבר בעתיד, אולם בהמשך דאגו הרשויות להלביש עליו 2 אישומי הריגה ולנטרלו).

   כל שנותר בשלב זה היה להפעיל על פר' יהודה היס מכבש לחצים ואיומים (ולסלק את הפתולוג פר' לוי שנילווה אליו). היס אכן נכנע ללחצים והשמיט את הכדור בחזה ולעומת זאת הכליל את פצעי הירייה בגופה כאילו היו שייכים לרצח רבין.

   לבסוף, השב"כ מיהר להחרים את כל המסמכים הרפואיים המקוריים ודאג להכתיב לד"ר גוטמן גירסה משלו, כשבפועל שקד ד"ר גוטמן למחרת על כתיבת מסמכי המיון מחדש.

   עתירות לבג"ץ בפרשת רצח רבין שהתקשורת מעלימה מן הציבור

   בינואר 2006 היגשנו לבג"ץ את העתירה האחרונה (229/06), הדורשת לפסול את הדו"ח הפתולוגי שך היס בפרשת רצח רבין. בג"ץ הורה לשר הבריאות להשיב על העתירה ותשובת הפרקליטות ניתנה כבר בפברואר 2006. אולם מאז חלפה שנה וחצי והחלטה אין.

   הרקע: המסמכים הרפואיים וצילומי הרנטגן קובעים בודאות שרבין הגיע למיון בשעה 21.52 כשהוא סובל מסטיית מבט שמאלה, ובגופו קליע בודד בעמוד השידרה. רבין נפטר בשעה 22.32 בחדר הטראומה, לאחר שקיבל 8 מנות דם. דקות לאחר פטירתו נקראו הרופאים חזרה לחדר הטראומה ונדרשו להמשיך את הטיפול בגופה. הם לקחו את הגופה של רבין לחדר הניתוח וגילו שם שני פצעי ירייה נוספים, הפעם בגבו של רבין. לאחר 40 דקות נוספות הם קבעו את מותו של רבין בשנית, אלא שפרופסור יקירביץ שהגיע בשלבים מאוחרים יותר לא היה מודע למותו של רבין והתעקש שהטיפול ברבין יימשך, בניגוד לדעתם של קלוגר וגוטמן שידעו מה שיקירביץ לא ידע והחליטו לנתק את רבין מכל המכשירים. יקירביץ סירב לחתום על דו"ח הפטירה ואיים לחשוף דברים, אך בסופו של דבר הוא מצא את עצמו תחת שני אישומי הריגה, שלפחות אחד מהם מוטל בספק.

   המסמכים הרפואיים: פרט למסמך אחד, כל המסמכים הרפואיים שהגיעו לבית המשפט הינם מסמכים משוכתבים, מסמכים שנכתבו בדיעבד ע"י ד"ר גוטמן למחרת הרצח במקום המסמכים האותנטיים שנכתבו ע"י רופאי המיון, ד"ר ניר כהן וד"ר ענת רביד.

   צילומי הרנטגן: כל הצילומים הועלמו מייד, שכן הצילומים חושפים את הקליע בעמוד השידרה ואת ריסוק החוליה הגבית, הנוגדים באופן מוחלט את הגירסה הרשמית ואת הדו"ח הפתולוגי שהוכנסו בו שינויים בלחץ השב"כ. אולם למרבה המזל, אחד הצילומים נחשף בשגגה ע"י פר' היס בנובמבר 2005 והוא אימת לגמרי את מסמך המיון האותנטי שהכתב מייד לאחר פטירתו של רבין במיון. העובדות הרפואיות: רבין הגיע למיון עם שיתוק בגפיו התחתונות, כתוצאה מירי מלפנים שריסק את החוליה הגבית D5-6 וגרם לשוק ספינלי. שני כדורים נוספים נורו בגבו של רבין לאחר המוות, והם איפשרו לטשטש את אופן ביצוע הרצח, ירי מלפנים בזמן הנסיעה.
   יגאל אמיר חף מיכול פשע !

   1. שילה

    חובבי תיאוריות הקונספירציה לעולם לא מתים הם רק מתרבים. אני חייב לציין שאני ממש אוהב לקרוא אותם למרות שאני יודע שזה מופרך לחלוטין, אבל היצירתיות שלכם אף פעם לא מפסיקה להדהים אותי.
    שבוע טוב !

 5. מיכאל

  זה לא כל כך פשוט כמו שזה נראה – כי ידוע היד שלחצה על ההדק – היא לא הרוצח – זה חלק מהממשלה.

  כמו בג'ון קנדי, כידוע.

  תרשמו בגוגל "יגאל עמיר קנדי הסדר העולמי החדש"

  ובעז"ה תמצאו תשובות

  וידוע שהרב עובדיה זצ"ל קלל את רבין.. לפני כן..

  1. אורה הראל

   בדקתי עכשיו בויקיפדיה… גם יגאל עמיר וגם יונתן פולארד נשפטו למאסר עולם רק שבמדינות שונות בעולם , מאסר העולם משתנה לפי מספר שנים . בישראל מאסר עולם הוא 20 שנה . בארה"ב הוא 30 שנה . ב2015 ירצה יגאל עמיר 20 שנה אבל תלוי ועומד נגדו מאסר נוסף של 8 שנים . כך שלא ברור אם הוא ישתחרר או יקבל חנינה .
   יונתן פולארד ירצה ב 21.11.15 . 30 שנות מאסר . אבל גם כאן ישנה בעיה כי ישנן מדינות בארה"ב שמאסר עולם הוא כל החיים בכלא ואולי גם הוא יקבל חנינ ה ? ימים יגידו…..

השאר תגובה