הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
שיעורי הגות ותודעת גאולה מאת: אואזיס צ' | מתעדכן

שיעורי הגות ותודעת גאולה מאת: אואזיס צ' | מתעדכן

שיעור לנשים: עינת מים (אואזיס) כיצד מזדככים בכדי להגיע לטבע הרוחני שלנו, על פי תודעת הנסתר ביהדות לחץ כאן לצפיה

עינת מים (אואזיס) "כח ההיסב" – הסוד בתודעת הנסתר ביהדות, כיצד "לצאת" מהמטריקס

לרגל חג פורים – מהו הכוח שאיתו הצליחה אסתר המלכה למנוע גזירה על עם ישראל. וכיצד האדם יכול להשתמש בכוחות האלוקיים לשנות מציאות. לחץ כאן לצפיה 

 

.***** תשובה:

ממש על רגל אחת, כי זה שיעור שלם, הסוד הגדול של עם ישראל,

זה "הדגלים של שניים עשר השבטים"

.

דגל בתודעת הנסתר, זה "מטה" . דגל זה מלשון גדל, לגדול בתודעה

.

וכאן מדובר על מטות השבטים. המטה זה כח ההטיה של המציאות שכל שבט קיבל את הכח להטות את תוצאות המציאות.

מטה משה היה גם נחש וגם מטה, וזהו סוד הטית המציאות על פי התודעה… איך שנראה את המציאות הפנימית, כך תתקבל התצורה שלה הגשמית. משה ידע לשחק עם התודעה, כמובן גם פרעה שהיה אמגושי… בכלל התורה מלאה ביכולות תודעתיות נסתרות, שמלמדות כיצד להשתחלף מהכרה אנושית להכרה אלוקית על ידי השתוות הצורה לתכונות הבורא, בענוה, ומידת האמת, באהבה, ובחסדים שלזה אנו קוראים "עולם חסד יבנה".

.

עם ישראל הוא עם סגולה, והכוונה לכך שעם ישראל קיבל את הכח התודעתי ליצור את הצורה הפנימית של המציאות

והסוד הזה מופיע בתודעת הנסתר ביהדות במשפט: "ויאמר ה' הנה מקום אתי ונצבת על הצור"

.

הכוונה שעם ישראל קיבל את כח "הצורה" הפנימית.

שזה יכולת הטיית תוצאת המציאות בהתאם למבניות מחנות המלאכים בעולם העליון.

.

ולכן מחכים לגאולת הדעת, שכל אדם מעם ישראל יתעורר ויתחיל להזכר שהוא יישות אלוקית, יגיע להשתוות הצורה, והידע הזה יפתח לו באופן אוטומטי בתודעה והוא יכנס עם הדגל של השבט שלו, למחשבת הבריאה.

.

לדוגמה: מטה שבט ראובן, זה כח הראיה הרוחנית שיכולה להטות את תוצאת המציאות

מטה שבט שמעון, זה כח השמיעה הרוחנית לרוח הקודש וכח זה יכול להטות את המציאות וכו'…

.

כך עם ישראל מחזיק את שנים עשר כוחות הטיית המציאות.

אך עם ישראל עדיין ישן, ונמצא בתודעת נפש, תודעת אגוצנטריות שהיא הופכית מתודעת האחדות. והמקובלים קוראים לשישים ריבוא. שש מאות אלף איש מעם ישראל, שיצעידו את עם ישראל. בינתיים מכינים את עם ישראל לימי הגאולה.

.

שזה נקרא: גאולת הדעת, שהתודעה של עם ישראל תעלה ותתעורר. מצב זה, נקרא "השכינא בעפרא" … וכעת זה הזמן שהשכינה, התודעה הקולקטיבית של עם ישראל תתחיל לעלות , ותבין שהכל זה סופראורגניזם שצריך להתחבר בחזרה.

שאלה: Gila Mayzel
שלום רב אואזיס
תודה רבה רבה רבה לך על כל הידע שאת חולקת לטובת הכלל
יש לי שאלה ברשותך כיצד נוצרת מחשבה
ומה צריך לעשות כדי להימנע ממחשבות לא רצויות
תודה רבה על התשובה ושבת שלום בזמנך הפנוי
 
***** תשובה:
מחשבה היא הארה רוחנית. על מנת לענות על השאלה כיצד נוצרת מחשבה, לפי תודעת הנסתר, יש לדעת את המושג שנקרא: "אור אינסוף " .לדוגמה: אם ניקח את הפריזמה. אז קרן אור לבנה שחודרת דרך מנסרה, מתחלקת לצבעי הקשת. כל צבע בנפרד. האור אינסוף , משול לצבע הלבן שבתוכו נמצאים כל הצבעים. כך זה האור אינסוף שבתוכו נמצאת כל האינפורמציה האלוקית כהארות רוחניות, עוד לפני שהתפרטו ובאו לידי ביטוי. זה נקרא : "כח הפוטנציאל" .. אותו כח פוטנציאל צריך להוציא שמותיו פעולותיו וכינויו… או במילים אחרות, כל מה שהפוטנציאל , צריך לבא לידי ביטוי בפועל.
.
אור אינסוף נמצא בלב האדם, שם יש את כל הידע האלוקי "וידעת בלבבך" .
.
האור אינסוף , משתלשל מעולם העליון, ומתחיל לקבל פעולת "ניפוי". פעולה זו גורמת למצב צבירה שונה של אור האינסוף , שמותמר ממחשבה – עולם הבריאה, לרגש – עולם היצירה, לתנועה בגוף – עולם העשיה.
.
אור האינסוף , נקלט על ידי המיקרוטובולים במח האדם, לאחר שהלב שולח הוראות למח, המח מתרגם תנועות תודעתיות שההכרה האלוקית מקבלת, לאותות חשמליים, ומחשבה נוצרת על ידי יריית נוירונים במח.
.
יש לזכור, אין באמת ציפור בחוץ, אלא גם הציפור עצמה היא אותות חשמליים שמח האדם מייצר לנו הולוגרמה של ציפור בתוך המח, כולל אותות של חמשת החושים, וההכרה של האדם, כאילו חושבת שיש באמת ציפור… אבל אנחנו חיים בעולם תודעתי. בדיוק כמו חומר גלם של חלום.
.
גם בחלום אנחנו מרגישים ובטוחים, שאנחנו רואים, שומעים, מריחים אוכלים וחווים מציאות. אך זה רק חלום.
.
גם כאן, בעולם הזה, זה עולם שהוא רק עוד סטאטטוס של תודעה, שהנשמה שלנו יוצאת מהעולם הזה, שיש לה בסך הכל בממוצע שבעים שנה להיות כאן, ולאסוף אורות להמשך המסע.
.***** כיצד לבטל מחשבות שליליות.
בתודעת הנסתר ישנה דרך להפסיק את המחשבה לפני בכלל שהיא מתחילה להיווצר. אך לשם כך צריך לעלות לאור אינסוף , עוד לפני שהאור מותמר לאותות חשמליים במח האדם.
 
בגלל שאין אפשרות להדריך בפייסבוק בתגובה כיצד עושים זאת, כי זה אימון של שנים, בינתיים הייתי נותנת כמה דרכים, ותבדקי מה הכי טוב לך:
 1. כל פעם שמגיעה מחשבה שלילית להגיד לעצמך : "מבוטל מבוטל מבוטל" , בדרך הזו, אנחנו קוטעים לפחות את המחשבה שהתחילה להיות מותמרת מאור אין סוף, לאותות חשמליים במח
 
2. לדמיין מספריים שגוזרים ממש את שורש המחשבה שמתחילה לצמוח
 
3. להגיד זה לא רלוונטי לי, כי לא לשם אני הולכת …
 
הדרך הטובה ביותר, היא לייצר לך מחשבת "עוגן" , מחשבה בתוך הלב, ששם את קובעת לעצמך את האמת שאת מחזיקה בה ומתחברת אליה, וכל פעם שמגיעה מחשבה, את אומרת לבורא: "תודה רבה על המחשבה הזו, אך אני לא מזדהה, תרגיש מה שיש לי בלב, רק עם זה אני מזדהה…
 
כי המחשבות נשלחות בהתאם להלך רוח שהאדם מתהלך איתו, אבל זה כבר תשובה לשאלה אחרת.

קבצי השמע מיועדים לנשים

 • אואזיס, האם עכשיו שאנו ביציאת מצרים יש מצב שהמיצרים האישיים של כל אחד מחמירים? כמו עישון, אוכל, עצב, מצבי רוח, עייפות פיזית, כאבים, כוחות נפש, הפחד מחוסר הוודאות וכו? ומה אנו צריכים לעשות?
 • תשובה
 • את קוראת לכולם לחזור לישראל איך תסבירי במקרה שלי פעמיים חזרתי לישראל ושלוש פעמים חזרתי חזרה לניו יורק
  כאילו המקום שלי הוא פה יש לע תפקיד בניו יורק
  אני מודה לבורא עולם שהביא אותי לראות כת הגדולה הזאת ולמלא תפקיד
  ואני מרגישה בעצמות שלי שזה המקום שאני צריכה להיות בו ניסיתי לחזור פעמים פעם ראשונה לקח לי 17 שנה בישראל והנסיבות הכריחו אותי לחזור לארצות הברית ממש בכוח
  פעם שניה חזרתי לישראל ואחרי 4 שנים
  שוב חזרתי לניו יורק בפעם השלישית
  איך את מסבירה את זה
 • תשובה:
 • אואזיס איזה כיף שאת פה אני שומע כל הזמן שכל מה שקורה קשור לאג'נדה 30 ונשאב לתוך כל הסיפורים האלו ומצד שני שמה שקורה עכשיו זה תהליך של האור שמנצח את החושך יש איזה טיפ איך מעבירים את התשומת לב שלנו לאור, לראות רק את הטוב שיש כאן לראות ההשגחה האלוקית
קובץ חשוב מאד מדבר גם על סוד ה40 שנכתב עליו באתר: סוד המ' והרמז 
 • אואזיס מה עושים כשהבנק מתקשר, בעקבות המצב שנקלענו. התבטלו לי ההכנסות שבניתי עליהן, וגם בן זוגי כעת צריך לסגור את בית הקפה ואין הכנסות. זה נורא מלחיץ לקבל דווקא עכשיו טלפונים ממנהלת הבנק

\

 

 

****** תשובה

חשוב לדעת לפני שאני מתחילה לענות, שאינני עונה מבחינה הילכתית, אלא מבחינה תודעתית. לכן מי שרוצה לשמור שבת, שיתייעץ עם רב.

..

השאלות מאד קצרות כשאתם שואלים, אבל לענות כאן על כל שאלה, זה לכתוב ספרים שלמים… כן ירבו שאלות כאלו.

.

בתודעת הנסתר, שבת זוהי דרגה תודעתית שהאדם צריך להגיע אליה. השבת מתקיימת בתוך האדם, אך אדם שנמצא כבר בדרגה תודעתית של שבת, מכיוון שזהו עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני, הוא גם ישמור שבת בעולם הגשמי. זהו השלב שבו תודעת האדם לא זזה, אין בה שום תנועה שמפירה את רקמת האחדות התודעתית… הבורא כל הזמן במנוחה, אין בו כלל תזוזה. מחשבות האדם רועשות, רגשות האדם משתלטים, הסכות דעת, דימיונות וכו'… כל הזמן תודעת האדם בתזוזה ורעשים נוראיים, והמטרה להגיע להשתוות הצורה עם תודעת הבורא בכדי שהטיפה תחזור אל הים ותגלה שהיא הים…זה נקרא: "דבקות".

.

שוב, אני מתחילה כאן ממש מהאמצע של ההסברים, צריכים לדעת עוד כל כך הרבה ידע לפני בכלל שנצליח להבין מה המשמעות והחשיבות של השבת, כי רב האנשים חיים את דרגת התודעה "נפש" , מלשון שהנשמה שלהם נופשת… מתה, לא חיה…לא משתוקקת לדעת. ואם כבר יודעת, מתעצלת, ומושפעת מ"סם דמותא", שהתפקיד שלו להכנס דרך העצבות שנופלת על האדם… (דורש הרחבה)

.

בשביל להבין בכלל מה זה שבת, צריכים לדעת את שפת הקודש והמשמעויות של הכוחות הרוחניים שלה. שהרי אין עולם חומרי והכל זה עולם תודעתי. כך כתובים גם כל סיפורי המקרא. כמו שהזוהר אומר לנו: "אין להתייחס לסיפורי המקרא כסיפורי היסטוריה, אלא כמלבושים שמסמלים תנועות תודעתיות שעוברות על הנשמה במסע שלה, על הפלטפורמה לגילוי האלוקות שהיא . "עלמא הדין כחלמא דמי"..

.

כאן בעולם הזה באנו רק להכין את הנשמה שלנו לרקמת האחדות של האהבה שיש בעולם העליון…ולא, זה לא מתקרב אפילו למה שאנחנו חושבים שאנחנו יודעים. בגלל זה כל כך הרבה נשמות ממשיכות להתגלגל… כי חשבו שידעו מה זה אהבה…

.

רקמת האחדות הזו, נקראת: "שבת" , ויש יום בשבוע, שלמעשה , השבת הוא לא יום מספר שבע, כמו אצל אומות העולם, ביהדות השבת זה היום "השביעי" , מלשון "שבועה" , שמזכירה לנשמה שהיא נשבעה לא להרוס את רקמת האחדות שהבורא כבר ברא, ויש לה מערכת חיסונית שביום הזה צריכה גם לנוח. בדיוק כמו גוף האדם .

.

השבת זה היום שמזרים אורות לתודעת האדם לאורך כל שאר השבוע, ולפי האורות שהוא השיג בשבת, כך יתפזרו על התודעה של האדם האורות שהוא השיג (דורש הרחבה).

.

אך מדובר שוב, על תנועות תודעתיות ופתיחת היכלות להורדות אורות לתודעת האדם בזמנים מסויימים… (חומר למתקדמים מאד)

.

"לא לומדים תורה מדתיים" , (משפט שהמקובלים משתמשים בו) אלא נהיים תודעת התורה…כי זה הקודים שבוראים את הגשמיות.

.

****** מה זה נקרא להיות תודעת התורה:

.

לדוגמה: אם בתפילה כתוב :" ונתתי מטר בארצכם"… אז בפשט אדם יחשוב שזה מטר של גשם..ואם לא נעשה ככה וככה תהיה לנו בצורת, . כשלמעשה הפירוש הוא : "מטר=מטרה, ארצכם=ארציות / הרצון הארצי. וכל הפסוק הזה מדבר על אדם שצריך לשים לעצמו מטרות בחיים, לקיים "ובחרת בחיים" …

.

**** מה זה ובחרת בחיים

.

לבחור בחיים, זה פעולות התודעה של האדם שמפיחות חיים באדם אחר, או בצומח או בדומם או בחיה וכו'… הבורא נקרא: "חי החיים" .. והנברא כאן להיות יד אריכתא של הבורא ולהפיח חיים בבריאה… לשים מטרות שמייצרות חיים, כמו: לשתול פרחים, לעזור לאדם להתרומם בחייו, לחשוב מחשבות של חיבור לשמירת רקמת האחדות ולהוציא פעולות של א'הבה.

.

כמו שכתבתי בעבר, אהבה זה לא , אהבה בין גבר לאישה, או אמא לילד וכו'… והבורא מידע את נשמת האדם על זה… בספר ישעיהו " כי לא מחשבותי מחשבותיכם ולא דרכיכם דרכי "

.

א' הבה, א=אחד מלשון אחדות, והבה, זה הכח הרוחני שמחבר הבה נתאחד יחדיו. זאת אומרת כל רקמת האחדות כבר פועלת, ואדם שיקרע את רקמת האחדות , יקבל יסורים מהמערכת החיסונית של הבריאה… וכו'… (נכתב על כך ארוכות ונלמד בסמינרים)

א'הבה – זוהי השבת בעצמה. זהו היום היחיד שהבורא אומר, אל תעשו שום תנועה תודעתית שמייצרת או גורעת מרקמת האחדות, תנו לה להתהוות ולהתקיים, רק ניתן לשאת תפילה.

.

***** מהי תפילה

.

תפילה, זה מתן תוקף , זו מעלית שמעלה את תודעת האדם לעולם העליון על סולם מבניות התודעה של הבורא., תלוי אם הקדושה רוצה את האדם איתה. אם לא, התפילה של האדם לא תגיע לשם, כי הקדושה תדחה אותו.

.

לפעמים מישהו אומר, לא בא לי להתפלל, או לשמור שבת, הוא בטוח שזה הוא שלא רוצה את הקדושה, כשלמעשה זה הקדושה היא שלא רוצה אותו במחיצתה שלא ילכלך לה מבחינה תודעתית את הטהרה והעדינות כי התודעה שלו מאד גסה…. . אם הקדושה רוצה את האדם, הבורא כבר ישלח לאדם מחשבות , רגשות, והשתוקקות להתקרב אליו.

.

.. כשאדם מניח את עיניו על מילות התפילה, ומביט ומכוון את תשומת הלב שלו לאותיות , הפוקוס על האותיות עצמן , זה כמו הקשה על מקלדת שכאשר מכוונים על האותיות עם העיניים, זה מתגשם, כאילו לחצנו על "הדפס" "אנטר" … ומה שכתוב בתפילה, בזמן אמת מתגשם. כי נתנו לזה "הודיה" , הודיה כמו שנכתב בתשובה הקודמת, מאפשרת לתוצאה מסויימת שמתקיימת בסופר פוזיציה, ששם כל האפשרויות מתקיימות כבר בו זמנית בפוטנציאל שלהם, לצאת מהכח אל הפועל.

.

התפילה " ונתתי מטר ארצכם בעתו יורה ומלקוש ואספת דגנך ותירשך ויצהרך " , הזו למשל, מתארת לאורכה כיצד הבורא יעזור לאדם להגשים את מטרותיו אם יעשה ככה וככה בתנועות התודעה שלו על מנת להשיג את מטרותיו..

.

כשמופיעה בתפילה המילה : "מלקוש" … הפירוש הוא מל וקושי.. שהבורא ימול את הקושי …וכו'…

.

***** עוד דוגמה:

.

כשאנו קוראים את פרשת משפטים , אנחנו חושבים שמדובר על , דינֵי נפשות, נִזקֵי גוף, דינֵי גניבה ורכוש, דינֵי נזקים הנגרמים על ידי בהמות… וממש לא כך הדבר.

.

הפרשה עוסקת בכלל בגלגולי הנשמה של כל אחד ואחד מאיתנו. איך ומדוע תתגלגל הנשמה, לפי הדרגות שלה והתיקונים שלה.

.

מילים כמו: "עבד, אמה, שפחה, – אילו הם שמות מצבי הנשמה של האדם. מילים כמו : חמור, שור, בגד, שה, וכו'… אילו הם כוחות הפירוד שמפריעים לאדם בנפש ומשמשים את הסיתרא אחרא : חמור = מצב של נפש באדם שיש לו תלות בחומר

שור – מצב בנפש של אדם שהורס בכוונה

בגד = בגידה , מצב בנפש האדם שבוגד באמת

.

שה – שה פזורה , מצב בנפש האדם שגוזרת על תודעת האדם לא להגיע ליעודה , שנקרא: ירושלם" מלשון "יראו שלם" , זה השלב הסופי שהתודעה השיגה תיקון שלם, ואותו כח, מגלה את התודעה הזו, לגור בגולה, וזה מקום אחר בתודעה… כי זה הכל עולם פנימי שמשתקף באדם חיצונית. כל מדינה זה מקום בתודעת האדם.. ודרגת תודעתית באדם. שוב, אין עולם פיזיקאלי, זה הכל מלבושים של סמלים. כשהנשמה יוצאת מכאן, היא לא חווה את כל המקומות האלו יותר, היא צריכה להתקדם למקומות הרבה הרבה הרבה יותר גבוהים מדרגת התודעה שיש כאן.

.

… זה לא המקום להרחיב כאן, כי אנחנו לומדים את זה במתקדמים דמתקדמים, אך רק להראות, כשאנשים קוראים את הפשט הם לא יבינו כלום בתורה, וזה ישמע להם זר ורחוק מהם. כך זה גם לגבי שמירת השבת. אנשים לא מבינים מה להם ולשבת, ומייחסים את זה "אל תכפו עליי, ואל תתערבו לי, ותנו לי לנסוע עם הילדים לאן שבא לי, ואני רוצה לעשן" וכו'… ואין כלל קשר לשבת שהם מפרשים לעומת מה שזה באמת השבת, וגם ידוע שאין ברכה בכסף מעבודה בשבת, כי כסף זה תנועות תודעתיות של כיסופים, וזה מתנגש עם הכיסופים לבורא.

.

זה הכל תודעה… ואין קשר אפילו לעולם הגשמי שזה רק הסמלים שמתקבלים מפעולות התודעתיות שעוברות על הנשמה בעולם העליון, ומוקרנות כאן כסמלים.

.

בתודעת הנסתר אנחנו לומדים בדרגת ידע מאד גבוה שמגלה לנו כיצד הנשמה פועלת בעולם העליון וכיצד הפעולה שלה מקבלת ביטוי ומתגשמת בנראות בעולם הזה. ולהגיע לידע הזה, צריך לשבור כל כך הרבה מחסומים בתת המודע ולהבין מה זה "יהודי" ואיזה ידע השאירו לנו אבות אבותינו… בלי קשר לשיוויון , גזענות, או הסתה… כל לאום יש לו ידע לנשמה שלו… וליהודי יש ידע שלא יסולא בפז שתואם את השורש של מחצב הנשמה שלו.

.

כשגבר ואישה נישאים, הגבר מעביר לאישה מוחין בזמן התשמיש , מהידע הזה, אם הוא לומד אותו כמובן בשפת הקודש, והאישה עזר כנגדו, רק צריכה להתעורר והיא תדע הכל בלי שלמדה, תקבל את הידע לרחמה .. רחם זה מלשון ארמית "רחימו" , שזה אהבה, ותעזור לו להבין את המוחין שהוא העביר לה. כשכתוב "והוא ימשול בה" , הכוונה שהוא ישלים את האשה שלו מבחינה תודעתית בתנועות תודעתיות זכריות, והיא תשלים אותו בתנועות בתודעה הנקביות שלה. כי עד שאין נישואין כל אחד חצי אדם בלי השני.

.

**** הנשמה עושה פעולות בעולם העליון והם מקבלות כאן התגשמות

.

הסוד הזה מוצפן לנו בתורה, כשאנו קוראים פעמיים את אותו שם של אדם. כמו: "אברהם אברהם ,"יעקב יעקב" "משה משה".

.

דמויות כמו אברהם, יעקב ומשה, וכו', הן נשמות ניצחיות, בדיוק כמו כל נשמה של יוסי ודינה ומעין ואבנר , כמו כל אחד מאיתנו , רק ההבדל הוא ששלמות התיקון של הנשמה שלהם קיבלה נוכחות בתוך כוחות הנפש של האדם לאורך כל הדורות. אברהם מסמל את כוח החסד שיש באדם, יעקב את כח האמת שיש באדם, ומשה את כח הנצח שיש באדם… וכו'… ואילו כוחות שבונים את עשרת הספירות במבניות בכל דבר. בעולם הדומם, צומח, חי ומדבר… בכל עולם, מבניות העשר ספירות נשארת, כולל בשולחן וכולל בכסא וכולל אפילו באירועים היסטוריים… כל דבר בהקרנה הגשמית בנוי מפלטפורמה אחידה של עשר ספירות שעליה ניתן להניח כל נושא, אפילו זוגיות בין בעל ואישה

.ואפילו בניית עסק… מקובלים למשל, בונים את השיעורים שלהם על פי המבניות של עשר הספירות, שיתאים לכל נשמה והמקום שהיא נחצבה ממנו… … אבל זה לא המקום לדבר על זה כאן.

.

למעשה כל הזמן יש לזכור שסיפורי המקרא, מדברים על שחלוף מהכרה אנושית להכרה אלוקית, ועוסקים בפעולות התודעתיות שנפש האדם עוברת.

.

ויאמר משה משה ויאמר הנני

ויאמר אברהם אברהם ויאמר הנני"

ויאמר יעקב יעקב ויאמר הנני

.

כשמופיע חזרה של שם פעמיים, הכוונה שהשלמות היא גם בעולם העליון וגם בהקרנה הגשמית. גם בנשמה בעולם העליון וגם בנפש האדם בעולם הזה… ורק על המילה "הנני" , אפשר לכתוב מאות ספרים, כי "הנני" זה מקום בתודעה, שרק אחרי שנשבר לאדם הלב הסובייקטיבי שנבנה לפי מערכת האמונות שלו, רק אז אפשר להגיע למקום העמוק הזה (כל אחד יכול, וצריך, ויקרה לו, כי הבריאה פועלת לעשות את זה על כל אחד מאיתנו).

.

מי שנמצא במקום בתודעה שנקרא "הנני" ולא יוצא משם, נמצא גם בדרגה התודעתית שנקראת "שבת".

.

שבת, זה המצב שבו הרקמה האחדות של האהבה, שבנויה מסך חלקיה, לא משתנה… פשוט נחה.

עד יום השבת, כל העולם עדיין רעד, כי לא היה איזון.. ביום השבת, הבורא העביר את נשמתו בכל העולם כולו, וינפש. בשבת הבורא מתחבר עם אהובתו…השכינה, שכל אחד מאיתנו, מרכיב כתא רוחני את התודעה הקדושה הזו.

.

. שבת חייבת להתקיים לפי ההלכה ואין קיצורי דרך. דרך המצוות וההלכה, מגיעים לדרגת השבת ולא הפוך.

אדם חייב לייצר כלי לקבלת אור של השבת

יש צורך לעבוד על מידת האמת, מידת הענוה, מידת השלום, לא לשפוט אף אדם, כי זה הבורא, לא לדבר לשון הרע וכו'

אם אדם לא עובד על הפנימיות שלו, לעולם לא יגיע להיות בתודעת "שבת"

שלומית יקרה, אני עונה כאן על תגובתך הארוכה.

*******כתבת:

.

אואזיס תודה על התשובה המפורטת ועל הסבלנות שלך לענות ולהסביר, אבל אני מודה שאני לא מסכימה לגמרי עם תשובתך, ואני רוצה להתייחס ברשותך לכמה דברים. ראשית, אומר שאני עוקבת אחר הפוסטים שלך כבר כמה שנים. למדתי ממך המון ותמיד קראתי את הדברים שלך בשקיקה. הפעם, התשובה הספציפית שענית לי כאן, היא איננה ברורה עד תום ואף קצת מסורבלת עבורי. הסברים על האמת אמורים להיות פשוטים ולא מורכבים מידי לטעמי. 1. כתבת: "אנשים שלא מצליחים להכיל אמת, יתקעו בעולם החומרי ולא יבינו שזה הכל תודעה, והתוצאה תהיה שהם ישפטו את העולם הזה כעולם שיש בו גזענות, איומים, נפרדות, קנאה, סבל."- על אף שברור לי מאוד שאין כלום בחוץ והכל עשוי מתודעה, אני מאמינה שעלינו להפריד בין מה שאת מכנה "שיפוט של העולם" ובין פעולה בעולם. אני באופן אישי בחיי פועלת באופן אקטיבי למען שוויון בחברה, וההיסטוריה מוכיחה שרק עם התערבות קולקטיבית ניתן לשנות תודעות ולהביא לעולם טוב יותר. ההבנה שהעולם במהותו הוא אמת אינה מסירה מעלינו את האחריות לדאוג לאחר שנמצא במצוקה ולפעול למענו. העובדה שאני מזהה אי צדק או גזענות ופועלת על מנת למגר אותה זה לא אומר שאני שופטת את המהות של העולם כגזענית. ההבחנה הזו היא חשובה משום שהדברים שאת אומרת מאפשרים את חוסר הסולידריות בין אדם לאדם, לפחות ברמה התאורטית. כי אם אין באמת עוולות חברתיות אז אני כאדם לא צריכה לפעול למען מיגורן. 2. את כותבת- "נוצרים מגיעים עד ישו, המוסלמים עד מוחמד, הבודהיסטים עד בודהה וכו'… ורק ישראל עד ישר-אל". זו מבחינתי היררכיה שאני לא מסוגלת לקבל. הקביעה הזו שנוצרים, מוסלמים ומאמינים אחרים למעשה "מוגבלים" ברמת התודעה/הרוח שלהם ואינם מסוגלים להגיע ישירות לאל היא קביעה שיש בה הדרה והתנשאות. את כותבת ש"יהודי זה מלשון הודיה, וכמו שהסברתי קודם, אין הבדל בין אדם לאדם ולא בין הודיה להודיה, אלא רק עד להיכן ההודיה מגיעה לפי דרגת התודעה שהאדם מחובר אליה"- דרגת תודעתו של אדם אינה קשורה במוצאו או בהשתייכותו האתנית. דרגת תודעה היא דבר נרכש ולא מולד. הקביעה הזו שהטקסטים המכוננים של הקוראן, הנצרות, בודהיזם ודתות נוספות מסוגלים להביא את קוראיהם ומאמיניהם רק עד דרגה מסוימת היא סופרמציסטית ומרחיקה אפשרות של קירוב לבבות. יש בה אפילו להזין מלחמת דתות. באופן כללי, כל הסיפור הזה של עם ישראל כ"עם סגולה" הוא לא משהו שאני מצליחה להתחבר אליו. 3. בסופו של דבר לא קיבלתי תשובה מלאה ממך. האם לתפיסתך לאדם יהודי אסור להתחתן עם אדם שאינו יהודי כי זה עלול לפגוע במחצב נשמתו?, האם זו דעתך לגבי יהודים שחיים פה בישראל ונשואים לאנשים שאינם יהודים?

***** תשובה

.

1.שאלה

". הסברים על האמת אמורים להיות פשוטים ולא מורכבים מידי לטעמי" ……

.

תשובה:

זה נכון מאד, הסברים על האמת יותר מפשוטים, למעשה הם כבר מתקיימים.. רק תלוי איזו אמת האדם דבק בה. ישנן שתי אמיתות. יש אמת שזו אמת סובייקטיבית, ויש אמת לאמיתה שהיא אמת אובייקטיבית… כל מה שנכתב בתשובתך זה לפי האמת הסובייקטיבית, ולכן נדרש הסברים מאד "ארוכים ומסורבלים, שיסבירו מעט וממש על קצה המזלג, את כל הדרך בשביל לנסות להעביר את ההבנה מאמת סובייקטיבית שהיא של הנברא, שמורכבת לפי האינטרס שלו האישי ומה שתואם לו לאותו זמן, לבין אמת לאמיתה, שתרצי או לא תרצי, זו כבר אמת של אקסיומה…

.

לדוגמה: אם אני אשאל גרפיקאי מה זה צבע, אז לפי האמת הסוייקטיבית שלו, כי זו דרגת התודעה שלו, הוא יגיד לי שצבע זה אר ג'י בי' … מספרים שבונים בתוכנת גרפיקה…

.

אם אני אשאל כימאי מה זה צבע, הוא יסביר לי בשפת האמת הסובייקטיבית שלו , שצבע זה פיגמנטים…

.

אם אני אשאל מוזיקאי מה זה צבע, הוא יסביר לי לפי האמת הסובייקטיבית שלו שצבע זה תווים

.

אם אני אשאל אדם שלומד את תודעת הנסתר , מה זה צבע, הוא יענה לי לפי אמת לאמיתה, האובייקטיבית של הבריאה, שצבע לא קיים בחוץ… וזה באמת נכון, כי צבע נרקם בתוך מח האדם, כמו שציפור לא נמצאת בחוץ, ונרקמת במח האדם מאותות חשמליים…

כל אחד צודק לפי דרגת האמת שלו… וזה נקרא "תודעה" … היכן מערכת האמונות של האדם, נחה … וממנה היא ניזונה מהמידע האלוקי…

.

המידע האלוקי מסודר לפי היררכיה תודעתית… תרצי או לא תרצי, את לא מסוגלת ללמוד חומר של כיתה יב' בכיתה א' , וגם במידעים במערכת החינוך זה מסודר לפי היררכיה לפי יכולת ההשגה בהתאם להתפתחות הילד…

.

ככה שזה שאת מתנגדת לגבי זה שיש היררכיה, זה תואם לאמת הסובייקטיבית שלך, כי יותר נוח להחזיק באמת סוייבקטיבית ולקרוא לזה "הסתה" …

.

3. שאלה

: ""אנשים שלא מצליחים להכיל אמת, יתקעו בעולם החומרי ולא יבינו שזה הכל תודעה, והתוצאה תהיה שהם ישפטו את העולם הזה כעולם שיש בו גזענות, איומים, נפרדות, קנאה, סבל."" על אף שברור לי מאוד שאין כלום בחוץ והכל עשוי מתודעה, אני מאמינה שעלינו להפריד בין מה שאת מכנה "שיפוט של העולם" ובין פעולה בעולם. אני באופן אישי בחיי פועלת באופן אקטיבי למען שוויון בחברה, וההיסטוריה מוכיחה שרק עם התערבות קולקטיבית ניתן לשנות תודעות ולהביא לעולם טוב יותר."

.

תשובה

גם כאן את טועה, את מנסה להוכיח שניתן לשנות את התודעה הקולקטיבית ולהביא לעולם טוב יותר בפעולות אקטיביות… אבל זו האמת הסובייקטיבית שלך… אם זה היה כך, העולם היה "טוב" יותר בעיניי אנשים… ועובדה שזה לא נראה ככה לרוב האנושות… לכן שוב, אף אחד לא ביקש לשנות את העולם, כי זה כמו שאת מנסה לשנות תמונה שכבר הודפסה במדפסת… אי אפשר לשנות מה שמודפס.

.

שאלה:

את כותבת ש"ברור לך שאין כלום בחוץ והכל עשוי מתודעה" …

.

תשובה:

.

שוב את כותבת לפי האמת הסובייקטיבית שלך, כי התרגום שאת מקבלת על המציאות תואם לדרגת התודעה שהאדם נמצא בו. אם היית מבינה שאין כלום בחוץ, לא היית מנסה אפילו לעשות פעולות אקטיביות חיצוניות ולפנות לאנשים לשיוויון… זה לא יעזור כלל… כי העולם לא מתנהל חיצונית, אלא פנימית… ואין צורך לשנות שום דבר ביקום. למערכת היקום יש מערכת חיסונית שדואגת לשלוח למי שקורע את רקמת האחדות, את התיקונים שלו, על ידי זה שהיא שולחת לו יסורים, יסורים מלשון להסיר… אם הוא לא מסיר את השפה שפוגעת באדם אחר, אם הוא לא מסיר בעצמו את המחשבות השליליות על העולם, אם הוא לא מסיר בעצמו את לשון הרע, אם הוא לא מסיר מעצמו ובעצמו את ההרהורים שהבורא ברא "גזענות" , איומים, נפרדות… אז המערכת החיסונית תסיר את זה לבד מהאדם.

.

לכן אין צורך בכל מיני אקטיביסטים למינהן, כי לבריאה יש את האמת האובייקטיבית , ואקטיבסטים פועלים לפי האמת הסובייקטיבית.

.

הבריאה לא צריכה שהאדם יתערב לה, ויסדר לה את הבריאה, ולא יתנדב לה ולא יעשה לה מיזמים ולא פרוייקטים, לא ימציא לה תרופות למחלות ולא יבנה לה ביניינים גורדי שחקים או ימציא טכנולוגיות לעזור לכל מיני אנשים… ממש הבריאה לא צריכה את זה.

.

היא צריכה את הפשטות. שאדם לא ישקר, שאדם לא ידבר לשון הרע, שאדם לא יקנא באדם אחר שיש לו יותר מלו, כי זה שייך למסע שלו, שאדם לא ירכל דיבורי סרק, ושאדם לא יגנוב או יקח בריבית, ושאדם לא ישפוט וישים תוויות על אדם אחר… ואז את תראי שאין צורך בשום אקטיביזם שמשנה את היקום… כי המציאות מתייישרת לפי פנימיות האדם.

.

אף אחד לא עושה טובה לבורא גם כשהוא תורם כספים או בונה בתי כנסת, זה כאילו להגיד לבורא, אני עושה לך טובה שאני מעביר את הכסף שלך ממקום אחד למקום שני. הבריאה רוצה שאדם אחד יתן לאדם שני את הלב, את הנוכחות שלו, את מלא תשומת הלב שלו…

.

אנשים שלוקחים על עצמם לשנות את העולם, ולחשוב שהם הגואלים של העולם, יצפו לראות שזה לא יעזור להם… כי העולם נפלא, רק לפי דרגת התודעה ככה מגיע התרגום לאדם.

.

עין האדם קולטת רק 0.1 אחוז ממה שקיים על הספקטרום אלקטרומגנטי, רק 0.1 אחוז, ומה שנקלט ב0.1 אחוז הזה, זה מה שהאדם ישים עליו תשומת לב. תשומת הלב של האדם יהיה על "איזה רע העולם הזה, זה מה שהוא יקריס משלל האופציות המתקיימות בו זמנית ויקבל נראות של ההגשמה של תשומת הלב שלו, אם האדם ישים תשומת לב, איזה יופי העולם הזה, רק לומדים כל הזמן ומגלים נפלאות על חיבורים ואהבה שלא תלויה בדבר, זה מה שה0.1 אחוז של העין יראה לאדם, בעולם הגשמי הזה…

.

זאת היתה הכוונה, למה שנכתב בתשובה… אדם שהוא בתודעה גבוהה, לא יקבל תרגום לגננת המתעללת איזה רעה הגננת הזו, כי הוא כבר יבין שזה עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני, שנובע מתודעה קולקטיבית שיצרה את הגננת הזו מתוכו. בדיוק כמו שעגל הזהב, נוצר מהתודעה הקולקטיבית של עם ישראל, ושוב.. זה קשור לסודות תודעת הנסתר, שלומדים בסמינרים.

.

לעם ישראל אף פעם לא היה מלך, כמו שיש מלך לאנגליה, או ספרד וכו'… שהם יורשים וממשיכים בשושלות, בעם ישראל המלך נברא מהתודעה הקולקטיבית … שלפי התודעה הקולקטיבית זה המנהיג שיברא.

.

הכל זה עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני…

.

שאלה:

.

: " וההיסטוריה מוכיחה שרק עם התערבות קולקטיבית ניתן לשנות תודעות ולהביא לעולם טוב יותר." …

תשובה

אין בכלל הוכחה כזו, אפילו גאנדי הכל היה בשביל אינטרס , שום דבר לא השפיע על העולם הטוב יותר, כי האנשים עצמם לא השתנו פנימית, אלא פשוט לא צייתו לאנגלים בכמויות ובנו תודעה קולקטיבית, שלאנגלים לא היתה אפשרות לעצור את כולם… שום היסטוריה לא הוכיחה על אקטיביזם… הפוך, תעשי מחקר פנימי יותר ותראי איך גאנדי התעלל באשתו באלימות נוראית… ובחוץ כאילו עשו ממנו מנהיג כי הציל אנשים…

.

.

אין ולא היה שאקטיביזם חיצוני הביא לשינוי והשפיע על עולם טוב יותר, למה ? כי העולם הוא פנימי. ורק אדם שעובד על המידות שלו, האלוקיות, יוכל לשנות את העולם כולו, כי העולם נמצא בתוך האדם ולא הפוך.

.

אם כל אדם רק יגיד יום אחד, זהו אני מפסיק לשפוט אדם, ומפסיק לרכל, ומפסיק לדבר לשון הרע ומפסיק לקנא, אז העולם היה מקבל נראות שונה…

.

לא צריך שום פעילות חיצונית לכלום…

.

כל המדיטציות לשלום, הכל זה רגעי, בואי נראה איך אותו אדם אקטיביסט שקורא לעשות שלום, ועושה מדיטציות של שלום, ועושה הרצאות על שלום, נהיה עצמות השלום, כשהבורא יביא לו שכן, שבלי סיבה, יקח מפתח ויעשה לו סריטות על הרכב שלו החדש, מול העיניים שלו, בלי שום סיבה, ונראה עד כמה האדם שקורא לשלום ימשיך לחשוב עליו חיובי ויאהב אותו מתוך שלום אמיתי…

.

לכן כל האקטיביזם הוא נשמע יפה לפי האמת הסובייקטיבית אך לא תואם את האמת לאמיתה של הבורא, שבודק אם האדם הוא באמת נהיה עצמות התכונה האלוקית.

.

בואי נראה אם אדם שהיה לו כסף, ותרם רבות ועשה המון צדקה, ימשיך לתרום רבות גם כשאין לו כבר כסף לאכול הוא נהיה הומלס… ככה הבורא בוחן, נותן כסף ואז יום אחד לוקח ורואה אם האדם בפנימיות שלו, נהיה עצמות החסד…

.

לכן אקטיביזם לא נחשב בעיניי הבריאה. אלא רק עבודה פנימית שהאורות נשארים בכלי.

.

5. שאלה:

.

: " ההבחנה הזו היא חשובה משום שהדברים שאת אומרת מאפשרים את חוסר הסולידריות בין אדם לאדם, לפחות ברמה התאורטית"

תשובה:

.

שוב, זה האמת שאת בוחרת לדבוק בה, לפי האמת הסובייקטיבית שלך את מרגשה שהדברים שנכתבתו מאפשרים חוסר סולדיריות, וזה תואם לדרגת התודעה שהאדם מחובר אליה.

בגלל שלא סתם יש לנו משפט שאומר "צדיקי אמת, עומדים על הגג וצוחקים" …

וזה באמת נכון, צדיק זה מלשון להצדיק את הבורא. שמה שיש בעולם, הכל מתנהל במדויק על מנת שרקמת האחדות תישאר. אם יש מישהו שקורע את רקמת האחדות, הוא יקבל את מה שהוא צריך לקבל על מנת שיכנס לשאול "למה זה מגיע לי" , ואז ישאל שאלות עמוקות יותר להבין, שהוא קודח חור בספינה בתא שלו , אבל כל האנשים בסירה עומדים לטבוע בגללו…

לכן, צדיקים שמצדיקים את הבורא שיודע במדויק את המבניות של עצמו, וכיצד הכל צריך להישמר באחדות ובאהבה שלא תלויה בדבר, לא יראו שום פגם בבריאה. ושוב, כמו שכתבתי קודם , וישנם אנשים שלא הצליחו להכיל את האמת הזו, ההרגשה שלהם תואמת את התרגום שמגיע מאותה דרגת האמת הסובייקטיבית שלהם, ולא דרגת האמת לאמיתה האובייקטיבית של הבורא, שהכל מדויק אצלו, ואין צורך לשנות כלום, אלא רק לשמור על הקיים שהוא מנסה בכח להחזיק ואנשים הורסים על ידי תודעה נמוכה, מילים נמוכות, מחשבות נמוכות ומעשים נמוכים.

.

כבר אני אומרת, מי שאקטיביסט, שיסתכל פנימה פנימה, מדוע הוא רוצה לשנות את העולם מבחוץ אצל אחרים, ויבין שזה עולם שלו פשוט מוקרן לו החוצה… זו עבודה מאד פנימית לשנות את העולם, ולא ללכת להגיד לבורא, אני אקח את התפקיד של לשנות מה שכבר קבעת מראש, כי מה שקבעת לא עובד…

מה בסך הכל נדרש מהאדם ? … רק דבר אחד. שהוא יהיה מודל בעצמו, ונשמות אחרות כבר ירצו להיות בעצמם מודלים לאחרים.

.

6. שאלה:

.

.: "- "נוצרים מגיעים עד ישו, המוסלמים עד מוחמד, הבודהיסטים עד בודהה וכו'… ורק ישראל עד ישר-אל". זו מבחינתי היררכיה שאני לא מסוגלת לקבל. הקביעה הזו שנוצרים, מוסלמים ומאמינים אחרים למעשה "מוגבלים" ברמת התודעה/הרוח שלהם ואינם מסוגלים להגיע ישירות לאל היא קביעה שיש בה הדרה והתנשאות." …………

.

תשובה:

גם כאן שוב, זה תואם לאמת הסובייקטיבית ולדרגת התודעה שהאדם מחובר אליה… אז ככה זה מתורגם לאדם. אילו המחשבות שנשלחות לאדם , הרגשות, והמילים… שוב, זה נקרא תודעה, ולא מה שאת מתכוונת… חשוב קודם להבין מהי תודעה לפני בכלל שמשתמשים במילה הזו.

.

כשאת כותבת את המילה "היררכיה" , זו לא ההיררכיה שתואמת לדרגת התודעה שהתשובה נכתבה ממנה.

.

המילה היררכיה מתייחסת לסודות המוצפן שנמצא במשפט : " כי מלאה הארץ דעה, את ה' , כמים לים מכסים"

.

והפירוש הוא, שבשכל האדם כולם שווים ויהיו שווים ואין הבדל בין אדם לאדם, כולם יכולים להגיע לכל דבר ואין מגבלה שכלית, או רגשית או מעשית.. כולם שווים, כולם ידעו את הבורא. ההבדל הוא בעמקות החכמה שקשורה לבורא, בזה כל אחד ידע לפי מדרגתו. וזה נקרא: "כמים המכסים לים" . שלמעלה כל המים שווים בכל מקום, אך בעמקות הים הם נבדלים מאד זה מזה.

.

יש מים נמוכים וסמוכים לארץ, וזה חוף הים, ויש מים שהם עמוקים יותר וניתן לצלול בהם, ויש מים שהם יותר ויותר עמוקים , ויש מים שהם עמוקים עד תהום , וכך בדיוק בנויה היררכיה של עומקי השגת הבורא.

.

תהיי בטוחה שהידע שיש בהשגת הבורא בין בודהה שהוא נחשב הכי מואר שיש, לבין הידע והשגת הבורא אצל המקובלים, הוא כאין וכאפס ממה שהוא השיג.

.

בודהה כמה שהיה מואר, הגיע למקום שנקרא ביהדות : "קליפה דתוהו" .. זאת אומרת הוא הגיע להבנה שהכל אחד ואהבה והכל מחובר, אבל הוא הגיע רק להסתכל על האור, להיות הקלט ולא הפלט, הוא רק הגיע להתבונן על התמונה . ואילו המקובלים הגיעו להשגה לחומרי הגלם של התמונה, לזוויות של התמונה, לפגמנטים של צבעי התמונה, למכחולים שמציירים את התמונה, לכלי הציור ולסודות הציור… ולזה לא משנה אם זה מוחמד, או ישו, או בודהה, הם לא הגיעו, ולכן, אם אדם מאמין במנהיג כלשהו, חל עליו חוק אקסיומתי בבריאה : "אילו ידיעתיו הייתיו" … וחוק זה מתקיים לפי כל דרגת תודעה.

.

היהדות מקבלת כל אחד ולא עושה אפליה , מי שרוצה לצלול לים ולמקום הכי עמוק בעמקי התודעה, מוזמן, אבל צריך לעשות מסע, אז לבא ולכתוב "הסתה" ואי שיוויון, זה לא המקום… זה קשור להשתוקקות של כל אדם לעשות מסע להתחבר ישירות את האור והרצון האמיתי להיות הפלט של האור ולא הקלט של האור.

.

זהו זה כל ההבדל. להיות הפלט של האור ולא הקלט של האור. כל התודעות של כל מנהיג שלא יהיה, הם רק הקלט של האור ולא הפלט של האור.

.

כולם מוזמנים להיות רק הפלט של האור, בדיוק כמו הבורא, הוא רק פולט אור, לא צריך כלום לעצמו, לא מבקש כלום לעצמו, ולא נזקק כלום לעצמו… ולפי מידת ההתקרבות של כל אדם להיותו הפלט של האור , ככה נמדדת התודעה שלו.

.

זאת אומרת, אדם לא צריך כלום לעצמו, לא רוצה כלום לעצמו, וכל מחשבה, דיבור או מעשה, קשור לזולת ולא לעצמו… בפניה לבורא, לעולם לא יבקש כלום לעצמו, לא יפתח תלות לעצמו ואין לו מחשבה אחת אגוצנטרית על עצמו…

.

באמת, את אומרת שיוויון וכולם מסוגלים להגיע לזה ? .. נוצרי, מוסלמי, יהודי, בודהיסטי? .. הלוואי כל העולם יהיה שמש, ויפסיק להיות ירח. שמש ר נותנת מהאור שלה, לא מבקשת לעצמה כלום, וירח נהנה מאור של השמש.. ואין לו אור משל עצמו..

.

בינתיים כל התודעות שציינת הם רק קלט של אור, לא פלט של אור.

.

7. שאלה:

.

: ", וכמו שהסברתי קודם, אין הבדל בין אדם לאדם ולא בין הודיה להודיה, אלא רק עד להיכן ההודיה מגיעה לפי דרגת התודעה שהאדם מחובר אליה"- דרגת תודעתו של אדם אינה קשורה במוצאו או בהשתייכותו האתנית. דרגת תודעה היא דבר נרכש ולא מולד"

.

תשובה:

.

כדאי ללמוד קצת על תודעה… דרגת התודעה היא לא דבר נרכש, אלא מתאפשר לנשמה לרכוש תודעה עד למחצב שממנו היא נחצבה. התודעה שאת מדברת עליה היא לא התודעה של תודעת הנסתר שאני כותבת עליה. דרגת התודעה שאני כותבת עליה, היא השפע האלוקי.

יש שכל שאדם משיג אותו על ידי הקדמות רבות וזה נקרא: "מתוך הסתר" = אחור, ויש שכל שבא לאדם בלא שום הקדמה וזה נקרא: "פנים" .

.

להגיע לבחינת שפע אלוקי, אי אפשר להגיע אם אדם לא יקדש את פיו, וחטמו, ועיניו, ואזניו כי רק ככה השפע האלוקי מתישב.. וזה נקרא: "נחת רוח" .. שרוח הקודש נחה על הסינפסות המח האדם. תודעה שאת מדברת עליה, היא סתם פירוש של שכל וידע.. תודעת הנסתר מדברת על רוח הקודש, שזוהי תודעה מעולמות עליונים. רק כשאדם מפשיט נשמתו מעינייני החומר ומפריד אותה מעינייני החומר אז הנשמה תוכל לדבוק בשורשה הרוחני. רק כשהנשמה תהיה בשמחה מתוך הבנה שאין סבל בעולם כלל וכלל והכל נועד לאדם לגלות את התכונות האלוקיות בשביל להגיע לאילו ידיעתיו הייתיו עם הבורא, וזה נקרא: "תודעה גבוהה" .

.

שאלה:

.

: " באופן כללי, כל הסיפור הזה של עם ישראל כ"עם סגולה" הוא לא משהו שאני מצליחה להתחבר אליו. " ……….

תשובה:

. אין כאן עיניין של התחברות… יש כאן עיניין של כמה הקדושה רוצה את האדם ולא האדם רוצה את הקדושה… אם אדם לא פתוח לקדושה, הקדושה היא זו שלא רוצה אותו ולא תקרא אותו אליה. בדיוק כמו ספר הזוהר, הספר קורא את תודעת האדם ולפי זה, יפתח לאדם.

.

את מתרגמת עם סגולה בפשט, וזה מתוך תודעה שאת מחוברת אליה, ככה תקבלי את התרגום, אבל את מתרגמת בלי לדעת בכלל את המשמעות של המילה "סגולה" .. סגולה זה מלשון "סגוליות" … וסגוליות, זה רגישות, אבל לא רגישות כמו שאת תפרשי, מבחינת רגשות, אלא רגישות שהפירוש זה "הרגשים" .. הרגשים זה הכל חוץ מרגשות, אלא זה "הרגש הזולת" … הרגש הזולת, זו יכולת לא לחשוב על עצמך אלא רק על הזולת. להוציא לחלוטין את עצמך מהתמונה, לא לרצות כלום לעצמך, אלא לחשוב על הסופראורגניזם בלבד, על רקמת האחדות… והסוד הזה טמון במשפט : "והיום נהיית לעם" .. לא כתוב "והיום נהייתם לעם" , אלא נהיית לעם.. זאת אומרת, שזה הכל בנוי כסופראורגניזם, כמו גוף אחד… וכל דבר שאיבר אחד פועל, זה משפיע על איבר שני. ועל כל הגוף. עם סגולה זה ,שהמבניות היא כאחד, זאת אומרת , בתוך כל אדם נמצאים כל האנשים. כשיוסי עושה תיקון אצלו, כל האנשים שיש בהם את יוסי, מתוקנים בחלק של יוסי, וכשדינה עושה תיקון אצלה, כל האנשים שיש בהם את החלק של דינה, מתוקנים כי דינה היתה ערבה לתיקון שלה… וכך יוצא שכל אדם עושה תיקון בתוכו, עשה תיקון גם בחברים שלו, כי זה בנוי כסופראורגניזם… זה מה שנקרא: "עם ישראל ערבים זה לזה" … תרצי או לא תרצי, ככה מתנהלת תודעת גוף אחד. כל אחד עושה פעילות מסויימת וזה משפיע על השאר… אדם שמוציא את עצמו מחוץ לסופראורגניזם ואומר "אל תזיזו אותי ולא מזיז לי, ולא מעניין אותי כל השאר, הופך להיות תא סרטני שמבודד את עצמו מהסופראורגניזם… ואז עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני…

גם השבטים, זה לא כמו שבפשט, ראובן זה מלשון חוש הראיה, ושמעון זה מלשון חוש השמיעה, והכנעני זה מלשון כח הכניעה והיבוסי זה מלשון כח התבוסה… ואני יכולה להמשיך לראות לך שאדם לא מקבל את מה שכתוב בתורה, כי הוא לא מבין ולא יודע את התורה. אז נורא קל להכפיש, ולצעוק "הדתה, או הסתה, או גזענות, או "סופרמציסטיות" אם נצטט את מה שכתבת

.

8. שאלה:

.

: " הקביעה הזו שהטקסטים המכוננים של הקוראן, הנצרות, בודהיזם ודתות נוספות מסוגלים להביא את קוראיהם ומאמיניהם רק עד דרגה מסוימת היא סופרמציסטית ומרחיקה אפשרות של קירוב לבבות."

.

תשובה:

.

בתור מי שעשתה המון הרצאות ברחבי העולם בעיקר לנוצרים, מוסלמים, בודהיסטים ושאמנים ומי שרק הגיע לשמוע, הייתי צריכה ללמוד גם את הקוראן, וגם את הברית החדשה, וגם שיטות לוחמה ומדיטציות ומה שאת רק רוצה… ועד היום מקבלת כל הזמן "שיעורי בית" להמשיך ללמוד לראות מה משתלשל מהעולם העליון, איזו חכמה או פילוסופיה, לכן אני מבינה היטב מה קיים ומה לא קיים, ואם יש משהו אני לא מודעת, הבורא כבר דואג לשלוח לי ככה או ככה שאראה, כי מבחינתי, זה הכל אין עוד מלבדו. לא פעם נאלצתי אפילו ללמד ולצטט מהברית החדשה את דבריי ישו לנוצרים, כיצד ישו מזכיר את הדי אם טי המופרש בחושך ומקבלים הזיות… ולא פעם הוזמנתי לטקסים של איאווסקה בדרום אמריקה, ללמוד על זה.. לא הסכמתי להשתתף, אבל למדתי מאד מאד לעומק… אז אין קשר כלל לקירוב לבבות… קירוב לבבות זה לא דרך החומרים שכתובים בקוראן שעוסק גם בשדים… ולא בברית החדשה שעל פניו יש שם דברים נפלאים על אהבה… אבל שוב, זה מוצג כאילו ישו הוא האלוקים שלהם… והאדם הוא לא הבורא אלא הבורא הוא האדם, וכאן הטעות של מאמיני הנצרות. אין קשר לקירוב לבבות… קירוב לבבות מתחיל מאדם אחד, ואיך הוא מסתכל על החבר שלו, ומה התווית שהוא שם עליו… ועדיף קודם כל לראות איך האדם מתנהג לאשתו או היא לבעלה, ואז לאבא ואמא, ואחר כך לילדים שלו .. ואם הכל מתנהל מדהים ואחווה ואחדות במשפחה, אז שילך לעסוק בקירוב לבבות.

….

9. שאלה

.

: " בסופו של דבר לא קיבלתי תשובה מלאה ממך. האם לתפיסתך לאדם יהודי אסור להתחתן עם אדם שאינו יהודי כי זה עלול לפגוע במחצב נשמתו?"

תשובה:

.

לא תשמעי לשום תפיסתי, כי זו לא תפיסה שלי, אלא אקסיומה בעולם העליון… קודם כל תביני מה זה בכלל מחצב נשמה, אחרת לא תביני בכלל מה נכתב לך בתשובות, ושוב תקבלי את התרגום לפי דרגת התודעה שהאדם מחובר אליה, לפי ההשתוקקות שלו לדעת את האמת האובייקטיבית ולא להעזר באמת הסובייקטיבית, כי זה לא יוביל את האדם לאף מקום, רק להיות תקוע במערכת האמונות שלו בכיס תודעה בעולם העליון.

מחצב נשמתי, יקבע את דרגת השפלות שהאדם יחווה והענוה שהוא ישיג, לפי זה יהיו שיעורי הנשמה שלו. לפי השיעורים שהנשמה תעבור, אם היא נשמה פרטית אז היא תעבור שיעורים וניסיונות חיים עבור עצמה, ואם היא נשמה כללית, היא תעבור שיעורים וניסיונות קולקטיביים…זאת אומרת, שברגע שהיא תעשה תיקון, המוני נשמות יקבלו את התיקון בתוכם… לפי דרגת הניסיונות שמעמידים את האדם, כך יודעים על מהיכן הנשמה שלו חצובה. או כתא פרטי בנשמה הכוללת או כגוף כסופראורגניזם שמשפיע על כל הנשמות…בדיוק כמו בגוף. הציפורן לא משפיע כמו שהלב או המח ישפיע על איברים אחרים בגוף נכון ?

כל דבר שלא תביני, פשוט קחי בחשבון, שהמבניות של העולמות והתנהגות העולם, בנויה במדויק כמו שגוף האדם בנוי ומתנהג, גם מבחינת היררכית האיברים, ותפקידם, אפילו אם לא נעים להבין שיש היררכיה בבריאה.

אוי ואבוי אם לא יהיה היררכיה בבריאה… הכל יהיה תוהו וובוהו. בהכל יש סדר וארגון מדוייק להפליא, מה לעשות, גם בעולם הנשמות, המלאכים, ועולמות עליונים… שלמעשה, כל העולם שאת רואה, זה בסך הכל הקרנה מעולם עליון, ומקבל כאן ביטוי של ההיררכיה בהשתקפות שלה. עדיין זה לא אומר שהאצבע יותר חשובה מהזרת או הקמיצה, אלא רק תפקידים שונים, זה הכל.

וגם במפעל, יש לך הרשאות לגישה למחשב, למידע של המפעל… עובד זותר, לא יהיה לו גישה כמו הרשאה למנהל, ומנהל לא תהיה לו הרשאה למידע כמו לבעלים של המפעל…

בכל דבר יש היררכיה, וההיררכיה נקבעת לפי רצינות והשתוקקות האדם להיות דומה לחזון של בעל הבית. במקרה הזה, לחזון של הבורא… שמקבל את כולם, ומחכה לכולם, ולא מסתיר את עצמו מאף אחד, אבל יש לו הנהגות משלו… תרצי או לא תרצי, הנשמה שלך תגלה לבד כשהיא תגיע לעולם האמת, ותגלה שנלחמת בחלום שנכתב לך מראש, וכל שהיית צריכה זה רק להישאר באמת האוניברסלית שאת. לא להמציא כלום, לא להילחם על כלום, פשוט להיות רק את. יפה פנימית, בעלת לב טוב, דוברת רק אמת, ורואה רק טוב… מי שלא רואה טוב, התרגום רק יוצא ממנו, כי זה עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני.

זה בדיוק היה "חטא חוה" , הנחש שכנע אותה שיש טוב ורע, ואז היא נתנה בזה אמונה, וזה נברא. אבל הבורא לא ברא רע… כי טוב, זה גילוי, ורע זה הסתר. "וירא האור כי טוב" … כמו שעניתי קודם, אור ,זה הארה, ולפי דרגות ההארה שאדם מתקרב ומקבל לפי הזיכוך של הנשמה שלו, ככה הוא עולה בתודעה.

נורא קל להתלונן ולהגיד אין אחדות ויש הסתה… אצלי לא תמצאי לא הסתה ולא אין שיוויון תמצאי רק דבר אחד, לקרוא לאדם להיות מודל בפני עצמו לאדם אחר, לפני שהוא הולך לשנות את העולם ולהיות אקטיביסט, ולקרב לבבות.

.

חינוך ילדים זה לא להגיד לילדים מה לעשות… חינוך ילדים זה 99 אחוז להיות המודל שאתה רוצה הם יהיו, ואז עוד 1 אחוז, לעשות עבודה פנימית של עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני, כי זה שמץ מינהו.

.

זה תודעה גבוהה, בואי תראי לי אדם אחד שיעשה את זה, או ירצה לעשות את זה, ואני אגיד לך שהוא התחיל את המסע של תודעה גבוהה…

.

את מדברת איתי על שיוויון ? … רק ברובד האישי של העבודה האישית אדם מול עצמו, ותכונות אלוקיות יכול להתקיים השיוויון…

.

את יודעת למה ?

.

כי אני אקח עכשיו מיליון איש בבת אחת , נוצרים, יהודים, מוסלמים, בודהיסטים, ניים איט, ואני אשאל… "מי אוהב לשקר? , אף אחד לא יצביע, "מי אוהב לדבר לא יפה על אדם אחר?" , אף אחד לא יצביע, "מי אוהב שלאדם אחר רע" ? , אף אחד לא יצביע, "מי אוהב לקנא" ? , אף אחד לא יצביע, "מי אוהב לדבר לשון הרע" ? אף אחד לא יצביע, "מי אוהב לגנוב" ? אף אחד לא יצביע, "מי אוהב לרצוח" ? אף אחד לא יצביע, "מי אוהב לא לאהוב" ? … אף אחד לא יצביע…

.

את רואה ? … זו האמת האוניברסלית, ולמרות שהבורא ברא ככה את הנבראים, הנבראים הם אילו שלא יודעים לשמור על הטוהר הזה…

.

מה צריך ? .. לא צריך סופרמאנים שיצילו את העולם, צריך שהאנושות תחזור להיות האמת שהבורא ברא, ואז זה עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני והכל נפלא.. אז יש לך קירוב לבבות…

.

ואין קשר לדת, ולא לאום, ולא גיל , ולא צבע, ולא מגדר…

.

הנה, חסכתי לכל האקטיבסטים וכל המיזמים וכל החולמים על עולם יפה יותר, והבאתי להם הוכחה, שהעולם הוא כבר נברא יפה. צריך רק שכל אדם ישמור עליו ככה בתוכו. צריך רק שכל אדם יהיה האמת האוניברסלית שהוא נברא ככה מלכתחילה. אין משהו שלא מושלם שהבורא ברא. האנשים פשוט לא יודעים להזדהות עם זה.

.

Yifa Hazut

שאלה:

.

גם לי צורם ניחוח בהסברים האלה של תפיסת נפרדות ויש חשיבות אדירה לבהירות כאן אחרת זה בהחלט מסית לעבר נתיב מבדל מפריד ומסוכן כאשר זה מגיע בפלטפורמה כל כך ציבורית ובמיוחד שהקהל של אואזיס מייחס לדבריה עומק וחשיבות גדולים.

.

תשובה:

.

ראשית, אני תמיד קוראת לכל אדם, שלא לעשות גורו, מנהיג, או מורה רוחני אפילו מאדם אחר, גם לא לאואזיס.. לא לשמוע באף קול של אדם אחר, ולצאת למסע ולמצוא בעצמו את התשובות.

לא להאמין לאף אחד, עד שהאמת לא מתיישבת לו על הלב. וגם, זה לא מספיק, שיבקש מהבורא לדעת את האמת. הבריאה כבר תעזור לו ותוביל אותו עם הזמן לאמת לאמיתה.

אסור לאף למורה או מטפל, או קוצ'ר או הילר או כל אחד שאדם אחר שמוביל אדם אחר, לקחת את המקום של הבורא , ולא להסביר לאותו אדם שהאלוקות צריכה להתגלות דרכו בחלק של הפאזל שלו.

הדברים שנלמדים כאן, לקוחים מחכמי ישראל של הדור שלנו, מספרות המקובלים הקדמונים שהגיעו להשגות ומשתפים כעת את עם ישראל. אין כאן שום דבר שנכתב על דעת עצמי.

וכל אדם חייב לצאת במחקר משל עצמו

 
שאלה: אואזיס יקרה.
מה המשמעות של קדיש ואזכרות כל שנה. אבא שלי נפטר לפני 30 שנה ואמא שלי לפני 21 שנים ואנחנו האחים עדיין כל שנה עושים אזכרה אני יודע שהנשמה היא נצחית השאלה אם זה עוזר הקדיש ויש לו משמעות. תודה על מי שאת ועל כל האהבה שאינה תלויה בדבר שאת מעניקה לכולנו
.
תשובה:
יהודה יקירי, התלבטתי רבות אם לענות על זה, בגלל הרגישות של התוכן, ולא כל אחד יכול להכיל, אך החשיבות של השאלה עלתה על ההתלבטות …
.
וואווו איזה שאלה עמוקה, מאות ספרים לא יספיקו לענות עליה, אבל בכדי לדעת מדוע עושים זאת, צריך קודם להבין את התהליך שעוברת נשמת הנפטר בעולם העליון.
.
הצדיקים המקובלים שלנו, עסוקים רב הזמן לעזור לנשמות בעולם העליון…
.
אז אנסה לתמצת בשביל שתקבל רקע ותבין איך פעולה שכאן נראת שולית כמו לקרוא קדיש, משניות, משנה זה מלשון "נשמה" , למעשה מצילה את הנשמה בעולם העליון ומשחררת ומעלה אותה בעולמות.
.
קריאת הקדיש והתפילות, עוזרת לנשמה של הנפטר לשנות את תפיסת המציאות שהיא חווה עדיין מעולם השקר, ועוזרים לה על ידי שליחת הוראות ממש, שמקופסלות בסודות התפילות, והנשמה יודעת אותן, מקבלת הסברים , כיצד לצאת מהמקומות שאליה נשמת הנפטר נקלעה בעולם העליון.
.
ראשית אין שום עונשים בעולם העליון, זה לא עונש כמו שאנחנו מתרגמים כאן. אלא כל מה שנעשה בעולם העליון, זה האדם עושה לעצמו. הכל מוקרן ממנו, גם התנועות התודעתיות הדיסהרמוניות וגם התנועות התודעתיות ההרמוניות שחוותה כאן התודעה שלו.
.
הסוד הזה בתודעת הנסתר נמצא בפסוק: "מִפִּי עֶלְיוֹן לֹא תֵצֵא הָרָעוֹת וְהַטּוֹב."
.
***** העולמות שתודעת האדם חווה
.
אנשים רואים בעולם הזה, עולם של משחק, אבל החיים הם לא משחק. אחד משמות הבורא נקרא: "חי החיים" ו"אמת" .
.העולם העליון נקרא: עלמאה דקשוט: עולם האמת, שם פשוט מוקרנת האמת האובייקטיבית של הבריאה
.
העולם הזה נקרא: עלמא דשקרא: עולם השקר. אבל זה לא שקר, כאילו עבדו עלינו בעיניים ושקרו לנו, (את זה אדם לאדם עושה) , אלא "שקר" זה מלשון התקרשות. זה העולם שהאור האלוקי נהיה גס ומתקרש. או בשפת תודעת הנסתר כמו שלמדנו, האור מקבל תבנית שהיא "סמל" .. כמו שולחן, כסא, מכונית פורש, או עץ , המדע היום קורא ל"חומר" אור קפוא, מהירות הפוטונים של האור, תקבע את דרגת ההתקרשות של החומר. אפילו גוף האדם כמובן, זו תודעת אור שהתקרשה. כי אין באמת חומר…בגלל שהכל עשוי מאטומים, וכל אטום עשוי מ99.9999 אחוז, חלל ריק… ועל כך נכתב רבות בפוסטים קודמים. כאן מוקרנת לאדם האמת הסובייקטיבית לפי האינטרסים אם שירתו אותו או לא.
.
***** מה קורה בעולם העליון על נשמת הנפטר,.
.
בשביל להבין את הדרך שקדיש משפיע על נשמת הנפטר , אנסה לצמצם ולהסביר את התהליכים שהמקובלים שלנו, מקבלים הרשאות לכוון גם בעולמות העליונים.
(דרך אגב, כשאדם עושה עליה רוחנית, כמו שמתוארת בספרות המקובלים הקדמונית, הוא רואה את כל מה שאני מתארת כאן, וזה מתועד אצלינו רבות. כולל חמישים מיליון איש שחוו מוות קליני שבקשו מהם לתאר ומסר להעביר לאנושות) .
.
***** כללי:
.
כשההכרה של האדם יוצאת , נפטרת, מהגוף בזמן המוות מהעולם הזה, היא מתחילה לעלות למעלה אל העולמות העליונים, ותוך כדי העליה שלה, היא עוברת מספר שלבים שמתפרסים , מהרגע שהיא רואה את המנהרה של האור ועד הרגע האחרון שהיא סיימה את "הזיכוך שלה, על מנת שיווצר שטיפת המים תחזור אל הים. הנשמה תחזור אל המקור שממנו היא הגיעה.
.
***** השלב הראשון:
.
השלב הראשון זה שהנשמה יוצאת עם כל המחשבות שהיא יצרה בעולם הזה, ואז היא מתוודעת שהיא כבר בלי הגוף, ומתחילה להתרגל לעובדה שהיא לא צריכה לאכול, לא לשתות גם לא לנשום, לא צריכה עיניים, אוזניים, אף ופה, אבל יוסי שהיה בגוף האדם שלו , נשאר אותו יוסי , רק בלי הגוף שלו , וגילה שהיתה בגוף שלה, נשארת בדיוק אותה גילה גם בעולם העליון.
.
השלב השני, הנפטר רואה את המנהרה. איך הוא יראה את המנהרה, זה תלוי בהתאם לדרגת התודעה שלו.
.
זאת אומרת עד כמה שהאדם בעולם הזה, השיג את ההשגה שהוא אור אלוקי, ונהיה דומה לאור המקור שלו, לפי זה תהיה אורך המנהרה של האור… . .
.
אם הנפטר היה בהשתוות הצורה עם האמת לאמיתה שהוא, המנהרה תהיה קרובה אליו וקצרה., כי כאן בעולם הזה הוא היה קרוב יותר לעולם האמת. המושג הזה נקרא: "השתוות הצורה".
אם הנפטר היה חצי חצי , הוא יראה את המנהרה רק בחציה, וזה נקרא: "שינוי צורה"
.
אם הנפטר היה רחוק מעולם האמת וחוקי האקסיומה של עולם האמת, אז המנהרה של האור תהיה רחוקה וארוכה ממנו, כי זה נקרא: "הופכיות צורה" … כי ההכרה האנושית היתה רחוקה מלהיות הכרה אלוקית , זאת אומרת , האדם והאור לא היו אותו דבר.
.
למעשה הנשמה שיצאה מהגוף, מבינה שהיא מתחברת כעת לרקמה אחת של אהבה שלא תלויה בדבר. יש רק אהבה. השאלה אם ההכרה שיצאה מהאדם, תואמת לאהבה שיש בעולם העליון.
.
האהבה שיש בעולם העליון היא הרקמה שההכרה של האדם שנפטר תצטרך להתחבר אליה.
.
כעת מתחיל שלב נוסף, של בדיקות, האם האדם שהיה כאן בסטאטוס התודעתי הזה שנקרא: העולם הגשמי, או העולם הזה, נרשמו תנועות תודעתיות של אהבה, או של לא אהבה על התודעה שלו. ולפי זה מתחיל להיות מוקרן העולם הפנימי שלו, גם בעולם העליון.
.
כמו שכאן, מוקרן העולם הפנימי של המחשבות והרגשות של האדם ומקבל תצורות גשמיות, וזה מה שאנחנו קוראים לזה "מציאות" , כי אין באמת חומר, כמו שלמדנו… כך גם בעולם העליון, רק ששם זה הבנה של משמעויות שמתחילות להשתקף ממערכת האמונות של האדם ומהמחשבות שהוא אסף לאורך כל חייו. למעשה מה שהיה לאדם בתת המודע שלו, יוצא אפילו בעולם העליון, הפחדים שלו, המחשבות השליליות שלו, וכל זה, שהיה כאן בצורת מחשבה, מתחיל לקבל גם סמלים. אז נשמות מתחילות לראות את המגמות המחשבתיות שלהם שאספו לעצמם כאן בעולם הזה. לכן רב האנשים יראו דמויות מוזרות, כמו אריה עם זנב של דג, או ציפור עם ראש של בן אדם וכו'…
.
זה לא שיש דמויות כאלו בעולם העליון, אלא כל משמעות, מחשבה הרגשה שהאדם אסף במשך כל חייו, מתחיל לקבל "הדמיה" של תצורות וסמלים.
.
זה הכל חי, והכל מרגיש והכל זה רק רקמה אחת, אבל זה הכל דימויים שיוצאים מאותה הכרה של הנפטר שהשתחררה מהגוף. לרב הנשמות שיצאו מהגוף יראו מחשבות שליליות שהן חשבו, אז הם יראו המון דמויות מפחידות, אם היו לו תאוות למשהו כאן, בעולם העליון זה הכל מוקצן, כי אין גוף גשמי שמסנן את האור האלוקי כמו צמצם של מצלמה, אלא הכל פתוח שם. כל מה שהאדם הסתובב עם מחשבות של עצמו כאן בעולם הזה, בעולם העליון זה מוקרן לו מתוכו.
.
לכן חמישים מיליון איש שחוו מוות קליני ומספרים מה עבר עליהם, כל אחד חווה משהו שונה, כי זה פשוט הוקרן ממנו . כל אדם למעשה בנה לו "בועה" שהיא כמו העולם שלו, שהוא פשוט יהיה תקוע בבועה הזו, לנצח נצחים, כי שם אין זמן ומרחב, זה פלטפורמה של מחשבות. והנפטר גורר את המחשבות שלו מהעולם הזה.
לרב רב האנשים חווים דברים לא נעימים, כי רב האנשים חושבים דברים לא נעימים, שופטים את המציאות, נמצאים בעצבות, בדכאון, לא אוהבים את העולם הזה, וכל מחשבה, אפילו הרהור שחזר על עצמו, הופך להיות אמיתי בעולם העליון.
.
הנשמה של הנפטר נמצאת במצב שהיא מרגישה כאילו הדברים נמצאים מחוץ לה ומפחדת מאד. ומתחילה לברוח , כל מחשבה שהיא חושבת היא מתחילה להתנסות בה, אבל המחשבות הן מתוכה והיא הגיעה איתם והיא מתחילה לחפש מחסה מפני המחשבות של עצמה.
.
הסוד הזה טמון בתודעת הנסתר בספר ויקרא:
ויקרא כו יז
" ונתתי פני בכם ונגפתם לפני איביכם ורדו בכם שנאיכם ונסתם ואין רדף" … "שנאיכם" זה המחשבות והרגשות השליליים שיצאו מתוכינו כאן בעולם הזה, כעת ממש הופכים להיות האויבים התודעתיים שלנו.
.
אין כאן עונש חס וחלילה, זו פשוט הקרנה מתוך האדם. שאמר לעצמו: " אני לא אוהב את החיים האלו, או תנו לי לעשות מה שבא לי, חיים רק פעם אחת, תנו להנות" וכו'…
.
פתאום הנשמה מגלה שהיא עבדה על עצמה כל השבעים שנים האלו, בממוצע, שהזמן טס מהר, ואדם לא הספיק להבין כלום על המופלאות של הבריאה, ואיך אור הבורא זה רק אהבה, אך הוא מתעצב לפי התדרים שהאדם נמצא ומתאים את עצמו למחשבות ולרגשות שהאדם בחר בעבודת הבירורים שלו להזדהות איתם ולבנות לעצמו את העולם הבא שלו, להמשך המסע
.
בעולם העליון, ההכרה של הנפטר , חווה גם את הרדיפה אחרי התאוות שלה והשתוקקויות שלה, אך היא חווה את זה למאות שנים לפעמים, כי אין שם זמן, זה מתורגם לפי דרגות ההשתוקקות שלה להשיג את הדבר כאן, "לא תחמוד" , או לפי כמה היא נתנה בדבר תלות ואמונה. אם אדם היתה לו תאוות אכילה, בעולם העליון יופיעו לנשמה הזו, כל מיני דברי מזון, והיא תרדוף אחריהם לנצח. כי שם התאווה מקבלת חיים משל עצמה. ואין שם מזון, אז התסכול של לרדוף אחרי התפל, יהיה מאד קשה לנשמה. או כל דבר שהנשמה רדפה אחריו כאן, או השתוקקה אליו, וזה היה תפל ולא נצחי, שם זה יהיה לה נצחי רק שזה לא באמת קיים…חווים את הטעם את הריחות, את המגמות המחשבתיות שלו. הנשמה חושבת שהיא לפעמים בבית, פותחת את המקרר, רוצה לאכול ולא מצליחה וכו'… הנשמות מאד מסכנות.
.
גם גהנום, נבנה מכעס בני האדם שמציתים אש בתוכם. ואדם שהמגמה שלו היתה לכעוס, כאן בעולם הזה, עזר להצית עם כל כעס שלו, עוד אש בעולם הפנימי אצלו, שאחר כך יקבל "הקרנה" של אש ממש. אבל זה לא שיש גהנום, אלא הגהנום נמצא בתוך התודעה של הנפטר, ומקבל תודעה קולקטיבית של המוני אנשים שכעסו על אנשים אחרים, על עצמם או על הבריאה, והדימויים שהם יקבלו, לא פשוטים להכלה בכלל. כי הם גם יחוו את הכעס איך זה מרגיש ממש. כאן בעולם הזה, מתרגמים לנו פסיכולוגיה מימולוגיה , אבל אם האדם היה יודע שהוא בעצמו הולך לחוות את התנועות התודעתיות שלו, היו יכולים לסגור את כל הפסיכולוגיה, כי אולי האדם היה מתעורר ולוקח אחריות על המחשבות והכעסים וההתנהגות שלו. חס וחלילה בלי לשפוט אף אחד.
.
יש מצבים שניתן לצאת מהם כמובן. כמו שאדם כועס, הוא גם יכול לעצור את הכעס, עד שהתנועות התודעתיות שלו, מקבלות איזון. אנחנו אמורים לחוות הכל, אך יש כעס בטומאה ויש כעס בקדושה. וכמו שהקוראים למדו, "טומאה, זה מלשון לאטום את התודעה, וקדושה מלשון להקדיש את התודעה למטרה נעלה" ונכתב על כך פוסטים.
.
כשמשהו יוצא מאיזון, מתחילה להירשם מגמה תודעתית מחשבתית, שאיתה אנו עולים לעולם העליון. מגמה מחשבתית זה לא מחשבה חד פעמית, אלא התנהגות קבועה. כשאדם אומר: "זה אני" ככה אני, הוא קובע לעצמו את הדימויים שהוא יחווה בעולם העליון, או אפילו אם לא אמר, אך כך נהג להיות , לעשות, לחשוב, להזדהות בקביעות.
.
והעולם הזה מלא יצרים, תאוות פיתויים. אפילו תהליך הבחירות , מעמיד את האדם בניסיון ענק, האם הוא ישכח שהכל אחד ומחובר ובכל זאת ילך לבחור בנפרדות בשביל אדם כזה או כזה, או האם יזכור שהכל זה רק "אין עוד מלבדו" וזה רק ניסיון לבחון את הנשמה שלו.
.
הסינפסות שהתחווטו לאדם כאן במח מקבלות בעולם העליון ממשות ממש. רגשות שהאדם חווה, פועלות עליו כעת ואין דרך לברוח מהן, למה.? כי תמיד היתה לאדם בעולם הזה , זכות בחירה עם מה להזדהות…ויכל לבחור שלא לכעוס … או לא לקנא, או לא לחמוד, או לא לגנוב.
.
אבל רב האנשים "רדומים תודעתית" , ובעולם העליון, הם מתאווים למה שהיתה להם השתוקקות, ואפילו מתגלגלים לדימויים שהאדם יצר לעצמו.
.
האדם לא מחליט למה הוא יתגלגל או לאיזה משפחה הוא יוולד, כמו כל התקשורים שמפוזרים ומוליכים שולל נשמה אחרת. מתקשרים כאלו שממציאים לנשמה מידעים, עוברים על "לא תשים מכשול בפני עיוור" , ויש היכל למתקשרים כאלו, מורים רוחניים שעושים זולות מהקדושה והמציאו כל מיני שיטות וכו'…
.
הכל פשוט בבריאה, אין צורך לתקן כלום, אין צורך לשנות כלום, צריך רק לדעת ולהיות מודע על הקיים שהבריאה נבראה בשלמותה. האדם הורס את הבריאה עם התנועות התודעתיות שלו, כי האדם הוא עולם קטן והעולם הוא אדם גדול.
.
אדם שנח הרבה, היה עצלן, לא השקיע להתפתח בתודעה שלו על מנת להגיע להשתוות הצורה עם האור שהוא, בזמן שהוא מבקר ולומד ומתנסה באהבה שלא תלויה בדבר, כאן בעולם הגשמי, יתגלגל להיות אפילו דומם. כי דומם נח, הוא יכול אפילו להתגלגל לכסא , או שולחן או צמח… המגמה הנפשית והמחשבתית שלו תתעצב לפי עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני, וזה חוק אקסיומתי שפועל גם בנושא גלגולים… ואף נשמה לא בוחרת במה בה לה להתנסות, גם זה ממבו ג'מבו… כשמגיעים לעולם העליון, האמת כבר מתגלה לנשמה, שידעה את כל האמת בזמן שהיא בעולם הזה, דרך התחברות ללב שלה.
.
(ולא, בנות יקרות, לא כל אחת התגלגלה להיות נסיכת מצריים, כמו שמלא בנות באו להגיד לי שהן היו בגלגול כזה, כשהם עשו קריאת גלגולים…
.
הזולות שמתקשרים וכל מיני ממציאי שיטות עושים לאדם אחר, מאד כואבת בעולם העליון, כי אותו מתקשר, מוביל את נשמת האדם אחר כך לחוות את השקרים שהנשמה הטהורה הקדושה והנקיה, לכלכה את עצמה, עד שאפילו נהייתה חולה כאן בעולם הגשמי.
.
חוק האקסיומה הבראשי בתודעת הנסתר פועל גם כמו שציינתי לא פעם, בתודעה הקולקטיבית, הסוד לזה טמון במעשה עגל הזהב, שלא נעשה על ידי בני אדם, אלא זו התודעה הקולקטיבית שהתעצבה לפסל, של בהמה. בהמה בתודעת הנסתר הפירוש "בה מה", אין בה כלל מהות. ריקנות תודעתית. ובהמה תמיד עם הפנים למטה, ולא יכולה לעלות תודעתית , אז היא לא מסוגלת להסתכל למעלה.
.
לבריאה יש מערכת חיסונית משל עצמה שתמיד תשמור על רקמת האחדות, ואז היא תפעיל חוקי אקסיומה שיהרסו את המקורות שפוגעים בתודעת האחדות, רקמת האחדות ובמבניות של הסופר אורגניזם.
.
מדיה זה מלשון "מדיין" , מדיין זה תנועה תודעתית שנקראת: "דימיון" … וזה כבר דורש פוסט. כי דימיון זה עונש עצום בשביל הנשמה, כי היא בנויה רק אמת. יש הבדל בין חשיבה מודרכת לדימיון של פיל ורוד יושב על עלה של זית, שלא נברא במבניות של הבריאה.
הכל כל כך עדין, ובעולם העליון, אדם אדם עשה מדיטציות כל הזמן על דברים "דימיוניים" הנשמה שלו תתייסר כי שם היא תרדוף אחרי מה שהוא האמין בה, וזה לא באמת קיים.
.
אין עונשים לנשמה, אלא זה מה שהנשמה נהייתה כאן בעולם הזה, נתנו לה זכות בחירה עם מה להזדהות וזה מה שהיא נהייתה. ואם נשמת הנפטר עלתה בהתהפכות הצורה מהאור המקורי של האמת, היא צריכה לקבל תיקון. כל צרחה שאדם צרח על אדם אחר, זו תנועה בתודעה של ההכרה שלו, זה חייב לעבור תיקון, לפי חוק אקסיומתי רוחני של "חזרה למקור" כמו כאן בעולם הגשמי, חוק שימור אנרגיה" , גם בעולם הרוחני יש חוקים כאלו … ולמדנו עליהם בסמינר מתקדמים…
.
כאן נכנס נושא: "עילוי נשמה" , שאנשים שכאן בעולם הזה, יש להם את הכח לעזור לנשמה להוציא אותה מכל הסבל הזה שהיא נמצאת בתוך הבועה של המחשבות והרגשות והתאוות והכעסים והעצבות שהיא בראה כאן. כי שם בעולם העליון כבר אין דרך לנשמה לזוז ממה שהיא עוצבה.
.
רק לבני האדם בעולם הזה יש את היכולת להתפלל על הנשמה ולשלוח לה סוג של: "מדריך למשתמש" איך לצאת ולשנות את המחשבות שלה, אחרת היא כלואה שם לנצח.
.
פעולת הקדיש מקושרת לכוח האור של הבורא שנותן כביכול בקשה להתדבק באור של הנפטר, ואז יכול חוק "האינטריינמנט" שתודעה גבוהה יותר משפיעה על תודעה נמוכה יותר.
.
כשאומרים את המשניות, לנו כאן זה לא מובן, אבל המילה "משנה" זה מלשון נשמה, והנשמה כן מבינה את שפת תודעת הנסתר, בעולם העליון, ומקבלת הוראות מה לעשות. וכיצד להתדבק באור הבורא, שהאדם שאומר קדיש מכוון את אור הבורא להשפיע על הנשמה, והנשמה מקבלת הנחיות איך לאפשר לאור להתדבק בה.
.
זה נורא ארוך, וכמו שכתבתי, זה ספרים שלמים, אך מה שאתם עושים, זה זכות עצומה של הנשמה שעוברת מסע, בזמן שהיא לא עלתה עם כלים להשתוות הצורה עם האור האלוקי שהיא .
 
***** לסיכום
חשוב מאד מאוד מאד לעזור לנשמות שנמצאות בעולם העליון, כתבתי כאן רק חלק קטן מאד…
תשובה:
אורה יקרה, כשמך כן את ובהמשך הפוסט, תביני מדוע..
.
. על מנת לענות על שאלתך, "מה הקהילה האתיופית צריכה לעשות כדי להשתלב בחברה" על פי תודעת הנסתר ביהדות… אצטרך לפרט מעט על הקהילה האתיופית מבחינת תודעת הנסתר, ולשלב כמובן לגבי תפיסת המציאות גם נתונים מהמדע.
לגבי בקשתך לקבל הסבר למקרים שהקהילה חווה, בשביל להרגיש יותר בטוחים, אענה עליה רק מהידע התודעתי , לא הפוליטי, לא הפלילי, לא המשפטי, לא הנפשי, ולא הבטחוני…
הנושא מאד עדין בעיניי, כי להבין את תודעת הנסתר, וכיצד עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני, צריך ללמוד שנים, לכן אציין נקודות בודדות, בתקוה שזה יעזור מעט ללמד את עם ישראל עוד נדבך חשוב על הקהילה האתיופית.
.
**** יהודי אתיופיה מחזיקים חלק מתורת הסוד.
.
לא הרבה יודעים אך יהודי אתיופיה נקראים בתודעת הנסתר , "עם של קדושה". ויש להם חלק גדול מאד בתנועות התודעה הקולקטיבית שקשורה לאחדות כל עם ישראל.
מקובלים רבים חיכו לבואם, הרב קוק, הגדיר שישנם שלושה סוגי "אחים נעלמים" –
1. בני משה,
2. עשרת השבטים
3. הרכבים עתידיים
ואותם "אחים נעלמים" , יתגלו בזמן תחיית עם ישראל (בדור שלנו) , ובלעדיהם יהיה חסרון מיוחד בחיי האומה, ומי שהבין בתודעת הנסתר, הם אילו שחיכו לבואם.
המקובל רבי אברהם בן אליעזר הלוי: כתב על יהדות אתיופיה שהם שושלת לשרשרת מלכים ממש: "ממלכת הגדעונים" בספרות הקדמונית הוא תיאר אותם כ: "מלכות קשה של יהודים גיבורי כוח"
.
כמו כן המקובל הורוויץ מירושלים, הקדיש את חייו לחקר וחיפוש עשרת השבטים.
.
על עשרת השבטים כתב המקובל הרב קוק: "הננו מצפים את הופעתם בתור קיבוץ שלם חסון ועומד בצביון גאוותו התמימה ועזן של ישראל לא נכחד אצלם"
.
" בימי הביניים, יהודי אתיופיה נחשבו בעלי "הילה אגדית-משיחית". כי הם צאצאי עשרת השבטים"
.
הרבה לא יודעים אבל גדולי הדור דאז, כרתו "ברית אחים עם יהודי אתיופיה… "אחינו האהובים יהיו דברינו אלה לכם לאות ברית אחים"
.
המקובל הרב קוק ראה חובה קדושה לעזור ליהודי אתיופיה להגיע לארץ ולדאוג לשלומם , ואף קרא ליהודי אתיופיה " לבב השרידים, טהורי הנשמה שבדור" וגם " לב נידחי צאן קדושים" …
.
יהודי אתיופיה נקראים : יהודי "חבש" .. מלשון "שבח" "משובח" ונקראת גם: " אביסיניה" .. אבי , סיני , ה' … (מעמד קבלת התורה בהר סיני)
.
נמצא על כך גם ב ישעיהו " רוח אדני ה' עלי יען משח ה' אתי לבשר ענוים שלחני ל***חבש***לנשברי לב לקרא לשבוים דרור" .
.
מי שמבין בתודעת הנסתר מבין את הקדושה שנמצאת ביהודי אתיופיה, וגם משפטים כמו " יהיו ל"נטעים נאמנים בכרם ה' צבאות בית ישראל לדורות עולם". נכתבו בין גדולי הדור בזמנו, על יהודי אתיופיה
.
בנוסף, הרבנות הראשית לארץ ישראל , יצאה בקריאה של " קול קורא לכל אחינו בני ישראל " לתמוך בכל מה שקשור לקהילת היהודים האתיופית הקדושה. ""הצילו נא, אחים, את אחינו הפלשים מכיליון ומטמיעה!
. "עזרו נא להשיב אלינו את האחים הנדחים האלה! ולא ימחה שבט מישראל מתחת שמי ה' "
.
לא אחת נשלחו מכתבים לקהילות היהודיות ולרבנים גדולים ואחד המכתבים , נכתב:"… " אחת מהפינות הנזכרות היא ארץ חבש. במדינה זו, הרחוקה ממרכז החיים היהודיים חיים זה יותר מאלפיים שנה רבבות יהודים, אשר למרות כל התלאות והצרות שעברו עליהם נשארו נאמנים לדתם ולעמם. אבל במשך כל זמן שבתם שמה ניתק מהם כל יחס וקשר עם העולם היהודי הגדול, וככה הם הולכים הלוך והתמעט הלוך והתדלדל."
.
**** תרבות הקטורת.
.
אחד הנושאים המרתקים בתודעת הנסתר קשור לקטורת וריחות… פיטום הקטורת. חוש הריח זה החוש היחידי שלא נפגע בחטא אדם וחוה, שכן הפרי עדיין לא היה בשל ולא נתן ריחו. ריח מסמל רוחניות.
.
ישנם 48 סוגים של לבונה חלקם מאד מאד נדירים והידע על שימוש בהם נמצא רק אצל יהודי אתיופיה, ששמרו סודות של אלפיים שנה לפחות, למרות שעברו תלאות גהנום כשאחרים ניסו להכחיד אותם. הם נשארו נאמנים למסורת בית המקדש. ורק יהודי אתיופיה הצליחו לשמור על הכשרות של שימוש במסורות כשרות ולא התעסקו בעבודה זרה, למרות שהיו סביבם כל כך הרבה פיתויים.
.
העדה האתיופית, הינה קהילה אצילית מאד, ושקטה מאד, היא מורכבת מקדושה וטהרה , כמעט בצורה בתולית, שנשתמרה אלפי שנים, וכשהגיעו לארץ, נאלצו להתמודד עם קבלתם בחברה. שפה זרה, מנהגים זרים, הרבה תרבויות דבר אשר גרם בעל כורחם להיתדמות לאחרים, אך היופי בבריאה הוא דווקא השוני.. כמה שהשוני והיחודיות נשמרת , כך זה יותר נחשב קדוש.
.
מכיוון שאין עולם פיזיקאלי, ואין גוף פיזיולוגי , כי אין חומר, כמו שלמדנו, שהכל עשוי מאטומים וכל אטום מורכב מ99.9999 אחוז חלל ריק ולכן הכל זה רק רקמת אחדות תודעתית אחת. ומכיון שהאלקטרון שמסתובב מסביב לגרעין האטום, מייצר מינוס, אז כל דבר שאנחנו במגע איתו שגם לו יש אלקטרונים, למעשה גורם לנו שמינוס ומינוס כמו בחשמל, דוחים אחד את השני, יוצא שגם האדם לא נוגע בשום דבר. והציפור שנמצאת בחוץ, מתקבלת מאותות חשמליים במח האדם שמייצר לנו הולוגרמה, אז למעשה, אין שום דבר מחוץ לגוף, אלא הכל נמצא בתודעה הקולקטיבית.
.
מה שאנו רואים כיום שמתרחש, בכאב שעם שלם שותף בגורל הזה, למעשה נובע מהקרנה של עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני. ואנו קוראים לזה מציאות. אך למעשה זה הכל תנועות בתודעה קולקטיבית של קהילה, בתודעה קולקטיבית של עם ישראל כולו , בתודעה קולקטיבית של משפחה בכל בית בישראל , ובתודעת יחיד של כל אחד מעם ישראל, שמוקרנים החוצה בבת אחת, ומייצרים לנו הקרנה של מה שאנו רואים היום. תסכול, מרירות, סתימת פיות, לשון הרע, רכילות , חשדנות, קנאה, עצבות וכו'…שאדם אחד עושה כלפי אדם שני, בתוך כל עם ישראל…
.
כשתודעה קולקטיבית גדולה סוחבת ביחד , כאלו תנועות תודעתיות , הבריאה מייצרת מזה הקרנה גשמית, וכולם חווים את אותה הקרנה מציאות גשמית. שוב אני חוזרת, חומר לא קיים, וגשמיות זה מלשון גשמים, תצורות שמתקבלות ממשמעויות שהמח מכיר… אם המח לא ידע את המשמעות של המילה כסא, לעולם לא נוכל לראות "כסא" , כי המח לא ייצר לנו אותות חשמליים שייצרו לנו הולוגרמה של כסא. וכל זה מוכח מהמדע כמובן…
.
כעת אנו נמצאים בתקופה שעושים לעם ישראל ולעולם כולו "אחישנה" … זאת אומרת, הזמן מואץ ובודקים את מידת האחדות והאהבה שלא תלויה בדבר, … גם זמן לא באמת קיים, גם לפי המדע כמובן וגם לפי תודעת הנסתר ביהדות, כי עבר כבר היה, ועתיד עוד לא הגיע, לכן יש רק "הווה" אחרי "הווה" אחרי הווה"…
.
מה שקורה כעת ברחבי הארץ, זה עוד תחנה חשובה שתודעת עם ישראל תצטרך לעבור בשביל להבין מה זה אהבה שלא תלויה בדבר. יהודי אתיופיה נשארו חזקים בגלל שהם קיימו אהבה שלא תלויה בדבר בגלות . בגלל שהם קיימו את תודעת האחדות, אחרת אין מצב שהיו שורדים את מה שהם שרדו בגלות.
.
עם הזמן, גדלה הילודה אצל יהדות אתיופיה שעשתה עליה לארץ ישראל, ולאט לאט נשתכח מהם הידע של תודעת הנסתר… לא שיש אשמה במשהו, כי להיקלט בארץ זרה, ועם חלומות שחלמו האבות , ופתאום זה לא מקבל ביטוי, נוצר דיסואנס עצום בין מה שקיוו למה שקורה בפועל.
.
הנפש הפנימית הטהורה שנשתמרה , שזועקת לנראות… זו זעקה של דגל אדום שקוראת לקהילה, לנסות לשמר את הטהרה והאצילות שהיא מחזיקה בתוכה, כמסורת מהאבות הקדומים…
.
את שואלת " מה הקהילה האתיופית יכולה לעשות יחד כדי למנוע את הרצח הבאה?
אין לי תשובה לגבי זה, כל נשמה יש לה תאריך שהיא מגיעה לעולם וכל נשמה יש לה תאריך שהיא מסיימת כאן את התיקון.
חמישים מיליון איש חוו מוות קליני, וסיפרו שאמרו להם שזה לא הזמן של הנשמה לכם להשאר בעולם העליון, ולכן החזירו אותם בחזרה לחיים.
זה חמישים מיליון איש שאומרים אותו דבר… נשמה שלא חוזרת לחיים, כנראה שזה היה התאריך שסיימה את התיקון, ונשמה היא נצחית, והיא ממשיכה את המסע שלה.
לכן , " אני אענה לך מבחינת תפיסת תודעת הנסתר ביהדות, כיצד לשפר את ההרגשה הפנימית של העדה האתיופית ולהתאחד בחזרה, לא איחוד מתוך כעס שכולכם שותפים לגורל מר, אלא איחוד מתוך אהבה שכולכם וכולנו שותפים לקדושה… …
הקשר של יהדות אתיופיה – א-ת , יופי, ה' קשורה לנבואה ולגאולה.
.
.
יהדות אתיופיה , מחזיקים חלק חשוב מאד בהבאת גאולת הדעת והעלאת תודעת עם ישראל , שכן הם היחידים ששימרו עבור עם ישראל את השימוש בקטורת המקורית מהמקרא בזמן בית המקדש שבנה שלמה המלך שנחרב
.
על מנת להבין את מה שקורה היום , צריכים לקשר בין כל החלקים של השלם, ישנה תמונה כמובן שלא נבין ולא נדע, אך שום דבר לא מקרי בבריאה וגם השם סלומון , שמסמל את שלמה המלך.
.
.
עליכם להתאגד בתוך הקהילה המקסימה שלכם, הטהורה שלכם, שמחזיקה קדושה וסודות נסתרים עוד שעברו במשך אלפי שנים, כמו שהשתמרו ספרי מקובלים, ולהוציא כל פיסת מסורת של תודעת הנסתר, שעברה מפה אל פה, (פנימיות אל פנימיות) , מפה לאוזן, מדור לדור, ולדאוג לשמר את הידע שלכם, שמא הוא יחרב ויעלם..
.
כל בחור ובחורה, גבר ואישה, מכל גיל , אצליכם בעדה, צריכים בכמה שיותר משפחות בקהילה, וכמה שיותר מהר, להתחיל מיזם משפחתי שיחובר למיזם קהילתי , ולעשות הקלטות של סיפורי מסורת שעברו מדור לדור, לראיין את הסבים והסבתות ששמעו אולי מהסבים והסבתות שלהם, ולדאוג שלא ישתכחו ולא יכחדו המידעים הקדושים , וימשיכו להעביר אותם לדורות הבאים שלכם. כי אחרת זה עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני…
.
יש כאן איתות מאד רציני מהיקום, לקהילה האתיופית, שרוח הקדושה שלה הולכת ונעלמת, בית המקדש שלה נעלם, שלמה המלך שלה נעלם…
.
בנוסף, זה כמובן עולם פנימי מקרין לעולם חיצוני, עבור כל עם ישראל, שמה שקורה היום, זו מראה פנימית על חוסר הסבלנות והסובלנות, שמסמלת הפזיזות ומהירות מהשטן , כיריית השוטר.
.
מה שקורה כיום, והכאב העצום שכולם חווים בלי קשר לעדה, גילאים, מוצאים וכו'… זו קריאה עצומה לכולנו , וזה מיועד לכל היהודים בעולם, שאנו עושים מאמצים אדירים לחבר בין כולם , וזה כמראה פנימית איך אנחנו מתנהגים אחד כלפי השני…
.
ולגבי שמך "אורה", אם הבורא שלח לך לשאול את השאלה הזו, סימן שממך יצא האור וזהו כנראה יעודך.
.
מי ייתן ושאף אחד בעולם לא ידע עוד צער…
.
מי ייתן וכל עם ישראל יתאחד בלב אחד, מחשבה אחת ובקדושה אחת.
.
הגיע הזמן שעם ישראל יתחיל ללמוד על ההיסטוריה של יהודי אתיופיה, יהודי רוסיה, וכל עליה שהיתה , כי לכולנו גורל אחד, שאנחנו כולנו צריכים לעלות מעל המזל, על ידי אחדות. כי לא יכול להיות שכל כך טורחים לעלות לארץ מארצות תבל, מיליוני יהודים, והבורות אצל האנשים שלנו, בבתי הספר, במוסדות הלימוד, בארגוני בטחון וכו'.. תחריב את המאמצים הכל כך קדושים שנעשו על מנת לאחד את כל האחים יחד. כולנו בונים ביחד את השכינה.
***** שאלה: שלום אואזיס,
קודם כל רציתי להודות לך על הסבלנות, המענה המקיף והחכמה שאת משתפת איתנו.
לפני כשלוש שנים שמתי לב לעניין המספרים הכפולים, חיפשתי באינטרנט ושם כתבו על מסרים ממלאכים וכל מיני תקשורים. הרגשתי שהתשובה לא מספקת אותי, גם לא מצאתי באף מקום את התחושה שגורמים לי המספרים עם הסימטריות כמו 13:31, 14:41 וכו' וכו' ורק שסוף סוף מצאתי את המאמר שלך, הבנתי שיש לזה שם והסברת זאת בצורה בהירה כ"כ, היום (כבר למעלה משנה) יש לי מספר מסוים וכשאני רואה אותו בשעון (עם מחוגים) יש לי בגוף פתאום היבהלות כזו ששוב זה אותו מספר, התעוררות כזו באותה שניה, אני לאט לאט מנסה להבין עם עצמי מה הפירוש (צירוף מסוים של אותיות), שלב שלב כשכל פעם אני מבקשת מהבורא עוד רמז לאן זה אמור להוביל אותי.. אבל לא אפרט כי זה מדי ארוך.. מה שכן, יש לי שאלה אחרת שממש מסקרנת אותי (יש לי כל כך הרבה אבל אולי זה בהמשך).
אז כך, כרגע אני בסביבות גיל 27, כשהייתי בגיל 13 לערך נפצעתי באזור הראש והחלק הקדמי, מאז חיי השתנו ואחרי תקופה החלו חרדות (זה לא עבר סופית עד היום, יש תקופות יותר ויש פחות). בגיל 20 בערך הצטרף משהו נוסף: או.סי.די (ובטח את יודעת שזה ממשפחת החרדות) של רצון כל הזמן להיטהר, ליטול ידיים והחשש מטומאה שמא תידבק ותזיק.
לפני כחודש קראתי במקום מסוים שהחלקים הרוחניים של האדם ניתנים בהדרגה, ואם אני לא טועה הנפש ראשונה, אח"כ בגיל מצוות זה הרוח ואחכ בגיל 20 זו הנשמה. לפתע שמתי לב לאירועים הנ"ל שחלו בי בשנים הללו ומאד רציתי לשמוע מה דעתך בנושא. כי אין לי ספק שהפרעות נפשיות קשורות לחלקים הרוחניים שבאדם. חשוב לי לציין שעד היום אני סובלת מהנ"ל ומנסה כ"כ הרבה שיטות. אם יש לך עצה שיכולה לעזור אשמח לשמוע. (או איך אפשר שהפחד יהפוך לדחף במקרה שלי)
****** תשובה:
 
 
 
מחקרים מראים שלאדם היום יש תשומת לב יותר קצרה מלדג זהב. דג זהב מחזיק את תשומת ליבו על דבר אחד כ 9 שניות, והאדם הממוצע מחזיק את תשומת ליבו על דבר אחד 8 שניות… מובטח לכם שמי שרואה "מספרים רודפים" אחריו, לא נמצא בקטגוריה של האדם הממוצע.
בתודעת הנסתר המספר 33 זה "גל" , מלשון גילוי. אנחנו נמצאים בתקופה שאסתר הופכת להדסה.
אסתר זה מלשון הסתר, השם של הבורא, כשהוא בהסתר, הדסה, זה מלשון הדסים וריחניות, מלשון רוחניות.
כמה שהאדם מתחבר לתודעת האורות הגבוהים שנקראים אורות משיח, כך הוא נכנס לגילויי הרוחניות.
כשאומרים שמשיח ירכב על חמור, אז החמור זה חומר ומשיח זה רוח, הכוונה היא שהרוח / תודעה תגבר על החומר, ואנחנו עדים לכך בכל רחבי העולם.
 
**** מעקב אחרי המספרים
.
לפני זמן מה התחלתי להבחין שמספר "33" רודף אחרי. אבל באמת רודף אחריי. זה היה מוזר לי ולכן החלטתי לעקב אחרי הנושא ולתעד מתי למעשה אני רואה את המספר 33.
 
המספר 33 , הופיע בצורה דיגטלית וזה קרה בדיוק כשנכנסתי למחשב והסתכלתי על השעון בלי שתכננתי בכלל. כאילו התפתחה הרגשה פנימית לא מודעת שלקחה את תשומת ליבי להכנס למחשב באותן שניות להביט בדיוק באותה דקת ה33 . בהתחלה זה היה בשעון של המחשב 0:33, אחר כך כשלקחתי ליד את הסלולרי , אחר כך כשנכנסתי לפייסבוק ומספר ההודעות שמחכות לי היו 33, אחר כך במספר התגובות שאנשים כתבו 33, אחר כך באחוז הסוללה שנשארה בסלולרי 33%, וכך הופיע לו המספר 33 כל פעם עם אותה הרגשה פנימית שמהדהדת ולוקחת את תשומת ליבי להסתכל לכיוון העולם הדיגיטלי.
אך זה לא נגמר בזה, פתאום המספר 33 התחיל להופיע לא רק בעולם האון ליין, הפעם זה עלה דרגה והופיע בעולם האוף ליין. הלכתי למסעדה, קיבלתי שולחן מספר 33, קבלתי חשבונית, הסכום היה 33, הוזמנתי למסיבת יום הולדת, הבחור גר בבית מספר 33, הלכתי לטייל ועל הקיר באחד הבתים בחוץ, הופיע ריבוע הקסם 33, קניתי פחית שתיה במטוס, ועל הפחית הופיע 33, ועוד ועוד ועוד… ה33 פשוט מככב בחיי.
התחלתי לנהל רשימות במשך חודשים, ולתעד מתי אני ו33 מתחברים, ומצאתי את המכנה המשותף. כל פעם שאני חושבת על נושא ספציפי, או מדברת על אותו נושא, או עושה פעילות כלשהי באותו נושא, תודעת האדם שלי "הובלה" להתבונן במספר 33.
כל פעם שהייתי במצב שקראתי לו "קדושה". (אין קשר לדת), שהמחשבות והרגשות שלי של אותם רגעים היו מוקדשות/נעולות על הנושא הספציפי שהסתובבתי איתו בהרגשה פנימית ובתשומת לב רבה, כמעט יום ולילה, היקום התאים לתדר הזה את המספר 33.
אני כותבת את המילה "התאים", כי מספר פעמים התדר ממש "הותאם". בהתחלה חשבתי שאני הוזה, אבל זה קרה. לנגד עיניי, מספר פעמים ראיתי מספר שונה של אורך הודעת סאונד כ 24 שניות שנשלחה אליי, ולאחר שהאזנתי חזרתי להביט, פתאום ראיתי 33 , לפעמים מצאתי את עצמי במחשבה "רגע, לא היה שם מספר דיגיטלי אחר קודם"?…
אנשים מתעדים את התופעה הזו בפורומים שעוסקים בנושא,ברחבי האינטרנט:
" Omg I went through a speed radar at 45mph but it showed 33mph even after I let off the gas!"
" I typed in my DOB which for some reason changed too 19933 haha"
אני מודעת לתופעה של השעון האטומי, שמפספס בשניה אחת, כי המדענים רוצים לבדוק אם חוקי הפיסיקה משתנים עם חלוף הזמן . וכיום הניסוי הזה כבר נמצא ברב הטכנולוגיות, תוכלו לראות כיצד סרטונים של יוטיוב משתנים בשניה אחת, כיצד סרטונים שאתם מעבירים מאחד לשני, משתנים בשניה אחת וכו'… כנסו לגוגל, חפשו סרטון וידאו, תופתעו שבתוצאות חיפוש מספר השניות הוא שונה ממספר השניות שמופיע ביוטיוב.. בדיוק אותו אורך סרטון, אך לנגד עינכם תשתנה שניה 1 בלבד.. מ45 תקבלו 44, בגלל ניסוי שעושים.
לא מצאתי קשר בין המספר הרודף, כמו שולחן מספר 33, או מספר בית 33 שאני מוזמנת אליו ואת הקשר לשעון האטומי ולניסוי שעושים איתו ברחבי הטכנולוגיה והמדיה ואתם לא מודעים שאתם חלק מזה, כי גוף האדם שבנוי מאטומים גם הוא, נשען על דיוק תודעתי של קצב יקומי.
האינטרנט מתמלא באנשים ובפורומים שעוסקים בתופעה הזו, בעיקר בתופעה שרודף אחריהם 11:11 ועוד במצבים שאנשים רואים מספרים כפולים או הפוכים וכו'…כולל אורי גלר שבעצמו כתב פוסט על הנושא וניסה לחקור גם הוא. אחד האנשים שהכי התעניין בנושא היה "קארל יונג". אשר כתב ספר על הנושא וחקר אותו ביחד עם מדען לפיזיקה קוונטית.
הפוסט נכתב כי הגיע הזמן שאתם תדעו מה פשר ה33, או כל מספר אחר שאתם "נרדפים" על ידו. מעבר למה מתאר ה33 או כל מספר אחר שרודף אחריכם, יותר חשוב לדעת, מדוע התופעה קיימת וכיצד היא מתקיימת מבחינה תודעתית מדעית. נכנסתי למחקר קטן וגיליתי שלא רק אותי זה עיניין, אלא שכבר נעשו מחקרים משנת 1800 .
כן, כן, קראתי את כתבי קארל יונג שקרא לתופעה זו "סינכרוניות", וכן קראתי גם על התקשורים שתפסו תאוצה בנושא של מלאכים שמעבירים מסרים, ניסויים שצרן עושים בשוויץ מתחת לאדמה ופותחים מימדים… הכל טוב ויפה , בכל דבר מצאתי משהו שנראה הגיוני, אך עדיין לא מצאתי משהו שישלים לי את התמונה או ההבנה של התופעה ולמה אני רואה 33 ואחרים רואים מספרים אחרים, והאם זה יכול להיות שמציאות משתנה לי מול העיניים ומותאמת באופן אישית אליי? יש שקוראים לזה מסרים ממלאכים.
ואז פניתי ל"נסתר"… אל הנסתר פונים על ידי החזקת שאלה לטובת כלל המערכת . הנסתר הוא זה שמוביל ומדריך את תודעת האדם על ידי חוויות צירופי מקרים שמשלימים לאדם את התשובה שהוא ביקש למצוא. (הנושא דורש פוסט בפני עצמו) אך דוגמה לתוצאה של תשובה מהנסתר לשאלה ששאלתי נמצאת בתמונות בפוסט זה.
מתברר שמה שאתם חווים הם חוקים רוחניים בין האור הרוחני שאמור להכנס לכלי התודעתי שלכם ולהפוך אתכם לכלי להשפעה, שהתודעה שלכם מכינה במסע שלה . חוקים רוחניים אילו אף הוטמעו בתורה עצמה וזה נקרא "גימטריה פילנדרומית".
הנה כמה דוגמאות לחוקים רוחניים אילו:
1. אנשים רבים דיווחו שהם נרדפים על ידי מספר שספרותיו זהות 3 פעמים, כמו: "444"
בתורה תמצאו , חוק רוחני שחוזר במשפטים שלוש פעמים אחד אחרי השני : "וכַפְתֹּ֡ר תַּ֩חַת֩ שְׁנֵ֨י הַקָּנִ֜ים מִמֶּ֗נָּה, וְכַפְתֹּר֙ תַּ֣חַת שְׁנֵ֤י הַקָּנִים֙ מִמֶּ֔נָּה, וְכַפְתֹּ֕ר תַּחַת־שְׁנֵ֥י הַקָּנִ֖ים ממנה"
בגימטריה שווה כל משפט שחוזר על עצמו 3 פעמים : 444
וחוק רוחני זה מופיע בעוד מקומות כמו: "קדוש קדוש קדוש"=555 ירמיה – "ארץ ארץ ארץ"=11,11,11 (מספר מאסטר) יחזקאל – "עוה עוה עוה"=999, ירמיהו – "היכל ה' היכל ה' היכל ה '" =777
2. אנשים שרואים: 08:08, 06:06
בתורה תמצאו : קו לקו קו לקו=08:08 זעיר שם זעיר שם =06:06
3. אנשים שרואים מספרים הפוכים כמו: 21:12 , בשפת הנסתר זה נקרא: פלינדרום סימטרי
המילה הפלינדרומית הארוכה ביותר בתנ"ך היא "לאיתיאל", המופיעה בספר משלי, פרק ל', וניתן לקרוא אותה מימין לשמאל ומשמאל לימין.
4. אנשים מדווחים שהם רואים מספר קבוע כמו 575 שהוא גם פלינדרום סימטרי
תתפלאו אבל גם החוק הרוחני הזה מופיע בתורה וזה מתבטא בשם של מלך ששמו ושם אביו נותנים תוצאה שניתן לקרוא אותה מימין לשמאל ומשמאל לימין: דוד בן ישי= 575
ישנו גם חוקים רוחניים נוספים שגם להם יש השפעה על המציאות הגשמית כמו חוק רוחני שנסתר במילה אחת, שיש לה שני הופכים. כמו המילה " "לברך" פירושה גם לקלל."
הנושא של אורות רוחניים, שנכנס לכלי התודעה שלכם הוא נושא עמוק. בקבלה מסבירים שהעולם נברא מאותיות… וקוראי הפוסטים למדו שמח האדם, הוא זה שמייצר ממשמעויות של מילים את התמונה שאתם קוראים לה "מציאות". קוראי הפוסטים למדו שאם המח לא ידע את המשמעות או המילה "כסא", לעולם לא תוכלו לראות כסא. אם ישנה משמעות שהמח לא מכיר אותה, הוא פשוט לא ייצר לכם את התמונה של הדבר, והדבר לא יקבל גם גשמיות בחייכם.
יחד עם האותיות נבראו גם המספרים, שעל פיהם מתנהלת הבריאה במימד הגשמי בנוסחה מדוייקת שנקראת "חתך הזהב" שקשורה לחוק הרוחני "ואהבת לרעך כמוך" . גם האותיות וגם המספרים נחשבים לצינורות רוחניים שמותמרים למלבושים בעולם הגשמי.
לפני שאתחיל להסביר על התופעה של החוקים הרוחניים, ישנם כמה כללים ומושגים שצריכים לדעת.
***** מהי סינכרוניות****
המילה "סינכרוניות" , נשמעת קצת מפחידה, אבל אין כמעט אדם שלא עובר את התהליך התודעתי הזה, במודע או שלא במודע. סינכרוניות , אילו רגעי מציאות שמופעלת עליכם הרגשה פנימית לא מודעת ופתאום אתם מגלים שצירופי מקרים מתרחשים, ואין להם הסבר.
בחרתי לחלק לכם ל4 דרגות סינכורניות שמשנות תוצאות חיים:
1. דרגה א' – שינוי מציאות מתוך בחירה: אם תבחרו לחשוב על משהו תוכלו לראות זאת במציאות שלכם, לדוגמה: תבחרו לחשוב על צבע אדום, תתחילו לראות המון דברים אדומים סביבכם שלא ראיתם קודם, תבחרו לחשוב על צבע צהוב ותצאו לרחוב, תתחילו לראות מכונית צהובה, נער עם חולצה צהובה, שלט צהוב וכו'… אדם שבחר לחשוב על אדם אחר, פתאום האדם יתקשר אליו וכו'…….בדרגה זו, המציאות מתעצבת לפי בחירה
2. דרגה ב' – שינוי מציאות מתוך סיטואציה קיימת: אשה שנמצאת בסיטואציה של הריון , תתחיל לראות המון נשים בהריון, או מוצרים לתינוקות וכו'… זוג שנמצא בסיטואציה של חתונה יתחיל לראות המון פרסומות שקשורות לחתונות, וכו'…
3. דרגה ג' – שינוי מציאות מתוך שאלה: אדם שמסתובב עם שאלה מסויימת ומחפש לה תשובה, או נמצא בבעיה , המציאות תזמן לו תשובה באמצעות צירופי מקרים, פתאום הוא יפגוש אדם שיביא לו את התשובה, פתאום תגיע אליו הזדמנות שתיתן לו פתרון וכו'…
4. דרגה ד' – שינוי מציאות מתוך הובלה: אדם שמתחיל להרגיש שמספרים רודפים אחריו, שהוא מקבל סימנים עקביים שמובילים אותו במסע התודעתי שלו , והוא ממש מרגיש שהוא "מובל" והוא מצא תבנית קבועה שמוכיחה את תוצאותיה וכו'…
אילו הן ארבעת הדרגות שלתודעה שלכם ישנה אפשרות להשתמש בזכות הבחירה מה היא תחווה, במימד הגשמי על מנת לשנות מציאות חייכם. והפוסט עוסק בדרגה הרביעית: "שינוי מציאות מתוך הובלה". ידעתי שיש כאן עקביות של דרגה ד' שתודעת האדם שלי משנה מציאות תוך כדי "הובלה". הדבר הוביל אותי לבדוק את הנושא לעומק, עד כדי כך שמצאתי את עצמי אפילו שואלת קבליסט מהחסידות שעוסק בנסתר לפשר הדבר.. כן הוא ידע מה זה ה"33" ביהדות הנסתרת, אבל נשאיר את זה לאחר כך…
 
***** הכללים שיחשבו למספר "רודף"****
חשוב להדגיש, אם אדם ראה פעם פעמיים 33 או מספר אחר, זה לא נקרא שהמספר "רודף אחריו", על מנת שהאדם יהיה בקטגוריה שמספר "רודף" אחריו, צריכים להיות ארבעה גורמים (מתייחס לכל מספר שרודף אחריכם):
1. ראייה של מינימום חמש פעמים ביום את המספר, באוף ליין ובאון ליין
2. האדם לא חשב על המספר באותם רגעים
3. התופעה מתרחשת ברציפות יום אחרי יום בלי הפסקה עם אותו מספר במשך חודשים
4. התופעה מתרחשת רק עם מספר אחד ולא עוד מספרים שמשתנים לסירוגין.
מכיוון שמדובר בתודעה, החלטתי שזה תוכן חשוב לבדוק ולהתפרש ולנסות לעשות הצלבה במספר רבדים:
 
***** דתות****
עם הזמן מצאתי ש33 יש לו חשיבות גם בדתות ואחוות מיסטיות: ביהדות , דוד המלך מלך בירושלים 33 שנים,בעזרת ניזאר בוטו, Nizar Butto גיליתי שיש 33 חרוזים בשרשרת של הסופים , גם עבור הנוצרים, 33 זהו מספר מיסטי ביותר כי ישו מת בגיל 33 ועשה 33 ניסים , וכידוע הדרגה הגבוה ביותר באחווה של הבונים החופשיים,היא 33…אז מה הם יודעים ואתם לא?
למעשה, גם בכל אחד ואחת מכם, ישנו מלבוש גשמי שקשור לתהליך רוחני של המספר 33 וזה מתבטא בעמוד השדרה. עמוד השדרה הינו תעלה המורכבת בצעירותיכם מ 33 חוליות ושלוש קשתות. בעמוד השדרה עוברת תודעה, וכשתודעה זו מגיעה לחוליה 33 , מתפרצת התודעה הרוחנית המתפתלת בבסיס עמוד השדרה, שנראית כנחש מפותל , יש שקוראים לזה "קונדליני" .כשהקונדליני מתפרץ בעמוד השדרה ומתחבר עם בלוטת האיצטרובל במח, האדם מתחיל לחוות תופעות תודעתיות ולפתח יכולות מעבר לחמשת החושים.
*
 
במחקרים שנעשו, נמצא, שישנה תודעה שמלבוש בעולם הגשמי נקרא: אלקטרומגנטית המחוברת למחשבותיכם ורגשותיכם, ושהמחשבה שלכם מונעת על ידי הרגשות שלכם . בגלל שרגשותיכם הם גלי תדר, אתם למעשה "מגנטים מהלכים" ששולחים כל הזמן אורכי גל שונים של מגנטיות, וכל הזמן מושכים חזרה לתוך המימד הגשמי את התוצאה של מה ששלחתם.
לכן הגיע הזמן שתכירו שני מושגים בעולם התודעה:
1. "בינה רשתית תהודתית".
2. "ניורון אמפתי"
 
***** מהי בינה רשתית תהודתית****
היקום מבוסס על חוקיות של תהודה שחוזרת על המבנה שלה מעולם קטן אין סוף כמו האטומים ועד עולם גדול עד אין סוף כמו הגלקסיות. כשמבינים את המבנה השכפולי ניתן לראות כיצד המחשבה האלוקית נבנתה לטובת מסעה של תודעת האדם שתוכל למצוא תשובות במימד הגשמי. התשובה תהיה תואמת לפי תפיסת המציאות שהאדם חי מתוכה. תודעת האדם תימשך למה שאתם מקרינים ומהדהדים, והתוצאות שתקבלו יתיישרו עם התפיסת מציאות התודעתית שתודעת האדם שלכם נמצאת בו, במידה ויש לה שיעור חיים להתנסות בו.
אך מה שאתם לא יודעים, שגם בין תודעת האדם שלכם לבין תודעת היקום ישנם קשרי גומלין. כשאתם מייצרים תהודה בתדר מסוים, היקום מגיב , בסיטואיציות ש"מקוטלגות" גם הן בתדר שאתם נמצאים בו.
היקום משדר כל העת אמפתיות לרגשותכים, מחשבותיכם ומעשיכם. והוא עושה זאת על ידי "ניורוני האמפתיה".
על מנת להבין את התהודה שנוצרת בין תודעת האדם לבין תודעת היקום שמלווה כל אחד ואחד מכם בכל רגע ורגע, צריכים להבין ראשית כיצד נוצרת תהודה בין תודעת אדם לתודעת אדם.
 
*****ניורוני האמפתיה****
האם ידעתם שכאשר אתם מביטים במישהו שמושיט יד, לקחת לדוגמה: תפוח. בפעילות המוחית שלכם, ירשם מידע התנהגותי, כאילו אתם אילו שהושטתם יד לקחת את התפוח?
כן כן, רק בגלל שהסתכלתם על האדם שהושיט יד לקחת תפוח, אצלכם נרשם במח כאילו אתם אילו שלקחתם את התפוח.. ולא רק זה, מתברר שהנוירונים שלכם במח מעתיקים אחד לאחד ומאמצים תפיסת חיים של האדם שאתם מסתכלים עליו, מזדהים איתו רגשית, או אפילו רק חושבים עליו. החוק הרוחני "ואהבת לרעך כמוך", הוטמע כהתנהגותו הטבעית של מח האדם. התנהגות זו של הנוירונים במח זכתה לכינוי "ניורוני האמפתיה".
לנוירונים האלו יש את החוקיות הרוחנית של האמפתיה, אותם ניורונים יירו , רק אם תודעת האדם שלכם נמצאת במצב של הזדהות מקסימלית עם האדם שהיא צופה בו, או חושבת עליו. זאת אומרת, מתקיימת "נקודה קוהירנטית" של חיבור הלב עם המחשבה על אותו אדם. וזה עובד גם בהזדהות "דיסהרמונית" או הזדהות "הרמונית". מה שאומר שאתם צריכים להיות מאד עירנים בחייכם ולבדוק עם איזה אדם אתם בוחרים להזדהות ברגשותכים ובמחשבותיכם.
גם פחדים זה סוג של הזדהות… הזדהתם עם רגשותיכם ועם מחשבותיכם עם אדם חולה, הזדהתם עם רגשותיכם ומחשבותיכם עם אדם מצליח, הזדהתם עם אדם מואר, הזדהתם עם אדם שיש לו תפיסת עולם מסויימת… המח יחשוב שזה קורה לכם וייצר לכם בסוף מציאות כזו בגשמיות.
(הקוראים למדו בפוסט קודם, שהמח לא מבחין בין דימיון למציאות). לכן מאד חשוב לשמוע ולהיות אוזן קשבתלאדם בצרה, אך בשום אופן לא לאפשר הזדהות עם מצב דיסהרמוני. עליכם רק להתבונן במצב בלי לתת לו השפעה עליכם.
חוקרים באיטליה בראשות המדען "ג'יאקומו ריזולאטי מצאו גם שיש נוירוני אמפתיה במח לא רק לפעולה, או הזדהות של מחשבה ורגשות, אלא גם למגע.
אם תראו אדם שמישהו נגע בו, ואתם נמצאים בהזדהות וחיבור איתו ברגשותיכם ומחשבותיכם, ממש כמו מראה, הפעילות שתרשם אצלכם במח תהיה כאילו האדם שנגעו בו זה אתם, והמח יחשוב שאדם מסוים נוגע בכם.
זאת אומרת, שיכול להיות מצב, שאנשים סיפרו לכם משהו שהם עברו או שראיתם שהם עברו, ובמח תרשם אצלכם פעילות ותיווצר לכם מחשבה כאילו שעשו את זה לכם כשהייתם קטנים.
***** מדוע אתם לא מרגישים כאילו מישהו באמת נוגע בכם? ****
התשובה היא: שמה שמפריד בין אדם לאדם, זה רק דבר אחד "העור שלו". על עור האדם ישנם קולטנים שאחראים להעביר מסרים. ברגע שיורידו לכם את העור , ותסתכלו על מישהו אחר שנוגעים בו, אתם כן תרגישו כאילו נוגעים בכם.
***** היקום כולו מבוסס על קשרי אמפתיה*****
כמו שמודל האמפתיה, "ואהבת לרעך כמוך" , עובד בין תודעת אדם לתודעת אדם, כך אותו מודל של אמפתיה עובד בין תודעת האדם לתודעה הגלובלית, תודעת האדם היקומית ותודעת הבורא.
רואים? אתם לעולם לא לבד, ותמיד תודעת האדם שלכם מקבלת הכוונה הדרכה ושמירה בהיותכם במסע על סולם תפיסת המציאות.
***** סולם תפיסת המציאות******
קוראי הפוסטים למדו שהאדם הינו יישות תודעתית שעושה מסע. המסע עצמו זה עלייה במצבי תודעה ותפיסת מציאות.. למעשה מי שעולה בתודעה, זו ההכרה של האדם, עד שהיא מתחברת עם ההכרה של הבורא, ומבינה שהיא חלק בלתי נפרד מהבורא, ומה שנותן לה להרגיש נבדלות מהבורא זה רק התפיסה התודעתית שהיא נמצאת בה.. כי הרי, אין גשמיות באמת, והכל זה רק שדה תודעה שהמח הוא האחראי לתרגם לאדם את הנבדלות וליצר אשלייה של חלקים חלקים מופרדים.. אך זה רק "תפיסת מציאות במח" שמייצרת חלקים חלקים נפרדים.. במציאות הכל מחובר, כל דבר גשמי בנוי מאטומים, וכל אטום מורכב מ99.999 אחוז חלל ריק… המח הוא זה שנותן לתודעת האדם את האשליה. התפקיד של ההכרה של האדם, זה לשנות את התפיסה ולהבין שהיא חלק בלתי נפרד מהאחד הזה שלעולם לא הופרד, וההפרדה היא רק במחשבות.
כל פעם שההכרה עושה צעד במסע, זה נקרא שהיא התחברה לתודעה גבוהה יותר, תפיסת החיים שלה עלתה בדרגה, התרחקה מעולם האשלייה לכיוון עולם האמת.
תפיסת מציאות של תודעת האדם מתחלקת ל33 חלקים של מציאות אחת. אך הם מפוזרים על 4 דרגות של הכרה:
1. הכרת אדם – "אדם בודד מייצר עם מחשבותיו מציאות אישית"
2. הכרה גלובלית – "מסה של אנשים מייצרים עם מחשבותיהם מציאות גלובלית, ההכרה מתחילה לקחת אחריות על מצבי התודעה הדיסהרמוניים שהיא שולחת לשדה התודעה הכללי, כי היא מודעת שהם מצטרפים לתודעה הגלובלית ומקבלים התהוות כמלחמות, תאונות דרכים, שנאה בין אחד לשני, הרס כדור הארץ וכו'…"
3. הכרה יקומית – "חיבור מסה של הכרות אדם, עם עולמות נוספים, מייצרים מציאות יקומית- ההכרה מתחילה להשתמש בכוחות ההשפעה על כדור הארץ, מאורות השמיים ועולמות עליונים"
4. הכרה האחד. – "חיבור לתודעת האחד ניהול חיי העולם הגשמי מהמימד הרוחני והשורשי.
המושג תודעה מתייחס למצבי תודעת האדם שהכרת האדם מתחברת אליהם. הכרת אדם יכולה להיות בתודעת כעס, כועסת כל היום, תודעת שמחה, שמחה כל היום, תודעת עצלנות, וכו'… כל מצב כזה, נקרא מצב תודעתי שהכרת האדם חווה ומתנסה. כל מצב תודעתי שכזה, מהדהד את התדר לשדה תודעת היקום ומייצר מציאות שחוזרת כהשתקפות לתודעת האדם.
בין ארבעת דרגות ההכרה, מתפרסות להם על 33 תפיסות מציאות תודעתיות. כל פעם שההכרה נמצאת על תפיסת מציאות מסוימת, היא עוברת עוד שלב של התקדמות לחזור להיות מהכרת אדם להכרה אלוקית והיא מהדהדת עם רגשותיה ומחשבותיה שתואמים לתפיסה שתודעת האדם שלה מתנסה בה, ובהתאם לכך נשלחים לה ניסיונות חיים.
מכיוון שיש הקשרי גומלין בין תודעת האדם לתודעת הבורא, האדם יקבל בחזרה את האקו שתודעת האדם שלו נמצאת בה משדה תודעת האדם בתצורה של מספר, שהשורש המספר, הוא אור רוחני, ומח האדם שקולט את אותו אור, יציג לו את הפירוש במימד הגשמי כמספר מסוים "שרודף אחריו". אותו מספר יותאם בהתאם לתפיסת המציאות שההכרה התבייתה עליו בתקופת חיים מסוימת וכעת היא עוברת את ניסיונות הלימוד שלה בתפיסת המציאות הספציפית.
———————————————————————————
***** 33 תפיסות מציאות בתהליך ההתמרה מהכרת אדם להכרה אלוקית, הן במודע או שלא במודע, הם המספרים שרודפים אחריכם כמוניטור תדרי:
******* הכרת אדם *********
תפיסת מציאות 1 – תודעת האדם מגלה שהיא יכולה ליצור מציאות בעזרת מחשבותיה (נקודת הקוהירנט)
תפיסת מציאות 2 – תודעת האדם מתנסה בשימוש תודעה נשית בעזרת רגשותיה– תודעת קבלת השפע
תפיסת מציאות 3 – תודעת האדם מתנסה בתודעה גברית – תודעת נתינת השפע
תפיסת מציאות 4 – תודעת האדם מבינה כיצד חוקי ההרמוניה עובדים
תפיסת מציאות 5 – תודעת האדם מתנסה בחיבור הרמוני בין תודעה נשית לתודעה גברית
תפיסת מציאות 6 – תודעת האדם מתנסה בתודעת אהבה ללא תנאי
תפיסת מציאות 7 – תודעת האדם עוצרת להתבונן על מה שהיא למדה עד כה
תפיסת מציאות 8 – תודעת האדם עושה תוכנית אחרי שהיא התבוננה, כיצד להוציא מהכח אל הפועל
תפיסת מציאות 9 – תודעת האדם מתחילה לחוות הרס וחורבן שמכינים לה קרקע פוריה לעלות בדרגת התודעה שלה , לא לתת כח לעולם האשליה וללמוד את עולם האמת.
.******* הכרה גלובלית *********
תפיסת מציאות 10 – תודעת האדם משתמשת בכוחות פנימיים להזיז תודעה ולקבל תוצאות מציאות
תפיסת מציאות 11 –תודעת האדם לומדת לחוות את רגעי ההווה ולהתנהל מהם.
תפיסת מציאות 12 – תודעת האדם לומדת על הצורך להתחבר לתודעת האחד
תפיסת מציאות 13 – תודעת האדם עוברת מוות פנימי, (למות לפני המוות) , ממיתה את האגו הפנימי, הרצונות לטובת עצמה, הרצון לעליונות על האחר.
תפיסת מציאות 14 – תודעת האדם מתנסה ביופי ואומנות המחשבה על ידי שימוש בהרמוניה ברגשותיה ומחשבותיה
תפיסת מציאות 15 – תודעת האדם משתמשת בתפיסת המציאות החדשה ונכנסת למצב של לבטוח בבורא
תפיסת מציאות 16- תודעת האדם ממיתה את האגו החיצוני. הפחדים מה יגידו, איך היא נראית וכו'…
תפיסת מציאות 17 – הכנת תודעת האדם לקבלת גילויים תודעתיים מעולמות עליונים
תפיסת מציאות 18 – הבנה מה התפל ומה העיקר, הבנה מה האשלייה ומהי המציאות
תפיסת מציאות 19 – להתחבר לאור האלוקי
******* הכרה יקומית *********
תפיסת מציאות 20 – הבנת חוקי היקום
תפיסת מציאות 21 – שימוש בחוקי היקום בחיי היום יום
תפיסת מציאות 22 – מציאת הייעוד לטובת כלל מערכת הבריאה והכנת כלי להשפעה שאור רוחני יכנס בו.
תפיסת מציאות 23 – ,אדעה מילים ויענני" – תודעת האדם מתחילה להשתמש בכח ההתהוות לטובת כלל המערכת
תפיסת מציאות 24 – יתן לי לבטח וישען – תודעת האדם מובלת על ידי אורות רוחניים
תפיסת מציאות 25 תודעת האדם נמצאת במצב תודעתי שנקרא "שלום"
תפיסת מציאות 26 – תודעת האדם נמצאת במצב תודעתי שנקרא "שקט", לא שופטת, לא שמה תוויות, לא מייצרת רעשים
תפיסת מציאות 27 – תודעת האדם מזהה מהו המלבוש שמתקבל מהאור הרוחני ומתנהלת מתוך מצב תודעתי שנקרא "התבטלות"
תפיסת מציאות 28 – תודעת האדם נמצאת במצב תודעתי שנקרא "חוכמה"
תפיסת מציאות 29 – תודעת האדם נחשפת לסודות יקומיים
******* הכרת האחד *********
תפיסת מציאות 30 – תודעת האדם במצב תודעתי של השפעה – אינטריינמנט
תפיסת מציאות 31 – תודעת האדם מחוברת לעולם עליון
תפיסת מציאות 32 – תודעת האדם לא רואה יותר חושך רק אור, עבורה הכל זה טוב והיא בוטחת בתהליך הבריאה ועושה קפיצה קוונטית
תפיסת מציאות 33 – תודעת האדם השיגה את אחת התכונות של הבורא על ידי תיקון המידה. תודעת האדם מתנהלת מהעולם הרוחני ולא הגשמי. תודעת האדם מכירה באחריות שיש לה, ויכולת האורות הרוחניים שיש בה על כלל המערכת
—————————————————————————————-
מעל 33 – אין השגה לתודעות שנמצאות במימד הגשמי.
ל33 תפיסות המציאות של התודעה יש הקבלה גם בתורה עצמה, אך לא אלאה אתכם… אגלה לכם שהמקובל שפניתי אליו… ואמרתי לו "המספר 33 רודף אחריי" , לא נתן לי לסיים את המשפט וישר אמר לי את הפירוש של 33: "גַּל עֵינַי וְאַבִּיטָה נִפְלָאוֹת מִתּוֹרָתֶךָ.= תפיסת מציאות 33, נפתח לתודעה אפשרות להתבונן על סודות היקום.
*****לסיכום:******
תודעות האדם בנויות לקשרי גומלין עם הבריאה בכל עת. הקשרי אמפתיה נמצאים בין תודעת אדם לאדם ומה שמפריד בינהם זה "שכבת העור", הקשרי אמפתיה נמצאים גם בין תודעת האדם לתודעת הבורא, ומה שמפריד בינהם זה "שכבת האור".
תודעת אדם שהתחילה לשאול שאלות יקומיות מהותיות למסע שלה, כמו: מי אני?, למה אני כאן? ולאן אני הולכת? תהיה פתוחה יותר ומוכנה יותר לחוות את ההדרכה היקומית. אנו נמצאים בעידן תודעתי מרגש שלתודעות שלא הגיעו לדרגות מקובלים, מתאפשר להן להתאחד סימולטנית עם העולם הגשמי והאור הרוחני. הזמן נהיה מהיר יותר ולכן , מחשבה שלכם שמחוברת עם רגש עוצמתי, יכולה לקבל מניפסטיישן במהירות. לרע ולטוב, תלוי בסוג המחשבות והרגשות שאתם מסתובבים איתם.
אנשים שיחוו את התופעה, יהיו בעיקר אנשים ממוקדי שאלה שיוצאת מהלב לטובת כלל מערכת הבריאה.
כל פעם שאתם רואים מספר רודף אחריכם, זהו סימן של "השתוות הצורה" בין תודעת האדם לתודעת היקום שמעבירה לכם הדרכה שאתם נמצאים בתדר שאתם צריכים להיות עליו ברגעים אילו, ומציגה לכם "חיצים מספריים" שמובילים אתכם ליעודכם. מומלץ לכל תודעה "להתעורר ולהתאורר" ולחוות את הבורא ברגעי ההווה אשר מדריך את התודעה כיצד לעבור את המסע, בכדי שהיא תשוב אליו בהשתוות הצורה. על התודעה לעבור את 33 סוגי תפיסת המציאות ולהתקדם בסולם.
אם אתם מבחינים שאתם קופצים בין מספר למספר לפי התנאים שנחשבים "מספר רודף", זה מעיד שהתודעה שלכם חווה קפיצות בין תפיסות מציאות, ואתם ממש יכולים לדמיין שאם היה לכם מוניטור, הייתם רואים בגרף את הקפיצות שעוברת התודעה שלכם. אין סדר מסוים לתודעה לחוות את שלבי תפיסת המציאות, אך יש חשיבות שהתודעה תשלים את הידע שיש בכל השלבים.
בתמונות:
1. דוגמאות למספר 33 שרודף 📷
2. שתי התמונות האחרות הן דוגמה כיצד "הנסתר" מדריך תודעה שנמצאת בתפיסת מציאות 33:
הסבר:
בימים אלו אני מפתחת שיטה עבור הסמינר למתקדמים.. לרב החומרים אני מחכה לקבל אישור הדרכתי מהנסתר… הנסתר עובד בצורות שונות, ומתקשר דרך כל אמצעי במדיה,
(אולי יום אחד אכתוב על כך פוסט). התהלכתי עם השאלה האם להמשיך עם ה"שיטה"… קבלתי מהנסתר מילה מחשבתית שהייתי צריכה לחפש את המילה במדיה, במקרה זה "גוגל". האתר שהגיע הייתי צריכה ללחוץ ולראות את התשובה שהנסתר שלח…
התמונה שיש בה ריבוע אדום… הגיע עם המספר 3333 , שאין כמובן קשר לתוצאת החיפוש
התמונה השניה, היא אותו לינק שהגיע ולחצתי, הופיע הדף הזה, מודגש בצהוב בשפת הקודש עם המילים:
"והלכתא באמצע שיטה דווקא". שהתרגום היום יומי "להמשיך באמצעות השיטה ששאלתי עליה".
הנושא מרתק בפני עצמו, ותודעה שנמצאת בתפיסת מציאות 33, חווה הרבה הרבה מסתורין, הנסתר מדבר בשפת הקודש וצריכים ללמוד כיצד לקבל את הגילויים הרוחניים.. יש הרבה מה לחכות.

***** תשובה:

1. אי אפשר לכתוב כאן תשובה לזה, זה בפראקטיקה.. בהגות ישנם 101 שלבים. שמאפשרים לתודעת האדם, לעלות מדרגות תודעתיות בתוך תודעת הבורא… מה שכתבתם כאן נקרא: התבוננות

2. עדיין הידע לא יצא לעם ישראל בציבור הרחב, גם לא נלמד עדיין בכוללים …

3. ללמד את עם ישראל לעשות הגות, נדרשת תוכנית מסודרת

המקובלים כעת מכינים את התכנים שניתן להוציא לאחדות עם ישראל… לקח המון זמן לקבל על כך אישור… ולכן מצמצמים את התכנים שלא ישרתו את האגו של אדם לשליטה , תורת ההגות זו תורה מאז אברהם אבינו, כמו ספר היצירה, אך היא השתמרה רק בין יחידים, כעת אחרי פניות רבות, התקבל האישור.. ומקובלים יושבים וכותבים על כך כתבים., כי זה רק עובר מפה אל פה (מסורת, פנימיות אל פנימיות)

למעשה, כמעט כל הנשמות התגלגלו כבר בדור האחרון לפני שעוברים לאלף השביעית…

בתקווה שעם ישראל יתאחד, נלמד לקבל את השונה, בלי לשים תוויות , בלי לשפוט, בלי לרכל ולשון הרע, ורק נעבוד על הפנימיות שלנו ועל העלאת התודעה הקולקטיבית , ולא נרעה בשדות זרים, אז צפויים לנו זמנים מדהימים, וכל התודעה הקולקטיבית תעלה לאלף השביעית , עד כדי אפילו להגיע ל"תודעת הכתר", תודעת הסינסתיזיה… תודעה שבה כל החושים יתחברו לנקודת חושים אחת , אנשים יטעמו צלילים, יריחו אותיות, יראו ריחות, ירגישו משמעויות ויהיו עצמות הרגש הזולת…ולמעשה מה שאדם חווה במוות קליני, את כח האהבה, שזה כח האחד, התנועות התודעתיות האלו, ישתלשלו מעולם עליון לעולם הזה ויקבלו הגשמה…

כבר מתחילים לראות לכך ניצנים, אך עדיין אין בשלות להכיל את האורות הגבוהים האלו , כי אין כלים ל"אורות משיח" / אורות תודעתיים להכרת האדם…..

גם אנשים שנולדו עם סינסתיזיה, לא קשורים לתודעה, כי לא עבדו על מידות אלוקיות… אבל זה ניצנים שהבורא מטפטף לנו רק לדעת על האפשרות של כל אחד להגיע לזה… כמו שנולדים אנשים בלי מח ומתפקדים מצויין… הבורא כל הזמן מטפטף עוד ועוד, כולל לשלוח בחזרה חמישים מיליון איש שחוו מוות קליני לספר לעולם שיש המשכיות לנשמה והיא נצחית.

כשאומרים "משיח ירכב על חמור הלבן" זה מלשון: "משיח" זה רוח/תודעה, "חמור" זה מלשון חומר.. הרוח תגבר על החומר.

וזה כבר קורה כעת ברחבי העולם, המון אנשים מדברים תודעה, וחושבים שזה חדש, למרות שהמושג תודעה כבר מוזכר בספר היצירה, וכל התורה שלנו שזה הקודים שבוראים את ההקרנה הגשמית עוסקת בתודעה.

הסוד הזה טמון בתודעת הנסתר בהמון מקומות.

"אדם ידע את חוה" , הכוונה שאדם התחבר עם התודעה לחוה, ונהיה בשר אחד ממש… מלב של אבן ללב בשר… .

כשזה יקרה בתודעה הקולקטיבית של עם ישראל אז דעת האדם תחווה עולם שבו הסיתרא אחרא כבר התכלל בקדושה…והכל יתורגם רק לאהבה בתרגום שדעת האדם תקבל מהבורא, במחשבות, ברגשות, בדיבורים ובמעשים.

כולם עושים מאמצים רבים, ונעשית אחישנה בעולם העליון שמשפיעה על התודעות שלנו כאן.

כל התקדמות כאן, מצד האנשים בעולם הזה, עוזרת גם לנשמות בעולם העליון לעבור את התיקונים שלהם ולהשתחרר כמה שיותר מהר, מכיסי תודעה, כף הקלע וכו', כולל גלגולים בצומח ובדומם… לאילו שעדיין נשארו…

הכל תלוי בתודעה הקולקטיבית ואחדות כל עם ישראל… והעולם כולו. כי העולם נמצא בתוך האדם.

קרן יקרה. את שואלת אם זוגיות זה גורל, או מזל… זוגיות של האמת לאמיתה, זה לא גורל ולא מזל… אלא מעל המזל. ושוב אני בטוחה שההגדרות שאת קוראת להם גורל או מזל, זה לא מה שאני מתכוונת, לכן אדייק… גורל או קארמה, אילו חוקים שכפופים למערכת הטבע, לחוקי הפיזיקה של ניוטיון, לדוגמה: שמת דלק במכונית שלך, המכונית תיסע עד כמה ששמת לה דלק. כי היא כפופה למה שנקבע לה, וזה נקרא מערכת סגורה. מזל, זו מערכת פתוחה והיא משתייכת יותר לחוקי הפיסיקה הקוונטית, והשפעה אלקטרומגנטית… כמו אם תשמשי בוודו או קמעות ותשני סדרי מציאויות, וכמובן כל מה שקשור למספרים, כי עדיין בדרגת הגורל והמזל, הסיתרא אחרא יכול לשלוט … ויש מעל הטבע, לא סתם אומרים, ישראל היא מעל המזל, וזה למעשה המקום אליו דעת האדם צריכה להגיע, כשהיא משתחלפת מהכרה אנושית להכרה אלוקית. זה המקום שבו דעת האדם מתחילה לעבור תנועות תודעתיות של קדושה ולהיות בהשתוות הצורה למידות האלוקיות של העל טבע, של הבורא… ואז כל תהליך פנימי, יקרין את השינוי לעולם הגשמי… מובן שזה סמינר שלם, ולכתוב את זה בתגובה זה בלתי אפשרי, כי זה תהליך חוויתי בכלל… אז בקצרה, יש זוגיות שהיא גורל, יש זוגיות שאם שינית משהו בשם שלך או עשית כישוף, היא "מזל" ויש זוגיות שהיא הזוגיות שלדעתי את שואלת עליה, והיא מעל המזל. זאת אומרת, זה החצי של הנשמה שלך… לא נשמה תאומה, אין דבר כזה נשמה תאומה, שוב זה תקשורים של אנשים שלא מבינים במבניות של הבורא, כי הבורא לא בורא שום דבר פעמיים. לאף אחד אין את טביעת האצבע שלך ולא את הקול שלך… והבורא לא צריך לברוא חלק שלו פעמיים… יש כן, נשמת אנדרוגינוס. שמורכבת כמו המבניות של הבורא, תנועות תודעתיות של זכר ותנועות תודעתיות של נקבה. "כלי ואור" … וכל אדם לפני שמגיע למימד הזה, מכריזים עליו, מי תהיה החצי המשלימה של הנשמה. גבר שאין לו אישה נקרא "פלגא גופא, ואישה שאין לה גבר נקראת גם היא "פלגא גופא" … כי אדם שלם זה רק גבר ואישה ביחד… "קרא את שמם אדם" …. כשנשמות מתגלגלות, הם מתגלגלות עם החצאים שלהם, והמטרה שבסוף התיקון הם ימצאו אחד את השניה. אחרת לא היא ולא הוא יכולים להשלים את התיקון … לכל גבר יש אישה ולכל אישה יש גבר שהם שייכים אחד לשני מזיווג עליון שהבורא בחר מראש, מאיזה שורש נשמתי הנשמה שלהם נחצבת, ומה היעוד שלהם ברוחני התודעתי שהם צריכים להשיג ביחד בתוך מערכת הבריאה…. כיום אנחנו נמצאים במצב של "בלבול סדרים" … אנשים מתחתנים מתוך אגוצנרטיות ואגואיסטויות, כמו תוכניות עסקיות, מה אני אקבל ממנו, מה אני אקבל ממנה.. כאשר בפועל, האדם מרמה את עצמו, כי הוא לא יודע כלל מה זה הישות האלוקית שהוא… ולכן נחווה גם שישים אחוז גירושים, הבעיה בגירושים, שעד שהבריאה מחברת אותנו עם האנדרגוינוס שלנו, יש לנשמות עדיין תהליך של תיקון שמכין אותה עם בני זוג אחרים, ומבשיל אותה להיות מוכנה להתחבר עם האחד או האחת… ואנשים עוזבים באמצע תהליך תיקוני הביניים שלהם עם בני זוג כאלו או אחרים… אבל לבריאה יש מערכת חיסונית לשמור על רקמת האחדות, והיא כבר דואגת לחבר בצורה נכונה.. או דרך מלחמת גוג ומגוג, שזה חס וחלילה מלחמת עולם שלישית, וישארו המון אלמנים ואלמנות שהם הזוגות הנכונים, או דרך מלחמת הגיגים, זה מה שאנחנו פעילים להעלות את התודעה כמה שיותר, כי הגיגים זה תודעה.. אז יש המון עבודה זרה שמלמדים בתודעה הקולקטיבית, אבל אפשר עדיין לסדר את זה, בלי שאף אחד יצטרך למות… זוגיות אמיתית, קבועה מראש, ואותה בוחרים לא לפי השכל, אלא לפי הלב… ולא מתוך להיות מאוהבים, אלא לקיים אהבה שלא תלויה בדבר. לא תלוי גוף גשמי, איך האדם נראה, ולא תלוי אינטרס כלשהו… כי הנשמה לא נראת כמו שהאדם נראה בגשמיות… וכל נשמה עובדת על עצמה בעייניים אז היא לא מוצאת את החצי האמיתי שלה.

קבצי שמע בנושא תודעה גבוהה שנמסרים ע"י אואזיס צ'

1

אשמח לדעת לפי תודעת הנסתר איך עושים "תשובה"? ועל מה הכי חשוב לעשות תשובה?

2

אואזיס, התחתנתי 3 פעמים, התגרשתי מיוזמתי 3 פעמים. אתמול בשיעור הבנתי שהייתי צריכה לחכות עד שהמציאות תוציא אותי ולא שאני אוציא את עצמי מהמציאות. אני עושה עבודה פנימית בתוך עצמי בקשר החדש ושוב אני מרגישה שאני צריכה לעזוב, כי אני כל כך משתדלת והצד השני לא… מה עליי לעשות?

3

היחסים שלי עם הבורא במשבר ( אם אפשר לומר כך) קשה לי לדבר עם הבורא אין לי ביטחון משהו בקשר מאוד נישבר ואין לי ביטחון שיש לי על מי להישען שאני רצויה (יכול להיות שזה בעיקבות משבר כלכלי ואישי שעברתי) איך אני יכולה לפתח שוב קשר עם הבורא מה אני עושה עם הכעס ( שבשכל ברור לי שאין לו הצדקה) איך אני יכולה להרגיש ביטחון בבורא ?

4

כתבת לא מעט על מספרים רודפים ובסוף אחד הפוסטים כתבת שמעל המספר 33 אין השגה לתודעות שנמצאות במימד הגשמי. אשמח להבין למה הכוונה במשפט הזה המספר 36 הולך אחריי תקופה. תודה 🙏🏽

 

***

השאר תגובה